>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.05.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 19:10
Spotkanie: Cleveland Guardians - Cincinnati Reds
Typ: Guardians - liczba punktów - Powyżej 4.5 (5+ runów Guardians - z extra inningami)
Kurs: 2.25
Bukmacher: sts
Analiza


Liczę na zanotowanie przez Cleveland dzisiaj przynajmniej 8 Hitów, bo wtedy, w znakomitej większości, wygrywają swoje mecze (w takich meczach są 14W-3L, a są faworytem dzisiaj - z kursem ~1.80). Z uderzeniami powinny iść także obiegi i zaryzykowałem dzisiaj na przekroczenie linii 4.5 obiegów przez Guardians - czyli, że muszą zanotować przynajmniej 5 run'ów. Dużo w tym zdarzeniu będzie zależało od osoby Tyler'a Mahle. To SP Reds w dzisiejszym starciu, który co prawda w ostatnim swoim meczu zanotował QS (Quality Start - czyli narzucał przynajmniej 6 innigów i nie dopuścił do zaliczenia przeciwnikom 4 runów), ale to był Jego jedyny występ, w którym zaliczył 6 inningów - i to przeciwko słabemu lineup'owi Pirates. We wcześniejszych meczach był poniewierany już w początkowych inningach w znakomitej większości startów... Jego ERA na wyjazdach wynosi 6.50, a za dnia 7.25. Jest trochę przeceniony moim zdaniem, bo ten kurs na 5+ run'ów Cleveland powinien być ~1.90, no ale ostatnia forma odbijania Cleveland, a raczej jej brak, temu winne... Guardians mają kim straszyć w departamencie pałkarzy (wspominałem już wcześniej o All-Star'ze Jose Ramirez'ie - zawodniku, który najszybciej przekroczył w obecnym sezonie 30 RBI (obecnie 33 RBI - najwięcej w lidze), ale są także w Cleveland i inni, którzy potrafią zaliczyć bazę - Myles Straw, mocno trafiający Owen Miller czy sensacyjny rookie - Steven Kwan), a bullpen Reds jest lepszy, w statystyce ERA, jedynie od bullpenu Colorado. Team Cincinnati po prostu nie potrafi bronić - odpuścili już w tym sezonie 210 obiegów i są na szarym końcu w lidze, jeżeli o dopuszczanie do obiegów. Podsumowując - mam nadzieję, że nie zawiodę dzisiaj i Guardians na luzaku zanotują 5+ runów!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , MŚ
Godzina: 19:20
Spotkanie: Czechy-Lotwa
Typ: Czechy +3.5 gola
Kurs: 1.97
Bukmacher: STS

Czesi wzmocnieni Pasternakiem , ktory zagra w ataku razem z Krejcim musza sie w koncu odblokowac, po haniebnym meczu z austiakami nawet sobie nie wyobrazam innego wyniku niz ich pewna wygrana nad Lotyszami, nie po to sciaga sie takie gwiazdy zeby wygrac tylko z WB, Lotysze czesto okazuja sie niewygodnym rywalem dla faworytow,Finowie meczyli sie z nimi ale mysle ze przynajmniej te 4 bramki im Czesi dzis wladuja jak to zrobili Amerykanie.

97
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1808
R 19,6K

Robert82

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Leicester
Typ: Leicester DNB
Kurs: 6,2
Bukmacher: fortuna
Analiza: Chelsea nie bardzo ma o co grać . Nawet jeżeli przegrają to w ostatniej kolejce wystarczy im remis by pozostać na trzecim miejscu . Motywacja będzie niższa niż zwykle . Leicester walczą o pozycje w lidze . Przy wygranej wyprzedzą wilki i uciekną Brighton . Są w stanie pokonać Chelsea na Stanford Bridge . Grają solidnie . Mają kim grać . Podejdą do meczu z większym animuszem i szanse na gole się pojawią . Warte ryzyka przy tym kursie .

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +271
W 3,7K

wiktor03

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike - PGL Major Antwerp 2022
Godzina: 21:45
Spotkanie: Spirit - FURIA
Typ: 1
Kurs: 2.06
Bukmacher: Lvbet
Analiza
Przechodzimy do etapu mistrzów turnieju. Po fazie legend w której Spirit pokazało się z bardzo dobrej strony i awansowali z bilansem 3:0 spodziewałem się że to oni będą faworytami według bukmacherów. Jest jednak inaczej bukmacherzy wystawiają mniejsze kursy na FURIE co według mnie jest dziwne patrząc na wcześniejszy etap turnieju. FURIA awansowała z bilansem 3:2 i nie pokazała nic szczególnego. Obie drużyny spotkały się w poprzedniej fazie i tam wygrało Spirit 16:12.
Co do Spirit pokazują że są w szczytowej formie tak jak już wspominałem awansowali z bilansem 3:0 pokonując już FURIE, Heroic i Copenhagen Flames. Ich gra jest bardzo ładna dla oka, pokazali wiele ciekawych taktyk i to nie przypadek że mają tak dobry bilans. Na wielkie wyróżnienie zasługuje Degster, 20 letni Rosjanin pokazuje że jest w bardzo dobrej formie i według statystyk jest to jeden z najlepszych zawodników tego turnieju.
Co do FURI to udało im sie awansować z bilansem 3:2. Po pierwszym meczu przegranym ze Spirit, wygrali z Liquid i BIG. Te 2 drużyny są dalekie od swojej szczytowej formy więc nie były to dla FURI ciężkie spotkania. Z bilansem 2:1 trafili na NIP które sprowadziło drużynę FURI na ziemie. Na mapie FURI było aż 16-2 dla NIP i mecz skończył się szybkim 2:0. Z bilansem 2:2 i w meczu o być albo nie być grali z G2 i wszystko wskazywało że to G2 awansuje po 2 pierwszych mapach mieliśmy wynik 1-1 i decydującą mapą był acient. Tam wszystko układało się dobrze dla G2 w CT G2 wygrało 10 rund i wdawało się że w terro domknął to spotkanie jednak ich gra się totalnie posypała i wygrali tylko 1 rundę. Uważam że to G2 bardziej przegrało sobie to spotkanie bo FURIA nie pokazała nic specjalnego.
Myślę że jeżeli FURIA dziś nie pokaże o wiele lepszego CS niż to co grali kilka dni temu to zobaczymy dominację ze strony Spirit i szybkie zwycięstwo Rosyjskiej organizacji.
Jeśli chodzi o mapy to spodziewam się bana Inferno od spirit i Dust 2 od Furi. Myślę że powinniśmy zobaczyć Vertigo oraz Nuke i jako decydującą mapę mirage

106
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1653
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Crystal Palace
Typ: Vitaliy Mykolenko over 0.5 celnych strzałów
Kurs: 5.00
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Proponowałem ten typ na niedzielny mecz, lecz w 18. minucie środkowy obrońca Evertonu Jarrad Branthwaite został ukarany czerwoną kartką, przez co zmieniło się ustawienie drużyny na boisku. Mykolenko po zmianie formacji parę kolejek temu przez Franka Lamparda, przekształcił się z lewego obrońcy w wahadłowego. Skutkiem tego był efektowny gol przeciwko Leicester, gdzie mierzonym strzałem zaskoczył bramkarza. W meczu z Watford oddał 3 strzały, w tym dwa z pola karnego i jeden celny. Mykolenko na boisku ustawiony jest bardzo wysoko, praktycznie na tym samym poziomie co Richarlison, najlepszy strzelec drużyny. Everton znajduje się zaledwie dwa punkty nad strefą spadkową na dwie kolejki przed końcem sezonu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom