>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 2.12.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa del Rey
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Madryt - Ud Cornella
Typ: 1 (-4 HA)
Kurs: 2.25
Bukmacher:Bet365
Analiza:

W pierwszym meczu Real wygrał 4-1, dzisiaj rewanż i nie ma co liczyć na niespodziankę. W składzie Realu sporo zmian, szansę dostaną zmiennicy i zawodnicy drugiej drużyny.
Ale właśnie po to są takie mecze, by zawodnicy drugoplanowi mogli przekonać do siebie trenera walcząc teoretycznie o coś.
Do gry ma wrócić Jesé Rodríguez (wejdzie pewnie w drugiej połowie), co będzie wydarzeniem które mam nadzieję nie spowoduje, że piłkarze którzy dzisiaj wybiegną na boisko przejdą obok meczu. Myślę, że z tego powodu trybuny też zapełnią się bardziej niż przy zwykłym pucharowym rewanżu z ekipa grającą dwie klasy niżej ;)

Mecz z gatunku &quot;będzie się gwiazdeczkom chciało czy nie?&quot;. Mam nadzieję, że to pierwsze.

Przewidywany skład: Keylor Navas; Álvaro Arbeloa, Nacho Fernández, Raphaël Varane, Fábio Coentr&amp;atilde;o; Asier Illarramendi, Sami Khedira, Álvaro Medrán; Isco, Chicharito, James Rodríguez.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna / Francja Ligue 1 /
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lorient : Ol. Marsylia
Typ - czerwona kartka w meczu / tak
Kurs - 4.50
Buk - Unibet
Kurs palce lizać bo dlaczego by nie miała być pokazana czerwień !
Patrząc po kursach jakie wystawił buk na to spotkanie a mam tu na myśli kwestię zwycięstwa to nie ma zdecydowanego faworyta bo samo to że na piłkarzy Olympique 1.90 nie stawia ich w roli zdecydowanego zwycięzcy i tak ogólnie to mecz może się zakończyć każdym rezultatem ba nawet wygraną gospodarzy bo ci ostatnio także prezentują się dobrze bo dwa ostatnie pojedynki to dwa zwycięstwa ale nie będą tu typował zwycięzcę ale znowu patrzę pod względem kartki koloru czerwonego i tak jedno co możemy być pewni to na pewno walki o każdy metr boiska bo goście będą chcieli pozostać na miejscu nr. 1 jednak do tego są potrzebne 3 pkt bo drugie w tabeli PSG zaledwie o punkt za nimi , a co do gospodarzy to są niby na bezpiecznym 15 miejscu ale przewaga na spadkowiczami to zaledwie 2 pkt tak więc za wesoło nie ma i trzeba grać o każdy punkt a zaglądając do H2H to nie wygląda to aż tak tragicznie przeciwko Olympique de Marseille bo łączny bilans 5-4-9 i br. 22:26 na korzyść Olympique co prawda ostatnie dwa pojedynki tutaj to dwie porażki ale znowu z drugiej strony to te dwa ostatnie zwycięstwa Lorient też pokazują że chłopaki nie składają broni i walczą a jak się da to i o pełną pulę , dlatego też uważam że będzie dziś iskrzyło na boisku a jak to też pokazuje statystyka to pomiędzy nimi sporo tych czerwieni było a ostatnia czerwień to sezon 2012/3 wtedy Olympique de Marseille wygrało tutaj skromne 1:0 a w 90 min gry zawodnik Lorient Audard Fabien otrzymał czerwoną kartkę i myślę że może być dziś podobnie !
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Austria 1 liga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Linz - Klagenfurt
Typ: 1
Kurs: 1, 65
Bukmacher: betclic
Witam. Po parotygodniowej nieobecności wracam na forum. Na wejście porujnuję spokojny typ na hokeja. Zajmujący 5-tą lokatę Linz podejmie 9 Klagenfurt. Zdecydowanym faworytem dla mnie są gospodarze. Wprawdzie przegrali oni w ostatniej kolejce ze Znojmo ale w starciu z KAC, nie powinni mieć już żadnych problemów. Miejscowi wygrali z nimi 4 ostatnie spotkania, sam Klagenfurt także nie jest w dobrej dyspozycji. Z ostatnich 7 meczów, praktycznie wygrali tylko jeden gdyż drugi wymęczyli dopiero po karnych ze słabiutką Lublaną. Warto zwrócić uwagę, że Linz dobrze gra na własnej tafli. Ich bilans w domu to 6-2-1. Z kolei dorobek gości jest bardzo mierny. Z dziesięciu pojedynków wygrali raptem 3 razy, 5-krotnie schodzili pokonani po 3 tercjach. Jeśli kogoś nie przekonuje typ bezpośredni, dobrym rozwiązaniem według mnie jest także over 5,5 gola gdyż liga austriacka ma to do siebie, że często pada w niej dużo bramek a obrona zwłaszcza gości nie stanowi jakiegoś wielkiego monolitu. 2,5 miesiąca temu Linz pokonał swojego dzisiejszego rywala na ich własnym terenie aż 9:0.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester City vs Liverpool
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Liverpool po 3 kolejnych porażkach w lidze (plus niepowodzeniach w Lidze Mistrzów) w końcu w ostatni weekend wygrał ze Stoke City (1-0) i przełamał tą serię. Dziś podopieczni Brendana Rodgersa zmierzą się na King Power Stadium z beniaminkiem Premier League Leicester City. The Reds liczą, że pójdą za ciosem i odniosą kolejne zwycięstw, &quot;Lisy&quot; natomiast mają nadzieje, że będą kolejną drużyną, której uda się powstrzymać Liverpool i zapunktować z tą ekipą.
Ja w tym spotkaniu postanowiłem zagrać over 2.5 goli. Co prawda obie ekipy nie grały ze sobą dość długo (10 lat) i ciężko podeprzeć się wynikami z poprzednich sezonów, dlatego gram over głównie w oparciu o obecne rozgrywki.
Leicester to ekipa, którą miałem okazję oglądać w kilku spotkaniach i trzeba przyznać, że jest to drużyna, która ma swój styl gry i na pewno nie przestraszy się bardziej utytułowanego rywala i nie zamuruje bramki. Było to widać w starciach czy to z Arsenalem, czy to z Chelsea czy w starciu z Manchesterem United. Z Chelsea mimo, że przegrali (0-2) mieli naprawdę kilka świetnych okazji na gola i gdyby lepsza skuteczność to wcale nie musieli by wracać ze Stamford Bridges bez punktów. Z Arsenalem udało się zremisować (1-1) natomiast z Czerwonymi Diabłami wygrali 5-3.
Leicester co prawda to ekipa, która w tym sezonie zanotowała najmniej overów bramowych - raptem 4, ale jak już wspomniałem z bardziej renomowanymi przeciwnikami potrafi naprawdę zagrać niezłe spotkanie i wcale dziś nie stoją na straconej pozycji.
Jeśli chodzi o Liverpool to w tym sezonie ma na koncie 8 overów i 5 underów. Co ciekawe większość overów Liverpool notowało poza Anfield Road - na wyjazdach bowiem zanotowali, aż 5 overów i tylko jeden under. Wiąże się to głównie z tym, że na wyjazdach Liverpool traci sporo goli - 12. Co ciekawe Leicester więcej overów notuje w meczach u siebie 3 z 4, zanotowali właśnie na King Power Stadium.
Jak wygląda sytuacja kadrowa? Gospodarze wydaje się, że zagrają jedynie bez Deana Hammonda. Liverpool natomiast wciąż musi radzić sobie bez Sturridge’a, Balotellego oraz Sakho, a także Flanagana i Suso.
✅ 80
 
T 2

typypilkanozna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco - Lens
Typ: Monaco wygra 1 polowe
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Analiza: SIEMA WSZYSTKIM JESTEM NOWY WIEC PROSZE O WYROZUMIENIE JESLI COS ZROBIE NIE TAK. DZIS DUZO PUCHAROW ALE JA DAJE MECZYK Z LIGI FRANCUSKIEJ. MONAKO JEST W KRYZYSIE JAK WIDAC ALE W LM POTRAFILA WYGRAC NA WYJEZDZIE Z LEVERKUSEN. WIEC WIDAC ZE SKUPIAJA SIE NA LM A POTEM NA LIDZE. WIEC CZAS NAJWYZSZY NA PRZELAMANIE I WYGRANA I TO KILKOMA BRAMKAMI. KIBICE PILKARZE I WLASCICIELE KLUBU TEGO CHCA W DZISIEJSZYM MECZU. LENS WALCZY O UTRZYMANIE WIEC KAZDY PUNKT DLA LENS JEST NA WAGE ZLOTA. MONACO DZIS PRZEGRA TO POZYCJA TRENERA BEDZIE WISIALA NA WLOSKU BO MONACO MA WALCZYC O MISTRZOSTWO A NIE O SRODEK TABELI

⛔ 100
PS Jesteśmy wyrozumiali, ale nie pisz caps lockiem... :|
 
D 4

dopeboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Aston Villa
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Williamhill
Analiza: Crystal Palace podejmuje na własnym stadionie zespół Aston Villi. Gospodarze aktualnie posiadają taką samą liczbę punktów co goście natomiast dzięki zdecydowanie lepszej ilości bramek strzelonych plasują się 2 miejsca wyżej. Tutaj pies pogrzebany ponieważ zawodnicy Aston Villi mają najmniej strzelonych bramek w całej Premier League, na wyjazdach to tylko 3 bramki w 7 meczach co ewidentnie wskazuje na niemoc strzelecką. Gospodarze aktualnie w niezłej formie po pokonaniu Liverpoolu i remisie ze Swansea mierzą się ze zdecydowanie słabszą drużyną której forma strzelecka woła o pomstę do nieba, stąd też przewiduje wynik underowy i skromne zwycięstwo gospodarzy którzy ewidentnie złapali wiatr w żagle.
⛔ 100
 
O 0

omnibal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja 2 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Annan - Albion Rovers
Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jako że jestem nowy na tym forum to pierwsze co chciałbym się z wszystkimi przywitać, więc witam!;). Co do analizy to za tym typem przemawia przede wszystkim (jak dla mnie) zawyżony kurs na drużynę Albionu. Mamy tu bowiem kurs 2,60 na 3 drużynę w tabeli, która pomimo średnio-dobrych wyników na wyjazdach (3-2-1) ma świetną proporcje bramek (8-2). Gospodarzem natomiast jest nisko usytuowana drużyna Annan (8 miejsce na 10 drużyn), drużyna ta zarówno strzela dużo bramek jak i ich traci grając u siebie(11-10), myślę natomiast że najlepsza obrona w 2 lidze szkockiej (stracone 9 bramek w 13 meczach) jak i cała drużyna Albionu wygrają to spotkanie.


⛔ 100
 
johnydrabik1 57

johnydrabik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina : 20:45
Spotkanie : MU - Stoke
Typ : MU over 1,5 kartki
Kurs : 2,50
Bukmacher : bet365
Analiza :
Dzisiejsze spotkanie jak dla mnie jest idealna na granie kartek ogolnie w meczu a ja z racji tego , że over 1,5 na MU jest duzy własnie to stawiam . Manchester ma bardzo słaba obrone , chłopaki zbierają kartki co mecz i mysle ze w tym spotkaniu choc dwie kartki złapią . Sędzie spotkania jest Pan J . Moss średnia kartek jakie daje na mecz to spora bo aż 3,6 żóltych kartek na dodatek tez lubi pokazać czerwoną kartke . A drużna gości z podejrzewam będzie walczyła i może strzelić jakaś bramkę i wtedy MU zacznie się kartkować .
✅ 150
 
P 10

polishking

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inverness - St.Mirren
Typ: 1 ( -1 handicap azjatycki)
Kurs: 1.93
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po remisie w pierwszym meczu pojedynek przenosi się do Inverness , gdzie dzisiejsi gospodarze radzą sobie bardzo dobrze. Juz w poprzednim meczu przeważali i tylko cud uchronił St. Mirren przed porażką . Dodatkowo goście grają bez kilku podstawowych piłkarzy . Stawiam tu na pewną wygraną gospodarzy
Kiepska analiza
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Premier League - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Liverpool -1 AH
Kurs: 3.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Liverpool jest cieniem zespołu z przed sezonu, słabo w lidze i bardzo słabo w Champions League. To jednak ostatnio po serii 5 meczów bez zwycięstwa w tym aż 4 porażki, w końcu się przełamali u siebie i wygrali 1:0 ze Stoke City. Na wyjazdach od 4 meczy bez zwycięstwa, to jednak dzisiaj grają z ostatnim w tabeli Leicester, a to jest nie lada okazja dla takiego klubu do kompletu punktów, choć z drugiej strony trzeba zauważyć, że gospodarze u siebie pokonali już w tym sezonie u siebie 5:3 Manchester United (prowadzili 1:3) czy remisowali z Arsenalem Londyn. Sam kurs zachęca na &quot;The Reds&quot;, bo jak znam tą ligę to każda passa się kiedyś kończy.


✅ 216
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2014
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Neil Robertson v Peter Ebdon
Typ: Powyżej 9.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zgadzam się, że Edbon ma zdecydowanie większe szanse niż wskazują kursy. Robbo nie jest w swojej najlepszej dyspozycji, to widać gołym okiem. Przede wszystkim maszynka do wbijania setek, a nawet robiących brejków się coś zacięła. Nawet jak wbije jakąś długą bilę, to nie ma żadnej gwarancji, ze coś z tego wyniknie, w tamtym sezonie prawie z automatu była setka. Nowy sezon to dla niego wyraźna obniżka formy i w UKC też to jest zauważalne. Ciągle bez setki w turnieju, nawet w demolce O’Connorem (6-0) wyglądał ledwie poprawnie, a kiedy napotkał dużo lepszego Wilsona to był o parę bil od porażki (6-5). Dlatego nie zdziwi mnie kolejny dreszczowiec, bo w takiej formie Australijczyka pogrom wydaje się wykluczony, Ebbo ma takie narzędzia, żeby spacyfikować nawet najlepszego breakbuildera, a już na pewno takiego, który zmaga się ze swoją grą. Zresztą wystarczy zerknąć w bilans bezpośredni, by wiedzieć, że Crazy Peter potrafi grać z Robertsonem, a i overowych wyników tam multum. Dlatego kursy na overy są jak dla mnie niedorzeczne, więc pobieram je bez wahania. Dodatkowo zaryzykuję typ przeciwko formie punktowej Kangura, bo na pewno nie wygląda ona imponująco (76, 60, 55, 90, 65, 58, 86), ciągle bez setki i w porównaniu z podejściami Anglika (73, 56, 66, 67, 68, 77, 127, 67) nie widzę tutaj żadnej przewagi Robbo, nie mówiąc już o tym, że to Ebbo wbił wyższego brejka. Po takim kursie warto spróbować.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE
Spotkanie: Leicester City – Liverpool
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Buk: unibet
Godz. 20:45
Analiza:
Grudzień to najbardziej znienawidzony przez kluby miesiąc na boiskach angielskiej Premier League, natłok spotkań co trzy dni jest olbrzymi jedynymi osobami które są z tego zadowoleni to oczywiście kibice. Trzy dni minęły od ostatniej kolejki a przed nami już 14-sta seria spotkań. W jednym z dzisiejszych spotkań tegoroczny beniaminek Leciester będzie podejmował Liverpool.
Zapowiada się ciężki sezon beniaminka o utrzymanie na najwyższym poziomie rozgrywek. Piłkarze Nigela Pearsona z zaledwie dziesięcioma punktami zamykają ligową tabelę i patrząc na ostatnią dyspozycję zespołu trudno tutaj szukać jakiś pozytywów. Ostatnie trzy punkty dopisali do swojego konta osiem kolejek temu kiedy to pokonali Manu 5:3. To co jednak najgorsze to fakt że przegrywają z drużynami które są ich rywalami w walce o ligowy byt a to później będzie miało ogromna znaczenie.
Liverpool szuka i nie może znaleźć formy, po serii katastrofalnych wyników udało się trzy dni temu wreszcie coś wygrać ale dalej styl daleki od ideału. Zaskakuje ich nieporadność w ofensywie bo tak naprawdę stracili tylko Suareza a nawet zyskali większe pole manewru w przodach. W defensywie nigdy nie byli mocni i nie będą nie z takim sposobem gry i z tym trenerem na ławce, jeśli szybko nie odnajdą swojej skuteczności z przed roku to o czwórce dość szybko zapomną.
W tej chwili nikt się nie boi Liverpoolu i na pewno gospodarze nie wyjdą tutaj przestraszeni muszą wyjść nastawieni ofensywnie bo goście w defensywie to klapa. Z tym nie powinno być problemu bo trzeba przyznać u siebie są zespołem który atakuje i jest przy co ważniejsze skuteczny szczególnie w starciach z tymi najlepszymi a mimo wszystko podopiecznych Brendana trzeba za takich uważać – zremisowali z Evertonem 2:2, remis także z Arsenalem 1:1 oraz zwycięstwo z Manu 5:3. Z drugiej strony goście którzy cały czas szukają gdzieś swojego zgubionego stylu, na pewno w takich starciach jeśli chcą się liczyć w walce o Ligę Mistrzów muszą wygrywać a z ich postawą w defensywie w delegacji jest jak wspomniałem bardzo kiepsko. Na koniec jeszcze braki kadrowe w ekipie beniaminka zabraknie Hammonda i Upsona. Trener goście nie będzie mógł skorzystać z usług takich piłkarzy jak Flanagan, Sakho, Suso, Sturridge i Balotelli.
✅ 210
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EURO CHALLENGE
Godzina: 19.00
Spotkanie: Boras - Bakken
Typ: Boras -8,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet 365
Analiza: To powinien być mecz do jednej bramki. Oczywiście wiadomo, że jak mawia stare porzekadło puchary rządzą się swoimi prawami, a do tego mamy tu do czynienia z najbardziej chyba *****a.... ze znanych mi rozgrywek koszykarskich, ale akurat to spotkanie ma tylko jednego faworyta. Goście nie wygrali jeszcze w tej edycji meczu a średnio przegrywają ponad 8 pkt. We własnej hali ulegli dzisiejszym gospodarzom 79-86. Wczoraj czy nawet dziś pozbyli się rozgrywającego z USA, który średnio na parkiecie spędzał ok 27 min a na domiar złego ich kadra nie wygląda imponująco. Zakładam, że walka w tym pucharze spisana jest na straty. Sądzę, że dobrze rozpędzeni, lubiący ofensywną koszykówkę gospodarze, powinni ograć gości i to spokojnie nawet w dwucyfrowym handicapie. Ze stawką jednak nie szaleję bo tak jak już pisałem na wstępie rozgrywki Eurochallenge bywają w swych rozstrzygnięciach po prostu, delikatnie rzecz ujmując, zwariowane ;)


✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Izrael 1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Shmona- H. Beer Sheva

Typ: 1
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś bardzo ciekawie zapowiada się mecz na szczycie w lidze izraelskiej. Drużyna gospodarzy jest obecnie liderem tabeli z rewelacyjnym wynikiem spotkań u siebie, 5 spotkań 4 Z 1 R 0 P w bramkach 10-2, jeśli do tego dodać równie dobrą formę wyjazdową gdzie na 5 spotkań 3 Z 2 R 0 P i bramki 9-3 to wyłania się obraz drużyny w świetnej dyspozycji i z ambicjami na mistrzostwo kraju.Ich przeciwnik Beer Sheva zajmuje obecnie 2 miejsce z ogólnym bilansem 6 Z 3 R 1 P i bramki 23-10. Na wyjeździe 2 Z 2 R 1 P i bramki 11-6, widać, że drużyna ma predyspozycje to miejsce w czołówce ligi na koniec sezonu, ale ostatnio przegrali bardzo wyraźnie z Hapoelem Tel Aviv 3-2 czyli z bezpośrednim rywalem, Podobnie powinno być dzisiaj. Za drużyną Gospodarzy przemawia jeszcze historia ostatnich spotkań. Ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa Shmony i jedno zwycięstwo Beer Sheva.Bilans bramek aż 9-2 na korzyść Shmony! rywal jest więc wygodny dla Gospodarzy, która tworzy monolit i zgrany zespół. Z kolei Beer Sheva to raczej zespół oparty na jednym graczu, napastniku Buzaglo. Mecz o 6 pkt, Shmona powinna wykorzystać swoją dobrą dyspozycję oraz atut własnego boiska. Polecam!
⛔ 100
 
re_flex 0

re_flex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19:30
Spotkanie: CS Mioveni - CFR Cluj
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Mój Pewniak na dzisiejszy dzień to spotkanie pucharu rumunii CS Mioveni - CFR Cluj gdzie wicelider 1 ligi Cluj zagra na wyjeździe ze średniakiem 3 ligi. Cfr Cluj jest jednym z faworytów do zdobycia pucharu ligi wiec nie wyobrażam sobie innego wyniku niż jego zwyciestwo. I kur w miare przyzwoity. Polecam!!!
Kiepska analiza
 
W 16

wiacek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Bromwich - West Ham
Typ: West Ham / Jedna drużyna strzeli gola
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pod dzisiejszą analizę wezmę bardzo ciekawe spotkanie w którym rewelacja tego sezonu West Ham podejmie na wyjeżdzie West Bromwich Albion.
5 miejsce w tabeli, i całkiem dobra gra chyba musi wszystko za siebie. A i styl druzyny Sama Allardynce może się podobać.
Za to West Ham, zwycięstwa osiągał z drużynami z saamego dołu tabeli ( tj. Leicester,Burnley, Hull city ).
Osttanie 3 mecze west brom przegrał do 0.
Moim zdaniem West Ham jest murowanym faworytem, a przy dobrej grze w defensywie powinien wygrac go do 0.
⛔ 100
 
karawela 0

karawela

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - QPR
Typ: 1/1 HT/FT
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: O godzinie 20:45 zajmująca 8. pozycję drużyna Swansea podejmuje u siebie drużynę QPR plasującą się na 18 miejscu w tabeli. Łabędzie mają bardzo dobrą formę w tym sezonie, aktualnie w tabeli plasują się tuż za Tottenhamem i Arsenalem. O ile na wyjazdach idzie im słabo, tak u siebie są mocni - we wrześniu zmiażdżyli Everton 3:0, a w listopadzie pokonali Arsenal 2:1. Po za tym, ostatnich pięciu meczy u siebie nie przegrali. Gospodarze wyjdą do gry bez kontuzjowanego obrońcy Federico Fernándeza i jest to ich jedyne osłabienie kadrowe. Swansea u siebie gra bardzo ofensywnie i zdecydowanie. Ostatnie zwycięstwo odnieśli 9 listopada, więc dziś powinni być odpowiednio zmotywowani do gry o zwycięstwo.
Przechodząc do drużyny gości - QPR radzi sobie słabo w PRL. Wygrali 3 razy i to tylko na własnym boisku, gdyż na wyjeździe wszystko przegrywają. Ich największym - póki co - wyczynem jest remis 2:2 z Man City. Trener gości nie będzie miał do dyspozycji 3 graczy, a kolejnych dwóch jest pod znakiem zapytania.
Typ 1/1 popieram właśnie tym, że Swansea jest tu zdecydowanym faworytem - gra ładną i skuteczną piłkę (przynajmniej na swoim boisku), tak więc już od początku obrońcy QPR będą mieli co robić. W pierwszej połowie powinna paść jedna bramka dla Swansea i korzystny dla nich wynik powinien utrzymać się do końca meczu.
⛔ 100
 
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - QPR
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio będąca w słabszej formie Swansea podejmuje QPR, które walczy o utrzymanie i musi zacząć dobrze punktować. W ostatnim meczu spisali się dobrze pokonując po dobrej grze Leicester 3:2, a Swansea spuściła z tonu
i przegrała z Crystal Palace. W Swansea zabraknie podstawowego obrońcy Fernandeza. Są oni także zmęczeni i myślę, że przejdą obok meczu, ponieważ
i tak zajmują wysokie jak na nich miejsce.
⛔ 100
 
H 19

herranq9

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, puchar Włoch
Godzina 18:00
Spotkanie: sassoulo - pescara
Typ: sassoulo -1 ah
Kurs: 2.05
Buk: bet365
Analiza:
Rozumiem, że puchary rządzą się swoimi prawami, ale kurs jak dla mnie mocno przesadzony.
Sassoulo sobie radZi w serie a nieźle, są w połowie tabeli, ugrali punkty i Juve i Napoli. Teraz mają serię 7 meczy bez porażki. Drużyny z serie b lubią powalczyć w pucharze, ale nie sądzę żeby pescara postanowiła zagrać na 110 % gdyż są ledwo jedno oczko nad pozycją spadkową i większość swojej energii powinni wykorzystać na walkę o utrzymanie.
⛔ 100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, EuroChallenge
Godzina: 19:00
Spotkanie: CSM Oradea - Astana
Typ: Astana (-9.5)
Kurs: 2.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie ma na co czekać, gdyż i tak kurs i linia ponownie są bardzo zadowalające. System podpowiada: Główny mecz wieczoru, jeśli chodzi o typy z nim związane. Po kolei: Wykorzystując średnią Defense Sorted By Scoring, Defense Sorted By Scoring +/-1, last10 i mecze na parkiecie CSM Oradea, otrzymujemy wynik w graniach 73:83 ze wskazaniem na Astanę. Hcp wyjściowe oscyluje w granicach (8.5), u/o dominuję na progu 158.5. Bliżej więc teoretycznie w tym meczu do undera. Na taki też wariant gry Rumuni zdecydowali się grać w pierwszym meczu i przegrali go (-16). Astana by 10 or more wydaje się więc bardzo prawdopodobnym wynikiem.
Keep the ball rollin&#39;!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom