>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 19.06.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
challenger 23,2K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 19. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, grupa C
Spotkanie: Peru – Wenezuela
Typ: over 3.5
Kurs: 4.20
Buk: unibet
Godz. 01:30
Analiza:
Grupa C po dzisiejszym zwycięstwie Kolumbii zrobiła się bardzo ciekawa, kto by pomyślał że w tym zestawieniu jako pierwsi awans do dalszej części turnieju mogą sobie wywalczyć Wenezuelczycy. Wszystko za sprawą dość niespodziewanego zwycięstwa nad Kolumbią w pierwszej kolejce. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana z większą ilością szansa po ich stronie, szczególnie imponowała gra na skrzydłach i to właśnie one były kluczem do zdobycia pierwszej bramki kiedy to wykorzystali wymanewrowali strasznie obronę Kolumbii. Od tego momentu jednak ich rywal zaczął się rozkręcać i grać znacznie szybciej i od razu pojawiły się problemy. Remis zawdzięczają w dużej mierze naprawdę solidnej defensywie ale także bramkarzowi który wybronił kilka świetnych okazji. Wspomniałem o tym że zespół ma szanse na awans 6 punktów na pewni im to da. Teoretycznie remis tez będzie czymś dobrym ale myślę że pójdą za ciosem po tym pierwszym starciu lepiej zagrać odważnie z takim przeciwnikiem niż później bawić się z Brazylią a pokazali że grając ofensywie są zespołem znacznie groźniejszym bo bronienie na pewno im do końca nie wychodziło. Największa broń Wenezueli to trójka Arango, Rondon, Martinez oraz Rincon cała czwórka zna smak Europejskiej piłki na najwyższym poziomie. Po za tym mamy równie dobrych graczy z rodzimej ligi tak więc w ofensywie wygląda to na pewno bardzo dobrze. Są też zespołem który lubi grać bardzo otwartą piłkę wiele spotkań w ostatnim czasie z bardzo wysokimi wynikami w których sami dużo strzelają i na tyle samo pozwalają rywalowi, myślę że dziś nie maja nic do stracenia pójdą na wymianę ciosów. Peru było blisko sensacji brakło minuty i byłby jeden punkt z Brazylią, jednak nie oznacza to że zagrali bardzo dobre zawodu gdyby tylko Brazylijczycy wykorzystali to co mieli to skończyło by się już po pierwszej połowie. To za co jednak trzeba ich pochwalić to fakt że podeszli bardzo odważnie do tego starcia. W ataku bardzo znane nazwiska Farfan, Vargas, Pizzaro oraz Guerrero to jest na pewno czwórka na której swoją grę musza oprzeć, defensywa to dla mnie bardzo anonimowe nazwiska. Peru nie czuje się najlepiej na wyjazdach a przecież gospodarzem na pewno nie są, od dawna nie wygrali gierki wyjazdowe z zespołem z Ameryki Południowej tracąc sporo bramek. Dla nich scenariuszu jest tylko jeden trzeba to wygrać i zagrać odważnie tym bardziej że jak wspomniałem mają bardzo szybki i doświadczony atak. Niedawno bo w Kwietniu tego roku spotkali się towarzysko mecz zakończył się skromny 0:1 dla Wenezueli ale ich przeciwnik zagrał bez wspomnianej czwórki a to ich przecież główne motory napędowe, sytuacja w tabeli i pełna mobilizacja obu ekip skłania mnie bardziej ku wcześniejszym wariantom takimi jak 3:2, 2:1 w eliminacjach do MŚ a na ostatnim Copa było 4:1.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Serie A
Spotkanie: Figueirense - Internacional
Typ: over 3.5
Kurs: 5,00
Buk: Bet365
Godz. 01-00
Analiza:
Początkowo interesował mnie zakład na BTS w tym spotkaniu, który wydaje mi się wielce prawdopodobny (a dostaniemy kurs powyżej 2,1) ale postanowiłem zaryzykować mocniej po bardzo wysokim kursie.
Oba zespoły okupuja dolna część tabeli i o ile w przypadku gospodarzy niespodzianką to nie jest, o tyle goście z Porto Alegre mają dużo większe ambicje.
Ci drudzy mają w składzie tak znanych grajków jak Nilmar i Lisandro Lopez i mimo słabego poczatku sezonu ich gra ostatnio wygląda dużo lepiej. Nie licząc porażki na boisku silnego Corinthians nie przegrali 5 kolejnych spotkań.
Gospodarze są u siebie niewygodnym przeciwnikiem i rzadko pozwalają gościom zachować czyste konto - na ostatnie 20 domowych gier tylko 3 razy się to zdarzyło.
Ostatnie 3 gry między tymi zespołami to aż 13 bramek!
Liczę dziś na trafienia z obu stron a przy odrobinie skuteczności i szczęścia przynajmniej 4 gole.
⛔ 100
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America
Spotkanie: Peru – Wenezuela
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,83
Buk: Bet365
Godz. 01:30
Analiza:


No i stało się Brazylia poległa z Kolumbią, i sytuacja w grupie zrobiła się arcyciekawa. W szczególności że Neymar został zawieszony na 2 mecze za czerwoną kartkę, nie zależnie od wyniku tego spotkania, Brazylia będzie miała bardzo ciężko w ostatnim (trudnym) meczu grupy z Wenezuelę. Wenezuela wygrała z Kolumbią i w kwietniu tego roku w towarzyskim wygrała 0:1 z Peru, niby mecz o nic ale jednak zwycięstwo. Kurs mocno zawyżony. Będzie to ciężki mecz dla jednych jak i drugich, gdzie może paść mało bramek. Remis jest bardzo możliwy w tym spotkaniu, Wenezuela na pewno nie będzie szarżować do przodu, bo to Peru musi w tym meczu &quot;bardziej&quot; walczyć, to on jest w gorszej sytuacji, nie zapominajmy że w ostatniej kolejce przyjdzie im się zmierzyć z Kolumbią, więc jeśli chcą realnie myśleć o awansie dalej muszą szukać tu zwycięstwa, a Wenezuela będzie się bronić. Pokazała że potrafi w meczu z Kolumbią.
Z każdą minutą Peru powinno coraz mocniej naciskać i się bardziej odkrywać i w tym widzę szansę dla graczy z Wenezueli.
⛔ 100
 
zizek 27

zizek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America
Spotkanie: Peru – Wenezuela
Typ: Peru
Kurs: 2,8
Buk: Bet365
Godz. 01:30
Analiza:

Witam ! Wczoraj za dość grube pieniążki zagrałem Kolumbię i się udało. Dzisiaj za nieco mniejsze gram Peru. W pierwszym meczu przegali z Brazylią 2:1 (druga Bramka dla Brazylii w 92 minucie). To Peru objęło prowadzenie w meczu już w 3 minucie pokazując tym samym ,że nie straszna im jest defensywa Brazylii (jedna z najlepszych na świecie). Szkoda ,że nie udało im się w tym meczu zgarnąć 1pkt. Peru potrafi stworzyć zagrożenie pod bramką rywala i dzisiaj także powinni coś strzelić bez problemu.
Wenezuela pokonała Kolumbię w 1wszym meczu 1:0 ,ale dla mnie to istny przypadek lub mecz był ustawiony. Jeżeli Peru dzisiaj wygra sytuacja w grupie będzie bardzo ciekawa (każda drużyna po 3 pkt) ,co dla mnie jest bardzo prawdopodobne.
Uważam,że Peru interesują dzisiaj tylko 3 pkt ,bo 1 pkt nie daje im praktycznie nic... ;C
Stawiam dzisiaj na wygraną Peru ,bo żaden remis nie wchodzi w grę bo wtedy Wenezuela będzie miała 4 pkt ,Brazylia i Kolumbia po 3 a Peru 1 pkt,a nie wierzę zeby Peru potrafiło pokonać Kolumbię. Jeżeli dzisiaj nie wygrają mogą jechać do domu ,dlatego myślę że wyjdą od początku skoncentrowani i zdobędą dzisiaj komplecik punktów ????
&quot;W naszym życiu dzieją się rzeczy na które nie mamy wpływu&quot; ????
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Serie A
Spotkanie: Figueirense - Internacional
Typ: BTTS
Kurs: 2.10
Buk: Bet365
Godz. 02:00
Analiza:

Mecz w ramach 8 kolejki, brazylijskiej ekstraklasy, która gra swoje mimo iż w tym samym czasie odbywa się Copa America, a drużyna Canarinhos radzi sobie dosyć średnio. Będzie to mecz sąsiadów w tabeli- Figueirense jest na 15 lokacje, ich rywale zajmują 14 pozycje. Obie drużyny w 7 meczach zgromadzili kolejno po 8 i 9 punktów, wygrywając po 2 mecze - wszystkie na własnych stadionach. Figu w ogóle w 3 dotychczasowych meczach na własnym boisku wygrało 2 razy i raz zremisowało - bilans bramkowy 4:2. Dlaczego BTTS ? Mecze Internacionalu na wyjeździe są bardzo bramkostrzelne (przynajmniej jak na ligę brazylijską), oni sami strzelali bramki w 3 z 4 wyjazdowych spotkań uzyskując bilans bramkowy 3:7. Jako że drużyny maja zbliżone parametry, spodziewam się że każda strzeli przynajmniej po bramce. Zresztą patrząc w przeszłość, to w 8 z 10 ostatnich pojedynków między oboma drużynami padał BTTS, nie widzę powodu dla którego tym razem miało by być inaczej. Goście przede wszystkim będą liczyć na Nilmara, który z 3 bramkami jest najskuteczniejszym strzelcem w drużynie.
⛔ 100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America
Godzina: 01:30
Spotkanie: Peru - Wenezuela
Typ: Wygrana Wenezueli + powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 5,5
Bukmacher: Betsson
Analiza:


Copa America zbliża się do decydującej fazy. Przed turniejem zdecydowanymi faworytami do awansu była Brazylia i Kolumbia. Ostatnie wyniki sprawiły jednak, że jeśli dziś Peru zwyciężyło by z Wenezuelą to sytuacja w grupie była by bardzo ciekawa, gdyż wszystkie drużyny miały by po 3 punkty na koncie i każda miała szanse na awans do kolejnej rundy. Peru w pierwszym meczu dzielnie broniło się w meczu z Brazylią ale dzięki bramce Costy w doliczonym czasie gry ostatecznie przegrało 2-1. Sporą niespodziankę natomiast sprawili Wenezuelczycy, którzy w pierwszym meczu pokonali Kolumbię 1-0 i to oni niespodziewanie są liderem w grupie. W dwóch ostatnich meczach między tymi reprezentacjami dwukrotnie lepsi okazywali się piłkarze Wenezueli, pokonując Peru w eliminacjach do MŚ w Brazylii u siebie 3-2. Obie jedenastki spotkały się nie tak dawno w meczu towarzyskim i wówczas ponownie Wenezuela okazała się lepsza wygrywając na wyjeździe 1-0. Faworytem jest Wenezuela i to ona powinna sięgnąć po komplet punktów, ale z racji tego, że obie drużyny będą chciały zapunktować to mecz powinien obfitować w bramki, gdyż remis Peru nic nie daje.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Halle (trawiasta)
Spotkanie: Janowicz - Nishikori
Typ: Nishikori -3,5 gema
Kurs: 1.63
Buk: Pinnacle Sports
Godz. 13:30
Analiza:
Nasz Jerzy w końcu trafił na godnego rywala, bo będzie nim Kei Nishikori piąta rakieta na świecie. Wiadomo nie od dziś, że Jerzy to nie jest jakiś wybitny tenisista, nie mieści się w pierwszej 50-tce, a dla mnie takie osoby nie są w stanie stworzyć zagrożenia dla Keia Nishikoriego. Jerzy nie miał jakiejś trudnej przeprawy, aby dojść do tej rundy, może Cuevas to było dla niego największe zagrożenie, ale on jest raczej tenisistą, który nie jest geniuszem trawy. Jerzy co prawda dość nieźle radzi sobie na tej nawierzchni, ale czy da radę Nishikoriemu? Moim zdaniem nie. Tutaj może być minimalna szansa na trzeci gem, ale Janowicz często przegrywa wysoko, aby potem wygrać po tie-breaku, więc jakoś nie obawiam się oto. Jak dla mnie wystarczy to, że Kei wygra ten mecz, bo jakoś nie widzi mi się to, aby to było jakieś minimalne zwycięstwo. Bardzo fajny kurs na to zdarzenie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymaszek 2

szymaszek

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sports, LoL LCS Europe
Spotkanie: Gambit Gaming - Unicorns of Love
Typ: 1
Kurs: 2,3
Buk: Expekt
Godz. 21:00
Analiza:
Jutro o 21:00(według rozpiski choć pewnie znając życie godzinę później) zmierzą się ze sobą Gambit(3-4) i UoL(3-4).
Gambit po rozpoczęciu sezonu serią czterech porażek z rzędu, w końcu zaczyna wyglądać coraz lepiej. Myślę, że potrzebowali trochę czasu na zgranie się z FORG1VEN&#39;em. Obecnie po 3 zwycięstwach z rzędu mają bilans 3-4.
Ich rywale właśnie przegrali z ostatnią drużyną w lidze, która do tej pory nie wygrała ani jednego meczu.Mowa tu o SK, które na razie niezbyt dobrze radzi sobie po stracie FORG1VEN&#39;a .
Po pierwsze nie wiem skąd taki kurs, dla mnie lekkim faworytem są gracze Gambit, a już na pewno nie takim dogiem, jakby ten kurs wskazywał. Osobiście sądzę iż Gambit jest w gazie i mają pomysł na grę, który coraz lepiej egzekwują, czyli mega agresywna gra &quot;in laning phase&quot; i jak najszybsze ściąganie turret&#39;ów , ala SK z tamtego sezonu. Natomiast to co UoL pokazuje w ostatnich meczach nie napawa mnie w optymizmem, szczególnie ich niepewność podejmowaniu decyzji i brak zdecydowania, które było ich super plusem w tamtym sezonie. Więc o ile Gambit nie widziwi czegoś w Pick and Ban myślę, że powinni sobie jutro poradzić.
Naprawdę polecam spróbować po takim kursie:grin:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter Strike - StarLadder
Spotkanie: Flipsid3 - Gamers 2
Typ: 2
Kurs: 2.6
Buk: Bet-at-home
Godz. 17;30
Analiza: O ile druzyna HR chyba nie jest do ugryzienia, tak mecz z F3 jest prawdopodobny. Chlopaki z G2 bardzo dlugo przygotowywali sie na ten turniej, ogladali dema przeciwnikow i analizowali ich gre razem z trenerem. Gracze F3 nie prezentuja swietnej formy, czesto rotuja skladem. Nie sa prpblemy to tylko regulaminowe - blade - ale ten inne sprawy. Nie zgrywaja sie dzieki temu tak dobrze, jak mogli by grajac caly czas jednym skladem. Dodatkowo grana jest jedna mapa, co zwieksza szanse G2, powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 955,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Cup 2015
Godzina: 07:00 CET
Spotkanie: Hongkong - Brazylia
Typ: Brazylia
Kurs: 2.47 Bukmacher: pinnacle
Analiza: Brazylijczycy niespodziewanie maja szansę na awans do ćwierćfinałów, wygrana co najmniej 4-1 zapewnia im awans bez oglądania się na innych, a to może być trudne. Mogą też liczyć na to, że Szkoci rozniosą Belgów (albo odwrotnie) w meczu liderów grupy i wtedy Brazylijczykom wystarczy mniej frejmów. W każdym razie Figueiredo z Santosem mają o co grać, forma przyzwoita, z zawodzącym od początku Hongkongiem może być kolejna niespodzianka. Azjaci już dawno bez szans na awans i są spokojnie do ugryzienia, nawet Fu, który wygląda w tym turnieju słabiutko, nie mówiąc już o jego koledze. Po takim kursie warto spróbować.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Międzynarodowe, Copa America, grupa A
Spotkanie: Meksyk - Ekwador
Typ: X/1
Kurs: 6.10
Bukmacher: Unibet
Godzina: 23:00

Analiza:

Na dziś wybrałem dość ryzykowny typ z rozgrywek Copa America.
W trzeciej kolejce o punkty powalczy Meksyk wraz z reprezentacją Ekwadoru.
Gospodarze zanotowali do tej pory 2 remisy i obecnie są na 3 pozycji i mają możliwość awansu z tego miejsca lub z wyższej pozycji wszystko zależy od tego meczu oraz jak spisze się Chile z Boliwią.
Ekwador natomiast zaczął rozgrywki od przegranej 2:0 z Chile na wyjeździe i u siebie również przegrali 2:3 z Boliwią a byli uważani za największego faworyta. Co prawda mieli szansę na remis jednak nie wykorzystali rzutu karnego w pierwszej połowie.
Meksyk w obu meczach remisował w pierwszej połowie natomiast Ekwador raz zremisował a raz właśnie stracił prowadzenie po pierwszej.
W bezpośrednich starciach widać dobrze, że dominantem jest Meksyk, który praktycznie wygrał wszystkie mecze jakie rozgrywali.
Myślę, że i dziś drużyna z Meksyku pokona przyjezdnych i wygra mecz remisując oczywiście do przerwy ????
Typ jest ryzykowny i nawet rozważałem tutaj kilka innych opcji np. remis na koniec meczu bowiem ciężko mi też twierdzić, że Ekwador pozwoli sobie na trzecią już porażkę aczkolwiek znów widać bukmacherzy wystawiają faworyzowane kursy na Ekwador co było w przypadku Boliwii a jdnak wyszło co wyszło dlatego gram ten typ oraz wygraną Meksyku. Co tam za drobne nie szkodzi :p
⛔ 100
 
F 7

feym2403

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, towarzyskie
Spotkanie: MSK Zilina - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: ComeOn
Godzina 17:00
Analiza:
Jutro w słowackiej Żylinie mecz pomiędzy miejscowym MSK a Piastem Gliwice, słowacka drużyna została wicemistrzem swojego kraju, natomiast Piast w naszej ekstraklasie uplasował się tuż za podium, tyle że w grupie spadkowej, co prawda Żylina ma jeszcze w najbliższym tygodniu mecze sparingowe z Olimpija Lubljana i Dinamem Zagrzeb więc nie ma gwarancji, że wyjdą pierwszym składem, ale mimo wszystko
biorąc jeszcze pod uwagę kadrę Piasta na ten mecz uważam, że kurs na gospodarzy jest mocno przesadzony, szczególnie że grają u siebie. W polskiej drużynie zabraknie w porównaniu do poprzedniego sezonu m.in Wilczka, Vassilieva i Podgórskiego, w kadrze na spotkanie jest także 4 zawodników testowanych.
Kadra Piasta

Bramkarze: Rafał Leszczyński, Dobrivoj Rusov, Jakub Szmatuła.
Obrońcy: Tomasz Mokwa, Mateusz Długołęcki, Przemysław Szarek, Kornel Osyra, Paweł Moskwik, Adrian Klepczyński, Hebert, Mateusz Bodzioch.
Pomocnicy: Marcin Pietrowski, Radosław Murawski, Bartosz Szeliga, Paweł Lisowski, Sasa Zivec, Patrick Dytko, Gerard Badia, Jakub Kuzdra.
Napastnicy: Daniel Ciechański
Myślę, że Zilina będzie chciała zacząć przygotowania do europejskich pucharów od zwycięstwa, stąd typ w strone gospodarzy
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Czarnogóra - Tunezja
Typ: Czarnogóra -1.5 seta
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Godzina 16:00
Analiza:
Czarnogórcy pewnie zmierzają po zwycięstwo w swojej grupie, wygrywając wszystkie 3 mecze, odpowiedni do 3:0 z Tunezją, 3:0 z Portoryko i 3:1 z Turcją. Dlatego tym bardziej dziwi mnie taki dobry kurs na handicap setowy, ponieważ Tunezja to obecnie drużyna dwie klasy gorsza od Czarnogórców. W drużynie gospodarzy dużo zawodników, którzy grają w solidnych europejskich drużynach, w szczególności dobrze prezentują się Bojic i Cuk. Tydzień temu mieliśmy taki sam pojedynek i Czarnogórcy zdemolowali Tunezję 3:0. Nie widzę tutaj zagrożenia dla tego typu.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, LŚ
Godz: 17:10
Spotkanie: Rosja - Polska
Typ: Polska
Kurs: 1,85
bukmacher: Unibet
Analiza:
Polacy po bardzo dobrym starcie i 4 zwycięstwach 2 z Rosją i 2 z Iranem odnieśli 2 wyjazdowe porażki z ekipą USA, Rosjanie wszystkie 6 spotkan przegranych. Nie daje wiekszych szans Rosjanom w tym meczu, mimo ze grają u siebie nie wystawiają pierwszego składu, ba to nawet nie jest mocny drugi skład ich reprezentacji. Nie twierdze ze nasza reprezentacja gra jakąś wybitną siatkówke, ale w porownaniu do Rosjan to jesteśmy ekipą zdecydowanie solidniejszą i myśle ze spokojnie stać nas na wygraną w tym spotkaniu. Na forum dotyczącym siatkówki jest podany skład ekipy Rosjan i pozwolę go sobie tutaj zacytować:
Rozgrywający: Siergiej Antipkin (Biełogorie Biełgorod), Igor Kołodinski (Fakieł Nowy Urengoj).
Atakujący: Maksim Michajłow (Zenit Kazań), Paweł Moroz (Lokomotiw Nowosybirsk).
Środkowi: Artem Wolwicz (Lokomotiw Nowosybirsk), Artem Smoljar (Biełogorie Biełgorod), Andriej Aszczew (Zenit Kazań).
Przyjmujący: Jewgienij Siwożelez (Zenit Kazań), Siergiej Sawin (Gubernija Niżny Nowogród), Denis Birjukow (Dynamo Moskwa), Aleksiej Spiridonow (Zenit Kazań), Dmitrij Ilinych (Biełogorie Biełgorod).
Libero: Aleksiej Wierbow (Zenit Kazań), Aleksiej Obmoczajew (Dynamo Moskwa).
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Halle 2015
Godzina: 17:30
Spotkanie: Seppi A. - Monfils G.
Typ: Seppi A. +1,5 seta
Kurs: 1.73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:4 z lat 2007-2012 czyli grali ze sobą bardzo dawno, tylko na nawierzchni typu hard. W trzech meczach Seppi urwał przynajmniej jednego seta. Moim zdaniem trawa to najmniej ulubiona nawierzchnia dla Monfilsa, zresztą to jest typowy defensor który nigdy jakiś spektakularnych sukcesów na grassie nie mial. Prędzej można wspomnieć o wymianie na bodajże 70 piłek z Simonem Gillesem, z turnieju Australian Open z poprzednich lat.
Seppi to cwany tenisowy lis, ten sezon może zaliczyć na pewno do całkiem udanych, a przede wszystkim pierwszą cześć roku. Pomimo przerwy od gry spowodowaną jakąś kontuzją, to jednak powoli wraca do dobrej formy. W 2013 roku bilans na trawie miał 6:2 czyli całkiem przyzwoicie. Tutaj zaliczył już dwa udane zwycięstwa nad Robredo i Haasem. Po kursie ponad 3,00 nie stoi w tym meczu wcale na straconej pozycji.

zwrot
 
M 22

maniek1946

Użytkownik
???? ATP Halle
Godzina: 13:30
Jerzy Janowicz - Kei Nishikori
▶ 1 set over 9.5 gema @ 1.92
Unibet
No to mamy pierwszy mecz Jerzyka z Japończykiem w historii. Pomimo wielokrotnego udziału obu zawodników w tych samych turniejach, nigdy się wcześniej nie spotkali na korcie, więc kiedyś w końcu do tego musiało dojść. Wszyscy szlifują formę przed Wimbledonem. Dzisiaj w ćwierćfinale w Halle Nishikori pewnie odstawi gładko 2:0 z kwitkiem naszego rodaka. Wydaję mi się jednak, że Janowicz trochę powalczy, a już na bank w pierwszym secie.
W poprzednich dwóch spotkaniach na tym turnieju JJ wygrywał pewnie w pierwszych setach. 6:3 z Cuevasem (wyżej rozstawionym!) i 6:2 z Falle wczoraj. Każdy dobrze wie jaki jest nasz chłopak, co musi trenować po szopach. Nerwów na wodzy to on za grosz nie potrafi utrzymać i jeżeli przegra pierwszego seta to bardzo ciężko wrócić mu już do walki o zwycięstwo. W szczególności przypomina mi się teraz jego pojedynek na French Open, gdzie po pierwszym przegranym secie krzyczał i rzucał rakietą. Porażka. Tutaj w Niemczech jednak prezentuje się całkiem nieźle, na pewno dużo daje mu jego bardzo mocny serwis, któremu sprzyja trawa. W meczu z Cuevasem nie stracił ani razu swojego podania, 3 czy 4 razy wygrywał swoje podanie dopiero po przewadze. Większość podań jednak wygrał do 15, raz nawet do zera. Z Fallą trochę dziwny mecz. Po pierwszym secie i gładkim 6:2, w drugim nagle 7:5... Chyba się za bardzo rozluźnił i dopiero jak się spiął, to w 3 secie znowu 6:2.
Kei oczywiście też 2 razy grał już w tym turnieju. 2:0 odpowiednio z Thiemem i Brownem. Dlaczego taki typ na dzisiaj? Przede wszystkim patrząc też na wyniki pierwszych setów Japończyka na tym turnieju. Tie Break z Thiemem i 7:5 z Brownem. Czyli i w pierwszym i drugim meczu gładko wchodził over 9.5. Myślę, że ciężko będzie miał przełamać Janowicza w pierwszym secie aż dwa razy, dlatego 6:4, 7:5 lub tie break dla mnie wchodzi w grę. Oczywiście może też wygrać Janowicz, ale na pewno Keia to on nie rozniesie. Umówmy się szczerze...
Jurek jest ogólnie dosyć solidny zawodnikiem na trawie. Każdy pamięta chyba jego szaleństwo w Wimbledonie, kiedy jeszcze nikt go nie znał. Szkoda, że od tamtego czasu jest co raz gorzej. Jeżeli pierwszego seta przegra po walce, to pewnie potem już sobie odpuści, bo w głowie będzie miał tylko to, że już praktycznie przegrał. No chyba, że wygra... Ale typ, który podaję, to over 9.5 gema w 1 secie, dlatego na początek na pewno walka będzie na maksa, dlatego liczę na plus.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
makaveli23 623,5K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, Chiny
Godzina: 13:45
Spotkanie: Shanghai SIPG - Changchun Yatai
Typ: X HT
Kurs: 2.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jedziemy z remisem do przerwy w meczu ktory zacznie sie za niecale 20 minut. Druzyna gospodarzy jest wyzej w tabeli i chce awansowac na miejsca czolowe ktore daja prawo do wystepowania na arenie miedzy narodowej w nastepnym sezonie. Narazie zbyt wczesnie by o tym myslec wiec druzyna oblala sobie ostatnie 4 mecze remisujac czy to przegrywajac. Jest to niewtpliwie lekka zadyszka i zapewne w niedlugim czasie ta druzyna wroci na zwycieska sciezke ktora podazali konsekwentnie przed ta nieszczesna seria 4 meczy bez wygranej, czyli wygrywajac 6 meczy remisujac 3. Z drugiej strony mamy druzyne ktora wygrala 3 mecze z rzedu a wczesniej wrecz odwrotnie do druzyny dzisiejszych faworytow, miala poczatek sezonu trudny bo 1-4-4. Dzisiaj kursy mowia ze wszystko ma wrocic do normy ale czy tak bedzie i wygra faworyt? Zobaczymy.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,4M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Hale trawa
spotkanie NISHICORI - JANOWICZ
godzina : w tej chwili serwisy podają 13.45 ale myślę że ciut się opózni o ile IVO nie załatwi Berdycha w dwóch setach
TYP zw JANOWICZ
kurs 5.77
pinnacle
No coż piękny nam kurs wystawili na Jerzego dawno takiego tłustego nie było więc postanowiłem zagrać za drobne !To jest tenis i rankingi nie grają najlepszy dowód własnie widzimy w meczu Berdych - Karlovic.Kolega wyżej napisał że Janowicz to nie jest jakiś wybitny tenisista - hm jak na dwa i pól roku obecności w seniorskim tenisie : dwa finały , ćwierćfinał wimbledonu i puchar Hopmana to wybitne osiągniecia moim zdaniem , co ciekawe Nishicori w swoich pierwszych dwóch i pół roku w seniorskim tenisie takich nie miał.
No dobra a teraz do rzeczy , Japończyk gra równo świetna technika , swietna strategia ma wybitnego tenisistę w sztabie Michaela Changa , kogoś tej klasy na pewno w sztabie Janowicza brakuje.Można by jeszcze się rozpisywać o zaletach Japończyka ale na pewno jest to zawodnik do pokonania.A teraz kilka nazwisk :Gasquet , Tsonga , Murray , Querry , Cilic , Monflis, Hewitt , Tipsarevic: to są pogromcy Nishicoriego : to znaczy zawodnicy którzy wygrywali z Japończykiem można by tu dołożyć kilka nazwisk ale akurat te które wymieniłem łączy jedno : wszyscy ci zawodnicy przegrali już przynajmniej raz mecz z Janowiczem.
Dla mnie również zdecydowanym faworytem jest Kei jest starszy bardziej doświadczony , jego tenis ma niewiele słabych punktów , ale można i trzeba tych słabych punktów poszukać.Kei Nishikori to taka lepsza bardziej poukładana wersja Gasqueta (który najlepiej wie ze wszystkich tenisistów jak z japończykiem wygrywać bilans mają bodajrze 7:0)
styl Japończyka jest również ciut podobny do Alejandro Falli którego Jerzy wczoraj pokonał i to dobry omen (za trzecim podejściem bo pierwsze dwa mecze z Kolumbijczykiem przegrał).
Japończyk jak najbardziej do pokonania ale będzie to bardzo trudne do zrobienia , trzeba by zagrać dwa lewele wyżej niż wczorajszy mecz z Kolumbijczykiem.
Jedyna nadzieja w tym ,że Jerzy często blado wypada w meczach z ogórkami a często wymagający przeciwnik powoduje że Jerzy wznosi się na wyżyny swojego tenisa , tak było w kilku meczach z pamiętnego turnieju w Paryżu , tak było w meczu z Querrym w ubiegłym roku w półfinale w USA , tak było w tym roku w AO z MOnflisem i jeszcze w paru meczach.
No coż patrząc na aktualną formę szanse dzisiaj są małe ale są: Japończyka trzeba zaatakować , odważnie chodzić do siatki , oszczędnie stosować drop-shoty , próbować mu narzucać własny styl bo jak on narzuci swój styl , budowanie winersa na kilka uderzeń to będzie po cherbacie.
Kurs naprawdę fajny , szanse ciut większe niż sugeruje to kurs dlatego za drobne wchodzę w to.
⛔ 100
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
Tenis WTA Birmingham
godzina: 16:30
spotkanie: Lisicki - Hantuchova
Typ: Teibreak w meczu
kurs: 4.0
bukmacher: bet365
Analiza:
Co tu duzo pisac, serwis niemki jest obecnie piekielnie mocny, bije rekordy i przelamac ja jest strasznie truno. We wczesniejszych rundach przeciwko Bencic oraz Ribarikova dochodzilo do teibreaku w meczu. Daniela na trawce czuje sie rownie dobrze jak Sabinka. Przeciwko Erakovic oraz Begu dochodzilo do teibreaku, jedynie mecz z Larcher przeminal bez roztrzygniecia w teibreaku. Z racji, ze korty szybkie, obie dysponuja solidnym serwisem i nie wyobrazam sobie, ze ktorys z setow nie zostanie roztrzygniety w teibreaku i kurs 4.0 na to wydarzenie to w moim odczuciu spore value.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom