>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 19 września 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
votam 0

votam

Użytkownik
Tutaj podajemy typy na Niedzielę - 19 września !!!



Typy podajemy według wzoru:

Cytat:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Buk:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
votam 0

votam

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea(-4,5 AH) - Blackpool
Typ: 1
Kurs: 4,8
Buk: Bet365
Analiza: W Niedziele o godzinie 17:00 obecny mistrz Anglii i lider tabeli
na własnym boisku podejmowac będzie niezwykle dobrze spisującego się beniaminka Blackpool. Niekwastionowanym faworytem tego meczu jest oczywiście drużyna gospodarzy która ostatnimi czasu zachwyca grą całą europe. Ja nie mam watpliwości że to Chelsea zwycięży ten mecz pytanie tylko jak wysoko, w dotychczasowych 4 meczach tego
sezonu Chelsea strzeliła aż 17 bramek tracąc zaledwie 1. W składzie gospodarzy nie zobaczymy Franka Lamparta który nie doszedł jeszcze do pełni sił po operacji pachwiny za to do składu wracają nieobecni w Żiliania Drogba oraz Cole. To co ostatecznie skłoniło mnie do stawki na tak wysoki handicap to bardzo ofensywna piłka grająca przez drużyne gości.
Trener Blackpool, Ian Holloway, nakazuje swoim zawodnikom grać ofensywnie, nawet z najsilniejszymi drużynami i jak zapowiedział z takim samym nastawieniem jego podopieczni wyjdą na murawę Stamford Bridge. Bardzo dobrze im to wychodzi bo obecnie znajdują się na
4 miejscu w tabeli lecz kiedy przyszło im grać z dużo lepszym przeciwnikiem mecz wyjazdowy Arsenal wbił im aż 6 goli nie tracąc ani 1. Stąd mój typ, myślę że goscie zdecydują się powalczyć o 3 punkty grając otwartą piłkę i skończy się to pogromem.

⛔ 100
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Udinese - Juventus
Typ : 2
Kurs: 2,55
Buk : Betclic
Analiza:

Juventus zaczął sezon w fatalnym stylu jak na klub o takiej renomie. W 1wszej kolejce porażka na wyjeździe z Bari,a w 2giej remis 3-3 z Sampdoria. No i 3-3 u siebie z Lechem ???? Tak więc początek sezonu bardzo rozczarowywujący, bo przecież przeciwnicy nie należeli do najtrudniejszych. Można to usprawiedliwiać tym, że Juve przeszło gruntowną przebudowę składu wielu sprzedając wielu kupując. Nawet trener stwierdził, że w tym roku nie będzie walki o mistrza...:| ale takie mecze mimo to powinni wygrywać. Myślę, że to najwyższy czas na przełamanie Juventusu. Kolejna porażka czy remis stawia ich już w bardzo trudnej sytuacji już z początku sezonu. A przeciwnik nie najmocniejszy...Udienese nie wygrało w Serie A od...15 maja...Razem już 5 meczy bez zwycięstwa. Z czego 2 porażki na początek tego sezonu z Interem i Sampdorią i interem. Tak więc Juve ma szanse na pogrążenie Udinese, które ciągle nie może wygrać. Najwyższy czas na 1wsze 3 pkt i rehabilitacje za cały rozczarowywujący początek sezonu. Kibice, sponsorzy - wszyscy czekają. Myślę, że Juve wreszcie wygra. Ciekawy kurs na HC dla odważnych 5.00 ????

✅ 155
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Spotkanie:Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok; Handicap 1:0 Arka Gdynia
Typ: 2
Kurs:5,25
Buk: bwin
Analiza:
Jutro zmierzy się lider polskiej ekstraklasy z 12-tą w tabeli Arką.
Drużyna z Białego stoku, jak widać ostatnio jest w formie i odnosi bardzo ważne zwycięstwa z czołowymi drużynami z ligi. Do tego jest bardzo bramkostrzelną drużyną jeżeli porównywać do ich rywala. Arka ma tylko jedno zwycięstwo.
Wg mnie mimo, iż Jaga gra na wyjeździe to jest faworytem tego spotkania, a hendicap +1 bramki dla Arki jest bardzo warty zagrania po oferowanym kursie.

⛔ 100
 
J 37

jrpl

Użytkownik
Spotkanie: Miami Dolphins - Minnesota Vikings
Typ: Miami +6
Kurs: 1,87
Buk: pinnacle
Analiza:

Jedno z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie spotkań drugiej kolejki. Tym bardziej po tym jakie wyniki osiągnęły oba te zespoły w Week 1. Dla Vikings mecz z Saints był tym do czego przygotowywali się od miesięcy. Sam Favre przyznawał, że byli bardzo zmotywowani by zrewanżować się za porażkę w play off. I trzeba przyznać, że wysiłek był włożony i to na bardzo wysokim poziomie. Saints zdobywanie jardów, a już tym bardziej punktów, nie przychodziło z łatwością. Adrian Peterson starał się niesamowicie widząc, że podaniami gra nie idzie najlepiej. Mimo wszystko nie udało się. Teraz będą grali u siebie i co mogą sobie pomyśleć? Na przykład, że po takim wysiłku nie powiodło się, jednak a przed nami mecz z jakimś zespołem z AFC, który ledwo co wygrał z Bills. Wygramy. Czy aby na pewno? Nie jestem pewien. Trudno mi ocenić ile im zostało energii po batalii z Saints. Na boisku dali z siebie wiele i teraz po wyczerpaniu, głównie psychicznym, może przyjść lekkie rozluźnienie. Tym bardziej, że na papierze, rywal nie powoduje aż tak wielkiej mobilizacji. Do tego mam spore wątpliwości czy jeden tydzień wystarczy aby Favre, Harvini i Berrian zaczęli się rozumieć na odpowiednim poziomie (momentami w meczu z Saints to jakby każdy grał swoją akcję). Wszystko zatem może spaść na barki Adriana Petersona, a to trochę za mało na łatwy mecz z Dolphins. Running back Vikings potrafi grać na bardzo wysokim poziomie jednak sam regularnie nie pociągnie drużyny do przodu. Tym bardziej, żę offensive line nie wyglądało najlepiej.


Miami Dolphins, pomimo tego, że nie prezentowali się jakoś nadzwyczajnie, odnieśli spory sukces. Pierwszy raz po sześciu latach wygrali w Buffalo. A teraz stają przed szansą nie tylko wygrania drugiego meczu na początek sezonu ale też pokazania wszystkim, że są ważną siłą w NFL. Jeśli ktoś się obawia o to, że Dolphins muszą grać dwa mecze z rzędu na wyjeździe to może być spokojny. Jak historia pokazuje, Tony Sparano potrafi tak przygotować zespół, żeby w obu wyjazdowych meczach jego zespół walczył na odpowiednim poziomie. Obrona gospodarzy z pewnością nastawi się na obronę przeciwko akcjom biegowym. W końcu Ronnie Brown oraz Ricky Williams stanowią naprawdę duże zagrożenie a rozgrywający Chad Henne to zupełnie nie ten poziom z jakim Vikings zetknęli się tydzień temu. Jestem ciekaw jednak czy secondary gospodarzy zagra ponownie na tak samo dobrym poziomie. Póki co nie ma pewności więc mam wrażenie, że Henne może trochę zaskoczyć i będzie w stanie wspomagać swoich running backs w zdobywaniu kolejnych jardów.

Czytając i słuchając trochę na temat tego meczu odnoszę wrażenie, że większość osób nie widzi tu innego rozwiązania jak spokojna wygrana gospodarzy. Różnicą jednego przyłożenia albo i więcej. No bo w końcu będzie 10 dni odpoczynku, mecz u siebie, z zespołem, który nie zaimponował. Wszystko się zgadza, jednak nie można zapomnieć o stronie psychologicznej dla gospodarzy. Czy ta porażka bardziej ich dobiła czy zmobilizowała? Czy Favre już będzie nadawał na tych samych falach co łapiący? Czy obrona już zagra na takim poziomie jak rok temu? Czy wydobędą z siebie od początku meczu tyle by ruszyć na całego na gości? Widzę tutaj za dużo wątpliwości dlatego uważam, że to doskonała szansa dla Dolphins. Miami podejmie walkę i mecz będzie równy. I nawet jeśli Vikings wygrają to będzie to różnicą jedynie kilku punktów.

✅ 87
 
P 0

przemo77

Użytkownik
Spotkanie:Schalke 04 - Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 3,20
Buk: Expekt
Analiza:Mecz kolejnej kolejki niemieckiej Bundesligi i wielkie derby zagłębia Ruhry! Na Veltins Arena drużyna Schalke podejmie Borussie Dortmund. MEcz ten elektryzuje całe Niemcy. Schalke to chyba największe rozczarowanie tego sezonu w Niemczech, drużyna którą wzmocniły takie gwiazdy jak legenda Realu Raul czy Holender Klaas Jan-Huntelaar póki co nie zdobyła nawet punktu w rozgrywkach ligi niemieckiej i obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli!! Natomiast drużyna BvB zajmuje 7 lokate z meczu na mecz tworzy coraz bardziej zgraną drużynę. Dortmund to przede wszystkim solidna całość bez wielkich gwiazd za to solidnie grających zawodników. Bardzo pewny i jeden z lepszych bramkarzy Bundesligi Roman Weidenfeler to ostoja drużyny. Bardzo kreatywna 2 linia z młodym turkiem Nuri Sahinem i Kuba Błaszczykowskim na czele to również atut zespołu z Westfalii. Do tego potrafiacy wykańczać akcje Lukas Barrios czy nieprzewidywalny Robert Lewandowski powinni zapewnić Dortmundczykom bramki i tym samym zwycięstwo w tym meczu. Patrząc i porównując ostatnie wyniki obu drużyn można typować śmiało rezultat tego meczu, Schalke zanotowało same porażki natomiast Borussia niesiona jest falą zwycięstw zarówno w Bundeslidze jak Lidze Europejskiej, tak więc w tym meczu typuje wygraną piłkarzy z Signal Iduna Park.

✅ 220
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United vs. Liverpool FC (Anglia - Premiership)
Typ: 2
Kurs: 5.55 (5.00)
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 14:30 na stadionie Old Trafford (Manchester).

Ostatnie mecze między tymi drużynami:
21/03/10 Manchester United 2 - 1 Liverpool FC
25/10/09 Liverpool FC 2 - 0 Manchester United
14/03/09 Manchester United 1 - 4 Liverpool FC
13/09/08 Liverpool FC 2 - 1 Manchester United
23/03/08 Manchester United 3 - 0 Liverpool FC
16/12/07 Liverpool FC 0 - 1 Manchester United
03/03/07 Liverpool FC 0 - 1 Manchester United
22/10/06 Manchester United 2 - 0 Liverpool FC
18/02/06 Liverpool FC 1 - 0 Manchester United
22/01/06 Manchester United 1 - 0 Liverpool FC


W tym meczu typuję zwycięstwo Liverpoolu. W ostatnim meczu w Lidze Mistrzów ManU nie zachwycił, 2 strzały na bramkę podczas całego meczu z Rangers na własnym stadionie to śmiech na stali, jutro może być jeszcze gorzej, bo w Manchester United zabraknie Valencii który stwarzał sporo sytuacji bramkowych. Liverpool zaczął sezon średnio zajmują dopiero 16. miejsce z dorobkiem 5 punktów, czas zacząć odrabiać straty, więc muszą wykorzystać osłabiony ManU brakiem Valencii i zamieszaniem wokół Rooneya i wygrać jutrzejsze spotkanie by odbić się od dna. Szanse więc określam 50/50 dlatego warto zagrać na Liverpool.

⛔ 100
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
SERIE C1B 19.09.2010

Spotkanie: Benevento - US Siracusa
Typ: Benevento/Benevento
Kurs: 2,10
Buk: bet365

Analiza:

Benevento to drużyna która w poprzednim -udanym - sezonie zagrała w playoffach o prawo gry w Serie B, niestety minimalnie lepsze okazało się Veraso (w dwumeczu 3:4) dzięki czemu graja teraz w drugiej lidze włoskiej. Do tej pory rozegrano 4 kolejki nowego sezonu, niestety gospodarze tego pojedynku po zwycięstwie w pierwszej kolejce odnieśli kolejno: P, R, P. Z tego co się doczytałem kiepski start spowodowany był brakiem kilku podstawowych zawodników, którzy w tym momencie już są do dyspozycji. Z drugiej strony mamy beniaminka Siracusa, który po 4 kolejkach odnotował 4 porażki, 0 strzelonych goli, 8 straconych. Na 1 kursy ~1,5 co jest dobrym rozwiązaniem, aby zwiększyć odrobinę wartość bet&#39;a sugeruję prowadzenie gospodarzy już w pierwszej połowie, którego nie oddadzą do końca.

✅ 110
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Manchester united - Liverpool (0:1)
typ: 1
kurs: 2,7
buk: Bet-at-home


Jutro o 14:25 na Old Trafford, Manchester United podejmie swojego odwiecznego rywala, drużynę Liverpoolu. W drużynie Sir Alexa Fergusona nie dzieje się najlepiej. W słabej formie jest Rooney, a w dodatku w meczu Ligi Mistrzów, fatalnej kontuzjii doznał Antonio Valencia. Czerwone Diabły zremisowały także ostatnio dwa praktycznie wygrane mecze ligowe z Fuhlam i Evertonem. Jeśli Manchester nie gra dobrze, to Liverpool gra jeszcze gorzej. Tylko 5 punktów zdobyła drużyna Hodgsona od poczatku sezonu. Stawiam w tym meczu na United, ponieważ wierzę, że jutro piłkarze będą podwojnie zmotywowani, aby wygrać wysoko i poprawić humory kibicom, którzy mogą czuć się rozczarowani grą United w kilku poprzednich meczach.

⛔ 100
 
V 0

vvolume15

Użytkownik
Spotkanie : Madryt (+1.5) - Barcelona
Typ : 2
Kurs : 2.70
Buk :
bwin Analiza : Elo . Jutro o godzinie 19:00 Rozpocznie się spotkanie po między Atl. Madrid a Dumą Kataloni . Nie muszę chyba mówić kto jest faworytem w tym meczu . Oczywiście goście i nie wiem z kąd taki duży kurs na Barcelonę . 2.70 z Handicapem to chyba jakiś żart . Oczywiście gospodarze na pewno tego meczu nie odpuszczą ale jeśli Barca wyjdzie w pierwszym składzie mocnym pierwszym składzie to rozjadą gospodarzy jak auto ślimaka . Nie daję większych szans Madrytowi no osiągnięcie tutaj jakiegoś korzystnego rezultatu . Bilans ostatnich 10 meczy po między tymi drużynami to 6-1-3 dla Barcelony . Po takim kursie śmiało można ryzykować ... Jeśli to wogule można nazwać ryzykiem . Ja proponuję stawiać za większą kasę ten mecz a szczególnie na czystą jedynkę .

⛔ 100
 
P 0

ptr

Użytkownik
Spotkanie: Sandefjord - Tromso
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Betsafe

3. Tromso zmierzy się z zamykającą tabelę drużyną Sandefjord. Zespół ten przeżywa poważny kryzys, przegrał ostatnie cztery mecze, strzelając w nich łącznie zalewie jedną bramkę. Ostatni punkt wywalczył 1 sierpnia. Tromso wprawdzie gra w kratkę, wygrało 2 z poprzednich 5 spotkań, ale patrząc na tabelę i aktualną dyspozycję obu stron, za faworyta trzeba uznać gości. Ostatni pojedynek pomiędzy tymi klubami w kwietniu 2010 roku zakończył się zwycięstwem Tromso 2:1. Sandjefjord strzela obecnie wyjątkowo mało goli (13 w 23 meczach), jest głównym kandydatem do spadku z ligi i mimo atutu własnego stadionu obstawiam, że nie będzie w stanie osiągnąć korzystnego rezultatu.

✅ 80
 
I 0

iknow

Użytkownik
Po pierwsze prosze usunac powyzszy post , laptop i ten super touch ;p
Spotkanie: Espoo-Kuopio (FINLANDIA)
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: BWIN
Analiza: Witam, jutrzejszy mecz(niedziela) o godzinie 17.30.
sa to juz ostatnie mecze dla ligi finskiej, a spotkanie 2 czolowych druzyn zapowiada sie ciekawie, obie druzyny moim zdaniem bede walczyc max o 2/3 miejsce, Espoo gralo dotychczas z Kuopio 5 razy z wynikiem 4/1/0 dla espoo, wiec presja bedzie napewno, drugi atut to wlasne boisko, Espoo o 2 kolejek nie wygralo u siebie i napewno beda walczyc o wygrana, Kuopio na wyjazdach gra srednio ostatnie 4 meczy to bilans 2 wygrane i 2 przegrane, czyli w kratkę, po statystykach wnioskuje ze to bedzie wyrownany mecz, ale stawiam na Espoo ktore w ciezkich meczach takich jak z Jaro,HJK helskinki, TPS Turku czyli czolowka ligi finskiej wygralo je usiebie.


✅ 80
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Typ by GolkeeperSuczi
Spotkanie : Atl.Madryt - Barcelona
Typ : 2
Kurs : 1.75
Buk : Interwetten
Analiza : Witam. Dziś dojedzie do najciekawszego spotkania w całej europie jak nie na całym świecie . Można się kłucić o jest ciekawsze czy Madryt - Barcelona czy Manu - Liverpool . Ale ja uważam i ż to spotkanie będzie jednak dużo ciekawszym zdarzeniem od hitu na wyspach . Barcelona w ostatnim meczu pokonała na własnym stadionie Grecki Panathinaikos aż 5:1 . Taki wysoki kurs na Barcelone może być spowodowany jedynie przegraną w lidze z Heraqlesem 2:0 . Ostatnie mecze między tymi zespołami to :

Madryt 1-2 Barca 14.02.10
Barca 5-2 Madryt 19.09.09
Madryt 4-3 Barca 01.03.09
Barca 2-1 Madryt 14.01.09
Madryt 1-3 Barca 06.01.09

Tak więc widzimy iż dziś każdy wynik może paść ale ja uważam iż porażka z beniaminkiem tydzień temu to tylko wypadek przy pracy . Polecam zagrać na Brace . PozdrAwiam .
✅ 75
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea - Blackpool
Typ: Chelsea powyżej 5.5 goli
Kurs: 7.00 (5.00)
Buk: Bet365
Analiza: Stamford Bridge, godzina 17:00, Mistrz Anglii a zarazem obecny lider tabeli będzie mierzyć swoje siły z beniaminkiem - Blackpool. Gospodarze na pewno będą chcieli wygrać wysoko, patrząc na to, iż dziś niefortunnie Wicelider - Arsenal Londyn zremisował na Stadium Of Light z Sunderlandem 1:1 i na to, że jutro Manchester United gra cięzki mecz z Liverpoolem. Jest to bardzo dobra okazja, żeby odskoczyć na 4 pkt. Chelsea jest w bardzo wysokiej formie, więc skoro Arsenal wygrał z Blackpool 6:0 u siebie, to dlaczego nie miałoby uczynić tego Chelsea? Myślę, że jutro Chelsea pokaże niestety klasę i pokona wysoko Blackpool. Na pewno próg 6 bramek jest dość wysoki, ale myślę, że dadzą radę. Ostatnio wygrali z Zlina 4:1 , teraz do składu wraca główny strzelec Drogba , który nie mógł zagrać w LM z powodu wykluczenia. Wynik jaki typuje to 6:0 - 7:0.

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: AS Bari - Cagliari Calcio
Typ: Połowa/Wynik końcowy - 2/2
Kurs: 5,80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Oba zespoły grają w Serie A znacznie powyżej oczekiwań gospodarze zajmują 7 a goście 3 miejsce w lidze. Ja postanowiłem postawić takie rozstrzygnięcie mimo że to nie Cagliari jest faworytem tego spotkania. Swój typ głównie uzasadniam tym, iż goście zdają się nabierać rozpędu po remisie w pierwszej kolejce tydzień temu rozgromili Rome 5:1! Bari równiez gra nie źle, wygrana w 1 kolejce z Juve 1:0. Ake potem już nie było tak różowo, remis 2:2 z Napoli. Wielu fachowców uważa, ża Bari jest faworytem tego meczu z powodu cięzkiego do zdobycia Stadionu, ale warto przypomnieć że ostanti mecz miedzy tymi drużynami na Stadio San Nicola zakończył się zwycięstwem Cagliari. Na koniec dodam liste absencji, mianowicie zdecydowanie dłuższa jest ona w wypadku gospodarzy brak: Romero, Salvatore Masiello, Rivasa i Belmonte.
Goście zagrają bez Biasiego i Contiego.

⛔ 100
 
D 0

dzieciak

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
Typ:2
Kurs: 2,28
Bukmacher: Tobet
Na niedzielę zostało zaplanowane spotkanie pomiędzy Arką, a Jagiellonią, liderem ekstraklasy. Naprzeciw siebie staną także dwaj bracia Burkhardt, Filipem grającym dla Arki oraz Marcinem z Jagiellonii. Jedyny chyba atutem Arki jest – atut własnego boiska, z sztuczną murawą, która i gospodarzom sprawia kłopoty. Jak dla mnie Jaga murowanym faworytem. To co pokazują piłkarze z Białegostoku to naprawdę interesujący i skuteczny futbol. Jaga w tym sezonie ograła już dwa razy mistrza Polski – Lecha, a w ostatnim spotkaniu z Wisłą pokazała też prawdziwy charakter. To co Grosicki wyprawiał z zawodnikami Białej Gwiazdy…po prostu ręce same składały się do oklasków. Arka bez szans na zatrzymanie rozpędzonej Jagi.

⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Palmeiras - Sao Paulo
Typ: X
Kurs: 3.32
Buk: PinnacleSports

Na jutro postanowiłem wybrać mecz z ligi brazylijskiej. Palmeiras zajmuję 11 lokatę w tabeli a ich rywale 12. Jak widać sąsiedzi. W tym meczu typuję remis a dlaczego ? Palmeiras jak dotąd prowadzi w klasyfikacji remisów w lidze, ma ich aż 11 ! A Sao Paulo też nie ma ich mało bo 7. Pokusiło mnie też to że Palmeiras w ostatnim czasie lubi remisować na 5 ostatnich meczy aż 3 remisy. Ich rywale od 5 meczy nie zremisowali a przedtem 3 remisy z rzędu. Podsumowując myślę że obu drużyną będzie bardzo zależało co skończy się podziałem punktów.

⛔ 100
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Mecz: Feyeenord - Ajax
typ: Suarez strzeli gola
kurs: 2.20
buk: unibet
czas: 12:30

Kolejny dzień zaliczony na plus tak więc idziemy dalej. Miałem na dziś kilka typów, ale wybrałem ten choć decyzja była trudna. Zobaczymy czy dobrze mi poszło. Spotkanie na pewno na które czekają wszyscy kibice Eredivisie, bo niewątpliwie pojedynek między Feyenordem a Ajaxem to najciekawszy mecz tej kolejki ligi Holenderskiej. Ajax, który 3 dni temu przegrał w Lidze Mistrzów 2:0 z Realem będzie chciał odkupić tamtą porażkę w tym meczu a przede wszystkim wskoczyć na fotel lidera ligi Holenderskiej do, którego traci zaledwie punkt. Drużyna gospodarzy natomiast tak dobrze jak Ajax się nie spisuje. 5 meczy i zaledwie 7 punktów. Raz na wozie raz pod wozem tak można określić formę graczy z Rotterdamu. A teraz najważniejsza część mojego typu. Czemu Suarez ? Po pierwsze nie grał z Realem za kartki tak więc jest w pełni wypoczęty. Po drugie w drużynie gospodarzy nie zagra ani pierwszy bramkarz (Robert van Dijk) ani drugi (Erwin Mulder). Tak więc w bramce stanie dość mało doświadczony Darley co może bardzo ułatwić strzelenie gola Urugwajczykowi. Jakby tego było mało nie zobaczymy w składzie Feyenoordu 3 obrońców: Daniego Fernandeza, Martina Indiego i Barta Schenkevelda. Widzimy więc, że defensywa jest bardzo, bardzo mocno osłabiona i strzelenie jednego gola przez Suareza nie powinno być problemem. A kurs zachęca bardzo.

⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Stabek - Odd Grenaland
2
5.00
WiliiamHill

Dzisiaj o godzinie 18.00 zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie w 1 lidze Norweskiej. Na przeciw siebie staną zespoły z drugiej płowy tabeli. Emocje gwarantowane.

Gospodarze zajmują obecnie tylko 11 miejsce. Na koncie mają 30 punktów. Lubia duzo strzelac ale zarazem dużo tracić bramek. Ostatni mecz to porazka.
Goście zajmują w ligowej tabeli 8 miejsce. na koncie 32 punkty. Bilans bramkowy prawie identyczny co dzisiejsi gospodarze. Ostatni mecz to zwycięstwo.

Zapowiada się na bardzo zacięty otwarty mecz. Myślę ze zobaczymy dziś wiele bramek. Warto więc postawić też na over 2,5 a nawet 3,5. Mój typ na dzisiaj to zwycięstwo Odd Grenalnd.

✅ 400
 
S 0

shawnmarion31

Użytkownik
Spotkanie: OSC Lille - AJ Auxerre (gospodarze wygrają w reg. czasie gry NO BET)
Typ: AJ Auxerre
Kurs: 2,15
Buk: Bwin
Analiza:

W dniu dzisiejszym z oferty wybrałem mecz Ligue 1 pomiędzy 12 w tabeli OSC Lille (1W, 4R, 0P) a przedostatnim AJ Auxerre (0W, 4R, 1P). Swoją analizę opieram tylko i wyłącznie na statystyce i mojej dziwnej filozofii ;) W 5 kolejkach obie ekipy remisowały aż czterokrotnie, w sumie w 10 meczach 1W, 8R, 1P - ileż można remisować? Zakładam, że to spotkanie nie zakończy się podziałem punktów. Stosując podpórkę na zwycięstwo gospodarzy, idąc moim tokiem myślenia, nic nie ryzykuję, albo wygram albo zwrot.
0 zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom