>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.04.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Widzew
Typ: Cracovia over 1.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365


Analiza: Mecz określany mianem &quot;meczu ostatniej szansy&quot; dla gospodarzy. Łódzki Widzew pewny ligowego bytu ostatnio mobilizował się raczej na pewnego rodzaju Hity, jak chociażby mecz z Legią czy ŁKS-em. Dzisiaj nie grają już praktycznie o nic. A dodatkowo braki kadrowe [głównie w linii defensywnej] mogą zdecydowanie o wyniku końcowym. Zabraknie bowiem zawieszonych za kartki Hachema Abbesa (15/1) oraz Ugo Ukaha (20/0) . Jest problem także z Dudu (20/0), który został oddelegowany do ME. Głównie przez to, że nie dostaje pensji od pewnego czasu i jest gotowy odejść. Oficjalnie piłkarz dochodzi do siebie po urazie i trenuje z zespołem Młodej Ekstraklasy.Tak więc linia obronna gości będzie dzisiaj nie taka silna jak zwykle. W Cracovii martwi trochę brak Nawotczyńskiego (10/0), Hoska (13/0) oraz Suvurova (13/2), ale najważniejsze dla miejscowych kibiców jest fakt, że do dyspozycji będzie największa Saidi Ntibazonkiza (19/3). Cracovia wygrać musi ten mecz, tym bardziej, że Lechia do której Krakowianie mają 4 pkt. straty gra ze Śląskiem. Z kolei ŁKS gra z zawsze nieprzewidywalną Koroną. W momencie dzisiejszej porażki Cracovii, klub już najprawdopodobniej pożegna się z Ekstraklasą.


⛔100
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Piłka Nożna, EXQI League 20.30
20/04/12 g. 20:30
Spotkanie: Dender - Charleroi
Typ: Dender -1
Kurs: 5
Buk: Betsaf



Bardzo waznymecz na własnym stadionie zagraja dzis piłkarze drugoligowego Belgijskiego Dender .Do konca sezonu pozostały jeszcze dwie kolejkii obecnie zajmuja oni pietnasta pozycje i maja tyle samo punktów co zespól nizej bedac wstrefi spadkowej .Ich rywalem beda dzis obecny lider rozgrywej jakim to jest Charleroi. Kursy na wygrana gopspdarzy leca powol w dół ale licze na duzo wiekszy spadekjeszcze przed rozpoczeciem spotkania poniewaz goscie maja juz zapewnione awans a dzis wystapia w bardzo mocno okrojonym skladnie .Nie zagraja dzis miedzy innymi Harlema Gnohere (N /31 /18), Moussy Gueye (N/23 /17) oraz Herve Kage (P/ 29/5), Abraham Kudemor (P/28/3), Ederson (P/28/1), Elvedin Dzinic (O/31/2), Mourad Satli (O/13/0).jak widac ostro naruszona jest tutaj zarówno lina ataka jak i pomocy z kolejii w Dender ni zagra Janis Coppin (N 32/14 lecz godnie powinien go zastapic Thiebaut majacy na swoim koncie juz 10 goli. Dender jesli chce sie utrzymac to w tak osłabionym skladzie przeciwnika niema innej mozliwosci niz wygrana .Charleoi w ostatnij kolejce majac juz zapewnione awans przegrało u siebie az 0-3 z ligowym sredniakiem wiec czemu i dzis niemieli przegrac |???Moim zdaniem bedzie 2-0 dla Dender .Polecam


⛔100
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia - Ruch
Typ: Polonia (AH -1)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365

Polonia dziś wygra dwoma bramkami, jak jedną to zwrot.

O g.2030 rozpocznie się mecz drużyn walczących o europejskie puchary, bo trudno przypuszczać by Legia oddała tytuł mistrza, który ma na wyciągniecie ręki. Ruch ma szansę zrobić puchary europejskie z 3 rundy eliminacji poprzez wygranie pucharu Polski. Natomiast Polonia może stanąć do eliminacji Ligi Europa tylko poprzez ligę. Wykluczając z tej batalii Ruch w dzisiejszym meczu byłoby kolejnym sukcesem Michniewicza na ławce trenerskiej Polonii. Warszawianie są na własnym boisku bardzo mocni, wygrali m.in. 3:0 ze Śląskiem i 4:1 z Jagiellonią, ostatnio z dobrze dysponowaną Cracovią 2:1. Natomiast Ruch od porażki 0:2 w Warszawie na łazienkowkiej gra nieskutecznie, czyli tendencja, którą trudno bedzie dziś zmienić. Na ostatnie 4 mecze między tymi drużynami 3-krotnie wygrywała Polonia (1:0, 3:1, 3:0) i raz był remis 1:1.

Sądzę, że atrakcyjne typy to również over2,5 dla Polonii (5,50), over 12,5 w rożnych (3,60), czy nawet suma minut w golach over130 (2,20).


⛔100
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. liga Ukraina (II liga)
Spotkanie: Stal Alchevsk - Zakarpattya Uzhhorod
Typ: Zakarpattya
Kurs: 1.48
Bukmacher: Betsson

Zaczynam dopiero co przygodę z tym forum, dlatego dam dość ciekawy typ, według mnie pewny. Wiem, że wielu z Was być może zagra to na podbicie AKO, ale ja przynajmniej uderzam za wysoką stawkę ???? . Goście w tym spotkaniu już dziś mogą zapewnić sobie awans do ukraińskiej Premier Ligi, gdyż na 4 spotkania przed końcem mają 11 punktów przewagi nad Sevastpolem. Zakarpattya 3 ostatnie spotkania wyjazdowe wygrywała i to bardzo pewnie:
3-1 z Energetykiem
2-0 z Tytanem
3-2 z Heliosem (stracili 2 gole w końcówce, co może wskazywać na rozluźnienie)


Ogólnie Zakarpattya wygrywa wszystko od 16.11.2011 i właściwie nic nie przemawia za tym, aby zmieniło się to dziś.

9. w tabeli Stal Alchevsk nie gra już praktycznie o nic. Utrzymanie pewne, 0 szans na awans. W domu byli w stanie pokonać jedynie Energetyka i FK Lwów, czyli 2 zdecydowanych outsiderów, którzy razem po 26 kolejce mają...27 punktów.

Kurs 1.48 patrząc na grę gości z Uzhhorodu to i tak spore value. Zachęcam do grania. Mecz już o 16:00. Jeśli skorzystałeś, kliknij dzięki ???? .
Pozdrawiam.


⛔100
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Budesliga
Spotkanie: Cottbus - Bochum
Typ: under 2.5
Kurs: 1,98
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie dwóch drużyn walczących o utrzymanie. Co więcej, drużyn sąsiadujących w tabeli.

Cottbus ma 31p i jest 4p nad miejscem barażowym, Bochum 33p.

Obie drużyny potrzebują punktów i obie dziś powalczą przede wszystkim o to, żeby nie przegrać. Gospodarze to mistrzowie remisów na własnym stadionie, aż 7 w 15 meczach. Bochum ogólnie wyjazdy słabo (3-3-9).

Generalnie uważam, że podział punktów będzie bardzo realny i zobaczymy dziś raczej bardzo defensyne widowisko nastawione na zagwarantowanie sobie co najmniej jednego punktu, który, na 2 kolejki do końca (po tym meczu), dawałby już pewne utrzymanie Bochum i prawie utrzymanie Cottbus.

Remis wg mnie jest bardzo prawdopodobny natomiast ciężko mi go zaryzykować, wydaje mi się, że jak jedna drużyna strzeli to będzie się broniła do końca jeśli się to uda.

W meczach pomiędzy tymi dwoma drużynami na poziomie 2. Bundesligi (ostatnie 2 sezony) 2 razy na 3 padał under 2.5:
0-1
1-0
2-1


✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Chile
Spotkanie: A.Italiano Union San Felipe
Typ: over 2.75
Kurs: 1,8
Bukmacher: Pinnacle

A Italiano to druzyna która wogle zapomniała co to obrona na 8 ostatnich spotkań tylko w 2 padlo minimum 2 gole a w pozostałych były wyniki typu 4:2 czy 0:6. Zespół jest nastawiony ofensywnie celem jest strzelenie gola za wszelka cene a obroncy wiekszosc czasu spedzaja na polowie przeciwnika. Dzisiaj ich przeciwnikiem bedzie ligowy outsider który jednak ostatnio poprawil troche gre i równiez regularnie zdobywa jedna czy nawet dwie bramki w meczu.Dzisiaj na pewno nie bedzie murowania bramki i parti pilkarskich szachów a jesli napastnicy beda mieli dobrze nastawione celowniki i troche szczescia to w meczu padnie duzo goli.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Francja
Spotkanie: Arles - Sedan
Typ: over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: http://expekt
Analiza: Witam wszystkich, na dziś myślę że warto postawić pojedynek drugiej ligi francuskiej. Pomiędzy Arles z Sedan. Dlaczego? Dlatego, że drużyny które grały między sobą nie strzelały dużo bramek, ale Arles jest ostatnio mocno zmotywowane, żeby gole strzelać i nie przepuści sobie szansy żeby wbić bramki wyżej dobremu zespołowi. Arles na 32 mecze, ma 32 gole. a Sedan, ma tych bramek 16 więcej.. Arles ostatnio na wyjazdach dużo strzela, ale myślę że u siebie też spędzi koszmar rywalom w postaci bramek.. ale i Sedan również nie odpuści.. Sedan ostatnio wygrał z Liderem ligi Bastią.. 2-0 więc myślę że również jest dobrze przygotowane na ten spektakl.. a Kurs kusi.. 2.15 ;) na expekcie, to jest grzechem by tego nie postawić.. ;)


Pozdr !
_________________________


Jeśli ci mówię, że jestem najlepszy, myślisz że się przechwalam. Jeśli ci jednak mówię, że nie jestem najlepszy, wiesz że kłamię ! .


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Krakow - Widzew Lodz : Drużyna gości - Liczba bramek
Typ: powyżej 1.5 bramki
Kurs: 3.30
Bukmacher: Betsson

Wiem, że sporo osób spodziewa się dzisiaj zwycięstwa Cracovii i co za tym idzie powrotu do walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Oczywiście wiem, że dzisiaj Widzew zagra bez kilku podstawowych zawodników ale są to zawodnicy z formacji defensywnych a już nie raz trener Radosław Mroczkowski pokazał, że grając nawet bez kilku zawodników w obronie, defensywa Łodzian spisuje się dobrze i nie popełnia dużo błędów. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie jeżeli np. na środku będziemy mieli duet Bieniuk-Bruno to obrona na pewno będzie dobrze funkcjonowała.
Wracając jednak do typu na powyżej 1.5 Widzewa. Łodzianie ostatnio co prawda zanotowali 3 porażki i 2 remisy ale w dwóch ostatnich meczach z ŁKS-em i Legią (gdzie strzelili po jednej bramce) zaprezentowali się co najmniej poprawnie. Dzisiaj Widzewiacy zapowiadają walkę o zwycięstwo i według mnie są wstanie je osiągnąć. Już bowiem we wspomnianych meczach z ŁKSem i Legią Widzewiacy potrafili sobie stwarzać sytuację podbramkowe (szczególnie z ŁKSem) wtedy zabrakło jednak skuteczności. Dzisiaj może być natomiast inaczej. Jak wiemy Cracovia sporo traci bramek (36) ponadto ważne jest to, że dla nich jest to mecz o wszystko dlatego będą musieli się odkryć i zaatakować Łodzian. Jeżeli szybko bramki nie strzelą (a myślę, że defensywa Łodzian na to nie pozwoli) to będą okazję do kontr dla Widzewa i przy lepszej skuteczności niż ostatnio Widzew przynajmniej dwie bramki powinien strzelić.
Dlatego ja ostrzegałbym przed graniem w tym spotkaniu zwycięstwa Cracovii. Dla mnie ten zespół jest już jedną nogą w pierwszej lidze i nie sądzę by byli wstanie się podnieść. Owszem ostatnio grają niby nieco lepiej ale przecież Polonia zagrała z nimi naprawdę słabe zawody a mimo to wygrała. Mój typ to over 1.5 strzelonych bramek przez Widzew ale też warto według mnie zagrać tu Widzew, że wygra.


⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna - Maroko Al Botola
Spotkanie : FAR Rabat - Difaa El Jadida
Typ : Over 2,5
Kurs : 3,5
Bukmacher : Bet365
Analiza : W spotkanie 26 kolejki Marokanskiej ekstraklasy spotykaja sie FAR Rabat i Difaa El Jadida. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 31 punktow i zajmuja 10 poyzcja w tabelii. Goscie lepieje sie spisuja maja na koncie 39 punktow zajmuja 4 pozycja i walcza o udzial w Afrykanskich pucharach. Pilkarze FAR swietnie sis spisuja w ostatnich spotkaniach przed wlasna publicznscia gdyz zanotowali bilans w 5 ostanich spotkan 4-1-0 gole 9-3. Dzieki temu w zmiane trenera gospdoarze tego spotkanie oddalili sie od strefie spadkowej nad ktora maja 8 punktow przewagi. Goscie na wyjedzie nie przegrali od 4 spotkan i zanotowali w 5 ostanichs spotkaniach bilans 2-2-1 gole 6-4. Widac wiec ze pilkarze z El jadidie dobrze sie spisuja rownierz poza wlasnym boisku i dzieki temu temu zajmuja tak wysoka lokata. Napewno dzis gospodarze zrobia wszystko zeby wykorzestac atut wlasnego boiska i wygrac zeby pozastac jak najdalej od spadkwej strefie. Mozemy tez sie spodziewac ze goscie zrobia wszystko zeby osignac dobry wynik zeby zachowac ta 4 pozycjac szczegolnie ze najgrozniejsze rywale maja tylko 1 punkto straty. Spodziewam sie ze napastnicy obie druzyn zrobia wszystko dzis zeby pomoc swojej druzynie zeby pokonujac nie raz bramkarza rywale, wywalczyc komplet punktow. Licze na dobra skutecznoscia Zakaria Hadrafa Karl Maxa z stronie Difaa El Jadidzie oraz Aziza Jounaida z stronie FAR Rabat. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy FAR Rabat i Difaa El Jadida padnie wynik powyzej 2,5 gola.

✅250
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
pilka nozna, 2 liga francuska

godzina 20:00, 20.04.2012.



amiens - istres

2/2

4,00

bet365



analiza:



Dzis o godzinie 20:00 ZOSTANIE ROZEGRANE SPOTKANIE W DRUGIEJ LIDZE FRANCUSKIEJ POMIEDZY AMIENS a Istres. Jes to mecz w ramach 33 kolejki. Jak dotychczas gospodarze plasują sie na ostatniej, 20 pozycji. W dorobku mają 25 punktow. Bilans meczowy to: 4-13-15. jak widac ich gra zostawia wiele do zyczenia. 4 wygrane mecze na 32 to bardzo malo. Jesli chodzi o istrs to prezetnuja sie o niebo lepie, zajmuja 8 miejsce a na koncie mają 44 punkty z bilansem emczowym 11-11-10. Jka widac druzyna istres gra bezkompromisowo, przeplata dobre emcze z przecietnymi. Jednak wciaz klub ma szanse na awans do najwyzszejk ligi we francji wiec maja o co grac. Aby awansowac musza przede wszytskim wygrywac zwlaszcza z druzyami z dolu tabeli. istres w pierwszym emczu w rundzie jesiennej na wlansym boiksu pokonali amiens 2-1..dzis licze na powtorke. Amiens jest juz raczej pogodzone ze spadkiem..swiadczyc o tym moze fakt iz oprzegrali 4 z 5 ostatnich spotkan. istres natomiast sposrod ostatnich 8 spotkan przegrali tylko raz. Stawiam na zwyciestwo gosci.


⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Francja
Spotkanie: Monaco - Le Havre
Typ: x2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin

Wszyscy jednogłośnie stawiają na zwycięstwo Monaco, ja zagram przeciwko, bo uważam, że pojedynek wcale nie ma zdecydowanego faworyta. Ekipa z księstwa gra ostatnio bardzo dobrze, ale na awans raczej nie ma co liczyć – po prostu na to nie zasługuje, gdyż pierwszą część sezonu można rzec przespali. Runda wiosenna to całkowita metamorfoza na plus, ale to za mało, aby myśleć o powrocie do ekstraklasy. Monaco dobrymi wynikami na 90% zapewnili sobie utrzymanie w drugiej lidze, które było wyraźnie zagrożone i tym na pewno zaspokoili apetyty działaczy i właścicieli w tym sezonie. Natomiast La Havre wciąż wisi na włosku i mimo niezłej gry, trudno im przychodzi zbieranie punktów w ostatnich meczach. Nieznacznie przegrali z trzecim w tabeli Troyes czy czwartym Clermont, czyli drużynami które na własnym obiekcie spisują się lepiej niż Monaco. Liczę, że goście przełamią nienajlepszą serię bez zwycięstwa i zrobią wszystko, aby zdobyć punkty. Na marginesie wspomnę, że obecnie odbywa się tenisowy turniej w Monte Carlo i to właśnie ten sport wiedzie tam prym, spychając niejako piłkę nożną na drugi plan i na pewno nikt nie będzie miał wielkich pretensji, jeśli AS Monaco dziś nie wygra.


⛔100
 
M 2

modestep

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Portugalska
Spotkanie: Ferreira - Braga
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,90
Buk: Expekt
Analiza:

Dzisiaj o 21:15 odbędzie się bardzo interesujące spotkanie w lidze portugalskiej. Do końca sezonu pozostały 4 kolejki, a drużyna Sportingu plasuje się na 3 miejscu. Do drugiej Benfici traci tylko 1 punkt, więc to spotkanie będzie mogło zaważyć o wicemistrzostwie. Ostatnie 2 spotkania Braga przegrała, gdyż grała z drużyna FC Porto i właśnie Benfici, a czeka ich jeszcze mecz ze Sportingiem Lisbona. Ale wracając do tego meczu średnia bramek strzelonych/straconych w meczu Ferreiry u siebie wynosi ok. 3,1 czyli over 2,5. Również średnia Bragi na wyjazdach wynosi więcej niż 2,5 chociaż wynosi tylko 2,85. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że mecze tych drużyn zawsze są bardzo ciekawe, np. ostatnie zakończyło się wynikiem 5:2, inne 2:2, 2:3. Czyli wyniki dużo większe niż over 2,5. Wiadomo stawka tego spotkania jest wysoka i Braga będzie za wszelką cenę chciała wygrać to spotkanie i strzelić jak najwięcej bramek. Polecam również zakład, czy obie drużyny strzelą bramkę, z typem, że TAK. Życzę wysokich wygranych i powodzenia ????


⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Waalsand-Beveren vs St. Niklaas (PN - Belgia)
BTS,
1.72
Unibet

- Gospodarze to ekipa ofensywna. U siebie strzelają sporo, choćby w ostatnich 5 spotkaniach strzelili: 14 goli tracąc 1 :!: To też dla mnie olbrzymi ✅ do tego spotkania, pora stracić gola, może dwa.
- Goście również strzelają sporo, a szczególnie w ostatnim czasie. Ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to: 7 trafień dzisiejszych gości. Tracą równie dużo. St. Niklaas poza tym dzisiaj ogromna motywacja, po dzisiejszym dniu wiele się wyjaśni w tabeli. I by mieć jeszcze szanse (przy wygranej Dender) muszą chociaż zremisować w dzisiejszym meczu.
- Waasland-Beveren jest już pewne PO o awans do Jupiler Pro League. Stąd też mogą (nie muszą) podejść do tego spotkania na większym luzie.
- Goście dzisiaj w pełnym składzie. Gospodarze natomiast prawdopodobnie bez podstawowego defensora Lardenoita (32/0).
- Poprzedni mecz pomiędzy obiema ekipami zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy 1:2. To jest kolejna korzyść.
- Kurs bardzo sympatyczny. Już i tak trochę poleciało na St. Niklaas co dobrze wpływa na bet.

Polecam.

✅72
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSerie B; Włochy
Spotkanie: Padova - Pescara
20.04.2012 20:45
Typ: under 3.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: W dzisiejszy piątkowy wieczór o godzinie 20.45 odbędzie sięspotkanie pomiędzy zespołami Padovy i Pescary. W tabeli obie ekipy dzielą dwie pozycje. Goście zajmują czwartą pozycje natomiast gospodarze 6. Historia pojedynków między tymi zespołami, kiedy gospdoarzem byłą drużyna Padovy pokazuje, że są to mecze z małą ilością bramek. Ogólnie rzecz biorąc są to drużyny, których mecze kończą się z maksymalną liczbą bramek w postaci trzech. Ostatnie 6 meczy gospodarzy to komplet underów 3.5, goście natomiast na 6 ostatnich meczy również kończyli z maskymalną liczbą bramek w postaci trzech. Moim zdaniem dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany z racji tego, że oby dwie ekipy prezentują podobny poziom. Strata w tabeli wynosząca do Pescary wynosi 6 pkt, dlatego gospdoarze będą dzisiaj bardzo zmotywowani aby zgarnąć całą pulę i zbliżyć się do zespołu dzisiejszych gości na trzy oczka. Mój typ 2:1


⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
20.04.12 22:30
Tenis, ATP challenger Sarasota
James Blake - Paolo Lorenzi
Typ: 2
Kurs: 1.95
WilliamHill

Chellenger na amerykańskiej ziemi w Sarasocie. James Blake jest rozstawiony z numerem 1, gra dzięki dzikiej karcie, były numer cztery rankingu ATP (2006) dziś jest cieniem tamtego zawodnika poprzez problemy z kontuzjami. Dziś ten 33-letni tenisista jest w rankingu ATP 77, a wyniki osiągane w tym roku wskazują na kolejne spadki. W tym roku w turniejach ATP odpadał w pierwszej rundzie, jedynie w challengerze w Le Gosier udało mu się ledwo ledwo wygrać jeden jedyny mecz. Dopiero tu w Sarasocie przeszedł dwie rundy, jednak w pierwszej rundzie miał grającego z dziką kartą rodaka nieklasyfikowanego w rankingu ATP, który o dziwo i tak zdołał 6 gemów ugrać. Natomiast w drugiej rundzie miał ogromne problemy z Kudlą, wygrywając 5:7 7:5 7:5. Lorenzi w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i pomimo 31 lat wspiął się na najwyższe w karierze miejsce w rankingu ATP (81 miesiąc temu). Udało mu się być w tym sezonie już w trzech finałach challengerów, wydaje się być w dużo lepszej formie od dzisiejszego rywala (pokonał tu w dwóch setach Lammera i Hernycha) i dziwi mnie że to Blake przez bukmacherów uważany jest za faworyta tego pojedynku.

Zła data
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom