>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 2.01.2023 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 2. Stycznia


typy_dnia_-_logo.jpg
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brentford - Liverpool
Typ: Remis
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Liverpool jakoś nie oczarował mnie w spotkaniu z Leicester, 2 bramki strzelone po golach samobójczych, do tego łatwo dali sobie strzelić pierwszą bramkę. Brentford natomiast gra ostatnio dobrze, nie przegrali 5 ostatnich spotkań, a 3 ostatnie to Man city ( wygrana !!!), Tottenham ( remis ) oraz West Ham ( wygrana 2:0 ). Ostatnie wyniki Os robią więc niemałe wrażenie.

Liverpool pewnie jest i tak faworytem, ale kurs 4,70 na remis jest tutaj na pewno zawyżony i warty zagrania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Queens Park Rangers - Sheffield United
Typ: Sheffield United
Kurs: 2,80

Bukmacher: STS
Analiza:

W 26 kolejce angielskiej Championship czeka nas ciekawe spotkanie w Londynie, w którym Queens Park Rangers podejmie Sheffield United. Goście to aktualny wicelider w tabeli. Gospodarze natomiast zajmują 13 miejsce, ale jednocześnie tracą tylko punkt do 6 miejsca gwarantującego udział w barażach. Ja stawiam jednak na zwycięstwo Sheffield, które wraz z Burnley odstaje od reszty ligi i te dwie ekipy są murowanymi kandydatami do awansu. Już na tym etapie przewaga Sheffield nad trzecim Blackburn wynosi 11 punktów.
Queens Park w ostatnim czasie bardzo mocno zawodzi. Z pewnością ich miejsce w tabeli mogło być wyższe. Notują aktualnie fatalną passę w meczach domowych, bowiem odnieśli w nich 4 porażki z rzędu. Dwie ostatnie były wysokie, przegrali 0:3 zarówno z Luton, jak i z Burnley.
Sheffield natomiast spisuje się zgoła odmiennie. Wygrali zarówno 5 ostatnich spotkań na wyjeździe, jak i 5 spotkań liczonych ogółem. Oto ich ostatnie wyniki:

Blackpool - Sheffield United 1:2
Sheffield United - Coventry 3:1
Wigan - Sheffield United 1:2
Sheffield United - Huddersfield 1:0
Cardiff - Sheffield United 0:1

A tak prezentuje się to w meczach wyjazdowych:

Blackpool - Sheffield United 1:2
Wigan - Sheffield United 1:2
Cardiff - Sheffield United 0:1
Bristol City - Sheffield United 0:1
West Bromwich Albion - Sheffield United 0:2

Sheffield wygrało również 2 ostatnie mecze rozegrane na stadionie QPR. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję obu drużyn, myślę że po tym spotkaniu będą mogli sobie dopisać 3 punkty do ligowej tabeli i trzecie z rzędu zwycięstwo na Loftus Road.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
18:30
Spotkanie: Brentford - Liverpool
Typ: powyżej 3 goli (w przypadku trzech goli - zwrot)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Ja pójdę trochę w innym kierunku i spróbuje pograć gole. Liverpool musiał się sporo namęczyć żeby wygrać ostatnie ligowe spotkanie przeciwko Lisom. Na dodatek dwa gole samobójcze gości dały trzy punkty The Reds. Liverpool tym razem jedzie na trudny teren aby zmierzyć się z Brentford. Gospodarze ostatnio zremisowali u siebie z Tottenhamem 2:2, a więc min. to pokazuje, że nie maja zamiaru się bać nikogo i spróbują urwać punkty każdemu kto przyjedzie na ich teren. Kilka dni później wygrali na wyjeździe z WHU 0:2, choć ja typowałem ich porażkę. Teraz czas na Liverpool i na strzelenie minimum jednego gola albo może i dwóch?.
Mam nadzieje, że samo spotkanie nie zawiedzie. Po jednej stronie Salah i szukający ciagle formy Nunez, który obecnie jest rozczarowaniem. Gospodarze to przede wszystkim napastnik Ivan Toney, który zaliczył już dwa trafienie w Premier League po MŚ.

90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2723
Z 739,7K
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bursapor - Beskitas handicap [0-9,5 ]
Typ: Besiktas +9,5 pkt
Kurs: 2,12
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W tym meczu zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Bursapor,ale jednak moim zdaniem to będzie bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu wcale znowu nie jest takie pewne i nie będzie zbyt wysokie.Obecnie drużyna ta gra bardzo dobrze i zajmuje 5 miejsce w tabeli. Koszykarze obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i robią to bardzo często i moim zdaniem ten element gry zadecyduje w tym pojedynku o ostatecznym wyniku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Wigan – Hull
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.27
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Wigan zamyka ligową tabelę ale bez jakiejś dużej straty do bezpiecznej pozycji ale trzeba zacząć punktować bo ostatnio trzy porażki w których stracili aż 10 bramek i defensywnie gra ekipa to jest wielki problem w tym sezonie już ponad 40 bramek straconych i jest tylko jeszcze jedna ekipa która ma takich bilans…Hull czyli dzisiejszy rywal. Co prawda te trzy ostatnie mecze to faworyci z czołówki tabeli i to mogło się tak skończyć, jednak dziś poziom rywal zbliżony, do tego grają u siebie tak więc jestem przekonany że dziś to nastawienie musi być i będzie inne, bo to jest mecz w którym musza zagrać odważniej o komplet punktów. Hull druga najgorsza defensywa w lidze, ale ekipa która ostatnio poprawiła znacząco grę w ofensywie a razem z tym przyszły punkty i ekipa min. od pięciu spotkań nie przegrała w delegacji i to były trudne wyjazdy. Dwie ekipy z kiepską defensywą, Wigan potrzebuje punktów by opuścić ostatnie miejsce Hull może zyskać komfort w walce o utrzymanie do tego jest w formie i nie przyjedzie tutaj się bronić czy grać tylko o remis.

127
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3126
stanley-63 862,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szkocja Premiership
Godzina 13:00
Spotkanie : Rangers : Celtic
Typ : Celtic strzeli gola w obu połowach
Kurs : 2.90
Bukmacher : ETOTO

Uważam , że Celtic na tą chwilę jest najlepszą ekipą Szkockiej Premiership . nie dosyć że sa numerem 1 to mają nad dzisiejszym rywalem 9 punktów przewagi to ich gra może się podobać , Glasgow z kolei ma różne przebłyski , co prawda wygrywają swoje mecze ale nie jest to jakaś dominacja na boisku a często dużo szczęścia tak jak choćby mecz z Aberdeen gdzie do 95 minuty przegrywali 2:1 by ostatecznie wygrać 3:2 ale nic dwa razy się nie zdarza i liczę że Celtic udowodni to w tym spotkaniu , derby wiadomo rządza się swoimi prawami i każda zagra na maks swoich możliwości a w/g mnie tych możliwości więcej jest u gości , w pierwszym meczu kiedy Celtic gościł rywala u siebie było lekko łatwo i przyjemnie bo 4:0 i już w pierwszej połowie 3:0 , liczę że Celtic stać dziś na parę bramek i rozłoże to na obie połowy po całkiem wysokim kursie .

190
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3913
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 09:00
Spotkanie: Rybakina vs Collins
Typ: Over 22.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Analiza: Amerykanka tamten rok zaczęła bardzo dobrze dochadzac aż do finału w Australii. Później niestety spory spadek formy podyktowany urazami. Jednak od turnieju w San Diego, Danielle wraca do fajnego grania. Spodziewam się, że już w Adelaide pokaże pazur i postawi trudne warunki rywalce. Rybakina również nie powinna tutaj odpuszczać. W grudniu pokazała bardzo solidny Tenis ogrywając czołowe rakiety z naszą Iga na czele. Tamten rok to również dobra gra w Adelaide zawodniczki reprezentującej Kazachstan. Reasumując, spodziewam się wyrównanego meczu, ponieważ ten turniej to taki prolog prz AO więc i po obu stronach powinna być forma.

103
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2673
Volleyball_Expert 400,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - UNITED CUP
Godzinna: 09:00
Spotkanie: Nadal - De Minaur
Typ: Nadal
Kurs: 1.48
Bukmacher: STS
Analiza:

Według mnie kurs do dubelka idealny. Wiadomo, że Nadal nie jest w swojej życiowej formie i ciężko będzie żeby do niej wrócił, ale nadal uważam, że Nadala stać na niejedne spektakularne zwyciestwo. Ostatni mecz Nadala z Norrie był naprawdę dobry wykonaniu Hiszpana mimo, iż był to mecz dla niego przegrany. Rafa jeszcze na nawierzchni twardej 2022 roku wygrał Australian Open. Następnie na tej samej nawierzchni w Acapulco wygrywa kolejny turniej mniejszej rangi. W Indial Wells dochodzi do finału, gdzie przegrywa w dwóch setach z Fritzem. Kursy opierają się na ostatniej grze Nadala, gdzie ma siedem spotkań wygrał zaledwie dwa. Rafa na tej nawierzchni od listopada zagrał więcej spotkań od jutrzejszego przeciwnika. De Minaur nie wygrał w swojej karierze jeszcze z Hiszpanem. Kursy spadają na Nadala i myślę, że jeszcze spadną, ale pobieram to kurs do dubelka z przyjemnością. Australijczyk rozumiem, że gra u siebie i na nawierzchni twardej prezentuje dość przyzwoity tenis i Jego ostatnie wyniki także jakieś dramatyczne nie były, a wręcz dość dobre wygrana m.in: Miedwiediewem czy Korda, ale także ostatnio dwie porażki z Tiafoe i Norrie. Początek sezonu Rafa musi dobrze wejść, ponieważ zbliża się Jego ulubiony turniej Wielkoszlemowy na podobnej nawierzchni, wiec myślę, że jutro dobrze ostatnio grający Hiszpan pokona Australijczyka i powalczy wraz swoimi kolegami z Reprezentacji o drugie miejsce w tabeli turniejowej.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +205
FNM99 739,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Ottawa Senators - Buffalo Sabres
Typ: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nadchodząca noc przyniesie nam mecze, w których prawdopodobnie zobaczymy dość dużo goli. Jednym z tych meczów jest pojedynek Senators przeciwko Sabres. Obie ekipy grają b2b, co powinno pomóc w aspekcie strzelania bramek. W lepsze formie są obecnie goście, którzy wygrali 6 ostatnich spotkań, a co warte uwagi jedno z tych zwycięstw odnieśli na terenie Bruins. Senators troszkę gorzej pod tym względem ale również wygrali niedawno z Bruins, a także z mocnymi ostatnio Capitals. Mecz trudny do szukania zwycięzcy, natomiast można spróbować zagrać na over goli. Gospodarze może aż tak bardzo nie zachęcają do grania na bramki, lecz Sabres powinni w tym znacznie pomóc. Goście zdobywają najwięcej goli na mecz w tym sezonie, lubią też je tracić jeżeli mecz się nie układa po ich myśli.
Biorąc pod uwagę powyższe, w tym spotkaniu spodziewam się dość otwartego pojedynku, który mam nadzieję przyniesie minimum 7 bramek po 60'.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Strasbourg - Troyes
Typ: Strasbourg strzeli w obu połowach
Kurs: 2.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie ekipy nie są w najlepszych formach, jednak większe szanse dostrzegam po stronie Strasbourga, który u siebie potrafi przeważać nad rywalami. O ile nie zawsze się to przekłada na pozytywny rezultat, tak przy dobrym dniu Strasbourg jest w stanie bez większych problemów strzelić gola w obu połowach.Gospodarze mają lepszą na papierze ofensywne i potrafią wykorzystywać atut własnego boiska. Troyes na wyjazdach także lubi zaskakiwać, ale ostatnio brakuje konkretów w tej ekipie. Myślę, że gospodarze zrobią swoje i wypunktują niżej notowanego rywala.

178
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3111
p-z. 150,6K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 03:00
Spotkanie: Wellington Phoenix - Melbourne City
Typ: 1X i powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: Superbet


W środku nocy rozgrywane będzie ciekawe spotkanie ligi Australijskiej, gdzie Wellington Phoenix podejmą u siebie lidera tabeli Melbourne City. W tym spotkaniu liczę na "małą" sensację i uważam, że gospodarzy stać na własnym boisku na dobrą grę i na urwanie punktów drużynie z Melbourne. Pod względem spotkań u siebie drużyna Wellington jest na 4 miejscu w tabeli i u siebie nawet nieźle sobie radzą, a jak tak spojrzeć na bezpośrednie spotkania tych drużyn, to na ostatnie 5 spotkań wypada remis, bo Wellington 2x wygrana, Melbourne 2x wygrana i raz padł remis. W swoim ostatnim spotkaniu goście, przegrali z drużyna Sydney również grając na wyjeździe, to uważam, że dziś drużyna Wellington Phoenix nie przegra tego spotkania i po obu stronach zobaczymy kilka bramek, dlatego 1X i powyżej 2.5 gola po wysokim kursie 3.60 nie jest głupim pomysłem. Co ciekawe 2 miesiace wcześniej drużyna z Wellington zdołała zremisować na wyjeżdzie z Melbourne 2:2 i wcale tak źle nie grała, dziś gra u siebie i myślę, że wynik będzie podobny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Premiership
Godzina: 13:30
Spotkanie: Rangers vs Celtic
Typ: powyżej 6.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Gospodarze mieli swoje problemy po wznowieniu sezonu po Mistrzostwach Świata. Przypomnijmy, że ich pierwszymi przeciwnikami po pauzie byli Hibernian oraz Aberdeen i mało brakowało, a strata punktów pojawiłaby się na koncie Rangers.
Udało się jednak pokazać charakter i kolokwialnie mówiąc, wyciągnąć wynik i tym samym dystans do Celticu został zachowany. Niestety rywal z Glasgow się nie myli i jedną z niewielu okazji, aby doskoczyć do lidera jest wygrana w bezpośrednim starciu. Gospodarze ostatni raz pokonali przyjezdnych pięć spotkań temu i było to na rozpoczęcie poprzedniego sezonu. Należy wspomnieć jeszcze, że czeka nas jeszcze podział na grupę mistrzowską oraz spadkową, co oznacza, że Rangers będzie miał jeszcze szansę, aby przełamać tę negatywną passę z Celticiem. Najpierw jednak trzeba skupić się na dzisiejszym starciu. Sporo kontuzji pojawiło się w obozie trenera Michael Beale i najbardziej szkoda Antonio Colaka, który jak jest w formie, to wiele daje swojej drużynie, niemniej jednak sporym atutem będzie liczne wypełnione Ibrox. Czy wicelider szkockiej ekstraklasy skorzysta z tego handicapu?

Celtic idzie jak burza i nie bierze jeńców. Jest to zespół, który w Premiership bardzo rzadko się myli i ich bilans 19 zwycięstw i 1 porażki robi wrażenie. Ciężko jest zatrzymać gości, którzy w każdym spotkaniu dominują swojego przeciwnika i trener Ange Postecoglou, chce w Szkocji zbudować potęgę, tak jak to było z Brisbane Roar w A-League. Nikt nie miał wtedy szansy równej walki z jego zespołem, tak jest też aktualnie na Wyspach. Kadra przyjezdnych jest bardzo szeroka i szkoda jedynie, że z fazy grupowej Lidze Mistrzów nie udało się awansować, chociażby do Ligi Europy. Pozostaje skupić się w pełni na krajowym podwórku i zgarnąć wszystkie trofea, które są do zdobycia. Celtic bardzo mocno stawia na Japończyków, którzy są liderami tej drużyny. Daizen Maeda, Reo Hatate oraz Kyogo Furuhashi, każdy z nich daje jakość i ona przekłada się na sukcesy. Ange Postecoglou lubi wybieganych graczy. Jest to trener, który kocha intensywność i wysoki pressing, a ofensywna dwójka realizuje jego cele. Brakuje czasem skuteczności, ale fani mają nadzieję, że celowniki ich ulubieńców będą dobrze nastawione. Czy przyjezdni sięgną po kolejną wygraną w Old Firm Derby?

Powiem szczerze, że ostatnio zerkałem na mecze w wykonaniu obu drużyn i bardziej przekonuje mnie gra Celticu. Dzisiaj spotkanie odbywa się na Ibrox i to Rangers częściej sięga tutaj po zwycięstwa w Old Firm Derby. Ja zdecydowałem się na kartki i pobieram wysoką linię 6.5 upomnień. Dla gospodarzy jest to mecz o być, albo nie być w grze o mistrzostwo. Przyjezdni nie mylą się w lidze i tylko w bezpośrednich starciach jest szansa, aby skrócić dystans. Po podziale grup na mistrzowską oraz spadkową, pojawi się jeszcze okazja do urwania punktów w Old Firm Derby, niemniej jednak już dzisiaj należy sięgnąć po komplet oczek. Dystans Rangers do Celticu jest spory, dlatego spodziewam się sporej motywacji po obu stronach barykady. Myślę, że dojdzie tutaj do prowokacji i nieczystych zagrań. Ciekawostką jest sędzia John Beaton, który w maju poprzedniego roku prowadził bezpośredni mecz tych drużyn i tam pokazał 7 kartek. Uważam, że stać go na powtórkę także i dzisiaj.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brentford - Liverpool
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.67
Bukmacher: Superbet
Analiza:

W tym miesiącu moje wszystkie bez wyjątku typy będą na BTTS i wg takich założeń będę wybierał zdarzenia. Taki mały eksperyment. Dzisiaj mój wybór padł na mecz w ramach 19. kolejki, w której Brentford mierzy się ze słabo spisującym się w tym sezonie Liverpoolem. W ostatnich ośmiu spotkaniach Brentford strzelał gola. Liverpool natomiast tracił bramkę w każdym spośród swoich ostatnich ośmiu spotkań. Wg bukmacherów są faworytami, ale uważam, że nie będą mieli dziś łatwej przeprawy, biorąc pod uwagę fakt, że jesienią rok temu w Brentford był remis 3:3. Typ na obie drużyny strzelą gola wydaje się tutaj całkiem sensowny.

67
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2433
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Niemcy, DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Fishtown Pinguins Bremerhaven - Steelers Bietigheim
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230102_095722.jpg
Gospodarze u siebie zgromadzili do tej pory 9 zwycięstw, 3 zwycięstwa po dogrywce, 4 porażki i 2 porażki po dogrywce, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 2 zwycięstwa po dogrywce i 15 porażek tracąc na wyjazdach najwięcej goli z całej ligi (69 straconych goli w 19 spotkaniach). Gram tutaj na gospodarzy, bo zespół Bietigheim zdecydowanie odstaje od tej ligi. Bremerhaven to solidny zespół i u siebie na lodowisku powinien dzisiaj wygrać. Goście szukają wzmocnień ale w dzisiejszym spotkaniu jest mało prawdopodobne by jakiś nowy zawodnik wystąpił a do tego dalej kontuzjowany jest najlepszy strzelec w drużynie Chris Wilkie (29 meczy rozegranych w tym sezonie, 12 goli na końcie i 9 asyst). Kadrowo Bremerhaven zdecydowanie jest mocniejszym zespołem a i pod wzgledem formy w ostatnim czasie też lepiej wypadają gospodarze trgo spotkania więc próbujemy na nich, bo kurs i tak fajny.

62
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3135
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Auckland
Godzina: 10:30
Spotkanie: Pera vs Kuzmowa
Typ: Kuzmowa
Kurs: 2.15
Bukmacher: STS
Analiza:
Kuzmowa dobrze weszła w turniej i ma za sobą już dwa wygrane mecze. Ostatnie 10 meczy to 8-2, a więc widać jest w dobrej dyspozycji. Pera dopiero rozpoczyna przygodą z Auckland. Ostatnie 10 meczy to 4-6 a więc widać, że nie jest w najlepszej formie. Wg mnie Kuzmowa ma szanse to wygrać, dodatkowo atutem jest to że już rozegrała 2 mecze na tej nawierzchni i zaznajomiła się z warunkami.

115
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +961
pawelo2893 39,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stevenage - Gillingham
Typ: Over 3.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: superbet
Analiza: Fatalnie w tym sezonie spisuję się Gillingham. Zaledwie 14 punktów i „oczko” w pięciu ostatnich potyczkach sprawia, że były „3 Ligowiec” zamyka obecnie tabelę i jeśli nie wysnuję szybko odpowiednich wniosków może „zlecieć” ze szczebla centralnego. Co więcej, dzisiejsi goście zdobyli zaledwie siedem goli, a przed potyczką z Sutton mieli na swoim koncie niechlubną serię dziewięciu zmagań bez strzelonej bramki. Po drugiej stronie barykady staję imponujące u siebie Stevanege. Wicelider zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji zmagań u siebie, tracąc zaledwie 6 goli i przegrywając tylko raz. „Czerwono-Biali” mają wszystkie argumenty, by dopisać pełną pulę. Spodziewam się strzelaniny i ewentualnej honorowej riposty. DW 3:1 i 4:0 to możliwe rozwiązania. Na potrzeby konkursu gram jednak over 3,5 i liczę, że miejscowi udowodnią, że druga pozycja nie jest dziełem przypadku!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
patryk7 600,3K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Wigan – Hull
Typ: Wigan
Kurs: 2.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wigan przegrało trzy ostatnie mecze i jest po 25 rundach rozgrywek na samym końcu rankingu angielskiej Championship. Strata do "bezpiecznego gruntu" wynosi tylko 3 "oczka", a w tabeli spory ścisk na dole. Zatem przy dzisiejszej wygranej "The Latics" mogą nawet opuścić strefę spadkową. Nowi gracze musza się odpowiednio wkomponować w drużynę podobnie jak nowy trener Kolo Toure, który nie spowodował póki co choć przebłysku formy ekipy z DW Stadium. Mimo to "niebiesko-biali" mają spory potencjał w zespole i dzisiaj w spotkaniu u siebie z Hull muszą szukać przełamania fatalnej passy. Bowiem "Tygrysy" podobnie jak ""The Latics" w tym sezonie grają słabo. Fakt, po czterech meczach bez wygranej podopiecznym Liama Roseniora udało się na koniec starego roku dosyć nieoczekiwanie wygrać na wyjeździe z Birmingham 1:0, ale napięty harmonogram gier raczej nie działa na korzyść "Tygrysów". W drużynie aktualnie leczy kontuzje aż dziewięciu (!) zawodników (w tym pierwszy bramkarz Nathan Baxter, kluczowy boczny obrońca lewie Coyle, grecki ofensywny pomocnik Dimitrios Pelkas, czy turecki skrzydłowy Dogukan Sinik).
Wigan gra znacznie lepiej, niż pokazują to ostatnie wyniki. Do tego obecnie ma wyraźnie lepszą sytuację w zakresie kontuzji. Hull pomimo ostatnie wygranej nie zadziwia, do tego problemy z absencjami kadrowymi.
Hull dzisiaj zostało przez bukmacherów wystawiony jako faworyt do zwycięstwa na DW Stadium. Dlatego też wysoki kurs na win Wigan wygląda bardzo interesująco.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS UNITED CUP
Godzina: 13:30
Spotkanie: Riderknech - Coric
Typ: Ridernkech
Kurs: 2,50

Bukmacher: fortuna
Analiza:


Buki faworyzują w tym meczu Corica, który jest wyżej w rankingu ATP o 18 miejsc. Natomiast ja dziś decyduje się zagrać w stronę Ridernkecha, który już końcówkę ubiegłego sezonu miał dobrą i widać było, że jego poziom tenisowy wzrasta. Obaj panowie w tym turnieju rozegrali po jednym spotkaniu i obaj zagrali przeciwko Argentyńczykowi Cerundolo i, to Francuz poradził sobie znacznie łatwiej oddając rywalowi tylko 6 gemów. Myślę, że w tym meczu kluczowym czynnikiem do zwycięstwa będzie serwis, a lepsze podanie zdecydowanie posiada Ridernkech. Coric cechuje się regularnością w swoich wymianach natomiast na ofensywnie grającego Francuza myślę, że to nie wystarczy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 19.00
Spotkanie: Montpellier - Marsylia
Typ: 2 + BTTS
Kurs: 2,97
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Montpellier w ostatnich 5 meczach ligowych u siebie zanotowało aż 3 porażki, 1 remis i tylko 1 zwycięstwo, obie drużyny strzelały gola w 4 z 5 tych spotkań. Ogółem w lidze zespół ten w ostatnich 10 spotkaniach wygrał tylko raz, przegrywając aż 7 spotkań. Olimpijczycy za to wygrali 3/5 ostatnich spotkań wyjazdowych w lidze, przegrywając jedynie z liderującym PSG i remisując ze Strasbourgiem, ale uznaję ten mecz za jednorazową wpadkę (stracili gola w 90+2 minucie). W spotkaniach tych obie drużyny strzeliły bramkę w 2/5 spotkaniach, ale biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie mecze Marsylii to BTTS mamy już w 4/5 spotkaniach. Ostatni mecz z Touluse potwierdził dobrą formę OM i owszem kilku graczy nie zagra w meczu z Montpellier, lecz właśnie ostatni mecz z Touluse, wygrany aż 6-1, potwierdził, że i bez nich Marsylia to wciąż top3 zespołów w lidze francuskiej, dlatego też stawiam na zwycięstwo przyjezdnych. Dodatkowo w ostatnich pięciu pojedynkach bezpośrednich 3 razy górowała Marsylia, 2 razy był remis (jeden w pucharze - zakończony zwycięstwem OM po karnych), w 4 spotkaniach obie drużyny zdobyły bramkę.

197
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2930
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom