>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.01.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Anaheim Ducks
Typ: over 6,5
Kurs:3.30
Bwin
20.01.2013 04:00
Analiza:
Bardzo ciekawie się zapowiadające spotkanie w rozpoczynającym się wreszcie sezonie NHL.Najlepszej lidze na świecie w hokeja. dzis spotkanie myślę że się zakończy wysokim wynikiem.Oba zespoły jak ze sobą grają to pada wiele bramek a więc wynik w którym będzie ponad 6,5 bramki uważam za bardzo prawdopodobny.To dopiero początek rozgrywek więc hokeiści będą się docierać ale w tym spotkaniu będą chcieli się przypomnieć kibicom więc zapowiada się wspaniałe widowisko w którym myślę że mogę liczyc na wynik na poziomie siedmiu bramek. Jesli gra toczy się na terenie &quot;orek&quot; to spodziewam się z ich strony minimum czterech bramek.Goście powinni dorzucić jeszcze dwie lub trzy i wynik na over mamy gotowy.Liczę że tak się stanie.Lubią grac ze sobą i strzelać sobie krążki do bramki.Mamy wiele gwiazd w zespołach więc powinni pokazac swoją wartość w bramkach i asystach.mam nadzieję ze teak się stanie i będę mógł zapisać sobie po meczu plusika za trafny typ.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis: ATP, Australian Open
Spotkanie: Almago N. - J. Tipsarevic
Typ:
Almago N.-2,5 seta
Kurs: 5.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Witam, miała być Radwańska 2-0 ale kurs 1.65 nie jest tutaj dla mnie wart zachodu. Odnosnie swojego typu to opieram go na dyspozycji w ostatnich meczach i statystykach. oglądałem ostatnio Janko i szczerze mówiąc nie dotrwałem do końca musiałem sobie zrobić przerwę bo najzwyczajniej w świecie nie dało się tego oglądać i jestem nawet w stanie zaryzykować stwierdzenie ze nawet Janowicz by tu urwał sety w tym meczu a kto wie może i nawet by wygrał, ostatni mecz zaczął masakrycznie dużo niewymuszonych błędów po prostu tragedia wdalszej fazie sie troche ogranał i grał juz nawet nawet ale jeśli by miał w tym meczu bardziej wymagającego rywala to by go zmiótł z kortu, dziś myśle ze własnie staje przed nim ktoś taki, almagro który tłucze sewisem niemiłosiernie i bez skrupułów i własciwie to wszystko co można na jego temat podpowiedzieć ???? wiele sobie z Janowiczem nie pograł bo to była gra serwisów. w ostatnich 2 meczach wygrał almagro 2:1 , 3:0. Typ bez wątpienia ciężki o czym świadczy też kurs, ja daje tu szanse 3/10. Nie mniej jednak myślę że Almagro mu swojego gema nie da, a tips to i owszem jest w stanie, nawet za darmo ???? , w dodatku ma za sobą już 2 pojedynki 5setowe, Almagro 2 sety dodatkowe(przegrane w Tiebreak) jedyne czego sie obawiam to ze jednak Janko to klasa światowa i może udowodnić kto tu jest wyżej w rankingu ATP za darmo puktów sie nie dostaje nie mniej jednak to róznica 2 miesc janko 9 almagro 11, Ja osobiście w tipsa juz niewierze stad ten typ , powodzenia!
Widzę w meczu tez:
tie break - tak
1.set Almagro
Z/0
 
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Hiszpania Primera Division
Spotkanie - Osasuna : Dep. La Coruna
Typ - powyżej 2,5 gola
Kurs - 2.20
Buk - Bet365
Analiza :
W samo południe w Hiszpańskiej La Liga dojdzie do spotkania pomiędzy Osasuną a Dep. La Coruna obie drużyny zamykają ligę gospodarze z dorobkiem 15 pkt. ostatnie miejsce i Dep. La Coruna o 1 pkt. więcej bo 16 na przedostatnim miejscu , jak widać obie drużyny mają o co walczyć bo przy zwycięstwie którejs z nich ta drużyna opusci miejsce spadkowe na jak długo ? ale będzie na miejscu bezpiecznym . Gospodarze na swoim terenie rozegrali 10 spotkań a ich bilans to 2-4-4 i zaledwie 8:7 w bramkach jak nie trudno zauważyć w bramkach są na + , gospodarze za to na wyjazdach w tym sezonie grają fatalnie i w 10 dotychczas rozegranych spotkaniach nie wygrali ani jednego ich bilans to 0-5-5 natomiast w bramkach 12:27 i widzimy że dosyć tych bramek na wyjazdach nastrzelali o całe 4 więcej niż Osasuna u siebie dlatego po cichu liczę że i dzisiaj cos strzelą , jeszcze jedna statystyka a mianowicie ich H2H która pokazuje że gdy się obie drużyny spotykają to parę ładnych goli pada i tak na 28 wspólnych spotkań bilans 8-8-12 bramki 32:39 dla Dep. La Coruna a na stadionie Osasuny bilans 5-5-4 w bramkach lepsi gospodarze bo 22:18 ( 9 meczy i 40 goli ) wychodzi dosyć ładna srednia , dlatego myslę że w tak ważnym dla obu drużyn meczu kiedy padnie pierwszy gol to już może być ciekawie bo zapewne żadna z ekip nie będzie chciała dzis przegrać , dlatego liczę na przynajmniej 3 gole w tym spotkaniu , jak będzie zobaczymy ! Pozdrawiam !
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna: Premiership, Anglia
Spotkanie - Totenham - Man Utd
Typ - 2
Kurs - 2.35
Buk - Tobet
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 17 na White Hart Line zmierzą się zespoły, które obecnie prezentują bardzo dobrą formę w lidze, przez co mecz zapowiada się niesamowicie ciekawie, chodzi oczywiście o Man Utd i Tottenham.
Szczerze powiedziawszy, sądziłem że zawodnicy Tottenhamu w tym sezonie będą co najmniej o kilka pozycji niżej(odejście Modrica i zmiana trenera na Boasa) a tu taka niespodzianka. Przemyślane transfery, dobra gra na szpicy Defoe, oraz cudowna gra w destrukcji mojego cichego bohatera tego zespołu Sandro skutkują świetną formą tego zespołu w tym sezonie. Niestety sezon w Anglii trwa w najlepsze, a więc zawodnicy okupują go kontuzjami i dzisiaj w drużynie gospodarzy zabraknie Brazylijczyka Sandro, co moim zdaniem może być kluczowe w dzisiejszym meczu bo to jest zawodnik w mojej opinii obecnie najlepiej grający na świecie na pozycji defensywnego pomocnika(polecam przejrzeć statystyki przejęć w meczu). Warto dodać brak kontuzjowanych Gallasa, Kaboula oraz absencje Adebayora(PNA).
W drużynie Czerwonych Diabłow do gry wrócił Rooney. RVP zgarnął nagrodę zawodnika miesiąca, strzela brameczki na zawołanie, zawodnik marzenie. Warta pochwały jest, również postawa lewego obrońcy Diabłow Evry, chłopak w tym sezonie mimo już konkretnego wieku w tym sezonie zachwyca, strzela bramki asystuje oraz twardo gra na obronie. Tak jak i w drużynie Kogutów tak i w drużynie goście zabraknie kilku graczy. Z powodu kontuzji nie zagra Young, na urazy narzekają środkowi obrońcy Vidic oraz Evans.
W w ostatnim meczu Koguty niespodziewanie ograły Man Utd na Old Trafford 3:2.
Dzisiaj myślę, że Diabły wyciągneły wnioski po ostatnim meczu i zrewanżują się Kogutom. Tak jak wcześniej wspomniałem kluczowy może się okazać brak Sandro.
Obie drużyny w formie ale dzisiaj wygrają Diabły.
⛔100
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker-Turniej Masters
Spotkanie: Neil Robertson-Mark Selby
Typ: Robertson
Kurs:1,75
Buk:Milenium
Szczerze mowiac spodziewalem sie kursow 1,4-2,2 no ale skoro mamy 1,75 to biore w ciemno, Neil gra dosc rowno, drobne problemy jedynie w 1 meczu. Srednio wbija dwie setki na mecz. No coz Selby to Selby wiecze &quot;come backi&quot;. Wczoraj jedynie dzieki bardzo slabej dyspozycji Dotta w decydjacych momentach odniosl zwyciestwo. Mysle ze Robo nie nabierze sie na powolna gre Anglika. Smial mozna grac w strone Neila. Polecam
Nieregulaminowy bukmacher/ ⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Koszykówka, NBA
Spotkanie: Toronto Raptors - Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers -10
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Air Canada Centre, Toronto, Ontario
Czas na Lalki by skopać komuś tyłek. System DSbS pokazuje wyniki w granicach 102:99 po stronie przyjezdnych, przy drugiej kombinacji 104:99. Tak czy inaczej under 204.5 i linia 4.5 na gości powinna &quot;wejść jak w masło&quot;. Przeczucie po przegranej z Miami podpowiada, że Lakers pokulają Raptors. Handicap przy 4.5 i średniej 3pts daję nam wygraną w granicach 7-8pts. Jednak jak pokazują statystyki, niejednokrotnie linie te bywały o &quot;jeden próg&quot; przekraczane. Tak więc, w sytuacji gdy Bet365 wystawia win by 7-9, wchodził prawidłowo ten następny. Dlatego też dla zabawy wygrana większa niż 10pts. Główne typy to oczywiście:
* Under 204.5pts
* Lakers -5
* Lakers to win by 10-13
* TOR under 100pts
Keep the ball rollin&#39;! Start o 19:00!
⛔100
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dyscyplina Piłka nożna: Premiership, Anglia
Spotkanie: Chelsea - Arsenal Londyn
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
O 14:30 hit 23 kolejki angielskiej premership. Ciężko wskazać jednoznacznie faworyta w meczu derbowym. Jak wiemy takie spotkania rządzą się swoimi prawami.
Forma obu zespołów jest zbliżona, grają w kratkę, bez rewelacji. The Blues w ostatnim meczu zaledwie zremisowali ze Świętymi 2-2, prowadząc już 2-0! Na takie zlekceważenie przeciwnika w dniu dzisiejszym nie może bć mowy. Dwa wcześniejsze mecze to 4-0 w Stoke i porażka u siebie z Swansea.
Arsenal gra moim zdaniem od początku bardzo niestabilnie. Potrafią zagrać bardzo słabo jak z Wigan (ulegając 1-0), a innym razem grają bardzo skutecznie wygrywając spokojnie z Newcastle.
Manager Arsen Wanger podkreślał przed spotkaniem, że jego podopieczni muszą zagrać bardziej agresywnie w tym spotkaniu. Gra z klepki czy bez pressingu i szybkiego odbioru piłki nie przyniosą w dniu dzisiejszym punktów.
W ostatnich latach w bezpośredniej rywalizacji więcej zwycięstw odnieśli The Blues - 6-1-3. W latach 09 i 10 była nawet seria 5 zwycięstw z rzędu Chelsea.
Uważam, że aut własnego boiska, słaba obrona Arsenalu, lepsza sytuacja w ofensywie Chelsea (dobrze wkomponował się nowy napastnik - Ba) przyniosą dzisiaj rezultat w postaci 3 punktów dla Chelsea Londyn.

Przewidywane składy:
Chelsea: Cech - Azpilicueta, Ivanović, Luiz, Cole - Ramires, Lampard, Mata, Oscar, Hazard - Ba
Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs - Wilshere, Diaby, Ramsey, Cazorla, Podolski - Walcott
Powodzenia
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 8

johnaddison

Użytkownik
Dyscyplina – Piłka nożnaPremier League, Anglia
Spotkanie: Chelsea Londyn – Arsenal Londyn
Typ: Demba Ba strzeli bramkę? - TAK
Kurs: 2,1
Bukmacher: Betsafe
W dniu dzisiejszym postanowiłem zagrać typ na wydarzenie z meczu Chelsea Londyn – Arsenal Londyn. Tym wydarzeniem ma być fakt strzelenia bramki przez niedawno pozyskanego przez „The Blues” senegalskiego napastnika Dembę Ba.
Były gracz Newcastle United bardzo szybko bowiem wpasował się do nowej ekipy i już od początku swego pobytu w Londynie pokazuje, że będzie z niego wielki pożytek, a osiem i pół miliona funtów wydanych na niego przez Romana Abramowicza wydaje się ceną promocyjną.
Ba zdążył już bowiem trafić w nowych barwach. 5 stycznia zdobył dwa gole w wygranym 5:1 meczu FA-Cup z Southampotonem, a później 16 stycznia już w lidze z tym samym Southampotonem zdobył jedną bramkę.
Kolejnym faktem mogącym przemawiać na korzyść Demby jest również to, że jeszcze w barwach „Srok” 29 grudnia dwa razy pokonał Wojtka Szczęsnego więc ma patent na defensywę Arsenalu.
Zachęcam więc do gry na to wydarzenie bo kurs jest całkiem niezły, a szanse wydają się dość duże. W końcu mowa o kimś kto ma już na koncie 14 bramek w lidze i jest wyraźnie w formie, a i partnerów do gry ma lepszych niż w Newcastle.
⛔100
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia
Spotkanie: Rio Ave - Guimaraes
Typ: Rio Ave
Kurs: 2,00
Bukmacher: Sportingbet
Powoli zbliża się weekend, kilka typów zagranych, jednak w większości przypadków kursy już pozabijane, więc tutaj podaję póki co jeden, który moim zdaniem jest warty uwagi, a a kurs nadal pozostaje satysfakcjonujący. Mianowicie zwycięstwo Rio Ave, które u siebie podejmie w późny niedzielny wieczór borykającą się od jakiegoś czasu z kłopotami kadrowymi Victorię Guimaraes.
Na gospodarzy już raz stawiałem. Wtedy zdołali oni pokonać w pucharze na wyjeździe również osłabione Maritimo. Jest to zespół ambitny, który z pewnością w tym sezonie powalczy o grze w Lidze Europy za rok. Warto również odnotować fakt, iż solidnie się wzmocnili wypożyczając z MU poszukującego formy Bébé (który kiedyś grał w Guimaraes skąd trafił na Wyspy), który zdobył swojego debiutanckiego gola w spotkaniu pucharowym. Do drużyny na ten mecz powróci dwójka podstawowych obrońców - Nivaldo i Edimar.
O gościach wspominałem przy okazji meczu drużyny rezerw. Borykają się oni z poważnymi kłopotami kadrowymi sięgając po młodzież z Guimaraes B. Tak będzie i tym razem gdyż z pierwszej jedenastki wypada aż 10 zawodników - niektórzy są kontuzjowani, inni zawieszenie, a jeszcze inni odchodzą z klubu. Zabraknie m.in. Addy (obrońca, 11 spotkań), Alex (obrońca, 9 spotkań), N&#39;Diaye (obrońca, 9 spotkań), Amorim (obrońca, 3 spotkania), Rodrigo Defendi (obrońca, 10 spotkań), El Adoua (pomocnik, 12 spotkań), André (pomocnik, 13 spotkań), Soudani (napastnik, 8 spotkań), Toscano (napastnik, 10 spotkań), Lalkovic (napastnik, 8 spotkań).
Forma obu zespołów do wglądu tutaj. Wydaje mi się, że są to wystarczające argumenty by pograć przeciwko gościom.
⛔100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: Arsenal wygra różnicą 1 gola
Kurs: 5,50
Bukmacher: Betclic
Nie mogłem sobie odmówić przyjemności wytypowania wyniku dzisiejszego hitu, jakim jest spotkanie pomiędzy Chelseą i Arsenalem.
Mecz na pewno trudny do typowania, ale szczerze mówiąc trochę dziwią mnie kursy.. czy Chelsea jest faworytem... oglądając ich ostatnie spotkanie ze Świętymi to nie powiedziałbym.. Fakt, Kanonierzy również ostatniej kolejki nie mogą zaliczyć do udanych, ale po pierwsze grali z City, po drugie, prawie cały mecz w osłabieniu..
Na początek ciekawy rys ze statystyki H2H, do tej pory oba londyńskie kluby spotkały się 75 razy i bilans tych spotkań jest dokładnie równy, 25 zwycięstw obu ekip i 25 remisów ????
Wracając do dzisiejszego spotkania, poniżej przewidywane składy i aktualna forma (źródło ESPN):
Chelsea: Cech, Ivanovic, Luiz, Terry, Cole, Lampard, Ramires, Oscar, Hazard, Mata, Ba
Form: DWLWW
Arsenal: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Wilshere, Diaby, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Giroud
Form guide: LDWWW
Po pierwsze, jeżeli chodzi o gospodarzy widzimy, że na środek obrony wraca Terry. Co do gości, w napadzie od pierwszej minuty wystąpi Giroud.
Jeżeli chodzi o osłabienia to na pewno największe znaczenie będzie miala nieobecność Artety, bo jest to gracz kluczowy jeżeli chodzi o konstruowanie akcji Kanonierów.
W meczu możemy spodziewać się kilku personalnych pojedynków, które będą miały kluczowe znaczenie dla końcowego wyniku.
Demba Ba kontra Thomas Vermaelen &amp; Laurent Koscielny
⛔ minus, czyli plus dla Chelsea. Ba jest w bardzo wysokiej formie i widać, że zmiana otoczenia wyszła mu na dobre. Mimo dużego talentu dwójki młodych, środkowych obrońców the Gunners, uważam, że Ba wygra dzisiaj kilka kluczowych pojedynków.
Juan Mata &amp; Ramires vs Jack Wilshere &amp; Santi Cazorla
✅ tutaj plusy na korzyść Arsenalu. Dwójka niebieskich pomocników ostatnio bez formy, natomiast Wilshare ostatnie mecze gra na bardzo wysokim poziomie, a Santi ma olbrzymi potencjał co pokazał na początku sezonu i pokaże to też dzisiaj w meczu z wymagającym rywalem, bo takie pojedynki wyzwalają w nim dodatkową motywację i z tego co zauważyłem wychodzą mu lepiej niż potyczki z przeciętniakami.
Ashley Cole vs Theo Walcott
✅ Bez dwóch zdań pojedynek na korzyść Theo. Ostatni mecz nie był najlepszy w jego wykonaniu, ale też dlatego, że był z przodu osamotniony, a dzisiaj będzie miał Giroud do odgrywania. Walcott jest w gazie i w takim pojedynku jak dzisiaj powinien pokazać poziom jak w meczu z Newcastle.
John Terry &amp; David Luiz vs Olivier Giroud
✅⛔ Trudno rozstrzygnąć ten pojedynek, dlatego zaznaczyłem go remisowo. Głównie dlatego, że nie wiadomo czego spodziewać się po Terrym, który długo nie grał, a Giroud też jest zawodnikiem, który gra w kratkę, i dobre występy przeplata fatalnymi, choć wydaje mi się, że ostatnie tygodnie ma zdecydowanie lepsze od swoich początków na Emirates.
Podsumowując, mamy 2:3 dla Arsenalu, jak do tego dodamy fakt, że Chelsea nie wygrała na własnym stadionie od wygranej z Aston Villą (porażka z QPR i remis z Southampton) wydaje mi się, że warto zaryzykować wysoki kurs i zagrać na jednobramkowe zwycięstwo Arsenalu.
⛔100
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: Valencia
Kurs: 3,75
Bukmacher: Betclic

Valencia - Real Madryt 3,75 - 3,75 - 1,85 w Betclic
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz Real grał tak słabo. Co mecz to inna jedenastka. W dzisiejszym meczu ma bronić Adan, który gra słabiutko i popełnia błędy. Obrona Królewskich w ostatnich meczach popełniała masę błędów. Zdaniem portalu &quot;Marca&quot; linia defensywy ma wygląda tak: Arbeloa, Varane, Albiol, Coentrão. Moim zdaniem Albiol to dobry obronca, ale Varane może mieć problemy w dzisiejszym meczu. Parę defensywnych pomocników mają tworzyć: Modrić, Khedira. W ofensywie zagrają:
Callejón, Di María, Ronaldo oraz Higuaín.
Umiejętności Hiquaina oceniam jako bardzo przeciętne, nie jest to dla mnie napastnik typu Raul, Morientes. Nie zachwyca mnie niczym nadzwyczajnym. Zdecydowanie Benzema jest lepszym napastnikiem.
Di Maria - każdy kto oglądał poprzednie mecze wie, że on jest bez formy, Callejon niczym nadzwyczajnym nie zachwycał.
Skład na moje oko wygląda wygląda słabo. Oczywiście nie on oficjalny, ale punkt zaczepienia można mieć.
Valencia kryzys ma za sobą, coraz lepiej grają. W ostatnich 5 meczach to 4 zwycięstwa i porażka z Realem. Własne boisko, lepsza forma powinna przynieść punkty Valencii.
Ja zagram odważnie na zwycięstwo Valencii. Poziom gry Królewskich jest daleki od optymalnego.
Mój Typ: 1
Nie masz konta w Betclic? Zagraj swój 1 zakład bez ryzyka - zwrot stawki gwarantowany! Stawiają 100zł nic nie ryzykujesz, a możesz wygrać 375zł!

Zobacz więcej informacji tutaj!
⛔100
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Liga Włoska
Spotkanie: Biella - Sar.Sassari
Typ: Sassari - 6,5
Kurs: 1.87
Buk: bwin
Analiza:
Witam. Dziś o godzine 18.15 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Biella - Sar. Sassari.
Biella to ostatni zespół ligi włoskiej. U siebie wygrali zaledwie 2 mecze na 8 , 6 porażek przy czym 2 ostatnie z 3 skończyły sie ostrym okopaniem przez przeciwników (59:92 Cremona , 59:94 Brindisi). Zespół Sassari to aktualnie druga ekipa ligi włoskiej , ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa. W ostatni spotkaniu na własnym parkiecie sążnie okopali bezapelacyjnie najlepszy zespół ligi włoskiej , Montepaschi Siena 96:66. Na wyjeździe też nie najgorzej, 5 zwycięst i 2 porażki. Ostatnie 3 spotkania to porażka i 2 zwycięstwa z dobrymi włoskimi drużynami (Lottomatica Roma oraz Armani Milano). Wg. mnie dziś ostre bicie ze strony Sassari. Po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Sieną napewno są podbudowani i jeżeli nie zlekceważą przeciwnika powinno być pewnie 10pktowe zwycięstwo. Pozdrawiam , Suchy
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2013
Spotkanie: Robertson, Neil – Selby, Mark
Typ: Robertson, Neil -2.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet

Finał zapowiada się pasjonująco. Przez cały tydzień mieliśmy wiele niesamowitych meczy, z wieloma punktami zwrotnymi, które odwracały wydawałoby się już nieodwracalne wyniki. Obaj finaliści mają też w tym swój ogromny udział, Robertson w meczu z Dingiem (z 3-5 &gt; 6-5), czy nawet odwrócenie decydującego frejma z potężnego snookera w meczu z Allenem. Jednak to nawet nieumyta się do tego co wyprawiał Selby. Najpierw bezprecedensowy comeback z Binghamem (z 1-5 &gt; 6-5), czy wreszcie już trochę bardziej spodziewany, ale równie imponujący powrót we wczorajszym półfinale z Dottem (1-4 &gt; 6-5). Robbo po dwóch meczach granych na pełnym dystansie i intensywności wczoraj mógł trochę odpocząć, bo bardzo skutecznie wspomagał go Murphy oddając praktycznie za friko co najmniej 3 frejmy. Australijczykowi tylko w to graj, wykorzystał banalne błędy na wbiciach rywala, a że ten zostawiał zwykle bardzo korzystny układ na stole, to Robbo mógł zaprezentować kilka świetnych brejków (132, 127, 85, 84). Forma obrońcy tytułu wydaje się dużo bardziej stabilna od jego dzisiejszego rywala. Naprawdę, determinacja i wola walki Selby’ego może robić wrażenie, zresztą nie od dzisiaj, ale ile razy w ciągu jednego turnieju można odrabiać takie poważne straty? Mam wrażenie, że regularność Robertsona, a przede wszystkim rosnąca z każdym meczem pewność siebie, jest zbyt dużym atutem, by Selby mógł coś z tym zrobić. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za Robbo jest to, że na pewno będzie mniej zmęczony od rywala. Selby kończył swój mecz grubo po północy, podczas gdy Australijczyk już po południu był w finale po szybk im , łatw ym i przyjemnym odprawieniu Murphy’ego. Zatem świeższy, zarówno fizycznie jak i psychicznie, będzie na pewno Robertson. Na tak wysokim poziomie takie detale również mają kolosalne znaczenie, dlatego stawiam na pewną obronę tytułu przez Australijczyka.
⛔100
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia Segunda Liga
Spotkanie: Naval – Braga B
Typ: over 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Poszukam overa w meczu portugalskiej Segunda Liga, w meczu pomiędzy drużynami z dolnej połówki tabeli: Naval (gospodarze, miejsce 14) a Bragą B (przyjezdni, miejsce 20). W 9 (!) ostatnich meczach Bragi padały undery, więc stawianie na over wydaje się bardzo ryzykowne. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu ton będą nadawali gospodarze, którzy w ostatnich 4 spotkaniach u siebie strzelili 8 bramek. Liczę, że podtrzymają tą wysoką średnią również z Bragą B. Przyjezdni natomiast lepiej grają i częściej strzelają na wyjazdach niż u siebie. Jak na drużynę ze strefy spadkowej, 11 strzelonych bramek w 10 wyjazdach to niezły wynik. Z 2 ostatnich wyjazdów Braga przywiozła po 1 strzelonej bramce, liczę na podtrzymanie tego trendu.

Generalnie typ bardzo ryzykowny mając na uwadze niecodzienną ‘underową’ passę Bragi w 9 kolejnych spotkaniach (tylko 3 z tych meczów były wyjazdowe).
Naval z drużyn dolnej połówki tabeli strzela najczęściej i chcąc zapewnić sobie spokojny ligowy byt, takie mecze musi pewnie wygrywać. I nie liczyć na jakieś przypadkowe 1:0, tylko grać ‘do przodu’

Próbuję za 2.35 w Pinnacle.
Nie widzę takiego spotkania, w tym dniu. Jeśli się pomyliłem pisz PW// darius010
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W tym meczu proponuje under 10 rożnych. Co do argumentów, to Nurnberg u siebie nie jest na straconej pozycji, ale oni mają słabą ofensywę, za to niezły środek pola - potrafią rozegrać, przytrzymać piłkę. HSV oczywiście jest faworytem, ale najlepszym strzelcem Rudnevs, który jak wiecie nie ma doświadczenia, przeplata lepsze mecze z gorszymi, choć częściej zdarzają się lepsze, myślę że nie tym razem. Wraca po kontuzji van der Vaart, ten po ekscesach rodzinnych może być myślami gdzie indziej. Sadzę, że mecz skończy się może jednobramkowym zwycięstwem którejś z drużyn, ze wskazaniem na Hamburg, albo co bardziej prawdopodobne remisem, raczej maksymalnie 1:1. Sama gra jednak będzie toczyć się głównie w środku pola, jeden i drugi zespól w ofensywie nie ma czym straszyć, zwykle oddają mało strzałów na bramkę, i myślę że tym razem będzie podobnie. HSV powinno kontrolować mecz, ale FCN raczej będzie stopować zespół z Hamburga, mecz nudny, monotonny jak zwykle w przypadku FC Nürnberg.

Under 10 rożnych (10 zwrot) Kurs:1,925 Bet365
✅92,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy
Spotkanie: Milan - Bologna
Typ: 2/2
Kurs: 15.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bologna jeszcze nie remisowała na wyjeździe. Możę to byłby też ciekawy typ. Natomiast ja gram przeciwko Milanowi. W minionej kolejce zagrali fatalanie z Sampdorią. Wolni, bez sił i wiary w sukces. Bez pomysłu na grę. Takie przynajmniej dostałem oceny od brata, ktory jest kibicem Milanu. Poza tym widziałem Milan kilka razy w tym roku i jest to drużyna, która potrafi spiąć się na prestiżowe mecze. Kiedy natomaist gra w roli faworyta to nie umie kontrolowac gry, dyktowac jej warunków. Dziwnie ustawieni są zawodnicy. Brakuje jakości i klasy w ofensywie. Ale obrona też nie stanowi monolitu. Po przerwie zimowej Milan wygląda jeszcze gorzej niż wcześniej. Na niekorzyść Milanu gra jeszcze murawa, która pewnie będzie utrudniała atakowanie. Bologna natomiast ostatnio wygrała 4-0, deklasując rywali. Pokazali, że są w formie i dzisiaj nie mają się czego bać. Mogą stąd wywieźć 3 pkt i strzelić jeszcze przed przerwą.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Cercle vs. Club Brugge (PN - JPL)
1,
5.00
Unibet
Oba zespoły dzieli przepaść to fakt. Mimo wszystko to są derby. Dzisiaj obie ekipy zagrają tak jakby miały walczyć o majstra. Punktów potrzebuje jednak zespół słabszy, Cercle, ponieważ lada moment mogą spaść, a to byłaby tragedia. Zespół stracił Gudjohnsena, ale wciąż jest Bakenga i wypożyczony z Anderlechtu Aoulada. Warto dodać, że pozyskali dwóch defensorów, którzy dzisiaj najprawdopodobniej zastąpią kontuzjowanych zawodników. Dickoh i Boi wzmocnili zespół. Widać, że są inwestycje, teraz tylko czekać na rezultaty. Zespół jest w krytycznej sytuacji, a morale może podnieść dzisiejsza wygrana. Da w tym momencie motywacje do walki o kolejne punkty. Mają szansę, ponieważ Club Brugge wyjdzie dzisiaj bez czterech podstawowych kopaczy (Lestienne&#39;a, Blondela, Larsena oraz Donka). Cercle już raz w tym sezonie pokonał lokalnego rywala. Dzisiaj sądzę, iż mają szansę na ponowny triumf.
z/0
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League - Anglia
Spotkanie: Chelsea - Arsenal Londyn
Typ: powyżej 3 goli (3 zwrot)
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle
Starcie Chelsea z Arsenalem to jedno z największych wydarzeń piłkarskich tego weekendu nie tylko na Wyspach. Niebiescy zajmują 3. miejsce w tabeli i wciąż mają szanse na tytuł mistrza, Kanonierzy z kolei są obecnie na 6. pozycji, ale by w przyszłym sezonie uczestniczyć w europejskich pucharach muszą być w pierwszej piątce. Walka o zwycięstwo i 3 punkty, jakże potrzebne dla jednych i drugich, będzie więc zacięta. Kto wygra zweryfikuje boisko, jednak patrząc na formę strzelecką graczy obu ekip, można spodziewać się wielu goli. Hazard, Lampard, Mata, Ba, Torres z Chelsea czy Walcott, Podolski, Cazorla z Arsenalu strzelają bramki bardzo często, więc i dzisiaj w jakże ważnym meczu powinni trafić do siatki rywala. Zarówno The Blues jak i Kanonierzy zaliczyli w ostatniej kolejce wpadki - dziś one nie mogą się powtórzyć, liczę na większe niż zwykle zaangażowanie piłkarzy obu ekip. Stawka derbów jest spora, zespoły wg mnie w podobnej formie - sądzę, że mecz będzie wyrównany, oba teamy strzelą gole - co najmniej 3, a wcale się nie zdziwię jeśli padnie ich 5.
z/0
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy- Serie A
Spotkanie: AS Roma- Inter Mediolan
Typ: 1 wygra a w meczu over 3,5 gola
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam!!!
Po wczorajszym niepowodzeniu z BPL dziś czas przenieść się na półwysep Apeniński i ruszyć do Rzymu. Mecz pomiędzy Romą a Interem zawsze należy do meczów wyczekiwanych przez kibiców nawet gdy kluby te nie są w formie. W tym sezonie jednak dyspozycja nie jest aż tak zła jak była rok temu. Teraz Inter zajmuje miejsce 4 ze stratą 10 pkt do lidera z Turynu a Roma plasuje się dwie pozycje niżej i traci już punktów 16.
O ile Scudetto moim zdaniem jest już przesądzone o tyle oba kluby muszą walczyć o europejskie puchary.
Dlaczego Roma dzisiaj ma wygrać? Drużyna prezentuje się solidnie na własnym obiekcie, seria 4 kolejnych zwycięstw w tym z Milanem 4-2, duuużo goli pada bo aż na 5 spotkań jest ich 24!! Prawie 5 bramek na mecz. To już jest odnośnie typu na over. Jednak chyba najważniejszym czynnikiem przemawiającym za gospodarzami są... goście. Z zespołu, mającego passę 6 kolejnych wygranych spotkań na wyjeździe, z nie byle ogórkami typu Milan czy Juventus przyszła seria 4 kolejnych przegranych. Co jeszcze bardziej bolące w 3 ostatnich meczach bez strzelenia gola. Jak na tak klasowy zespół jest to niewybaczalne. Dzisiaj powinni przełamać swą niemoc strzelecką ale moim zdaniem będzie to za mało by pokonać dobrze grających gospodarzy.
Tak więc liczę na ładne widowisko z dużą ilością bramek i końcowym zwycięstwie zespołu gospodarzy,
pozdrawiam zilzil
⛔100
 
rap3r 11

rap3r

Użytkownik
Dyscyplina : piłka ręczna mistrzostwa swiata
spotkanie : niemcy - macedonia
typ : macedonia
kurs : 3.35
bukmacher : Bwin
analiza
rozpoczyna się faza play off . W pierwszym meczu spotkają się Niemcy i Macedonia . Niemcy wygrali swoją grupę pokonując Francuzów 32-30 i chyba zapomnieli o wpadce z początku turnieju z Tunezją. Choć prezentują się solidnie to już nie jest ta reprezentacja która w 2007 roku zdobyła Mistrzostwo Świata pokonując w finale Polaków. Główne role w zespole odgrywają Roggisch, Haas , Groetzki czy Klein. Ich rywale Macedonia miała zdecydowanie trudniejsza grupę , przegrali z Isladnią 19-23 , ulegli faworytom do złota Duńczykom 30-33 choć w tym meczu zaprezentowali się dobrze i zremisowali z mocnymi Rosjanami 29-29. Trzon drużyny tworzą zawodnicy mistrza kraju Metalurga Skopje. Gwiazdą jest rozgrywający Atletico Madryt Kirił Łazarov który w przeszłości zostawał królem strzelców MŚ, ME i dwukrotnie LM. Do tego dołączą jeszcze Mojsovski i brat Kiriła Philip. Macedończycy w ostatnich ME byli blisko medalu, są znani z twardej gry i tam gdzie inni boją się włożyć noge oni wkładają głowę. Myślę że przy takim kursie można zaryzykować bo Macedonia wcale nie jest bez szans. Teraz już nie ma miejsca na zabawę bo kto przegra odpada.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom