>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.09.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
D 11

daniel16175

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:00 będziemy świadkami bardzo interesującego meczu. Śląsk Wrocław wyraźnie odbudował się po słabym poprzednim sezonie i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli. W grze wrocławian widać w ostatnim czasie wyraźną poprawę co potwierdzają wygrywając 1:3 z Jagiellonią a także 2:0 z Górnikiem Zabrze a nawet ostatnia ligowa porażka z najsilniejszym składem Legii Warszawa 4:3 napawa optymizmem ponieważ Śląsk wydawał się drużyna lepszą w tym meczu jednak pechowo uległ faworyzowanym warszawianom. Śląsk Wrocław bardzo dobrze spisuje się w meczach na własnym boisku a ligowy mecz przed własną publicznością przegrał po raz ostatni w lutym 2014 roku. Dodatkowym atutem wrocławian jest odzyskanie formy przez Sebastiana Milę a jego dobra dyspozycja zawsze wyraźnie ciągnie drużynę do góry. Kielczanie nie mają praktycznie żadnych argumentów piłkarskich przeciwko Śląskowi. Goście dzisiejszego meczu zgromadzili 4 punkty w 8 kolejkach i są na przedostatnim miejscu a drużyna się rozpada wraz z jej wcześniejszą atmosferą po odejściu Korzyma. Korona na wyjazdach w tym sezonie spisuje się fatalnie i nie zapowiada się żeby ta seria się zmieniła. Typuje zwycięstwo Śląska.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: Więcej niż 3,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bwin
Analiza: Witam po wczorajszym syto trafionym kursie 3,90 dziś pora na kolejny ładny kurs a mianowicie 3,40 który jest warty ryzyka. W dzisjszym spotkaniu Śląsk Wrocław bedzie podejmowac na własnym stadionie Korone Kilce . Śląsk aktualnie w tabeli ligowej zajmuje 5 pozycje z dorobkiem 13 pk i bilansem barmowym 13:12 a wiec strzelają jak i również tracą . Sląsk ostatnio w lidze pokonał 1-3 na wyjeździe Jagiellonie Białystok pokonali u siebie 2-0 Gornik Zabrze oraz w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z MIstrzem Kraju a wiec Legią Warszawa 4-3 a wiec jak widac dużyna Sląska ma mocnych zawodników z przodu ale juz o obronie nie mozna powiedziec tego samego . Dzisiejsi goscie to zespół Korony Kielce , Który w tym sezonie był i nadal jest głownym kandydatem do spotku z ligi . Aktualnie zajmują przed ostatnia pozycje w tabeli z zaledwie 4 oczkami i bilansem bramkowym 5-17 . Ostatnio w lidze przegrali 2-0 na wyjeździe z rezerwami Legi , dostali ostre lanie 0-3 u siebie z JAgiellonią , którą to tą samą JAgiellonie Sląsk ograł na wyjeździe 1-3 gdzie opisałem to wyżej . No i w końcu w ostatniej kolejce wygrali 2-1 na własnym terenie z Podbeskidziem , przyznam szczerze ze oglądałem całe to spotkanie i gdyby nie 2 przypadkowe bramki dla Korony i gdyby nie Maciej Korzym który najwidoczniej nie chciał pokrzywdzic swoich dawanych kolegów to Podbeskidzie powinno to spotkanie spokojnie wygrac . Mysle że dzisiaj Śląsk na własnym stadionie nie da najmniejszych szans zespołowi z Kielc z taką obrona spokojnie powinni wcisnac im 3-4 gole ale równiez moga cos przy tym stracic bo obrona slaska tez nie jest mozna mysle ze wyniki bedzie w granicach 3-1 4-1 a wiec over 3,5 mysle ze jest jak najbardziej warty ryzyka . Warto rowniez dodac ze ostatnie spotkanie pomiedzy tymi zespoloami odbylo sie w Kielcach 31 maja i wtedy gora byli zawodnicy z Wrocławia którzy pokonali Korane az 1-5 !!!!
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: baseball
godzina :20:20
typ: La Dodgers (hdc 1,5)
stawka: 1,65
bukmacher: bet365
Witam w poprzednich dniach wszystko bylo opisane na temat tej baseballowej drużyny ostatnimi czasy wygrywają prawie wszystko niezależnie czy u siebie czy wyjazdy fakt ostatnie dwie porażki ,ale to bardziej były związane z małymi roszadami w skladzie dziś gdy zobaczyłem skład z Kershawem na czele nie ma wątpliwości ,że ten mecz padnie łupem przyjezdnych z dokładką ,pozdrawiam
⛔100, handicap na co :?:
 
L 25

lexter

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie - PHL
Godzina : 18:00
Spotkanie : Sanok - Janów
Typ : Sanok -3.5
Kurs : 1.65
Bukmacher : betsson
Analiza :
Witam.Na dziś typ z naszego rodzimego hokeja na lodzie.Gospodarze czyli drużyna z Sanoka to obecnie Mistrz Polski w tej dyscyplinie w Polsce zmierzy się dziś z beniaminkiem Naprzodem Janów.Faworyt tego spotkania może być tylko jeden, zastanawia tylko w jakich rozmiarach drużyna Sanocka zdobędzie dziś kolejne punkty w tabeli ligowej.Po ostatnim meczu kiedy to rozgromili aż 10:1 Podhale Nowy Targ nastroje w drużynie gospodarzy są bojowe i z tego co wyczytałem będą chcieli powtórzyć wynik w dniu dzisiejszym.Nie ulega wątpliwości że w tym sezonie Sanok znów będzie walczył o kolejnego &quot;majstra&quot; w PHL.Chłopaki przygotowują się powoli do pucharu kontynentalnego więc już teraz rozgrywają swoje spotkania, trenując różne warianty gry.Handicap jaki nam proponuje betsson jest dość niski, warte zauważenia jest to że bet365 proponuja handi -4.5 o takim samym kursie więc gram bez wahania. Myśle że dziś kolejny raz Sanok udowodni swoją wyższość i pokaże hokeistom Naprzodu Janów miejsce w szeregu.O dzisiejszych gościach ciężko mi cokolwiek powiedzieć z racji tego że o lidze z której awansowali wiadomości w internecie praktycznie zero.Liczę dziś że zespoł Ciarko będzie dominował przez pełne 60 minut i udowodni swoją wyższość kilkoma bramkami nie tracąc ich zbyt wiele.Dla odważnych proponuje ov 7.5 po troche większym kursie.Pozdrawiam.
⛔100
 
M 13

maniek1906

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Godzina : 18:00
Spotkanie : Lokomotiva Zagrzeb - NK Zadar
Typ : Lokomotiva ilość goli - powyżej 3.5 bramki
Kurs : 6.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Spotykają się ze sobą drużyny ,które tracą mnóstwo bramek. W gorszej sytuacji jest Zadar ,który zajmuje przedostatnie miejsce i który stracił w 8 meczach aż 23 bramki! Lokomotiva natomiast mimo ,że traci trochę goli to też sporo ich strzela (17).Na swoim stadionie gospodarze w tym sezonie grali na prawdę ofensywnie. 3 strzelone gole rywalowi zza miedzy Dinamo,2 gole Hajdukowi i tyle samo Rijece. Przeciwnicy są zespołami topowymi w Chorwacji. Dlatego na ich tle Lokomotiva wypadła na prawdę nieźle. Myślę,że z Zadarem będzie podobnie o gospodarze pokaża swoją ofensywną siłę. W poprzednim sezonie swoim rywalom zaaplikowali w sumie 5 bramek.
⛔100
 
B 0

bet_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 francuska
Godzina: 20:00
Spotkanie: GFC Ajaccio vs Dijon
Typ: 2DNB
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gospodarze w ostatnich spotkaniach pokazali, że mają spore problemy w defensywie. Tracą najwięcej w lidze. Natomiast goście nie zachwycają strzelaniem bramek jednak zazwyczaj wykonują plan minimum w postaci 1:0. Obrona gosci jest w odróżnieniu od gospodarzy bardzo solidna. Myślę, że nie będzie dziś gradu bramek. Dijon będzie pewny w defensywie, ale powinien coś ustrzelić ze względu na dziurawą obroną gospodarzy. DNB o przyzwoitym kursie ???? Polecam.
⛔100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Hiszpańska
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Elche - Eibar
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: STS
Witam. Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu Elche-Eibar. Elche na swoim stadionie gra bardzo dobrze. Ostatnie siedem spotkań rozegranych na ich stadionie kończyło się pozytywnym wynikiem dla gospodarzy(wliczając w to remisy). Byłem na ich paru meczach, bo akurat z tego miasta mam szwagra i ich gra, mobilizacja oraz chęć dorównania najlepszym jest imponująca. Elche aktualnie zajmuje 10 pozycję z dorobkiem 4 punktów ale po tym meczu na ich koncie powinna pojawić się szczęśliwa 7. Eibar prezentuje piłkę nieco o niższym poziomie od Elche. Ich gra często jest chaotyczna. Serce i rozum każą mi grać czystą jedynkę na Elche. Warto zaznaczyć, że ich ostatni mecz odbył się aż 5 lat temu i w tedy górą byli dzisiejsi gospodarze spotkania.
Pozdrawiam
⛔100 po raz kolejny nieregulaminowy bukmacher
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wexford - Waterford
Typ: 1 (-2ah)
Kurs: 3.35
Bukmacher: bet365
Analiza:
Waterford już bez szans na cokolwiek. Nie awansują, ale i nie spadną.
Inna sprawa z Wexford. Brakuje im 5 punktów do gry o awans. Do końca 4 kolejki, także mogą dać radę. Żeby tego dokonać nie ma innej możliwości jak wygrać Wateford!
Tydzień temu była podobna sytuacja z Shelbourne. Był typ Wateford - Shelbourn. Weszło 1-3. Git. Miejmy nadzieję, że i tym razem wejdzie. Wexford co prawda słabsza drużyna od Shelbourne, ale za to grają zagrają u siebie!
Gości od kilku kolejek grają składem młodym, nawet bardzo młodym. Przygotowują ich już od następnego sezonu. Takimi zawodnikami mają zacząć od początku sezonu 2015. Takim, który póki co przegrywa jeden mecz za drugim. Ale cóż się dziwić... 18-20 latkowie mają niewielkie szanse choćby fizyczne z ich 25-30 letnimi rywalami.
Nie widzę innej możliwości jak wygrana Wexford, a że przed własną publicznością to nie powinni zwalniać tempa przy 1-0 to powinno wpaść więcej! Poza tym lepiej zrobić sobie przewagę już w pierwszej połowie, jak to zrobiło Shelbourne w meczu z Wexford (którzy też musieli wygrać, aby nie skończyć walki o mistrzostwo), aby nie było w drugiej połowie nerwówki.
✅235
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Francja - National
Spotkanie : Paris FC - Istres
Godzina : 20:00
Typ : 1
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Mecz trzeciej ekipy ligi Nacional, która notabene ma tyle samo punktów co drużyny z miejsc 1-2. Bilans bramek 8:4. Gospodarze póki co bilans 3-3-0. U siebie 1-2-0, ale zaczęli od remisu, z CA Bastia, potem remis z obecnym liderem czyli ekipą Strasbourg, i ostatni mecz to wygrana, nad drugą ekipą w tabeli Red Star. Jak widać dobrze grają u siebie, skoro z (obecną) czołówką Nacional radzą sobie całkiem dobrze. Dziś przychodzi im dużo łatwiejsze spotkanie. Mecz z 14 drużyną tej ligi - Istres. Póki co po 6 meczach na swoim koncie zgromadzili 6 &quot;oczek&quot; po 1 wygranej, 3 remisach i 2 porażkach. Bilans bramkowy 8:8. Na wyjeździe natomiast 0-1-1, przegrana ze średniakiem ligi (Amiens), i remis z drużyną z miejsca nad nimi - 13. Dziś myślę, że przyjezdni nie będą mieli raczej czego szukać na boisku Paryżan, oprócz dość sporej różnicy form i dyspozycji, za typem na czystą 1 przemawia H2H. Na boisku Paris FC, te ekipy, grały ze sobą czterokrotnie, i 4 razy zwycięzcą okazywał się klub ze stolicy Francji. Myślę, że i dziś piłkarze z Paryża, nie dadzą złudzeń na jakieś punkty ekipie Istres, i 3 punkty zostaną w Ekipie Paris FC.
Pomogłem? Kliknij &quot;+dzięki&quot; ????
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna Szwecja
Godzina : 18:45
Spotkanie : Drott - Malmo
Typ : Drott
Kurs : 1.90
Bukmacher : Bet365
Analiza : Na dzisiaj wybrałęm spotkanie ręcznej gdzie Drott będzie podejmował u siebie zespół Malmo, które słabo zaingurowało sezon remisując u siebie z Lund. Gospodarze dwa zwycięstwa co prawda z Onnered nie rzuca na kolana ale zawsze na wyjeździe to się liczy tym bardziej że włąsnie Lund z nimi tylko zremisował. Po takim kursie aż żal w nich nie wejść, zespół nakręcony dobrym startem i pojawia się wyśmienita okazja aby pokonać we własnej hali zespół Malmo, który co by nie powiedzieć formy będzie dopiero szukał. Trzeba ryzykować i łapać dobry kurs. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis AtP Metz
spotkanie J.Janowicz - G.Monflis
Godzina: 18:30
Typ Janowicz wygra 2 do 0
kurs 5.00
bukmacher bet365
Zacznę od tego że nie polecam grać tego typu raczej na pewno nie wejdzie , to poprostu moje pobożne życzenie.W tym turnieju młodzi atakują Struff pogonił Kolbę , Goffin własnie walczy jak równy z równym z Tsongą aż miło popatrzeć.Lubię Gaela Monflisa ale kilka razy mnie mocno zawiódł , przez gwiazdorzenie wypóscił wygrane mecze jak choćby ostatnio na Us open z Federrerem.Poprostu przydał by mu się zimny prysznic .Ciężko powiedzieć w jakij formie jest Jerzy , w meczu z Mannarino zupełnie przespał początek a w drugim secie miał sporo szczęscia , wrócił do meczu i wygrał w TieBreacku , ale w trzecim secie zagrał poprostu koncertowo.Gdyby dzisiaj od początku zaprezentował taki tenis to ten mój typ ma jakieś malutkie szanse.Monflisowi tez czesto zdarza się przesypiać początek meczu.Kurs kuszacy ja dzisiaj zarobiłem fajnie na meczu Delaqua - Mugurudza więc próbuję i to wcale nie za drobne , ale ostrzegam ten typ bardzo ryzykowny i mało prawdopodobny.
⛔100
 
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: SKN Sant Polten - SV Kapfenberger
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zacznę od tego że dzisiejszy gospodarz jest w kryzysie i nie potrafi wygrać od miesiąca. Zajmują 6 miejsce z 11 pkt a goście są na miejscu 5 z 12 pkt. Jako ciekawostke dodam że w tym roku SKN rywalizował w el. do LE i przegrał z PSV po wcześniejszym wyeliminowaniu Botev Plovdiv. Kurs na zwycięstwo gospodarzy idzie cały czas w górę ale jestem dobrej myśli, zła seria powinna w końcu zostać zakończona. Goście co prawda wygrali ostatnie dwa mecze wyjazdowe ale warto zwrócić uwagę że to były jedyne zwycięstwa w tym sezonie, gospodarze na ten przykład wygrali 3 razy. Gospodarze to na dodatek drużyna która lepiej gra u siebie i biorąc pod uwagę serię bez zwycięstwa to właśnie dziś grając na własnym stadionie mają największą szansę się przełamać.
✅150
 
A 0

all4uu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Typ: Lechia Gdańsk!
Kurs: 2,00
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Krótko i na temat, w Gdańsku ambicje oraz cele przed sezonem były wielkie, a wszystko to związane z transferami, które wykonała Lechia. Niestety nigdy jeszcze nie było takiej sytuacji, by zmiana praktycznie całego zespołu wpłynęła dobrze na jakość gry, to wiąże się przede wszystkim ze zgraniem, komunikacją na boisku - gdzie jeszcze gorzej, jeśli wielu zawodników pochodzi z różnych Państw, a z Angielskim nie jest tak prosto u każdego.
Trochę czasu już minęło od początku sezonu, nie dawna przerwa na reprezentację także musiała pomóc chłopakom by mogli w spokoju się przygotowywać na dalszą część sezonu. Było to już widać w spotkaniu z nieźle spisującym się beniaminkiem GKS Bełchatów cenny punkt na wyjeździe dobrze wróży, a jeszcze lepiej kilka bardzo dobrych akcji. Dzisiaj jestem przekonany, iż Lechia wygra to spotkanie, a co dla odważniejszych zalecam postawienie wygranej z handi -1.5 przy niezłym kursie 3.40.
⛔100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Godzina: 20:30
Spotkanie: SC Freiburg - Hertha Berlin
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy wieczor wybralem spotaknie w ramach niemieckiej Bundesligi pomiedzy Freiburgiem a Hertha. Kurs na wygrana Freiburga wynosi ok. 2.50, a z kolei na wygrana Herthy ok. 2.80. Oznacza to, ze wedlug bukmacherow trudno jest wskazac zdecydowanego faworyta i wszystko sie moze zdarzyc. Moim typem na ten mecz jest po prostu podzial punktow czyli remis. Po pierwsze wskazuje na to historia bezposrednich pojedynkow. Na 5 ostatnich padly az 3 remisi i po jednej wygranej kazdej z druzyn. Jesli chodzi o sytuacje w tabeli to oba zespoly maja 1 remis i 2 porazki, a wiec tylko 1 punkt po 3 meczach. Mysle, ze nikt tu nie bedzie ryzykowal porazki, a kazdy bedzie zadowolony z kolejnego punktu. Podsumowujac polecam typ na remis. Pozdrawiam.
⛔100 - powtórzony typ
 
makaveli23 290,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sochaux - Nimes
Typ: over 3.5
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nimes to druzyna ktora jesli chodzie o overowe pojedynki czasami jak wystrzeli to potrafi robic dobre overowe spotkania w ktorych nikt nie wygrywa i pada remis 2-2. Nie wątpię ze licze na podobny rezultat i teraz jak nie taki sam. Okoliczności ku temu sa dobre bo Soszo rowniez lubi sobie postrzelac i tym samym zremisowac mecz, tyle ze 2-2 mieli tylko raz, ale za to z Arles na wyjeździe. Wtapia tylko remis 1-1, ale niestety licze na wiecej goli i na over 3.5 spokojnie. Nimes ostatnio mialo 0-0 z Brest ktore gra dobrze w defensywie, tutaj Soshoux powinno byc dla nich latwiejszym rywalem gdyz druzyna gospodarzy ma slaba obronę. W druzynie gosci pomocnik Cissokho jest zawieszony ale zastapi go Omnari. O druzynie gospodarzy i ich absencjach nic nie wiadomo. Podsumowujac mysle ze jak na 2 lige francuska ktora jest bardzo underowa tak tutaj ta zasada nie znajdzie potwierdzenia i zobaczymy wyjatkowo overowe spotkanie.
⛔100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga ⚽
Godzina: 21:00
Spotkanie: Elche - Eibar
Typ: Elche -1 EH
Kurs: 4.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Elche słabo zaprezentowało się z Barceloną, a szkoda bo mieli świetną okazję po czerwonej kartce dla Mascherano, aczkolwiek dwa następne mecze to remis u siebie i zwycięstwo na wyjeździe, gdzie pokazali troszkę solidnego futbolu zwłaszcza w pierwszej połowie. Eibar, beniaminek rozgrywek, klub z najmniejszym budżetem, który musiał przeprowadzać zbiórkę aby osiągnąć budżet wymagany w La Liga, na inaugurację wygrali niespodziewanie z Sociedad, potem przepiękny gol z Atletico jednak minimalna porażka i w końcu znów porażka jednym golem u siebie z Deportivo. Bukmacherzy strasznie przeceniają Eibar, jest to klub który w mojej opinii nie zdobędzie więcej punktów niż Betis w ubiegłym sezonie. Samą ambicją nie da się grać w Primera Division, Elche wie że u siebie z takimi rywalami trzeba zgarniać komplety aby mieć spokojne utrzymanie, umiejętności czysto piłkarskie po stronie gospodarzy, u Basków próżno szukać piłkarzy z doświadczeniem w La Liga, znalazło by się może z trzech albo czterech, Elche bardzo mi się podoba za sprawą trenera Escriby, w tym sezonie ta gra może wyglądać tylko lepiej, kursy na overy też są dosyć dobre, moim zdaniem warto to pograć bo Eibar jest najsłabszym zespołem w tej lidze i jeśli ten mecz odbywałby się 10 kolejek później to pewnie na wygraną Elche mielibyśmy z 1,50. Typuję 3:0 dla gospodarzy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom