>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.06.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Siatkówka kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Dominikana
Typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs:
1.50
Bukmacher: forbet
Analiza:

Kurs nie jest zatrważający, ale wydaje mi się, że to spotkanie może być bardziej wyrównane niż wskazują na to kursy.
Polki są oczywiście faworytkami tego spotkania, jednak ostatnie ich spotkania nie są jakieś błyskotliwe. Przegrana z Belgią grającą bez Grobelnej nie przynosi chwały, jednak już wtedy można się było spodziewać, że tamto spotkanie będzie bardziej wyrównane niż wskazywały na to kursy.
Nowicka grająca na rozegraniu nie odnajduje się póki co za dobrze. Nasza największa broń, czyli Malwina Smarzek też jakoś nie szaleje, więc nie spodziewam się, że nasza reprezentacja miałaby dzisiaj nagle rozbić przeciwniczki w pył. Szczególnie, że Dominikana nie jest też taka słaba na jaką może się wydawać. Dzień przed porażką Polski 2:3 z Belgią, dziewczyny z Dominikany uległy Belgii również 2:3. Do tego tak samo jak my, wygrały one 3:0 z Koreą. Ich pozostałe mecze to porażki 3:0 z USA i Brazylią, oraz wygrana z Kanadą. Co ciekawe, w meczu z USA potrafiły one momentami dotrzymywać im kroku, a USA jest jednak zdecydowanym faworytem do wygrania całych zawodów.
Myślę, że przeciętnie grająca Polska będzie musiała się trochę pomęczyć z rywalkami z Ameryki. Uważam, że Polki wygrają ten mecz, jednak nie bez straty seta.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +370
K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Gruzja
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher:Superbet
Analiza:

Mecz o pietruche drużyn, które na Euro nie zagrają. Takie mecze często dają możliwość poeksperymentowania składem, taktyką - co może dać zarówno pozytywne jak i negatywne skutki jeśli chodzi o bramki. Może to być nudny, nic nieznaczący mecz do odegrania albo wręcz przeciwnie tj. błędy wynikające z rozluźnienia sprawią, że kilka bramek padnie. Ja liczę na tę drugą opcję. Zarówno Rumunia jak i Gruzja gole strzelać potrafią. W bezpośrednich pojedynkach często mecz kończył się BTSem. W ostatnich meczach obie drużyny sporo strzelały, jak i traciły.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +378
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włchy, Serie C, play-offs, mecz rewanżowy
Godzina: 16:30
Spotkanie: Allesandria - Feralpisalo
Typ: Feralpisalo - awans
Kurs:1,88
Bukmacher: lvbet

Analiza: pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Ferapisalo 1:0. To ważny punkt wyjścia dla mojej rekomendacji. Przedstawiam kika przesłanek, które sugerują mi, że dzisiejsi goście utrzymają swoją przewagę po pierwszym meczu:

1) gospodarze są obecnie w słabszej formie. W maju zagrali 3 mecze, wszystkie przegrali (w tym 1 u siebie), przy tym zdobyli tylko 1 gola, a przy tym stracili 4.
2) Ferapisalo jest w lepszej formie, notuje serię 4 nieprzegranych meczy (2-1-0 bramki 3:1), nie przegrali też 4 kolejnych meczy wyjazdowych (2-2-0, gole 5:1))
2) własny stadion jest oczywistym atutem Alessandrii, tym bardziej, że dzisiaj będą na nim kibice. Jednak dostępne staty H2H pokazują, ze Ferapisalo ma korzystne statystyki z tym rywalem, również na jego stadionie,
3) nie mam infromacji o absencjach w drużynie gospodarzy. Goście zagrają bez podstawowego środkowego pomocnika, ale za to wraca do składu nieobecny w pierwszym meczu podstawowy defensywny pomocnik. Gdy przeglądałem ustawienia drużyny gości we wcześniejszych meczach, to odniosłem wrażenie, że nieobecny dzisiaj Guedetti większą rolę odgrywa w defensywie niż w ofensywie. Dlatego zakładam, że trudno mówić o pogorszeniu sytuacji kadrowej Feralpisalo w porównaniu z poprzednim meczem. Dzisiejsi goście wygrywali mecze wyjazdowe również bez nieobecnego dzisiaj pomocnika.
4) widzę zaledwie niewielką przewagę siły ofensywnej gospodarzy. Obie drużyny mają po dwóch wyróżniających się napastników mających dobre statystyki golii asyst. W defensywie nie sposób nie dostrzec dysproporcji na korzyść zespołu gości. Mają bardzo szczelną defensywę, na ktorą wskazują również liczby, które pokazałem wyżej.
5) gościom wystarcza dowolny remis, by awansować. Gospodarze muszą atakować, narażając się na kontrataki. To bardzo dogodna sytuacja dla mojego faworyta.

Podsumowaniec: nawet jeśli Ferapisalco straci bramkę (nie więcej niż jedną oczywiście), grając ten zakład mam szansę dodatkową na korzystne rozstrzygnięcie w karnych. Zdobycie gola przez mojego faowryta daje mi jeszcze większe szanse na zarobek. Mam wrażenie, że to jest valuebet. Jednak nie znam blizej tej ligi, więc nie twierdzę stanowczo, że tak jest. Stawka umiarkowana - 4/10 jednostek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - 3 liga gr. II
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sokół Kleczew - Unia Swarzędz
Typ: Unia Swarzędz wygra - remis nie ma zakladu
Kurs: 2.65

Bukmacher: STS
Analiza:

Bedę konsekwentnie szedł w swój scenariusz - Swarzędz będzie próbował się utrzymać na Wielopolskiej ziemi w III lidze, a Kleczew im pomoże. Gospodarzom nic nie grozi, liderują grupie walczącej o utrzymanie. Humory dobre, jak tutaj typowałem ograli pewnie Pomorzanina Toruń - bezpośredniego rywala o utrzymanie Swarzędza. Goście nic ostatnio nie grają, ale także jak przewidziałem - po karnym wywieźli ważny punkt z Kołobrzegu. Liczę że dzisiaj wygra mój scenariusz i to Unia sięgnie tu po komplet punktów, no ale zabezpieczam remis. Motywacja, lokalne układy, terminarz - to przemawia za dzisiejszymi gośćmi i ja to gram w opcji remis brak zakładu. Jak będzie to się okaże.

165
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP French Open
Godzina: 21:00
Spotkanie: Daniil Medvedev - Tommy Paul
Typ: Wygra Tommy Paul
Kurs: 3.8
Bukmacher: Betfan
Analiza:

przytocze jeszcze raz moja analize sprzed trzech dni

'prezydent' nie ukrywa ze nie lubi cgly i przegral wszystkie mecze we French Open i nie ukrywa, ze gra na cegle go nie interesuje. Nie ukrywa, ze celem jest Wimbledon a przede wszystkim US Open, gdzie z pewnoscia bedzie specjalnie zmotywowany i motywowany zeby wygrac w USA, takze z powodow politycznych.

Czeka go dluga jesien, zacznie sie od Rogers Cup w toronto czy Montrealu, w kazdym razie tam zacznie grac i bedzie cial, pytanie czy znowu wypadwe French Open w pierwszej rundzie?

Na te chwile za wczesnie, by stwierdzic z cala pewnoscia, ale to nie sa czasy Dawidenki gdzie trzeba bylo dorabiac na turniejach i raczej jak tenisista wprost mowi, ze okreslony turniej go nie interesuje to tak jest. Podobna historia byla z Dawidenka na Wimbledonie, tez wszyscy zauwazyli ze nic tam nie gra i 'ogrywali' go, podczas gdy ten handlowal i tylko czytal recenzje, ustawial mecze z 0-2 na 3-2 i zaszedl do 4 rundy, a przegral dopiero z Bagddatisem gdy wszyscy dali sobie spokoj z graniem przeciwko niemu.

Tutaj raczej nie bedzie takiej chaltury, to nie te czasy, ale tez trzeba uwazac czy za duzo luda sie nie rzuci i nie zauwazy tego, bo w przecinym razie bukmacherzy beda musieli interweniowaci przekrecic mecz na wygrana Medvedeva - rywal nie ma niz do gadania.

Nie ma sensu nawet mu sie przygladac,jako ze on nie ma nic do gadania, zarowno jesli bedzie musial przegrac, jak tez nie ma szans wygrac jesli Daniił podejdzie do meczu na powaznie.

Ale zakladam, ze nie podejdzie i juz go tam Putin odpowiednio zmotywuje i wesprze do wygrania US Open. Wakacji ciag dalszy

Co sie zmienilo od tego czasu? Typ byl podany na trzy dni przed meczem i w miedyczasie panowie sie dogadali ze jednak Miedwiediew to bierze. Zwyciezca byl znany przed meczem. Co prawda nie 3-0 a;e jednak Bublik nie mogl wygfrac tego meczu.

Ale nic sie nie zmienia Miedwiediew nie lubi clayu i nie wygra tutaj. Moze tamto zwyciestwo bylo mu potrzebne do przelamania mentalnego, bo wczesniej 3 albo 4 razy odpadal w peirwszej rundzie?

3.1,0 na seta rywala Tsitsipasa to tez dobry pomysl, ale ten mecz juz sie zaczal.

Miedwiedziew predzej czy pozniej odpadnie, oby juz dzis, jesli jednak wygra to dlatego ze rywal jest cienki, tak jak wczoraj sandgrn, a nie ze panowie sie dogadaja. Bo nie dogadaja.

Kontynuowanie francukiej przygody Miedwiediewa naprawde nie ma sensu i dla wszystkich bedzie lepeij jesli dzis sie zwinie, a najbardziej jego samego

Miedwiediew - Paul 1-3

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Serie A - Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Venezia - Milano
Typ: powyżej 153.5
Kurs: 1.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

MMilao wraca do rywalizacji w play-off w swojej rodzimej lidze,zajęli 3 miejsce w Eurolidze co jest dobrym wynikiem.
W obu meczach turnieju powyższa linia została pokryta,w obu meczach tydzień temu pomiędzy Venezią i Milano ta linia również została pokryta. Obie drużyny spotkały sie w marcu w Wenecji i gospodarze wygrali a w meczu było nieco ponad 130 punktów.
Ja jednak nazywam to wypadkiem przy pracy,gospodarze bowiem w ostatnich 10 meczach u siebie tylko dwa razy nie pokryli tej linii,zaś goście na wyjazdach trzy razy na 10. Zresztą kto zna się na koszykówce wie że ta linia jest dosyć niska. Dlatego właśnie to gram.
Buki liczą na powtórkę z marcowego spotkania gdgdzibyloe mało punktów. Rzecz w tym że Milano jest po final four a rywale mieli tydzień przerwy,goście nie będą umierać na parkiecie gdy mają wynik 2:0. Spodziewam się dużej rotacji u gości dzisiaj a gospodarze na pewno wyczują swoją szansę więc powinni zagrać dzisiaj odważnie gdy rywal będzie lekko poobijany i zmęczony co oznacza że nawet najlepsi defensorzy Milanu dzisiaj nie będą w stanie zagrać na 100% możliwości.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +424
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Gruzja
Typ: ponad 25,5 fauli
Kurs: 1,81
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiaj z towarzyskich potyczek na przewinienia wybieram spotkanie pomiędzy Rumunami a Gruzinami. Żadna z tych ekip na Euro nie zagra więc jest to taki powiedzmy poligon doświadczalny pod przyszłe mecze o punkty. Piłkarze, którzy w tym starciu się zmierzą będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony także liczę na dosyć twarde spotkanie bez odpuszczania.
Typ bardzie na przeczucie niż podyktowany statystykami ale zawodnicy rumuńscy potrafią sporo przewinień popełnić jeżeli tylko spojrzymy na ich wcześniejsze spotkania a Gruzini też swój charakter mają i to z ich strony liczę głównie na faule.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Dania
Typ: Dania +3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1,89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przedostatni sprawdzian dla Duńczyków przed rozpoczęciem się Mistrzostw Europy. Jadą na nie niezwykle zmotywowani, a ich ambicje nie kończą się na wyjściu z grupy B, lecz na dojściu do ćwierćfinału, a nawet półfinału. Od momentu objęcia stanowiska trenera przez Kaspra Hjulmanda reprezentacja gra bardzo dobrze i mile dla oka; na 11 spotkań zwyciężyli w ośmiu w tym z Anglią. W tych jedenastu meczach zaliczyli kolejno 4, 7, 14, 12, 4, 6, 4, 5, 8, 3 i 5 rzutów rożnych. Uważam, że linia zostanie pokryta.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom