>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina:19:00
spotkanie:King Szczecin-Asseco Prokom
typ: -148,5
stawka:2,40
bukmacher: bet365
Witam na dzisiejszy wieczór za drobno spróbuje pograć typ z ładną stawką dlaczego taki typ? po pierwsze mam takie przeczucie ???? po drugie bukmacherki mogą ładnie oszukiwać ze stawkami wczoraj na tę linię punktową rano byla stawka 1,80 pod wieczorem 1,85 dziś zasiadam do kompa patrze 2,40 jak wiadomo to jest bukmacherka i mogą ludzi robić w maliny.A po trzecie brak najważniejszego ogniwa w Szczecinie ,który zdobywał średnio 17-23 punkty na mecz Releforda a nawet z Relefordem w składzie drużyna ze Szczecnia nie potrafiła zdobyć a nawet przekroczyć linię 70 punktów w meczu .W moim odczuciu bedzie to mecz wyrównany z małą ilością punktową ze strony obu ekip dodam tylko tak statystycznie ,że drużyna Prokomu też jakoś wybitnie nie gra na cudzych terenach ostatnie spotkania na wyjazdach to 72,72,74,77 no i raz udalo im się 85 ale z Turowem a jak wiemy Turów to ofensywna drużyna dużo rzucają ale i też sporo tracą ,pozdrawiam
Regulamin (jeden dzień=jeden typ)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Montpellier, Qualification - quarterfinal, indoors ????
Godzina: 12:30
Spotkanie: Zverev Alexander[135ATP] - Zopp Jurgen[183 ATP]
Typ: ZVEREV
Kurs: 2,20
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Zverev dość pewnie przechodzi tutaj eliminacje bo pokonał Laurenta i Texeire nie tracąc przy tym ani jednego seta , Jest to młody chłopaka który za nie długi czas pokazać swoje tenisowe pazury . Zopp najpierw wygrał w Q-1 z Obrym gdzie przegrywał juz po pierwszym secie i w następnej rundzie po mękach ograł Burquier&#39;a gdzie panowie zagrali dwa tie-breaki . Nie licze tutaj na szczescie bo młody powinien pokazać średniakowi gdzie jego miejsce i powinien to wygrać . Zopp nic nadzwyczajnego nie pokazywał i nic nie pokaże a po ostatnich wynikach widać , że chłop się meczy na maxa i rywale z 4-tej setki sprawiają mu dużo problemów , a dziś ma przed sobą młodego i utalentowanego , moim zdaniem kursy są lekko przesadzone .
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Malaga – Valencia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.16
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:
21-sza kolejka Hiszpańskiej Primera Division zakończy się w Maladze gdzie miejscowa ekipa będzie gościła drużynę Valencii.
Gospodarze grają od początku sezonu bardzo równo, jednak w nowym roku dopadł ich mały kryzys. Wygrali tylko jedno spotkanie pucharowe z Levante, w lidze natomiast od czterech spotkań bez kompletu punktów. Mimo wszystko do tej pory wywalczyli sobie bardzo mocną i stabilną pozycję numer siedem dla mnie jest to ekipa za mocna by tułać się gdzieś w drugiej części tabeli i trochę za słaba by walczyć o miejsca premiowane grą w Europejskich Pucharach, chociaż obie kwestie mogą się w każdej chwili zmienić bo jesteśmy dopiero na półmetku rozgrywek a widać ich w grze ostatnio duże wahania. Szczególnie znacznie słabiej wygląda ich gra w destrukcji już tak pewnie nie grają na tyłach w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych z każdym tracili bramkę. Widziałem ich ostatnie trzy spotkania z Bilbao tak się złożyło że mecz ligowy przedzielił dwumecz w Pucharze, zespół ma prawo odczuwać zmęczenie tymi trzema bardzo intensywnymi spotkaniami, tym bardziej ze ich kadra do długi nie należy.
Valencia tak jak przypuszczano będzie mocna w tym roku a za rok może nawet włączyć się do walki o mistrza. Jednak za nim to nastąpi musza zrealizować główny cel czyli czwarte miejsce i eliminacje do Ligi Mistrzów. Mają godnego rywala w postaci Sevilli do której tracą jeden punkt ale ich rywal ma jeden mecz mniej na swym koncie. Będzie to bardzo ważne spotkanie gdyż ten mecz zaległy Sevilla zagra już w ten weekend z Realem na wyjeździe tak wiec strata punktów jak najbardziej wchodzi w rachubę a wtedy Nietoperze oczywiście jeśli dziś wygrają będą dyktować warunki gry. Valencia miewała w tym sezonie wpadki ale kto ich nie miał ale raczej cały czas grają na swoim wysokim poziomie szczególnie mam tu na myśli poczynania ofensywne w tej kwestii ustępują tylko wielkie trójce. Ostatnie dwa spotkania ligowe po trójka wbita Sevilli oraz Almerii, na pewno ich szczególnie groźną bronią jest różnorodność w ataku mają dobre i skuteczne stałe fragmenty gry stąd obrońcy zdobyli już siedem bramek wynika to też z faktu że często podłączają się do akcji ofensywnych bo Valencia zdecydowanie na ataku opiera swoją taktykę. Jeśli chodzi o graczy tych ofensywnych to tutaj jest lider Parejo z 7 trafieniami ale do bramki trafiało jeszcze ośmiu graczy w tym sezonie w tym wszyscy czterech napastnicy dzielą się po równo tymi bramkami, tak więc na podmęczony zespół Malagi który jak wspomniałem ostatnio często grał będzie miał kto wejść i ich dobić, lub podgonić wynik.
Dla mnie tutaj będzie żywy i otwarty mecz dlatego różne opcje bramkowe wchodzą tutaj w grę, jak wspomniałem Malaga tak pewnie na tyłach już nie wygląda a nie ma co ukrywać „ Nietoperze” na pewno tutaj czegokolwiek bronić nie będą nawet prowadząc. Siłę ognia i łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych mają ogromną. Wyjazdy tak pewnie jak gra w domu nie są bo kilka wpadek już zaliczyli jak porażka z Levante 2:1 i tutaj gospodarze na pewno nie stoją na straconej pozycji bo ta młodzież nie przestraszyła się Barcelony, Realu to nie przestraszy się Valencii, ci młodzi zawodnicy mają odwagę zagrać fajnie w przodach. Gospodarze mają dobre ostatnie wspomniana jeśli chodzi o grą przed własną publicznością z tym rywalem przed rokiem remis 0:0, dwa sezony temu wygrana 4:0 ale nie ma co ukrywać były to znacznie inaczej grające ekipy niż teraz. W pierwszym spotkaniu Valencia gładko wygrała 3:0 dziś tak łatwo i przyjemnie zapewne nie będzie ale na pewno tą jakość w ofensywie znowu pokażą.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Zagreb
Godzina: 17
:00
Spotkanie:
Coric B. - Stakhovsky S.
Typ:
Stakhovsky S.
Kurs:
2.02
Bukmacher:
Analiza:
Nie lubię stawać na młodych zawodników którzy opalą w sezonie 2-3 razy i już widzi się w nich wielki potencjał. Powiedzcie gdzie jest teraz Guido Pella który doszedł do półfinału turnieju ATP przed French Open w Niemczech?
Corcic gra u siebie i może go zjeść trochę presja narzucona na dobry wynik. Rok temu pokazał się, ze świtnej strony w Umag, ale tam grali na mączce. W tym sezonie zawodnik z rocznika 1996 tylko raz wygrał i aż 3 razy przegrał, w żadnym meczu mi nie zaimponował.
Ukrainiec to może i nie jest jakiś wybitny zawodnik, ale swoje grać potrafi, na pewno doświadczenie stoi zdecydowanie za nim i na to stawiam.


Zły zapis (brak bukmachera)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 0

necromatti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIzrael
Spotkanie: M.Tel Aviv(-1)- H. Tel Aviv
Typ: M.Tel Aviv(-1)
Kurs: 1.99
Buk: Pinnacle
Godz. 19:55
Analiza:
Maccabi przewodzi w tabeli z 1 punktem przewagi(mimo 2 zaległych meczów).W tym sezonie jeszcze nie przegrali u siebie (7 wygranych, 2 remisy. Bramki 23-5). forma w ostatnich 5 spotkaniach to 1 remis i 4 wygrane (bramki 7-0), Hapoel jest po przeciwnej stronie barykady. Zajmuje 11 miejsce w stawce 14 drużyn. W ostatnich 5 spotkaniach są bez wygranej aż 4 krotnie remisując.
Nie jestem specjalistą w lidze Izraelskiej jednak mimo to statystyki przemawiają za pewną wygraną gospodarzy.
✅ 99
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia Beloften
Spotkanie: AZ - Rezerwa - Vitesse - Rezerwa
Typ: over3.5
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18:30
Ulubiona drużyna Machete z Beloften AZ podejmuje lidera Vitesse.
Młodzież z Alkmaar jest na trzecim miejscu i dzisiaj jeżeli uda się pokonać rywala to wyprzedzą go w tabeli, jest o co grać (zadanie szalenie trudne, o remis może być ciężko). Dlaczego ulubiona drużyna?
AZ u siebie w tym sezonie: 3-3, 4-2, 2-5, 2-1, 2-3, 4-3 i 3-1.
Nie tylko AZ mocno strzela, rywal jest dużo lepszy w ofensywie.
Vitesse na wyjeździe w tym sezonie: 6-0, 5-2, 5-2, 5-0, 2-1, 3-1, 2-1.
Wygrali wszystko na wyjeździe, 100% skuteczności, ostatnio nie schodzą poniżej 5 strzelonych bramek w meczu, maszyna nie do zatrzymania.
Na koniec H2H:
24/11/14 AZ U23 - Vitesse U23 2:5
15/09/14 Vitesse U23 - AZ U23 3:2
Powinni pójść na wymianę, oba zespoły inaczej grać nie potrafią jak ofensywnie, wiec możliwe że zobaczymy kilka bramek, liczę na minimum cztery.
Tniemy over!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia Beloften Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: AZ rezerwa-Vitesse rezerwa
Typ: over 4,5 bramki
Kurs: 2,425
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Holandii grają tu zespoły U23 kolega wyżej mnie wyprzedził z typem ale nic się nie stało dam po prostu bramkę więcej bo te dwa zespoły co dzisiaj grają ze sobą to tylko bramki bramki i jeszcze raz bramki bo średnia bramek na mecz drużyny AZ to 5,50 a Vitesse 5,33 ostatnie ich bezpośrednie spotkania to:
AZ-Vitesse 2-5
Vitesse-AZ 3-2
Ta liga rezerw jest bardzo overowa widać nawet po kursach jakie wystawiają bukmacherzy dzisaj nie widzę innego wyniku w tym meczu jak z dużą ilością bramek typ według mnie pewny na dziś kurs jak na tyle bramek może trochę mały ale ja go gram a wy jak chcecie.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna Viareggio CUP (turniej klubowych drużyn do lat 19)
spotkanie Verona U19 -L.I.A.C. New York U19
godzina 14.00
typ x2
kurs 11.00
bukBet365
To taka ciekawostka przyrodnicza do zagrania za drobne no ale kurs 11.00 na X2 nie zdarza się codzień.Próbowałem coś znaleźć w internecie na temat drużyny L.I.A.C New York znalazłem niestety niewiele ale jednak coś:
08.02.2014
Empoli U19
L.I.A.C. New York U19
1 : 0

06.02.2014
PSV U19
L.I.A.C. New York U19
2 : 3

04.02.2014
Verona U19
L.I.A.C. New York U19
10 : 2
To wyniki tej drużyny w zeszłorocznej edycji tego turnieju.Jak widać na załonczonym obrazku w ubiegłym roku dostali 10:2 od 19-latków z Verony i stad kurs na zwyciestwo młodych amerykanów wystawili 21.Ja sobie myślę że przepaśc między piłką włosnką a amerykańską nie jest już tak wielka jak to było jeszcze dekadę temu i mam nadzieję że młodzi amerykanie przepracowali pożadnie rok.Zawsze drużyny z USA są dobrze przygotowane fizycznie i motorycznie , pozatym skoro to drużyny do lat 19 musiało się od ubiegłego roku sporo pozmieniać w składach drużyn.Czystej jedynki nie zagram ale X2 po kursie 11 to chyba jakaś mega promocja .Oczywiście spokojnie ze stawką ale jak mawiał pan Kaziu - piłka jest okrągła.....
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 123

bambino21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF Glasgow - kwalifikacje
Spotkanie: Salisbury - Haenle
Typ: 1
Kurs: 1.66
Data: 02.2.2015 14:00
Bukmacher: Bet 365


W ostatniej rundzie kwalifikacji do ITF-u w Glasgow zagrają Brytyjczyk Joe Salisbury i Szwab Pirmin Haenle. Jak dla mnie kurs jest przeszacowany i za duży. Wg mnie powinien być @1.45-1.5. Wiadomo,że gracze z USA, Wielkiej Brytanii najlepsze wyniki osiągają u siebie, zwłaszcza na hardzie. Tak też jest i w przypadku Salisbury&#39;ego. Posiada dobry serwis i FH, gorzej jest z bh. Haenle na hardzie? Bez szału, ma minusowy bilans. Ostatnio został pogrążony prze Granta i to boleśnie. Tutaj przeszedł 2 rundy kwali, ale na tym chyba się zatrzyma. Nie widzę w tym meczu żadnej przewagi Niemca, w żadnym z elementów gry. Serwis i FH po stronie Joe, jak również i sędziowie powinni być przychylni gospodarzowi.
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia
Typ: over 155.5pkt
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W ostatnim spotkaniu osiemnastej serii gier w Tauron Basket Lidze w Szczecinie dojdzie do rywalizacji miejscowych King Wilków z inną drużyną z pomorza - Asseco Gdynia. Moim typem na to spotkanie jest suma punktów powyżej 155,5pkt. Kurs powyżej dwóch złotych jest wysoki za pewne dlatego iż w drużynie gospodarzy nie wystąpi ich dotychczasowy lider w zdobywaniu punktów - T.Releford, dodatkowo Asseco lepiej gra ( i więcej rzuca ) u siebie niż na wyjeździe, mimo tego zaryzykują zagranie tego typu. King Wilki Morskie od trzech kolejek mają nowego trenera - M.Uvaila, która zapowiedział że pierwsze co zrobi to postara się wykrzesać maksymalną ambicje ze wszystkich zawodników. Pierwsze dwa spotkania z czołówką tabeli ( Śląsk, AZS ) przegrał, teraz do Szczecina przyjeżdża kolejny trudny rywal a więc Asseco, aby powalczyć z taką drużyną należy nie tylko bronić ale także rzucać. W tym celu do klubu ściągnięto dwóch nowych zawodników - Greena i Markovica, którzy mają uzupełnić luki w kadrze. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach na własnym parkiecie rzucała średnio 82,6pkt, więc jest to wysoka liczba. Goszczące dziś Asseco w ostatnim meczu przeciwko Anwilowi rzuciło po raz pierwszy w sezonie 100 pkt więc są w gazie i dodatkowo mają swoją wieżę podkoszową - Galdikasa, który nawet ze słaby rzutów potrafi zrobić dobitkę i dwa punkty. Na obwodzie dobrze rzucający za 3 Frasunkiewicz oraz Matczak do tego bardzo szybki i dynamiczny Walton powinni zagwarantować punkty w okolicy 80 co pozwoli na pokrycie linii.
⛔ 100
 
zoumafan 23

zoumafan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga-Valencia
typ: obie strzela (BTS)
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill

Spotkanie nie nalezy do tych na szczycie, ale z pewnoscia szykuje nam sie dobry, zaciety pojedynek i mam nadzieje, ze z golami z obu stron. Jak dla mnie zwyciezca tego meczu to 50/50 co potwierdzaja kursy, dlatego w mojej opinii nie warto grac twkich zakladow, ale znalazlem inny, ktory wydaje sie calkiem prawdopodobny. Malaga moze i ostatnio osiaga slabe wyniki, ale trzeba spojrzec na to, ze w wiekszosci byly to starcia na boiskach rywala co nie jest ich jakims szczegolnie dobrym aspektem. Ten mecz beda rozgrywac w domu gdzie spisuja sie znacznie lepiej i potrafia stawic opor nawet takim zespolom jak Real i Barcelona. Valencia w tym sezonie moze sie podobac. Gra fajna i efektowna pilke. Jest to druzyna grajaca ofensywna pilka, a po odpadnieciu z Copa Del Rey pozostaje im juz tylko skupic sie na lidze gdzie maja szanse wskoczyc do miejsca gwarantujacego gre w Lidze Mistrzow, dlatego w dzisiejszym spotkaniu nie spodziewam sie, aby cos sie zmienilo i narzuca swoj ofensywny styl gry dzieki csemu pojawi sie wiecej miejsca, a to przyniesie bramki. Polecam.
⛔ 100
 
otirahik 0

otirahik

Użytkownik
Primera Division
Malaga - Valencia
typ: drużyna 2 wygra do 0? TaK
kurs: 4,21
Bet-at-home

Dzisiaj rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Malaga (7) oraz Valencia (5). W moim odczuciu wyraźnym faworytem tego spotkania jest drużyna gości i jedyne co powinno przemawiać za drużyną gospodarzy to chyba atut własnego boiska. Malaga w ostatnich pięciu spotkaniach wygrała raz z Elche na wyjeździe i to była ich ostatnia wygrana następnie były 2 remisy i 2 porażki. Na przeciwnym biegunie pod względem formy jest jest ekipa &quot;nietoperzy&quot; którzy w ostatnich 5 spotkaniach raz zremisowali (celta vigo) i 4 krotnie kończyli spotkania z kompletem punktów pokonując m.in. Seville i Real Madryt. Mój typ opieram także na tym że Malaga jest druzyną underową ich bilans bramek w tym sezonie to 23:21 dla przykładu Valencia 38:18.​
Na koniec kilka statystyk:​
Malaga w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła łącznie 3 bramki kończąc 3 spotkania bez zdobytego gola.​
Valencia wygrała 3 z ostatnich 4 meczy pomiędzy obiema drużynami jeden remisując straciła przy tym łącznie 1 gola.​
Ważną rolę może odegrać w tym spotkaniu większa motywacja ze strony gości ponieważ tracą oni tylko punkt do Sevilli która rozegra spotkanie z Realem Madryt a więc jest szansa aby wejść na pozycję premiowaną grą w Lidze mistrzów. Kurs godny zaryzykowania 0:1 / 0:2 jak najbardziej w zasięgu „nietoperzy”​
⛔ 100
 
R 19

ralcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Malaga – Valencia
Typ: wynik/bts - Valencia i TAK
Kurs: 6.00
Buk: Bet365
Godz. 20:45
Analiza:
Witam. Jestem nowy na forum, ale stary w bukmacherce, zawsze staram sie grac ryzykowne typy bo jak wiadomo &#39;pewniaczki&#39; zazwyczaj zawodza. Dzis wyszukalem ciakwy kurs na rownie ciekawy mecz Hiszpanskiej pierwszej ligi. Poszedlem tutaj w strone Valncii z uwagi na ich forme, kilkaostatnich meczy oraz sytuacje w tabeli ktora bedzie kluczowa wedlug mnie. Mianowicie traca jedynie pkt do 4 Sevilli, ktora czeka mecz z Realem a wiec idealna okazja do przebicie sie w gore tabeli. Malaga to bardzo nieprzyjemny rywal jak zaskocza potrafia narobic szkod ( co dowodzi ich miejsce w tabeli wg. mnie dosc wysokie ). Moim zdaniem Malaga jak najabrdziej jest w stanie strzelic tutaj bramke, ale Valencia ma swietna okazje na przegonienie Sevilli z ktora pewnie bedzie walczyc o baraze LM. Napewno bedzie to bardzo ciekawy i emocjonujacy mecz w ktorym obie druzyny nie dadza za wygrana. Powodzenia
⛔ 100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Rosja - kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Odincovo - Krasnodar
Typ: 1
Kurs: 8.0
Bukmacher: Bet365
Witam. Dziś typ dosyć egzotyczny i bardzo wysokim kursem. Siatkówka kobieca, którą stawiam bardzo rzadko, ale typem zainteresowałem się, gdy zobaczyłem kurs na gospodynie. Nie jestem specem od siatkówki kobiecej, szczególnie w wydaniu Rosyjskim, ale gdy widzę, że gra 5 zespół z 3 zespołem, to wydaje mi się, że mecz może być dosyć wyrównany. Ostatni mecz Odincovo wygrało u siebie z 4 drużyną tamtejszej ligi, Omskiem, wynikiem 3:2. Być może jest jakaś plaga kontuzji,ale mimo wszystko uważam, że za drobne można spróbować. Ogólnie siatkówka kobiet jest sportem dosyć specyficznym, gdzie niejednokrotnie zdarzają się różne wyniki, kilku, a nawet kilkunastopunktowe serie jednej drużyny, więc w tym meczu nic mnie nie zaskoczy. Wiadomo, że skończyć się gładkim 0:3 dla Krasnodaru, ale mam nadzieję, że Odincovo powalczy, ugra seta, może dwa. A oczywiście najlepiej by było, jakby wygrały ;). U niektórych buków kurs spadł już poniżej 6 (bah-5.76).
Pozdro
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
oks 0

oks

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska liga
Spotkanie: Będzin - AZS Olsztyn
Typ: Olsztyn HC(-1.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:

W pierwszym meczu tych drużyn w Olsztynie AZS wygrał 3-2. AZS Olsztyn to obecnie tylko cień drużyny z przed kilku lat kiedy to w drużynie grali m.in. Paweł Zagumny, Paweł Papke, Michał Bąkiewicz i inni. Jednak od momentu przyjścia nowego trenera w drużynie coś ostatnio drgnęło i to zdecydowanie. w ich stronę idę w tym meczu. Mały plus w tej rywalizacji można postawić przy akademikach z Olsztyna, którzy w minionej kolejce sprawili niespodziankę, pokonując 3:1 ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i w ten sposób awansowali na 10. miejsce w tabeli. Będzinianie, pomimo niezłej gry i prowadzenia w meczu 2:1, ostatecznie ulegli AZS-owi Częstochowa w tie-breaku. Gracze z Zagłębia nie wykorzystali dużej szansy i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Ten niekorzystny wynik będą próbowali odbić sobie w starciu na własnym parkiecie z olsztynianami, ale czeka ich trudne zadanie, bo wydaje się, że siatkarze Andrei Gardiniego powoli wracają na właściwe tory. - Ostatnie mecze graliśmy z mocnymi drużynami. Dwa z nich wygraliśmy. Mam nadzieję, że te kolejne spotkania z zespołami, które są nieco niżej w tabeli, zagramy tak samo dobrze. Do Będzina jedziemy po zwycięstwo - zapowiedział środkowy AZS-u, Piotr Hain. Moim zdaniem, będzie to zwycięstwo za 3 punkty, bo jeśli nie z ostatnią drużyną z Będzina, to z kim? Tym z handicapem ryzykowny jednak po kursie 1.80 wart uwagi
⛔ 100
 
stanley-63 789,8K

stanley-63

Typer
⚽ Turcja / PTT 1 lig /
Godzina 17:30
Spotkanie - Denizlispor : Adana Demirspor
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 3.60
Buk - Sportingbet
Dziś nie za bardzo bogata oferta jeżeli chodzi o piłkę jednak zdecydowałem się na spotkanie w 2 lidze Tureckiej pomiędzy Denizlispor a Adaną , gospodarze w niezbyt dobrej sytuacji bo są tuż nad kreska która oznacza miejsca spadkowe ba na dodatek tylko różnica bramek pozwala jej na zajęcie takiego miejsca bo punktowo mają tyle samo pkt co Manisaspor z miejsca 17 tak wiec dziś muszą coś ugrać jednak może to być trudne w realizacji bo goście to czołówka ligi bo Adana na miejscu 3 a przy ewentualnej wygranej wskakują na miejsce nr 2 dające awans do Superlig tak wiec możemy się spodziewać ciekawego pojedynku , goście w meczach wyjazdowych spisują się bardzo dobrze 5-0-3 i 13:8 w bramkach , ostatnie dwa wyjazdy to wygrana 3:1 na Altinordu no a wcześniej wygrana 1:0 na Samsunspor , co do gospodarzy to na swoim terenie 3-4-2 i 9:10 ale jest coś pozytywnego a to coś to H2H z Adaną u siebie bo dwa mecze i dwa zwycięstwa i gole w tym dwumeczu 5:1 na ich korzyść , w poprzednim sezonie wygrali z nimi 3:1 a na Adanie padł wynik 3:2 dla Adany tak więc parę tych goli kibice zobaczyli i myślę że ta statystyka gości na wyjazdach a gospodarzy H2H z Adaną spowoduje to iż dziś też zobaczymy przynajmniej 4 gole !
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie - Kolejka 22
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong FC Twente - Waalwijk
Typ: over 4,5
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj w ramach 2 ligi holenderskiej w pilce noznej zmierzą sie dwie beznadziejne druzyny, totalni outsiderzy 17 Twente z 20 Waalwijk. Obydwie ekipy zmierzyly sie w tym sezonie, w undzie jesiennej Waalwijk 1-2 Jong FC Twente, kto widział skort tego meczu wie ze powinno byc prawie 10 goli, mnostwo sytuacji, a w tym przypadku tylko 3 gole. Zapisalem sobie ten mecz, ze w razie rewanzu wbijam tam w overa bo obydwie ekipy super ofensywnie graly na jesieni. Teraz na dnie, ostatnie spotkanie Twente przegralo az 4-1 z PSV, a goscie bedacy na ostatniej pozycji w lidze 0-2 z Nijmegen. Na pewno nikt nie chce byc ostatni , a goscie jesli przegraja to ciezko bedzie im sie odbic od tej ostatniej pozycji. Obydwie ekipy bardzo zmotywowane po porazkach, nie powinno byc kalkulacji , ustawienie na boisku pomaga w ofensywnej grze, jesli bedzie skutecznosc to mozemy obejrzec bardzo duzo goli jak na mecz pilki noznej.
✅ 400
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Piłka Nożna-Hiszpania-Primera Division
godz. 20 :45
Spotkanie: Malaga-Valencia
Typ: under 6,5 ŻK
Kurs: 1,92
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sporo juz o tym meczu zostało powiedziane wiec nie bedę sie powtarzał przejde bezposrednio do swojego typu który opieram głownie na statystykach a wiec tak w Maladze w tym sezonie sędziowie pokazują średnio 5,8 żk natomiast w meczach Valencii tych kartek jest troche wiecej srednio 6.7 żk. A wiec linia jest oczywiście ustawiona adekwatnie to cyferek. Jednakże ja uwazam ze padnie tutaj under ponieważ:
Obie ekipy spotkały sie w 2014r. dwa razy gdzie w pierwszym meczu padły - 3żk i 1cz. w drugim - 6żk (w obydwu przypadkach linia pokryta)
Kolejnym argumentem jest sędzia dzisiejszego spotkania Carlos Clos Gómez który jak na lige hiszpańska nie wyciaga tych kartoników za wiele średnio 4,7 żk na mecz, dodam jeszcze ze od 25.08.14 sedziował 9 meczy ligi hiszpanskiej w których 7x padł under. Typ oparty na statystyce ale z ciekawym kursem godny zagrania.POWODZENIA !!
⛔ 100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Piłka Nożna: Cypr 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ethnikos Achnas - Apollon Limassol
Typ: over 3,5
Kurs: 2,9
Buk: Expekt
Goście to typowo overowa drużyna, która na 17 meczy ligowych 11x zaliczyła over 3,5.
Gospodarze niby pod tym względem wyglądają dużo gorzej bo tylko 4x padł taki over, ale patrząc na ich spotkania z takimi drużynami jak Ael Limassol (4:2), APOEL Nicosia (0:4) czy AEK Larnaca (2:1) gdzie są to mocniejsze drużyny cypryjskiej ligi widac, że podejmują walkę i bramki padają. Uważam, że w tym meczu również nie będą mórowac bramki i pozwolą liderowi (z najwyższą strzeloną liczbą goli 41) na strzelenie 2 może 3 bramek przy czym sami coś dodadzą i over zostanie pokryty. (Powyżej 2,5 również przyzwoity kurs 1,8)
⛔ 100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Malaga – Valencia
Typ: remis
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Godz: 20:45
Dzisiaj ostatnie spotkanie 21 kolejki Hiszpańskiej Primera Division. Malaga na własnym stadionie podejmuje wyżej notowaną Valencie. Będzie to bardzo ciekawy pojedynek na La Rosaleda Stadium. Aktualnie piłkarze Malagi zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Zanotowali dziewięć wygranych, pięć remisów i sześć porażek (23 gole zdobyte i 21 straconych). Natomiast piłkarze z Walencji plasują się na czwartym miejscu (41 punktów). W tym sezonie odnieśli 12 zwycięstw, pięć podziałów oczek i trzy przegrane (38 goli zdobytych i 18 straconych). W rundzie jesiennej Valencia pewnie pokonała u siebie Malagę 3:0. Będzie to ciekawy mecz pod względem rewanżu ze strony Malagi. Ale czy stać na to gospodarzy aby pokonać dobrze spisujących się piłkarzy Valencji? Tego dowiemy się przed 22. Moim zdaniem w meczu nie powinno paść zbyt dużo bramek. Obstawiam under 2,5 a mój typ który dzisiaj podaje na forum to czysty remis. 0:0 lub 1:1, więcej bramek nie przewiduje w tym meczu. Jeśli chodzi o kontuzje oraz absencje w drużynach to w zespole w zespole gospodarzy nie zagrają Chen, Sergio Sanchez, oraz Flavio. Natomiast w drużynie gości zabraknie takich graczy jak Antonio Barragan i Pablo Piatti.
Poniżej 6 ostatnich pojedynków tych że drużyn:
29.08.14 PRI Valencia Malaga 3 : 0
17.01.14 PRI Malaga Valencia 0 : 0
17.08.13 PRI Valencia Malaga 1 : 0
20.04.13 PRI Valencia Malaga 5 : 1
24.11.12 PRI Malaga Valencia 4 : 0
29.04.12 PRI Malaga Valencia 1 : 0
W poprzednim sezonie Valencja wygrała u siebie 1:0 a Malaga odpowiedziała bezbramkowym remisem na własnym stadionie. Jeśli chodzi o dzisiejszy pojedynek będzie to mecz opierający się na szczelnej obronie. Kto pozwoli sobie wbić bramkę może ten mecz przegrać. Malaga nie zdobywa zbyt dużo bramek bo tylko 23 na 20 spotkań. Lepiej sobie radzą z tym piłkarze Valencji bo na tyle samo meczów mają aż o 15 strzelonych bramek więcej od swoich dzisiejszych rywali. Malaga skupi się na szczelnej obronie aby powstrzymać ofensywnie grającą drużynę Nietoperzy. Teraz coś o pogodzie. W godzinie meczu w Maladze będzie około 12 stopni Celsjusza oraz wilgotność na poziomie 66% a więc warunki optymalne do gry w piłkę nożną. Mam nadzieje że Malaga zdoła zatrzymać swoich dzisiejszych rywali i nie przegra w tym meczu. Liczę na remis 1:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom