>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 19.06.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Międzyklubowe mecze towarzyskie
Spotkanie: Shakhtar - Krasnodar
Typ: 1
Kurs: 1.90
Godz: 17:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Shakhtar rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Są obecnie na obozie w Austrii i tam właśnie ten mecz będzie miał miejsce(konkretniej Going). Drużyna z Doniecka zaliczyła kolejny zwycięski sezon w ukraińskiej Premier League, gdzie zdeklasowała wszystkich rywali i po raz kolejny zobaczymy ją w LM. O Krasnodar można powiedzieć tylko tyle, że obecny sezon zakończył na 10 miejscu w rosyjskiej PL. Oba zespoły spotkają się na boisku po raz pierwszy. Warto podkreślić, że Shakhtar w Going dotychczas rozegrał 12 meczy towarzyskich i każdy z nich wygrał(50:4 bilans bramkowy).
Powodzenia!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Eastbourne
19.06.2013 12:00
Raonic - Dodig
typ: 2
kurs: 2.80
buk: expekt
Dzisiaj w Eastbourne zostanie rozegrana druga runda turnieju rangi ATP. Jako pierwsi na kort centralny wyjdą rozstawieni z numerem 1 Milos Raonic i Ivan Dodig. Według mnie &quot;jedynka&quot; tego turnieju przegra już w swoim pierwszym meczu.
Raonic uważany jest za bardzo utalentownego zawodnika. Jest to gracz bardzo wysoki, mający potężny serwis i dobry forehand. Ciężko jest go przełamać, zwłaszcza na nawierzchni trawiastej, ale zdarzają mu się momenty dekoncentracji i potrafi wtedy popełnić kilka bardzo prostych błędów. Poza tym z racji swojego wzrostu porusza się po korcie dosyć wolno, często nogi zostają, przez co ma problem z czystym trafieniem piłki.
Trzeba jednak powiedzieć, że mimo dobrego serwisu Milos nie ma rewelacyjnego bilansu na grassie. Dotychczas w swojej karierze wygrał 9 spotkań na 17. W tym roku rozegrał jedno spotkanie na tej nawierzchni, tydzień temu w Halle i przegrał z Monfilsem, którego styl gry gry zdecydowanie pasuje ma mączkę.
Dodig to bardzo solidny chorwacki tenisista. Mimo, że jest nie wysoki to potrafi mocno serwować, bardzo dobrze biega i operuje niezłym forhendem. Jeżeli jest tylko w formie potrafi być groźny dla każdego. Na razie w swojej karierze na trawie ma bilans 15 wygranych i 12 porażek. W tamtym roku dotarł do ćwierćfinału w Queens, gdzie ograł m.in. Tsongę. W tym sezonie doszedł do 2 rundy w tymże turnieju, pokonując Warda po trzech tie-breakach i przegrał z późniejszym finalistą Ciliciem. W Eastbourne pokonał bardzo dobrze czującego się na kortach trawiastych Istomina.
Dla mnie Raonic nie jest w najwyższej formie, natomiast Dodig jakby ją po mału łapał. Stawiam na bardzo wyrównany mecz, który przechyli się na stronę bardziej doświadczonego Chorwata.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Wimbledon kwalifikacje
Spotkanie:Michal Przysieżny - Daniel Munoz De La Nava
Typ: Daniel Munoz De La Nava wygra 3-1
Kurs:5,00
Bukmacher:Bet365
Dziś o 13:30 rozpocznie się mecz ostatniej rundy kwalifikacji do Wilbledonu pomiędzy Michałem Przysiężnym a Hiszpanek Danielem Munozem De La Nava.Mecz zapowida się dość ciekawie ponieważ ani polak ani hiszpan nie byli faworytami w drodze do tej rundy patrząc na to że obaj zajmują dość odległe miejsce i na trawie nie mają zbyt dużego doświadczenia.Przysiężny w dwóch poprzednich rundach pokonał Lojde i Grotha natomiast Daniel Munoz poradzil sobie ze znacznie wyżej notowanymi od siebie zawodnikami przynajmniej jeśli chodzi o grę na trawie i odprawil z kwitkiem Gojowczyka oraz Evansa.Patrząc na postawę obu na trawie to za dużo nie można powiedzieć ponieważ Przysiężny zagrał na trawie 16 spotkań w karierze natomiast hiszpan ma ich 10 na swoim koncie.Na mnie jednak znacznie lepsze wrażenie zrobił Hiszpan ktory miał cięższą przeprawę do 3 rundy i poradził sobie bez większych problemów.Owszem Przysiężny jest nieobliczalny,ale po tym co pokazal Daniel uważam że jedyne co jest w stanie ugrać nasz reprezentant to jednego seta,stąd mój typ bo jeśli zamienić by drabinke obu paną to wątpie abyśmy widzieli polaka w trzeciej rundzie.Polecam
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Finlandia
Spotkanie: VPS Vaasa-Espoo
Typ: 1
Kurs: 2,7
Bukmacher: Bwin
Analiza: Moja ulubiona liga, Fińska. Po raz kolejny zaskakuje w tym sezonie zaskakuje mnie kurs na piłkarzy VPS Vaasa, uwielbiam na nich grać - są w tym sezonie w świetnej formie, prowadzą w lidze, a w dodatku mają rozegrany jeden mecz mniej. Bukmacherzy ciągle chyba nie mogą pojąć potencjału tej drużyny więc uważam, że póki jest okazja trzeba to wykorzystywać. Dziś o 17.30 zagrają u siebie z trzecią drużyną w tabeli Espoo, która również jest w gazie, spodziewam się super meczu ze zwrotami akcji i bramkami, warto również spróbować BTS z kursem 1,8 , gdyż jak wiemy potencjał ofensywny obu drużyn jest niesamowity, dla osób bardziej ostrożnych polecam również tym na gospodarzy - Draw no Bet (1 DNB) z kursem 1,9. Pozdrowiam

⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Eastbourne
Spotkanie: Julien Benneteau vs Bernard Tomic
Typ: Benneteau
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
1/8 finału turnieju w Eastbourne, w Wielkiej Brytanii w którym Francuz Benneteau staje naprzeciw Australijczykowi Tomicowi i jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.Nie ma co ukrywać, ta nawierzchnia to chyba ulubiona dla Francuza.W tamtym roku na Wimbledonie przegrał z Federerem po dopiero 5 setach.Tak to na grassie pokonał takich zawodników jak: Youzhny czy też w pierwszym meczu tutaj Kevin Anderson.Na trawie Francuz jest bardzo groźny dla każdego a z takim zawodnikiem jak Bernard nie powinien mieć problemów.Australiczyk po turnieju u siebie w Australian Open gdzie mimo tego że przegrał z Rogerem w 3 setach to jednak zagrał super tenis i wydawało się że może zawojować ten sezon.Wszystko jednak obróciło się w drugą stronę.Problemy z trenerem spowodowały że Tomic w tym roku gra teraz wręcz słabo.W Roland Garros szybko odpadł w 1 rundzie przegrywając z Victorem Hanescu.Wcześniej też nic nie prezentował.Pokazują to statystyki.Tylko w Marsylii oraz Davis Cupie udało mu się wygrać 2 mecze pod rząd.Teraz w Eastbourne po dużych problemach pokonał dość anonimowego Brytyjczyka Jamesa Warda.Wcześniej w Londynie pokonał go Benjamin Becker więc to pokazuje że nie jest w dobrej formie.Na trawie nie spisuje się on zbyt dobrze.Z ostatnich 5 meczów na tej nawierzchni wygrał tylko ten ostatni z Wardem, wszystkie wcześniejsze przegrał.Myślę że jeżeli Francuz nie będzie chciał już teraz odpaść by odpocząć przed Wimbledonem to jest to dzisiejszy pewniak bo nie wyobrażam sobie żeby Bennetaeu grający na 100% na trawie mógł przegrać z będącym w takiej formie Bernarndem.Kurs całkiem wysoki więc na pewno warto grać.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Kyle Edmund vs Giles Simon
Typ: 1
Kurs: 6,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 19.06.2013/17-00
Analiza:
Nie przed godziną 17:00 rozpocznie się to spotkanie. Będzie ono rozgrywane na korcie centralnym po starciach Wickmayer vs Kvitova oraz Robson vs Woźniacki. Z pewnością Kyle Edmund większości nic to nie mówi. W kilku zdaniach postaram się przedstawić jego sylwetkę, dotychczasowe osiągnięcia, itp. Oto filmik z jego udziałem: http://www.youtube.com/watch?v=Rrm2R_8_ORs oraz wypowiedzi udzielone dziennikarzowi: http://www.youtube.com/watch?v=TdzCogid-Lw. Jest to młody, perspektywiczny zawodnik, przed którym wrota do kariery stoją otworem. Przede wszystkim stawia dopiero pierwsze kroki do światowej kariery. Obecnie jest sklasyfikowany dopiero na 442 miejscu w rankingu ATP. Sukcesy jak na razie dotychczas odnosił tylko jako junior. Z pewnością sporym sukcesem było zwycięstwo nad De Schepper. W tym spotkaniu nie był faworytem, jednak zwyciężył 2-0, a w każdym z setów po jednym razie przełamał rywala. Pewnie utrzymywał swoje podanie, co było kluczem do zwycięstwa. Przełamał rywala w siódmym gemie drugiego seta, następnie każdy z nich utrzymał swoje podanie, by w ostatnim decydującym gemie Kyle mógł wygrać bez straty punktu. Dziś rywal będzie bardzo wymagający. Będzie nim sam Francuz Simon, który po odpadnięciu z French Open w 1/8 finału nie grał. Nie ukrywam, że szukam trochę niespodzianki. Liczę na to, że Gilles nie jest może jeszcze w pełni gotowy na trawę, może będzie szukał dopiero dobrej dyspozycji, czy też nie będzie chciał przemęczać się przed Wimbledonem. Sprawą oczywistą jest fakt, że Simon to dużo bardziej doświadczony zawodnik, jednak Edmund już sprawił niespodziankę, więc dlaczego by dziś nie powtórzyć. W turnieju gra z ,,dziką&#39;&#39; kartą, gra przed własną publicznością, która z pewnością liczy na sprawienie niespodzianki. Sądzę, że jest szansa-powodzenia
P.S Można zagrać +1,5 seta, kursy w granicach 2,50
⛔100
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Spotkanie: Atl. Rafaela - San Lorenzo
Typ: 2
Kurs: 1,62
Buk: bet365
Atletico przyjeżdża w rezerwowym składzie w dodatku z asystentem trenera. Widać, że nie bardzo chcą walczyć w Copa Argentina. Nawet ostatnie wyniki nie dają im wiary, oni muszą najpierw się ustabilizować, bo 3 punkty na 6 meczów to słabiutko, w dodatku zdobywając jedynie 2 gole.
Lorenzo od 10 meczów nie przegrało, na wyjeździe spisują się nieźle.
Dziś zagrają zawodnikami głównie z 1 składu.
✅62
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Estońska
Spotkanie: Puuma- Kivoli
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godz: 19.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jak dla mnie dobre spotkanie po dobrym kursie, ale do rzeczy.
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w lidze z 7 punktami na koncie, co ciekawe wszystkie swoje punkty zdobyli na własnym stadionie.Bilans bramek u siebie 8:12. Dzięki dzisiejszej wygranej zbliżą się nieco do walki o utrzymanie w 1. lidze.
Goście zajmują lokatę wyżej- 9 miejsce. Grają fatalnie na wyjazdach. W 6 meczach na boisku rywala zdobyli tylko 1 punkt. Bilans bramek chyba jeszcze gorszy- 2:20.
Obie drużyny walczą o utrzymanie jednak wszystko przemawia za tym, że dziś wygrają gospodarze. Dodatkowym atutem jest to, że FC Puuma w ostatnich czasach nigdy nie przegrała u siebie z Kivoli.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 36

xpertx

Użytkownik
Brazil - Mexico
Typ: Brazylia win 1 połowa
Kurs: 1.80
Buk: bet365
Faworyt w tym spotkaniu jest jeden i inny wynik niż wygrana Brazylijczyków będzie sporą sensacją. Canarinios bardzo dobrze zaprezentowali się w 1 meczu z Japonią. Pełna kontrola meczu przez całe 90 minut. Dobra, mądra gra. Ładnie konstruowane akcje. Potrafią bardzo szybko przyspieszyć. Grają w optymalnym mocnym składzie. Dopingowani przez liczną żywiołowa publiczność. Od początku powinni narzucić swój styl gry i już w 1 połowie powinii coś sutrzelić. Obrona Meksyku jest mocno dziurawa. Włosi grając spokojnie nawet nie forsując za bardzo tempa wchodzi w ich pole karne jak w masło. Gdyby zachowali większą koncentrację i mieli lepszą skuteczność mogli wygrać zdecydowanie wyżej niż 2:1. Meksykanie dobrze grali z kontry i nie wykluczone, że sami bądą coś w stanie strzelić, ale przy takiej grze obronnej z ofensywnie nastawionymi Brazylijczykami mogą stracić sporo bramek.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Wyścigi koni, Kempton (AW)
Spotkanie: Wyścigi koni, koń - Masquerading
Typ: Masquerading - Pierwsze lub drugie miejsce
Kurs: 2.87
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś 19 czerwca o godzinie 7:10 czasu w Kempton rozpocznie się jedna z tam rozegranych dzisiejszych gonitw. Mój typ to zakład na Place Only 2 pierwsze lub drugie miejsce w tym wyścigu konia - Masquerading. Wymienia się go można powiedzieć w dwójce faworytów do tego wyścigu. Głównym kandydatem do wygranej jest AIR OF GLORY jednak, że Masquerading to drugi faworyt tej gonitwy. Jak wiemy zdecydowani faworyci często zawodzą w wyścigach koni, a takim jest jak już wspomniałem Air of Glory, więc tym bardziej liczę na konia, którego typuję. Jego trenerem jest David Lanigan. Startował już trzykrotnie i dwa razy wyścig zakończył na przynajmniej drugiej pozycji, kolejno: (2 miejsce, 1 i 8).
Wyniki gonitw, o których już wcześniej pisałem z udziałem Masqueradinga:
12Jun13 Kem 11St C43yHc 4K 9-6, miejsce 2/8 (½L Interior Minister 9-3)
08May13 Kem 11St C5Md 2K 8-11, miejsce 1/11 (¾L Royal Signaller 8-11)
22Apr13 Kem 8St C53yMd 3K 9-5, miejsce 8/12 (9L Pether&#39;s Moon 9-5)
Polecam i życzę powodzenia! ;)
⛔100
 
anzelmo 251,4K

anzelmo

Użytkownik
Real Madrid - FC Barcelona Regal (Game 5) 6/19/2013, 22:00 Liga ACB, Spain
1st Half Handicap Real -3,5
kurs 1.95
Bwin
Mecz zapowiada sie niesamowicie- zwycięzca zostaje mistrzem.Ja jestem obiektywny, nie kibicuje żadnej z ekip, ale od początku tej rywalizacji dla mnie ekipa królewskich była faworytem to tytułu z kilu powodów.Po 1 świetny sezon nie tylko w liga endesa- bardzo szeroka kadra, co daje więcej alternatyw i argumentów.Trudno sie nie zgodzić ze wszystkie spotkania były bardzo ciekawe, zacięte. Z poziomem i sędziowaniem rożnie ale na pewno błędy sa w obie strony.Bardzo słabo obie ekipy rzucają za 3- obrona wygląda bardzo solidnie.Dzisiaj mobilizacji i walki na pewno nie zabraknie- obie drużyny maja swoje problemy- bardzo słabo wyglądają liderzy Barcy Huertas,Navarro.Real pod tym względem wygląda lepiej trojka ; Mirotic, Reyes i Lull -daje bardzo dużo, gra stabilniej ,osobiście jestem zaskoczony in minus ze Real się tak bardzo męczy i doprowadził do 5 starcia, no ale mógł także przegrać wcześniej. Mistrzowie Hiszpanii mieli atut własnej hali w pewnym momencie.Dzisiaj cala hala będzie za Realem jest to na pewno duże wsparcie ale i ogromna presja, myślę ze dzisiaj będzie decydowała ławka obrona(większa determinacja) i potencjał. Nie spodziewam się jakiejś rewelacyjnej skuteczności, choćby za 3 pkt ,która mogła by przesadzić o losach meczu dla którejś drużyny.
✅95
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Piłka nożna: Puchar Konfederacji 2013
Data i godzina: 19.06.2013, 21:00
Spotkanie: BrazyliaMeksyk
Typ: Gol w pierwszych 30 minutach TAK
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Podobnie jak poprzednicy swój typ będę tworzył o tym właśnie spotkaniu. Wybieram dosyć bezpieczną wersję typu z golem zdobytym w pierwszych trzydziestu minutach tego spotkania. Rozpoczyna się właśnie druga kolejka spotkań Pucharu Konfederacji i dlatego też żart się skończyły. Brazylia oczywiście dysponuje nie podważalną siła ataku. Widać, że gdy podkręcą tempo to potrafią stwarzać sobie okazje. Czasami wydaje się, że grają ospale ale to głównie gdy prowadzą i nie kwapią się do ataku. Zespół Meksyku ostatnio nie jest w najwyższej formie. Mimo tego mają bardzo dobre trio jeżeli chodzi o graczy ofensywnych i także mogą pokusić się o szybkiego gola Nawet w meczu z Japończykami tam niewiele zabrakło żeby faworyci stracili bramkę. Meksyk po porażce z Włochami musi tutaj od początku szukać goli dlatego Brazylijczycy powinni mieć okazje do wykorzystania sytuacji także po kontrach. Brazylia gra u siebie u kibice od pierwszych minut będą wymagać stwarzania okazji brakowych tak jak to było w pierwszym meczu z Japończykami. Mecz dzisiaj o 21, napewno powinno być ciekawie.
✅65
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Białoruś I liga
Spotkanie: BATE Borisov - Slavia Mozyr
Typ: 1 H(0-1)
Kurs: 1,65
Buk: Tobet
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu zajmujące 2. miejsce w tabeli BATE podejmie na własnym stadionie outsidera białoruskiej I ligi Slavie Mozyr. BATE jak do tej pory jest najskuteczniejszą drużyną w lidze, zdobyli 20 bramek, natomiast Slavia jest drużyną, która traci dużą ilość bramek (13). BATE w tym sezonie już wygrało z Slavią, ogrywając ich na wyjeździe 1-0. Gospodarze jak wiadomo lubią ofensywny styl gry, a jako ciekawostkę dodam, że od 2000 roku BATE nie straciło punktów u siebie z dzisiejszym rywalem. Uważam, że dzisiaj zwycięstwo przynajmniej dwu bramkowe to formalność dla drużyny gospodarzy.




✅65
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Hertogenbosch 18:30 19.06
Mergea/Polasek - De Bakker/Huta Galung
typ: 0-2
3,20
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju deblowego w Hertogenbosch para gospodarzy, De Bakker i Huta Galung spotka sie z para Mergea, Polasek. Nie udalo sie zaistniec Holendrom w turnieju singlowym, moze uda sie, wiec w deblu? Obaj panowie to co prawda singlisci, jednak niezle radzacy sobie przy siatce. Jak na swoje mozliwosci dobrze czujacy sie rowniez na trawie. Ponadto graja przed wlasna publicznoscia, wiec czemu mieliby nie wygrac? Tym bardziej, ze przeciwnicy to para ktora gra w takim skladzie dopiero pierwszy raz. Ciezko wiec tu o zgranie. Obaj panowie maja na swoim koncie sukcesy deblowe, lecz nie sa to wybitni deblisci. Holendrzy ograli tu juz w moim odczuciu lepsza para Gonzalez/Lipsky, a wiec skoro udalo im sie wygrac z nimi, tym bardziej powinni dzis odniesc sukces.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: New York Yankees(-2.5) - Los Angeles Dodgers
Typ: 1
Kurs: 3.36
Bukmacher: Pinnacle
19.06.2013 19:05
Analiza:
Pierwsze spotkanie między tymi zespołami.Na dziś stawiam że to yankesi okażą się lepsi od graczy dodgers ze słonecznego miasta.Po pierwsze gospodarze w końcu po pięciu grach bez zwycięstwa w trzecim spotkaniu pokonali w końcu anioły.Dziś liczę że podtrzymają passę i także zaczną tym razem od wygrania spotkania z gośćmi.Grają u siebie i mają doping swoich kibicow wiec powinno być łatwiej.Gracze z Los Angeles grają w kratkę.Ostatnio przegrali wyjazdowe spotkanie z piratami różnicą trzech oczek.Dziś myślę że także sobie nie poradzą z gospodarzami.Myślę że w końcu Yankees złapali wiatr w żagle i przegrane mecze i słabszą dyspozycję mają za sobą.Miotacze » Kuroda H. [NYY] (6-5), Ryu H. [LAD] (6-3).Miotacze na podobnym poziomie ale myślę że to gracze ze wschodniego wybrzeża okażą się lepsi i stawiam własnie na nich.Liczę na pewne zwycięstwo minimum kilkoma oczkami.Powodzenia.
⛔100
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Sweden - Allsvenskan
Spotkanie: Elfsborg-Gefle
Typ: 1
Kurs: 1.44
Godz: 19.30
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują drugie miejsce w swojej lidze i na swoim terenie nie zanotowali żadnej porażki w tej rudzie strzelając 12 goli tracąc tylko 3 . Ich dzisiejszy rywal jest przedostatni w tabeli ogólnie przędą bardzo cienko na wyjeździe jeszcze nie zdołali wygrać bilans barkowy mają bardzo ujemny -8 . Tabela z punktami za ostatnie 5 meczów pokazuje wielki dołek formy gości w postaci zera zwycięstw w 5 meczach zanotowali tylko 4 punkty . Nie widzę szans gości na wygranie meczu podejrzewam wygraną gospodarzy 2 do 0 ale gram pewne 1
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Brazylia - Meksyk
Torrado kartka
2,95
Unibet

Po pierwszym meczu Brazylii, dalej mnie nie przekonują. Zespół po raz kolejny bazuje na indywidualnościach, a nie grze zespołowej. Pamiętam jak lata temu wszyscy zachwycaliśmy się fantastyczną grą z klepki i fantazją by budowaniu akcji. Dopiero na końcu wszystko okraszone było indywidualnymi popisami. Teraz mam wrażenie, że spełnia się jedynie ostatni punkt.

To Japonia zagrała fatalny mecz, bo na boisku był tylko Honda. Reszta zawodników pomimo, że grają regularnie w europejskich klubach to zupełnie tego nie pokazali. Do tego ulegli Brazylijczykom pod względem warunków fizycznych i to bardzo wyraźnie. Porównując też ten mecz z Pucharu Konfederacji do meczu towarzyskiego we Wrocławiu to można powiedzieć, że ten rywal jakoś im leży.

Z Meksykiem tak łatwo nie będzie. W obronie powinno być więcej dyscypliny, a pod względem warunków fizycznych również nie powinno być taki dysproporcji. Meksyk w ofensywie ma dwóch fajnych grajków - Chicharito i Dos Santosa więc to na nich powinna opierać się gra.

Mecz z Włochami powinien być zapomniany, bo co było nie wróci. Z Brazylią ten mecz będzie zupełnie inaczej wyglądał. Inna specyfika rywala, styl gry. Pomimo, że Brazylia jest tu faworytem to liczę na punkty Meksyku, bo chcę z takiego kursu po prostu skorzystać. Wiem, że przy Japonii pisałem to samo, ale nie spodziewałem się takiej postawy azjatów. Jeśli po raz kolejny przegrają to minimalnie.

Neymar w reprezentacji wielu bramek nie strzela ostatnio. Strzelił z Japonią, ale każdy widział jaki to był strzał - to nie zdarza się codziennie. Neymar wie, że poza golami oczekuje się od niego również asyst, więc często stara się dogrywać piłkę niż samemu kończyć akcję.

Poluję też na kartkę Torrado. Defensywny pomocnik, który w ligowym sezonie potrafi łapać po 13,14 czy nawet 17 żółtych kartek. Gra na pozycji, która często zmusza go do faulu taktycznego. Z Brazylią na pewno będzie musiał interweniować, więc kurs na kartkę jest zacny. Sędziuje Webb, wiem o tym, ale przy niektórych faulach sędzia po prostu nie ma wyjścia. Zawodnik gości, więc presja trybun także może zadziałać.
Więcej typów: http://forum.bukmacherskie.com/f21/puchar-konfederacji-brazylia-2013-a-92413-4.html#post3687341
⛔100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Brazylia - Meksyk
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Po pierwszej serii meczów jesteśmy już o wiele mądrzejsi. Widzieliśmy wszystkie drużyny w akcji, mamy pogląd na ich formę i strategię na ten Puchar Konfederacji.
Dzisiaj gospodarze zmierzą się z drużyną Meksyku. Co można powiedzieć o tych ekipach po pierwszych meczach?
Canarinhos zaskakująco łatwo poradzili sobie z Japonią. Ich gra wyglądała o wiele lepiej niż w sparingach z Anglią i Francją, i ciężko wyczuć czy jest to progres formy Brazylijczyków, czy kwestia słabości rywala. Na pewno grę ułatwiła szybciutko strzelony gol Neymara. Brazylijczycy swobodnie wymieniali piłkę, bez większych problemów konstruowali akcję. Problemy tej drużyny to jedynie brak klasowego środkowego napastnika (może Scolari powinien dać szansę Jo od pierwszej minuty?) oraz niepewny bramkarz. Julio Cesar nie imponował pewnością przy nielicznych ofensywnych akcjach Japonii.
Co natomiast o drużynie Meksyku? Przede wszystkim słabość formacji defensywnych. Przeciętny bramkarz (Corona zamiast Ochoy). W składzie widnieje też Francisco Rodriguez, który w meczu z Włochami zaprezentował się tragicznie. Grał niepewnie, &quot;elektrycznie&quot; i prokurował zagrożenie. To on nieupilnował Balotelliego przy golu na 2:1. Pozostałe części obrony także nie sprawiały wrażenia nieugiętego monolitu.
Inaczej ma się sprawa w formacji ofensywnej. Biorąc pod uwagę skład desygnowany do gry, przypuszczam że Meksyk zagra dziś ustawieniem 4-5-1. Bocznego napastnika Aquino zastąpił mający bardziej defensywne inklinację Mier. Dobrze z Włochami zaprezentował się na lewej stronie ataku Guardado. W meczu z Włochami potrafili się odgryzać kontratakami, a gdy Barzagli popełnił błąd, &quot;El Tri&quot; to bezlitośnie wykorzystali.
W stosunku do pierwszego meczu w zespole Meksyku są dwie zmiany personalne, na pozycji defensywnego pomocnika Jesusa Zavalę zastąpi Jorge Torres. Ponadto tak jak wspominałem fatalnie grającego z Włochami Javiera Aquino zmieni Hiram Mier. W drużynie Brazylii nie zmieniło się nic. Tak więc przedstawiam składy na dzisiejszy mecz:

Brazylia (4-3-3): J.Cesar - Marcelo, T.Silva, D.Luiz, D.Alves - L.Gustavo, Paulinho, Oscar - Neymar, Fred, Hulk

Meksyk (4-5-1): Corona - Salcido, Moreno, Rodriguez, Flores - Guardado, Torres, Torrado, dos Santos, Mier - Hernandez

Osobiście uważam że Brazylia ten mecz wygra, lecz kurs @1,30 nie powala. Sądzę że zobaczymy przy tym sporą ilość bramek, zwłaszcza Brazylijczyków, ale i jakiejś szybkiej kontry Meksykanów nie można wykluczyć.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Puchar Konferencji, godz 21:00 / Data: 19.06.2013
Brazylia - Meksyk
TYP: over 1 gola w I połowie (w przypadku 1 gola zwrot)
KURS: 1,75
BUK: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21 rozpocznie się mecz pomiędzy zespołem Brazylii i zespołem Meksyku. Faworytem oczywiście jest reprezentacja Brazylii i sądzę że spokojnie sobie w tym meczu poradzą. Ale Meksyk nie jest zespołem nowicjuszy i będzie walczył w tym spotkaniu. Mają ostatnią szansę bo jak przegrają to nie awansują do półfinałów i odpadną w fazie grupowej. Więc dla nich jest to mecz życia.
Brazylia jest bardzo mocną i młodą reprezentacją. Mi się bardzo podoba gra reprezentacji Brazyli a do tego ci młodzi utalentowani zawodnicy. Jest to zespół z młodymi wilkami ale również grają pod dyktando starszych kolegów którzy doradzają im jak grać. Pierwszy mecz rozegrali z reprezentacją Japonii i chociaż zaprezentowali się słobo to i tak wygrali 3:0. Ale jak widzimy zagrali słabo a wygrali tak wysoko więc świadczy to o klasie zespołu. Jeśli ten mecz wygrają to na pewno awansują do półfinału.
Natomiast zespół Meksyku jest również dość młodym zespołem ale nie ma takich genialnych piłkarzy jak reprezentacja Brazylii. Lecz nie sądzę że aby wygrali z reprezentacją Brazylii. Ostatnio słabo grają i dzięki słabej grze przegrali z reprezentacją Włoch 2:1. Włosi tamten mecz spokojnie mogli wygrać zdecydowanie wyżej lecz nie forsowali tempa a Meksyk w tamtym meczu miał jedynie chwilowe zrywy i dzięki tym zrywą strzelili gola.
Oba zespoły ostatnio spotkały się w meczu towarzyskim i Meksyk wygrał 2:0. Ale uważam że w tym meczu Brazylia wygra spokojnie i padnie na pewno over 2.5 w meczu.
Brazylia (4-3-3): J.Cesar - Marcelo, T.Silva, D.Luiz, D.Alves - L.Gustavo, Paulinho, Oscar - Neymar, Fred, Hulk

Meksyk (4-5-1): Corona - Salcido, Moreno, Rodriguez, Flores - Guardado, Torres, Torrado, dos Santos, Mier - Hernandez​
z/0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom