>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy liga pro
Godzinna: 21 45
Spotkanie: churin-ilyukhin
Typ:ilyukhin
Kurs:1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Licze na wyrownane starcie. Wiele czynnikow sklada sie na taki obraz rzeczy. Po pierwsze obecna dyspozycja obydwwu graczy na podobnym poziomie co dodatkowo ulatwia dobranie kursow na ten mecz. Po drugie poziom umiejetnosci obydwu zawodnikow nie jest najwyzszych lotow. Jednak Ilyukhin ma dobra passe przeciwko Churinowi. Dwa wygrane spotkanie z rzedu. I to po 3:1. To pokazuje, ze ma na niego ostatnio patent. Teraz tez na niego probuje. Skoro potrafil grac na takim poziomie, zeby pokonywac Churina w dwoch poprzednich spotkaniach to dlaczego nie mialby teraz powtorzyc tego samego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Lakers : Phoenix
Typ: Lakers wygra minimum 10 pkt
Kurs: 3.80
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Lakers to lepsza ekipa, która gra ciekawie i widowiskowo. Ostatnie mecze pokazują, że wrócili na właściwe tory i zaczęli zdobywać dużo punktów. Goście z kolei nie wygrali z Lakers od 5 meczów. Myślę, że dobra forma w ostatnich meczach gości dziś się skończy, gdyż Lakers lubi takie meczena własnej hali. Myślę, że James dziś pokaże klasę i zdobędzie powyżej 30 punktów. Lakers to lepsza drużyna i dlatego myślę, że pewnie wygra ten mecz.

100 - mecz rozgrywany w środę
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom