>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.07.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
klaus 16

klaus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / godz. 18:00 / el. LE
Spotkanie: NK Olimpija Ljubljana - Tromsø
Typ: 1
Kurs: 2,60
William Hill
Analiza:
Jak dla mnie dość ciekawie zapowiada się to spotkanie . Według buków patrząc na kursy każdy ma tu szanse , ale ja postawię na O.Ljubljana - 3 sezony temu byli beniaminkiem w 1 lidze Słoweńskiej i przez 3 lata utrzymują dość stabilny poziom gry 2 razy 4 miejsce no i w zeszłym roku 2 plac. Ciężko jednak określić formę gospodarzy dopiero rozpoczęli sezon z porażką na własnym stadionie z Domzale ( Domzale ma dość ciekawą historie nawet byli mistrzem Słoweni to można wybaczyć Ljubljanie ten inauguracyjnyą porażkę ???? ) Ljubliana pokazała w zeszłym roku w EL do LE , że potrafi grać w takich turniejach gdzie w 1 rundzioe pokonała Siroki Brijeg u siebie 3-0 na wyjeżdzie 0-0 w 2 ruńdzie pokonała Bohemians u siebie 2-0 na wyjeżdzie 0-0 i odpadli w 3 ruńdzie z Austrią Wiedeń gdzie zaliczyli w Austri porażkę 3-2 i remis u siebie 1-1. Mam nadzieję , że dzisiaj intuicja mnie nie zawiedzie chociaż Tromso dość ostro nastawia się na wygraną nawet przełożyli mecz ligowy miedzy tym 2 meczem z Ljubljaną lecz przemawia do mnie fakt iż drużyna Tromso nie potrafi grać na wyjazdach w tym sezonie , Norwedzy mają już 15 spotkań za sobą w lidze i na 7 meczy wyjazdowych nie wygrali ani jednego 3 remisy 4 porażki ( 2 porażki można usprawiedliwić bo z liderem i wice liderem ???? ) ale remis z drużyną spadkową to już coś nie tak ???? widocznie psychika ich zawodzi albo stresują się 12 zawodnikiem . No ale to było o lidze a tu mamy inną bajkę kwalifikacje do ligi europejskiej i myślę , że dziś wygra O.Ljubljana a za tydzień Tromso a jak nie to zobaczymu Ljubljane w następnej ruńdzie ????
życzę powodzenia
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, II runda el. Ligi Europejskiej
FK Metalurgs Liepaja - Legia Warszawa

Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1,60
bet-at-home
Dzisiaj kolejny dzień zmagań w europejskich pucharach tym razem czas na Ligę Europejską. Ja zdecydowałem się postawić na Legię Warszawa w spotkaniu wyjazdowym z Łotewskim Metalurgiem Lipawa. Jak pokazują zmagania naszych &quot;eksportowych&quot; drużyn niema dla nich łatwych rywali ale sądzę że Legioniści powinni wywieźć korzystny wynik z nadmorskiego miasta. Legia wręcz fatalnie wypadała w meczach sparingowych. Wygrała tylko z rumuńskim Universitatea Craiova. Kolejno przegrywała z Lokomotiwem Płowdiw jeden do dwóch, Spartą Praga aż zero do czterech i ukraińskim Metalistem Charków jeden do czterech. Mimo to ja liczę na komplet punktów. W pierwszej rundzie Metalurg wyeliminował ekipę z San Marino SP La Fiorita aplikując im sześc goli. Atutem gości będzie doping przyjezdnych fanatyków gdyż gospodarze nie mają takowych ponieważ futbol w tym kraju nie jest traktowany jako sport narodowy. Po prostu wstyd było by ponieść porażkę z taką ekipą jak Metalurg Lipawa. Atutem gospodarzy może być to że są w trakcie sezonu ale czy to wystarczy ?
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Liepajas - Legia Warszawa
Typ: over 9.5 rożne
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Drugi typ na taki rodzaj zakładu w meczu Liepajas oby również udany. Gospodarze są w trakcie sezonu i to jest ich duży atut w tym spotkaniu lepiej czyją jak to się mówi trawę, Legia natomiast dopiero przygotowuje się do sezonu i w sparingach przedsezonowych nie zachwycała szczególnie w grze obronnej. Teoretycznie Legia jest zespołem dużo lepszym tylko nie wiadomo tak naprawdę w jakiej są formie o czym mówi sam trener Urban. Spodziewam się tu raczej otwartego spotkania. W meczach ze słabym zespołem z San Marino ekipa Liepajas na wyjeździe wywalczyła 11 rożnych, natomiast w rewanżu na własnym boisku było ich 10 a co ważniejsze tak słaba ekipa jak La Fiorita potrafiła na boisku Liepajas wywalczyć 2 rożne. Legia zdecydowanie większy potencjał posiada w ataku niż w obronie tak więc swoje szanse na pewno będą stwarzały obie ekipy, co powinno przynieść upragnioną ilość rożnych tak jak do tej pory było w spotkaniach z udziałem ekipy Łotewskiej.
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Khazar Lankaran - Lech Poznań
Typ: poniżej 2.5 bramki
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Powoli wracam do gry, na razie zabawa na sucho i pisanie analiz jeżeli czas na to pozwoli, ale nie o tym mowa. Na dziś wybrałem mecz poznańskiego Lecha, który zmierzy się na wyjeździe z azerskim Khazarem. Głównym czynnikiem za jakim przemawia ten typ są następujące fakty, Lech niby faworyt ale moim zdaniem bez siły ofensywnej. Dodajmy do tego podróż 9godzinną , w tym podróż autokarem, który wcale nie był lepszy od tego jakim podróżowali w Kazachstanie. Media donoszą,że podróż była jeszcze gorsza, gdyż był większy ruch. Do tego w Azerbejdżanie przywitał ich skwar, blisko 30 stopni, kiedy dotarali około 20 do Lankara, to temperatura nie była o wiele niższa od tej która przywitała ich w Baku.
Drużyna gospodarzy składa się z zawodników w sile wieku, zawodników którzy jak chcą coś osiągać muszą to robić już. Jest w ich składzie kilku reprezentantów kraju a na 15tys stadionie na Arenie Burz będzie zaledwie 31 kibiców Lecha. Lech moim zdaniem nie ma argumentów aby to wygrać wysoko, moim zdaniem zagrają na zero z tyłu a o ewentualny awans zawalczą u siebie.
Lech ostatnimi czasy nie jest drużyną, która porywa a typowanie tutaj wyniku to jak ruletka, moim zdaniem najpewniejszym zakładem na ten mecz jest typowanie,że nie zobaczymy w tym meczu 3 bramek.
✅ 70
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Kubot L. (Pol)-Granollers-Pujol M. (Esp)
1
3,40
sportingbet
Analiza :
Każdy stawia na Hiszpana ale w moim odczuciu ten tenisista nie prezentuje stabilnej formy. Oczywiście Kubot jest w bardzo przeciętnej formie bo nie wygrał ostatnio wiele meczy ale mam nadzieje że właśnie dlatego dziś wygra. Ważne jest pierwsze podanie i kończący wolej u Polaka jeśli będzie wchodzić jest duża szansa na wygraną. Oto ostatnie mecze obu :
17.07.12 GST Kubot L. (Pol)-Dodig I. (Cro) 2 : 1
10.07.12 STU Stebe C-M. (Ger)-Kubot L. (Pol) 2 : 1
28.06.12 WIM Cilic M. (Cro)-Kubot L. (Pol) 3 : 0
27.06.12 WIM Ito T. (Jpn)- Kubot L. (Pol) 0 : 3
15.07.12 UMA Granollers-Pujol M. (Esp)-Cilic M. (Cro) 0 : 2
14.07.12 UMA Verdasco F. (Esp) -Granollers-Pujol M. (Esp) 1 : 2
13.07.12 UMA Granollers-Pujol M. (Esp)-Bachinger M. (Ger) 2 : 1
11.07.12 UMA Granollers-Pujol M. (Esp)-Starace P. (Ita) 2 : 1
Jak widać Kubot w Stuttgarcie trafił na Niemca który grał z publicznością i dlatego Polakowi ten mecz nie okazał się zwycięski.Patrząc na mecze Hiszpana rzuca się w oczy wygrana z Verdasco łoł ale weźmy pod uwagę to że Verdasco w obecnej dyspozycji potrafił nawet przegrać z Reisterem J. (Ger) prawie nieznanym nikomu.Hiszpan w każdym meczu miał problemy bo stracił seta i po do końca walce wygrał mecz. Wydaje mi si.ę że dziś już nie będzie miał tyle szczęścia i przegra 1-2 . POWODZENIA !!!

✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jankes191093 6

jankes191093

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis ATP HAMBURG
Spotkanie : Jeremy Chardy - Julian Reister
Typ : Julian Reister
Bukmacher : Unibet
Kurs : 3.10

Analiza :

Dzis na kortach ziemnych w Hamburgu spotkaja sie 26 letni Niemiec Julian Reister z 25 letnim Francuzem Jeremym Chardym.Obaj zawodnicy maja po 188 cm ale Reister dysponuje mocniejszym serwisem.Reister w 1 rundzie sprawi swoim kibicom mila niespodzianke pokonujac swietnego gracza na nawierzchni ziemnej Fernando Verdasco_Obaj gracze grali ze soba na ostatnim turnieju w Stuttgarcie i wygral Francuz.Dzisiaj jednak Niemiec podbudowany zwyciestwem z Verdasco moze pojsc za ciosem i uporac sie z Francuzem.Bedzie to wedlug mnie bardzo wyrownany mecz,lecz uwazam ze zakonczy sie zwyciestwa Niemca.Jezeli pomoglem kliknij dzieki.
⛔ 100
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Ruch Chorzów - FK Metalurg Skopje
Typ: Gol Gośći: NIE
Kurs: 1.90
Bukmacher: EXPEKT
W eliminacjach do Ligi Europejskiej Chorzowski Ruch zmierzy się dzisiaj z Macedońską drużną ze Skopje FK Metalurg która również ja Ruch została wicemistrzem swojego kraju i rozpoczęła eliminację już od I rundy którą przebrnęła remisując dwukrotnie z Maltańską drużyną Birkirkara FC (0:0 i 2:2) i co za tym idzie awansowała do następnej rundy. Ruch w ubiegłym sezonie Ekstraklasy prezentował się moim zdaniem najładniej ze wszystkich drużyn w tym sensie że drużyna była dobrze poukładana i zgrana myślę a nawet jestem pewien że przez okres przygotowawczy nie udało się zepsuć tej drużyny fakt z Ruchu odeszło trzech podstawowych w zawodników Abbot,Grodzicki,Grzyb ale nie ma tu mowy o jakiejś wielkiej wyprzedaży bo do Ruchu dołączyło też kilku nowych znanych piłkarzy Sadlok,Sultes,Panka.Tragedią dla kibiców mogło być odejście Waldemara Fornalika ale brat byłego trenera Ruchu też swoje wie co pokazał grając z II ligową Flotą Świnoujście i wygrywając ten sparing na luzie 4:0. Co do dzisiejszego meczu oczekuje dominacji Ruchu przez całe 90 minut a co za tym idzie kilku bramkowej wygranej (3:0,4:0 któraś z tych opcji) żeby w rewanżu już nie martwić się o awans oczywiście wygrana bez straty gola ze swojej strony bo taka opcja jest ciężka do zrealizowania szczególnie jak przyjeżdża drużyna która poziomem prezentuje raczej naszą II vel I ligę
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP | Atlanta (USA)
Spotkanie:James Blake - Matthew Ebden
Typ: Blake
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365


Już dziś o godzinie 19 na twardych kortach w amerykańskiej Atlancie wybiegną naprzeciw siebie doświadczony 32 letni amerykanin James Blake oraz 24 letni australijczyk Matthew Ebden.
Będzie to ich pierwszy pojedynek na zawodowych kortach. Amerykanin który lata świetności ma już chyba za sobą jest obecnie notowany na 110 pozycji w rankingu ATP zaś jego przeciwnik młodszy o 8 lat australijczyk, grających dobry tenis na światowym poziomie dopiero od 2-3 lat jest obecnie 82 w rankingu.
Pojedynek będzie zacięty , nie wątpliwie gdyż spotkają się tenisisci którzy są w dosc kiepskiej formie a także zawodnicy ktorzy bardzo dobrze serwują.
Wg. mnie James Blake, dla którego jest to ostatni czas aby coś pokazac na zawodowych kortach, powinien wygrac to spotkanie. Bardziej doświadczony oraz grający u siebie amerykanin , w poprzedniej rundzie pokonał znakomitego ostatnimi czasy Ryana Harrisona, przegrywając pierwszy set , potrafił się podnieść (lub Harrison go zlekceważył). Ebden zawodnik grający w kratke w poprzedniej rundzie pokonał ukraińca Sergieja Bubke, w dośc dziwnym meczu, w którym przegrywając 1:0 w setach, zacząl grac kosmiczny tenis i wygrał 2 nastepne sety po 6:1.
Blake swoim doświadczeniem powinien wygrac to spotkanie , lecz nie będzie miał łatwo gdyż świetnie kondycyjnie Ebden , nie podda się tak łatwo.
Wg mnie będzie to zacięty mecz polecam grać + w gemach, lub ilośc setów 3, dla odważnych polecam typ na starego, poczciwego Jamesa Blake który już nie raz mnie zawiódł , lecz myślę że dziś będzie inaczej. ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - American League, godz. 20.10
Spotkanie: Kansas City (W Smith) - Seattle (F Hernandez)
Typ: 2
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betfair
Analiza: Czwarte i ostatnie spotkanie na Kauffman Stadium. W 2 poprzednich grach lepsi byli Mariners, dzisiaj w nocy Royals wygrali 8:7. Co ważne MAriners w tych 3 grach z Royals ugrali 25 runs. Ciekawostką jest także to, że goście o wiele bardziej lubią grać wyjazdy. Uzyskali w nich 245 runs przy tylko 126 runs na własnym stadionie. Ponadto narzucającym Mariners będzie Felix Hernandez, RHP 7-5, 2.92 ERA. King Felix w tym sezonie zagrał 19 razy, w tym 11 razy dał rywalom 1 albo 0 runs. Ostatnie 6 gier to bilans 3-0, ERA 1,40 przy 56SO. Gdyby tylko zespół mu troszkę więcej pomagał w ofensywie to jego bilans byłby o wiele lepszy. Royals wystawiają młodziaka Willa Smitha (dobrze się nazywa, ale to nie ten Will) , LHP 1-2, 9.00 ERA. W tym sezonie zagrał 3 mecze, 14IP i 14R, przy 6HR. Potem zesłany do Omaha, ale tam też jakoś niezbyt wyraźne wyniki. Mariners powinni wygrać ten mecz.
✅ 78
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - UEFA Europa League kwalifikacje, godz. 18.00
Spotkanie: Inter Baku - Asteras Tripolis - under/over 2.5
Typ: over 2.5 - (powyżej 2,5 bramki w spotkaniu)
Kurs: 2,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Kiedy przeglądałem ofertę na dzisiejszy dzień rzuciło mi sie w oko to właśnie spotkanie.
Asteras Tripois 22.04.2012 rozegrało ostatnie spotkanie w Super League. Właśnie zaskoczyło mnie &quot;przygotowanie&quot; do sezonu i do gry w lidze europejskiej zespołu z Grecji. Jak dla mnie to absolutne zlekceważenie przygotowan do gry tego zepołu. Może to spowodowane jest sytuacją w klubie i w Grecji, ale jakoś cięzko szukać usprawiedliwienia tekiego &quot;postępowania&quot;. Zespół z Tripolisu lubi i potrafi na wyjeździe strzelać bramki co niejednokrotnie udowodnij w lidze greciej.
Inter Baku z kolei, to zespoł, który nazwijmy to po imieniu jest w &quot;cugu meczowym&quot;. Ostatnio rozegrane spotkania o awans do następnej rundy ligi europejskiej napiewają optymizmem w szatni tego zespołu. W dwumeczu z zespołem z Estonii - Trans Narva, zespół Interu Baku zaaplikował graczom z Narvy 7 bramek nie tracąc przy tym ani jednej.
Liga Azerbejdżanku, z której wywodzi się zespół z Baku, to już nie ta sama liga co kilka lat wcześniej, gdzie każdy zespół był tzw. &quot;chlopcem do bicia&quot;.
Z kolei liga grecka wydaje się niewymiernie silniejsza. Ale to tylko oczywiście na papierze. W rzeczywistości uważam, że w dniu dzisiejszym większe szanse ma wlaśnie zespół z Narvy.
Jeśli chodzi o wynik spotkania, to zapewne bedzie on bramkowy.
Myślę, że może oscylować w granicach 2-1; 3-1. Ale właśnie zaskoczył mnie kapitalny kurs na ilość goli w tym meczu, dlatego go gram i polecam póki czas.
⛔ 100
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB
Cleveland Indians @ Tampa Bay Rays [18:05]
Tampa Bay Rays -1.5 @ 2.25
Pinnacle

Starter Rays : David Price [12-4 , 2.89]
Starter Indians : Ubaldo Jimenez [8-8 , 5.09]
Price advanced stats : 8.55 K/9 , 3.03 BB/9 [średnia w okolicach kariery] , 0.83 HR/9 , .293 BABIP , 13.1 HR/FB % , 3.45 FIP , 3.28 xFIP , WAR 2.3
Jimenez advanced stats : 6.81 K/9 [średnia o 1.5-2 niższa od średniej za kariere czy ostatnie sezony] , 5.35 BB/9 , 1.38 HR/9 , .282 BABIP , 12.5 HR/FB , 5.44 FIP , 5.24 xFIP , -0.1 WAR
Price gra typowo jesli chodzi o ten sezon porównując do kariery - tylko nieco za dużo HR rozdaje. 13 % wszytskich flyballs to były Home Runs. Ostatnio od 5 meczy rozdaje HR [bilans 4-1 dla ekipy]. Ostatnie 3 spotkania Price&#39;a to bilans 2-0 i ERA 2.11 i WHIP 0.98. W domu bilans 6-2 , ERA 2.25 i WHIP 1.05
Co nam mówią advanced stats ? To że rozdaje zdecydowanie mniej walks na mecz jak Jimenez , pół HR mniej na 9 innigów i jest o wiele bardziej wartościowy [WAR] dla drużyny jak Jimenez. Obydwie ekipy mają podobne bilanse i walczą o Wild Card lub zwycięstwo w dywizji w przypadku Indians.
Zawodnik z Dominikany rok temu przyszedł z Colorado do Indians w wymianie przeprowadzonej tuż przed Trade Deadline. Bilans 12-12 i ERA 5.09 za ten czas. ERA+ 77 za ten czas i prawdę powiedziawszy Indianom opłacałoby się bardziej pobrać zawodnika z ich farmy do gry w ekipie niż Ubaldo , który pobiera pensję i nic im w zamian nie daje. Ma odrobinę kłopotów z trafieniem piłką w strike zone. 4 BB rozdał w 4 na 5 ostatnich spotkań.
Bilans za ostatnie 3 mecze to 1-2 i ERA 7.31. Wyjazdy w tym sezonie to bilans 4-5 i ERA 6.49 oraz WHIP 1.90. Jak widać nie są one rewelacyjne.
Podsumowując :
▶ Price gra lepiej w tym sezonie
▶ Jimenez ostatnio gra katastrofalnie i to samo na wyjazdach
▶ Tampa pomimo gorszej ofensywy odrabia wszytsko dobrym pitching
Indians are 1-8 in their last 9 games as an underdog of +151 to +200.
Indians are 0-4 in their last 4 games following a win.
Indians are 4-11 in the last 15 meetings in Tampa Bay.
Rays are 38-16 in Prices last 54 starts with 4 days of rest.
Rays are 108-53 in their last 161 games as a favorite of -151 to -200.
Rays are 4-0 in Prices last 4 starts vs. Indians.
Home team is 5-0 in Bucknors last 5 games behind home plate.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - UEFA Europa League kwalifikacje
Spotkanie: Anzhi - Honved
Typ: over 4,5
Kurs: 4.40
Bukmacher: Betfair
Rosyjscy bogacze rozpoczynają przygodę z europejskimi pucharami. Pierwszy mecz grają u siebie i z pewnością dziś ten dwumecz się zakończy, bo Honved jest drużyną duuużo gorszą. Ja tu stawiam na over 4,5. Spójrzmy na ostatnich pięć meczów Anzhi:
28.06.12 CLU Kapfenberg Anzhi 1 : 3
13.05.12 PRE Anzhi Zenit Petersburg 0 : 2
06.05.12 PRE Anzhi Kazan 3 : 1
02.05.12 PRE Kuban Anzhi 2 : 2
28.04.12 PRE Anzhi Lok. Moscow 3 : 1
W 4 z 5 spotkań padły 4 gole. Więc postrzelać sobie lubią, a i siła ofensywna mizerna nie jest - Eto&#39;o, Lamina Traore, Zhirkov, Boussoufa... Ten mecz ma być pokazem siły, właściciel pewnie na trybunach będzie oglądał siłę swego &quot;wojska&quot; niczym jakiś przywódca. Dodajmy do tego, że trenerem jest Hiddink, a więc nie ma się co obawiać o przygotowanie zespołu - zarówno mentalne, jak i fizyczne.
Honved natomiast w 10 ostatnich meczach stracił aż 15 goli, a grał z gorszymi zespołami. Przeczuwam, że Anzhi szybko się rozprawi z Węgrami, a w meczu padnie więcej niż 4 gole.
⛔ 100
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
SZWECJA: Allsvenskan
Hacken - Örebro
19.07.2012 20:00
Typ:1
Kurs:1,50
Bukmacher:Unibet

Spotkanie to rozgrywane na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Szwecji odbędzie się na mogącym pomieścić siedem tysięcy widzów stadionie Rambergsvallen, w mieście Göteborg.
Ich ostatnie spotkanie miało miejsca zaledwie cztery dni temu wtedy to gospodarzem była drużyna z Örebro, jednak mimo wsparcia własnych kibiców nie udało im się pokonać zawodników reprezentujących barwy Hacker.
Spotkanie to zakończyło się 2:1, pierwszą bramkę dla gości w 55minucie zdobył Williams a dwie minuty później prowadzenie podwyższył Makondele a asystował mu strzelec pierwszej bramki.
Rozmiary porażki w siedemdziesiątej drugiej minucie pomniejszył snajper gospodarzy Astvald.
Jednak większą presje na przeciwnika kładła drużyna z Goteborgu, dlatego udało im się zwyciężyć na terenie przeciwnika.
Na własnej murawie drużyna Bollklubben Häcken Goteborg, radzi sobie podobnie dobrze gdyż w siedmiu meczach udało im się zdobyć aż trzynaście punktów.
Natomiast ich przeciwnik na wyjeździe radzi sobie dużo gorzej, do porównania w siedmiu spotkaniach na stadionie przeciwnika tylko raz udało im się zwyciężyć z drużyna zajmująca obecnie piętnaste miejsce w lidze.
Należy również dodać iż gospodarze zajmują obecnie siódme miejsce w lidze natomiast ich przeciwnik plasuję się na ostatniej szesnastej pozycji z dorobkiem dziesięciu punktów.
Dlatego uważam że i w tym meczu górą będzie ekipa z Göteborga, zważając na ich ostatnie zwycięstwo na boisku Örebro, oraz słabej predyspozycji przeciwnika w meczach na wyjeździe.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna – Liga Europejska
Spotkanie: Liepajas - Legia Warszawa
Typ: Liepajas strzeli gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W pierwszm spotkanie drugiej rundzie eliminacje Europa League spotykaja sie sie Liepajas i Legia Warszawa. Gospdoarze tego spotkanie sa w trakcie sezonu co bedzie waznym atutem w to spotkanie. Pilkarze LEgii w tym sezonie nie zagrali oficjalnego spotkanie i dzis moga miec klopoty zeby wytrzymac tempo przez 90 minut oraz zeby pokazac sie z dobrej stronie. Mysle ze dzis stac gospodarze zeby w to spotkanie pokonac bramkarza Legii. Napewno bedac wspierani przez wlasnych fanow pilkarze Liepajas zrobia wszystko dzis zeby wykorzestac atut wlasnego boiska i zdobyc dobry wynik przed rewanzowym spotkanie. Uwazam ze pilkrze Legii nie sa na tyle dobrze przegotowani i moga miec problemow z porozumienie sie szczegolnie w przepadku formacji defensywnej. Ten fakt zapewnie sprubuja wykorzestac gospdoarze i zrobia dzis wszystkiego zeby conajmniej raz zdobyc gola. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy Liepajas i Legia, gospodarze zdobeda conajmniej jednego gola.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna,EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje, 19:00
Spotkanie : Ruch Chorzów (Pol) - Met. Skopje (Mac)
Typ :under 1,5
Bukmacher : Sportingbet
Kurs :4,75

Dziś o godzinie 19:00 w Chorzowie zostanie rozegrane pierwsze spotkanie 2 rundy eliminacyjnej do Ligi Europejskiej . W meczu tym wystąpią drużyny wicemistrzów swoich krajów czyli nasz Ruch Chorzów oraz Macedoński Metalurg Skopje. Faworytem bukmacherów są Chorzowianie, jednak ja realnie upatruje szanse dla zespołu bałkańskiego . Patrząc zachowawczo to wynik z przed roku mogą głównie zapisac Waldemarowi Fornalikowi, praktycznie z zespołu średnego wywalczył wicemistrzostwo. Chorzowianie dokonali kilku transferów, wróciło też kilku graczy m.in Niedzielan, który jednak swoje dobre czasy ma już za sobą. Na pewno solidnym zmocnieniem jest Macjej Sadlok , który w obronie wydaję sie byc pewnym punktem drużyny . Ruch zagrał kilka sparingów grając kiepsko ulegli Termalice 0-1, a także Karpatom 1-3, zremisowali jedynie 1-1 z AEL Limassol i pokonali Flotę 4-0 czyli pierwszoligowca. Zespół z Macedonii wydaje się sporo słabszy na papierze i raczej na pewno skupią się na niestraceniu gola i powalczeniu na swoim terenie przy ogromnym upalę . Bukmacherzy wystawili bardzo duze kursy na under. Nie zdiwiłbym się jak padnie wynik 1-0 czy 0-0 dlatego gram po świetnym kursie under 1,5. W Chorzowie sporo zmian, głównie trenera, Metalurg raczej nie zagrozi w ataku zbytnio, sądzę że jest to wielce prawdopodobne i warto spróboiwac ;)
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Carlsbad, 20-00, 19.07.2012
Oudin - U.Radwanska
typ: 2-0
4,30
betsson
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju na kortach twardych w amerykanskim, Carlsbad, nasza rodaczka Urszula Radwanska spotka sie z Amerykanka Melanie Oudin. W pierwszych swoich spotkaniach na tym turnieju, Polka ograla Daniele Hantuchova ktora jest bez formy od dobrych kilku tygodni, natomiast Amerykanka wygrala ze swoja rodaczka, Stephens. Mlodsza z siostr Radwanskich notuje ostatnimi czasy naprawde niezle wyniki, wyraznie awansowala w rankingu. Jej dobra dyspozycja musi sie jednak kiedys skonczyc. Juz tydzien temu przegrala nieoczekiwanie z Vandeweghe. Oudin natomiast o ile na poczatku sezonu byla kompletnie bez formy, to teraz gra coraz lepiej, wygrala turniej na kortach trawiastych w Birmingham, tutaj do turnieju dostala sie jako lucky loser, ale sadze, ze odpuscila po prostu spotkanie z Larcher de Brito, gdyz wiedziala ze i tak zagra w turnieju glownym. Jej dodatkowym atutem w dzisiejszym spotkaniu jest to, ze zagra przed wlasna publicznoscia. Sadze, ze naszej zawodniczce przydarzy sie dzis kolejna &quot;wpadka&quot; tym bardziej, ze Ula nie jest stabilna psychicznie. Uwazam, ze to reprezentantka gospodarzy zamelduje sie dzis w kolejnej rundzie turnieju.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie:
Hajduk Split vs Skonto Ryga
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie po między Hajdukiem a Skonto. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze - ale tylko wg. bukmachera... Ja mam na ten temat zupełnie inne zdanie. Jak możemy przeczytać w Off Topicu... bądź też w prasie chorwackiej, bo z tego też kraju pochodzi klub który będzie gospodarzem dzisiejszego spotkania, Hajduk ma ogromne problemy finansowe. Nie rozegrali przed tym meczem, żadnego sparingu, żadnego meczu kontrolnego... Więc jak tu podchodzić do meczu o stawkę... bez odpowiedniego przygotowania taktycznego. Przed tym sezonem z Hajduka odeszła większa część zawodników... zostali młodzi, 20-21 letni zawodnicy którzy moim zdaniem nie będą za bardzo w stanie postawić czoła nawet takiemu średniakowi jak Skonto. Więc myślę że w zaistniałych okolicznościach Skonto przyjechało ten mecz wygrać i myślę że im może się to udać - powiem więcej ... Będę bardzo zaskoczony jeśli Hajduk Wygra to spotkanie. Ile to razy w piłce nożnej nie wchodziły kursy 1.30 ( taki wystawili bukmacherzy na gospodarzy ) ? Bardzo dużo... I myślę że dziś każdy kto zagrał na Hajduk nie wiedział o sytuacji jaka panuje w Chorwackim klubie.
⛔ 100
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP ATLANTA, 23:05
Spotkanie: Johnson, Steve - Sock, J
Typ: DW 0:2
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza
Wiec tak, godzina 23 czasu polskiego na kortach twardych w Atlancie zmierza sie dwaj gracze pochodzacy z USA, mianowicie Steve Johnson i Jack Sock. Do tej pory grali raz rok temu na hali i wtedy lepszy byl starszy Johnson. Obaj sa graczami jeszcze bardzo mlodymi, lecz Sock zawsze wydawal sie bardziej perspektywiczny i uwazam, ze ten amerykanski diamencik musi w koncu zaskoczyc. Dlaczego nie teraz? W tym roku na hardzie Sock 8 spotkan w tym 5 wygranych, natomaist Johnson tylko 2 spotkania(bilans 1:1). Sock w poprzedniej rundzie pokonal solidnego Bogomolova, 1,5 tygodnia temu w newport zawsze groznego kunitsyna. Co prawda Johnson wygral z youngiem, ale nie oszukujmy sie ten zawodnik w tym sezonie przegrywa wszystko co sie da. Po takim kursie sklanialbym sie na granie Socka, gdyz uwazam ze po prostu ma wiekszy potencjal i po prostu jest lepszym graczem od 3 lata starszego rodaka. Go Go Jack!
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom