>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 2.08.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Formuła 1
Godzina: 15:10
Spotkanie: Grand Prix Wielkiej Brytanii - Hulkenber vs Vettel
Typ: Hulkenber
Kurs: 1,77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Myślę, że wszyscy oglądający F1 kibicowała Hulkenbergowi życząc mu jak najlepiej, że wskoczy w bolid Racing Point, pokona faworyzowanego Strolla i osiągnie swoje pierwsze podium w karierze, w tak szalonych okolicznościach. Scenariusz iście filmowy. Życie zweryfikowało. Niemiec popełnił błąd w drugiej części kwalifikacji i nie udało mu zakwalifikować się do ostatniej decydującej części. Na tym torze wielu kierowców miało swoje problemy z utrzymaniem bolidu na torze. Wiele niegroźnych wpadek miał Vettel. Dla niego piątek jak i sobota nie były zbyt szczęśliwe, miał swoje problemy sprzętowe, stracił dużo czasu i przez to nie zbierał danych na torze. To m.in. również dlatego jego auto może nie prowadzić się zbyt dobrze i stąd te problemy na torze, choć wiadomo, że i bez tego w ostatnim czasie Sebastian często niestety popełnia błędy, w wyścigu wyjazdy za tor mogą mieć wpływ na potężne straty. Nico jest dosyć daleko, myślę, że jak na osiągi jego auta planem minimum będzie zdobycie punktów w jego obecnej sytuacji, teoretycznie powinien się piąć w klasyfikacji. Raczej nie zapowiada się żeby zdobył on duże punkty bo z czołówką, poza mercedesem bo to oczywiste, czyli Leclerciem. Maxem, Lancem oraz McLarenami + Albonem chyba sobie nie poradzi jeśli nie będzie jakiś szczególnych wydarzeń na torze, ale z Renault, Gaslym i słabszym teraz bolidem Ferrari ja daje mu szansę na walkę. Wybrałem mu za rywala Vettela, bo po cichu liczę na jakiś problem sprzętowy w jego aucie w związku z tymi ciągnącymi się za nim problemami na Silverstone.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Ekstraliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa
Typ: Turowski - Świdnicki 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Do znalezienia pewnie u innych buków. Nie mam pojęcia czym się kierowali tak szczerze. Patrząc tylko na statystyki - Turowski to najgorszy junior ligi (z tych sklasyfikowanych) zaraz po parze rybnickiej. U siebie średnia 0,75. Świdnicki na wyjazdach 1,33. Turowski poza biegiem juniorskim w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktu, Świdnickiemu już się zdarzyło. Na lidze juniorów w Grudziądzu Świdnicki 9 punktów, Turowski 7. Jeśli chodzi o poruszanie się na motocyklu i spasowanie sprzętu też przewaga po stronie Świdnickiego. Układ biegów - dwa razy jadą ze sobą, w 12 biegu mają Holte, którego taki Świdnicki może objechać, gdyby powinęła mu się noga wcześniej w juniorskim. Ale raczej widzę to tak, że dwa razy bezpośrednio wygrywa Turowski i zamyka sprawę. Jedyna przewaga to sławetna znajomość toru, która świetnie została pokazana w lidze juniorów oraz w Ekstralidze - jedyną trójkę Turowski przywiózł na juniorach Rybnika. No ja tu naprawdę nie widzę żadnych argumentów za Turowskim, a na pewno żadnych upoważniających do wystawiania takich kursów. Tutaj na Świdnickiego to powinno być maks @1,5 a i tak moim zdaniem byłoby jeszcze do grania.

115
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +93
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Superettan
Godzina 14:30
Spotkanie : Norrby IF vs Jonkopings Sodra
Typ : Jonkopings Sodra powyżej 2.5 gola
Kurs : 4.90
Bukmacher : ETOTO

Spotkanie sąsiadów w tabeli , gospodarze na miejscu 8 i bilans 3-4-2 i bramki 10:9 goście z kolei 7 pozycja i bilans 4-1-4 i 15:14 , jak widać goście trochę tych bramek nastrzelali i liczę że i dziś ta sztuka im się uda , Norby ostatnie 5 kolejek to zaledwie 3 bramki zdobyte 5 straconych natomiast Jonkopings Sodra w ostatnich 5 kolejkach 10 zdobytych 8 straconych , co do 3 bramek gości to idę za podpowiedzią H2H - bilans 2-1-4 i bramki 6:13 , w poprzednim sezonie Jonkopings Sodra tutaj urządził sobie nie zły popis strzelecki wygrywając 7:1 stąd też zaszaleję i stawiam na over 2.5 gola gosci !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii - wyścig, niedziela 15:10
Sainz - Albon @ 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: STS
Analiza:

Red Bull tempo wyscigowe powinien miec bardzo mocne i zblizone do Mercedesa jesli popatrzymy na symulacje dlugich przejazdow z treningow. Albon od dluzszego czasu przyzwyczail nas do tego, ze lubi klopoty. W FP2 rozbil samochod a w kwalifikacjach przepadl w Q2 i bedzie startowal z P12. Sainz z P7 ale minus jest taki, ze tempo wyscigowe McLarena bylo przecietne i do tego hiszpan bedzie musial startowac na uzywanym komplecie miekkich opon, ktore charakteryzuja sie wysoka degradacja. Albon za to wystartuje pewnie na nowych oponach posrednich i nie bedzie musial po kilku okrazeniach zjezdzac po nowe opony. Przewaga opon i tempa wyscigowego jest tutaj po stronie Albona wiec gram na niego i nie zrazam sie tym, ze startuje kilka pozycji nizej.

105
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +64
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mioveni - Petrolul Ploiesti
Typ: gol Petrolul
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Druga liga rumuńska rozpoczęła rozgrywki z podziałem na grupy. I tak w grupie mistrzowskiej znajdziemy m.in. Mioveni i Petrolul. Po 4 kolejkach po podziale na grupy Mioveni znajdziemy na pozycji wicelidera, natomiast Petrolul zajmuje 6 czyli ostatnie miejsce. Prawda jest jednak tak, że tutaj wiele może się jeszcze zadziać, bowiem w tabeli jest bardzo ciasno, a pierwsze i ostatnie miejsce dzieli 7 punktow. Moja propozycja na to starcie to gol gosci. Drużyna ta pilnie potrzebuję punktów, bowiem po podziale na grupy nie wygrali jeszcze ani jednego meczu. Petrolul raczej nie jest wybitnie ofensywną drużyną, a ich gola dopatruję się bardziej z uwagi na chwilami chwiejną defensywę Mioveni, która regularnie traci bramki. Kurs jest raczej adekwatny do ryzyka. Typ nie jest prosty bo wymagamy od słabszej drużyny gola na wyjeździe, ale myślę,że ich na to stać.

72
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +46
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
godzina: 20:45
Spotkanie: Genua -Verona
Typ: 1/1 Genua wygra 1 połowę i cały mecz
Kurs: 2,39
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To co piszą włoskie media
CYTAT,, Verona – media we Włoszech bardziej skupiają się przed tą rywalizacją na osobie Ivana Jurica, czyli byłego zawodnika i trenera klubu z Genui: Byłem rozczarowany, widząc, co mówią niektórzy, ale jedziemy tam grać w naszą grę, a cała reszta jest po prostu irytująca. To prawda, że jestem byłym człowiekiem z Genui, to prawda, że Miguel Veloso jest żonaty z córką prezydenta Genui, ale jesteśmy profesjonalistami. -Koniec cytatu
I to z grubsza wszystko w tym temacie.
Trochę historii.
Genua wygrała z Veroną ostatnie 4 mecze.Verona po raz ostatni wygrała w lidze z Genuą 31 lat temu w roku 1989 .
Znając włoską piłkę i przekręty Genua powinna pozostać w Serie A ;
Goła 1 jest zajęta,przyjmując teorię spiskową 2-1,żeby Juric wyszedł z twarzą ,a gospodarze bez oglądania się na Lecce zostali w lidze.
Taka jest moja teoria.Jedynka za 1,70

139
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +69
B 672

budżetowy gracz

Użytkownik
Dyscyplina: Formuła 1- GP Wielkiej Brytanii
Godzina: 15:10
H2H: Stroll - Norris
Typ: Stroll
Kurs: 1.75
Bukmacher: sts
Analiza: Bolid Racing Point wydaje się być zwyczajnie szybszy od samochodu Mclarena. Kanadyjczyk pokazywał już niezłe tempo wyścigowe w tym sezonie. Norris startuje jedno pole wyżej, lecz czas w kwalifikacjach wykręcił na miękkich oponach. Stroll ma zaś pośredni komplet opon, więc powinien dłużej zostać na torze. Mercedes deklasuje na ten moment konkurencję na Silverstone, a liczne podobieństwa bolidu Racing Point powinny napawać optymizmem przed dzisiejszym wyścigiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mioveni - Petrolul Ploiesti
Typ: X2
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Użytkownik powyżej typuje gola gosci, też o tym myslalem ale idę trochę odważniej bo fortuna wystawiła Kurs ze sporym value, żaden Bukmacher nie przekroczył kursu 2 a tu taka niespodzianka. Mioveni po 2 ligowych zwycięstwach podejmuje u siebie drużynę która po podziale rozegrała 4 mecze, z czego zanotowała 3 remisy i w ostatniej kolejce porażkę z FC Argers. W statystykach ciekawe jest to że na ostatnie 5 spotkań H2h zawsze ten typ by wszedł bo bilans to 3 remisy i 2 zwycięstwa Petrolul. W tabeli jest ciasno i z całą pewnością goście powalczą o komplet punktów który w obecnej sytuacji dał by im bardzo dużo. Mioveni nie są jakimś mega dobrym zespołem przed tymi 2 zwycięstwami mieli 5 spotkań bez zwycięstwa więc tak naprawdę ja w dzisiejszym meczu szanse oceniam na 50/50.

122
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +32
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Ekstraliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: GKM Grudziądz vs Włókniarz Czestochowa
Typ: Kto wygra bieg juniorski? Włókniarz Częstochowa
Kurs: 1,60
Bukmacher: iforbet

Analiza

Nie mam pojęcia skąd ten kurs. Tylko i wyłącznie wykluczenia mogą tutaj sprawić, że typ nie wejdzie. Miśkowiak może nie jest w wybitnej formie, ale na parę Lotarski/Turowski wiele nie trzeba. 5:1 w najgorszym wypadku 4:2 przy ewentualnie jakimś atomowym starcie Turowskiego. Chyba tylko para Rybnicka gorsza lub porównywalna do Grudziądza. Przepaść niesamowita. Zarówno Świdnicki jak i Miśkowiak dużo bardziej doświadczeni i po prostu dużo lepsi zarówno technicznie jak i sprzętowo w porównaniu z parą Grudziązką. O ile Turowski może powalczyć o jakieś punkty to Lotarski raczej nie powinien załapać się nawet na szprycę.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +105
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Maroko
Godzina: 21:00
Spotkanie: Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwszy mecz po przerwie covidowej grając u siebie Raja wygrała 3-1 ze średniakiem ligowym jakim jest Renaissance Zemamra. Nie był to jakiś wybitny mecz w ich wykonaniu, rzekłbym nawet że goście grali lepiej, no ale pierwsze koty za płoty. Dla Youssoufi'y dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym po prawie półrocznej przerwie. Warto też dodać, że Youssoufia jest jedną z najgorzej grających drużyn na wyjazdach. Ich bilans w 8 poprzednich wyjazdowych spotkaniach to 1W, 1D, 6L. Raja u siebie 6W, 1D, 1L. Wnioski nasuwają się same.

55
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +10
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna 1 Włochy
Godzina: 20.45
Lecce vs Parma
Typ: Parma wygra
Kurs: 5.10
Bukmacher: fortuna
Analiza
Już taki jestem ,że lubię grać ryzykowne większe kursy.
Na dzisiaj proponuję wygrana Parmy. Wszędzie czytam ,że gospodarze biorą ten mecz łatwo , że mają dobrą serie, ale , żeby się utrzymać muszą wygrać i liczyć na porażkę genoi. Mają punkt straty do do swojego rywala lecz myślę ,że dzisiaj presja tego meczu ich przerośnie.
Parma może i miała ostatnio słabsze mecze i o nic już nie gra ,ale myślę ,że nie odpuści tego meczu. H2h na korzyść gości. Dla mniej odważnych można zagrać 02 ,ale że to typ do konkursu to celuje wygrana.
Na jakimś forum czytałem że Verona może oddać mecz genoa , ale nie pamiętam dokładnie o co to chodziło a nie mogę znaleźć już tego.

400
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +51
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
godzina: 20:45
Spotkanie: Genua -Verona
Typ: Genua ov 2,5 ŻK
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie będę rozpisywał się o tym spotkaniu bo każdy już po innych analizach powinien wiedzieć o jaką stawkę jest spotkanie. Genua w lidze jest na 6 pozycji w zdobywaniu kartoników dostali ich już równą 100 średnio ok. 2,7 na mecz dodając wagę spotkania sędzie Massimiliano Irrati który pokazuje średnio 5,16 kartek na mecz 3 kartoniki gospodarzy wydają się formalnością, faule, ewentualna gra na czas przy przewadze, dyskusje i nerwowość raczej nikt nie będzie sobie odpuszczał. Powodzenia. Można spróbować też podobny typ na Lecce.

84
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +33
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20;45
Spotkanie: Sasuolo - Udinese
Typ: Under 3.5
Kurs:
1.86
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wczoraj pechowo under Napoli w 92 min. Ehh no nic próbuje znów under.
Nie będzie to jakaś odkrywcza analiza. Obie drużyny nie grają już praktycznie o nic. Wydaje mi się, że nie będzie motywacji na jakiś wesoły futbol. Gospodarze nie licząc ostatniego meczu grali poprostu słabo. Udine się utrzymało więc już wakacje.
Idę w Under

86
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +34
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina:
20:45
Spotkanie: Sassuollo - Udinese
Typ: over 4,5 goli
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na zakończenie tegorocznych rozgrywek Serie A Sassuolo zmierzy się z Udinese. Obie ekipy już wcześniej zapewniły sobie utrzymanie, ale w zdecydowanie lepszych nastrojach sezon 2019/20 kończą Zielono-czarni.Gdyby nie spadek formy podopiecznych De Zerbiego, Sassuolo miałoby szansę na awans do Ligi Europy, tymczasem zamiast europejskich pucharów jest miejsce w pierwszej dziesiątce. Do dzisiejszej rywalizacji gospodarze przystąpią po porażkach z AC Milanem 1:2 oraz Napoli 0:2. Słaba dyspozycja została zażegnana po wygranej z Genoą, aż 5:0, która może być "gwoździem do trumny" dla zespołu z Genuii. O wiele gorzej na włoskich boiskach prezentowali się przyjezdni, którzy byt ligowy uratowali w końcówce sezonu po wygranych nad Juventusem 2:1 i Cagliari 1:0.Ostatnia porażka z walczącym o byt 1:2 nastąpiła w chwili gdy przewaga nad grupą spadkową była już bezpieczna.W historii rywalizacji obu klubów nigdy nie brakowało emocji. W ostatnich latach zarówno Sassuolo, jak i Udinese miały problemy w przechyleniu szali zwycięstwa na swoją korzyść, a spotkania często kończyły się rezultatami nie rozstrzygniętymi. Przełamanie nadeszło zimą, gdy lepsi okazali się Bianconeri, którzy odnieśli pewne zwycięstwo 3:0. Dzisiaj stawiam na rewanż miejscowych oraz na ostrą "wymianę ciosów" bo obie jedenastki przystępują do rywalizacji bez ciśnienia. Gospodarze będą chcieli przekroczyć liczbę 70 strzelonych goli w sezonie. Na razie licznik stanął na 69 trafieniach jednak uważam, że dzisiaj 70 pęknie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Genua - Verona
Typ: powyżej 5,5 kartek (żk -1, czk - 2)
Kurs: 2,35
Bukmacher: TOTAlbet
Analiza:

Dzisiaj wyjaśnią się ostatnia niewiadoma w Serie A a mianowicie poznamy ostatniego spadkowicze (spada Brescia i Spal).
Gospodarze aby nie oglądać się na spotkanie Lecce z Parmą muszą po prostu wygrać bowiem mają 1pkt. przewagi nad Lecce. W przypadku remisu czy nawet porażki mogą się utrzymać ale to wtedy będzie zależało od tamtego wyniku.Kartki wydają się dobrym typem na to spotkanie i szczególnie można się ich spodziewać po stronie gospodarzy. Jak będą przegrywać lub remisować a z Lecce napłyną niekorzystne wiadomości może wkraść się nerwowość w poczynania ich zawodników, zaczną się jakieś pyskówki z arbitrem lub inne takie. Mając z kolei korzystny rezultat jakaś kartka a może i dwie za grę też się pojawią.

135
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +32
Vanish_07 16,2K

Vanish_07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia Campeonato Catarinense Play Offs
Godzina: 23
:00
Spotkanie:
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,8
Bukmacher: LVBet


Gospodarze zwyciężyli w dwóch ostatnich spotkaniach u siebie i w każdym z tych spotkań strzelili co najmniej 2 gole. Goście nie przegrali w czterech ostatnich spotkaniach, a wygrali 3 z nich. Obydwie drużyny są ostatnio w dobrej formie. To półfinał Play Off, jest to dopiero pierwszy mecz. Faworytami są gospodarze, jednak na korzyść tego, że goście powalczą i również coś strzelą przemawia ich ostatnia świetna pasja na wyjazdach. Wsparcie kibiców sporo znaczy w Ameryce Południowej, są oni zwycięzcami przytłaczającej większości spotkań bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami, co dla gości również może stanowić ważny element motywacyjny. Nie licze tu co prawda na niespodziankę, ale myślę, że pod względem bramkowym będzie se działo.

Brak spotkania
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Boston-Portland
Typ: 2/1 1połowa/koniec
Kurs: 5.6
Bukmacher:fortuna

Analiza:
Tutaj gramy ryzykownie i widze tutaj duze value.Boston to bardzo solidna ekipa ale po rozpoczeciu rozgrywek zdecydowanie slabiej wygladaja ich 1 połowy dlatego gram lamaka 2/1 bo wydaje mi sie ze jednak ten mecz wygrają.Portland po wznowieniu rozgrywek zagrali 4 spotkania z czego wygrali tylko jedno i to po dogrywce.Graja oni nie najlepiej ale typ jest wedlug mnie warty gry.Boston na 4 mecze rowniez tylko jedno zwycięstwo ale wydaje mi sie ze nie zanotuja 3 porazki z rzedu.Ogólnie są faworytami w tym meczu ale tak jak już pisałem ich gra w tych 1 połowach wyglada bardzo słabo i czuje ze w drugiej połowie zaczna oni dopiero gonić rywali :).Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom