>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 19.09.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna,Ekstraklasa Piast Gliwice-lechia Gdańsk
Godz.20:30
Typ 1
Kurs 2.5
Bukmacher bet365
Dzisiaj idę w kierunku Piasta,chłopaki dobrze się prezentują,mają przede wszystkim pomysł na grę,czego nie można powiedzieć o Lechii.Ufam,że podrażnieni po porażce,dzisiaj się po prostu się zrehabilituja,wcześniejsze wygrane nie były w końcu dziełem przypadku tylko ciężko wypracowane,w Gliwicach także bez większych braków w składzie,z tego co czytałem jedynie Szeliga wypadł,u Lechii gorzej to wygląda.Ciekawe typy to także 1 z over 2,5 lub sam over 2,5.
✅ 150
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 18.30
Spotkanie: Ried - Altach
Typ: Ried
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj przygotowałem może nie taką petardę jak wczoraj Genk, ale ten typ też ma duże szanse powodzenia. Na pierwszy rzut oka ktoś pomyśli, że zwariowałem. Fakt, forma Ried w ostatnim czasie, a nawet dłużej jest bardzo słaba. Wygrywają rzadko, bo na 17 spotkań tylko dwa razy. Niedawno u siebie ze Sturmem Graz, a wcześniej wygrany wysoko mecz z amatorami. Goście czyli Altach formę mają dobrą, grają nieźle. No, ale jest jedna rzecz, która mnie skłania do grania na Ried. Uważam, że ten mecz po prostu wygrają i nie ważna jest tu obecna dyspozycja obu drużyn. Wystarczy zajrzeć w bilans spotkań bezpośrednich. I co dostrzegamy? Na 10 spotkań w Ried, Altach wygrało tylko raz. Reszta to zwycięstwa gospodarzy. Łatwo dojść do wniosku, że dzisiejsi rywale im po prostu leżą. W poprzednim sezonie Ried też grało słabo, przyszedł mecz z Altach i wygrali przekonująco, bo 4:1. Polecam ten typ, bo kurs jest dobry i szanse na wejście też!
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPremier League
Spotkanie: Stoke - Leicester
Typ: 1
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Godz. 16:00
Analiza:
Przed nami 6 kolejka angielskiej ekstraklasy. W jednym z sobotnich spotkań, piłkarze Stoke którzy od początku sezonu szukają formy, podejmą vicelidera z Leicester. Popularne &quot;Lisy&quot; z Marcinem Wasilewskim w składzie w pierwszych 5 meczach zgromadzili 11 punktów, na co przełożyły się 3 zwycięstwa i 2 remisy. Lisy mają również najlepszy atak obok Manchesteru City i West Hamu, bo strzelili aż 11 bramek, z czego 4 bramki są autorstwa skrzydłowego Mahreza, który wyrasta na czołową postać zespołu. Skoro Leicester ma tak znakomity początek sezonu to dlaczego typuje zwycięstwo gospodarzy ? A no dlatego że dobra forma nie trwa wiecznie (szczególnie jeśli chodzi o tych przypadkowych liderów z początku sezonu) i nie minie wiele czasu nim niedawny sensacyjny lider zacznie osuwać się w głąb ligowej tabeli. W ostatnich pojedynkach między oboma zespołami Stoke częściej bywało górą. Myślę że 6. kolejka to właściwy moment by wreszcie zapunktować na własnym stadionie i wydostać się ze strefy spadkowej. Nie spodziewałbym się dzisiaj jakiejś wielkiej kanonady biorąc pod uwagę że gospodarze strzelili tylko 5 bramek, ale jednobramkowe zwycięstwo na pewno jest w zasięgu Stoke City.
⛔ 100
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Doncaster - Oldham
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem do analizy spotkanie angielskiej League One, Donacaster kontra Oldham. Gospodarze zajmują w tej chwili 22 miejsce, natomiast goście są niewiele lepsi, bo zajmują 20 miejsce. Wybrałem na to spotkanie Under2,5, ponieważ w rozgrywkach ligowych drużyny te prezentują statystyki 100% Under2,5 w lidze, jeśli chodzi o poczynania Doncaster u siebie oraz Oldham na wyjeździe. Po 3 meczach u siebie Doncaster ma średnią 1,3 gola i taką samą średnią ma ekipa Oldham po 3 meczach wyjazdowych. Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami na stadionie Doncaster prezentowały się następująco: 0:2, 1:0 i 1:1, co pokazuje, że drużyny te prezentują dosyć podobny poziom. Mam nadzieję, że w tym spotkaniu drużyny te pokażą waleczność w obronie i nie pozwolą sobie na zbyt dużą stratę bramek.
✅ 75
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
iłka Nożna, Niemcy
Spotkanie: Koln - Monchengladbach
Godz: 15:30
Typ: over 2,5
Kurs: 2.0
Buk: Bet365
Analiza:
Kursy w okolicach 2.0 na powyżej 2,5 gola w Bundeslidze to rzadkość. Kolonia w ostatnich kolejkach pokrywała over 2,5 z wyjątkiem drugiej kolejki i remisie 1-1 z Wolfsburgiem. Borussia Monchengladbach, to zespoł inny niż w zeszłym sezonie. Grają fatalnie, zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym bilansem bramkowym 2-11. W swoich dotychczasowych meczach zawsze pokrywali over 2,5, a nawet czasem z nawiązką. Kibice liczyli na nich w Lidze Europejskiej, ale tam także ulegli 3-0 Sevilli.
Piłkarze z Koln mają dziś świetną okazję by w końcu wygrac z Borussia, gdyz ostatni raz jako zwycięzcy schodzili z boiska w 2008 roku, a takiej formy drużyna z Monchengladbach nie miała od dawna. Stawiam tutaj na 2-1 dla gospodarzy. Na podbicie dla proponuje tez over 1,5 w meczu po niezłych kursach. Pozdrawiam
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Liga Regionalna Zachód
Spotkanie: FC Kufstein - FC Pinzgau Saalfelden
Typ: over3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
Zaglądam do trzeciej ligi austriackiej, piąte w tabeli FCK podejuje trzynaste Saalfelden.
Gospodarze mają bardzo dobrą passę 4 wygranych z rzędu, wyniki jakie ostatnio osiągali 4-2, 2-1, 2-1 i 5-1.
Goście będą bronili się przed spadkiem, tylko punkt nad strefą, dzisiaj powinni przegrać i to może nawet wysoko!
NA wyjazdach grają bardzo otwarty football, aż za bardzo, ostatnie mecze wyjazdowe: 1-8 1-2 3-2 i 2-3.
Ostatni mecz wyjazdowy z Dornbirn skończony kosmicznym wynikiem 1-8 to popis obrony, Dornbirn to porównywalna drużyna do Kufstein.
H2H
29.05.15 LIG Saalfelden - Kufstein 4 : 5
18.10.14 LIG Kufstein - Saalfelden 5 : 2
20.04.13 LIG Saalfelden - Kufstein 0 : 3
01.09.12 LIG Kufstein - Saalfelden 4 : 1
21.04.12 LIG Saalfelden - Kufstein 2 : 0
03.09.11 LIG Kufstein - Saalfelden 3 : 4
Wyciągamy spotkania Kufstein na swoim obiekcie -&gt; 5-2 4-1 3-4
Powinno być sporo goli, liczę na wysoką wygraną gospodarzy!
⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leyton Orient - Wycombe
Typ: 2
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj mówię dzień dobry 4 lidze angielskiej. Przed nami niejako szlagier bo lider podejmie 4 zespół tabeli.
Leyton Orient po znakomitym początku sezonu i 5 wygranych z rzędu zanotowało 2 porażki i remis. Coś więc ostatnio w tym zespole nie styka. Wycombe po 7 kolejkach znajduje się tylko 2 punkty za liderem więc dzisiaj będą mieli realną szansę na prześcignięcie zespołu Leyton Orient. Kurs może i wysoki ale ja takich szukam. Nadzieje mam całkiem spore po dzisiejsi gospodarze ostatnio zawodzą. Ostatnie 2 mecze między tymi zespołami wygrywało Wycombe 4:2 oraz 3:1.
⛔ 100
 
kaibutsu95 123

kaibutsu95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Cary
Spotkanie: B.Klein (GBR) vs D.Novikov (USA)
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: betsson
Godzina: 20:00
Analiza:
Dziś w pierwszym z półfinałów amerykańskiego challengera w Cary zmierzą się Brytyjczyk Brytan Klein z Amerykaninem Denisem Novikovem. Klein to solidna i znana marka na rynku challengerowym szczególnie na kortach twardych robi dobre wyniki i często ogrywa zawodników wyżej rozstawionych, a co za tym idzie będących wyżej w rankingu niż on. Brytyjczyk powinien swojego niedoświadczonego i nieokrzesanego rywala odprawić bez problemu z kwitkiem, nie przepuści tak świetnej okazji na znalezienie się w finale challengera. Jego argumenty to zdecydowanie lepszy serwis, styl serve&amp;volley (bo Novikov nie potrafi mijać), większa umiejętność trzymania piłki w korcie i rutyna sprawią, że dziś bez większych problemów upora się z młodym Amerykaninem, dla którego półfinał to i tak wielkie wydarzenie, tak więc polecam, bo kurs warty gry.

⛔ 100
 
przemcio123 27

przemcio123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Synot Liga
Godzina: 17:00
Mecz: Banik Ostrava - Jablonec
Typ: Jablonec
Kurs: 1.40
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Zacznę od drużyny gospodarzy, którzy ten sezon zaczęli fatalnie, po 7 kolejkach są czerwoną latarnią ligi z dorobkiem 1 pkt po remisie 2-2 u siebie z Mladą Bleslav w 3 kolejce obecnego sezonu. W pozostałych 5 spotkaniach zespół Banika musiał uznać wyższość rywali. Dziś nie zapowiada się na poprawę bilansu punktowego, gdyż na przeciwko drużyny z Ostravy staje grający dobrą piłkę Jablonec plasujący się na 6 pozycji z bilansem 2-3-1. Mecz momentami może być wyrównany ale porównując dziurawą obronę zespołu z Ostravy z ofensywnie nastawionymi piłkarzami Jablonca nie sądzę aby Ci drudzy nie byli w stanie zdobyć przynajmniej 2 bramek na terenie gospodarzy.
Bilans bramkowy obu zespołów wygląda następująco:
Jablonec 10-7
Ostrava 6-16
kolejnym argumentem przemawiającym za moim typem jest H2H ostatnich pięciu spotkań między tymi drużynami:
Jablonec 4-0 Ostrava (23.05.2015)
Ostrava 1-2 Jablonec (22.11.2014)
Jablonec 1-0 Ostrava (02.03.2014)
Ostrava 0-4 Jablonec (12.08.2013)
Ostrava 0-1 Jablonec (01.06.2013)
gorąco polecam ten typ, u mnie na kuponie jest już od wtorku bo łapałem kurs 1.50
życzę wysokich wygranych ;)
✅ 40
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 18:15
Spotkanie: Valencia - Betis+1 (3 drogowo )
Typ: Valencia
Kurs:2.4
Bukmacher: otobet
Analiza:​

Mecz sąsiadów z tabeli zajmują odpowiednio 8 i 9 miejsce Valencia z wygrana i 2 remisami natomiast Betis z wygrana remis i poraża. Bilans bramek 2:1 Valencia natomiast Sewilla 2:6 ( trzeba dodać ze ten fatalny bilans zawdzięczają porażce 0:5 z Realem).Według boków faworytem jest tutaj gospodarz i nie ma co się dziwić dla mnie aktualnie prezentują dużo lepsza formę niż ich dzisiejszy rywal problem jedynie może być zmęczenie zawodników po przegranym środowym meczu 2:3 z Zenitem lecz oglądając ten mecz szczerze uważam ze Valencia była dużo lepsza częściej atakowali i częściej grali piłką niż ich rywal oraz stworzyli dużo więcej groźnych sytuacji. Myślę ze jednak dzisiaj trener trochę użyję rotacji w składzie mając własnie na u wadze środowy mecz ale także to ze licząc od dzisiaj tj 19 września do 29 września Valencia musi rozegrać 4 spotkania :!: a wiec kosmiczny maraton. Ale na ten mój tym wpływają 2 czynniki wobec których nie można obejść obojętnie pierwszy to historia meczów od 98 roku Betis nie wygrał z Valencia na wyjedzie ani razu przegrywając 13 razy a raz remisując.7 razy podczas tych spotkań Valencia wygrała więcej niż jedna bramka.Natomiast w trzech ostaniach sezon (nie licząc oczywiście sezonu 2014/2015 gdyż Betis nie gral w PD ze względu na spadek ) Valencia wygrała odpowiednio 5:0 4:0 3:0.Drugim aspektem a może i tym samym tylko w innej perspektywy sa wyniki Valencii na stadionie Estadio Mestalla rok temu tylko jednej drużynie udało sie wywieść komplet 3 pkt i była to Barcelona która wygrała po bramce strzelonej w 94 min :!: do tego u Siebie dzisiejsi gospodarze zremisowali 3 razy a 15/19 meczu wygrali (12 razy wygrywając więcej niż jedna bramką).Bilans bramek u Siebie 42:10. Myślę ze dzisiaj bedzie podobnie i Valencia wygra pewnie 3:0 lub 3:1.
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - SEC
Spotkanie: Speedway European Championship
Typ: Martin Smoliński under 3 pkt (trzydrogowo)
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Data i godzina: 19.09.2015 godz. 19:00
Dzisiaj o godz. 19:00 odbędzie się ostatnia runda Speedway European Champion w Ostrowie. Faworytem wg bukmacherów jest Emil Sajfutdinow, który jest liderem rozgrywek i prawdopodobnie sięgnie po zwycięstwo w całym cyklu. Jednak postanowiłem pójść w nieco innym kierunku, a mianowicie zdobyczy punktowej Martina Smolińskiego. Niemiec w tegorocznym cyklu spisuje się dość słabo - tylko 15 punktów. Dorobrek ten mocno podreperował sobie w Kumli, gdzie zdobył aż 9 punktów. Jednak w Szwecji kolejność ustalała się praktycznie tuż po starcie i mało było walki. Martin w tym sezonie nie startuje w żadnym polskim klubie, co na pewno działa na jego niekorzyść. W porównaniu do zeszłego roku, to Smoliński ma o wiele mniej startów i być może to odbija się na jego słabszej dyspozycji. Przeglądając listę startową dzisiejszych zawodów, sądzę że Niemiec jest w stanie nawiązać walkę z Jędrzejakiem, Szczepaniakiem oraz Milkiem. Reszta stawki wydaje się być poza zasięgiem Martina. Jednak &quot;Ogór&quot; wraca na stare śmieci i co roku kręci kółka na ostrowskim owalu, natomiast Mateusz Szczepaniak, na co dzień startuje w Ostrovii, gdzie notuje przyzwoite wyniki. Sadzę, że ten typ ma szansę powodzenia, jeśli Martin nie będzie zdobywał punktów na defektach czy wykluczeniach. Do tego chcę dodać, że stawka w tym turnieju jest silniejsza niż w Kumli.
✅ 275
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Godzina: 20.30
Spotkanie: Eibar - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Aż dziw bierze, że nikt nie napisał tego meczu na forum. Według mnie bardzo pewny typ na dziś. Kurs jak na drużynę, która w ostatnich latach regularnie walczy o czołowe miejsca w Hiszpańskiej ekstraklasie jest zawyżony! Uważam, że Eibar nie powalczy w tym meczu. Skład jaki prezentuje zespoł Atletico robi wrażenie, a ich gra jest coraz bardziej efektywniejsza. Eibar w ostatniej kolejce urwał jeden punkt remisując na wyjeździoe z Malagą, zaś w dwóch pierwszych kolejkach zaliczyli wygrane z Athletic Bilbao i Granadą. I tym się pewnie kierują buki. Ale Atletico to Atletico. Drużyna która daje rade z najlepszymi, zdarza się, że zatrzymuje Barce i Real. Ostatnie 5 spotkań Atletico to same zwycięstwa i jedna porażka ze wspomnianą Barceloną. Bardzo wyrównany mecz był. Także ich bilans w tym sezonie to 2 zwycięstwa(Sevilla, Las Palmas) i porażka z Barcą.
H2H biorę pod uwagę z 2 ostatnich lat, ponieważ te drużyny grały wcześniej aż ponad 10 lat temu. Wiec nie warto. 2 ostatnie spotania między sobą to 2 zwycięstwa Atletico. Co prawda Eibar w każdym z tych spotkań strzelił bramkę, lecz uważam że to nie jest jakis poważny argument. Torres, Thiago, Koke, Griezman te nazwiska robią wrażenie! Atletico jak co roku ostatnio poważnie planuje walczyć o mistrzostwo więc nie ma prawa w tym meczu nie wygrać!!!
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom