>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.02.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 20 lutego


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Genoa - Roma
Bukmacher: Pinnacle
Typ: X
Kurs: 3.30
Czas rozpoczęcia: 15:00
Analiza:
26 kolejka piłkarskiej Serie A. Z oferty wybrałem mecz sąsiadujących w tabeli Genoi (11) i Romy (8). Ostatnie bardzo słabe wyniki wicemistrza Włoch nie pozwalają mi stawiać ich w roli faworyta. Ale do rzeczy. Rzymianie przegrali swoje 3 ostatnie mecze, z Interem, Napoli i Szachtarem w LM. A jeszcze wcześniej zremisowali ze słabą Brescią 1-1. W 3 przypadkach były to mecze u siebie. Tym razem jest na odwrót. Genoa ostatnio wygrała derbową potyczkę z Sampdorią 1:0 po golu Rafinhi. Wcześniej zremisowała z Milanem i z ostatnią Bari, gdzie mnie totalnie zawiodła. Większość spotkań które remisuje Genoa są to wyjazdy i wyniki 0:0, ale u siebie też zdarzają się jej remisy. Bilans jest bardzo równy bo 8 zwycięstw, 8 remisów, 9 porażek. Genoa imponuje w obronie, dlatego większość wyników kończy się underem (5/10 ostatnich meczów to remisy). Roma wygrała na wyjeździe tylko 3 mecze, więc spodziewam się tutaj remisu.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Chievo v AC Milan
Typ: AC Milan strzeli w obydwu połowach
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: AC Milan po odniesionej porażce na własnym stadionie z Tottenhamem, nie jest faworytem do awansu w LM. W sobotę jednak kolejne ważne spotkanie przed zespołem z San Siro. Chodzi oczywiście o walkę o mistrzostwo Włoch, rywalem Chievo Verona - 12 zespół Serie A. Goście to aktualny lider ale są świadomi, że nie można sobie pozwolić na wpadkę z takimi drużynami ponieważ Inter i Napoli czekają własnie na takie starty punktów Milanu. Ważną informacją dla Milanu jest powrót Boatenga oraz pierwszego bramkarza czyli Abbiatiego. Jeśli chodzi o same bramki to Milan jest według mnie jednym z najlepszych klubów z europie jeśli chodzi o skład ataku: Cassano (brak jego w meczu z Tottenhamem moim zdaniem zadecydował o takim wyniku, a Chievo już ma zagrać), Ibrahimovic, Pato i Robinho. Sądzę, że o bramki Milanu nie ma się co martwić.
✅ 175
 
S 1

szejkk89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Bayer 04 Leverkusen - VFB Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: 20.02.11 Leverkusen (3poz.) podejmie slabiutki w tym sezonie
Stuttgart(17poz.), stuttgart pozycja spadkowa. Panowie z Leverkusen
musza wygrac te spotkanie jezeli chca myslec o graniu w LM i dogonic
Bayern Munchen (2poz.) Trener Bayer 04 powiedzial ze ich celem jest granie
w rozgrywkach LM wiec napewno panowie musza wygrac ten mecz ze slabo radzacym sobie w tym sezonie Stuttgartem. Dotychczasowy wynik 10:1 dla Leverkusen.
Panowie z Leverkusen sa naprawde w bardzo dobrej dyspozycji, potwierdzaja to
ostatnie 2 mecze, LE : M.Charków vs. Leverkusen 0:4, Frankfurt - Leverkusen 0:3
Stuttgart za to wygral tylko w tym sezonie 5 meczy, ostatnie 2 mecze przegrane
Benfica 2:1, Stuttgart - Nuremberg 1:4.
Jezeli Bayer 04 naprawde mysli o graniu w LM napewno wygraja ten mecz, kurs nie
jest zbyt kuszacy, ale napewno jest warty zagrania.
✅ 55
 
S 0

simbad1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - wlochy serie a
Spotkanie: Lazio-Bari
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: tobet
Witam , pewny typ na lazio , bari juz nie ma szans na utrzymanie a lazio walczy i to ostro o jak najwyzszą lokate w lidze tym bardziej ze l lidze dobrze im idzie tym bardziej u siebie

Kiepska analiza.
 
V 0

vegeta849

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar polski
Spotkanie: Lech poznań-Polonia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 3,85
Bukmacher;unibet
Analiza;
Juz w niedziele o godzinie 15,30 odbedzie się pierwszy mecz 1/4 finału pucharu polski pomiędzy Lechem Poznań a Polonia Warszawa.W tym meczu stawiam na Polonie gdyz moim zdaniem bardzo solidnie przepracowali przerwe zimowa.Polonia także zmieniła trenera który nieoszczedza swoich zawodników i na zgrupowaniu w Turcji wycisnął z piłkarzy 7poty.Lech po spotkaniu z braga nieprezentował sie nadzwyczaj dobrze i mysle ze w tym meczu bendzie musiał uznac wyższość Smolarka(który ostatnio jest w dobrej formie) i spólki polecam ten typ!!!
✅ 285
 
levy80 19

levy80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A, Włochy
Spotkanie: Udinese - Brescia
Typ: 1 (h 0:1)
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie zagrać w niedziele 20 lutego na Udinese to wg mnie grzech. Udine zachwyca w swoich ostatnich meczach nie przegrywając jeszcze w tym roku!
Bilans 8 meczy to 6 zwycięstw i 2 remisy - bramki: 21-9.
Takie wyniki wywindowały Udine już na 5 pozycję w lidze, najwyższą w tym sezonie. Di Natale w wysokiej formie a jego 18 goli to prawie tyle co wszystkie strzelone przez zespół Bresci (20 goli) ????
Wszystkie staty jakie bym tutaj przytaczał, a można zobaczyć samemu stoją za wygraną gospodarzy niedzielnego spotkania. Mnie jednak kurs 1.40 na ich zwycięstwo zbytnio nie zadowala i zdecydowanie polecam zagranie na Udinese z handi 0:1 po kursie 2.10. Mam tylko nadzieję, że żadne inne &quot;czynniki zewnętrzne&quot; (lol) nie staną na drodze i Udine po wysokiej wygranej zainkasuje 3pkt.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie, sprint kobiet
Spotkanie: Kto wygra sprint kobiet ?
Typ: Petra Majdic
Kurs: 5.0
Buk: Bwin
Analiza:
Już jutro kolejne zawody w biegach narciarskich które w ten weekend odbywają się w norweskim Drammen. Kobiety przystąpią do rywalizacji na 1,2km stylem dowolnym. Według bukmacherów faworytem jest zdecydowanie Marit Bjoergen która dziś okazała się najlepsza na dystansie 10km stylem klasycznym pewnie pokonując Justyne Kowalczyk. Ale do faworytów zaliczane są także Petra Majdic świetna sprinterka, Arianna Follis także dobrze biega sprinty oraz Kikkan Randall który w tym sezonie bardzo dobrze spisuje się w sprintach szczególnie właśnie tym stylem. Z tych trzech biegaczek odrzucam Follis która zawodzi i mimo że wygrała jedne zawody sprinterskie tym stylem, w innych była w czołówce to np. w Rybińsku dopiero 5 miejsce i myślę, że jej forma jest daleka od tego co prezentowała na początku sezonu. Dla mnie na Marit jest troszkę za niski kurs, dlatego zaryzykuje zwycięstwo Petry Majdic. W ostatnim czasie w sprincie było widać prawdziwą Petre która po prostu demoluje rywalki, z resztą co się dziwić jest ona wysoka, łatwiej jej się biega sprinty niż długie dystanse. W tym sezonie wygrała jeden sprint tym stylem podczas Tour de Ski, w innych zajmowala miejsca w czołówce, teraz kiedy będzie to sprawdzian przed MŚ trzeba pokazać się, że jest się w formie by rywalki miały respekt.
⛔ 100
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nozna, Holandia 20.02.2011 12:30
Spotkanie: Den Haag - Feyenoord
Typ:2
Kurs:3.95
Buk:Expekt
Analiza:
Sezon 2010/11 juz zawsze bedzie dla Feyenoordu kojarzony z kleska doznana w pojedynku z PSV(10-0).Po tamtym spotkaniu gra Feyenordu na cale szczescie ulegla poprawie. Wciaz jednak byla daleka od idealnej. W druzynie tej jest jednak potencjal. PO mimo licznych kontuzji jest tam naprawde kilku ciekawych zaowdnikow. Z reszta nawet po kursach ze wczesniejszych konfrontacji bylo widac,ze nie bywali druzyna skazywana na dolne rejony tabeli.Feyenoord mogl sie juz przyzwyczaic do braku glownych gwiazd druzyny m.in Tomassona, Schenkevelda, Fernandeza czy Sekou Cisse. Na ta chwile trzeba liczyc na takich zawodnikow jak mlodziutki Japonczyk Miyaichi. POza tym pozostaje jeszcze kolejny 18 latek Castaignos. Ma on juz na swoim koncie 7 bramek i wierze,ze po tym pojedynku jego blians bedzie jeszcze lepszy. Ogolnie Feyenoord musi sie w koncu przelamac, a Den Haag wcale nie jest taka dobra druzyna. Wprawdzie wygrali ostatnie 5 spotkan jednak nie sadze aby przy tak niskim potencjale byli w stanie utrzymywac tak wysoka forme. Praktcznie poza doswiadczonym 31 letnim napastnikiem Bulykinem (15 bramek) nie ma tam wogole ciekawych postaci. Jak dla mnie przy takich kursach goscie sa warci gry.
⛔ 100
 
insidersmatch 0

insidersmatch

Użytkownik
Piłka nozna, Włochy Serie C1/b
Spotkanie:Andria-Nocerina
Typ:X
Kurs:2.40
Buk:
Expekt
Andria gospodarz spotkania zajmujący 10 miejsce w tabeli podejmie na własnym stadionie Lidera ligi Nocerine.Gospodarze w lidze aktualnie posiadają 28 punktów natomiast lider tabeli aż 52 punkty więc na pierwszy rzut oka lider tego meczu jest tylko jeden.Ale ostatnie dwa mecze gospodarzy to wygrane natomiast gość wygrana i remis wydawać by się mogło że czysta 2 to pewny typ na jutro jednak ja myślę że tutaj będzie niespodzianka i bukmacher robi nas troszkę pod szpic tym kursem przyjezdni mają na tyle przewagi w lidze nad resztą rywali że mogą sobie pozwolić na odprężenie i przywieźć jeden punkt poza tym grają na obcym terenie i przed publicznością rywala a jak znamy życie to mecz lidera z drużyną ze środka tabeli nigdy nie jest łatwy więc mój typ remis i podział punktów.;)
⛔ 100
 
lama94 41

lama94

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Norwegia
Spotkanie: Frisk Asker - Lillehammer
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet–at -home
Analiza:
O godzinie 17 dojdzie do meczu pomiędzy Frisk Asker a Lillehammer. Drużyny te spotkały się ze sobą 16 stycznia i górą byli goście.Lillehammer prezentuje w ostatnim czasie bardzo dobrą formę.W 8 ostatnich meczach wygrali 6 razy raz zremisowali (przegrali) i raz tylko przegrali ,zaś drużyna gospodarzy,w 8 ostatnich meczach ,raz zdołała wygrać i raz zremisować (przegrać).Statystyki mówią same za siebie ,kto powinien być górą w tym spotkaniu. Lillehammer zajmuje w tabeli 5 miejsce z dorobkiem 74pkt,zaś Frisk Asker 8 z dorobkiem 35pkt.Gospodarzy stać na dobry mecz ,lecz według mnie będzie to za mało ,żeby zatrzymać rozpędzoną drużynę gości.A jak będzie naprawdę ,przekonamy się o godz. 17
⛔ 100
 
S 1

sebamen_b

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - New Jersey Devils
Typ: 2 New Jersey Devils
Kurs: 2,7
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Godzina 01:05. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Caroliną Hurricanes a New Jersey Devils. Pomimo mniejszego kursu na Caroline ja uważam, że faworytem w tym spotkaniu są goście. Dlaczego?? Głównie kieruję sie tutaj passą zwycięstw drużyny gości. Na ostatnie 6 spotkań New Jersey Devils wygrali 6 meczów, tracąc przy tym zaledwie 7 bramek. Jak na hokej to niewiele. Pozatym drużyna ta posiada w swym składzie wiele gwiazd pokroju Patrick Elias, Jemie Langenblunner, Rob Niedemayer..., którzy potrafią grać w hokeja. Początek swezonu był kiepski, a nawet bardzo kiepski jak na zespół posiadający tyle gwiazd w swoim składzie. Jak widać chłopaki wzieli się za siebie i grają coraz lepiej, nie tracąc goli a i ich gra jest coraz bardziej płynna. Na chwilę obecną posiadają najlepszą passę ze wszystkich zespołów NHL. Natomiast Carolina w ostatnich 6 meczach straciła 16 bramek, przegrywając 4 mecze. Ja stawiam w tym meczu na zwycięstwo gości, którym widać, że coraz bardziej zależy na dostaniu się do strefy play off. W 8 ostatnich meczach na wyjeździe &quot;Diabły&quot; wygrały 6-krotnie, 2 razy przegrywając z mocnym Detroit i po dogrywce z Florydą. Dla mnie faworyt drużyna New Jersey Devils. Pozdro, mimo odmiennych kursów bukmacherskich. Pozdro
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
All Star Weekend - konkurs rzutów za 3 pkt
typ: Allen wygra
kurs: 3,20
WilliamHill
Długo myślałem nad tym co zagrać na dzisiejszą noc, ale zdecydowałem. Konkurs rzutów drużynowych odrzuciłem na wejściu bo wiadomo, że trafić do kosza z połowy boiska to czysta loteria. Konkurs rozgrywających nie ma faworyta i wszystko może się tam zdarzyć, więc również odpuściłem. Myślałem nad typem, że Griffin nie wygra konkursu wsadów 3,70 (Pinnacle) ale po namyśle, stwierdziłem, że nawet jeśli zaprezentuje się gorzej niż inny uczestnicy to i tak przecież w finale decydują głosy fanów. A Griffin raczej jest ulubieńcem publiczności z tej 4, która startuje. Dlatego zdecydowałem zagrać się konkurs rzutów za 3 pkt. ???? Konkurs, w którym jest chyba najmniej loterii i każdy w 100% sam decyduje o swoim losie. Allen, Pierce, Jones, Wright, Durant i Gibson. To pełna lista uczestników. Faworyt? Oczywiście Ray Allen. Startował on w tym konkursie 5 razy. Wygrał raz. Dokładnie 10 lat temu. Dzisiaj bardzo będzie chciał powtórzyć wyczyn z 2001 roku. Ostatni raz startował w 2006 roku, potem odpuścił starty w tej zabawie, aby dać szansę młodszym kolegom. Dlaczego w takim razie dzisiaj wraca, by ponownie wziąć udział w tym konkursie? Powód jest jeden. Mianowicie 11 lutego pobił rekord wszechczasów NBA pod względem trafionych rzutów za 3 pkt. Obecnie ma ich na swoim konie 2565. Wygrywając ten konkurs dzisiejszej nocy będzie chciał potwierdzić, że jest niekwestionowanym królem rzutów za 3 pkt! Największym zagrożeniem będzie kolega z drużyny Pierce. Jednak moim zdaniem, jeśli to ta 2 miałaby walczyć o wygraną to Pierce odpuści, aby dać wygrać koledze. ???? Trochę teoria spiskowa, ale tak to czuję. Oprócz Pierce&#39;a chyba tylko Durant może zagrozić. Ale moim zdaniem Allen jest bardziej zmotywowany, żeby wygrać konkurs i myślę, że solidniej się przygotował. Szkoda tylko, że tak późno zdecydowałem się zagrać. Bo jeszcze 2 dni temu szło złapać kursy 3,5-3,6. A dzisiaj najwyższy jaki znalazłem to już &#39;tylko&#39; 3,2. :smile:

⛔ 100
 
fidelity 16

fidelity

Użytkownik
Piłka Nożna 20.02.2011 godz. 17:00 Montpellier
Liga Francuska
Montpellier - Lille
Typ: Lille
Kurs: 2.250
Bookie: Bet365
Stawka: 10/10
Lider z Lille jedzie na południe Francji do Montpellier. Bilans wyjazdowy lidera póki co nie powala. Zespół wygrał cztery spotkania, przy sześciu remisach, ale zaledwie jednej porażce. Lille wystąpi praktycznie w najlepszym składzie. Zabraknie jedynie obrońcy Emersona. Montpellier z kolei będzie musiało radzić sobie bez trzech bardzo ważnych zawodników, jak Giroud, Bocaly oraz Kabze. Ponad to drużyna z południa na swoim Stade de la Mosson może pochwalić się bilansem 5W 3D 3L. W poprzedniej kolejce Lille pokonało Tuluzę na własnym boisku 2-0, gospodarze zaś zaledwie zremisowali na wyjeździe z Arles. Poza tym Lille w środku tygodnia grało jeszcze mecz w Europa League, w którym dość frajersko zremisowało u siebie z PSV, tracąc dwa gole w ciągu dwóch minut. Mimo wszystko w moich oczach to Lille będzie tutaj faworytem. Trener zespołu z północy kraju oszczędził kilku swoich kluczowych graczy podczas spotkania pucharowego, niejako dając sygnał, że w Lille to właśnie liga jest priorytetem. Dodatkowo osłabienia Montpellier powinny znacząco wpłynąć na jakość tego zespołu, pomijając chyba drobny dołek formy w który właśnie wpadł zespół z wybrzeża. Ostatnie spotkanie tych zespołów z listopada ubiegłego roku, zakończyło się zwycięstwem Montpelier. Jednakże był to mecz w pucharze ligi, a obie bramki dla gospodarzy zdobył wtedy Kabze, którego jutro zabraknie na placu gry. Mam nadzieję, że Lille zagra dobry mecz i potwierdzi swoje aspiracje mistrzowskie wywożąc z tego gorącego terenu trzy punkty.
⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: TWENTE - NIJMEGEN
TYP: 1 (-1.5 HA)
KURS:1,85
BUK: B365
ANALIZA:
Z dzisiejszej oferty wybrałem mecz z ligi holenderskiej, który odbędzie się o 14,30.
Gospodarze tego spotkania to aktualny mistrz Holandi i zarazem lider obecnych rozgrywek. Twente ma tyle samo punktów co drugi PSV, a 5 więcej od Ajaxu.
Walka o mistrzostwo zapewnie będzie sie toczyć do ostatniej kolejki - jak miało to miejsce rok temu. Gospodarze mają b.dobry bilans meczy u siebie 8-2-1 abramki 26-10. W tygodniu pokonali w LE na wyjeździe Kazan 2-0 co świadczy o ich wysokiej formie.
Nijmegen zajmuje miejsce w śodku tabeki.Na wyjazdach gra przecięttnie 2-4-5 . ostatnie 3 mecze poza domem to 3 remisy.Jest niepokonany od 7 spotkańa a ostatnia porażka -to właśnie z gospodarzami dzisiejszego pojedynku w domu 2-4. Myślę że historia zatoczy koło i dźiś ponownie wygra Twente,
⛔ 100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie : SSC Napoli - Catania
Typ : SSC Napoli (HC 0:1)
Kurs : 2,15
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-02-20 20:45
Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz 26 kolejki Włoskiej Serie A pomiędzy SSC Napoli, a Catania. Faworytem tego spotkania są gospodarze. W lidze zajmują obecnie trzecie miejsce z dorobkiem 49 punktów (15-4-6) i tracą trzy punkty do lidera. Jeśli natomiast chodzi o Catanie to zajmują oni szesnaste miejsce z dorobkiem 26 punktów (6-8-11) i mają tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Napoli jest bardzo niegościnne na własnym boisku (8-2-2). W tym roku u siebie przegrali tylko raz w Pucharze Włoch z Interem i to dopiero po rzutach karnych. Catania jeszcze w tym sezonie nie wygrała meczu wyjazdowego (0-4-8). W tym roku na pięć spotkań rozgrywanych na wyjeździe przegrała cztery i jeden zremisowała. Od początku tego roku Catania wygrała tylko jedno spotkanie, dwa zremisowała i reszte przegrała. Napoli u siebie jest niepokonane od trzech spotkań. Tak samo jest we wszystkich spotkaniach, nie przegrali od trzech spotkań (2-1-0). Ostatnio zremisowali u siebie w LE z Villarreal 0:0, a w lidze pokonali na wyjeździe Romę 2:0. W pierwszym meczu tych zespołów padł remis 1:1. Teraz Napoli marząc o występach w LM musi takie słabe zespoły jak Catania pokonywać. A to potrafią robić na własnym boisku, wygrali z ekipą gości cztery razy na pięć spotkań. Liczę, że poradzą sobie z Catanią i wygrają wysoko, 2:0 lub 3:0.
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja - Superliga
Spotkanie: Kayserispor - Antalyaspor
Typ: 1
Kurs: 1,769
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godz. 13:00 turecki Kayserispor podejmuje u siebie Antalyaspor AS. Gospodarze spisują się dobrze, na własnym boisku ostatni raz przegrali 24.04.2010 r. Ponadto w tym sezonie pokonali już nie byle kogo (Besiktas i Fenerbahce). W tabeli zajmują 4 pozycję. Ich bilans spotkań u siebie w tym sezonie to 7-4-0. Drużyna gości natomiast jest bardzo przeciętnym zespołem, w tabeli lokuje się na 12 pozycji. Ich bilans spotkań wyjazdowych nie zachwyca (2-3-5). Wprawdzie ostatnie 4 mecze na wyjeździe (w tym 2 w Pucharze Turcji) zremisowali, mimo to jednak wydaje mi się, że w dzisiejszym spotkaniu zwycięży team gospodarzy.
✅ 76.9
 
P 0

pingu86

Użytkownik
Toulouse-Rennes 0 3.1
Den Haag-Feyenoord 1 1.9
Thun-YB Bern 2 2.2
Parma-Cesena 1 1.7
Konyaspor-Buyuksehir 2 2.5
Besiktas-Fenerbahce 2 2.57
Zły zapis, ⛔ 100 pkt. Polecam regulamin.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Seria A
Spotkanie: Udinese-Brescia
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt

Analiza:Gospodarze nie pokonani od 8 meczy,wygrali podczas tej serii z min:Juventusem i Interem.Fenomenalny bilans u siebie 8-2-2 i zajmują 5 pozycję w lidze zaraz za Lazio i stratą tylko 2 pkt do 4 miejsca.W ostatniej kolejce kolejną zmiecioną z powierzchni ziemi przez Udinese ekipą została Cesena. Wynik 3:0 nie pozostawił gospodarzom tego spotkania żadnych złudzeń. Kolejne dwie bramki na swoje konto zapisał Antonio Di Natale, który z osiemnastoma trafieniami w tabeli strzelców ustępuje jedynie Edinsonowi Cavaniemu z Napoli i nadal ma spore szansę na obronę tytułu najlepszego snajpera.Goście to 18 drużyna ligi na wyjazdach tragicznie 1-2-9 i aż na 12 meczy wyjazdowych w 11 stracili min 1 bramkę.Myślę że nawet bez swojego najlepszego asa czyli Sancheza Udinese poradzi sobie u siebie z tak kiepsko grającą na wyjazdach ekipą gości.
Absencje:
Udinese-Basta, Ferronetti, Angella, Sanchez
Brescia-Dallamano
⛔ 100
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Moenchengladbach - Schalke
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ten sezon dla Schalke jest kompletnie nieudany. Goście zajmują dopiero 10. miejsce. Jednak kilka tygodni temu było jeszcze gorzej - nastąpiła więc poprawa. Piłkarze z Gelsenkirchen na pewno wciąż chcą piąć się w górę. Teoretycznie szansa na występ w europejskich pucharach jeszcze jest. Do końca sezonu pozostało 12 kolejek, a Schalke wyprzedzają takie zespoły, jak np. Hannover, Mainz, Freiburg, Hoffenheim czy Nurnberg, które mogą nie utrzymać dobrej formy do końca sezonu. Dziś &quot;Niebiescy&quot; zmierzą się z najsłabszą drużyną ligi - Borussią Moenchengladbach i chyba nikt już nie wierzy w jej utrzymanie, oczywiście poza wiernymi fanami tego klubu. Gospodarze jako jedyny zespół nie odnieśli jeszcze zwycięstwa na własnym stadionie. Tracą bardzo dużo bramek - średnio 2,55 na mecz. W konfrontacji z bardzo dobrą obroną Schalke (tylko 2 stracone gole w ostatnich 8 spotkaniach) zdecydowanym faworytem jest drużyna gości. W ostatnim meczu u siebie Borussia przegrała ze Stuttgartem, dla którego było to dopiero pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, a tydzień później uległa St. Pauli. Natomiast Schalke wywalczyło punkt w potyczce przeciwko liderowi z Dortmundu, a w ostatniej kolejce wygrało z Freiburgiem 1-0. W ostatnich czterech bezpośrenich meczach pomiędzy tymi drużynami na stadionie w Moenchengladbach tylko raz wygrali goście. Czas więc poprawić ten niekorzystny bilans i zrobić kolejny krok w kierunku gry w europejskich pucharach.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom