>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.01.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Hiszpanii
Godzina: 21:30
Spotkanie: Bilbao - Barcelona
Typ: Bilbao powyżej 6.5 RR
Kurs: 3.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rzadko zdarza się taka sytuacja, na mocy której Duma Katalonii nie jest wyraźnym faworytem spotkania, gdy ich rywalem jest ktoś inny niż Real, Atletico czy Sevilla. Jednak tak właśnie jest dzisiaj - zdecydowanie Barcelonę czeka ciężka przeprawa by móc świętować awans do ćwierćfinału Pucharu Króla. Zacznijmy od początku: Barcelona w tym sezonie gra bez Leo Messiego i jest cieniem samych siebie. W lidze szósta pozycja i aż 17 punktów straty do Realu. Właściwie nie ma mowy o tytule mistrzowskim w tym sezonie, dlatego szczęścia i okazji na udowodnienie umiejętności trzeba szukać na innej arenie. Bilbao z kolei gościło Barcę w sierpniu tego roku przy okazji drugiej kolejki obecnego sezonu i ugrali bardzo korzystny remis 1:1. Co więcej, zdecydowanie przeważali w tym spotkaniu jeśli chodzi o sytuacje strzeleckie i jedyna rzecz, jakiej ustępowali Barcelonie (co zresztą nie dziwi), było posiadanie piłki. Czy również dzisiaj mecz zakończy się remisem w regulaminowym czasie gry? Na razie Barca jest delikatnym faworytem buków, ale jestem przekonany że dziś nie idzie masówka na Barcę. Natomiast powinno być dzisiaj sporo rzutów rożnych. We wspomnianym meczu padło ich aż piętnaście, zaś aż 13 z nich było autorstwa... Bilbao! Trzynaście rzutów rożnych przeciwko wielkiej Barcelonie. Trzeba jednak dodać, że nie był to przypadek - obecnie w LaLiga mają najwyższą średnią wykonywanych rzutów rożnych na mecz i w czterech ostatnich meczach wykonali ich średnio po sześć. Wydaje mi się dość atrakcyjny kurs na to, że przeciwko Barcelonie - tej samej Barcelonie przeciwko której wykonali ostatnio 13 RR, będzie ich dziś po stronie Bilbao co najmniej siedem.

260
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +914
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie, młodzieżowa liga rosyjska MHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Russkije Vitjazy
Typ: Russkije Vitjazy z dogrywka lub karnymi
Kurs: 1,97
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzis zaglądam do młodzieżowej ligi rosyjskiej MHL. Jest to pojedynek derbowy bo ekipa Vitjaz to region moskiewski. Obie farmy ekip Dynama i Vitjaza spisują się bardzo dobrze w tym sezonie plasując się na ten moment w strefie PO. Ekipa gości niedawno osiągnęła te pozycje grając solidny hokej. Vitjaz znany jest z tego że im blizej PO tym bardziej ten zespół naciska i lepiej funkcjonuje. Oststnio dwa dobre mecze na wjeździe z silnym rywale. Dynamo zaś męczyło się z ekipą z dołu tabeli. Roster obu ekip porównywalny ale myślę że forma po stronie ambitnych gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Getafe - Granada
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Pojedynek ekip ktore sa w dolnej czesci tabeli ligowej. Obie rowniez sa w topie jesli chodzi o zbieranie kartek. Spodziewam sie ostrego spotkania w walce utrzymanie. Sedzia bedzie ligowy sredniak Isidro Diaz de Mera Escuderos ale mimo wszystko jestem dobrej mysli. Mysle, ze mozna sprobowac cos pograc w tym kierunku.

83
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1069
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Mali - Mauretania
Typ: X2
Kurs: 3.55
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo reprezentacji Mali. Jednak już nie raz faworyci zawodzili w obecnej edycji Pucharu Narodów Afryki, w której nie pada zbyt wiele goli. Mali na 10 ostatnich spotkań we wszystkich rozgrywkach wygrała 6, zremisowała 3 i przegrała 1. Z sześciu zwycięstw które odnieśli aż 4 zakończyły się skromną wygraną 1:0. Mauretania z kolei zremisowała 4 mecze z ostatnich 10 rozegranych i 5 przegrała (w tym dwa po 1:0). Obydwie reprezentacje mierzyły się 3 razy w 2019 roku i dwa razy wygrało Mali a jeden pojedynek zakończył się remisem 0:0. Dziś również nie zdziwiłbym się gdybyśmy po końcowym gwizdku ujrzeli na tablicy wyników dokładnie taki sam rezultat. Remis w dzisiejszym meczu dałby awans reprezentacji Mali, także mogą oni oszczędzać się przed fazą pucharową. Mauretania przegrała obydwa spotkania w grupie i remis z Mali na pewno hańby by im nie przyniósł.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Norwegia - Polska
Typ: Powyżej 7,5 wykluczeń 2 min.
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Tutaj już nie będzie nikt odpuszczał, mega ważny mecz dla boku ekip. Wydaje mi się ze Polacy postawią się Norwega a wiemy jak Norwegowie w ataku są silni i brutalni w obronie. Nasi także grają ostro nerwowo, Olejniczak często Łabie zawodników 2 minuty i także sam potrafi głupio złapać karę. Wydaje mi się ze linia jest bez problemu do pokrycia , liczę ze już w 1 połowie będzie z 4-5 kar , grzech nie zagrać tego zakładu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Norwegia - Polska
Typ: Którykolwiek z zawodników rzuci 10 bramek i więcej
Kurs: 6,00
Bukmacher: Forbet

Tak na szybko ....Podoba mi sie ten bet wystawiony przez Forbet bardziej niz ich nowa strona chłopaki juz duzo o meczu napisali myślę ze będzie podobnie jak w meczu z Niemcami- czyli spokojna kontrola Norwegów będziemy mieli problem z ich szybka gra i jeśli ktoś ma pokryć ta linie to myślę ze moze byc to Sagosen. Serce i mozg zespołu. Sander jak na razie na tym czempionacie 7 bramek z Litwa 5 goli ze Słowacja słabo jak cala ekipa w meczu z sborna tylko 3 gole ale tam byl dość niski wynik .Dzisiaj raczej Norwegowie zakręca sie w granicach 35 bramek i myślę ze liderem będzie Sagosen.

400
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1438
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom