>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 19.10.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Espanyol - Atletico
Obie drużyny strzelą
1,95
WilliamHill

Espanyol 3 ostatnie mecze zagrał słabe. Wynik i gra zdecydowanie odbiegały od tego co było na początku. Teraz była jednak przerwa reprezentacyjna, która pozwoliła z pewnością meksykańskiemu trenerowi trochę ustabilizować zespół. Mobilizacji na tak dobry zespół jakim jest Atletico z pewnością nie zabraknie.
Spodziewam się dwóch rzeczy jeśli chodzi o Los Colchoneros. Ustawienie z pewnością bardziej defensywne jak to przeważnie bywa na wyjazdach. Gra bardziej pod wynik, a nie pod efektowność. Espanyol będzie miał więcej razy piłkę co pozwoli nawet na mozolne budowanie akcji. Co pokazał m.in. mecz z Valencią, drużyna z El Prat fantastycznie potrafi wykorzystywać stałe fragmenty. Mnie nawet nie zdziwi tu jakaś utrata punktów przez Atletico, ale zdecyduję się na trafienie obu drużyn. Druga sprawa to ewentualna rotacja u gości. We wtorek grają w LM. Co prawda ze słabą, austriacką drużyną, ale to jednak kolejny wyjazd.
Atletico potrafi zagrać przez większość spotkania na swoim dobrym poziomie, ale zbyt często oddają inicjatywę. Celta zaliczyła zryw w końcówce i zdołała strzelić gola, a do wyrównania droga daleka również nie była. Z Osasuną ten mecz też inaczej miał wyglądać. Trzeba jednak pamiętać, że oba mecze rozgrywane były na Calderon więc na obiekcie praktycznie nieosiągalnym. Espanyol u siebie pogra co potrafi.
Materace zagrają bez Mirandy w obronie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
France: Ligue 1
Stade RennesvsValenciennes FC
typ&lt;2,5 kurs1,71 expekt
Ariel Jacobs, belgijski trener, który pracował w rodzimych klubach i reprezentacji młodzieżowej oraz Kopenhadze, ma odmienić grę Valenciennes. Goście zamykają tabelę L1 z fatlanym bilansem wyjazdów na koncie (0-0-4, gole 0-9). Przed szkoleniowcem z Belgii więc trudne zadanie. Rennes też ma swoje kłopoty. Ostatnio zaliczyło dwie porażki i przestało strzelać gole. Nowa miotła na ławce trenerskiej gości nie ułatwi im przełamania.
kiepska analiza.
⛔100
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 3.Angielska
spotkanie: Shef.Utd.-Port Vale
Typ:2
Kurs: 4.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam dzisiaj na 3 ligę Angielską gdzie spotkają się średniaki a jeden to już chyba spadkowicz.mecz ten to Shef.Utd-Port Vale zacznijmy od gospodarzy którzy w tym sezonie prezentują się bardzo słabo przegrywają mecz za meczem zajmują 24 miejsce znaczy się ostatnie z dorobkiem tylko 5 pkt i bilans 1-2-8 i w bramkach 8-19 no co tu nie mówić są tragiczni w tym sezonie natomiast ich dzisiejszy przeciwnik Port Vale to średniak ligowy zajmujący 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 pkt i bilansem 4-2-5 a w bramkach 13-16 wiec jest to ligowy średniak który przegrał ostatnie 2 spotkania ale grał z liderem i jakiś puchar wiec myślę ze dzisiaj się obudzą i wygrają ich bezpośrednie spotkania to właśnie port Valey wygrywało zawsze na wyjezdzie a jest bardzo dobry kurs więc ryzykujemy ????
⛔100
 
psotnick 952,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Seniors Championship 2013
Spotkanie: Dene O’Kane v Nigel Bond
Typ: Nigel Bond wygra 2-0
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365

Trudno się spodziewać, żeby obrońca tytułu wyleciał już w pierwszym meczu. Bond ciągle aktywny w main tour, właśnie wrócił z Indian Open, gdzie poszło mu tak jak w całym sezonie czyli tak sobie, ale wśród weteranów ciągle jest hegemonem, co zresztą udowodnił rok temu zgarniając tytuł bez straty choćby jednego frejma. W tym roku może być o to trudniej, bo stawka rywali wyraźnie wzmocniona, ale akurat w 1 rundzie nie powinna mu się jeszcze stać krzywda. O’Kane nawet w swoich najlepszych latach nigdy nie zbliżył się do czołówki, parę występów w MŚ, solidne miejsce w top32 i to wszystko. Problem w tym, że to było ćwierć wieku temu, a Bond na podobnym poziomie hula teraz, nie mówiąc o jego wynikach w przeszłości. Regularne treningi kontra rekreacyjne wbijanie od święta, moim zdaniem wynik takiej konfrontacji może być tylko jeden i faworyt komfortowo znajdzie się w następnej rundzie. ✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Basel (Szwajcaria) - Kwalifikacje, twarda (w hali
Spotkanie: Russell M. (Usa) - Berankis R. (Ltu)
Typ: DW 2:0
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzis wypatrzylem bardzo ciekawe, ale rowniez i bardzo ryzykowne spotkanie w Basel. O godzinie 12 odbedzie sie spotkaniee Rusell&#39;a z Berankis&#39;em, ktory mial juz &quot;przyjemnosc&quot; spotkac sie z swoim rywalem dwukrotnie. Ja dzis pojde w strone Rusell&#39;a, ktory w h2h prowadzi 2:0 (dzis moze byc trzecia wygrana, ale czy bez urwania seta oto jest pytanie) na kortach twardych. Berankis ma ostatnio wielki spadek formy, dlatego uwazam, ze dzis nie poradzi sobie z Michael &#39;em. Watpie aby Berankis znalaz sposob na wygana z swoim rywalem. W tym momencie Rusell moim zdaniem jest bardziej dyspozycyjnym graczem pod wzgledem serwisow jak i returnow. Rusell posiada wieksze doswiadczenie (nie tylko pod wzgledem wieku) w przeciwienstwie do mlodego Berankisa.
⛔100
 
S 25

szaryzuczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Pierwsza Liga
Spotkanie: Miedz Legnica - Chojniczanka
Typ: Miedz -1,5
Kurs: 3.10
Buk: Bet365
Analiza:
Co tu duzo pisac. Miedz w super formie. Ostatnie 5 meczow to 2 remisy i 3 zwyciestwa z rzedu, z bardzo dobrym rekordem bramkowym:
Puszcza - Miedź Legnica 1 : 4
Miedź Legnica - Kolejarz Stróże 2 : 0
Dolcan Ząbki - Miedź Legnica 1 : 4

Graja efektowna pilke i strzelaja sporo bramek. Natomiast Chojniczanka gra w kratke, Na wyjezdzie w tym sezonie wygrala tylko raz w sierpniu z Puszcza. Ostatnie dwa wyjazdowe mecze przegrane. Przewiduje, ze Miedz wygra 3:0, 4:1 takze handicap mozna spokojnie grac.

Powodzenia.
kiepska analiza.
⛔100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie:
Lens – Nimes
Typ:1
Kurs:1,85
Bukmacher: bet365
Analiza:

Bardzo fajny meczyk mamy dzisiaj, dla mnie Lens jest tutaj zdecydowanym faworytem, będę zaskoczony jak gospodarze dzisiaj nie wygrają, Nimes jest bardzo przeciętnym zespołem w tym sezonie, który może nawet znaleźć się w strefie spadkowej, w tamtym tygodniu wygrali z Caen ale na pewno w tym meczu nie byli stroną przeważającą, a mecz powinien skończyć się remisem, ponadto w zespole z Nimes nie zagra Vincent Gragnic który jest kluczowym rozgrywającym drużyny. Przy wsparciu swojej publiczności Lens powinno odnieść komfortowe zwycięstwo.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1. Liga
Spotkanie: Okocimski Brzesko – Termalica B-B
Typ: Termalica handicap azjatycki -1
Kurs: 3.10
Buk: bet365
Godz. 14:00
Analiza:
Pierwszym sobotnim spotykaniem na zapleczu naszej Ekstraklasy będzie stracie w Brzesku gdzie tutejszy Okocimski będzie podejmować Termalicę B-B.
Zespół gospodarzy jest jednym z kandydatów do walki o ligowy byt, zresztą w zeszłym sezonie było podobnie i gdyby nie degradacja Polonii to by ich w tej lidze nie było. Obecnie z 13 punktami na koncie są na 15 miejscu czyli pierwszym spadkowy. Ostatnio forma nie dopisuje po za zwycięstwem z beniaminkiem z Chojnic przegrali cztery mecze z Dolcanem 3:2, Kolejarzem u siebie 1:3, 4:0 z Puszczą i 3:1 z Olimpią. Na własnym stadionie odnieśli tylko jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki.
Termalica jak na razie zawodzi zespół nie może znaleźć swojego rytmu bardzo dobre mecze przeplata słabszymi, dlatego w tej chwili zajmują miejsce w samy środku stawki z 16 punktami na koncie, do lider tracą już osiem punktów. Aspiracje kluba ma bardzo wysokie czyli awans dlatego dzisiejszy mecz trzeba wygrać. Na wyjazdach jak do tej pory słabo dwie porażki na początku ale ostatnio było już znacznie lepiej remis 2:2 w Grudziądzu, remis 0:0 w Świnoujściu i wygrana z Tychami 0:3 tak wiec bardzo trudne tereny.
Tak jak wspomniałem gospodarze na pewno będą walczyć o ligowy byt i dziś mimo gry na własnym stadionie o punkty będzie bardzo ciężko – przegrali ostatnio z Kolejarzem 1:3, Dolcanem 3:2 i Olimpią 3:1 o czym pisałem czyli z zespołami z czołówki tabeli i jak dla mnie trochę słabszymi niż Termalica mimo że ta zajmuje niższą pozycję ale dziś goście będą chcieli wrócić na właściwe tory bo wydawało się jeszcze trzy kolejki temu że ten zespół się już rozpędził i niestety przyszły słabsze mecze dziś już powinno być znacznie lepiej. Rok temu dzisiejsi goście wygrali na wyjeździe 1:2 a u siebie 4:0 myślę że stać ich dzisiaj na dwubramkowe zwycięstwo.
⛔100
 
maer 304,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia ( Eredivisie )
Spotkanie: Utrecht - NAC Breda
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 19.10.2013
Godz: 19.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dziesiąta kolejkę holenderskiej Eredivisie.
W meczu zmierza się Utrecht oraz NAC Breda.
Utrecht rozegrał w tym sezonie w lidze dziewięć meczy w których zdobył dziewięć punktów po dwóch wygranych, trzech remisach oraz czterech porażkach co daje tej drużynie piętnaste miejsce w lidze, bilans bramek 9-18.
NAC Breda zdobyła dwanaście punktów w swoich dziewięciu ligowych meczach po trzech wygranych, trzech remisach oraz trzech porażkach i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 13-10.
Gospodarze u siebie rozegrali cztery mecze w których zdobyli osiem punktów po dwóch zwycięstwach i dwóch remisach, bilans bramek 8-5.
Goście na wyjazdach zdobyli pięć punktów w czterech swoich wyjazdowych meczach po jednym zwycięstwie, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 6-4.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Utrecht u siebie gra dobrze i potrafi strzelać bramki a NAC Breda na wyjazdach nie gra źle ale do tej pory takie dobre wyniki osiągała ze słabszymi zespołami u siebie niż Utrecht.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Go Ahead Eagles - Feyenoord Rotterdam
Typ: Feyenoord -1.5 AH
Kurs: 2.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szkoleniowiec Feyenoordu Ronald Koeman przed dzisiejszym meczem, przestrzega by nie lekceważyć beniaminka z Deventer, mówiąc, że jest to trudny przeciwnik i trzeba zagrać od początku skoncentrowanym na sto procent by wygrać. Nie da się jednak ukryć, że to Feyenoord jest zdecydowanym faworytem starcia z Go Ahead Eagles i każdy inny wynik niż zwycięstwo Portowców będzie tutaj sporą niespodzianką.
Ja jednak niespodzianki nie przewidują, a w swoim typowaniu idę krok do przodu grając zwycięstwo Feyenoordu z handicapem -1.5 bramki. Go Ahead Eagles co prawda na 9 meczów ligowych przegrał tylko 3, ale trzeba zauważyć, że ekipa beniaminka przegrywa z potentatami holenderskiej piłki i przegrywa dość wyraźnie: 0:3 z PSV, 0:3 z Alkmaar i ostatnio 0:6 z Ajaxem. Feyenoord oczywiście należy zaliczyć do potentatów w Eredivisie dlatego myślę, że dobrym pomysłem tutaj jest nie tylko granie zwycięstwa gości ale również postarać się zagrać jakiś handicap w ich stronę.
Tym bardziej, że w ekipie Portowców bramki ma kto strzelać - Graziano Pellè, bo o nim przede wszystkim myślę, strzelił już w tym sezonie 10 bramek i jest to obok Finnbogasona z Heerenveen najlepszy wynik w lidze.
Jeśli chodzi o sytuację kadrowe to w Feyenoordzie bez większych osłabień, w ekipie gospodarza natomiast obok kontuzjowanego od początku sezonu Kevina Spanjaarda, dziś z powodu choroby nie zagra również Deniz Türüc (9/1) - podstawowy pomocnik w drużynie G.A. Eagles.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 3.Bundesliga
Spotkanie: RB Lipsk - SSV Jahn Regensburg
Typ: RB Lipsk
Kurs: 1,50
bwin
Na dzisiaj wybrałem spotkanie trzeciej Bundesligi pomiędzy Lipskiem a Jahn Ragensburg. Gospodarze moim zdaniem odniosą zwycięstwo w tym pojedynku. Jak dotychczas zajmują oni trzecie miejsce w tabeli ligowej i jak zapewniają właściciele klubu celują w tym sezonie w awans do zaplecza Bundesligi. Na swoim obiekcie grają rewelacyjnie, nie przegrali żadnego z rozgrywanych dotąd spotkań i zaaplikowali rywalom aż trzynaście bramek, tyle samo ma tylko Rott-Weiss Erfurt (Rott-Weiss Erfurt 2-0, Holstein Kiel 3-1, VFB Stuttgart II 3-1, SpVgg Unterhaching 2-2, MSV Duisburg 1-1, SC Preussen 06 Muenster 2-2). W ostatnim ligowym spotkaniu ograli lidera tabeli zespół FC Heidenheim dwa do zera i to na wyjeździe. Jedną z bramek strzelił niemiecki napastnik Daniel Frahn dla którego było to już siódme trafienie w tym sezonie. Zespół z Lipska jest beniaminkiem ale po przejęciu klubu przez koncern Red Bull ma duże aspiracje. W ubiegłym sezonie gdy zajmowali pierwsze miejsce w tabeli ligowej zdeklasowali rywali wygrywając dwadzieścia jeden z trzydziestu spotkań i wyprzedzili wicelidera o czternaście punktów. Według doniesień zabraknąć może w tym spotkaniu Mtthiasa Morysa który ma na koncie jedno trafienie ale nie powinno to stanowić problemu dla trenera. Teraz przejde do rywala z Ragensburga. Jest to spadkowicz z zaplecza Bundesligi i jak zapewne pamiętacie zdegradował ten zespół nasz &quot;znakomity&quot; trener nieudolny Franz Smuda. Nie wygrali oni żadnego z ostatnich czterech spotkań co pokazuje że spada ich forma. Grają słabiutko na wyjeździe, wygrali raz z rezerwami Borussi Dortmund i stracili prawie najwięcej bramek w lidze bo aż dwanaście, oczywiście na wyjazdach. W bilansie ogólnym też nie jest lepiej bo stracili dwadzieścia dwa gole więcej dał sobie strzelić tylko outsider tabeli zespół SV Wacker Burghausen. Goście zagrają też bez kilku swoich podstawowych graczy. Na pewno nie będzie w składzie Romasa Dresslera (grypa), Thomasa Kurza (uraz kolana), Patricka Haaga (ścięgno udowe) oraz Greka Dimitriosa Anastasopoulosa (uraz kostki). Napastnik Abdenour Amachaibou który strzelił jak dotąd sześć bramek i obrońca Gino Windmuller także nie uczestniczyli ostatnio w treningach z powodu grypy ale ich dzisiejszy występ raczej będzie możliwy. Zatem gospodarze stoją przed szansą zdobycia kompletu punktów i ja dzisiaj stawiam na nich.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal Londyn v Norwich City
Typ: Olivier Giroud Strzeli Bramke ? Tak
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybrałem taki typ na ten mecz ponieważ, Giroud pokazał, że w tym sezonie czuje sie naprawde bardzo dobrze w Premier League, na początku sezonu strzelał jak na zawołanie koledzy dogrywali a on pakował futbolówke do siatki jednak ostatnią bramke w Premier League strzelił 14 września w meczu z Sunderlandem, pomyślicie sobie, że nie kiepski typ chłop się zaciął i tyle ale popatrzmy inaczej strzelił 2 bramki w reprezentacji przeciwko Australii jeszcze wcześniej w lidze mistrzów przeciwko Napoli. Więc z kim sie nie przełamać jak ze średniakiem z Norwich i to przed własną publicznością.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Finlandia
Spotkanie: TPS Turku - Hämeenlinna
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: ComeON
19.10.2013 16:00
Analiza:
A na dziś wybrałem sobie ligę fińską hokejową.Typ z wysokim kursem ale jak najbardziej możliwy do spełnienia.Oba zespoły w dolnej części tabeli bo miejsca jedenaste i dwunaste.Wyżej sa gospodarze ale i tak są obok siebie.Jako że gospodoarz to niższy kurs ale jak to w sporcie bywa tym aż tak nie nalezy się sugerować. TPS od dwóch spotkań bez zwycięstwa a goście aż od sześciu.Czyżby czas na przełamanie?Na to licze i na to stawiam że tak będzie.Trzy ostatnie spotkania między nimi to trzy zwycięstwa HPK. Myślę że dziś także pojdą za ciosem i przełamią fatalną passę porażek i te spotkanie wyjazdowe będzie należalo do nich.Gospodarze nie należą także do tuzów ligi więc jak najbardziej są do &quot;połknięcia&quot; przez gości.kurs wysoki ale sądzę że możliwy do zrealizownia przez HPK. Boję się trochę że to może być spotkanie na remis ale kto się nie czuje na stawianie czystej dwójki to może się podeprzeć podporką. Co jak co ale dziś z całych sił liczę na gości którzy w końcu złapią wiatr w żagle i wygrają w końcu spotkanie bez żadnych doliczonych czasów gry!!!
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Bundesliga
Spotkanie: Aue - Bochum
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: bwin
Analiza:
W dotychczasowych 8 meczach pomiędzy tymi drużynami nigdy nie padł wynik remisowy. 4 razy wygrało Aue i 4 Bochum. W ostatnich 3 meczach wygrało Aue, w tym w ostatnim sezonie bardzo wyraźnie bo 3-0 w Bochum i aż 6-1 u siebie. Wydaje się zatem że znaleźli złoty środek na Bochum. W tym sezonie obie drużyny nie radzą sobie najlepiej, 15 i 16 miejsce. Aue nie ma żadnego remisu, albo wygrywa albo przegrywa. Bochum ma na koncie 4 porażki z rzędu więc formy nie mają, Aue w przedostatniej kolejce wygrali u siebie 3-0 z Karlsruhe a w ostatniej przegrali 3-1 na wyjeździe z Frankfurtem który walczy o awans. W meczu tych 2 drużyn broniących się przed strefą spadkową stawiam na gospodarzy. Remis jest bardzo mało prawdopodobny.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Moskwa
Spotkanie: Pavlyuchenkova - Halep
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: William Hill
19.10.2013 12:30
Miałem okazję oglądać Rosjankę, zarówno w meczu z Kirilenko, jak i przeciwko Hantuchovej. Jej gra zrobiła na mnie duże wrażenie i widzę ją w finale. Rumunka ma na pewno świetny sezon - wygrane turnieje(aż 4) i bardzo wysoka pozycja w rankingu(18) ale tutaj już i tak zarobi sporo punktów bo w zeszłym roku była ledwie w 1/8. Rosjanka jest w świetnej formie i myślę, że przed własną publicznością zechce powalczyć o wygraną w całym turnieju i ma na to szansę. H2H 2-0 na korzyść Rumunki ale 1 wygrana po kreczu. Kurs skłania mnie do zagrania na Pavlyuczenkovą.
⛔100
 
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Spotkanie: Tranmere vs Leyton Orient
Typ: Leyton Orient over 1,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
21 ekipa angielskiej League One będzie dziś o 16 podejmować lidera rozgrywek, niepokonanych Leyton Orient.
Zacznę od gospodarza. Tranmere w obecnym sezonie na własnym podwórku spisuje się najgorzej z całej ligi. Na pięć spotkań nie wygrali jeszcze ani jednego, dwa zremisowali i zanotowali trzy porażki. Stosunek bramkowy 6-13. Ostanie ich dwa mecze to przegrane z Port Vale 0-1, i Brentford 3-4.
Wprost przeciwne nastroje panują w Londynie. The O&#39;s lecą jak burza. Jedenaście meczy, dziewięć zwycięstw i dwa remisy świadczą same o ich formie. Wyjazdowa forma to cztery zwycięstwa przy stosunku bramkowym 11-3. Jak widać potencjał mają duży, atmosfera w drużynie jest wyśmienita.
Niestety nigdzie nie mogłem znaleźć informacji odnośnie ich braków kadrowych.
Stawiam na over the O&#39;s a nie na zwycięstwo bo każda seria się kiedyś kończy, zarówno brak przegranej Leyton jak i brak zwycięstwa Tranmere u siebie. Jeśli londyńczycy mieli by zejść z boiska pokonani( w co wątpię) to nie z czystym kontem gospodarzy.
✅100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Everton - Hull City
Typ: Everton (-1,5) @ 2,37 bet365

A ja zagram na czyste zwycięstwo Evertonu. Goodison Park to obecnie jeden z najcięższych terenów na Wyspach, i wątpię aby beniaminek mógł coś konkretniejszego tu ugrać. Na 12 ostatnich spotkań rozegranych przed własną publicznością The Toffees, aż dziewięciokrotnie odprawili gości z kwitkiem i trzykrotnie dzielili się punktami. Bilans imponujący i zachęcający do grania w kierunku gospodarzy. Dodatkowo forma jaką prezentuje obecnie Lukaku czy Baines tylko odzwierciedla świetne przygotowaną dyspozycje zesłpołu do tego sezonu przez Roberto Martineza. A co słychać u Tygrysów?
Beniaminek w sezon wszedł dobrze, i jak narazie plasuje się na 8 miejscu oczko za dzisiejszymi rywalami. Hull to drużyna typowo underowa, mająca problem w ofensywie. Jak narazie w siedmiu spotkaniach tylko sześciokrotnie odnajdowali drogę do bramki przeciwnika, z czego ,aż trzykrotnie w spotkaniu z Newcastle, który bramki tracić lubi.
Nie zagrają:
Everton - Pienaar, Alcaraz, Gibson, Velios
Hull - Chester, Koren
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: Sportingbet
Mecz drużyn, które w tym sezonie kompletnie zawodzą. Jeszcze jeśli chodzi o Widzew to jest to zrozumiałe....potencjał tego zespołu jest słaby. O tyle gra Zagłębia jest dla mnie nie zrozumiała. Zespół z dość dużym potencjałem piłkarskim.....skuteczny Piech, szybki i nieobliczalny Abwo, pewna para środka pola...Piątek z Kwiekiem, czy niebezpieczny w ofensywie Cotra..to zawodnicy którzy powinni w naszej ekstraklasie od czasu do czasu punktować. Niestety dla lubinian tak się nie dzieje. Zmienili trenera, mieli chwilę czasu w przerwie na reprezentacje. Pojechali do Spały poćwiczyć piłkami lekarskimi i dzisiaj powinni w końcu u siebie wygrać. Tym bardziej że przeciwnik jest słaby. Nie oszukujmy się...Widzew to kandydat do spadku. Jedynym w moim odczuciu jasnym punktem jest skuteczny Visnakovs. Tylko z całym szacunkiem...w pojedynkę trudno wygrywać czy nawet remisować mecze.
Reasumując....w tym spotkaniu faworyt jest jeden i jest to zespół Oresta Lenczyka. Jak to mówią....kiedy jak nie dzisiaj , z kim jak nie z Widzewem i gdzie jak nie u siebie w domu. Typuje zwycięstwo Zagłębia po kursie 1.85. Polecam
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
tenis mężczyźni
D.Ferrer-Gulbis
typ1
kurs 1.95
bukm bwin
kursy na Dawida spadają u wszystkich buków,nie wiem o co chodzi ,ale to twarda nawierzchnia i mimo to ,że ostatnie mecze Ferrera to piach,uważam,że powinien wygrać.Ostatnio przegrał z F.Mayerem i Gasqetem,resztę pojedynków jakoś wymęczył/2-0 z Rosołem i po 2-1 z Sockiem,Matosevicem i Vackiem Pospisilem ,Gulbis jakoś wygrał z naszym Janowiczem 2-1 ,ale to inna bajka co Ferrer.David powinien jakoś poradzić sobie zGulbisem który mimo ostatnich wygranych/Sijsling2-0,Chardy,Garsia-Lopez2-1/ też nie powala na kolana.Kurs dobry i Ferrer na twardym nic tylko grać
✅95
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia Premier League
Spotkanie - Newcastle United : Liverpool
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 5.00
Buk - Betsson

Na początku powiem że bardzo zdziwił mnie kurs na czerwoną kartkę w tym spotkaniu i traktuję to jako prezent ( nie wiem czy na Mikołaja czy ... ) ! no bo gdy np. zajrzymy na kurs który wystawił Betsson na żółte kartki to za over 3.5 dają tylko 1.69 no ale to nie mój problem . Dzisiejszy pojedynek zapewne zapowiada się bardzo emocjonująco ( zresztą jak to w większości meczów Premier League ) sporo już analiz padło na forum na temat tego spotkania ja oczywiście szukam tu czerwieni i liczę że dziś będzie . Newcastle po 7 kolejkach ma dorobek kartkowy 11 żółtych i 1 czerwona ( czerwień zobaczył Taylor w meczu z Manchesterem City ) natomiast Liverpool dorobek kartkowy to 12 żółtych tak więc po zaledwie 7 kolejkach to w/g mnie sporo ! Teraz ich wspólne spotkania i tu aż roi się od czerwieni i też nie musimy daleko ją szukać bo ostatni pojedynek z poprzedniego sezonu tutaj na St. James Park 7 żółtych a konsekwencji dwóch żółtek ze strony Debuchy czerwień , natomiast w meczu na Anfield Road bezpośrednia czerwona dla Santona ( Newcastle ) , trzeci mecz wstecz tutaj na St. James Park 6 żółtych i 1 czerwona ... itd itd , tak więc widać że jest bardzo ostro pomiędzy nimi i zapewne dziś też tak będzie w końcu na St. James Park przyjeżdza wicelider rozgrywek , na temat sędziego nie napiszę bo znowu nie potrafiłem wyszukać nic na ten temat , kończę bo za chwilę zaczynają i liczę na czerwień !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom