>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19 października 2010r. (wtorek)

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Spartak Moskwa - Chelsea Londyn (-1.5)
Typ : 2
Kurs : 4.0
Buk : Bet365
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 18:30 rozpocznie się &lt; wg. mnie &gt; bardzo ciekawe spotkanie w ramach 3 kolejki piłkarskiej ligi mistrzów . Zmierzą się ze sobą Mistrz Anglii czyli Chelsea Londyn z Rosyjską drużyną z Moskwy czyli Spartakiem . Jak dla mnie w tym meczu faworytami są goście z Wielkiej Brytanii . Jak już ktoś na tym forum napisał liga Angielska jest o niebo lepsza od Ligi naszych północno-wschodnich sąsiadów . Londyńczycy ostatni mecz ligowy tylko zremisowali z Aston Villa , jednak ja uważam iż oszczędzali się na dzisiejsze spotkanie . Spartak w swojej lidze weekendowe spotkanie wygrał 3:0 z słabiutkim Vladikavkaz . Zapraszam na bardzo dobrze zapowiadające się spotkanie . PozdraWiam .
✅300
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Mecz:Beijing Guoan vs. Albirex Niigata
Typ:Beijing+1
Kurs:2.24
Bukmacher:Betsafe
analiza:
Dwie kolejki do końca tej cudownej &quot;mafijnej&quot; ligi, czemu by nie zarobić jeszcze na meczach jak buk daje trzeba brać.Kurs na wygraną gospodarzy z podpórką całkiem fajny.Sąsiedzi w tabeli, różnica między nimi 3 pkt, stan bramkowy podobny, tylko mecze w tym sezonie między sobą oba dla abirexu.Abirex od 04.10 rozegrał już 4 mecze gdzie pierwszy wygrał, drugi przegrał, a dwa ostatnie zremisował, więc dlaczego dzisiaj mieliby to wygrać?.Drużyna gospodarzy miała więcej czasu na przygotowanie sie do tego meczu.
⛔100
 
S 0

sayad_saj

Użytkownik
Spotkanie: Beijing Guoan - Niigata (Singapore)
Typ: X
Kurs: 4.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Młodzi Chińczycy z juniorskiej Beijing Guoan ostatnio w kryzysie. W sierpniu ponieśli 3 porażki trzema golami. Potem przyszły dwa remisy z dość silnymi Lwami i Gombak, a tydzień temu znów przegrali na wyjeździe 0-3 z Balestier Khalsa. Dziś zagrają z sąsiadem w tabeli, Albirex Niigata. Goście trzymają dość równą formę przez dłuższy czas. Strzelają bardzo mało goli, ale i niewiele tracą. Ostatnie dwa mecze to remisy u siebie. Ostatnie wyjazdy to trzy remisy (0-0, 1-1, 1-1), dwie wygrane (2-1 i 1-0) i porażka (0-1). Jak widać drużyna ostatnio albo remisuje, albo wynik oscyluje w okolicach remisu.
Według mnie zapowiada się dość wyrównany mecz. Kurs na remis - zważywszy na to, że ostatnio oba zespoły często remisują - bardzo wysoki. W nieco lepszej obecnie dyspozycji są goście, ale to drużyna bardzo często remisująca. Co więcej - jest to dla nich piąte spotkanie w ostatnich dwóch tygodniach i do końca nie wiadomo w jakiej są dyspozycji fizycznej. W związku z tym uważam, że kurs na gości (1.5-1.6) jest zdecydowanie przesadzony. Remis jest jak najbardziej w zasięgu młodych Chińczyków. Stawiam właśnie na remis po wysokim kursie.
⛔100
 
M 0

matisnk123

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma- FC Basel
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drużyna z Rzymu po niezbyt udanym starcie sezonu, zmierzy się dzisiaj o 20:45 na Stadio Olimpico się z FC Basel. Myślę że Roma jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, jeśli chcą utrzymać drugą lokatę w tabeli. Roma ma na swoim koncie 3 punkty po porażce z Bayernem na wyjeździe 2:0 i wygraną z Cluj 2:1 u siebie. Natomiast Basel ma punktów 0. przegrali na wyjeździe z Cluj i również ponieśli porażke z Bayernem u siebie, obydwa mecze przegrali 2:1. Roma posiadając w drużynie takie nazwiska jak Totti, Mexes, Borriello (z czego tych dwóch ostatnich mają już po jednym golu na koncie w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów) mogą myśleć o zwycięstwie nad drużyną FC Basel, a co do tej drużyny to bez wątpienia największą gwiazdą jest Alexander Frei który też ma już jedną bramkę strzeloną.
Mój typ to zwycięstwo gospodarzy czyli AS Roma.
⛔100
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Spotkanie: Swansea - QPR
Typ: QPR wygra do zera - Tak
Kurs: 4,25
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj o 20.45 rozpocznie się spotkanie angielskiej Championship pomiędzy 4-tą Swansea a 1-szym QPR. Dwie drużyny sobie radzą dosyć dobrze, aczkolwiem QPR nie odnotowało jeszcze porażki w lidze, a Swansea ma ich już 4 (w 11 meczach). Wygraną QPR upatruję w bramkostrzelności tej drużyny, niezależnie czy na wyjeździe czy u siebie strzelają dużo bramek i co godne jest uwagi - bardzo mało tracąc, obecnie ich bilans bramkowy wynosi 24:3 i mają zarówno najwięcej bramek strzelonych i najmniej straconych, natomiast Swansea już nie reprezentuje się tak pokaźnie, gdzyż ich bilans wynosi 15:12 klasyfikując się w środku tabeli zarówno pod względem bramek strzelonych jak i straonch. QPR w ostatnich 5 meczach straciło starciło tylko 1 bramkę (mimo tego, wygrali mecz), stąd mój typ na wygraną QPR do 0.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna
Spotkanie: CS Sedan Ardennes vs ES Troyes
Typ: połowa/koniec X/X
Kurs: 4,60
Buk: Bwin
Godzina rozpoczęcia: 20-30
Analiza:
Spotkanie na szczycie 2 ligi francuskiej, w którym dojdzie do spotkania lidera piłkarzy Troyes z zajmującymi obecnie 3 miejsce zawodnikami z Sedan. Goście zajmujący pierwsze miejsce po 10 kolejkach w meczach wyjazdowych grają dobry futbol. Przegrali tylko jedno spośród 5 spotkań, przy czym cztery razy wygrali, nie ponosząc ani razu na boisku rywali podziału punktów. W ostatnim meczu rozegranym na wlasnym stadionie W meczach wyjazdowych goscie nie zachwycaja forma strzelecką, tylko raz spośród 5 spotkań zagrali na over w pozostalych spotkanich byliśmy świadkami underu. Sedan jak na ligę francuską, która wydaje mi się byc bardziej underową, dobrze spisuje się w formie strzeleckiej. Na 10 spotkań gospodarze dzisiejszego spotkania strzelili, aż 21 bramek. Jak chocby wracając pamięcia do mecze z początku października gdzie:
CS Sedan Ardennes Istres Ouest Provance 5 : 1
Sedan w meczach u siebie jak narazie nie zanotowali jeszcze ani jednej porażki, przy czym czterokrotnie wygrywali, i tylko raz remisując, w ostatnim meczu:
Le Havre AC CS Sedan Ardennes 1 : 1 . Dotychczasowe mecze h2h są prawie by na remis. Jednak w bezpośrednich meczach nie padał remis, można by rzec, że nawet rzadko, bo tylko raz. Jedno zwracając uwagę na fakt, można by stwierdzic, że będzie to mecz wyrównany-powodzenia
✅360
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Spotkanie: HIFK - Kärpät (+1)
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkają się ze sobą dwie silne drużyny ligi fińskiej. HIFK w chwili obecnej plasuje się w górnej części tabeli, dokładnie na 2 miejscu. Goście natomiast okupują 7 miejsce. Jestem przekonany że dzisiejszy mecz zakończy się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy. Moim głównym argumentem jest tu forma formacji obronnej gości oraz ataku gospodarzy. Gospodarze są najskuteczniejszą drużyną ligi natomiast goście tracą najwięcej bramek z całej ligi. Ponadto za HIFK przemawia własna tafla.
✅120
 
M 14

marcelinho18

Użytkownik
BRAGA - PARTIZAN
Typ : 1
Kurs : 1,85
Buk : Gamebookers

Zainteresowałem się tym meczem choć na pierwszy rzut oka wydaje się mało ciekawy. Jednak warto moim zdaniem spojrzeć trochę dokładniej na to jak prezentują się oba zespoły. Partizan - chyba najlepsza drużyna w swojej słabiutkiej serbskiej lidze. Wygrywa, ale zdarza im się męczyć, szczególnie na wyjazdach. ostatnio nawet zaliczyli porażkę. W lidze mistrzów jak dotąd w grupie dwie porażki. Myślę, że awans do Ligi Europejskiej z trzeciego miejsca byłby spełnieniem marzeń zarówno piłkarzy jak i kibiców. Braga - drużyna na razie może nie czaruje w lidze, ale walczy jak równy z równym z najmocniejszymi zespołami. Co najważniejsze, Braga jest to typowa drużyna swojego boiska (w lidze na trzy mecze trzy wygrane). Tu mogą wygrać z każdym. Nie pokazali tego jeszcze w grupie ligi mistrzów, ale jeżeli nie teraz to kiedy? Uważam, że dla tej drużyny awans z trzeciego miejsca do ligi europy to plan minimum. A żeby go zrealizować muszą ograć u siebie Partizan. Szachtar i Arsenal mają już po 6 pkt i myślę, że Braga chcąc pozostać w rozgrywkach europejskich po prostu musi ten mecz wygrać.
✅85
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Spotkanie; Spartak Moskwa - Chelsea Londyn
Typ; X do przerwy
Kurs; 2,00
Bukmacher; Expekt
Analiza:

Przed nami 3 kolejka ligi Mistrzów. Zainteresowało mnie szczególnie spotkanie Spartaka Moskwa i Chelsea Londyn. Zacznę od ekipy gospodarzy którzy mają ogromną szanse na awans do następnej rundy rozgrywek, pokonali oni słowacką Zlinę i sensacyjnie OL. Marsylie, mają tyle samo punktów co ich dzisiejszy rywal i remis dziś to dla Rosjan uwazam bardzo dobry wynik. Mają bardzo dobrą passe w lidze rosyjskiej(3 ostatnie spotkania wygrane), grają na własnym obiekcie, sprzyja im również mroźna pogoda do której są przyzywczajeni. Chelsea natomiast króluje w Premier League. Ostatnia wpadka z Aston Villą to raczej nie jakiś dołek tylko zwyczajny przypadek lub gorszy dzień niebieskich. Oczywiście Londyńczycy są zdecydowanym faworytem i nie wykluczam ich zwycięstwa pomimo tego że najprawdopodbniej nie zagraja Drogba i Lampard, ale remis krzywdy by im nie zrobił. Osobiście typuje underowe spoktanie i ciekawy tyoem wydaje się X do przerwy

Mój typ:
X do przerwy
⛔100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Spotkanie: Slovan Bratyslava - Banska Bystrica
Typ: Slovan -1.5gola
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj o godzinie 17.30 w hali Samsung-Arena w miejscowości Bratyslva dojdzie do hitu 18 kolejki Słowackiej Extraligi hokeja na lodzie. Miejscowy Slovan podejmować będzie Bańska Bystrica. Obie ekipy zaliczają się do grona 3 największych faworytów do mistrza kraju a po za nimi na pewno takie szanse ma jeszcze Kosice. Rok temu Slovan rządził w fazie zasadniczej ale odpadł wcześniej niż w finale. W tym sezonie odziwo lepiej na razie radzą są hokeiści z klubu Banska i plasują się na 2 pozycji, gospodarze są tuż za nimi. Hokeiści gości na 17 meczy aż 13 wygrali a ponieśli zaledwie 4 porażki. U Siebie mają kapitalny wynik 7-1 z kolei na wyjeździe troszkę gorzej 6-3. Wprawdzie mają 6 zwycięstw jednak trzeba przyznać że na wyjeździe pokonują rywali z niższej pułki jak np. Nitra, Skalica, Słowacja U20 czy Trencin. W meczach z Kosicami przegrali 2-3 a ostatni mecz przegrali z Poprad 3-1. To był także ich ostatni mecz a przecież trzeba przyznać że Banska nie ma takiego składu jak np. Kosice czy Slovan by utrzymywać wysoką formę przez długi okres i to właśnie teraz mogą mieć zniżkę formy. Slovan na 17 meczy wygrał 11 a 6 przegrał. U Siebie bilans 6-2, porażki to bardzo wielkie sensacje z Nitrą po dogrywce 1-2 i ostatnio z Trencin 1-3. Ogólnie Slovan jest w złej formie przegrał dwa ostatnie mecze strzelając tylko 2 gole a tracąc aż 8! Bukmacherzy od razu zwiększyli kurs bo w normalnej sytuacji typ na Slovan miał by kurs ok. 1.35 a ma 1.75. Ja postanowiłem grać nawet z handicapem ponieważ gospodarze mają świetny skład który może pokonać w lidze z każdym, Slovan u Siebie ma bilans bramek 31-14 a więc to pokazuje jak mają dobry atak np. z Martin 6-1, Skalica 6-0 czy z Zilina 7-2. Rywale nie najlepsi jednak z Kosicami ( liderem ) wygrali 2-0. Dzisiaj liczę że się przełamią i pokonają rywala który chyba trochę zrzucił tempo z początku sezonu.
⛔100
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Mecz: Chateauroux-Ajaccio
Typ: Chateauroux
Kurs:2.0
Bukmacher:Betathome
analiza:
Dziś wybrałem mecz z drugiej ligi francuskiej pomiędzy Chateauroux-Ajaccio. Gospodarz meczu jak na razie zajmuje czwarta lokatę w lidze natomiast jego rywal dopiero piętnaste. Watro jednak przypomnieć ,że gospodarze na własnym stadionie spisuje się dobrze ich bilans to 3 zwyciestwa 1 remis i 1 porażka natomiast ich przeciwnik na wyjazdach gra bardzo słabo. Nie wygrał jeszcze do tej pory żadnego meczu. Moim zdaniem w tym meczu to gospodarze będą góra. Mój typ na dziś to czysta 1.

⛔100
 
G 0

gorgon123

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma- FC Basel
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: betclick
Analiza:

Drużyna z Rzymu po niezbyt udanym starcie sezonu, zmierzy się dzisiaj o 20:45 na Stadio Olimpico się z FC Basel. Myślę że Roma jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, jeśli chcą utrzymać drugą lokatę w tabeli. Roma ma na swoim koncie 3 punkty po porażce z Bayernem na wyjeździe 2:0 i wygraną z Cluj 2:1 u siebie. Natomiast Basel ma punktów 0. przegrali na wyjeździe z Cluj i również ponieśli porażke z Bayernem u siebie, obydwa mecze przegrali 2:1. Roma posiadając w drużynie takie nazwiska jak Totti, Mexes, Borriello (z czego tych dwóch ostatnich mają już po jednym golu na koncie w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów) mogą myśleć o zwycięstwie nad drużyną FC Basel, a co do tej drużyny to bez wątpienia największą gwiazdą jest Alexander Frei który też ma już jedną bramkę strzeloną.
Mój typ to zwycięstwo gospodarzy czyli AS Roma

powtórzony typ
-100 pkt
 
A 0

ahten1

Użytkownik
Spotkanie: Slovan Bratyslava - Banska Bystrica
Typ: Banska Bystrica (zaklad handicap 0.0)
Kurs 3.3
Bukmacher: bet365
Obie ekipy w tym roku maja walczyc o tutul mistrza kraju, jednak Slovan, ktory w poprzednim roku zaja wysoka pozycje, w tym roku spisuje sie znacznie slabie. Glownym powodem sa kontuzje zawodnikow. Cytat z oficjalnej strony klubu: &quot;można powiedzieć, że mamy więcej kontuzjowanych graczy niż ci, którzy są zdrowi.&quot;. Potwierdza to chociazby ostatni przegrany mecz ze slabiutka Skalica 5-1. Banska natomiast w tym sezonie idzie jak burza, na 17 meczy ma 13 zwyciestw. Ostatnio przegrala na wyjezdzie z Popradem, ktory w tym sezonie rowniez radzi sobie znakomicie. Mysle ze zawodnicy Banskiej beda chcieli sie zrechabilitowac za ostatnia wpadke i wygraja ze Slovanem w regulaminowym czasie.
⛔100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma - FC Basel (EH 0-1)
Typ: AS Roma
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Nie rozumiem do końca, dlaczego bukmacherzy dają tak spore szanse na awans Bazylei. Dotychczas, w meczach z Cluj oraz Bayernem, nie wywalczyli ani punktu i grali niezbyt porywająco, o czym świadczy choćby porażka u siebie z bardzo kiepsko dysponowanym w ten dzień zespołem z Monachium. Roma z kolei w ostatnim meczu ligowym wreszcie pokazała dobry futbol, ograła 2:1 Genoę, a jedną z bramek zdobył Marco Boriello. Po kontuzji Vucinicia to właśnie na niego spadł obowiązek zdobywania goli, a wszyscy wiedzą, że gracz ten potrafi to robić znakomicie. Roma to zespół nieporównywalnie mocniejszy, niż Basel. O takich piłkarzach jak Pizarro, Juan, Mexes, Vucinic czy Boriello Bazylea może tylko pomarzyć, personalnie jest to dużo gorszy zespół od Romy, w tych rozgrywkach radzi sobie źle, na dodatek gra na wyjeździe. Dla mnie nie ma szans na choćby punkt.
⛔100
 
B 0

bloodberry

Użytkownik
Spotkanie: Al Quadsia - Al Riffa
Typ: Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? Al Quadsia
Kurs 3.55
Bukmacher: bwin
Witam. Na dziś mam bardzo ciekawy typ. Podaje go może nie po to żeby dołączyć do konkursu ale według mnie jest to dobra okazja na spory zarobek i chce się nią podzielić. Jest to mecz rewanżowy AFC Cup Azja. Quadsia drużyna z Kuwejtu a Riffa z Bahrainu ale ja opieram swój typ na obserwacji a nie potencjale lig krajowych. Czekam na ten mecz już od 2 tygodni bo właśnie wtedy obie te drużyny spotkały się po raz pierwszy w tym 2 meczu. Wynik 1szego spotkanie 2:0 dla Riffa przy czym cała 2 połowę Quadsia grała w 10 po czerwonej kartce w 45 min. I jak wyglądał mecz? Ciągłe ataki Quadsia i tylko dzięki kupie szczęścia ze strony Riffy żaden z nich nie był skuteczny. Działy się cuda słupki poprzeczki aż w końcu jedna kontra ponownie dużo szczęścia i 2:0 na koniec meczu. Było prawdziwe oblężenie bramki Riffy przez grającą w 10 Quadsia. Moim zdaniem dziś na własnym stadionie Quadsia odzyska szczęście (bo brakiem skuteczności tego co się działo nazwać nie można) i przy dopingu własnych kibiców spokojnie pokona Riffe minimum 2:0 co da dogrywkę a nawet wyżej i co za tym idzie awans. Ja jeszcze dzisiaj złapałem rano kurs 5.50 na awans Quadsia teraz jest już 3.55 więc spieszyć się i pobierać naprawdę warto.
Vamos Vamos Quadsia Quadsia !!!!
Pozdrawiam
✅255
 
M 0

mateqi

Użytkownik
Ajax - Auxerre
Typ:1
Kurs:1,61
Buk:bet365
Ajax bardzo dobrze ostatnio radzil sobie z milanem , chociaz bardzo im kibicowalem i liczylem na zwyciestwo okazalo sie jednak ze zremisowali. Auxerre bez Jelenia , czyli bez tego dzieki ktoremu wiele razy druzyna byla ratowana. Mysle ze nikt inny oprocz irka nie moglby tutaj cos zdzialac majac przed soba tak silny zespol jakim jest ajax. Suarez Sulejmani i reszta ekipy powinna sobie spokojnie poradzic z przyjezdnym Auxerre. W lidze auxerre odnotowalo tylko jedno zwyciestwo i to z druyna ktora zdobyla chyba tylko 1 punkt w lidze od poczatku sezonu. Takze maja kryzys ktory ajax powinien wykorzystac.
✅61
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
spotkanie : real madryt - AC milan (strzelec pierwszego gola)
typ : Gonzalo Higuan
kurs : 5.50
bukmacher : sportingbet
analiza :
dzis o godzinie 20.45 rozegrane zostanie spotkanie 3 kolejki fazy grupowej ligi mistrzow , pomiedzy realem madryt , a AC milan . real madryt po 2 kolejkach zajmuje 1 miejsce w grupie z dorobkiem 6 punktow i z ogolym bilansem bramkowym +3 . AC milan po 2 meczach zgromadził 4 punkty i z ogolnym bilansem bramkowym +2 zajmuje 2 miejsce w tabeli . w dzisiejszym meczu stawiam , ze gonzalo higuan trafi pierwsza bramke , ponieważ w primera division strzelił juz 4 bramki , a w lidze mistrzow ma na swoim koncie 1 trafienie . jak wiemy jose mourinho konsekwetnie stawia na higuana , ktory w kazdym meczu ma mnostwo sytuacji , lecz niekiedy ma problem z ich wykonczeniem . real preferuje ofensywny styl gry ,wiec mnostwo pilek pojdzie do higuana , ktorego wspierac bedzi ronaldo !!! POLECAM !!!
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Spartak Moskwa - Chelsea Londyn
Typ: Chelsea wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie ponizej 2,5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj wtorek, a więc spotkanie Ligi Mistrzów i od razu czeka nas o 18:30 bardzo ciekawe spotkanie zmierzą się bowie przeciwko sobie drużyny niepokonane, co więcej zespoły które nie straciły do tej pory nawet punktu w Lidze Mistrzów, mowa tu oczywiście o spotkaniu Spartak Moskwa - Chelsea Londyn. Gospodarze spotkania to Spartak Moskwa, a więc solidna rosyjska firma zespół w LM ma na swoim koncie 6 punktów po zwycięstwach: 1:0 na wyjeździe z Olympique Marsylia oraz domowe 3:0 z MSK Żylina. Chelsea podobnie jak gospodarze dzisiejszego spotkania mają na swoim koncie 6 punktów: wyjazdowa wygrana 4:1 z Żyliną oraz domowe zwycięstwo 2:0 z OM. Po stronie obu drużyn mamy paru piłkarzy kontuzjowanych, po stronie drużyny z Rosji nie pewny jest występ Aidena McGeady&#39;ego i Kirilla Kombarova. W Chelsea Londyn natomiast zabraknie: Franka Lamparda, Didiera Drogby, Yossiego Benayouna, Salomona Kalou i Alexa. Mimo absencji faworytem jest zespół &quot;The Blues&quot;, ponieważ mają lepszy skład, a dlaczego under 2.5 gola ? Obie drużyny mało goli tracą, Chelsea w Lidze Angielskiej dopiero 2, a Spartak jest gospodarzem dzisiejszego spotkania dlatego nie spodziewam się gradu goli.
✅220
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Roma-Basel (roznica zwyciestwa)
typ; Roma dwoma bramkami
4.75
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu 3 kolejki fazy grupowej ligi mistrzow as roma na wlasnym stadionie podejmie szwajcarski fc basel . Roma po dwoch spotkaniach ma na swoim koncie 3 punkty i jest na 2 miejscu w tabeli . Druzyna Francesco Tottiego pokonala u siebie Cluj 2-1 i przegrala 0-2 na wyjezdzie z Bayernem . Bazylea natomiast przegrala dwa spotkania i z zerowym dorobkiem punktowym zajmuje ostatnie miejsce w grupie E (wyjazd Cluj 1-2 , dom Bayern 1-2). Roma szczegolnie dobrze radzi sobie u siebie . Wygrala 3 ostatnie spotkania na wlasnym stadionie . Pokonala w nich wspomniany wyzej Cluj(2-1) , mistrza Wloch - Inter(1-0) oraz ograla Genue (2-1) . Bazylea rowniez w lidze nie zachwyca , zremisowala ostatnio z przecietnym Sionem . Obie druzyny , gdy gospodarzem byli Wlosi spotkaly sie dwukrotnie . Dwa razy gora byla Roma sadze , ze dzis bedzie podobnie .
03/12-09 Liga Europejska UEFA, Grupa E Roma vs. FC Basel 2:1
14/12-05 Puchar UEFA, Grupa E Roma vs. FC Basel 3:1
⛔100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam - AJ Auxerre
Typ: 1 (EH 0:1)
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Pierwotnie miałem stawiać na czystą 1 (tak mam na kuponie), ale ponieważ mecz jest zajęty stawiam na handi. Moim faworytem w tym meczu są gospodarze z Amsterdam ArenA. Głównym argumentem jest KATASTROFALNA forma Auxerre. W Ligue 1 wygrali tylko jeden mecz - ze słabiutkim Arles-Avignon. Pozatym grają słabo, a do tego kontuzjowany jest ich najlepszy strzelec, Ireneusz Jeleń. W drużynie Ajaxu panują bojowe nastroje. Dobrze radzą sobie w Eredivisie, gdzie zajmują drugie miejsce z punktem straty do PSV Eindhoven. W LM nie sprostali w pierwszej kolejce Realowi, a następnie zremisowali z Milanem. Po dwóch meczach mają tylko punkt, i to chyba zamyka ich marzenia o wyjściu z grupy. Natomiast ten mecz może być przepustką do trzeciego miejsca, i co za tym idzie grą w Europa League. Poza Jeleniem dzisiaj wieczorem nie zagrają Alain Traore, Steven Langil, Yaya Sanogo, Anthony Le Tallec, Alexandre Licata i Jean-Pascal Mignot. Natomiast drużyna Ajaxu zagra bez osłabień, ze swoimi największymi gwiazdami, Suarezem, de Zeeuwem, Van der Wielem czy Emanuelsonem. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom