>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.10.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
D 12

dzony

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: HJK - Club Brugge
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna z Belgii po remisie z Turynem gra mecz wyjazdowy z outsiderem grupy z Finlandii. Nie daje szans HJK, różnica klas obu drużyn jest bardzo duża. HJK przegrało wyjazd z Kopenhagą i liczę, że dziś Belgowie wywiozą komplet punktów. Jakikolwiek inny wynik będzie sensacją. Co prawda Finowie są liderem swojej ligi, jednak nie porównywałbym ligi fińskiej do ligi belgijskiej, a tym bardziej do rozgrywek europejskich.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: St Etienne - Dnipro
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Europy w czwartkowy wieczór będą walczyć jedenastki AS Saint-Etienne i Dnipro Dniepropietrowsk. W pierwszej kolejce gracze z Francji zremisowali bez bramkowo na stadionie Tofika Bachramowa z Baku , gdzie przez cały mecz dominowali gospodarze , a statystyki i gra na boisku przemawiała za gospodarzami lecz szczęśliwie francuzi dowieźli remis do końca.Zespół z Ukrainy w Kijowie ulegli Interowi Mediolan 0:1 , ale warto zaznaczyć , że stracili bramkę dopiero po drugiej żółtej kartce dla Ruslana Rotana, którego dziś nie zobaczymy jak i również atakującego Konoplyanka oraz skrzydłowego Bruno Gama. Gospodarze bez większych absencji na ten pojedynek , ale nie wiadomo jakim składem wyjdą podopieczni Galtiera. Na Stade Geoffroy-Guichard spodziewam się meczu trudnej walki w środku pola z niewielką przewagą jednej z drużyny , a szanse na zdobycia bramek jak już mają zamiar wpaść to po stałych fragmentach gry jedynie widzę taką opcję.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trabzonspor - Legia Warszawa
Typ: X
Kurs: 3.45
Bukmacher: Pinnacle Sports

Wyniki Legii naprawdę robią wrażenie jak na klubową drużynę z polski. Jak do tej pory w tym sezonie nie doznali oni porażki w rozgrywkach europejskich ( złodziejski walkower dla Szkotów to nie porażka a oszustwo, ale mniejsza z tym). Również w swojej lidze spisują się fajnie. Ich forma naprawdę dobra. 5 ostatnich meczów to 4 zwycięstwa i 1 remis. Ligę Europejską także zaczęli dobrze pokonując Lokeren. Ich rywale z Turcji obecnie według mnie jest całkowicie w zasięgu stołecznego klubu, remis pogania remis. Ciągle remisują , pierwszy mecz w LE co prawda wygrali a właściwie wymęczyli bo gola na 2 do 1, zwycięskiego strzelili w 94 minucie.
Latem mała rewolucja w Trabzonie, wydano ok 30 mln euro i sprowadzono 20 nowych piłkarzy, drużyna gra świetnie w obronie jednak w ataku z powodu słabego zgrania prezentują się dość przeciętnie.
Uważam ze dobrze zgrana Legia, oszczędzana na boiskach extraklasy przez Berga (rotacja składem) nastawi się tutaj na wywiezienie 1 punktu z gorącej tureckiej ziemi, myślę tez że Turcy tez zadowoleni będą w sumie z podziału.
Nie będę nawiązywał do meczów z zeszłego roku ponieważ Trabzon to w zasadzie zupełnie inna drużyna w tej chwili.
Myślę że mecz będzie underowy i zakończy się wynikiem 0-0 lub 1-1.
Pachnie mi tu remisem i stąd mój typ. Obawiam się jedynie tego że Legia wygra ten mecz - cóż wtedy będzie naprawdę większy powód do radości niż upolowanie tego remisu ????
Jak będzie w rzeczywistości dowiemy się dziś wieczorem;)
⛔100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trabzonspor - Legia Warszawa
Typ: X
Kurs: 3.45
Bukmacher: Pinnacle Sports


Wyniki Legii naprawdę robią wrażenie jak na klubową drużynę z polski. Jak do tej pory w tym sezonie nie doznali oni porażki w rozgrywkach europejskich ( złodziejski walkower dla Szkotów to nie porażka a oszustwo, ale mniejsza z tym). Również w swojej lidze spisują się fajnie. Ich forma naprawdę dobra. 5 ostatnich meczów to 4 zwycięstwa i 1 remis. Ligę Europejską także zaczęli dobrze pokonując Lokeren. Ich rywale z Turcji obecnie według mnie jest całkowicie w zasięgu stołecznego klubu, remis pogania remis. Ciągle remisują , pierwszy mecz w LE co prawda wygrali a właściwie wymęczyli bo gola na 2 do 1, zwycięskiego strzelili w 94 minucie.
Latem mała rewolucja w Trabzonie, wydano ok 30 mln euro i sprowadzono 20 nowych piłkarzy, drużyna gra świetnie w obronie jednak w ataku z powodu słabego zgrania prezentują się dość przeciętnie.
Uważam ze dobrze zgrana Legia, oszczędzana na boiskach extraklasy przez Berga (rotacja składem) nastawi się tutaj na wywiezienie 1 punktu z gorącej tureckiej ziemi, myślę tez że Turcy tez zadowoleni będą w sumie z podziału.
Nie będę nawiązywał do meczów z zeszłego roku ponieważ Trabzon to w zasadzie zupełnie inna drużyna w tej chwili.
Myślę że mecz będzie underowy i zakończy się wynikiem 0-0 lub 1-1.
Pachnie mi tu remisem i stąd mój typ. Obawiam się jedynie tego że Legia wygra ten mecz - cóż wtedy będzie naprawdę większy powód do radości niż upolowanie tego remisu ????
Jak będzie w rzeczywistości dowiemy się dziś wieczorem;)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Europejska

Spotkanie : Rijeka - Sevilla
Godzina : 19:00
Typ : BTS
Kurs : 1.85
Bukmacher : Betclic
To był pierwszy bet jaki rzucił mi się w oczy na dzisiejszy wieczór. Szanse oceniam na około 80%. Powodów jest parę. Oczywiście nie wykluczam, że Sevilla to wygra, ale grają na wyjeździe. W Chorwacji mimo wszystko też łatwo się nie gra, ale to nie to samo co Turcja czy Cypr. Rijeka ostatnie 5 meczy to 3 wygrane i 2 porażki. Jedna z Dynamem Zagrzeb u siebie 1:2 druga w LE na wyjeździe w Belgii 2:0 z Liege. Ale gdy spojrzymy jak to wygląda na przestrzeni meczy u siebie (korzystając z livesports.pl), a pokazane są 22 mecze, Rijeka wygrała aż 20 z nich ! 1 remis 2:2 z Dinamem Zagrzeb 26.02 i wspomniana wyżej porażka ostatnio z ekipą Dinama 1:2. W każdym z tych meczy strzelali minimum 1 bramkę. Ogólnie w tych 22 meczach strzelili 60 bramek ! Prawie 3 bramki na mecz! Ładna średnia. Co do Sevilli, jest w gazie, nie przekreśla ich fakt przegranej w Madrycie, tam wiele ekip poległo, a że 4:0 tak się ułożył mecz, wcześniej ładnie szli, i zapewne tak będzie dalej. Ostatnio wygrali z Feyenoordem 2:0, a Rijeka w Belgii przegrała ze Standardem Liege 2:0. Sevilla na pewno jest ustawiana dziś w roli faworyta, ale czy aż tak dużego ? Dla mnie szanse 40-60 albo 45-55, nie widzę w Sevilli takiego sporego faworyta. Powinni to wygrać ale myślę, że dadzą sobie strzelić bramkę, na stadionie Rijeki, gdzie są naprawde mocni. Fakt faktem ekipy 2 klasy słabsze od Sevilli, ale myślę, że nie dadzą się stłamsić, i pokażą pazur. Sądzę, że strzelą bramkę, i oczywiście dołoży Sevilla, ale nie zdziwi mnie tu jakieś 2:1 dla Rijeki a tym bardziej 1:1, w każdym bądź razie liczę na BTS bo jest on tu naprawdę możliwy.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham - Besiktas
Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tottenham jak już to przedmówcy zauważyli trochę chyba ma w czterech literach LE.. Za to drużyna gości Besiktas chyba chcę coś pokazać w tegorocznych rozgrywkach.
Tottenham w pierwszym spotkaniu fazy grupowej zremisował z Partizanem na wyjeździe 0:0. Dlatego dzisiaj myślę, że powinni powalczyć, a ich własny stadion to na pewno dobry teren do tego, żeby wsadzić piłkę do siatki drużynie z Turcji. Goście natomiast swój pierwszy mecz w grupie rozegrali na własnym stadionie z Asteras i również go zremisowali jak dzisiejszy rywal, tyle, że 1:1.
Oba zespoły na pewno są faworytem do wygrania grupy, dlatego pewnie będą dzisiaj walczyć do końca meczu.
Tottenham w swoich ostatnich 5 meczach na własnym stadionie zanotował 10 goli, natomiast stracił ich 5 (w 3 ostatnich meczach). Drużyna gości w delegacjach radzi sobie też nieźle, na 5 ostatnich spotkań strzeliła 5 goli, za to straciła tylko 2 (4 spotkania wygrane).
Besiktas radzi sobie nieźle z angielskimi drużynami - w kwalifikacjach LM w potyczce z Arsenalem przegrał w dwumeczu tylko 1:0 i to dopiero na Emirates Stadium. Arsenal wydaje mi się mocniejszą drużyną od Tottenhamu dlatego dzisiaj dla drużyny gości będzie łatwiejsze zadanie do wykonania - strzelenie gola drużynie z White Hart Lane. Gospodarze też powinni strzelić gola drużynie gości z tego względu, że to właśnie ich podwórko, a druga sprawa to taka, że Besiktas ma na razie bardzo dobry bilans bramkowy w tym sezonie, jednak to nie może trwać wiecznie.
Dzisiaj stawiam na BTS z prostej przyczyny, obie drużyny będą chciały wygrać i jestem po prostu pewny, że obie strzelą minimum po 1 bramce. Myślę, że w tym meczu również można pobrać zdarzenie over 2.5 gola w meczu.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA - Liga Europejska - Runda Grupowa
Godzina:
19:00
Spotkanie: Wolfsburg - Lille
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Czwartek dla kibica piłki nożnej to przede wszystkim czas Ligi Europejskiej. Rozgrywki te są często niedoceniane przez kibiców, mimo wszystko znaleźć można tam kilka bardzo ciekawych spotkań na bardzo wysokim poziomie. Nie inaczej będzie też dzisiejszego wieczora, gdzie większość pewnie (i słusznie) będzie oglądać i kibicować Legii w starciu z Trabzonsporem. Równolegle jednak toczyć się będzie bój na wyższym poziomie. Wszak do pojedynku staną czołowe drużyny z Niemiec i Francji co już swego rodzaju jest gwarantem spotkania na bardzo wysokim poziomie. Jak wielkimi potęgami futbolowymi są Niemcy i Francuzi chyba nikogo nie trzeba przekonywać. W meczu pomiędzy niemieckim Wolfsburgiem a francuskim Lille faworytem jest drużyna z Niemiec. Zacznijmy od tego, że Wolfsburg z pewnością ostatnimi czasy regularny nie jest. Jednak w wynikach tejże drużyny dojrzeć można bardzo ciekawą regułę.W starciach z drużynami silnymi i z uznaną renomą, jak Werder czy Bayer Leverkusen, drużyna Wilków odnosiła zwycięstwa. Ale już na przykład z Herthą przegrali. Francuzi jednak w tej kwestii wypadają o dziwo jeszcze gorzej. Ostatnio skromnie wygrali z bardzo przeciętną Bastią, tak to notowali mecze bez zwycięstwa. Nikogo przekonywać nie trzeba również, że na codzień to Wolfsburg musi się mierzyć z dużo mocnieszymi drużynami niż zespół Lille. Niemiecka Bundesliga zdecydowanie wyrasta ponad francuską Ligue 1. Należy też wspomnieć o fatalnej serii Lille na wyjeździe. Ostatnio przegrali kolejno z Nice, zremisowali z Monaco i znowuż przegrali, tym razem z FC Porto. W fazie grupowej Wolfsburg pierwszy mecz przegrał bardzo wyraźnie z Evertonem. Ale przy gorszym dniu drużyny z Niemiec i z takim wynikiem należało się liczyć, Everton nie takie firmy pokonuje na co dzień w angielskiej Premiership. Lille również jak do tej pory bez zwycięstwa w Lidze Europejskiej, na inaugurację zremisowali 1:1 z rosyjskim Krasnodarem. Reasumując, uważam, że dziś Wolfsburg zdobędzie 3 punkty i warto na taki postawić swoje pieniądze. Kursy co prawda spadają bardzo szybko, jednak można jeszcze złapać ciekawy kurs. POLECAM!
⛔100
 
G 0

gieni0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trabzonspor - Legia
Typ: x2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet at home
Analiza:Moim zdaniem Legia jak najbardziej jest w stanie ugrać remis na trudnym terenie. Ostatnie wyniki napawają optymizmem przed tym spotkaniem, tym bardziej, że Legia ostatnio lubi ukąsić po kilka bramek. Tutaj łatwo nie będzie ale remis biorę w ciemno ???? Trabzonspor w słabszej dyspozycji, ostatnio praktycznie ciągle remisują. Berg dobrze poukładał Legię i jakoś to wszystko idzie w dobrym kierunku. Polecam.
Powtórzony typ
⛔100
 
M 0

m4ciekg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Krasnodar vs Everton
Typ: 2
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
A ja widzę tutaj niezła okazje i gram na Everton mimo iż nic nie wskazuje na ich wygraną. Słaba forma Evertonu w lidze angielskiej, jak to na ogół bywa ze strony drużyn z wysp brak motywacji do gry w lidze europy i do tego w nastepnej kolejce premier league mecz z united na wyjezdzie(chociaż w sumie united to ogórki teraz). Ogólnie jest to typ przeciw logice i zdrowemu rozsądkowi ale czasami tak trzeba!
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA - Liga Europejska - Runda Grupowa
Godzina:
17:00
Spotkanie: Dyn. Moskwa - PSV
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo zwlekałem z tym typem.... czekałem na składy wyjściowe obydwu drużyn.
tak więc PSV gra tak jak zagrało z Heerenveen w lidze.... a postawe PSV można nazwać krótko... żenada ! od 33 minuty Heerenveen grało w 10 i umiało przeciwstawić się drużynie z Eindhoven, nie tracąc bramki i tak w końcu wygrywając 1:0 (od 68 min PSV tez w 10-tkę) Co do drużyny z Moskwy, grają u siebie i powinni lekko wygrać ten mecz, jak wiemy zepoły z Rosji u siebie bardzo mocne, skład tez niczego sobie, widze że nie ma odpuszczania. Przewiduje tutaj wynik 2:0 3:0 dla rosjan. Także nawet w handi mozna pokombinować..... brać póki jest czas ????
✅105
 
Y 118

yasiu1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dinamo Mińsk-Fiorentina
Typ: Wygrana gości do 0
Kurs: 2.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie białoruskiego Dinama i włoskiej Fiorentiny ma moim zdaniem wyraźnego faworyta. Viola jest to solidnym zespołem Serie A rywalizującym w każdym sezonie o czołowe lokaty w lidze. Dinamo Mińsk jest natomiast czołowym zespołem ligi białoruskiej. Niemniej trudno porównywać te dwie ligi. Drużyna włoska będzie sobie musiała radzić bez Juana Cuadrado, który doznał urazu w spotkaniu z Torino. Wśród powołanych zabrakło również Mario Gomeza, Joaquina. Oprócz tych niewątpliwych osłabień trener Vincenzo Montella będzie miał do dyspozycji pozostałych zawodników zgłoszonych do rozgrywek. Jeżeli chodzi o ostatnie wyniki rzuca się w oczy fakt, że włosi tracą bardzo mało bramek . W ostatnich 4 meczach ligowych stracili tylko 1 bramkę. Niestety widać również, że drużyna ta ma problemy ze skutecznością. W dotychczasowych spotkaniach ligowych zdobyli tylko 2 gole. Promyczkiem nadziei jest fakt, że w pierwszym meczu LE wbili francuskiemu Guinamp 3 gole, nie tracąc żadnego. Zawodnicy Dinama Mińsk złapali chyba ostatnio lekką zadyszkę, gdyż nie potrafią wygrać już od trzech kolejek w lidze po drodze przegrywając 1-6 z PAOK w LE. Podsumowując liczę, że włosi zagrają równie skutecznie w ataku jak w pierwszej kolejce LE, a przy tym będą tak samo konsekwentni w obronie jak w poprzednich meczach tego sezonu.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Mecz: Villarreal - Apollon
Godzina: 21 05
Typ: Villareal -1
Kurs: 1,63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stawiam na pewniaka, wiem że pewniaki często zawodzą, przykład LM jest tutaj najlepszy jednak nie ma co się łudzić że goscie ugrają w tym meczu cokolwiek. Hiszpanie to bardzo dobrze poukładany zespoł, miałem okazje ich oglądać w meczu z Barceloną i Realem, wielkie szczęście obu hegemonów w spotkaniu z gospodarzami dzisiejszego meczu. Stawiam tutaj na pewną wygraną gospodarzy, po remisie z M&#39;gladbach Villarreal potrzebuje punktów i lepszej okazji nie można sobie wyobrazic niz dzisiejszy mecz. Dla odważniejszych proponuje handi -2. Powodzenia;)
✅63
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Saipa - Pelicans
Typ: Saipa wygra mecz (60min)
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z fińskiej ligi hokeja, a dokładniej pojedynek pomiędzy Saipa a Pelicans. W tym meczu moim zdaniem zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy zajmują obecnie 2 pozycje w tabeli i są w wyśmienitej formie w tym sezonie . Na własnej tafli dotychczas grali 3 spotkania i wszystkie pewnie wygrali różnica większą niż 2 lub więcej goli . Goście w tym sezonie zawodzą i zajmują zaledwie 12 pozycje.. Na wyjazdach dotychczas grali 3 razy i wszystkie przegrali. W tym pojedynku spodziewam się ich kolejne porażki biorąc pod uwagę formę gospodarzy . Kurs jak na moje bardzo przesadzony wiec ani chwili się nie zastanawiam ???? Z ciekawostek jakie jeszcze można dodać to Saipa na 5 ostatnich meczy u siebie wszystkie wygrała, biorąc natomiast pod uwagę H2H na tafli gospodarzy to na 5 spotkań to 4 razy wychodzili z tego pojedynku zwycięsko gospodarze ????
⛔100
 
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska UEFA
Spotkanie: Inter Mediolan vs FK Karabakh
Godzina: 21:05
Typ: Inter Mediolan (-1,5,-2 handicap azjatycki)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po bardzo dobrych meczach Champions League, czas na nieprzewidywalną jak &quot;Pogoda&quot; w TVN - Ligę Europejską. Wybrałem mecz w którym Inter Mediolan na własnym stadionie podejmie drużyne Karabakh. Nie będę tutaj prawił jak to w futbolu już nie ma miejsca dla słabeuszy, jak to Karabakh ma szansę zaskoczyć Włochów i grać swoją piłkę zgodną z ich filozofią...nie, ja nie jestem rzecznikiem prasowym klubu. Jeżeli Inter chce się nazywać poważną drużyną to musi takie mecze wygrywać minimum 3-4 bramkami. Ja rozumiem, że to nie jest Era Jose Mourinho, zgadzam się z wypowiedziami że przed meczem z Catanią już nie można być niczego pewny, ale czy to nie jest najlepszy moment na przełamanie ? W lidze Interowi idzie w kratke. Po fenomenalnym spotkaniu z Sassuolo, Neazzurri pogubili troche punktów, z Palermo czy z Catanią - jednak dalej są na bardzo dobrym miejscu, które premiuje ich do pucharów europejskich w nastepnym sezonie (oczywiscie za wcześnie by o tym rozmawiać). Jeśli chodzi o Lige Europejską Mediolańczycy swój ostatni mecz na Ukrainie z Dnipro wygrali skromnie 1:0. Kim sa Azerzy ? Nie będę ściemniał, ich meczy nawet nie śledziłem na livesports. Z tego co widzę tracą 2 punkty do lidera swojej ligi i od trzech meczy są niepokonani, ale bądźmy poważni...lata świetlne dzielą ligę Azerską od Włoskiej Serie A. Należy pamiętać, że panuje wielka mobilizacja bo Inter doskonale wie, że to Liga Europejska jest najlepszą możliwością na zmiane swojej przyszłości bo ani z Juventusem ani z Romą w lidze obecnie równać się nie mogą. Kolejnym moim argumentem będzie to, że Inter po wyżej wspomnianej porażce z Catanią będzie chciał udowodnić coś sobie i kibicom w spotkaniu z... nie bójmy się tego napisac z dwie klasy słabszym przeciwnikiem. Są trzy cele na ten mecz. Przeprosić kibiców, poprawić morale drużyny oraz skompletować trzy punkty aby łatwiej grało się w kolejnych meczach. Wszystko to, można spełnić wspaniałą golleadą! Jeśli miałbym obstawiać wynik, bez zastanowienia się powiem, że to tylko Inter w tym spotkaniu będzie strzelał i rzuciłbym tutaj 4:0, jednak wiadomo jak to w piłce jest...dlatego zdecydowałem się na handicap azjatycki, jest to bezpieczna sprawa bo w najgorszym przypadku moim zdaniem będzie tutaj 2:0. Jak zagrają piłkarze z Stadio Giuseppe Meazza ? Okaże sie już o 23 ???? Pozdrawiam !
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: FC Zurich: Borussia Moenchengladbach
Godzina: 21:05
Typ: 2
Kurs:2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie dwóch zespołów z niemieckojęzycznych krajów nie ma bardzo wyraźnego faworyta. Z jednej strony wicelider najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwajcarii, a z drugiej wicelider niemieckiej Bundesligi. FC Zurich jeszcze nie przegrał u siebie w tym sezonie, ale ostatnie mecze nie są dla Szwajcarów zbyt udane. Porażka na wyjeździe z Young Boys, mimo że ci drudzy grali od 62 minuty w 10. Poza tym porażka z Apollonem na inaugurację LE. W zupełnie innym miejscu są Niemcy. Dzięki dwóm zwycięstwom nad Padeborn i HSV są w tabeli tylko za Bayernem. Należy dodać, że Borussia nie podchodzi do LE po macoszemu, tylko wystawia najmocniejszy możliwy skład, który w pierwszej kolejce zdołał zremisować z Villarealem. Swój typ opieram głównie na różnicy jaka dzieli ligi niemiecką i szwajcarską oraz na obecnej formie dzisiejszych rywali.
⛔100
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, LE
Godzina: 17
Spotkanie Dynamo Moskwa - PSV
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet at home
Pierwszy dzisiejszy mecz w Lidze Europejskiej zagrają ze sobą zespoły z pierwszego i drugiego miejsca w grupie E. Obydwie ekipy wygrały swoje poprzednie spotkania, PSV wygrało u siebie z Estoril 1:0 natomiast Dynamo Moskwa na wyjezdzie z Panathinaikosem 2:1. Ciekawostką jest fakt że te spotkanie poprowadzą sędziowie z Polski. Decyduje się na ten typ ponieważ drużyny z ligi Holenderskiej kojarzą mi się z dobrym atakiem ale słabą obroną, dlatego myślę że PSV ustrzeli pare goli ale czystego konta w tym meczu nie zachowa. To jest w końcu ciężki teren dla drużyn zachodnich które nie raz już tu polegały. Składy obu drużyn na ten mecz :
Dynamo Moskwa Gabulow, Samba, Douglas, Hubocan, Vainqerur, Lonov, Noboa, Dzsudzsak, Yusupov , Kokorin
PSV: Zoet , Arias, Bruma, Rekik, Willems, Hendrix, Wijnaldum, Maher, Narsingh, Jozefsoon, Locadia
Druzyna z Moskwy za każdym razem gdy występowała w Lidze Europy na swoim terenie zawsze strzelała bramkę, a w dwóch spotkania tylko jej nie straciło. Jako że drużyna z PSV nie jest jakimś słabiakiem europy liczę że typ spokojnie wejdzie.
⛔100
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Slovan Bratysława - SSC Napoli
Typ: Napoli -1 (rzuty rożne)
Kurs: 2,37
Buk: Bet365
Godzina: 19:00
Analiza:
Topornie grający słowaccy mistrzowie Fortuna Ligi kontra trzecia ekipa Serie A ubiegłego sezonu - tutaj faworyt może być tylko jeden. Niestety, drużyny prowadzone przez Rafę Beniteza mają to do siebie, że przegrywają mecze, w których teoretycznie nic złego nie powinno się wydarzyć, można powiedzieć że na własne życzenie. Dlatego też po bardzo bolesnej dla mnie porażce z Athletic (wpakowałem sporą część swojego budżetu w awans Azzurich) trzymam się z dala od typowania wyników ich spotkań. Ale akurat w ilości kornerów nie powinni mieć problemów ze zdominowaniem dzisiejszego rywala. Technika, dynamika, wyszkolenie techniczne - wszystko jest po stronie przyjezdnych. W teorii będzie to mecz tylko na jednej połowie boiska, i tylko jedna drużyna będzie atakowała. Być może, podobnie jak we wspomnianym meczu z Bilbao, ilość ataków nie przełoży się na bramki. Ale sytuacje kreować to oni sobie potrafią. Zwłaszcza mając przed sobą pogrążoną w kryzysie drużynę ze stolicy Słowacji (trzy z ostatnich czterech spotkań ligowych przegrali), która swoją przygodę z tym sezonem Ligi Europy zaczęła od manity w Szwajcarii. Patrząc w statystyki, to w ostatnich meczach Slovan zawsze wygrywa w rzutach rożnych. Nawet przegrywając 0-5 z Young Boys, mieli tylko o jeden korner mniej od swoich rywali. Jednak bardzo ofensywnie ustawione Napoli z ruchliwymi skrzydłami powinno spokojnie załatwić sprawę rzutów rożnych w tym meczu na swoją korzyść.
Inną szalenie ciekawą opcją jest zagranie rzutów rożnych w spotkaniu rozpoczynającym dzisiejszą serię gier, które startuje lada chwila.. Dynamo zagra z PSV, a linia na kornery gości zaskakująco niska (over 3,5 po kursie 1,66). Bukmacherzy zapewne kierowali się tym, że nie zagrają de Jong oraz Depay. Zwłaszcza tego drugiego, szalenie dynamicznego zawodnika, może dziś bardzo brakować. Niemniej jednak w Eredivisie ta linia praktycznie ciągle przez PSV jest pokrywana, także i dzisiaj nie powinno być z tym problemu. Narsingh i Jozefzoon to dobrzy skrzydłowi i zapewne zrobią sporo zamieszania w szeregach gospodarzy. Nie jest to jednak mój główny zakład, a raczej informacja w charakterze bonusu do perły, jaką niewątpliwie jest handi kornerowe w stronę Napoli.
⛔100
 
G 965

gugu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Rijeka - Sevilla
Godzina: 19:00
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Dość ryzykowny typ z mojej strony, ale widzę tu szansę na powodzenie.
Z jednej strony, wszystko wskazuje na gości, którzy ostatnio w dobrej formie i w LE zawsze dobrze sobie radzą. Zatem w czym upatruję tu szansy na zwycięstwo?
Po pierwsze, to II kolejka fazy grupowej, która z moich obserwacji obfituje w niespodzianki, podobnie zresztą jak w Lidze Mistrzów, z czym mieliśmy do czynienia w ciągu ostatnich dwóch dni. Rijeka gra pewnie u siebie, na swoim gorącym terenie z zapalonymi kibicami, którzy już nieraz pomagali gospodarzom, dlatego i tym razem mogą pomóc w odniesieniu zwycięstwa. Kolega już tu wspominał o bilansie Rijeki u siebie, jedna porażka w ciągu 7 miesięcy, a na rozkładzie m.in. Ferencvaros, Dinamo Zagrzeb. Sevilla może przegrać ten mecz i nic się jej nie stanie, myślę nawet, że taka porażka może być wliczona. Goście więc na spokojnie, podejrzewam też że nie w podstawowym składzie, a Rijeka podwójnie zmobilizowana, bo jeśli przegrają to będą w trudnej sytuacji. W tamtym sezonie tak dobrym dla Sevilli udało się Slovanovi na przykład u siebie z Sevillą w grupie zremisować, dlaczego w tym roku nie miałoby się udać Rijece?
No, a tak ogólnie to liczę po prostu na mecz życia Rijeki, może dziś, a jak zagrają na 120% to mają dużą szansę wygrać.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Piłka Nożna - LE
19:00
Lokeren vs. Metalist
1 (DNB),
1.82
Unibet
Kursy lekko szaleją przed tym pojedynkiem. Niemniej każdy wzrost na gospodarzy jest dla mnie korzystny. W Lokeren wszystko jest bowiem na swoim miejscu. Ostatnie ligowe pojedynki to bardzo dobra, wręcz pozytywnie zaskakująca forma gospodarzy. Ostatnio nawet mogli wygrać na terenie Gandawy, ale ostatecznie zremisowali po golu w doliczonym czasie gry. W pierwszym spotkaniu LE ulegli Wojskowym. Belgowie jednak nie sprawiali wrażenia słabsze drużyny. Ba :!: Czasami przewyższali mistrzów Polski. Widać w tym zespole determinację. Kadrowo jeden mankament. Od kilkunastu dni pauzuje Brazylijczyk, Dutra. Ten pomocnik to dość cenna postać w zespole. Mają jednak kilku niezłych następców na jego miejsce. Ponadto nie ma Valhursta, ale podstawowego golkipera nie ma już od kilku tygodni. Gospodarze nie mogą jednak zlekceważyć kopaczy z Charkowa. Metalist zaprezentował się całkiem nieźle w pierwszym meczu z Trabzonem. Niemniej w ostatnich sekundach meczu ulegli Turkom. Zespół ten nie prezentuje już tego poziomu co choćby w poprzednim sezonie. Wiele powodów tej chwiejnej dyspozycji. W dzisiejszym starciu goście najprawdopodobniej bez defensora Villagry. Patrząc jednak w głównej mierze na Lokeren, w DNB jest sens. Kurs jest satysfakcjonujący. Szczególnie, że można złapać nawet wyższy, ponieważ ciągle rotuje ;)
Powtórzony typ
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom