>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.11.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis, Londyn
Godzina: 15:00
Spotkanie: Federer Roger - Nishikori Kei
Typ: DW 2:0 Roger Federer
Kurs: 1.50
Bukmacher: betsson
Analiza:
Grałem przeciwko królowi, bo nie zachwycał w wygranym meczu z Berdychem, popełniał ogrom błędów niewymuszonych, no i to właściwie zadecydowało o postawieniu Novaka w roli wielkiego faworyta. W zasadzie to nikt się chyba nie spodziewał takiego przebiegu spotkania, jaki widzieliśmy w meczu Novaka i Rogera. Bardzo mało błędów Rogera, zdyscyplinowanie, zaangażowanie i ogromna motywacja Federera pozwoliła mu, nie oszukujmy się - zdominować Novaka. Co prawda widać było lekkie poirytowanie Djokovicia, gdy publiczność oklaskiwała jego błędy, gdy uderzał w siatkę lub autował, ale błędy te były konsekwencją bardzo dobrej gry Federera. Dzisiejsze spotkanie będzie jednostronne i liczę na pewne zwycięstwo 2:0 Federera, który powinien starać się przełamać Japończyka bardzo szybko. O lekceważeniu w tak prestiżowym turnieju nie ma mowy. Nishikori wygrał z Berdychem, który nie jest w formie i granie na przeciw Tomasa to czysty zysk. Mimo wszystko Kei męczył się z nim, a przeważył ostatni set i głupie błędy Czecha.
⛔ 100
 
K 1

kesur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna. EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni
Godzina: 20:00
Spotkanie: Schaffhausen - Met. Skopje
Typ: ilość bramek w meczu
Schaffhausen - Met. Skopje (-) (48.5)
Kurs: 2,46
Bukmacher: STS
Analiza: Met. Skopje na bardzo dobra defensywę oraz nie najmocniejszą ofensywne co widać po bramkach w lidze mistrzów. W ciągu 7 meczów stracili 160 bramek, a strzelili 155. Średnio w meczu tracą 23 a strzelają 22.
Z liderem grupy który ma najwięcej strzelonych bramek padł wynik 21;23.

Moim zdaniem Met. Skopje skupi się na dobrej defensywie żeby wygrać ten mecz.
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals 2015
Godzina: 19:00 CET
Spotkanie: Bryan B / Bryan M - Murray J / Peers J
Typ: Murray J / Peers J
Kurs: 2,80
Bukmacher: otobet
Analiza: Nie wiem czemu Bryany znowu są takimi faworytami. Przecież oba duety są dokładnie w takiej samej sytuacji i de facto jest to mecz o awans: oba dostały regularne bęcki od Bopanna &amp; Mergea i oba ograły (z mniejszymi czy większymi problemami) debel świrniętych Włochów, którzy mają już tylko matematyczne szanse na awans. Sytuacja jest prosta do bólu: kto wygrywa awansuje do półfinału, kto przegrywa pakuje manatki. A tu tymczasem kursy wystawione jakbyśmy się cofnęli do poprzedniego sezonu kiedy Bliźniaki goniły Wielkiego Szlema, czy jeszcze wcześniej kiedy absolutnie dominowali w męskim deblu. Te czasy już chyba bezpowrotnie odeszły i teraz Bryany stają się coraz częściej równorzędnymi rywalami nawet dla przeciętnych składaków, nie mówiąc o regularnych deblach. Dość powiedzieć, że wtorkowa wygrana z Włochami była pierwszym meczem w którym nie stracili seta od 8 spotkań, co dużo mówi o ich formie. I teraz za rywali mają zmotywowanych rywali, którzy walczą o dokładnie to samo, do tego są w niezłej formie, wcale nie kwitnącej, ale Amerykanie też nie są, i jeszcze na dodatek Brytyjczycy grają przy własnej publice, która przy tak wyrównanych siłach może być języczkiem u wagi. Dla mnie to wystarczające przesłanki do tego, żeby zagrać na to, że to będzie kolejny trudny mecz dla Bliźniaków i nie koniecznie zakończony dla nich happyendem. Całkiem prawdopodobne, że podzielą się setami, a wtedy oba bety prawie automatu będą spełnione, a i wygrana dogów mnie nie zdziwi.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS
⛔ 100
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 17:45
Spotkanie: Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,72
Bukmacher: B et365
Analiza:
Dziś o 17:45 rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski. Po udanym wczorajszym typie na Legię, dziś moje pieniądze ulokuję w spotkaniu Cracovii z Zagłębiem. Jak wiemy Cracovia jest obecnie trzecim zespołem Ekstraklasy, a Zagłębie jest trzecie tylko, że w I lidze. To co wyróżnia oba zespoły, to wspaniała ofensywa, bardzo efektowny styl i często zapominanie o tyłach, ale skuteczność w dużej mierze dominuje nad obroną i dlatego oba zespoły są tak wysoko. Zagłębie bardzo możliwe, że byłoby w pierwszej dwójce, bo ma o jeden mecz mniej niż reszta stawki (nie grali jeszcze z Zawiszą). W pierwszym meczu w Sosnowcu oba zespoły stworzyły sobie po kilka okazji, natomiast widać było większą jakość i ogranie Cracovii, która finalnie zwyciężyła 2:1. Dziś jest rewanż. Cracovia pomna zeszłorocznej kompromitacji z Błękitnymi, na pewno nie odpuści, w dodatku mając korzystny wynik z meczu wyjazdowego, a Zagłębie natomiast nie ma nic do stracenia i będzie grało do przodu, radosny futbol. Dodajmy fakt, iż w weekend grają bardzo ważne spotkanie z liderem tabeli czyli Wisłą Płock, w dodatku na wyjeździe. Nie ukrywam, że darzę Zagłębie pewną sympatią, ale zwyczajnie wiem na co ich stać i myślę, że dawaliby sobie nawet w miarę radę obecnie w Ekstraklasie. Tak grając, mieliby szansę na utrzymanie. Trener Cracovii Jacek Zieliński zapowiedział, że wystawi najmocniejszy skład, gdyż nie chce przejść obok meczu i zależy mu na awansie. Nie zagra jedynie wspaniały w ostatnich dniach Kapustka, którego zastapi Marcin Budziński. Pomimo to, myślę, że Cracovia u siebie strzeli jednego gola, a i Zagłębie też coś strzeli mając tak kreatywnych piłkarzy jak chociażby Pribula, Fidziukiewicz czy Arak, a do tego doświadczonych zawodników jak Fonfara. Przyznam szczerze, że nie wiem jaki skład wystawi dziś trener Zagłębia, natomiast uważam, że Zagłębie stać na strzelenie gola w Krakowie i niezależnie od tego ile wpadnie goli, to obu drużynom uda się strzelić choć po bramce. Zapowiada się ciekawe widowisko i otwarta gra z obu stron, liczę na ofensywny futbol ;)
⛔ 100
 
janosik1x2 29

janosik1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lyngby - Vejle
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: b365
Analiza:
Witam, cienka oferta dzis ale zawsze cos jest do gry,, ????
Zapraszam do Dani do miasta Lyngby polozonego na polnoc od stolicy Kopenhagi.
Wieczorem dojdzie tam do ciekawego pojedynku na szczycie tabeli..prawie.
Gospodarze rok w rok zaliczani sa do faworytow do awansu i rok w rok brakuje im punktow .. njak np .w ostatnim sezonie slaba koncowka i tylko 3 miejsce.
W tym roku jest latwiej o awans bo wchodza 3 najlepsze druzyny
W tym roku znakomita gra u siebie i bilans 8-1-0
Ostatnio porazka na wyjezdzie z wiceliderem mam nadzieje ze wplynie motywujaco na pilkarzy .
Goscie notuja serie 3 zwyciestw i mysle ,ze to max i statystycznie patrzac dzis sa bez szans.
✅ 85
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: 1 (-1)
Kurs: 3,70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś stawiam na handicap na Lecha gdyż zespół pod wodzą Jana Urbana gra z meczu na mecz lepiej i trzeba przyznać że efekt nowej miotły zadziałał. Trener Urban stawia na młodzież co daje efekty w postaci zwycięstw. Dziś nie powinno być inaczej.
KIEPSKA ANALIZA
 
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
⚽ Puchar Polski
Godzina 17:45
- Cracovia : Zagłębie Sosnowiec
- Zagłębie Sosnowiec strzeli over 1.5 gola
- 3.75
- Unibet
Dziś znowu u mnie Puchar Polski , we wczorajszym pojedynku Legii z Chojniczanką gościom udało się zdobyć jedną bramkę a trzeba przyznać że okazji aby zdobyć drugą też mieli dlatego dziś postanowiłem zagrać na gol (e) ze strony Zagłębia , Cracovia w przerwie na reprezentację trenowała bez 4 swoich zawodników , dwa mecze towarzyskie w kadrze Adama Nawałki rozegrał Bartosz Kapustka. Paweł Jaroszyński wystąpił w meczu towarzyskim kadry młodzieżowej z Ukrainą , Mateusz Wdowiak zagrał w kadrze U-21 z Niemcami Deniss Rakels zagrał w kadrze Łotwy w towarzyskim meczu z Irlandią Północną tak więc dopiero dziś trener Zieliński miał wszystkich w komplecie co może mieć swoje znaczenie chociaż nie musi , Cracovia co prawda gra ostatnio bardzo dobrze a u siebie na ostatnie 4 mecze to 4 zwycięstwa no i ta skuteczność 16:5 ..... ale to liga natomiast zaglądając jak im idzie w meczach PP to już tak różowo nie wygląda bo pamiętamy jak to było w ostatniej edycji PP kiedy to Pasy polegli z rewelacją poprzednich rozgrywek Błękitnymi Stargard przegrywając u nich 2:0 i tak sam wynik tu na Cracovii tak więc liczę że i dziś Zagłębie także pokaże się z dobrej strony i podejmie walkę o awans do półfinału bo przecież chłopaki nie mają nic do stracenia gdyż u siebie polegli 1:2 tak więc liczę na dobry mecz a przede wszystkim na gole ze strony Zagłębia których wyniki także w lidze nie są złe !
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals 2015
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bryan/Bryan - Murray/Peers
Typ: 0-2
Kurs: 5,15
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Spróbujmy coś takiego. Bryany dalej wg mnie bez formy, oklep w pierwszym meczu, w drugim wygrali z najsłabszą drużyną w grupie. Murraye potrafią ładnie pograć, kibice będą ich wspierać i na pewno stać ich tutaj na zwycięstwo. O przełamania raczej będzie ciężko, obie pary dobrze trzymają serwis a w tiebreakach decydują pojedyncze piłki, więc taki kurs jest znacznie przesadzony moim zdaniem. Bracia to już nie ta dominacja co kiedyś, w tym sezonie nie wygrali żadnego szlema, a w US Open odpadli w pierwszym meczu. Gdy Murraye zagrają na swoim dobrym poziomie mają duże szanse.
⛔ 100
 
wonderwall 0

wonderwall

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals 2015
Godzina: 21:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Tomas Berdych
Typ: Novak Djokovic -5.5 - Gemy
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Djokovic po dość zaskakującej porażce z Federerem, dzis przystępuje do gry z Berdychem. Spotkanie to wygra poprostu na 100% ???? ,ale nie wiadomo w jakich rozmiarach. Mimo, że ostatni ich pojedynek zakończył się wygraną 2-0 dla Novaka, po dwóch tie-break&#39;ach oraz nie wiele ich pojedynków kończyło się dość sporą przewagą Djokovicia, to mimo wszystko uważam, że dziś go zmiażdży. Djoković zazwyczaj po przegranym meczu następny wygrywa bardzo pokaźnie, uważam, że dziś pokaże, że ostatnia porażka to tylko był gorszy dzień. Berdych nie jest w stanie postawić się dla Djokovicia, ale jak wielki opór mu postawi, dowiemy się już wieczorem.
⛔ 100
 
R 2

rafallo10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka/Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Modena-Trefl Gdańsk
Typ: Modena Wygra pierwszy set i Wygra mecz
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Co tu dużo analizować? Starcie aktualnych wicemistrzów swoich krajów. Modena w fenomenalnej formie, mająca zawodników światowej klasy m.in Earvin N&#39;Gapeth oraz rozumiejący się bez słów duet reprezentantów Brazylii, rozgrywający Bruno Rezende i środkowy Lucas. Lotos trochę inna pułka,do tego niestabilna forma w tym sezonie. Sztab techniczny Lotosu uznał ze głownym priorytetem w tym tygodniu będzie mecz z Jastrzębiem w Plus Lidze wiec mobilizacja marna na mecz z Modeną. Włosi doskonale zdają sobie sprawe ze 1 set jest ważny by od razu wybić z głowy jakąkolwiek kontrolę nad meczem przeciwnika.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Barclays ATP World Tour Finals (Londyn)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Djokovic Novak - Berdych Tomas
Typ: 2 handicap -0.5 asa serwisowego
Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kolejny typ statystyczny, lecz moim zdaniem ten typ to prawdziwa okazja od bukmacherów po niezłym kursie! Bije ode mnie wielki optymizm lecz mam ku temu powody. Piszę tą analizę kiedy trwa mecz Federer - Nishikori gdzie jest po 1:1 w setach ale mnie ten mecz nie interesuje. Kurs na Novaka 1.09 jest śmieszny a 2:0 w okolicach 1.35 jest jeszcze bardziej żenujący i nie ma się tego co łapać. Owszem w bezpośrednich pojedynkach prwadzi Serb 20:2 lecz to zawsze może się zmienić. Berdych w tym turnieju gra patologię! W pierwszym meczu z Federerem nie siedział mu serwis czyli automatycznie jest skreślony na stracie plus jego kopuła dobrze nie pracowała i wtopił 6:4, 6:2. Później Czech miał wygrać z niebędącym w formie Japończykiem a przegrał już po walce 7:5, 3:6, 6:3.
Djoko natomiast połknął Japończyka bo rozwalił go 6:1, 6:1 a z Federerem przegrał 7:5, 6:2 gdzie był to jego najgorszy mecz w sezonie oraz pierwsza porażka na hali od dawien dawna. Czy Tomas może zagrać kolejny zły mecz albo przeciętny? Oczywiście, że tak lecz to będzie jego trzeci mecz i serwis powinien w końcu wrócić. Serwis na dobrą sprawę to jest jedyny element w którym Berdych jest i powinien być lepszy. Tylko jeden as różnicy? Moim zdaniem linia powinna być wystawiona jakoś -4.5. Panowie ostatni raz spotkali się w Paryżu i tam królował Djoko 7:6, 7:6. Nawet jak tutaj Nole pokona Tomaszka 6:4, 6:3 to Pepik powinien więcej asów posłać. Stawiam tutaj bez najmniejszego zawahania na typ w stronę Czecha. Nie lubię być tak bardzo pewny, ale w tym przypadku jestem. Nic tylko grać!
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Polski
Godzina:20.45
Spotkanie :Lech-Lubin
Typ:powyżej 2.5 bramek w I poł meczu.
Kurs 8.00
Buk : bet365
Analiza : Witam bardzo serdecznie . Na dziś wybrałem rewanżowe starcie w PP pomiędzy Lechem Poznań, a Zagłębiem Lubin . Buki wskazują na lekkiego faworyta zespół gospodarze ja uważam podobnie i myślę że na luzie można zagrać na Lecha w handicapie . Jednak na ten mecz przygotywałem inny zakład , a mianowicie typ że w I poł padną co najmniej trzy bramki . Zakład ryzykowny ale myślę , że prawdopodobny bo Lech podnosi się z dna i ostatnimi czasy gra już naprawdę przyzwoicie . Zagłębie nie wygrało meczu ligowego/pucharowego od prawie dwóch miesięcy i nie sądzę aby dziś dali rady Lechowi , który ewidentnie się poprawił w ostatnim czasie. Ja spodziewam się ciekawego i zaciętego meczu już od początku i na pierwszą połowę obstawiam wynik 2-1 dla Lecha. Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie:Cedevita-Olympiakos
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: 365bet Co tu duzo pisac, Olympiakos dzis bez 3 podstawowych graczy,Spanoulis, Printezis, Young, plus dobra forma Cedevity, po takim kursie warto !
Kiepska analiza
 
masiiv 4

masiiv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: Wygrane w jednej z połów : Lech Poznań
Kurs: 1,48
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam serdecznie, po przerwie wracam do typowania, zacznę skromnie i mam nadzieję, że skutecznie ???? W pierwszym starciu zwycięsko wyszedł Lech, skromnie bo skromnie, ale jednak. Wynik 1:0 na korzyść Lecha świadczy jednak o tym, że kwestia awansu nie jest jeszcze przesądzona, i dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami emocjonującego spotkania. Nie jestem przekonany co do końcowego wyniku meczu, jednak wygrana przynajmniej w jednej z dwóch połow przez Lecha, jest w moim odczuciu bardzo realna. Czystej 1 nie odważę się postawić, jest to mecz pucharowy, i nie jestem jeszcze w 100% przekonany co do dyspozycji dzisiejszych gospodarzy, wiadomo jak prezentowali się w lidze. Jednak jedną z połów tego meczu powinni wygrać, na co licze ja i mój portfel !
✅ 48
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie: DHL Modena - Lotos Gdańsk
Typ: under 134,5 pkt
Kurs: 3,80
Buk: Unibet
Godz: 20:30
W meczu Ligi Mistrzów DHL Modena podejmie Lotos Gdańsk. Obie drużyny wygrały swoje mecze w pierwszej kolejce. Podopieczni Lorenzettiego przewodzą w rozgrywkach Serie A z kompletem punktów. Do składu powraca Ngapeth, który był zawieszony przez klub przez kolejne ekscesy. W klubie zaszło do kilku kosmetycznych zmian, więc zespół jest świetnie zgrany ze sobą. Gdańszczanie dostali ostatnio łomot w trzech setach w Bełchatowie. Zresztą podopieczni Anastasiego stracili też punkt z Bielskiem Białą oraz po secie z osłabioną Częstochową i Kielcami. Kompletnie bez formy jest Troy, który preferuje atak &quot;siła x ramię&quot;, które najczęściej kończy się blokiem lub błędem w ataku. Trener często sięga po zmiennika Schulza, który w meczach ze słabszymi drużynami sobie radził, ale ze Skrą również zagrał słabo. Schwarz również nie prezentuje jakiejś wybitnej formy. Jedynym pewnym punktem wydaje się Mika, który będzie ciągnął grę zespołu. Gato świetnie trzyma przyjęcie oraz gra w obronie. Środek Gdańszczan wypada blado na tle Modeny. Rezende będzie miał o wiele większy komfort gry, gdyż będzie miał o wiele więcej opcji w ataku niż Falaschi. Na pewno skandalem jest brak systemu challange. Sędziowie bardziej wspomagają drużynę gospodarzy, o czym wczoraj przekonała się Skra. Aktualnie Modena dysponuje o wiele lepszą kadrą niemal na każdej pozycji, oprócz libero. Stawiam na gładką wygraną w trzech setach gospodarzy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom