>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 19.12.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Spotkanie: FC Groningen - Nijmegen / KNVB Beker - Puchar Holandii
Typ: Groningen
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
vs

Dziś o awans do ćwierćfinału Pucharu Holandii będą walczyć zespoły FC Groningen i NEC Nijmegen. Drużyna gospodarzy zdecydowanie lepiej radzi sobie w Eredivisie , zajmuję 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 pkt. Drużyna Nijmegen natomiast jest najsłabszą drużyną i zamyka tabele z 15 oczkami na koncie. Nijmegen jest zdecydowanie słabszą drużyną i myślę że bardziej od dalszej gry w Pucharze będzie interesowało ich zdobywanie punktów w Eredivisie i walka o utrzymanie. Kolejnym argumentem że goście odpuszczą ten mecz jest to że już w niedzielę odbędzie się mecz ligowy między tymi drużynami na którym o wiele bardziej będzie im zależało.
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
IIHF World Championship, Division II
Group B
:hokej:16:30
Słowenia U-20 - Austria U-20 reg.time @ 2.00 Bet365

Nie skomentuję tego co nasi młodzieżowcy zrobili wczoraj, zwłaszcza w 3 tercji ze Słoweńcami. Pełna olewka przy wyniku 2:1 grali od niechcenia. Bardzo dobrze, że przegrali, brawa do Słoweńców za walkę do końca. Niech pograją sobie z takimi Hiszpanami czy Holendrami to może się nauczą czegoś.

Ich wczorajsi pogromcy po rzutach karnych, Słoweńcy zagrają dziś z Austriakami. Nie będzie to na pewno jakiś hit w Sanoku, ale patrząc na tabelę, to młodzieżówka austriacka potrzebuje punktów jak ryba wody. Są na 6 miejscu w tabeli z bilansem bramkowym 2:10 i z zerowym dorobkiem punktowym. Mam nadzieję, że z tarczą z tego meczu wyjdzie drużyna proponowana przeze mnie. Walka o spadek do dywizji 1B pomiędzy Polską, Austrią i Słowenią rozstrzygnie się najprawdopodobniej w sobotę bo nie wydaje mi się, żeby Polacy byli w stanie wygrać z Białorusią :smile:
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Piłka ręczna - Francja Div 1
Spotkanie: Chambery Savoie (+3) - Dunkerque
Typ: 2
Kurs: 2.93
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj postanowiłem zagrać spotkanie piłkarzy ręcznych ligi Francuskiej. Zespół Chambery Savoie spotka się dzisiaj u siebie z liderami, zespołem Dunkerque. Gospodarze są w bardzo kiepskiej formie, zajmują 11 pozycje w tabeli a ostatnie cztery spotkania skończyły się ich porażką. Do tego dochodzą urazy paru zawodników którzy nię będą mogli zagrać min. Edin Basic, Bertrand Gille i Marko Panic. Goście są w odmiennych nastrojach, są liderami ligi Francuskiej i w przypadku wygranej mogą powiększyć przewage punktową nad drugim PSG Handball. Wygrali cztery ostatnie spotkania w tym jedno z Vive Kielce w Lidze Mistrzów gdzie byli skazywani na porażke. W lidze na 6 wyjazdowych spotkań nie przegrali jeszcze żadnego i po dzisiejszym meczu raczej też będą bez porażki.

⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Espanyol - Jaen
Jaen awans
8,00
Unibet

Żaden wynik w Pucharze Króla już nie zdziwi. Gram na porażkę Espanyolu w takim razie. Będzie dość rezerwowy skład. Pizzi i Simao, którzy stracili miejsce w składzie również są powołani na ten mecz. Normalnie nie widzi ich trener w swojej koncepcji i często kibice oraz media zastanawiają się dlaczego akurat ci zawodnicy są pomijani. Obrona też w dość niecodziennym zestawieniu. Hector Moreno pewnie zasiądzie na ławie, Kiko Casilla, również da wykazać się rezerwowemu bramkarzowi.
Mecze Jaen widziałem w tym sezonie ze 3 razy. Bardzo przyzwoicie spisuje się ofensywa, ale za to obrona lubi popełniać błędy, co było widać także w pierwszym meczu z Espanyolem. Wynik komfortowy nie jest, ale Granada czy Sevilla była w dużo bardziej komfortowej sytuacji, a mimo to również odpadli.
Espanyol w lidze bez formy. Po dobrym początku coś się zacięło. W ostatnim czasie wygrali tylko z Rayo, a i tam wiele okoliczności dopisało - czerwona kartka, rzuty karne.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1morro 26

1morro

Użytkownik
Piłka ręczna »Francja» Division 1
Chambery Savoie - Dunkierka
TYP: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: williamHill
Kolega powyżej ładnie opisał sytuacje w klubach i ewentualne niedyspozycje zawodników. Zagram ostro na czystą dwójkę. Dunkierka jest poukładanym klubem i wszyscy zdają sobie sprawę z tego że mecze z ligowymi przeciętniakami należy wygrywać. Jak już kolega wspomniał Dunk. pogonili Vivę 30:25 ale co ważniejsze 05.12 ograli PSG 25:21 a 13.12 Dijon 26:25 do przerwy przegrywając jednym punktem. Mecz wyjazdowy lecz sądzę że dziś nie będzie tyle nerwówki jak w poprzednim spotkaniu.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina -koszykówka, Euroliga
2013.12.19 godz. 18-45
Spotkanie: Zielona Gora - Olympiakos
Typ: Olympiakos -5,5
Kurs: 1,91
buk: william hill
Analiza:
Juz za chwile ostatni mecz Zastalu u siebie w tegorocznej fazie grupowej Euroligi. Zielonogórznie podejmą obronce mistrzowskiego tytułu, koszykarzy Olympiakosu. Grecy w cuglach wygrali grupę C odnosząc komplet dziewięciu zwycięstw zdecydowanie wyprzedzając resztę konkurencji. Zastal natomiast zamyka tabele z iluzorycznymi szansami na awans. By tak sie stało to muszą wpierw wygrać z Olympiakosem. Zadanie conajmniej z najwyższym stopniem trudności. Dwa kolejne warunki są niezależne od nich: Siena nie moze pokonać u siebie Unicai, a Bayern również u siebie nie moze wygrać z Galatasaray. Nie wiem jak wygląda dokładnie regulamin Euroligi, co decyduje o wyższej lokacie: czy bezpośrednie mecze czy małe punkty. Jeśli wariant pierwszy to szans juz nie ma bo lepiej wyglądaja w starciach z Sieną, gorzej natomiast z Bayernem. Jeśli małe punkty to tu sytuacja również wygląda fatalnie bo z wymienionej trójki maja najgorszy bilans, bo -81, natomiast Sienia ma -30, a Bayern +7. To jasno przedstawia sytuację ekipę z Zielonej Góry. Olympiakos mimo iż przyjezdzaja do Polski bez Begica i Printezisa, ale za to do składu wraca Cedric Simmons, więc sytytuacja w zespole gości wygląda już bardzo dobrze. Gospodarze natomiast wystąpią bez Mantasa Cesnauskisa, który leczy kontuzję stopy. Zawsze w tym sezonie stawiałem na Olympiakos, który mniego zespołu, jeszcze ani razu nie zawiódł. Taka jest właśnie mentalność tego zespołu, ze graja zawsze o zwycięstwo. I na razie wygrali wszystkie możliwe mecze, a było ich juz dwadzieścia pięć. I tak samo powinno być w Zielonej Górze, bo gospodarze to jeszcze nie jest doświadczony zespół w Eurolidze, choć trzeba przyznać, ze gdyby mieli wiecej szcześcia, to by sie cieszyli z awansu. Na początku dostawali baty od wszystkich, ale zdarzyły sie dwie pechowe porażki w Sienie i własnie w Pireusie. Dzis grają praktycznie o pietruszkę. Olympiakos to zawsze Olympiakos, nawet gdy graja o nic to trzeba pamiętac o ich ogromnym potencjale. Uważam, ze to gościom bardziej bedzie zależało na zwycięstwie, bo to sprawi ze zakończą fazę grupową z kompletem punktów ( szanse ma tez jedynie Real Madryt). Uważam ze goście wygraja pewnie ten mecz

✅ 91
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
IJsselmeervogels - Ajax
Ile razem bramek strzelą obie drużyny w pierwszej połowie meczu?
TYP: więcej bramek (ponad dwie)
3,50
Betsson
Ajax Amsterdam to firma znana w Holandii i nikomu jej przedstawiać nie trzeba. Gospodarze to dla mniej, jak i pewnie dla większości anonimowa drużyna. Nie uważam, że stać ich na niespodziankę. Ajax nawet jeśli wyjdzie w okrojonym składzie, powinien zaaplikować swoim rywalom kilka goli. Amsterdamczycy już do przerwy jak dla mnie rozstrzygną losy tego spotkania, i trzy gole w pierwszej połówce to dla mnie opcja godna uwagi.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom