>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.09.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL, Rosja
Godzina: 15.00
Spotkanie: Jokerit - Podolsk
Typ: 1
Kurs: 1,37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po 11 rozegranych kolejkach drużyna z Helsinek Jokerit prowadzi w swojej konfederacji mimo rozegranych 9 spotkań. Ma jeden punkt przewagi nad CSKA Moskwa. Myślę, że finowie zrobią wszystko, żeby powiększyć przewagę w tabeli tym bardziej, że grają na swoim boisku. Pięć ostatnich meczy to wygrana Jokeritu (w tym 4 na wyjeździe). Podolsk w ostatnich 5 meczach jedna wygrana, dwie porażki i dwie wygrane po dogrywce.
H2H 1:1 (porażka Jokerit u siebie 3:4). W tym sezonie jeszcze się nie zawiodłem na Finach. Powodzenia.
⛔ 100 pracuj nad analizami
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - West Ham Londyn : Obie drużyny strzelą ?
Typ: Tak
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na Etihad Stadium spotkanie lidera rozgrywek Premier League Manchesteru City z West Hamem, ekipą, która po 5.kolejkach zajmuje wysoką 5.lokatę. Faworytem tego spotkania są rzecz jasna The Citizens, którzy jak na razie mają na koncie komplet punktów w dodatku nie stracili jeszcze ani jednego gola w rozgrywkach ligowych (bilans 11-0). Czy West Ham jest w stanie przynajmniej postraszyć podopiecznych Manuela Pellegriniego? Osobiście uważam, że tak i moja propozycja na to spotkanie, że obie drużyny strzelą w tym meczu bramkę. Czy seria meczów w lidze bez straconej bramki Man.City dziś (według mnie powinna się zakończyć).
Co prawda historia ostatnich spotkań na Etihad Stadium nie jest zbyt optymistyczna, otóż z 10 ostatnich gier Man. City wygrał 9 razy i raz mieliśmy remis. Jeśli chodzi natomiast o zdobycze bramkowe to West Ham strzelił w 4 meczach (spośród tych 10) gola na Etihad.
Warto jednak zauważyć, że ostatnio sporo się mówi, że City złapało zadyszki. Już ostatni mecz ligowy z Crystal Palace nie był tak udany jak poprzedni spotkania (zwycięstwo w końcówce), później przyszedł natomiast mecz Ligi Mistrzów i porażka na własnym obiekcie z Juventusem Turyn (1-2), a przecież Stara Dama niczym specjalnym w Serie A jak na razie nie zachwyca.
Jeśli chodzi o sam West Ham to jest to drużyna, która w każdym z 5 meczów ligowych jak na razie zdobywała przynajmniej jednego gola: 2:0 z Arsenalem, 1:2 z Leicester, 3:4 z Bournemouth, 3:0 z Liverpoolem i 2:0 z Newcastle. Jak łatwo policzyć West Ham ma na swoim koncie 11 goli czyli tyle samo co ich dzisiejszy rywal i jest to obok Leicester najlepszy wynik w lidze. Jeszcze jednak fakt zwraca uwagę, otóż West Ham wygrał zarówno z Arsenalem jak i Liverpoolem czyli z drużynami faworyzowanymi i to w dodatku na ich obiekcie. Czy Man. City będzie kolejną ofiarą &quot;Młotów&quot;, kto wie tym bardziej, że jak już wspomniałem zaczęto mówił o pewnym dołku formy ekipy Pellegriniego.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze zagrają dziś bez Zabalety, Fernando, Clichy;ego i Delph&#39;a, choć i tak największym kłopotem jest czy zagra dziś Sergio Aguero. W drużynie gości poza składem są O&#39;Brien, Valencia, Song, Zarate i Ogbonna.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, 1 liga Polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rozwój Katowice - Wisła Płock
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dzisiaj opiszę mecz pomiędzy drużyną, która moim zdaniem będzie walczyć o awans do naszej ekstraklasy, co nie udało jej się jej w ostatnim sezonie Wisłą Płock, a beniaminkiem, który ligę rozpoczął bardzo słabo drużyną Rozwoju Katowice. Zaczniemy od gospodarzy dzisiejszego spotkania, grają oni moim zdaniem bardzo słaby futbol, ostatnie 3 mecze u siebie to tylko 2 remisy i 3 porażki. W lidze po 8 kolejkach Rozwój Katowice zajmuje ostatnie miejsce z bilansem bramkowym 5:14. Teraz zajmę się drużyną bardziej zgraną, a także na pewno bardziej doświadczoną jeżeli chodzi o podwórko ligi polskiej. Wisłą Płock na ostatnie 5 meczy wjazdowych 4 razy wracali oni z 3 pkt, natomiast raz przegrali z Miedzią Legnica. Dzisiaj wydaję mi się, że bez żadnych problemów piłkarze z Płocka poradzą sobie i zgarną 3 pkt. Ostatnio mam bardzo dobrą passę, więc mam nadzieje, że dzisiaj uda mi sie ją podtrzymać. Polecam ten typ ! ????
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna, Anglia
Godz: 16
Spotkanie: Aston Villa - West Brom
Typ: under 9,5 rożnych
Kurs: 2,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj biore na rozkład mecz w Anglii i typuje w rożne. Opieram sie na statystykach obu ekip które nie zdobywają w swoich meczach dużej liczy rzutów rożnych. W meczach tegorocznych między tymi ekipami nawet nie zbliżyli się do granicy 9 rogów. W tym sezonie również nie nabijają wielu rożnych. 4,5 ze strony Aston Villi to absolutny max, West Brom raczej jeszcze mnie zważywszy że nie strzelają wielu bramek i konstrukcje ich akcji są dalekie od ideału. Wszystko będzie zależeć jak ułoży się mecz jednak typ warty pogrania bo z szansami na spory sukces. Powodzenia;)
✅ 100
 
alley 79

alley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Typ:
1
Kurs:
2.00
Bukmacher:
WillHill
Analiza:
Konsekwentnie idę w stronę Stalówki, która dała mi już wiele zarobić. Ostatnio jednak się nie powiodło, ale zagrali przyzwoicie z Zawiszą Bydgoszcz w 1/8 Pucharu Polski(1-2 przegrana) i kto wie gdyby podyktował karnego po zagraniu ręką piłkarza Zawiszy. Było minęło, puchar to puchar. W lidze Stalówka spisuje się przeciętnie, żeby nie powiedzieć, że słabo. Ostatnio zremisowała na wyjeździe z Polonią Bytom 1-1. Dziś podejmuje u siebie Puszczę Niepołomice, która traci wiele bramek w tym sezonie(np 5-4 z Polonią Bytom nie tak dawno). Stal u siebie nie przegrała w tym sezonie w lidze, prezentuje się znacznie lepiej niż na wyjeździe. Obie ekipy grają przeciętnie, więc mecz nie jest łatwy do wytypowania. Stal jednak wie, że musi wygrać, kilku graczy nie grało w meczu z Zawiszą(Kantor, Wawrzyński, Wrona), a część nie grała 90 minut, więc problemu ze zmęczeniem być nie powinno. Kurs fajny, Stal w tamtym sezonie u siebie pokonała Puszczę, a na wyjeździe zremisowała 1-1 choć do 90 minuty prowadziła. Polecam.

✅ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna, Anglia
Godz: 13:45
Spotkanie: Chelsea-Arsenal
Typ: BTTS
Kurs: 1.60
Bukmacher: Williamhill
Analiza: Dziś obie drużyny będą nastawione na strzelanie goli i na zwycięstwo bowiem remis nikogo tu nie zadowoli więc typ na dziś wydaje się baaardzo łątwy. Chelsea może i źle zaczęła sezon ale dziś naprzeciw siebie mają największego chyba rywala Jose Mourinho czyli Arsena Wengera. Obaj ustawili dziś swe zespoły ultra ofensywnie. Pewniaczek.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stabaek vs Tromso
Typ: Stabaek (-1) Azjan
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Niestety,ale podobnie jak w lidze szwedzkiej,tutaj rowniez zmierzamy powoli ku koncowi rozgrywek.
Dzisiaj pojedynek druzyn,ktore walcza o zupelnie inne cele.

Zacznijmy najpierw od gospodarzy.
Pewnie nie wszyscy wiedza,ze Stabaek trenuje Bob Bradley,ktory przez 5 lat prowadzil reprezentacje USA a ostatnio przez 2 lata reprezentacje Egiptu.
Po przygodzie z Egiptem,postanowil on poprowadzic klub a nie reprezentacje i takim sposobem wyladowal w Tippeligaen w druzynie Stabaek.
Ekipa z Baerum w poprzednim sezonie byla typowym sredniakiem,do czolowki tracili ogrom punktow,a ostatecznie sezon zakonczyli na 9 miejscu.
Jak sytuacja wyglada w tym sezonie?
Tytul powedruje do Trondheim,czyli Rosenborg wroci na tron,maja kapitalny sezon i walcza tez ambitnie w LE,gdzie sa w fazie grupowej.
Skoro mamy obsadzona pierwsza pozycje,to pytanie kto zajmie miejsce numer 2?
Wszystko wyglada na to,ze do konca o tytul wicemistrza kraju walczyc beda Viking i Stabaek.
W chwili obecnej na 2 miejscu jest Viking,ale ma tyle samo punktow co Stabaek - 44,wczoraj rozegrali u siebie mecz ze Stromsgodset i stracili punkty bo zremisowali 1:1.
Dzis wiec ogromna szansa dla gospodarzy,jesli wygraja,wowczas odskocza na 3 punkty.
Na ogonie siedza tez Odd Grenland i Stromsgodset,maja rozegrane po 23 mecze i kolejno 41 i 40 punktow na koncie.
W tym sezonie na stadionie Nadderud rozegrali 11 spotkan,bilans - 7-2-2,gole 21:12.
Niestety,ale Niebieskich opuscil na poczatku miesiaca Diomande,ktory strzelil az 17 bramek i w calej lidze tylko Soderlund z Rosenborga ma wiecej (20).
Napastnik przeszedl do Hull City,po jego odejsciu Stabaek przegral dwa mecze ale z wymagajacymi rywalami - Odd Grenland i Rosenborgiem,odpowiednio 1:2 i 0:1.
Z pewnoscia jego odejscie bedzie odczuwalne,dzisiaj jednak rywal z innej polki i gospodarze powinni sobie poradzic.

Tromso gra slabo i jeszcze nie wiadomo,czy utrzymaja sie w lidze.
Nie wygrali zadnego z ostatnich 7 spotkan a w lidze wyprzedzaja tylko Start i najslabszy z calej ligi Sandefjord,trzeba zaznaczyc,ze Start ma tyle samo punktow co Tromso - 19.
Podopieczni Steinara Nilsena mieli spora szanse sie wykazac w ostatnich meczach,dlaczego?A no dlatego,ze grali dwa arcy wazne mecze U SIEBIE z Sandefjordem i Mjondalen,a wiec ekipami typowanymi do spadku (przynajmniej ci pierwsi jedna noga sa juz w 2 lidze).
Niestety dla nich nie wygrali nawet jednego z tych spotkan,wiec o czym my tu gadamy w ogule?Dzisiaj beda w stanie cos ugrac ze Stabaek...?Nie sadze.
W ostatniej kolejce wlasnie grali u siebie z Mjondalen,ktory ma 20 punktow i po zalosnym meczu padl remis 0:0.
Ogolnie goscie nie byli w ogoule co ciekawe zainteresowani jakimis atakami,tylko skupili sie na tym,zeby jedynie nie przegrac,natomiast gospodarze nie byli w stanie zrobic krzywdy rywalowi i tym samym skomplikowali swoja sytuacje.
Na wyjazdach wygrali tylko jeden mecz w sezonie,oprocz tego zanotowali 2 remisy i 8 porazek,bramki 12:20.
Terminarz koncowy nie wyglada najlepiej dla ekipy Tromso,ale jesli nie wygrywa sie kluczowych spotkan to trzeba poniesc konsekwencje.
0 ZWROT
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy
Spotkanie: HSV - Eintracht
Godz: 15:30
Typ: over 2,5
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Analiza:
W 5 kolejce niemieckiej Bundesligi zmierzą się ze sobą ekipy Hamburger SV i Eintracht Frankfurt. Wg mnie w tym spotkanie jest możliwy każdy wynik, ale widząc jak spisują się oby dwie drużyny, zdecydowałem się obstawić typ powyżej 2,5 gola. Gospodarze z dorobkiem 6 oczek zajmują 12 lokatę, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory tylko punkt więcej, ale plasują się na wysokiej 5 pozycji. HSV gra do tej pory bezkompromisowo i ma bilans meczy 2-0-2, ale to co mnie interesuje najbardziej, czyli ich bilans bramkowy wynosi 7-9, zatem równo 4 bramki na spotkanie z ich udziałem. Natomiast zawodnicy Eintrachtu po inauguracyjnej porażce w Wolfsburgu, odnotowali remis, a w 2 ostatnich kolejkach zaprezentowali się bardzo dobrze i odnieśli imponujące zwycięstwa. W tych starciach rozgromili swoich rywali, aplikując im w sumie 10 goli, zatem do dzisiejszego meczu podejdą z dużą pewnością siebie, tym bardziej, że w poprzednim sezonie piłkarze z Frankfurtu dwukrotnie wygrali 2-1. Obecnie ich stosunek bramkowy wynosi 12-6, zatem mają jeszcze wyższą średnią od gospodarzy. Uważam, że dzisiaj możemy się spodziewać podobnego wyniku. Absencje: HSV - Jung (3/0), Ekdal (3/0), Muller (1/0) i Hirzel (gk 1/0). Eintracht - Chandler (2/0).
⛔ 100
 
D 0

damiandinho90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad vs Espanyol
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher:bet-at-home.com
Analiza: Witam, dzisiaj meczyk ktory nie cieszy sie jakims wielkim zainteresowaniem.
Sociedad podejmuje na własnym stadionie, espaniol , ostatnio rozbity przez Real 6 do 0 .
1.Jak na razie Baskowie zawodzą po calości, jednak licze tutaj na przelamanie.
2.Real bedzie atakowal wiecej razy prawą stroną , takimi zawodnikami jak :
Elustondo,Illarramedi,prietto, zwlaszcza ten pierwszy zbiera dobre oceny .
Espaniol po tej stronie ma Alvareza i Duarte, ktorzy też zreszta czesciej atakuja swoja lewa stroną, więc bedą neutralizowani co skutecznie oslabi możliwosci w ataku druzyny z Barcelony.
3. Vela!!! jesli sie przebudzi (w koncu) strzeli gola,tez cos poda i mozna liczyc na 1-2 gole dla gospodarzy .
Podsumowując gram czytą 1 .
⛔ 100
 
W 17

woo

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Termalica-Pogoń
Typ: over 2.5
Kurs: 2.04
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Po wczorajszym pięknym pokryciu linii dzisiaj idę za ciosem. W przypadku Termaliki w 4 ostatnich meczach padło co najmniej tyle goli, w przypadku Pogoni trochę gorzej, ale i tak mniej niż 2 goli w meczu nie było. Ostatnie mecze to 3-2 Termaliki z Cracovią i 3-1 Pogoni z Piastem. Wreszcie przełamał się Zwoliński, a w drużynie ma mu kto asystować. Z kolei w Termalice mecz życia chyba ostatnio rozegrali Biskup i Babiarz, więc na pewno są formie, generalnie drużyna się rozstrzelała. W starciu ofensywnie usposobionych drużyn stawiam na over.
⛔ 100
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Patrząc na ostatnie mecze Ligi Mistrzów można by rzecz że Chelsea dziś będzie faworytem, jednak patrząc dokładniej na te mecze Chelsea wygrało 4:0 przy oddaniu zaledwie 5 celnych strzałów z czego jedna bramka padła z karnego. Arsenal natomiast od końcówki pierwszej połowy grał już w 10 z Dynamem Zagrzeb, który u siebie nie przegrał już bardzo długo, myślę że gdyby Arsenal grał w 11 spokojnie mógłby te passę przerwać. Fakt. Poprzedni mecz mógł być początkiem końca tragicznej sytuacji w drużynie Mourinho, ale myślę że dziś nie będą niemalże 100% skuteczności jak to miało miejsce z Maccabi, ale myślę też że nie zejdą z boiska bez punktów, Arsenal to nie chłopaki do bicia i drużyny mam nadzieję po dobrym meczu sprawiedliwie podzielą się punktami, może i obecność Oscara uchroni tutaj przed kolejną porażką.
⛔ 100
 
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters 2015
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Kyren Wilson v Mark Allen
Typ: Kyren Wilson - Powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza: Sporo przesadzony kurs na setkę Wilsona, prawie jakby Wilson grał w tym tygodniu jak noga, a nie rozgrywał turnieju życia; a to był jakiś mecz PTC, a nie półfinał do 6 wygranych frejmów. Zresztą wystarczy porównać kursy u konkurencji. Młody Anglik już jedną setkę w turnieju wbił (123), wczoraj z Dingiem 2 razy był bliski kolejnej (89, 84). A przecież teraz więcej frejmów do rozegrania i więcej szans na punktowanie. W grze punktowej wygląda równie dobrze, a może i lepiej od Allena, a mimo to buki na setkę Irlandczyka dają @1.90, zupełnie nie rozumiem tej dysproporcji. Dla mnie taki kurs to value.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
K 12

kanonier44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie: AIK - Hacken
Godzina : 16.00
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przeglądając ofertę na dziś w oczy rzucił mi się bardzo interesujący kurs na drużynę AIK. Pierwsze pytanie jakie sobie zadałem to &quot; gdzie jest haczyk?&quot; spędziłem dobrą chwilę na poszperanie odnośnie tego meczu i niestety ale nie znalazłem owego. Druzyna AIK zajmuje 2 miejsce w tabeli tracąc punkty do IFK Goteborg. Drużyna gości zajmuje natomiast 8 miejsce i nie liczy się w walce o puchary. Dlaczego warto zagrać na AIK? 1.Bilans u siebie w tym sezonie AIK brzmi : 11-1-0 natomiast gości na wyjeździe : 3-2-6 ( w tym 4 porażki z rzędu w ostatnich meczach). 2. Bezpośrednie pojedynki : 4 ostatnie mecze na stadionie AIK to 4 zwycięstwa a we wszystkich 12 spotkaniach u gospodarzy bilans brzmi : 9-3-0. Dodatkowo we wszystkich 23 meczach rozegranych pomiędzy tymi drużynami tylko 1 raz wygrało Hacken!!! Ewidentnie widać że ten przeciwnik im nie leży. 3. AIK posiada znacznie lepszą kadrę a zwłaszcza możliwości ofensywne, mają w swoim składzie Henok&#39;a Goitoma który jest w tej chwili królem strzelców z dorobkiem 15 bramek. 4. Najważniejszym argumentem jest obecna forma i cele. AIK wygrało ostatnich 5 spotkań ligowych i widać u nich jak bardzo chcą zdobyć mistrzostwo i zapewne powalczą o nie do ostatniej kolejki nie odpuszczając ani jednego meczu, a Hacken ma 10 punktów nad strefą spadkową i będzie szukało punktów, ale nie w takich meczach, w których są pozostawieni bez większych szans. Kurs aż prosi się o zagranie.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHolandia, Eredivise
Spotkanie: Zwolle – Den Haag
Typ: over 4.5
Kurs: 5.00
Buk: bet365
Godz. 19:45
Analiza:
Jedno z najciekawszych spotkań w tej kolejce Holenderskiej Eredivise rozegra się w Zwolle gdzie miejscowa ekipa będzie podejmować Ado Den Haag. Dla mnie spotykają się dwie bardzo ofensywnie usposobione ekipy co zresztą w Holandii nie dziwne ale te dwie ekipy nie dość że dużo strzelają to sporo tracą do tego widziałem w tym sezonie najwięcej ich spotkań.
Zwolle bardzo dobry poprzedni sezon i w tym sezonie będą mega wymagającym rywalem jak na razie bez porażki z trzema zwycięstwami i dwoma remisami. Jest t zespół bardzo rzadko remisujący co też jest potwierdzeniem słów na ofensywną grę tylko cztery spotkania z podziałem punktów w poprzednim roku. Świetnie grają u siebie w ubiegłej kadencji tylko Ajax oraz PSV lepiej wyglądali ale już w kwalifikacji bramek strzelonych potrafili wyprzedzić taki zespół jak Ajax. Widziałem dwa spotkania u siebie z Twente oraz Excelsiorem oba wygrane odpowiednio 2:1 oraz 3:0, to co jednak najważniejsze były to otwarte mecze czyli do takich jakie przyzwyczaił ten zespół. Sytuacji było bardzo dużo i to z obu stron tak naprawdę to powinny to być znacznie wyższe wyniki.
Den Haag zachwyciło mnie swoją grą w dwóch pierwszych meczach kiedy to zremisowali z PSV 2:2 oraz wygrali na wyjeździe z Twente 1:4. Świetnie grają z kontry a dziś będą miel ku temu wiele okazji ogólnie styl gry Zwolle idealnie powinno do nich pasować bo lubią iść na wymianę ciosów. W dwóch ostatnich meczach nie było najlepiej może nie w kontekście gry ale skuteczności z Ajaxem defensywa nie zdała egzaminu tracą cztery bramki ale już starcie z Heracles powinni wygrać. Oglądałem to starcie i bardzo otwarty mecz już w pierwszej połowie piłka powinna trzy razy znaleźć się w bramce ale mieli dużo pecha do samego końca spotkania cisnęli ale po prostu nie chciało to wpaść a że defensywa nie ustrzegła się jak zwykle błędów to przegrali to starcie. Moim zdaniem dziś takiej nieskuteczności nie będzie a jak wspomniałem są te ekipy lubiące wymianę ciosów i na takim mecz liczę z którąś powtórką wyniku z przed roku 3:1 i 3:2.
⛔ 100
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy
Spotkanie: Darmstadt - Bayern
Godz: 15:30
Typ: Bayern -2
Kurs: 2,6
Buk: Otobet
Analiza:
Według mnie Bayern dziś zmiecie Darmstadt z powierzchni ziemi. Ten zespół ma bardzo mało atutów piłkarskich. W dotychczasowych meczach mieli więcej szczęścia niż rozumu. Jeśli tylko Bayern wcześnie strzeli gola, to będzie pogrom. Tak czy inaczej uważam, że w drugiej połowie rozpocznie się strzelanie, podobnie jak to miało miejsce w meczu z Szachtarem.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: EA Guingamp - Ajaccio GFCO
Typ: drużyna 1 do zera
Kurs: 2,47
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Już raz na Ajaccio zarobiłem, gdy przegrało z Monaco, to idę dalej w tym kierunku.
14 w tabeli Guingamp podejmuje ostatnie Ajaccio.
Co prawda Guingamp ma kiepski bilans - 2 wygrane i 3 przegrane, ale te dwie wygrane były w ostatnich 2 meczach, w dodatku z Marsylią 2:0 (gdyby trafili karnego, byłoby 3:0). Druga wygrana z Nicea, ale za to na wyjeździe. Pozwala to twierdzić, że po słabym początku sezonu, złapali wiatr w żagle.
Ajaccio prezentuje równą formę od początku sezonu, beznadziejną na stałym poziomie, nadal nie strzelili bramki i myślę, że i w tym meczu nie strzelą, tym bardziej, że grają na wyjeździe.
Można pograć również na - ilość bramek drużyna 2 (0 bramek), gdyby Guingamp nie udało się strzelićgola, kurs 1.86, ale ja wolę wyższy kurs, myślę, że jednak coś wcisną ????
⛔ 100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - West Ham
Typ: X
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w niebieskiej części Manchesteru odbędzie się spotkanie pomiędzy zespołem City, który w środku tygodnia zawiódł na całej linii i uległ Juventusovi, a zespołem West Ham, który pozytywnie prezentuje się w sezonie 15/16 BPL i nie pęka przed faworytami. Było tak między innymi w meczu z Arsenalem w derbach Londynu, jak i w meczu z Liverpoolem ( tak wiem, że Liverpool gra okropnie ale jednak 3:0 na Anfield to dobry wynik). Graczy z Manchesteru ogromnie dużo sił kosztował mecz z Juventusem, jednak cały wysiłek poszedł na marne i może to wpłynąć na psychikę graczy City, w lidze nie stracili nawet punktu, ale jak wiadomo w BPL jak i w w każdej lidze świata faworyci w końcu tracą punkty,i moim zdaniem sprzyja ku temu zmęczenie po meczu w LM, i dobra postawa drużyny West Ham w tym sezonie. Uważam, że mecz zakończy się wynikiem oscylującym w granicach 1:1, biorąc pod uwagę solidne defensywy obu zespołów jak i to, że mają w swoich szeregach graczy, którzy mogą &quot;z niczego&quot; strzelić bramki. Pozdrawiam ;)
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 16
Spotkanie: Real Madryt - Granada
Typ: BTS - nie
Kurs:1,65
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Real po efektownym zwycięstwie wraca do krajowych rozgrywek, a w nich radzi sobie bardzo ciekawie. Po falstarcie z Gijonem w następnych 2. kolejkach pokazali swoją siłę aplikując Espanyolowi 6 a Betisowi 5 bramek nie tracąc przy tym żadnej. Dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza. Real od początku musi gonić Barcelonę i uważam, że dzisiaj nie zlekceważą przeciwnika, który jest 11. w tabeli z bilansem bramkowym 4-7. Jak widać defensywa nie jest szczególnie mocną stroną Granady na początku sezonu. Dzisiaj wyjdą na pewno z defensywnym nastawieniem lecz w zderzeniu z ofensywą Realu nie widzę dla nich ratunku. Jestem zdania, że Real nie da za dużo podziałać pod swoją bramką Granadzie i pewnie wygra nie tracąc bramki.
Powodzenia.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle - Watford
Typ:1
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Newcastle po bardzo słabym początku sezonu powinno się w końcu przełamać i zdobyc komplet punktów. Nie wierzę, że trzeci mecz na własnym stadionie nie przyniesie 3 pkt zważywszy na to, że przeciwnikiem będzie średniak Watford. Newcastle przegrali 3 i zremisowali 2 spotkania z pierwszych 5 kolejek. Na własnym boisku kolejno remis (southampton) remis z UTD i porażka z Arsenalem. Mimo, że nie spisują się dobrze trzeba zauważyć, że w meczach u siebie mieli silnych rywali. Dziś Watford jest jaknajbardziej w ich zasięgu. Mecz ten muszą wygrać i odbić się od dna tabeli. Nie daje Watford żadnych szans w tym meczu a wynik obstawiam w granicach 3:0
⛔ 100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Piłka
Godzina: 20:30
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszego zestawu w Polskich Ligach więc wypada coś posłać. Aktualny dość nieoczekiwany lider ekstraklasy Piast Gliwice przerwał serie 5 zwycięstw pod rząd w Szczecinie przegrywając 3:1, a atrakcją tego meczu była bramka Fojuta z 50 metrów. Co sie stało ? nagle wszystkie &quot;ichy i achy&quot; w strone Gliwiczan znikły i teraz to już nie lider tylko Piast ten który w tym sezonie będzie walczyć do końca o 1-8smkę. Piast prezentował solidna piłke ale w paru spotkaniach pomogło szczęście z wyciągnięcia kompletu punktów. Lechia Gdańsk zamkła okno z hukiem i znów bywa na języka wszystkich ciekawe transfery, zmiana trenera i co sie dzieje..kolejny rozczarowujący pojedynek z Korona u siebie zremisowany 0-0 byli drużyna lepsza ale mając w ataku Kuświka ciężko coś strzelić to mu wychodziło w Ruchu ale dopiero po dwóch sezonach więc ten chłop zawsze ciężko sie aklimatyzował. Dzisiejsze spotkanie powinno być ciekawe i gospodarze będą dążyć do zwycięstwa dzięki czemu Lechia będzie miała sporo okazji i liczę w tym momencie na boki pomocy mianowicie Peszke oraz Makuszewski szczególnie ten pierwszy swoim przyspieszeniem może zrobić sporo zamieszania, a najsłabsza pozycja Piasta to właśnie defensywa. Mak może w końcu ogarnie nogę i wykorzysta swoje dogodne sytuacje które w każdym spotkaniu ma.....Ps. Tak swoją droga według mnie Piast prezentuje styl który będzie odpowiadać Lechii.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom