>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.02.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP
Spotkanie:Ramirez Hidalgo (Hiszpania) vs Arguello (Argentyna)
Typ:1
Kurs:2,62
Bukmacher:Bet365
Przede wszystkim ważna rzecz. Gramy u buka, który w przypadku kreczu gwarantuje nam zwrot. Kursy na Hiszpana są wysokie właśnie dlatego, że 13.02 skreczował w meczu z Souzą i nie wiadomo co z nim. Fakt, że przed kreczem grał kiepsko: 4 przegrane mecze z rzędu w tym roku , ale trzeba wziąć poprawkę, że nie grał z byle kim: Rufin, Lu czy Kamke to nie są anonimowe nazwiska dla zorientowanych. Skoro jednak dziś zagra to znaczy, że się pozbierał i powalczy. Jego rywal to gracz gospodarzy, który przebrnął przez kwale, więc grał 3 dni z rzędu i powinien czuć w nogach ostatni mecz (ponad 2,5h). Arguello jest w rankingu ATP ponad 100 miejsc za Hiszpanem (96.ATP) i oprócz tych kwalifikacji nie ma nic cekawego na koncie w tym sezonie. To ciągle perspektywiczny zawodnik (rocznik 92) i jeżeli Hiszpan jest zdrowy to wskaże mu miejsce w szeregu, a jeżeli będzie krecz to mamy zwrot. Warto próbować.

0/z
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina: ATP Buenos Aires
Spotkanie: Lorenzi P - Wawrinka S
Typ: Wawrinka S 2:0
Kurs 1.65
Bukmacher: Unibet
A ja będę patrzył na Staszka nadal z 4rtej rundy Melbourne, gdzie zagrał prawdopodobnie tenis życia. To spotkanie zostało dla mnie zapamiętane w pamięci już raczej na zawsze. I potem śledzimy Wawrinkę na Davis Cup - szybkie i zdecydowane zwycięstwo nad Łukaszem Rosołem daje nam kolejną rundę z Berdychem - tutaj już nie był faworytem i poległ, ale również spotkanie którym ani jeden ani drugi gracz nie ma się co wstydzić.. Wawrinka trzyma formę. A Paulo trochę mniej systematycznie - tzn nie ma zwycięstw godnych do h2h. A tam gdzie te spotkania są są porażką. Nie szukałbym w tym spotkaniu specjalnie niespodzianki. A i wątpię aby set został oddany dla Lorenziego. Także próbuję.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 20 Lutego

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 3 Bundesliga
Spotkanie - Saarbrücken : Arminia Bielefeld
Typ - Arminia Bielefeld
Kurs - 2.30
Buk - Bet365
Analiza :
Goście Arminia Bielefeld są na dobrej drodze aby w tym sezonie opuścić szeregi 3 ligi i awansować do 2 , aktualnie są na 4 miejscu z dorobkiem 46 pkt i ............ do miejsca trzeciego które gwarantuje grę w barażach tracą 4 pkt natomiast do miejsc gwarantujących bezpośredni awans 7 pkt jest jednak dobra wiadomość Arminia Bielefeld ma od tej trójki dwa mecze mniej rozegrane i dziś jest szansa aby zrównać się z 3 Preussen Munster , i w/g mnie może to być osiągnięty cel dzisiaj bowiem gospodarze piłkarze Saarbrücken ostatnio w bardzo słabej formie , aktualnie są na miejscu 15 niby bezpiecznej ale ich przewaga nad spadkowiczami to tylko 2 pkt a ich gra w ostatnich 5 kolejkach wygląda tak 0-1-4 bramki 4:12 a gdy spojrzymy na H2H Saarbrücken z Arminia Bielefeld możemy dostrzec tak : na 7 spotkań bilans 2-0-5 bramki 12:16 na korzyść Arminii Bielefeld dodając do tego grę Saarbrücken u siebie 3-5-4 możemy chyba sądzić że z Arminią Bielefeld mogą sobie dziś nie poradzić , dodam może jeszcze bilans Arminii na wyjazdach 4-4-3 i 15:14 w bramkach i dziś liczę na nich . Pozdrawiam !
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Boston Celtics
Typ: Denver Nuggets (-14,5 pkt.) AH
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wszystko przemawia przeciwko Bostonowi: osłabienia Celtics, teren, styl gry rywala, terminarz. Boston stracił już trzech ważnych zawodników: Rondo, Sullingera, Barbosę. Do składu Nuggets prawdopodobnie powrócą Iguodala i Gallinari. Parkiet Denver Nuggets to z pewnością jeden z najtrudniejszych terenów w lidze. Nuggets mają u siebie rewelacyjny bilans, bo 22 zwycięstwa i 3 porażki. Statystyki wyjazdowe Celtics są słabe, bo 8 zwycięstw i 15 przegranych. Celtics bardzo nie lubią grać na wyjeździe z drużynami z Zachodu, które preferują bardzo szybką grę. Właśnie dlatego Boston dostał solidne lanie m.in. z Clippers, Golden State, a nawet z Sacramento. Denver to bardzo atletyczna ekipa, u siebie grają błyskawicznie, więc mają styl gry który nie odpowiada Celtics. Teraz na dodatek Celtics są osłabieni brakiem Rondo, Sullingera i Barbosy. Jakby tego było mało, to w następny dzień mają mecz z Los Angeles Lakers, a jak wiadomo mecze pomiędzy Celtics a Lakers są bardzo prestiżowe. Jeśli Boston da z siebie 100% w meczu z Nuggets, to po prostu nie będą mogli dać z siebie 100% z Lakersami. Właśnie dlatego bardzo prawdopodobne jest, że z Denver zagrają tak, by zachować siły. Uważam, że jak Nuggets wyjdą na wyraźne prowadzenie, to Boston odpuści i da odpocząć swoim najepszym zawodnikom, bo mecz z Lakers jest dużo ważniejszy. Widzę tutaj wysokie zwycięstwo Denver.
⛔ 100
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Portland - Phoenix
Typ: Portland - 10
Kurs : 2.50
Buk : bet365
analiza : Phoenix to obecnie jedna z najgorszych druzyn w calej lidze. Kompletnie nie przypomina ekipy, ktora jeszcze kilka lat temu walczyla o finaly na zachodzie, dzisiaj to jeden wielki dom wariatow gdzie GM przesciga sie w podejmowaniu coraz to &#39;ciekawszych&#39; transferow. Dzisiaj Phoenix jada na goracy teren do Rose Garden w Portland i po prostu nie widze tutaj ich zwyciestwa, ba widze raczej solidny lomot. Phoenix to strasznie niestabilna druzyna, druzyna gdzie Shanon Brown moze rzucic 25 punktow na solidnej skutecznosci by w nastepnym spotkaniu nie wybic sie z 10. Tak to wyglada w calej druzynie, wiec czemu niby brac ich na powaznie ? Jasne, Portland nie posiada najlepszych zmiennikow [ pewnie nawet ma najgorsza lawke w calym zespole] ale przy dobrej rotacji trenera i niewielkich miutach dla rezerwowych mozna jako tako zamazac ten fatalny obraz. Pierwsza piatka Blazersow to dla mnie ewidentny top ligi. Dosc mloda ekipa z bardzo wszechstronnymi graczami jak Batum czy Aldridge. Do tego mlodzi w postaci Lillarda i Wessa i naprawde ciekawie to wyglada. Wiadomo, Portland to druzyna o dwoch obliczach ; spotkania na wyjezdzie i spotkania we wlasnej hali gdzie sa po prostu mocni. Gdyby mecz byl na wyjezdzie abstolutnie nie tykalbym spotkania, ale Portland u siebie raczej nie zawodzi ????
⛔ 100
 
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Cypr - Puchar
Spotkanie: Ayia Napa - Apollon
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet At Home
Analiza: W środe w Cypryjskim pucharze zmierzą się Ayia Napa - obecnie ostatnia drużyna 1 ligi z Cypru oraz Apollon zajmujący 6 pozycję. Już tłumacze mój typ, Ayia Napa to zdecydowanie najgorszy zespół z Ligi po 21 meczach drużyna ta wygrała zaledwie 2 spotkania oraz 2 zremisowała ich dorobek po 21 meczach to 8 punktów.
Apollon drużyna zajmująca obecnie 6 miejsce z czego 10 wygrała 6 zremisowała oraz 5 przegrała. Apollon to drużyna prezentujący niezły poziom, zdobyli mistrzostwo Cypru 3 razy, pragne podkreślić, że do tej pory Apollon nie przegrał z drużyną Ayia Napa. Mecze na wyjeździe Limasolu w 2013 roku to 2 wygrane 2 remisy, myslę, że mecz będzie jednostronny, Pozdrawiam!
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray - Schalke
Typ:
Didier Drogba To Score and Galatasaray To Win
Kurs: 4,00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
W środę spróbuję z Ligą Mistrzów. Zakład Drogba strzela i Galatasaray wygrywa, jak dla mnie bardzo realny. Mistrzowie Turcji w końcu pokazali coś w europejskich pucharach. Do końca walczyli o awans z grupy, ostatecznie plasując się za plecami Czerwonych Diabłów. Niemcy swoją grupę wygrali, wyprzedzając Kanonierów. Turcy zimą dokonali ciekawych wzmocnień, z Interu doszedł Snejider, z Chin Drogba. Znani z występów na bardzo wysokim poziomie, w ostatnim czasie &quot;zakurzeni&quot;. Faworytem pierwszej potyczki są dla mnie właśnie Turcy. Grający na swoim obiekcie, gdzie fanatyczni kibice prowadzą kapitalny doping. Turcja to gorący teren gdzie faworyci często mają problemy z ugraniem dobrych wyników. Galatasaray już przed swoją publicznością będzie chciało zapewnić sobie dobrą zaliczkę. S04 w tym roku traci dużo bramek i w mojej ocenie jest słabe. W lidze po takich wynikach jak porażki z Bayernem 4:0 i Furthem 2:1 czy remisie w Augsburgu, zespół zajmuje odległe 9 miejsce, z siedmiopunktową stratą do 4 miejsca (el. LM). Turcy w swojej lidze prowadzą i choć nie grają wielkiej piłki, skrupulatnie zbierają punkty i mają obecnie 6 oczek przewagi nad drugim Fenerbahce. Sądzę, że będące w lepszej formie Galatasaray u siebie powinno to wygrać. Co do bramki Drogby zaryzykuję. Napastnik z WKS, w ostatnim ligowym meczu pojawił się na boisku w 63 minucie. W dwie minuty (68 i 70) z Yilmazem rozpracowali defensywę Akhisaru. Ostatnią bramkę Drogba w LM strzelił w maju ubiegłego roku Bayernowi Monachium. W fazie pucharowej tych rozgrywek Drogba zdobył 9 bramek, jutro pora na jubileuszową &quot;dychę&quot;.
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings @ Edmonton Oilers
Typ: Los Angeles Kings ML OT (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,83
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Kings jak dotąd nie mogą się poszczycić jakąś nadzwyczajnie regularną dyspozycją i przeplatują świetne występy z nieco słabszymi momentami w swojej grze. Ostatnio przespali pierwszą tercje w Chicago i nawet szybka pogoń ofensywy Kings w końcówce i w rezultacie 2 gole Richardsa z PP były wszystkim, co Królowie mogli osiągnąć tamtego popołudnia. Brakowało przedewszystkim większego zaangażowania w defensywie i pewnej postawy na przodach, co w starciu z ekipami pokroju Hawks jest niezwykle ważne. Dziś przeciwnik z nieco niższej półki, na pewno pozostawiający więcej pola manewru w swojej strefie defensywnej , a przekonali się o tym chociażby ostatnio Avalanches, którzy tylko przez nagły zwrot i przebudzenie Nafciarzy pod koniec meczu stracili komplet punktów (prowadzili już 4:1). Kings w porównaniu do Avs to na pewno bardziej usposobiony zespół w defensywie, z większym potencjałem i Oilers na podobne profity nie mają tutaj co liczyć. Poza tym coraz lepiej zaczyna funkcjonować powerplay Kings, który jeszcze jakiś czas temu był wyłączonym i całkowicie bezużytecznym atutem w ofensywie. Mike Richards po ostatnim meczu stwierdził jasno, że cały zespół miewa wzloty i upadki , ale to tylko kwestia czasu kiedy odnajdą swój rytm i zaczną wieść prym na zachodzie, dlatego sądze że Edmonton to aktualnie wygodny zespół na rozkręcenie gry oraz zapoczątkowanie serii zwyciestw przez Kings.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qish 80

qish

Użytkownik
Piłka Nożna LM
Spotkanie: Milan - Barcelona
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Analiza:
O bramkę Barcy chyba nie trzeba się obawiać, a Milan patrząc, że gra u siebie też powinien coś strzelić. Kurs wg. mnie bardzo zachęcający jak na takie spotkanie. W ostatnich 5 wspólnych meczach tych drużyn aż 4 BTSy. Nie ma co ukrywać spotkają sie dwie overowe drużyny i to spotkanie będzie obfitować w bramki Over 2.5 @ 1.65 myślę mniej zachęcające od BTS. Brak bramek którejś ze stron będzie na San Siro wielkim zaskoczeniem. Mecz transmitowany również w TVP, myślę, że warto go obejrzeć
⛔ 100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie; Milan - Barcelona
Typ: Barcelona over 1,5
Kurs: 1.50

Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna gości. Zawodnicy Milanu ostatnio poprawili formę za sprawą Balotelliego ,który wniósł sporo ożywienia w ofensywie lecz jutro go zabraknie. Drużyn gości raczej bliżej nie muszę przedstawiać. Kapitalna defensywa jak i ofensywa. Niesamowity Messi , Iniesta , Xavi czy Fabregas tworzą znakomitą drużynę , która rozprawia się praktycznie z każdym. Milan nie ma jakiejś super defensywy dlatego też Barcelona powinna spokojnie ukuć przynajmniej dwie brameczki.
⛔100 - brak bukmachera
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: over 189,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
20.02.2013 01:00
Analiza:
Myślę że troszkę oddechu od kosza obu ekipom dobrze dało.teraz spragnieni gry i rzutów powinni pokazać w tym spotkaniu jak to się robi.Oba zespoły są z dolnej części tabeli ale rzucać także potrafią.Dziś myślę że są w stanie osiągnąć wynik na ponad 190 punktów.Toronto wygrało cztery spotkania z rzędu.Brava dla nich .Gospodarze w ostatnim spotkaniu zaliczyli porażkę na wyjeździe.Rzucono tam bardzo mało punktów.dziś jednak sądzę że w grze z Toronto dadzą radę rzucić tą granicę.Oba zespoły z pewnością bedą chcieli się pokazać kibicom więc z rzutami powinno być nieźle.Między tymi zespołami padały różne wyniki ale na ostatnie pięć spotkań na hali czarodziejów tylko raz padł wynik poniżej tej granicy.Myślę że dziś obie ekipy dadza radę aby któraś rzuciła setkę a druga koło dziewięćdziesięciu punktów.Mam nadzieję że zespoły mnie nie zawiodą a Toronto które ładnie sobie poczyna z punktami na wyjeździe da mi ten typ na plus.
⛔ 100
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Galatasaray (-1) - Schalke
Typ: 1
Kurs: 4.05
Bukmacher: Sportingbet
Transfery poczynione przez Galatę i forma w jakiej znajduje się ostatnio klub z Niemiec nie pozostawiają wątpliwości, kto będzie faworytem środowego starcia. Spory wpływ na wynik spotkania powinno mieć również miejsce jego rozgrywania. Tureccy kibice z pewnością postarają się, aby jak najlepiej pomóc swoim ulubieńcom w odniesieniu sukcesu, jakiego klub znad Bosforu od dawna nie notował. Dodatkowo, delikatnie rzecz ujmując, Schalke nie jest drużyną obcych boisk, o czym przekonali się już rywale w Bundeslidze. Co prawda w tej edycji LM jeszcze nie doznali goryczy porażki na obcym terenie, ale to, co działo się w 2012 roku nie powinno ani trochę rzutować na ocenę szans klubów w pierwszym meczu 1/8 finału. Aby myśleć o awansie Galatasaray musi koniecznie wygrać, a z pewnością jak największa zaliczka tylko pomogłaby w spokojnej podróży do Niemiec. Myślę, że Drogba i spółka wygrają spokojnie i różnicą więcej niż jednej bramki.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Barcelona
Typ: Over 2.5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W środę wieczorem na San Siro przylatują Katalończycy w pełni gotowi, by we Włoszech zostawić po sobie jak najlepszy ślad.. ale mimo wszystko, że są faworytem bukmacherów, trzeba spojrzeć na to bardziej obiektywnie. Trudny teren, mocna na przeciw ekipa, z nowym napastnikiem na czele, myślę, że znajdą sposób na Valdes&#39;a. Ale z tego co mi wiadomo, SUPER MARIO, jutro nie zagra bo już grał w Lidze Mistrzów w Manchesterze. Natomiast Massimiliano Allegri, wystawi swoją najmocniejszą defensywę na silną Barcelonę, gdzie Messi będzie próbować karcić swoich podopiecznych bramkami.. Być może w podstawowym składzie zobaczymy Davida Ville, który po kontuzji, nieco się podleczył i zagra na najwyższych obrotach.. Inniesta, to lis ofensywy, czyści swoim dryblingiem każdego gracza i myślę że znajdzie sposób aby otworzyć wrota do bramki, po przez defensywę Milanu.. Nie widzę tu meczu jednostronnego, bo Milan, ma swojego Boatenga, który jest mózgiem drużyny i nie raz strzelał bramki takim ekipom jak Barcelona.. Jest bardzo ambitnym i pełnym techniki graczem, może zaszkodzić Wielkiej Barcelonce He. Nie przeczę, że Barca nie przejdzie.. bo raczej to wiadome, ale w piłce jest wszystko możliwe, bo nie taki diabeł straszny jak go malują.. Więc stawiam tu over bramkowy.. myślę że kurs nie jest aż tak mały by z niego nie skorzystać.
⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : Portland Trail Blazers - Phoenix Suns
Typ: LaMarcus Aldridge over 21.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza: O godzinie 4:00 w Rose Garden w Portland, Oregon dojdzie do meczu pomiędzy Trail Blazers a gośćmi z Arizony - Phoenix Suns. Postanowiłem obstawić over punktowy największej gwiazdy gospodarzy - LaMarcusa Aldridge&#39;a. Już wyjaśniam dlaczego.
Zacznijmy od tego, że Portland powinno ten mecz bez problemu wygrać. Suns to jedna z najsłabszych drużyn w lidze, z kolei Portland można nazwać ekipą własnego parkietu. Żywiołowo reagująca publiczność to wizytówka Rose Garden. Podopieczni Terry&#39;ego Stottsa legitymują się bilansem domowym 17-8 oraz passą czterech zwycięstw u siebie. Phoenix z kolei na wyjazdach są 5-23, w ostatnich 5 wyjazdach przegrali czterokrotnie.
Drugi argument to możliwa absencja innych strzelców Portland - Damiana Lillarda i Wesleya Matthewsa. W takim przypadku na Aldridge&#39;a spadnie większa odpowiedzialność za zdobywanie punktów.
Trzeci argument - matchup. LaMarcusa będzie krył najprawdopodobniej Gortat, który ostatnio jest w słabej dyspozycji.
Czwaty argument - statystyki. W ostatnich 5 meczach jego średnia meczowa wynosi 23.6, zaś w 10 meczach 22.7. Nieco ponad linię zaproponowaną przez bwin.
Reasumując myslę, że warto. Aldridge to wielka gwiazda, jeden z najlepszych podkoszowych. Przeciwnik nie z najwyższej półki więc możliwe że się rozstrzela. Pozdrawiam!
✅ 85
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis,WTA,Dubai
Spotkanie:A.Radwanska-J.Putinstseva
Typ:Ilosc gemow 1.seta- 6-8
Kurs:1.8
bwin
Agnieszka Radwańska spotka się z Julią Putinceva z Kazachstanu w drugiej rundzie turnieju WTA Tour w na twardych kortach w Dubaju. 23-letnia polska tenisistka, jako rozstawiona z numerem trzecim, wcześniej miała wolny los. Natomiast startująca z &quot;dziką kartą&quot; 18-letnia Putincewa, 101. w rankingu WTA Tour, wygrała w poniedziałek z Brytyjką Laurą Robson 6:4, 2:6, 7:6 (8-6). Reprezentantka Kazachstanu nie miała jeszcze okazji grać przeciwko Polce, obecnie czwartej na świecie.Jaki bedzie wynik spotkania-Co do zwyciestwa zdecydowana faworytka jest Agnieszka,ktorej do Williams czy Azarenki troszeczke brakuje,jednak z Putinceva nie powinna miec wiekszego problemu i gladko wygrac 6-1 lub 6-2(a nawet 6-0 choc tu troche ryzyko) w pierwszym secie(a takze drugim:p) pzdr i powodzonka
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray Stambuł - FC Schalke
Typ:
Galatasaray Stambuł
Kurs: 2,10
bet-at-home
Na dzisiejszy wieczór zaplanowany jest mecz pomiędzy Galatasaray Stambuł a niemieckim Schalke Gelsenkirchen. Ja w tym spotkaniu widzę duże szanse na wygraną gospodarzy. W ubiegłym roku gdy Niemcy zajmowali pierwsze miejsce w grupie pozostawiając za plecami Arsenal Londyn, Olympiakos Pireus i francuski Montpellier to byli by oni dla mnie faworytem do awansu w tej parze. Lecz od tamtej pory gracze z Gelsenkirchen znacznie spuścili z tonu. Zwolniony został trener Huub Stevens którego to zastąpił młody Jens Keller. Zmiana trenera jednak nic nie dała jak dotąd odniósł on tylko jedno zwycięstwo w dwunastu ligowych meczach a miało to miejsce w styczniu kiedy to pokonali Hannover pięć do czterech. W lidze zajmują oni dziewiątą pozycję co nie jest wyznacznikiem możliwości kadry. Zupełnie na przeciwnym biegunie sa gracze ze Stambułu. Zajmują oni pierwsze miejsce w tabeli z sześcioma punktami przewagi nad drugim Fenerbahce. Do zespołu sprowadzony został aktualny triumfator Ligi Mistrzów Didier Drogba. Zaliczył on już udany debiut w ligowym spotkaniu. W ostatni weekend strzelił swoją debiutancką bramkę. Ciekawostką jest fakt że wszedł on na boisko w sześćdziesiątej trzeciej minucie za Umuta Buluta i potrzebował zaledwie pięciu minut by wpisać się na listę strzelców. Goście wybiegną na ten mecz bez kilku zawodników. Nie mogą wystąpić: Atsudo Uchida, Ibrahim Affelay, Kyriakos Papadopoulos, Ciprian Marica i Lars Unnerstall. Nie zagra też wypożyczony z Dynama Kijów, Raffaeł gdyż grał on już w tej edycji LM. Gospodarze zaś zagrają bez Tomasa Ujfalusiego i Johana Elmandera ale z Drogbą w składzie moim zdaniem są w stanie wygrać ten mecz.

⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Barcelona
Typ: OVER 3,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: unibet
Dzisiaj wieczorem ponownie trzeba usiąść przed tv i zobaczyć ligę mistrzów w wykonaniu najlepszych. Tak jak wczoraj pobrałem tym over 3,5 bramki,ponieważ uważam że zobaczymy w meczu wiele bramek. Obie drużyny są bardzo ofensywne, w ich meczach pada wiele bramek. O potencjale Barcelony nie będę pisał, bo wszyscy o tym doskonale wiedzą. Milan w lidze strzelił 44 bramki, gra ofensywną piłkę i liczę że coś w tym meczu strzeli, bo to że Barcelona strzeli to wydaje się formalnością. Jedyną niepokojącą informacją jest możliwość absencji najlepszego strzelca Milanu Stephane El Shaarawy, który strzelił w tym sezonie 15 bramek.Ale w obwodzie jest jeszcze Giampaolo Pazzini,który jest również w bardzo dobrej dyspozycji.
⛔ 100
powtórzenie
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray Stambuł - FC Schalke
Typ: Over 2.5
Kurs: 1,99
Bukmacher: Pinnacle Sports


Po grudniowym losowaniu par 1/8 finału Ligi Mistrzów Schalke przez wszystkich było typowane jako faworyt tej rywalizacji, minęło raptem 2 miesiące i sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Schalke w lidze gra słabo w dodatku ma spore kłopoty kadrowe, dość powiedzieć, że dziś nie zagrają Atsuto Uchida, Ibrahim Afellay, Kyriakos Papadopoulos, Ciprian Marica, Raffael i Lars Unnerstall. Galatasaray natomiast w swojej lidze nie ma sobie równych, a w dodatku zimą wzmocnili się dwoma bardzo dobrymi zawodnikami, mowa oczywiście o Didier Drogbą i Wesleyem Sneijderem , ponadto w Galatasaray nie ma jakiś większych braków kadrowych, bo kontuzjowani są jedynie Tomas Ujfalusi i Johan Elmander.
Postanowiłem więc zagrać w tym starciu over bramkowy. Gospodarze zapewne będą chcieli wykorzystać atut Tur Telekom Arena i wypracować sobie jak najkorzystniejszy rezultat przed rewanżem, a, że Schalke ostatnio gra słabo, brakuje jak już wspomniałem pierwszego bramkarza (Unnerstall), dwóch obrońców: prawego (Uchidy) i środkowego ( Papadopoulosa) to ta gra defensywna najlepiej nie wygląda - w 5 wiosennych spotkaniach 1.Bundesligi Schalke straciło 12 bramek. Myślę, że Galatasaray będzie dziś próbować to wykorzystać i strzelić &quot;coś&quot; z przodu.
Schalke mimo jednak słabej gry na wiosnę nie można lekceważyć. Wciąż ma groźnych zawodników jeśli chodzi o formacje ofensywne (mimo odejścia Holdby, kontuzji Afellaya czy nieuprawnionego do gry Raffaela) są bowiem Draxler, Farfan, nowy nabytek Michel Bastos, który bardzo dobrze wprowadził się do drużyny Schalke (wiosną strzelił już 3 bramki dla nowego klubu) czy w końcu powracający po kontuzji Klaas-Jan Huntelaar.
Myślę, więc, że Galatasaray jest faworytem tego pierwszego starcia i jeżeli chce awansować to musi wykorzystać atut własnego boiska, łatwo o to nie będzie bowiem Schalke w tej edycji Ligi Mistrzów jeszcze nie przegrało. Myślę, że bramki w tym meczu zobaczymy zarówno ze strony Galaty jak i Schalke i dobrym posunięciem jest w tym starciu zagrać over bramkowy. ⛔ 100
 
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis,WTA,Dubai
Spotkanie:Su-Wei Hsieh vs Samantha Stosur
Typ: Hsieh
Kurs: 4,68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na dzisiaj ryzykowny typ ale śmiało może wejść...Obie zawodniczki początek sezonumiały tragiczny...Samantha odpadała w turniejach bardzo szybko m.in. 2 razy ulegając Zheng albo Arvidson..Hsieh podobni nie mogła przebić się poważniej w żadnym turnieju ulegając Erakovic, Kuzniecovej , Beck czy Peng...Samantha tydzien temu miała zalążki dobrej gry w Doha gdzie pokonała Kuznecova i NIculescu, uległa gładko z Szarapową...Hsieh natomiast ciągle nie może się przebudzić i obstawiam że to bedzie dzisiaj...Su- Wei ma duży potencjał co udowadniala w tamtym roku, 25 miejsce w rankingu WTA mói samo za siebie...Ja próbuje po takim wysokim kursie bo przy tak niestabilnie grającej i walącej wszystko w siatkę Stosur typ jest ja najbardziej prawdopodobny.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom