>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 2 września (czwartek)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tutaj podajemy typy na środa - 2 września !!!



Typy podajemy według wzoru:

Cytat:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:


Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
ATLETICO PARANENSE - CEARA
Atletico PR win jednym golem @ 3,50 Bet365
Nie tylko ja stwierdziłem, że Ceara się już skończyła. Mieli świetny początek, potem perypetie ze zmianami szkoleniowców. O ile strata PC Gumsao była wliczona, o tyle kolejna wymiana już wg mnie nie była potrzebna. Atletico u siebie to bardzo dobry zespoł. Obecnie bilans 4-2-1. Przegrywały tutaj już Santos czy Botafogo. Sao Paulo cudem osiągnęło remis.Ostatnio grają dobrze, punktują często. Inaczej w porównaniu do ich rywali. Maikon Leite narzekał na mikrouraz, ale wszystko jest ok i ma zagrac od początku. Gospodarze mają kilku ciekawych graczy, Wagner Diniz, Bruno Mineiro czy niezwykle doświadczony Paulo Baier i stały egzekutor stałych fragmentów grry.
Ceara zagra bez Washingtona, jednego z najlepszych strzelców, który ma na koncie 4 trafienia w sezonie. Ponadto zabraknie Joao Marcosa, jednego z liderów środka pola.
Wiele więc wskazuje na wygraną gospodarzy. Można również oczekiwac przede wszystkim żelaznej defensywy Ceary, dlatego można też pokusic się o typowanie że Atletico wygra jednym golem, bo Ceara nie zwykła poprostu tracic wielu bramek. Na ten mecz widzi mi się także under. Sam jeszcze nie wiem którą opcje wybiore:wink:


ATLETICO PR : Neto- Wagner Diniz, Manoel, Rhodolfo ,Paulinho- Chico, Olberdam (Deivid), Branquinho, Paulo Baier- Maikon Leite, Bruno Mineiro

CEARA: Diego- Anderson, Fabrício, Diego Sacoman- Oziel, Michel, Heleno, Geraldo (Camilo), Vicente- Magno Alves, Wellington Amorim (Kempes ou Jean Carlos)
✅ 250
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Singapore A.F. - Sengkang Punggol
Typ: under 2.5
Kurs: 2.1
Buk: Tobet
Jutrzejsi gospodarze zajmują siódmą lokatę z 34 punktami i 11 przewagi nad przedostatnim Sengkangiem. Ogólny under dla Singapore AF u siebie wynosi 45.5%, ogólny natomiast 48%. Ostatnie 5 meczy w wykonaniu tej drużyny to 3 undery. Under na wyjezdzie dla Sengkang wynosi prawie 59%, ogólny 61.5%. Ostatnie 5 spotkań to same undery, w których nie padało więcej niż jedna bramka. Wydaje mi się, że będzie to nudny mecz, w którym padnie góra jedna bramka.
⛔ 100
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
VS


Cruzeiro - Flamengo
typ: Cruzeiro @1,85 Bwin
Gospodarze zajmują 6 pozycję w lidze, mieli lekki przestój, kilka przegranych, remisów, zanik formy, choć goście również formą nie błyszczą 12 lokata w tabeli, ostatnie 4 mecze Cruzeiro wygrało z Flamengo, goście w tym sezonie w lidze raczej nie zawojują, podobnie jak gospodarze, choć Ci drudzy mogą powalczyć o wysokie lokaty, jeżeli będą wygrywać z drużynami pokroju Flamengo z pewnością będzie im to dane, w dziale user Kapszti, bardzo skrupulatnie przeanalizował to spotkanie, jestem bardzo przekonany do tego typu. Obie ekipy w sezonie strzelają mało bramek, często mecze kończą się wynikami w granicach 1/2 goli. Ja jednak decyduję się na czystą jedynkę po kuszącym kursie.
✅ 85
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Lourdes Dominquez Lino - Urszula Radwańska
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 3,95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ula wróciła po przeszło pół roku przerwy. Pojawiła się w kwalach Cincinnati i przegrała z Kurumi Nara 2-6 2-6. W Montrealu w pierwszym meczu kwalifikacji wygrała z Alicią Molik 6-4 6-3, a potem przegrała z 40-letnią i myślącą o odejściu na emeryturę (a z drugiej strony - doświadczoną :grin ???? Kimiko Date Krumm 1-6 6-3 6-7. Dostała dziką kartę do US Open i wykorzystała ją &quot;siespodziewanie&quot; wygrywając z Chakvetadze (ja tam grałem na Radwańską po kursie 6,50 bodajże, bo Chakveta jest słaba). Teraz jednak uważam, że czas powiedzieć bye. Lourdes Dominquez Lino to nie byle kto, od 1996 profesjonalna tenisistka, z jednym tytułem WTA na koncie (na nawierzchni ziemnej). Sercem za Radwańską, ale niestety przegra (prawdopodobnie w dwóch setach) i musimy liczyć na sukces starszej siostry.
✅ 295
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie:Cruzeiro-Flamengo
Typ:Cruzeiro(-1 AH)
Kurs:2,60
Buk:Bet365
Analiza:


W nocy z środy na czwartek o godzinie 3 czasu polskiego rozpocznie się bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Brasileirao Cruzeiro-Flamengo. Na pierwszy rzut oka ciężko wskazać faworyta ale jeżeli bliżej się przyjrzymy obu ekipom to większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze.

Cruzeiro
ze względu na remont Mineirao czyli stadionu na którym grają na co dzień. Podróże po całym stanie Minas Gerais nie są najlepszym pomysłem ale niestety są do tego zmuszeni. Najpierw grali na Arena do Jacare w Sete Lagoas, później grali na Ipatingao, a teraz drugi mecz z rzędu na Parque de Sabia w Uberlandii. I właśnie tydzień temu pokonali tam Corinthians 1:0 po dość nudnym meczu. W niedziele Raposa zremisowała na Sao Januario z Vasco 1:1 ale mają czego żałować piłkarze z Belo Horizonte, gdyż byli zespołem o wiele lepszym. Szczególnie w pierwszej połowie ich przewaga nie podlegała żadnej dyskusji ale ani Thiago Ribeiro ani Wellington Paulista nie potrafili znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Fernando Prassa. W najbliższym meczu Cruzeiro osłabione będzie brakiem środkowego obrońcy Gila oraz napastnika Wellingtona Paulisty. Ale trener Cuca będzie miał do dyspozycji dwójkę nowo pozyskanych zawodników. Leo czyli środkowy obrońca, który przez ostatnie pół roku grał w Palmeirasie. Również dzisiaj ma zadebiutować Ernesto Farias. Argentyńczyk ostatnio reprezentował barwy Portugalskiego FC Porto. Tak więc w miejsce dwójki zawodników pauzujących mamy dwójkę zawodników, którzy spokojnie mogą ich zastąpić. Leo zagra od pierwszej minuty, a co do Fariasa to różnie może być, gdyż jego rywalami o miejsce w składzie są Wallyson i Robert i to właśnie ta trójka będzie walczyła o jedno miejsce w ataku, bo drugie miejsce należy do Thiago Ribeiro ale jeżeli będzie grał tak jak ostatnio to ciężko mu będzie o grę w podstawowym składzie. W zespole Cruzeiro jest jeszcze Walter Montillo, którego kibice jak i piłkarze Flamengo na pewno dobrze pamiętają. Argentyńczyk strzelił gola dającego awans Universidadowi de Chile do półfinału Copa Libertadores w tym roku.

Flamengo to można powiedzieć najnudniejsza drużyna tegorocznych zmagań w Brasileirao. W meczach z ich udziałem pada najmniej goli. Mają bardzo dobrą obronę, która nie popełnia zbyt wielu błędów. W bramce świetnie się spisuję Marcelo Lomba o którego postawę tak się przecież obawiano, gdy musiał zastąpić Bruno. Jednak wszyscy się cieszą, że z miejsca stał się pewnym punktem zespołu. Jest przecież niezła pomoc, która przecież radzi sobie dobrze. No ale niestety został atak, którego tak naprawdę nie ma. Dziwnie to brzmi ale to co wyprawiają napastnicy Fla to woła o pomstę do nieba. Val Baiano miał być tym, który to odmieni ale póki co marnuje świetne okazje, a nie strzela bramki. Leandro Amaral to też nie jest ktoś kto może być jakimś super snajperem. Jest jeszcze dwójka młodych zdolnych Diego Mauricio, który w obecnej kadrze zespołu jest jedynym napastnikiem, który zdobył gola w tym sezonie!!! A drugi młody to Vinicius Pacheco. Jednak nadzieja w nowych zakupach Mengao. Diogo i Deivid to mają dać nową jakość w ataku i wyprowadzić ten zespół na wysokie miejsca czyli chodzi o miejsce dające prawo gry w Copa Libertadores. Flamengo w tym sezonie w 17 meczach tylko raz potrafiło strzelić więcej niż 1 gola. Problemem jest również nie najlepsza gra na wyjazdach. Spośród wszystkich 21 punktów tylko 7 wywalczyli poza domem. W meczu z Cruzeiro nie zagra Kleberson oraz Vinicius Pacheco. Ta dwójka jest już zdrowa ale sztab medyczny podjął decyzję o pozostaniu tych zawodników w Rio. Nie zagra również Diogo, który w meczu z Guarani doznał kontuzji kostki. Deivid jeszcze nie jest gotowy do gry ale ma zadebiutować już w niedziele z Santosem. W najbliższym meczu Flamengo na ławce trenerskiej miał zadebiutować miał Silas czyli nowy trener Fla. Jednak decyzją STJD szkoleniowiec musi odbębnić kare jednego meczu za swoje złe zachowanie z meczu, gdy jeszcze prowadził Gremio. Co ciekawe był to mecz z ...Cruzeiro.

Podsumowując faworytem wydają się być gospodarze i to na nich kieruję mój typ, gdyż uważam, że spokojnie są w stanie zainkasować 3 punkty. Typ Flamengo nie strzeli gola w tym meczu również wydaję się ciekawy ale jest o wiele bardziej ryzykowny aniżeli &quot;czysta&quot; 1 w tym meczu.

Prawdopodobne składy:

CRUZEIRO: Fábio, Léo, Caçapa e Edcarlos; Jonathan, Fabrício, Henrique, Montillo e Diego Renan; Robert (Farías) e Thiago Ribeiro

FLAMENGO: Marcelo Lomba, Leonardo Moura, Jean (David), Ronaldo Angelim e Juan; Correa, Willians, Petkovic e Renato; Leandro Amaral (Diego Maurício) e Val Baiano
0
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Spotkanie: Izrael - Malta
Typ: Wygrana Izraela przy handicapie azjatyckim -2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W jutrzejszym meczu kwalifikacji Euro 2012, które odbędzie się w Polsce i na Ukrainie(całe szczęście, że nie gramy w kwalifikacjach) zagrają drużyny z grupy F gospodarz meczu Izrael oraz kelnerzy z Malty. W grupie grają jeszcze Chorwaci, jedni z faworytów do wyjścia z niej, oraz Grecy, którzy na Mistrzostwach Świata w RPA pokazali żenujący futbol, myślę, że byli jedną z najgorszych drużyn na tej imprezie. Oprócz wyżej wymienionych drużyn zagrają jeszcze moim zdaniem nie liczący się Litwini i Gruzini. Grupa nie należy do najtrudniejszych, więc nadarza się ogromna okazja do wyjścia z niej. Izraelici zagrali na Mistrzostwach Europy dopiero w 1970 roku, więc minęło już ponad 40 lat! Izrael ma ogromny potencjał w ataku, w tej formacji grają tacy zawodnicy jak Yossi Benayoun, czy Ben Sahar. Reszta zawodników to nie śmieszne ogórki tylko piłkarze grający w czołowych ligach europejskich, więc nie ma co porównywać ich z piłkarzami maltańskimi, dla których piłka nie jest głównym źródłem zarobków. Myślę, że handi -2 na Izraelitów jest dobrym typem na to spotkanie.
0
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Nikolay Davydenko - Richard Gasquet
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jutro w 2 rundzie Wielkiego Szlema na kortach Flushing Meadows zmierza sie Rosjanin Nikolay Davydenko z Francuzem Richardem Gasquetem.Bukmacherzy potrafia mnie czasem zaskoczyc bo nie spodziewalem sie tak wysokiego kursu na Francuza.Rosjanin jakis czas temu wrocil do gry po kontuzji nadgarstka i od tamtego momentu nie moze sie odnalesc.Przegral sporo meczy(niektore naprawde w slabym stylu) z nizej notowanymi tenisistami.Przedstawie moze jego wszystkie osiagnieciai po powrocie do gry:
Halle 2 runda: Becker B. - Davydenko N. 6-3 , 6-4
Wimbledon 2 runda: Brands D. - Davydenko N. 1-6, 7-6(5), 7-6/8/, 6-1
Sturgart 3 runda: Gimeno-Traver D. - Davydenko N. 7-6, 2-6, 6-1
Umag cwiercfinal: Chela J. - Davydenko N. 6-2, 6-1
Toronto Masters 3 runda: Chardy J. - Davydenko N. 6-3, 6-2
Cincinnati Masters cwiercfinal: Federer R. - Davydenko N. 6-4, 7-5
Te mecze pokazaly w jak slabej formie jest Davydenko i wygrana ze slabym Rusellem w pierwszej rundzie na tegorocznym US Open w ogole mnie nie przekonuje.Gasquet jest w znakomitej formie.Wygral turniej w Nicei a potem doszedl do finalu we Szwajcarskim Gstaad.Potem 2 slabsze mecze Waszyngtonie(krecz) i Toronto ale w Cincinnati juz bylo zdecydowanie lepiej i porazka dopiero w trzecim meczu z mocnym Fishem ktory zresztal okazal sie pozniejszym finalista tego turnieju.Tutaj na US Open Rysiek wygral gladko z Greulem 3-0 i mysle ze powinien ograc Davydenke.H2H 2-1 dla Francuz wiec tylko utwierdzam sie w tym ze Rysiek ktory potrafi grac z Rosjaninem powinien wykorzystac slabsza forme Nikolaya.Stawiam na Richarda Gasqueta! Zdecydowanie kurs za wysoki aby nie wykorzstac takiej okazji!!
✅ 240
 
W 0

wolfstorm

Użytkownik
Spotkanie ???? C United - Columbus Crew
Typ:Columbus Crew
Kurs:2.52
Bukmacher:betfair
Analiza:Jutro o godzinie 1:30 w Pucharze US Open spotkają się ostatni zespół ligi amerykańskiej - DC United i jej druga drużyna Columbus Crew .Goście wciąż mają duże szanse na zdobycie mistrzostwa i nie mogą pozwolić sobie na porażkę z ligowym outsiderem .Bilans ostatnich spotkań gospodarzy również nie wypada imponująco:zwycięstwo 2:0 z innym kandydatem do spadku - Philadelphią Union i przegrana 0:1 z przeciętnym CD Chivas . Columbus Crew notuje natomiast - wygraną 3:1 z Colorado Rapids i remis 0:0 z Dallas.
⛔ 100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Peschke K./Qureshi A. - King V./Tecau H.
Typ: Peschke K./Qureshi A.
Kurs: 1.70
Buk: Bet-at-home

Dzisiaj nie wiele po północy w turnieju US Open mikstów dojdzie do spotkania dwóch mocnych mikstów ponieważ zawodnicy i zawodniczki grający w tym meczu są mocnymi deblistami. Kveta Peschke wraz z Aisamem Qureshi z Pakistanu podejmą mikst Amerykańsko - Rumuński czyli Vanie King i Horia Tecau. Ja stawiam na ten pierwszy debel. Kveta jest w bardzo wysokiej formie deblowej, gra w parze od jakiegoś już czasu z Kateriną Srebotnik z Słowacji i osiągają bardzo dobre wyniki. 3 dni temu wygrały turniej w New Haven, tydzień wcześniej w Montrealu były w finale a przegrały z deblem Dulko/Penetta dopiero w Champions Tiebreak 12-10,kilka miesięcy temu wygrały turniej w Indian Wells. Mają wiele więcej sukcesów ale ja staram się pokazać statystyki tylko z nawierzchni betonowej bo na takiej jest rozgrywany US Open. Ogólnie Kveta jest w tej chwili 10 zawodniczką jeśli chodzi o debel na świecie! a wraz z Srebotnik są uważane za 2 debel w rankingu WTA. Tak więc jest świetną deblistką. Jej partner z Pakistanu w deblu gra z Rohanem Boppana i ich wyniki też rosną w górę. Przed kilkoma dniami byli aż w finale turnieju New Haven tam w fiale uległ dzisiejszemu swojemu rywalowi Tecau ale grał z bardzo dobrym deblistą Lindstedt. Qureshi ponad to w deblu ostatnio był w półfinale w Washingtonie, półfinale Los Angeles a na początku roku wygrali turniej w Johannesburgu!. Oczywiście to są tylko wyniki z betonu a przecież niewiele tych turnie było tak wiec sporo dobrych wyników. Uważam że z Kvetą stworzą świetny mikst. Jeśli chodzi o ich rywali to Vania King gra w singlu i tam na pewno bardziej będzie się przykładać po za tym gra w deblu z Shvedovą a ich mecz już jutro. Z kolei Tecau też bardzo dobry deblista i on tutaj może być zagrożeniem. Uważam jednak że Qureshi i Peschke którzy tutaj przyjechali po sukcesy w deblu i mikście wygrają ten mecz bez najmniejszego problemu.
✅ 70
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Spotkanie: Vitoria v Internacional
Typ: AH (-1) Vitoria
Kurs: 4.1
Buk: bet365
W czwartek o godzinie 00.30 dojdzie do spotkania w brazylijskiej lidze Brasilero Serie A , pomiędzy zespołami Vitoria v Internacional. Zespół Vitoria zajmuje obecnie 14 miejsce w lidze, mając bilans spotkań na własnym stadionie: 4 zwycięstwa, 3 porażki, 1 remis (bramki 17:14). Zespół Internacional znajduje się na 4 miejscu w tabeli a na wyjazdach ma bilans spotkań: 4 zwycięstwa, 3 porażki (bramki 11:11). Gospodarze tego spotkania w poprzedniej rundzie ligowych meczy doznał wyjazdowej porażki z Corinthians SP (2:1), natomiast Internacional wygrało swoje domowe spotkanie z Botafogo RJ (1:0). Zespół Vitoria niebezpiecznie osuwa się w dół tabeli i zbliża do strefy spadkowej, mając za sobą 2 meczu bez wygranej powinnien dziś sięgnąc po zwycięski komplet punktów. Mając atut własnego boiska gospodarze powinni z motywacją ruszyć do walki i dopisać kolejne zwycięstwo w historii konfrontajci obu zespołów, bezwględnie statystyka przemawia na rzecz Vitoria:
19/09-09 Campeonato Brasilero Serie A Vitoria BA vs. Internacional RS 2:0
22/06-08 Campeonato Brasilero Serie A Vitoria BA vs. Internacional RS 2:1
29/05-04 Campeonato Brasilero Serie A Vitoria BA vs. Internacional RS 2:1
08/09-02 Campeonato Brasilero Serie A Vitoria BA vs. Internacional RS 0:0
15/09-01 Campeonato Brasilero Serie A Vitoria BA vs. Internacional RS 2:0
30/08-00 Campeonato Brasilero Serie A Vitoria BA vs. Internacional RS 3:0
27/09-98 Campeonato Brasilero Serie A Vitoria BA vs. Internacional RS 2:0
Jak pokazuje bilans wzajemnych spotkań, w większości przypadków zespół gospodarzy wygrywał różnicą dwóch bramek, więc myślę że dziś dojdzie do podobnego rozstrzygnięcia i Vitoria BA wygra z przewagą handicupu.Chociaż rywal na pewno jest wymagający to nie powinno to odebrać szansy na taką wygraną i po dwóch słabszych występach Vitoria BA w tym meczu pokaże ofensywnie skuteczną grę.
⛔ 100
 
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: 1
Kurs: 1,50
Buk: Bwin
Analiza:
2 września 2010 roku o godzinie 20:30 rozpocznie się kolejne spotkanie grupowe FIBA Mistrzostw Świata w koszykówce pomiędzy drużynami Brazylii i Chorwacji, grupa B. Canarinhos w grupie zajmują aktualnie 2 pozycje tuż za Amerykanami z 5 pkt na swoim koncie i bilansem koszy +29. Chorwaci aktualnie zajmują 4 pozycję z zaledwie 1 wygranym spotkaniem i jednocześnie 4 pkt, ich bilans koszy to -14. Brazylijczycy ulegli dotąd tylko znakomitym Amerykanom bo bardzo ciekawym spotkaniu i arcyciekawej i trzymającej w napięciu do ostatniej sekundy końcówce, w tym meczu Canarinhos od razu pokazali swój charakter po pierwszej kwarcie gdzie prowadzili 28:22 w 2 kolejnych kwartach Amerykanie zdołali odrobić tą stratę z nawiązką i ostatecznie w 4 kwarcie remis 9:9 dał zwycięstwo drużynie USA. Ten zespół ma potencjał i charakter, są świetnie przygotowani do tego turnieju i mogą tutaj wiele zdziałać. Chorwaci dotychczas pokonali jedynie słabą drużynę Iranu i nie było to przekonujące zwycięstwo (75:74) ich chwile słabości można było zauważyć w 3 kwarcie gdzie do głosu doszli Irańczycy wygrywając 16:9. Poza tym zdecydowana porażka z USA 78:106 oraz ze Słowenią 84:91. Wg mnie faworyt tego spotkania jest jednoznaczny. Oto ich ostatnie mecze:

30/08-10 FIBA World Championship, Men Group B USA vs. Brazylia 70:68
29/08-10 FIBA World Championship, Men Group B Brazylia vs. Tunisia 80:65
28/08-10 FIBA World Championship, Men Group B Iran vs. Brazylia 65:81
24/08-10 Międzynarodowe mecze, Mężczyźni Francja vs. Brazylia 66:79
22/08-10 Międzynarodowe mecze, Mężczyźni Brazylia vs. Australia 69:72


30/08-10 FIBA World Championship, Men Group B Slowenia vs. Chorwacja 91:84
29/08-10 FIBA World Championship, Men Group B Chorwacja vs. Iran 75:54
28/08-10 FIBA World Championship, Men Group B USA vs. Chorwacja 106:78
15/08-10 Międzynarodowe mecze, Mężczyźni Chorwacja vs. Litwa 82:93
14/08-10 Międzynarodowe mecze, Mężczyźni Turcja vs. Chorwacja 61:72


PS: Dziś Brazylia po niezwykłym boju uległa Słowenii77:80, a Chorwacja ograła najsłabszą drużynę w grupie Tunezję 84:64.
✅ 50
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Fluminense - Palmeiras (handi 0:1)
Fluminense -1
2.85
bet365
Jutro o 3 w nocy odbędzie się 18 kolejka Campeonato Brasileiro pomiędzy druzynami Fluminense a Palmeiras. Drużyny zajmują w tabeli kolejno 1 i 9 miejsce w tabeli. Dzieli ich różnica 14 punktów więc jest to dość znaczna różnica. W tamtym sezonie piłkarze Fluminense byli bardzo blisko spadku do Serie B ale uratowli się w ostatniej kolejce. Ten sezon wygląda zgoła inaczej, po 17 kolejkach prowadzenie w tabeli, jest realna szansa na zdobycie mistrzostwa, tym bardziej jak pokonuje się takich przeciwników jak Internacional czy Santos. Historia bezpośrednich spotkań nie jest może zbyt kolorowa:
Sun 08/11/09 SEA Fluminense 1 - 0 Palmeiras✅
Thu 30/07/09 SEA Palmeiras 1 - 0 Fluminense⛔
Sat 25/10/08 SEA Fluminense 3 - 0 Palmeiras✅✅
Thu 17/07/08 SEA Palmeiras 3 - 1 Fluminense⛔
Thu 15/11/07 SEA Palmeiras 1 - 0 Fluminense⛔
Sun 05/08/07 SEA Fluminense 0 - 1 Palmeiras:⛔
Sun 03/12/06 SEA Fluminense 1 - 1 Palmeiras⛔
Wed 23/08/06 SEA Palmeiras 3 - 0 Fluminense⛔
Sun 04/12/05 SEA Palmeiras 3 - 2 Fluminense⛔
Sun 21/08/05 SEA Fluminense 2 - 2 Palmeiras⛔
Ale od 2 lat drużyna Fluminense daje rade i u siebie jest jak najbardziej w stanie pokonać piłkarzy Palmeirasu, a jeśli mają tak dobry sezon jak teraz to powinno być to łatwiejsze. Typuję 4-1
⛔ 100
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania (u21) - Holandia (u21)
Typ: 2-1, 3-1 lub 4-1
Kurs: 4,25
Buk: gamebookers
Jutro o 20.45 rozpocznie się pierwszy mecz kwalifikacji Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacjami Hiszpani i Holandii.
Są to 2 bardzo dobre drużyny, lecz zwycięscą będzie drużyna Hiszpani która jest po prostu lepsza, pytanie tylko jak wysoko wygra ?
W meczach reprezentacji młodzieżowej zauważyłem, że charakteryzują się dość słabą linią obrony, co skutkuje dużą ilością bramek.
Początkowo myślałem aby postawić +2,5 lub nawet +3,5 bramki. Mimo, iż drużyna hiszpani jest bardzo bramkostrzelna, sądzę, iż nie będzie miała czystego konta, z tąd typ że Holandia strzeli bramkę.
A w związku, iż mimo to wygra stąd ten typ.

✅ 325
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: San Francisco Giants - Colorado Rockies
Typ: Over 6.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Wyraźnie kogoś przy ustalaniu tej linii poniosła wyobraźnia. Ja rozumiem, że na kopcu zobaczymy bądź co bądź dwóch specjalistów od pitchingu, ale bez przesady. Bardzo ważna seria dla obu drużyn, bo dzięki słabszej postawie Padres Giants mają szansę zmniejszyć stratę do nich. Z drugiej strony dobra postawa Rockies zwiastuje, że drugie miejsce San Francisco również jest mocno zagrożone. Przypomnę tylko, że w ostatnich 10 meczach goście wygrali, aż siedmiokrotnie. Z resztą dla Colorado są to mecze prawdy, bo jeżeli dzisiaj uda się pokonać Giants po raz drugi w tej serii to następnie mierzyć się będą z Padres. Wtedy poznamy ich prawdziwą siłę i czy będą jeszcze w stanie powalczyć o Play Offy w tym sezonie. Wracając do kopca to zobaczymy tam po stronie gospodarzy Tima Lincecuma. Bez dwóch zdań jest to najlepszy pitcher jakim w tym sezonie dysponuje trener Giants. Jednak w ostatnim czasie jego statystyki zdecydowanie spadły. Wystarczy dodać, że w ubiegłym miesiącu na pięć startów przegrał wszystkie. Łącznie notując w nich 22 runy oddane przeciwnikom co przy zaledwie 25 inningach rozegranych dało ERA powyżej 7.00! Nie lepiej spisuje się jego dzisiejszy konkurent Ubaldo Jimenez. Ubaldo przez większość sezonu był niedoścignionym wzorem dla wszystkich pitcherów w lidze. Prowadził lub był w czołówce prawie wszystkich statystyk. Żeby wiedzieć ile znaczył dla zespołu i jak był dysponowany przypomnę, że w trzech pierwszych miesiącach ligi zanotował 16 startów z czego, aż 14 wygrał i tylko jeden przegrał! Fenomenalnym to był wyczyn i na pewno dzięki niemu Rockies zawdzięcza to, ze dzisiaj nadal ma szansę na awans. Jednak w ostatnim czasie podobnie jak Lincecum zdecydowanie jego forma spadła. Trzy ostatnie mecze to, aż dwie porażki i w każdym meczu oddane po trzy runy. Bez wątpienia obu panom ostatnio nie idzie. Wiadomo, że obaj są tak dobrymi pitcherami, że w optymalnej formie ta linia wydawałaby się wysoka, ale przy takiej dyspozycji 6.5 runa? Według mnie powinno zostać pokryte bez problemów i być może ze sporą nawiązką. Dzisiaj na pewno żadna drużyna nie odpuści i szykuje się naprawdę bardzo dobre widowisko.
⛔ 100
 
luter 5

luter

Użytkownik
Barys Astana - Sibir Novosibirsk
Typ: over 5,5
kurs:1,85
bukmacher:bwin
Analiza:

Juz dzis o godzinie 10:00 czasu polskiego na tafli w Omsku rozpocznie sie kolejna kolejka spotkan memorialu Blinova a w pierwszym spotkaniu tego dnia zmierza sie druzyny Barysu Astana oraz Sibiru Novosibirsk.Mecz zapowida sie bardzo ciekawie poniewaz ekipa Sibiru nie przegrala jeszcze meczu na owym memoriale wygrywajac z Metalurgiem Novokuznieck oraz Amurem Chabarovsk.Dzisiejsza konfrontacja bedzie 3 spotkaniem dla jednej jak i drugiej ekipy jednak druzyna z Astany bedzie grala swoj 3 mecz w ciagu 3 dni.Patrzac na sklady obu ekip jak i wyniki na tym turnieju spodziewam sie w dzisiejszym spotkaniu sporej ilosci bramek poniewaz Sibir to obecny lider turnieju w Omsku ktory w przypadku zwyciestwa z Barysem ma szanse na 99% wygrac owy turniej natomiast Barsy zagra swoj 3 mecz w ciagu 3 dni i hokeisci naturalnie mogo byc zmeczeni choc potencjal w ofensywie wcale nie musi zmalec a zmeczenie moze odbic sie na defensywie ktora juz w dzisiejszym meczu z Metalurgiem musiala sie juz sporo napracowac poniewaz hokeisci z Astaty popelniali bardzo duzo fauli co przekladalo sie na gre w oslabieniu calej ekipy jednak mimo wszystko Barys wygral to spotkanie 3-1 pokazujac ze potrafi grac niezle w obronie jednak z taka ekipa jak Metalurg Novokuznieck nie jest to duza sztuka poniewaz hokeisci z Novokuzniecka nie strzelili zadne bramki w meczu z grajacym dosc ofensywnie sibirem mimo tego ze mieli sporo okazji by to uczynic.Reasumuja stawiam w tym spotkaniu na over 5,5 bramki po regulaminowych 60 minutach gry poniewaz patrzac na to co prezentuja obie ekipy na tym turnieju jest to jedyny sensowny typ na to spotkanie,dodam ze kurs na over 5,5 w Pinnacle wacha sie na poziomie 1,75 wiec dodatkowo jest to male value od bwin
⛔ 100​
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Singapore A.F. - Sengkang Punggol
SINGAPUR: S-League 13:45
Singapore A.F.-Sengkang Punggol
typ. 1(handi0-1)
@2,60
@bet365
Dziś ciekawy mecz - jeżeli SAF ma coś znaczyć w tej lidze musi ten mecz wygrać, tym bardziej, że nie gra z tuzem. Jeszcze nigdy w historii SAF nie przegrał meczu ligowego z Sengkang. Ostatnio miał złą passę, przegrał 4 spotkania, ale czas na wielki rewanż - w takich meczach strzela zazwyczaj 4-0 lub co najmniej 3-0 i tak teraz się spodziewam. Podobna sytuacja była 7 lipca, gdzie Saf strzelił innemu słabeuszowi , tj. Woodlands 4-0 i to na wyjeździe.
⛔ 100
 
R 0

rysiek88

Użytkownik
spotkanie;Nikishikori - Cilic
typ:eek:ver37,5 games;D
kurs:1.9
bukmacher:betway
analzia:
Dzisiaj o godiznie 17 ;00 zostanie rozegrane spotkanie:d w którym Chorwat Cilic bedzie podejmował Japonczyka NiKIshikori
Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje sie byc Cilic natomiast ja mysle ze Jponcyzk postawi swoje warunki Chorwatowy i bedziemy swiadkami zacietego meczu.
Cilic w ostatnic 4 spotkaniach przegra 3 krotnie z Nalbandianem. Troikim Oraz Baghdatisem wygral raz z Marchenko w 1 rundzie Us Open 3-0
Natomiast
Japonczyk prezentuje dobra stabilna forme nie przegral od 9 spotkan dorbzecuzje sie na twardej nawierczchni mysle ze powinien powalczyc z wysokim chorwatem.
Cilic w ostatnch tygodniach przentuje przcietna forme:d wiecej przegrywa jak wygrywa.
W aranignu dzilei obu zawodnikow przepac Cilic zajmuje 13 pozycje natomiast Japonczyk jest na 147 pozycji.
Mysle z ebedzie to zaciety mecz z duza iloscia gemow ???? pozdrawiam.
✅ 90
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: USA - Tunezja (MŚ w koszykówce)
Typ: Tunezja +45,5 punktów
Kurs: 1,962
Buk: PinnacleSports
Analiza: Ostatni mecz fazy grupowej. Amerykanie z kompletem zwycięstw. Wczoraj wygrali 88:51 z Iranem. Tunezja jest bez zwycięstwa na tym turnieju. wczoraj porażka z Chorwacją 84:64. Między zespołami USA, a Tunezja jest różnica przynajmniej dwóch klas i pewnie Amerykanie zniszczą swoich przeciwników, jednak ja liczę na to, że Tunezyjczycy choć trochę powalczą i pokryją handicap +45,5 punktów.
✅ 96
 
P 0

pchela

Użytkownik
Spotkanie: Tunezja - USA (MŚ w Koszykówce)
Typ: Under 162.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Kolejny dzień zmagań koszykarzy na tureckich parkietach.
Dziś szykuje się wyjątkowo jednostronny pojedynek i nikt nie stawia złamanego grosza na ekipę Tunezji. Jedynym pytaniem jest iloma punktami zwyciężą Amerykanie.
Tunezyjczycy będą zapewne mieli spore problemy ze zdobywaniem punktów, powstrzymywani przez coraz lepiej zgranych ze sobą w defensywie rywali i tu upatruję szansy dla pokrycia undera. Nawet jeśli Jankesi wrzucą te swoje 100 pkt., to ich przeciwnicy nie mają większych argumentów w ataku aby przekroczyć barierę 60.
✅ 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom