>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 2.01.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Vanarama National League Południe
Godzina: 16:00
Spotkanie: Poole Town - Gosport Borough (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 2,08
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj tak jak i wczoraj typ z jednej z niższych lig angielskich, z odpowiednika 6 ligi. Na początek tabela:

Gospodarze w tym sezonie na własnym stadionie mają na koncie 7 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast zespół Gosport na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw, 4 remisów i 5 porażek. Oba zespoły spotkały się 26 grudnia w meczu ligowym na stadionie Gosport i wtedy wygrał zespół Poole Town 2-0. Dzisiaj spodziewam się tego, że znowu wygrają i znów przynajmniej różnicą 2 bramek pokrywając tego handicapa. U gospodarzy wprawdzie nie zagra najlepszy strzelec w drużynie napastnik Surridge (12 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie) ale to jedyna absencja na ten mecz. W Gosport sprawy mają się dużo gorzej. Zespół gości ma poważne problemy finansowe i kluczowi zawodnicy odchodzą z zespołu. Oprócz graczy, którzy wcześniej opuścili drużynę czyli bramkarz Rice oraz zawodnicy z pola Barron, Flood i Wilde teraz z klubu odchodzą najlepszy strzelec w zespole Bentley (21 meczy rozegranych w tym sezonie, 9 goli na koncie), Cuthbertson (18 występów w tym sezonie), Carter (17 występów w tym sezonie) i Wooden (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Piłkarze Ci odmówili gry w dzisiejszym spotkaniu i chcą jak najszybciej opuścić klub. Wooden jest już podobno dogadany z innym klubem i udzielił wywiadu, w którym narzekał, że w Gosport zamiast myśleć o grze i najbliższych meczach piłkarze ciągle myślą o przyszłości jaka ich czeka. Dodał również, że w tym sezonie wiele razy piłkarze nie dostali wypłat na czas i, że on odchodzi z klubu, bo w takich warunkach gra w piłkę nie sprawia mu przyjemności. Jak widać u dzisiejszych gości bardzo źle się dzieje. Oprócz tego z powodu kontuzji w zespole przyjezdnym nie zagra Poate (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) a niepewny jest występ Carmichaela (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Zawodnicy, którzy pozostali w zespole tez są tą całą sytuacją w klubie wyczerpani i dzisiaj nie daję temu zespołowi najmniejszych szans. Myślałem nawet aby pograć na wygraną gospodarzy z handicapem 0:2 ale na bet-at-home takiej opcji w tym meczu nie ma więc Ci co lubią zaryzykować bardziej a grają u innego buka i mają wyższe handicapy to mogą popróbować. Ja tutaj wobec tych wszystkich faktów spodziewam się wysokiego wyniku. Myślę, że gospodarze spokojnie wygrają i ten mój typ w zupełności pokrywając a spodziewam się tutaj pogromu.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy, Lega 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Capo d&#39;Orlando - Brindisi
Typ: Brindisi
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam !
Po ostatnim udanym typie z dość satysfakcjonującym kursem 2.25 ruszamy na kolejne łowy ✅✅ ;) W dniu dzisiejszym wybrałem znowu koszykówkę i po raz kolejny ligę włoską. Wśród dzisiejszej oferty jednym z ciekawszych pojedynków jest mecz Capo d&#39;Orlando - Brindisi. Od początku sezonu obydwie drużyny prezentują podobną formę. W ubiegłych latach bywało różnie, zarówno Capo d&#39;Orlando, jak i Brindisi były ligowymi średniakami. Jednakże w ostatnim czasie Brindisi dokonało kilku ciekawych transferów, mowa tutaj o dwóch graczach C. Lawrence oraz D. Scott. Dlatego też wygranego tego meczu upatruję w drużynie gości, w mojej opinii posiadają personalnie lepszy skład i to też będzie decydującym czynnikiem, który w konsekwencji spowoduje ich wygraną. Pobieram &quot;czystą 2&quot;. Życzę wysokich wygranych ;)
⛔100
 
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wycombe - Newport
Typ: 1 -0,75 HA
Kurs: 2,02
Bukmacher: Pinnacle
Dziś zapraszam do League Two na spotkanie 6 w tabeli Wycombe z 24 (ostatnim) Newport. Zacznijmy od formy obu zespołów - Wycombe ostatnie 10 spotkań i bilans 9-1-0, a Newport 6 porażek z rzędu. W 18 kolejce to Wycombe w wyjazdowym spotkaniu wygrał 0:1. Warto również odnotować, że Newport wygrał ostatnie 3 spotkania wyjazdowe z Wycombe. Lepszej okazji do rewanżu miejscowi już chyba nie będą mieli bo sami walczą o awans do League One, a goście są już 5 pkt od 22 w tabeli Notts County. Polecam również gołą 1 po kursie 1.75.
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:15
Spotkanie: WHU - Manchester United
Typ: Remis
Kurs: 4.50
Bukmacher: betsson
Analiza: Manchester Utd mają imponującą passę zwycięst- 5 :V i jak wiadomo każda passa się kończy i najlepiej dzisiaj. Ostatnie 2 mecze United to wymęczone zwycięstwa. Whu w meczu z Leicester miało sporą przewagę w statystykach no ale przegrali. Kursy na United lecą i pewnie jeszcze spadną sporo. WHU po remisie z Liverpoolem miało serię trzech zwycięstw przerwaną przez lisy. United nie zremisował już od 5 kolejek. Manchester nie jest moim zdaniem w najlepszej dyspozycji aby ich tak faworyzować, stawiam remis chociaż sądzę że młoty nie są bez sporych szans na WIN.
⛔100
 
kris1990 6

kris1990

Użytkownik
dysciplina:pilka nozna
mecz: man city-burnley
typ: burnley
kurs: 19,00
bukmacher: bet365
analiza:
Co by nie napisal pewnie spotka sie z delikatnym usmiechem bo 100% graczy ekspertow nie wierzy w zwyciestwo burnley. ogladalem ostatnio mecze obydwu druzyn city jak city jak co roku duze ambicje jednak jak dla mnie jest to przecietniak z duzym zasobem pieniedzy graja ok jak przyjdzie mocniejszy rywal ciezko im zagrac jakas sensowna klepke przykladem jest mecz z liverpoolem masakra liverpool kontrolowal caly mecz i gdyby wiecej szczescie i nie taka presja zwizana ze stawka meczu bylo by 4-0 city wchodzi w kryzys i to widac.... burnley ostatnio nie najgorzej wyjazdy tragedia choc w kazdym meczu mozna dostrzec pozytywy warto przypomniec mecz z przed 2 miesiecy gdzie city z burnley mialo nie male klopoty i skonczylo sie 1-2 dla city gdzie forma byla wyzsza wiec typ uwazam ze jest 50 na 50 na obecna chwile.... x2 uwazam na 75%. powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 861,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Championship
Godzina : 16:00
Spotkanie : Bristol City : Reading
Typ : Reading
Kurs : 3.20
Bukmacher : Unibet
Patrząc na wyniki jakie osiągają obie drużyny to niewątpliwie goście tutaj wypadają o niebo lepiej i tak na ostatnie 10 meczy gospodarze 8 porażek / remis / wygrana natomiast Reading 8 wygranych 2 porażki . Reading zapewne chce się liczyć w walce o awans a do bezpośredniego awansu mają stratę 8 pkt no nie jest to mało ale dokońca sezonu jeszcze trochę tych meczy pozostało stąd jak nie chcą mieć większej straty a ją zmniejszać to niewątpliwie dziś trzeba zrobić wszystko aby dopisać sobie 3 pkt . Bristol na swoim terenie 6-1-4 br. 13:10 natomiast Reading wyjazdy 5-1-5 i br 13:21 no może nie wygląda to najlepiej a zwłaszcza te stracone bramki to jednak liczę na zwycięstwo gości tym bardziej że ta słaba a można powiedzieć bardzo słaba forma Bristol nie wróży na dziś nic dobrego , ostatnio Bristol podejmował u siebie dwie ekipy niżej notowane od Reading i oba mecze chłopaki przegrali z Preston 1:2 i Brentford 0:1 dlatego liczę na 3 pkt Reading !
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
Typ: Blues OT
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poniedziałkowy wieczór kibice z Europy będą mieli możliwość oglądnięcia Winter Classic, które to już po raz 9 gości w NHL. Chicago występowało w tych typu meczach już 2 razy, a to będzie ich 3 występ. Z kolei gracze z St. Louis po raz pierwszy będą mieli możliwość zagrania na zewnątrz na przyjacielskim stadionie drużyny z baseballu czyli St. Louis Cardinals. Obie drużyny ostatnie mecze nie mogą zaliczyć do udanych ponieważ goście wygrali zaledwie jedną grę na 5, a gospodarze byli tylko o jedną wygraną lepsi. Zespoły spotkały się w tym sezonie ze sobą już 3 razy i dwukrotnie zwycięstwo świętować mogli gracze Blackhawks wygrywając 2:1 po dogrywce oraz 6:4, a ulegając 5:2 Bluesmanom. Brak Hossy jest sporym osłabieniem dla Chicago, ponieważ Słowak zdobył w tym sezonie już 16 bramek i w bardzo ważnych momentach ciągnął drużynę do zwycięstwa. W składzie Blues prawdopodobnie zabraknie Schwartza. który uzyskał do tej pory 21 punktów. Goście nie wygrali żadnego jak do tej pory Winter Classic i wydaje mi się, że tym razem będzie podobnie i to właśnie debiutant z St. Louis zgarnie kolejne 2 punkty i zacznie się wspinać wyżej w tabeli. Mecz z pewnością będzie interesujący i emocji oraz bramek nie powinno zabraknąć. Powodzenia.
✅80
 
F 4

fuxpl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Anglia Championship
Godzina : 16:00
Spotkanie : Birmingham - Brentford
Typ : Birmingham
Kurs : 2.35
Bukmacher : bet365
analiza:
Stawiam tu na gospodarzy w dużej mierze dzięki nowemu trenerowi Gianfranco Zoli. Od kiedy przyszedł widać, że gra się zmieniła, walczą piłkarze. W ostatnim meczu z Barsnley wyciągnieli z 0-2 na remis, a mogli jeszcze nawet wygrać bo mieli kilka sytuacji. W kadrze wszyscy zdrowi, a w bramce gospodarzy gra T. Kuszczak więc tym bardziej jestem spokojny o tyły, wiadomo od razu przypomina się słynny gol który wpuścił z połowy ale to tylko raz coś takiego sie zdarza ;)
⛔100
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:15
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365

Typ bardziej na przełamanie , ponieważ w ostatnich 5 potyczkach(w 2016) pomiędzy obydwiema drużynami tylko raz drużyna West Hamu otrzymała przynajmniej 2 kartki , United w gazie seria 5ciu zwycięstw w lidze już tylko pkt straty do 3ciego Arsenalu więc mobilizacja na sto procent , aby wygrać ten mecz , Młoty w tym sezonie nie zachwycają jednak na pewno też zrobią wszystko , żeby dobrze rozpocząć nowy rok , grają u siebie , ostatni mecz przegrali więc bez wątpienia nie trzeba ich mobilizować do walki dlatego uważam , że będzie sporo nieczystych zagrań po obu stronach ponieważ obydwie będą celowały w trzy pkt , faworytem są Czerwone Diabły jednak czy uda im się wygrać ? Myślę , że próg 1,5 kartki przez drużyne gospodarzy jest do pokrycia !
⛔100 powtórzony typ
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Anglia Premier League
Godzina: 18.15
Spotkanie. West Ham - Mun. United
Typ: Andy Carroll strzeli
Kurs: 4.00
Bukmacher. Bet365
Analiza:
Dzisiaj przyjrzę się niezwykle ciekawemu spotkaniu Młotów z Czerwonymi Diabłami. Myślę, że będzie to pojedynek w którym zobaczymy kilka bramek. Mój typ na ten mecz to: Andy Carroll strzeli bramkę. Warto zauważyć od kiedy West Ham się podniósł po serii porażek? Jak wrócił Carroll po kontuzji. Mają dobrych pomocników, wystarczy tu podać Payeta, z fajnym dośrodkowaniem. Niestety nie było Carrolla i nie miał kto kończyć tych piłek. Andy fajnie się umie znaleźć w polu karnym i choć narazie strzelił 2 bramki, a najlepszym strzelcem jest Antonio, to myślę że z czasem te proporcje między nimi się będą zmieniały co do liczby strzelonych goli. Wydaje mi się, że to będzie Młotów szansa w starciu z mocnym Manchesterem, a mianowicie wrzutki z bocznego sektora boiska na Carrolla, który na pewno nie jest bez szans z obrońcami Czerwonych Diabłów.
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sunderland - Liverpool
Typ: 2/2
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Po wczorajszym sukcesie w skokach dziś zmiana dyscypliny na Piłkę Nożną. Spośród 6 dzisiejszych spotkań wybrałem The Reds. Goście są dzisiaj murowanym faworytem według buków ( kurs 1,33) ja jednak idę o krok dalej ponieważ uważam że liverpool jest w takiej formie, że już po 1 połowie będą prowadzić i wygrają cały mecz. Jeśli chodzi o statystyki to gospodarze na 18 miejscu a goście na 2. Ostatnie 5 meczy Sunderlandu to 4 porażki i jedno zwycięstwo. The Reds natomiast 4 zwycięstwa z rzędu no i przedwczoraj ważne zwycięstwo z City. Dodatkowo wg FlashScore gospodarze bardzo osłabieni, bez 9 graczy. Ja obstawiam dziś pewne zwycięstwo gości. Pozdrawiam i powodzenia!
⛔100
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 18:15
Spotkanie: West Ham - Man Utd
Typ: BTS i Manchester
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Czas porządnie zacząć nowy rok.
United skończyło 2016 dobrze ale mogli lepiej.
Mnóstwo okazji, słupków mogło zakończyć ten mecz wynikiem 4-1 albo 4-0 ????
Zapomnijmy o przeszłości i skupmy się na dzisiaj.
West Ham po przegranej z Leicester będzie szukał sposobu na 3 pkt. albo chociaż jeden, bo każdy wie jaką pasje mają diabły.
Udało im się wygrac przegrany mecz w 10 minut!! Więc na pewno są zmotywowani i głodni punktów. Brakuje im tylko 3 pkt. do City co na pewno ich napędza i liczą na niemożliwe potknięcie się City w dzisiejszym meczu ale to BPL tu wszystko się*może wydarzyć.
Własna publiczność pozwoli pewnie młotom ukąsić bramkę Davida i zdobyć gola.
Liczę na 1-2 1-3 dla manu.
Dlatego, że obrona gospodarzy nie jest tak dobrze zorganizowana jak Borough!
⛔100
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: WBA -Hull
Typ:
WBA over 1,5 bramki w meczu
Kurs:
2,11
Bukmacher:
BET-AT-HOME
Analiza:
Jak wiadomo WBA w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie.Zaledwie jednobramkowe porażki z samym szczytem tabeli(Chelsea,Arsenal,Liverpool)Ich dobra gra na wyjeździe dała ostatnio 3 punkty w Souhampton.Na swoim stadionie po za porażką z United poprzednie 3 mecze grała z dołem tabelii i spisała się znakomicie 3 wysokie zwycięstwa,w których strzelała odpowiednio 3,4,3 bramki.Dziś również spotyka się z drużyną z dolnej części tabeli z Hull.Ambitnie grający goście typowani są przez wielu na mogących dziś zdobyć na The Hawthorns nawet bramkę co oczywiście zmusi gospodarzy do strzelenia przynajmniej 2(są dla mnie murowanym faworytem tego spotkania.Podsumowując minimum 2 bramki WBA dziś!Pozdrawiam.
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Izrael 1 liga
Godzina:20:00
Spotkanie: Beitar Jerusalem- M. Tel Aviv
Typ: gospodarze over 0,5 gola
Kurs: 1,57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie pomiedzy 8 zespolem , walczacym o wejscie do grupy mistrzowskiej , a druzyna z czolowki , wiceliderem. Beitar w 15 meczach zdobyl 18 bramek tracac 20 goli . Maccabi ma bilans 26-13 . Na pierwszy rzut oka faworytem jest Maccabi , ktore ma duze sznase na wygranie tego meczu , lecz ja uwazam , ze warto postawic na zdobycie chociaż jednej bramki przez gospodarzy , gdyż jest to bardzo możliwe. Po pierwsze w ostatnich 10 meczach miedzy tymi zespolami Beitar zdobywal bramkę. Po drugie Beitar na wyjazdach malo strzela goli ,ale u siebie strzelil w KAŻDYM ! meczu oprócz JEDNEGO ! - byl to mecz z Saknin , co ciekawe w poprzednim sezonie rowniez z tym zespolem u siebie nie strzelil gola !! Wreszcie Beitar nawet z takimi tuzami jak M . Beer Sheva czy M.Petach Tikva strzelal bramki i w KAŻDYM meczu ligowym , który grali po spotkaniu w ktorym nie zdobyli bramki - zdobywali chociaż jednego gola czy to u siebie czy na wyjeździe ! Pozostala jeszcze kwestia M. Tel Aviv. Czemu maja stracic bramkę ? Przecież mają dobrą defensywę. To prawda , ale na wyjazdach zachowali czyste konto tylko w DWÓCH ! meczach , co ciekawe z zespolami H.Raanana - ten zsepol zdobyl tylko 9 bramek ! czyli slaba ofensywa i z zespolem Sakhnin -14 bramek - gorsza niz nasz Beitar ! Pozdrawiam.
✅57
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wigan - Huddersfield
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Forma obu drużyn jak i pozycja w tabeli to dwa odległe bieguny. Wigan 23 pozycja do tego forma to 6 spotkań bez wygranej w tym aż pięć porażek. Czarę goryczy przelała porażka z ostatnim w tabeli Rotherham które jest 24 w tabeli i ma tylko 13 oczek. Huddersfield natomiast bije się o awans. 4 pozycja w tabeli i bardzo dobra forma 6 spotkań bez porażki w tym 4 wygrane. Ostanie spotkanie to pechowy remis u siebie z Blackburn w który aż trudno uwierzyć mając posiadanie piłki na poziomie 73%. Goście oddali tylko 1 celny strzał na bramkę i wywieźli remis 1;1. Huddersfield w ogóle prowadzi grę w większości spotkań ( 73, 70, 52, 65) to procentowe posiadanie w ostatnich spotkaniach. Myślę że remis z Blackburn był tylko małym potknięciem i ze słabiutkim Wigan goście potwierdzą swoją doskonałą formę a kolejne trafienie zaliczy Kachunga ich najlepszy strzelec. Takich zawodników brakuje na pewno w Wigan.
✅135
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leeds Utd - Rotherham
Typ: Leeds Utd handi -1
Kurs: 2.7
Bukmacher: betfair
Analiza:
Po wczorajszej wtopie dzisiaj jedziemy bardziej ryzykownie...
Leeds w domu: 7-2-3, gole: 15:9, można powiedziec, że Pawie to silna ekipa domowa. Kto ogląda lub śledzi Championship, zgodzi sie ze mną, że Biali walczą w tym sezonie o Premier League i wiele wskazuje na to, że ten cel osiągną. Ich ostatnie zwyciestwa różnicą conajmniej 2 bramek miały miejsce w listopadzie i grudniu, czyli całkiem niedawno, a naprzeciw stawaly silne firmy Championship, takie jak Burton, AVilla czy Reading, potem przyszło zwyciestwo nad Brentford 1-0. Robi to na mnie wrazenie, zarowno jak i football prezentowany przez zjednoczonych.
Ich przeciwnikiem bedzie dzisiaj druzyna Rotherham - bilans wyjazdowy 0-1-11, gole: 10:33. Nic dodać, nic ująć...
Skąd taki kurs na Leeds? Nie mam pojecia. Czysta 1 to dla mnie typ dnia, który podkrecam jednak pod konkurs.
Jedyną zagadką jest H2H, który faworyzuje drużyne przyjezdnych, jednak w tym przypadku olewam to ciepłą, angielską herbatą ;)
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Data: 02.01.2016
Godz: 16:00
Spotkanie: Everton - Southampton

Typ:
Everton
Kurs: 2,25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 20 kolejkę angielskiej Premier League.
Zainteresował mnie mecz z górnej połówki tabeli pomiędzy Evertonem a drużyną Southampton.
Z tego co wiadomo w obu jedenastkach plaga kontuzji i nie zobaczymy w tym spotkaniu kilku ważnych i dobrych zawodników.
Drużyny posiadają podobny potencjał sportowy co widać po tabeli ligowej gdzie dzielą ich tylko 2 miejsca co przekłada się tylko na 3 oczka różnicy.
Do zagrania zwycięstwa gospodarzy skłoniło mnie forma Evertonu na swoim stadionie pokonanie na nim takich zespołów jak Arsenal i Manchester United o czymś świadczy zaś drużynie Southampton nigdy dobrze w Liverpoolu na Evertonie dobrze nie szło i moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie.
⛔100 powtórzony typ
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leeds- Rotherham
Typ: HT/FT Leeds/Leeds
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niestety kolega wyżej uprzedził mnie z handi -1, więc w takiej zaistniałej sytuacji wybieram HT/FT Leeds/Leeds.
Dziś w Leeds 5. drużyna zaplecza angielskiej ekstraklasy gra z ostatnią. Dobry ostatni mecz gospodarzy na wyjeździe z Aston Villa zremisowany nieszczęśliwie 1:1 po rzucie karnym dla AVB w końcówce spotkania. Dziś żeby utrzymać miejsce barażowe o Premier League z takimi drużynami jak Rotherham należy bezwzględnie punktować. Morale w zespole gości nadszarpnięte po przegranym meczu w domu z Burton 1:2. Nie sądzę żeby tu coś mogli ugrać, raczej się zamkną na swojej połówce i będą czekać a nuż się nadarzy jakaś kontra. Poza domem ostatnie 3 mecze to przegrane 1 golem, we wszystkich wyjazdowych tylko 1 remis i 11 przegranych, bramki 10-33.
Leeds w grudniu pokonało w domu Aston Villa i Reading po 2:0, to nie powinni mieć najmniejszego problemu z pokonaniem takim samym stosunkiem outsidera ligi.
Stawiam na 2:0(1:0)
Powodzenia
⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Koszykówka , Turcja, BSL ????
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fenerbahce - Anadolu Efes
Typ: +7,5 Anadolu Efes
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szczerze powiem,że koszykówka to nie jest moja specjalność ale dziś dam typ z tej dyscypliny.
Zapraszam na 13 kolejke Tureckiej Super Ligi gdzie na przeciw siebie staną dwie topowe drużyny czyli Fenerbahce i Anadolu. Gospodarze zajmują 4miejsce z 22pkt na koncie,rywale czyli Anadolu zajmuje 3miejsce mając jedno oczko więcej czyli 23pkt. Ostatnio ogladałem mecze Anadolu i jest to bardzo solidny zespoł.Gospodarze to jak wiadomo klasa. Ja jednak spróbuje zagrać lekko w strone gości.
Powodzenia !
✅71
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Leeds - Rotherham
Typ:
Leeds &amp; over 2,5
Kurs: 2,3
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Już za kilka minut odbędzie się mecz angielskiej Championship. Do zajmującego obecnie piątą lokatę Leeds przyjeżdża czerwona latarnia ligi - drużyna Rotherham. Na początku kurs na &quot;czystą jedynkę&quot; wynosił około 1,4 teraz podskoczył do 1,57. Na prawdę nie wiem o co tu chodzi. Albo to jakaś podpucha albo jakieś informację z ostatniej chwili dotarły do buków. Uważam, że zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Już w ostatnim meczu powinni spokojnie wywieźć komplet z Birmingham ale football nie zawsze sprawiedliwy. Garry Monk poważnie myśli o awansie i na prawdę są ku temu powody. Widać, zrozumienie u piłkarzy, którzy starają się wcielić w życie taktykę swojego managera. Forma domowa Leeds również napawa optymizmem:
Lee - Bre 1:0;
Lee - Rea 2:zero:
Lee - AV 2:0;
Lee - New 0:2;
Lee - Bur 2:0;
Poza porażką ze &quot;srokami&quot; mają świetny bilans domowy. Cztery zwycięstwa w tym trzykrotnie padł handi.
Rotherham to zupełnie inna bajka: (wyjazd)
She - Rot 1:0;
Ful - Rot 2:1;
Bur - Rot 2:1;
Der - Rot 3:0;
Ips - Rot 2:2;
Bilans wyjazdowy to 0 zwycięstw jeden remis z Ipswich i aż 11 porażek.
Przyjezdni nie powinni mieć nic do powiedzenia. Oczywiście w piłce praktycznie wszystko możliwe ale nie widzę tu innego rozwiązania jak spokojne zwycięstwo Leeds. Pozdrawiam
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom