>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.08.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Tenis - ATP FINAŁ Gstaad
11:30
Goffin - Thiem
typ: 2:1
Kurs:4
Betsson

Analiza:
Typowanie zwycięzcy w finale przy tak wyrównanej stawce, przy proponowanych kursach opłaca się słabo. Wolę zaryzykować i zagrać 2:1 w setach dla Belga.
Typ ryzykowny, ale sprawy zaszły za daleko. Dużo mówi się, że Austriak powinien dawno odpuścić, że ma u siebie turniej, że musi na nim dobrze wypaść itd. OK. To młody chłopak, jest w gazie, chce wygrywać. Liczę, że Belgowi się postawi i seta przytuli.
Faworytem jest w moich oczach jednak Goffin. Gra on mądry, procentowy tenis. Świetnie się broni, ale potrafi też sprytnie zaatakować, zagrać z kontry. Wszystko potrafi.
Lepiej wchodzi w mecze. Od poczatku jest skupiony.
Thiem sporo potrafi, ale gra tenis oparty na ofensywie. Z atakowaniem jest jednak tak, że czasami celownik się przestawi i jest kłopot. Dominik nie ma moim zdaniem jeszcze opcji B. Belg go wycyka.
⛔ 100
 
mike13 48

mike13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa(Polska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Typ: powyżej 3 bramek (+3,5)
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Górnik Łęczna nieźle zaczął ten sezon od dwóch zwycięstw z Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze strzelając po dwie bramki. Mają 6 punktów i duży spokój przed tym meczem, wątpię żeby przestraszyli się gości i grali bardzo defensywnie. Legia Warszawa jest w niezłej formie i w tym meczu pokażą tę zdrową sportową złość na boisku za mecz w Albanii. Legia ma nauczkę za poprzedni sezon i nie zlekceważy spotkań w lidze po meczach w europejskich pucharach. Spodziewam się otwartego spotkania, w którym może paść dużo bramek, jak i dużo kartek. Co do Legii bardzo podoba mi się ich środek pola z Jodłowcem, Furmanem i Dudą. Stwarzają dużo sytuacji i co najważniejsze ma kto to wykorzystać. Kurs jest wysoki więc i ryzyko jest duże, ale czy takim zaskoczeniem będzie wynik,np. 3:1 dla Legi ?
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Tarcz Wspólnoty
Spotkanie: Arsenal Londyn – Chelsea Londyn
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Godz. 16:00
Analiza:
Oczywiście sezon na boiskach Angielskiej Premier League rozpoczynamy od starcia o Tarczę Wspólnoty czyli tak zwany Superpuchar Anglii. W tym roku o pierwsze trofeum w sezonie powalczą ekipy Arsenalu Londyn i Chelsea Londyn – tak więc derby, Wembley, dwie świetne ekipy idealnie rozpoczęcie nowego sezonu.
Najważniejszym transferem ekip Wengera było sprowadzenie właśnie z Chelsea Petra Cecha a więc wydaje się że problem bramki został załatwiony. To jedyne poważne wzmocnienie ekipy na ten moment. Standardowo okres przygotowawczy zakończyli turniejem Emirates Cup w którym zdemolowali Lyon 6:0 oraz wygrali z Wolfsburgiem 1:0. Chelsea też z jednym poważnym transferem a mianowicie Falcao który nie sprawdził się w Manu ale coś czuje że Jose odbuduje tego genialnego napastnika. Pozostałe transfery to powroty z wypożyczonych. Okres przygotowawczy bez zakłóceń rozpoczęli od spokojnych zwycięstwa z Thailand Stars oraz Sydney po 0:1. Następny okres przygotowań to USA i turniej w którym rywale z najwyższej półki. Rozpoczęli od porażki z New York Red Bulls 4:2 ale następnie dwa remisy z PSG 1:1 oraz Barceloną 2:2.
Ekipa Mourinho potrafi z najlepszymi oraz w takich starciach grać świetną piłkę defensywą ale ja bym akurat dzisiaj to tego takiej wagi nie przykładał z kilku powodów. Po pierwsze jest to pierwszy mecze w sezonie i dla mnie nie ma takiej opcji by wszystko w obu ekipach funkcjonowało bardzo dobrze, moim zdaniem będzie znacznie więcej przestrzeni na boisku niż to w dwóch poprzednich spotkaniach ligowych. Dla obu ekip ten puchar ma ogromne znacznie ale jak się go nie wygra to nic się nie stanie ale nie oznacz to z drugiej strony że nie będzie walki. Atut za tym typem jest też taki że jedni i drudzy praktycznie bez zmian kadrowych byłby to minus gdyby to byłoby któreś z kolei spotkanie ligowe bo wtedy tych błędów byłby znacznie mniej ze względu na lepsze czucie piłki – zgranie obu ekip będzie dziś bardzo dobre ale to czucie piłki na takim poziomie na pewno to nie będzie jeszcze to. Tutaj też swój tym opieram na ostatnich występach tych ekip w tym pucharze i co ciekawe jak to się mówi o Chelsea w starciach z najlepszym że jest defensywa akurat w tych rywalizacjach na brak bramek nie można było narzekać to samo po stronie Arsenalu który wygrał ostatnią edycję z City 3:0. Jeśli padnie szybko bramka to moim zdaniem zrobi się bardzo otwarty mecz, bo na pewno moc tych ekip szczególnie Arsenalu bardziej opiera się na ofensywie niż defensywie.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Tarcza Wspólnoty
Godz: 16
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: Arsenal rzut rożny po 76 min - TAK
Kurs: 1,5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Bardzo wiele już o tym spotkaniu zostało powiedziane, nie ma zbytniego sensu dokładać coś więcej i przepisywać słowa od innych userów czy przytaczać te same statystyki po raz kolejny. Ja proponuje typ na rożnego dla Arsenalu w ostatnim kwadransie meczu + doliczony czas gry. Typ wydaje sie wielce prawdopodobny przy scenariuszu gry prowadzić będzie Chelsea niemal pewny. Nawet przy prowadzeniu Arsenalu szansa na typ spora ponieważ kontr nie zabraknie gdy Chelsea bramke bedzie musiało strzelić. Arsenal jak gra wszyscy wiemy, lubią ofensywę więc i rożnych nie powinno brakować przy zdecydowanej defensywie ekipy Mourinho. Wszystko zależy od scenariusza spotkania jednak typ wydaje sie dla mnie wielce prawdopodobny. Powodzenia;)
✅ 50
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Anglia
Spotkanie Arsenal - Chelsea
Typ: remis
Kurs 3.5
Godz: 16:00
Buk: Bet365
Analiza:
W końcu zaczynają ruszać najlepsze ligi ???? Standardowo na tydzień przed startem mojej ulubionej Premier League dojdzie do meczu o super puchar Anglii. Chelsea czyli zasłużony mistrz kraju, nie miała sobie równych w zeszłym sezonie, na czele z Costą, Hazardem i Cesciem szli twardo cały sezon po swoje i na koniec cieszyli się z kolejnego mistrzostwa.
Arsenal w końcu przełamał swoją niemoc kilku lat bez trofeum i w finale gładko pokonali Aston Ville wygrywając FA cup.
Chelsea jakoś szczególnie aktywna nie była do tej pory na rynku transferowym, wypożyczyli na rok Falcao, kupili Begovica jako nr 2 w bramce ale pierwszy skład jak na razie pozostaje bez zmian. Próbują jeszcze pozyskać Stonesa z Evertonu ale na razie nic oficjalnego.
Arsenal oczywiście zrobił świetny deal kontraktując Petra Cecha ale na tym póki co też poprzestali.
Nie wiem jak wygląda dokładnie sytuacja kadrowa w obu zespołach, w Chelsea raczej nie zagra Costa, w Arsenalu raczej na pewno Sanchez i Welbeck ale zdrowy jest Walcott i to on powinien dzisiaj postraszyć ekipę Mourinho.
Podsumowując, trudno wskazać tutaj faworyta, mecze między lokalnymi rywalami zawsze mają swoje prawa, na pewno będzie to ciekawy i zacięty mecz, ewentualne zwycięstwo przed startem sezonu daje zawsze zawodnikom dodatkowego kopa i podnosi morale, dlatego uważam, że nikt tutaj łatwo nie odpuści, pewnie nie padnie tutaj wiele bramek i mecz zakończy się remisem a wszystko rozstrzygnie sie dopiero w karnych, stawiam na wynik 0-0 lub 1-1.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Hamburg
Godzina: 13:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Fabio Fognini
Typ: DW: 2:1
Kurs: 4,50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Co jak co Rafael Nadal ma rachunki do wyrównania z Włochem. W tym roku 2 przegrane mecze już z nim i co ciekawe oba na nawierzchni ziemnej, czyli na królestwie Hiszpana. Najpierw w lutym w Rio de Janeiro po 3 setowej walce, następnie co dużo bardziej zaskoczyło w Barcelonie i to w dwóch setach. Ale nie da się ukryć, że postawa Nadala w tamtym okresie to raz, że była zagadką, a dwa była kiepska. Co prawda obecnie też dupy nie urywa jego forma jednak jest dużo stabilniejszy, lepszy pod względem kondycyjnym ( nie patrzymy na to co działo się podczas meczu z Seppim ). Tutaj pokonał 4 dobrych zawodników po drodze do finału, stracił tylko seta na początku z Verdasco. Fognini to utalentowany tenisista ze &quot;zrytą banią&quot;. Może wyjść on na kort i przejść obok meczu, ale tutaj jednak na &quot;mączce&quot; powalczy bo jest to jego ulubiona nawierzchnia. Poza tym w finale nie gra z byle kim tylko wciąż królem tej nawierzchni i 3:0 w tym roku to byłoby coś pięknego. Ale ja tego nie przewiduję, Nadal potrafi odpalić w najważniejszym momencie, psychikę ma mocną i nawet gdyby przegrywał 0:1 w setach to mecz nie jest przegrany. Właśnie trochę taki scenariusz przewiduję, że Włoch wygrywa pierwszą partię, ale później już Hiszpan rządzi na korcie. Dla mnie realne jest 2:0 dla Nadala jak i 2:1 po świetnym kursie, ale przede wszystkim sądzę, że dzisiaj Hiszpan tego nie przegra... pytanie brzmi czy wygra po walce czy gładko ? Nie zdziwi mnie żaden wynik w jego stronę, ale osobiście gram 2:1.
⛔ 100
 
O 5

orzel1993

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka (World Grand Prix Kobiet II dywizji- Finał)
Spotkanie: Holandia - Polska
Typ: Polska
Kurs: 4.00
Buk: Bet365
Godz. 18:10
Analiza:
W lubelskiej hali Globus dojdzie dziś do finałowego spotkania turnieju WGP II dywizji. W finale spotkają się Holenderki, które stawiane są w roli zdecydowanych faworytek tego spotkania oraz będące gospodyniami turnieju Polki. Stawką meczu prócz wygranej w turnieju jest awans do I dywizji World Grand Prix. W turnieju biorą również udział Czeszki i Portorykanki.
W meczach półfinałowych Holandia wygrała z Czechami 3:0 (25:21, 25:14, 27:25), natomiast Polki okazały się lepsze od Portorykanek 3:1 (25:21, 21:25, 25:16, 25:23).
Historia bezpośrednich starć obu drużyn pokazuje, że
29.07.15 MEC Polska K Holandia K 2 : 3
28.07.15 MEC Polska K Holandia K 3 : 1
11.07.15 WOR Polska K Holandia K 0 : 3
10.08.14 WOR Polska K Holandia K 0 : 3
01.05.12 IGR Polska K Holandia K 3 : 1
10.06.10 MON Polska K Holandia K 1 : 3
03.10.09 MIS Holandia K Polska K 3 : 1
27.09.09 MIS Polska K Holandia K 0 : 3
14.08.09 WOR Polska K Holandia K 0 : 3
⛔ 100
 
F 12

f1gold

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Typ: Jagiellonia Białystok
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jaga jest u siebie bardzo mocna, nie zaliczyła porażki u siebie od 12 meczów z których 9 wygrała i 3 zremisowała. Zagłębie Lubin to benjaminek ekstraklasy, nie grał jeszcze w lidze na wyjeździe w tym sezonie a bilans ma 1 porażka i 1 remis. W Jadze nie zagra Dzalamidze oraz Tuszyński, nie jest to jakkolwiek osłabienie drużyny bo za nich zagrają sprowadzeni latem Sekulski oraz prawdopodobnie Grzelczak. Nie ulega wątpliwości że Jaga i tak ma silniejszy skład, bez tych dwóch czołowych zawodników, w Zagłębiu nie ma ubytków na ten mecz. Mój typ opieram na tym że Jaga ma swoją filozofię gry a Zagłębie jak do tej pory potknęło się dwukrotnie, bo remis z P BB zaliczam jako wpadkę. Kursy rosną na Jagiellonie z tego powodu że dawaj omawiani zawodnicy nie zagrają dziś, ale według mnie kursy bukmacherów są przesadzone powinny oscylować na Jagę w granicach 1,6.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray vs Inter
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Dzis ponownie mecz towarzyski....
Mam nadzieje,ze nie bedzie takiej patologii jak wczoraj w meczu Swansea z Deportivo,czy Valencii z Porto,gdzie zawodnicy mogli w ogole nie wychodzic na murawe albo mogli uprzedzic kibicow,zeby nie przychodzic i nie meczyc sie.
Galata zagra u siebie,bedzie to egzamin przed meczem o Superpuchar z Bursaspor,ktory zostanie rozegrany juz za tydzien.
Mecze towarzyskie owerowe,Galata pokonala m.in.Ried 3:2 czy Celte Vigo 2:1 a ostatnio dostali srogie lanie od Nicei dostajac az 0:4.
Najwieksza gwiazda w druzynie jest Sneijder,do zespolu dolaczyl tez Podolski,a wiec byli zawodnicy juz Interu.
Galata ma potencjal w ofensywie,obrona natomiast do szczelnych nie nalezy i jest tu duzo do poprawy.
Inter z kolei w 2 meczach z amatorami strzelil 8 bramek a od 3 spotkan nie byli w stanie strzelic chociaz jednego gola.
Pojedynki z Bayernem czy Realem okazaly sie za trudne dla Interu,natomiast w derbach z Milanem graly glebokie rezerwy.
Trener Mancini zmierzy sie ze swoim bylym klubem,tak wiec bedzie chcial cos ugrac.
Inter zakontraktowal do skladu Mirande,Kondogbie czy Joveticia,cala trojka jest powolana na dzis.
Moim zdaniem obie druzyny strzela chociaz po bramce,potencjal w ofensywie maja,natomiast defensywy wygladaja mizernie co tylko powinno ulatwic poczynania ofensywne.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sosnowiec - Płock
Typ: 1X
Kurs: 1,61
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Zagłębie wraca po dłuższej przerwie do 1.ligi i dziś z pewnością będzie wypełniony stadion. Nafciarze zosatli przed sezonem poważnie osłabieni i nie wiem czy będą się liczyć w walce o awans. Gospodarzom nie wypada tu przegrac na inaugurację a goście nie łkaliby po remisie, który jest tu najbardziej prawdopodobny.
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15.30
Spotkanie: Śląsk - Termalica
Typ: over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza
:

Miałem przyjemność oglądać poprzedni meczu drużyny z beniaminka i na mnie zrobili oni dość dobre wrażenie. Co prawda wejście w mecz było bardzo słabe, bo Jaga zdominowała ich w pierwszej połowie jednak nie zdołała postawić kropki nad „i” jaką mogła być szybciej strzelona druga bramka. Prawie się to na nich zemściło i gdyby beniaminek był bardziej skuteczny to miałby szansę na wywiezienie cennych punktów z Białegostoku. W tygodniu przegrany mecz w Pucharze Polski 2-1 i nastroje w Niecieczy są co raz gorsze. Jednak czas zapomnieć o tych trzech oficjalnych porażkach w tym sezonie i pojechać na kolejny wyjazd, tym razem do Wrocławia. Tutaj czeka głodny Śląsk, głodny punktów i bramek. Jak na razie Wrocławianie zawodzą, bo porażka z Legią oraz remis z Pogonią to nie są wyniki, które powinny cieszyć 4 zespół poprzedniego sezonu. Czy będzie lepszy moment na odblokowanie się niż pojedynek z „kopciuszkiem” naszej ligi? Do tego przy swojej publiczności? Wydaję mi się, że nie. Spodziewam się, więc bardzo ofensywnej gry od początku w wykonaniu drużyny Śląska a także bardzo otwartego spotkania z obydwu stron. Trener gości wie, że broniąc się nie strzeli gola a przecież ma opcje w ataku, które mogą coś zdziałać. Dawid Plizga czy Drozdowicz, który bardzo fajnie poruszał się po boisku w meczu z Jagą powinni stworzyć jakieś sytuacje dla swojej drużyny, które mogą dostarczyć bramek. Osobiście nie jestem aż takim zwolennikiem spokojnej wygranej drużyny gospodarzy, bo gdy Termalica zdobędzie gola to może być bardzo ciekawie. Dlatego uderzam w over bramkowy i spodziewam się strasznie otwartego futbolu, który będzie obfitował w dużą ilość sytuacji. A jak będą sytuacje to i jakies bramki się pojawią.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Typ: Jagiellonia zachowa czyste konto - TAK
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 15:30 spotkają się ze sobą zespoły Jagiellonii i Zagłębia Lubin. Gospodarze, którzy odpadli już z Europejskich pucharów mogą się w pełni skoncentrować na lidze i będą chcieli dziś zdobyć 3 punkty w spotkaniu z beniaminkiem.
Zagłębie słabo rozpoczęło sezon. W dwóch pierwszych spotkaniach, które grali u siebie zdołali uzyskać punkcik a to i tak tylko dzięki karnemu który otrzymali w ostatnich minutach meczu ze słabym Podbeskidziem i była to jedyna bramka jaką strzelili w tych dwóch meczach. Goście mają duże problemy w konstruowaniu akcji ofensywnych i wydaje mi się że przeciwko zdecydowanie mocniejszej ekipie Białostoczan nie będą mieli czego szukać. W czerwcu oba kluby spotkały się ze sobą w meczu towarzyskim i Jaga nie straciła gola wygrywając gładko 4:0. Kurs bardzo dobry i o ile znowu nie wyjdzie jakiś karny w ostatnich minutach to typ powinien gładko wejść.
⛔ 100
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Polska godz 15.30
Jagiellonia - Lubin
typ: 1
kurs 2,30
Bet365
Trener Probierz w wywiadzie przed meczem w Lidze Europy otwarcie stwierdził, ze gra w eliminacjach to „pocałunek śmierci” wiec dla mnie było to powiedzenie trochę ukrytym tekstem, że LE ich nie interesuje.
Co było potem wszyscy wiemy i teraz dla zespołu z Białegostoku pozostała jedynie liga gdzie mogą do woli się wykazać.
Mają teraz trzy punkty po dość tragicznej i nieszczęśliwej porażce z Korona w doliczonym czasie gry i pewnej wygranej nad beniaminkiem Termalika, gdzie trzeba sobie jasno powiedzieć zawodnicy z Niecieczy nie byli tylko tłem, wiec ta wygrana powinna smakować.
Tym razem w Lubinie nie wydawano pieniędzy na znane nazwiska, które sobie wiły ciepłe gniazdka za spore pieniądze, a na boisku prezentowały bardzo słaby poziom. Postanowiono iść trochę inną drogą, ale jak na razie wygląda to niezbyt ciekawie.
Dwa mecze na własnym boisku i jeden punkt, wiec dzisiejszy mecz jest dość istotny dla Miedziowych, co może nie zbyt dobrze na nich podziałać dzisiaj, bo trochę mniej doświadczenia po ich stronie.
W Białymstoku nie takie drużyny przegrywały jak Lubin. Znowu atmosfera na stadionie, a właściwie powinienem napisać, monotonne śpiewy obojętnie, co by się na murawie nie wyprawiało niemające nic wspólnego z normalnym dopingiem będą głośne, bo sporo biletów
sprzedano. Jaga ma lepszych zawodników i powinna ten mecz wygrać.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: MORDOVIA SARANSK VS. URAL
Typ: over 3.5
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ogromne value wg mnie, ciezko pisac analize bo tylko 2 mecze zagrali ale juz sie krystalizuja szanse i rozklad ligowych sil w rosji. Dwa solidne kluby, ktore czeka walka o utrzymanie. Gospodarze z Saranska zajmujacy obecnie 13 pozycje podejma wyzej notowany Ural , ktory jest faworytem tego spotkania. Dotychczasowe wyniki prezentuja sie obecnie tak;
gospodarze
sob 25/07/15 PRL Dinamo Moskva 2 - 2 Mordovia Saransk
19/07/15 PRL Mordovia Saransk 0 - 1 Lokomotiv Moskva
goscie
20/07/15 PRL Kuban&#39; Krasnodar 0 - 2 Ural
26/07/15 PRL Ural 1 - 4 Zenit
Jak widac w ostatnich spotkaniach obydwu druzyn posypalo sie mnostwo goli . Obrony obydwu druzyn pozostawiaja wiele do zyczenia i dzisiaj mysle obejrzymy pare bramek.
Kurs na over jest wg mnie za wysoki i warto skorzystac z okazji i zaryzykowac
⛔ 100
 
dmktv 1

dmktv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyskie klubowe
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Werder
Typ: Werder
Kurs: 2.65 / Betclic
Analiza:
Witam serdecznie, z reguły omijam obstawianie meczy towarzyskich jednak dzisiaj robię wyjątek. Stawiam tutaj na przyjezdnych z jednego prostego względu, gospodarze zmagają się w LE i szczerze bardzo wątpie by ich trener wystawił do tego meczu podstawową 11, raczej sądzę, że da szanse się wykazać piłkarzom z grupy &quot;rezerwowej&quot; a podstawowy skład bd miał troszkę więcej czasu na regenerację i zbieranie sił przed rewanżowym meczem w Rumuni
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Tarcz Wspólnoty
Spotkanie: Arsenal Londyn – Chelsea Londyn
Typ: Obie drużyny strzelą - TAK
Kurs: 1,76
Buk: ComeOn
Godz. 16:00
Analiza:
Wczorajszy typ wszedł pięknie więc na dzisiaj znalazłem dla Was mecz pomiędzy Chelsea a Arsenalem o &#39; Tarczę Wspólnoty &#39; . Według mnie trudno tutaj wytypować zwycięzce tego spotkania dlatego ja skupiam się na bramkach a dokładniej na tym , że obie ekipy je zdobędą . Mecz rozgrywany na neutralnym terenie więc nie można tutaj dopatrywać się dla nikogo atutu własnego boiska . Trzy ostatnie mecze Arsenalu w ramach przygotowań do sezonu to trzy zwycięstwa 10 zdobytych bramek i 1 stracona ( 1-0 z Wolsburgiem , 6-0 z Lyonem (!!!) oraz 3-1 z Evertonem) . Jak widać o formę strzelecką w ekipie Arsenalu nie powinniśmy się martwić . Teraz cos o Chelsea , ich 3 ostatnie spotkania to 2 zwycięstwa (ale dopiero po rzutach karnych) oraz jedna porażka. Bilans bramkowy 5 zdobytych oraz aż 7 straconych . Wiadomo nie ma co porównywać gier kontrolnych z meczami o zdobycie trofeum . Jednak uważam , że w dzisiejszym meczu zobaczymy zdobycze bramkowe po obu stronach . Arsenal wydaje się być w formie , Chelsea jak się zmobilizuje to potrafi pokonać każdego . Jak będzie w dzisiejszym meczu ? Zobaczymy już o 16 . Kurs nie jest mistrzowski , ale wydaje mi się dość prawdopodobny dlatego go gram ! Powodzenia ! ????
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Slask - Termalica
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 3 kolejki ekstraklasy. Slask Wroclaw podejmuje Termalice Bruk Bet Nieciecza. Gospodarze po 2 kolejkach zdobyli pkt po remisie z Pogonia na wyjezdzie i porazce z Legia 1-4. Odpadli juz z pucharow, co nie znaczy ze widac po nich forme. Gra defensywna, sporo bledow w obronie i czas w wroclawskiej twierdzy zdobyc 3 pkty. Z kim jak nie z Termaliką która debiutuje w Ekstraklasie. 2 mecze - 2 porazki do zera i fatalny styl. Do tego ostatnio odpadli z Pucharu Polski z Blekitnymi, choc tu juz bramke strzelili to nie ma co brac tego za wyznacznik. Moim zdaniem dzis zagraja jak najdluzej o maksymalnie remis, by poprawic jak najwiecej bledow z poczatku. Kontrowac tez potrafia co ogladalem wnikliwie z Jaga ale byli nieskuteczni wiec mogą powalczyć.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Termalica Nieciecza
Typ: Śląsk wygra obie połowy
Kurs: 4.5
Bukmacher: expekt
analiza
Wiele już napisano dzisiaj o tym meczu, ale dodam coś jeszcze od siebie. Termalica obok Zagłębia Lubin to beniaminek naszej ekstraklasy, z tym że piłkarze z Lubina mają potencjał i lepsze pieniądze co pokazali juz grając na zapleczu, Termalica natomiast musi sie jeszcze dużo nauczyć i sądzę że na wyjazdach nie ma czego szukac z rywalami z ekstraklasy. Do sedna - zawodnicy z Niecieczy rozegraja trzeci mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej i trzeci wyjazdowy. W pierwszej kolejce ulegli Piastowi Gliwice 1-0, a w drugiej Jagielloni 2-0. Dzis uważam, że będzie podobnie i Śląsk Wrocław upora się z beniaminkiem przynajmniej 2-0. Wrocławianie muszą udownodnic cos swoim sympatykom gdyż w pierszej kolejce ulegli warszawskiej Legii aż 1-4 by później w Szczecinie zremisować z Pogonią 1-1. W mojej opinii Termalica jest zespołem do spadku, a ich przygoda z ekstraklasa potrwa tylko jeden sezon. Przed kilkoma dniami piłkarze z niecieczy już pozegnali sie z Pucharem Polski przegrywając ze znanymi wszystkim Błękitnymi Stargard Szczeciński 2-1. Stawiam na 2-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
porczek 13

porczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 23:15
Spotkanie: Boca Juniors - Union de Santa Fe
Typ: Boca Juniors -1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz o objęcie prowadzenie w Primera División przez Boca Juniors, które mając jeden zaległy mecz ma dokładnie tyle samo punktów co pierwsze San Lorenzo, które rozegrało o jeden mecz więcej. Boca Juniors jest na fali zwycięstw - 7 ostatnich meczów zwyciężyli, ostatni 3:0 w Copa Argentina.
Rywal gospodarzy Union de Santa Fe jest solidną drużyną, która jednak ostatnio gra w kratkę - na 7 spotkań: 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki.
Boca Juniors są zdecydowanym faworytem spotkania, myślę że odniosą zwycięstwo co najmniej dwubramkowe.
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Godzina: 21:00
Spotkanie: Isner - Baghdatis
Typ: 2:1
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Isner idzie po wygraną w tym turnieju, ale na drodze ma Cypryjczyka, który jest naprawdę w formie, ograł Mullera, który był faworytem w ich spotkaniu. Isner to mistrz serwisu, siła i precyzja. Baghdatis jest typowym palnikiem, ale nie zdziwię sie jak odda ten mecz bez ugrania seta. Mimo wszystko myśle, ze może powalczyć. W kilku ostatnich spotkaniach Amerykanin tracił sety, ale wygrywał spotkania. W tym meczu myśle, ze będzie podobnie. Amerykanin wygra u siebie przed swoją publicznością, to pewne.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom