>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 19.10.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
F 72

filip11

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka nożna - Liga Mistrzów UEFA
SPOTKANIE: Barcelona - Viktoria Plzeň
TYP:połowa z największą liczbą bramek: 1 Połowa
KURS: 3.10
BUKMACHER: Betsson
Świetny kurs wystawili bukmacherzy na większą liczbę goli w 1 połowie. Kurs wystawiony pewnie według powszechnej zasady i statystyce iż w 1 połowie pada z reguły mniej goli. Czy dotyczy to jednak Barcelony? Otóż nie - Barcelona, zespół grający galaktyczny futbol bijący wszelkie możliwe rekordy, posiadania piłki, wymian, zdobytych punktów w lidze. Na Camp Nou grają zawsze z większym animuszem jeżeli na wyjeździe mimo iż nigdy nie spadają poniżej pewnego poziomu. Viktoria to beniaminek, który po dobrej grze i wyelimionowaniu FC Kopenhagi zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Już sam awans jest nie lada wyczynem dla Czechów. Przy Barcelonie jednak niestety stoją na straconej pozycji, a sukcesem będzie strzelenie honorowej bramki i nie przegranie powyżej 5:0. Będzie to nie lada wyczynem, jeżeli przeciwnikiem są katalończycy. Przewiduję w tym meczu szybkie tempo narzucone przez Barcelonę od pierwszych minut i jak najszybsze zapewnienie sobie bezpiecznego wynik, a potem swobodna gra, bez nacisku na ofensywę, czyli wymiana podań, utrzymywanie się przy piłce, czyli to co wychodzi Barcelonie najlepiej. Jeżeli przyjrzymy się ich ostatnim meczom u siebie to w niemal wszystkich zdobyli więcej goli w 1 połowie, tak więc grzechem, byłoby nie spróbować, gdyż kurs jest według mnie przesadzony.
⛔ 100
 
L 1

lawon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - FC Viktoria Plzen
Typ: Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.) - więcej niż 3.5
Kurs: 1.91
Bukmacher:bwin
Analiza
W wczorajszych spotkaniach we wszystkich meczach było więcej niż 3 kartki na każdy mecz. Dzisiaj wydaje mi się że będzie podobnie zwłaszcza, że ciężko jest zatrzymać rozpędzona Barcelonę i zawodnicy z Czech będę posiłkować się faulami. Barcelona również nie zalicza się do drużyn, które grają czysto - w obecnej edycji ma średnio 2 kartki na mecz. Plzeň do tej pory w dwóch spotkaniach zobaczył 6 kartek. Arytmetycznie daje to średnia 5 kartek na mecz - mam nadzieję, że sędzia mnie nie zawiedzie.
⛔ 100
 
norbi1661 0

norbi1661

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Ol. Marsylia - Arsenal Londyn
Typ: Drużyna 2 strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Arsenal w ostatnich 3 meczach strzelił 8 goli, według mnie po tragicznym starcie sezonu kanonierzy zaczynają coś grac. Liga Mistrzów to szansa dla Arsenalu do osiągnięcia czegoś w tym sezonie, oprócz walki o 4 miejsce w lidze. Myślę że kanonierzy wyjątkowo się zmotywują do tego pojedynku i zagrają ofensywny futbol.
Ol. Marsylia 1 - 3 Arsenal Londyn
⛔ 100
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - FC Viktoria Plzen
Typ: Ilość kartek : Plzen - Over 3
Kurs: 4.5
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam wszystkich fanów piłki nożnej, wszystkich fanów dobrej piłki, a przede wszystkim fanów Wielkiej FC Barcelony. Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się ciekawe spotkanie pomiędzy Hiszpańską Barceloną a Czeską Viktorią. Kto jest faworytem tego meczu ? Nikomu ale to nikomu nie trzeba tego udowadniać. Możemy się domyślać że Barca zagra dobry mecz, A co za tym idzie Viktoria będzie faulować zawodników Barcy aby przeszkodzić im w konstruowaniu ataków. Myślę że faule a zwłaszcza kolejne faule i coraz brutalniejsze przewinienia będą karane przez arbitra kartkami. Dziś powiem krótko - Liczę na dobry mecz, dużo goli ... i dużo karteczek po stronie gości. Pozdrawiam i zapraszam na spotkanie ???? Start już za 17 minut. W innych meczach widzę Remisy Dortmundu, Shachtaru. Analiza uboga bo nie ma co tu wyjaśniać - po prostu liczę na over kartkowy.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Milan - BATE Borysów
Typ: Wynik do przerwy/ Wynik końcowy X/1
Kurs: 4,6
Bukmacher: Tobet
Jestem zdania, że BATE może spokojnie wywalczyć remis w pierwszej odsłonie meczu. Wystarczy, że zagrają ambitnie i z zębem, a Milan nie będzie się zbytnio przemęczał i ryzykował. Myślę, że swoje atuty gracze Milanu pokażą dopiero po przerwie. Wtedy goście będą już zmęczeni i Rossoneri będą mogli z większą łatwością atakować. Wtedy też zorientują się, że na własnym boisku na stratę punktów pozwolić sobie nie mogą. Brakuje dzisiaj w ich drużynie Seedorfa, który przydałby się idealnie na to spotkanie. To trochę zmniejsza siłę rażenia gospodarzy. Niemniej spodziewam się góra dwubramkowego zwycięstwa Milanu. Pierwsze 45 minut jednak wyrównane.
⛔ 100
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Liga Mistrzów
Mecz: Leverkusen - Valencia
Typ: 2 (+0,25)
kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś na BayArena przyjeżdża hiszpańska Valencia, która trochę ostatnio zaniżyła loty w lidze remisując z bardzo dobrą u siebie Majorką. Jednak to nie przeszkodzi w zwycięstwie w Niemczech. Soldado, który jeszcze kilka lat temu uczył się zdobywania goli na Santiago Bernabeu od samego Raula. Jak widać na marne to nie poszło, bo dziś głównie dzięki niemu Valencia traci tylko 3 pkt do pierwszej Barcelony.
Baskijski trener wczoraj na konferencji powiedział:
&quot;– Wciąż się rozwijamy. Opuścili nas zawodnicy z ogromnym doświadczeniem, lecz mamy na pokładzie nowych piłkarzy, żądnych zajścia co najmniej tak daleko jak poprzednia generacja. Jutro jest szansa. Potrzebujemy jednak cierpliwości i czasu.&quot;
Dlatego też stawiam na gości! Dodatkowo w Bayerze nie wystąpią trzej podstawowi zawodnicy:
René Adler - bramkarz
Tranquillo Barnetta - pomocnik
Renato Augusto - pomocnik
Skład Bayeru Leverkusen:
Leno,
Castro - Toprak - Reinartz - Kadlec,
Bender - Rolfes,
Sam - Derdiyok - Schurrle,
Kiessling.
Skład Valencii
Alves,
Miguel - Rami - Ruiz - Alba,
Banega - Albelda,
Pablo - Jonas - Mathieu,
Soldado.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom