>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 2.11.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
P 3

piogeb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Termalica B-B.
Typ: Wynik i gole: Korona Kielce i poniżej 2,5
Kurs: 4,4
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Do Kielc dziś przyjedzie beniaminek z Niecieczy. Słonie nie wygrały swojego spotkania już od 5 meczy notując porażkę w ostatniej kolejce ma własnym boisku z Lechią Gdańsk oraz 5. remisów. Dziś przyjdzie im się zmierzyć w meczu wyjazdowym z drużyną, która nie straciła bramki od 4 spotkań oraz wygrała swoje 2 ostatnie mecze. Wygrywając oba spotkania skromnym 1 do 0. Dziś na własnym stadionie powinni poradzić sobie z beniaminkiem a z racji tego, że obie ekipy strzelają mało bramek myślę, że i linia poniżej 2,5 powinna zostać pokryta. Kurs warty zagrania za drobne ;)
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham -Aston Villa
Typ: polowa z wieksza iloscia bramek: 2 polowa
Kurs: 2.0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
To ja tez dam zaklad na ostatni mecz PL w tej kolejce. Zaklad oparty na statystykach glownie AV ktora na wyjazdach gra slabo ale ... przewaznie w drugich polowach. W 5 spotkaniach wyjazdowych stracili 10 bramek z czego 8 w drugich polowach. Jedynie Chelsea i Liverpool strzelili bramke AV w 1 polowie. Co ciekawe w 2 polowach AV rowniez wiecej strzela bo na 6 bramek strzelonych 5 strzelili w 2 polowach (w meczach wyjazdowych). Podobnie, choc statystyki sa tutaj bardziej wyrownane, gra Tottenham, ktory wiecej goli grajac w domu strzela w 2 polowach 4 na 7 . Patrzac na statystyki, oraz forme obronna zarowno Tottenhamu (stracili zaledwie 1 gole w 5 meczach domowych w 1 polowie) oraz AV 10 goli straconych w 5 meczach wyjazdowych z czego 8 w 2 polowie, oraz forme obu ekip mam wrazenie, ze ten mecz w 1 polowie zakonczy sie bezbramkowym remisem i dopiero w 2 polowie oba zespoly zaczna strzelac bramki. Reasumujac: AV i Tottenham (razem) w 1 polowach w swioch meczach odpowiednio na wyjezdzie i domowych strzelily 4 bramki i stracily 3. W drugich polowach strzelily 9 i stracily 10. Mysle, ze dzisiaj ten trend sie powtorzy. Powodzenia
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chojniczanka - Arka Gdynia
Typ: over 2,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Goście dzisiejszego spotkania, Arka Gdynia, czyli jeden z kandydatów z aspiracjami do awansu do Ekstraklasy pojedzie dziś do Chojnic na mecz z miejscową Chojniczanką. Arka w 2 ostatnich meczach zgubiła punkty, zwłaszcza zaskakująca była porażka na własnym stadionie ze Stomilem. Uważam, że dzisiaj goście z Gdyni podrażnieni ostatnimi niepowodzeniami będą chcieli wrócić na właściwe tory i pewnie wygrać w Chojnicach. Jednak gospodarze nie są drużyną ogórków, którym można bezkarnie zaaplikować &quot;piątkę&quot; co pokazał mecz z Legią w pucharze Polski, gdzie przeprowadzili kilka składnych akcji i zdobyli gola. Uważam, że będzie to zacięty mecz w którym obie strony zagrają o pełną pulę bo obie mają coś do udowodnienia. Arka - potwierdzić swoje wysokie aspiracje, Chojniczanka - udowodnić, że dobry mecz z Legią nie był dziełem przypadku.
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Cypr Pierwsza Dywizja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aris - Nea Salamis
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat.. kto zdąży niech jeszcze bierze póki ciepłe ????
Wydaje mi sie że mecz ma bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia.. a kurs niczego sobie... Nea w sezon weszła zdecydowanie lepiej niż Aris... bo ma 4z1r3p br. 14-21 (w czym 9 bramek stracili w ostatniej kolejce &lt;LOL&gt;) a Aris 2z1r5p br 7-15 (nie ma się czym szczycić) ogólnie oba zespoły prawie bezkompromisowe, tylko po 1 remisie.
dzisiaj wydaje mi się że po kubełku zimnej wody jaki na głowy piłkarzy Nea został wylany w ost. kolejce przez APOEL 0-9 ! wrócą do gry zdeterminowani i zmażą tę plamę.
Co do piłkarzy którzy strzelają bramki to Nea ma w pierwszej 10-tce dwóch piłkarzy z 5 i 4 trafieniami, odpowiednio Markiev i Curjuric, wiec offens jest, co do obrony po otatnim meczu można napisać że tragedia... ale nie dość że mieli gorszy dzień to jeszcze trafiło na APOEL, a wiemy jaka na Cyprze jest dominacja tej drużyny...
Po takim kursie smiało można grac na samo ZW !
⛔ 100
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Termalica B-B.
Typ: Korona -1
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet
Obie drużyny przed startem sezonu zestawiane były raczej do grona walczących o utrzymanie.Termalika zgodnie z przewidywaniami została dostarczycielem punktów jednak po 3 kolejnych porażkach nastąpił przełom i zaczęli zdobywać punkty, zaczęli od wygranej z Zagłębiem Lubin Górnikiem Zabrze Lechem Cracovią międzyczasie przegrywając raz w Chorzowie, zremisowali z Pogonią u siebie Wisłą w Krakowie i z Legią w Warszawie, ostatnio jednak jakby ich forma zaczęła spadać i myślę że po raz kolejny zaczną niechlubną serię z początku sezonu, zaczęło się w zeszłym tygodniu u siebie z Lechią stawiam że dzisiaj przegrają po raz kolejny, tym razem z Koroną.
O drużynie z Kielc wiele mówić nie trzeba, jest to drużyna nieobliczalna potrafią sprawić niespodziankę wygrywając z silnym rywalem tak samo jak przegrać we frajerskich okolicznościach, dzisiaj jednak idę w typ na Kielczan przewidując spadek formy ekipy Termaliki.Uważam że jeśli Korona wygra to spotkanie, to zrobi zdecydowanie.Na dzień dzisiejszy obie ekipy mogą śmiało uderzać w pierwszą ósemkę i mieć spokój po sezonie zasadniczym, liga w tym roku jednak jest bardzo wyrównana i kilka przespanych kolejek może sporo wywrócić w tabeli.
⛔ 100
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Post wyżej do usunięcia - błędny zapis.
Dyscyplina:
Piłka Nożna -Rosja, Premier League
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Rostov - Dinamo Moskwa
Typ: (do przerwy/koniec meczu) X/1
Kurs:
5.50
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Witam po długiej przerwie od typowania. Na ruszt bierzemy dzisiaj rosyjską ekstraklasę. Gospodarze po trzynastu kolejkach zajmują czwartą lokatę. Wygrana w tym spotkaniu da im awans na miejsce trzecie. Uważam, że Gospodarze są dzisiaj w stanie wygrać ze słabo grającą w tym sezonie drużyną ze stolicy. Ostatnie pięć meczy Dinama w rosyjskiej ekstraklasie to 3 remisy i 2 porażki. W formie, z kolei wydaje się być Rostov, który w pięciu ostatnich starciach tylko raz był na tarczy. Oba zespoły lubią strzelać dużo goli w meczach między sobą dlatego typ over 2,5 w meczu również wydaje się być sensowny. Ja dzisiaj stawiam dzisiaj na remis do przerwy i w drugiej połowie to Rostov przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zdobędzie zwycięskiego gola i awansuje na półmetku ligi na miejsce trzecie ???? Powodzenia!

✅ 450
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godz: 18:00
Spotkanie: Czarni Radom - Kędzierzyn Koźle
Typ: over 184,5 pkt
Kurs: 1,85
Buk: Betclic
W ciekawie zapowiadającym się meczu 1. kolejki Plus Ligi Czarni Radom podejmą we własnej hali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Od tego sezonu trenerem Wojskowych będzie Raul Lozano. Niemiec o wiele lepiej poukłada zespół, niż jego poprzednik - Prygiel. Ogólnie Radom w zeszłym sezonie był bardzo niewygodnym rywalem, o czym przekonała się Skra, Resovia czy Trefl, z którymi byli w stanie urwać seta czy punkty. Przed sezonem w zespole gospodarzy doszło do kosmetycznych zmian, odszedł tylko Kędzierski oraz Dirk Westphal. W ich miejsce zostali ściągnięci: Szalpuk, Zack La Cavera, Szczurek oraz Zwiech. W okresie przygotowawczym trenował niemal cały zespół oprócz Kampy i Szalpuka, ale rozgrywający grał w poprzednim w sezonie w barwach Wojskowych, więc nie powinno być z tym problemu. W Kędzierzynie po nieudanym zeszłorocznym sezonie doszło do rewolucji kadrowej. Schedę po Świderskim przejął włoski trener Ferdinando De Giorgi. Ponadto został przemeblowany skład, odszedł m.in Loh van Dijk, Kooy czy Zagumny. W ich miejsce zostali sprowadzeni solidni gracze, tacy jak Tonniutti, Buszek Tille czy Deroo. Jeśli chodzi o Konarskiego to nie mam do niego przekonania. Większość zespołu dopiero od niedawna zaczęła wspólnie trenować, co może w początkowej części sezonu wpłynąć na ich grę. Do tego krótki odpoczynek, po ciężkim sezonie reprezentacyjnym. W zeszłych sezonach mecze między tymi zespołami kończyły się gładkimi zwycięstwami ZAKSY. Pójdę nieco na przekór statystykom i stawiam na bardziej wyrównany mecz, jeśli weźmiemy pod uwagę powyższe czynniki. Wątpię, aby ten mecz skończył się w trzech setach.
✅ 85
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Aston Villa
Typ: Harry Kane strzeli kiedykolwiek
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cóż o tym meczu zostało napisane już wszystko. Każdy z nas widzi tutaj murowanego faworyta ,którym jest Totenham. Oczywiście przyłączam się do tego grona. Twierdzę że w końcu Młoty odzyskały formę i są na fali wznoszącej. Nie liczę oczywiście Pucharu Europy. Totenham to drużyna która ma swoje dni i udowodnili to aplikując 5 bramek Bournemouth a także grając u siebie z City 4 gole. Kane ostatnio strzelił 3 bramki i podejrzewam że chce się odkuć za ostatnią posuchę. Vardy strzela jak opętany i to też powinna być mobilizacja dla Harrego bowiem konkurują obaj na napastnika drużyny narodowej. Aston Villa...cóż ostatnie miejsce w tabeli, 5 ostatnich meczy to porażki a 5 ostatnich meczy na wyjeździe to minimum 2 puszczone bramki. Liczę na bramkę Kane i czyste konto Totenhamu (FPLxD).
powodzenia
✅ 90
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Termalica B-B.
Typ: Korona over 1,5
Kurs: 2.8
Bukmacher: expekt
analiza
Korona Kielce po dwóch wyjazdowych zwycięstwach ze Śląskiem i Piastem (oba 1-0) będzie dziś chciała podtrzymać dobrą passę. Do Kielc bowiem przyjeżdza beniaminek z Niecieczy.
Kielczanie ostatni raz dwa gole na własnym stadionie zdobyli na inauguracje sezonu z Jagiellonią, wygrywając 3-2. Od tamtej pory kibice nie doczekali sie zwycięstwa, więc uważam, że mecz z Termalicą jest do tego dobrą okazją.
Dzisiejsi goście grają bardzo różnie. Obecnie są bez wygranej od 5 kolejek, lecz w tym zanotowali 4 remisy i porażkę z Lechią. Do tej pory zgromadzili 16 punktów, co daje im 11 pozycję. Potrafią oni zagrać dobre spotkanie, m.in, wygrana z Cracovią w Krakowie czy remis przy Łazienkowskiej z Legią, lecz potrafią także dostać srogą lekcję jak w Chorzowie 4-1. Mój typ na dziś to 2-0 lub 2-1. Pozdrawiam
⛔ 100
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Liga, Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chojniczanka - Arka Gdynia
Typ: X/2
Kurs: 5.30
Bukmacher: Unibet

Pojedynek w którym oba zespoły szczególnie chcą wygrać. Kibice tych drużyn za sobą nie przepadają, co się też udziela piłkarzom i zawsze te mecze są ostre, z wieloma faulami. Chojniczanka dodatkowo musi szukać punktów, bo zajmuje miejsce spadkowe w tabeli i chcąc z tej strefy uciec, powinna wygrywać mecze na własny stadionie. Arka Gdynia to ekipa z aspiracjami na grę w Ekstraklasie. Dlatego 3 punkty są dla nich celem w każdym meczu. Gdy dziś wygrają odrobią straty i już tylko 2 punkty będą ich dzielić od 1 miejsca. Arkowcy w ostatnim meczu niespodziewanie przegrali na własnym obiekcie z Stomilem Olsztyn. Co gorsza styl pozostawiał wiele do życzenia. Dziś podwójna motywacja i walka i powinno udać się wywieźć 3 pkt. Chojnice notują serię 4 porażek pod rząd. Dziś kolejny ciężki mecz, w którym wydaje mi się, że też nie dadzą rady. Widzę w tym meczu wiele walki i ostrożną grę w 1 połowie. W 2 połowie Arka powinna pokazać kto jest lepszy i doświadczeniem i jednak większymi umiejętnościami przechylą szalę wygranej na swoją stronę.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Termalica B-B.
Typ: Korona nie straci gola - TAK
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365

Witam szybko bo mecz zaraz się zaczyna a ja dopiero wbiłem na kompa,piszecie że Korona nie straciła od 4 meczy bramki i wszystko mówi,że zgodnie z porzekadłem nic nie trwa wiecznie trzeba liczyć minuty do przełamania tego trendu,ale za drobne przy takim kursie można spróbować,że dziś Korona nie straci bramki.
kiepska analiza
 
K 27

kazim

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Francja, Paris - ATP
Godzina: 19:30
Spotkanie: Paire B. - Monfils G.
Typ: 1:2
Kurs: 3.35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Dzisiaj chciałem krótko opisać spotkanie dwóch francuzów w ich domowym turnieju. Obaj zawodnicy prezentują się dobrze, potrafią grać ładną piłkę. Który z nich w dzisiejszym starciu wyjdzie zwycięsko ?
Stawiałbym tutaj na starszego francuza, a mianowicie Monfils&#39;a.
Pierwsze co nasuwa mi się w tym pojedynku to 3 setowy mecz. Uważam, że tutaj walka nie będzie jednostronna i wygrany będzie musiał powalczyć tutaj o laury :p dlaczego Gael ? Podoba mi się jego gra na tej nawierzchni. Ładnie potrafi grać długo, jak i przy siatce, widać po nim, że takie warunki mu pasują.
Obaj Panowie grali ostatnio na hali i myślę, że dobrze czują te tereny. Porażki ponieśli z dobrymi przeciwnikami, bo Paire został odprawiony przez późniejszego zwycięzcę turnieju Joao Sousa, a Monfils w Wiedniu przed Ferrer&#39;a.
Jednak mam tutaj przeczucie, że to starszy francuz wyjdzie tutaj zwycięsko z tego pojedynku, gdyż wydaje mi się, że lepiej czuje te warunki. Ale nie wygra tego łatwo, gdyż ma równego sobie rywala i w 3 setowym meczu ostatecznie rozstrzygnie się to na korzyść Gael&#39;a a wynik końcowy będzie 2:1 dla Monfils&#39;a ;) Miłego oglądania ! ;D
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League South
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sutton - Oxford City
Typ: Oxford -1.0 (EH)
Kurs: 3.71
Bukmacher:Bet At Home
Analiza:
Mały dzisiaj wybór, zwłaszcza o tej porze ???? A coś by typować wypadało. Wybieram amatorską ligę angielską: 9 w tabeli Sutton podejmuje wicelidera z Oxford.. Wiem, może być kopanina, a wynik odmienny od oczekiwań, ale co mnie skusiło do tego typu? To, jak Oxford gra na wyjazdach.
Na ostatnich 10 spotkań wyjazdowych wygrał 8 i mocno ciśnie w kierunku fotelu lidera. Gra zaległe spotkanie i zechce zbliżyć się do prowadzącego Ebbsfleet na 3 punkty,dlatego przewiduję, że do meczu piłkarze podejdą skoncentrowani i zdeterminowani.
Sutton remisuje z 7 Hemel, ale i z 17 w tabeli Concord. Co prawda wygrali z 10 Gosport, ale tylko 1-0, natomiast z drużynami z czołówki typu Maidstone (0-2) przegrywa.
Myślę, że i tym razem przegrają. Miałem dać na 2-kę, ale jak wejdzie pierwsza brama, to i nastepna. Tak było w 3 meczach, które wygrali w lidze, było 6-0, 2-0 i 4-0. Ryzykuję i daję handi.
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham -Aston Villa
Typ: Aston Villa
Kurs: 9.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaryzykuję dzisiaj taki typ. Tak właściwie to goście nie mają dzisiaj zupełnie nic do stracenia, a ostatni pojedynek bezpośredni rozegrany na stadionie Tottenhamu zakończył się ich zwycięstwem (1:0). Aston Villa ma na koncie serię już 5 porażek, a praktycznie każda seria zostaje kiedyś przełamana. Myślę, że na formę tego zespołu mogą mieć wpływ niedawne zmiany w sztabie szkoleniowym. W przypadku wygranej goście mogą awansować również na 18 pozycję w tabeli, skąd już nie dzieliłaby ich aż taka daleka droga do utrzymania się w najwyższej lidze angielskiej. Dla Tottenchamu z kolei większość rozegranych na własnym stadionie spotkań (3 z 5 rozegranych) zakończyło się dotychczas remisowo. Myślę więc, że istnieje prawdopodobieństwo na wygraną tego zakładu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom