>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.05.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
V 0

vesend

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania: Segunda Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Osasuna - as Palmas
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza: Osasuna spadła w zeszłym sezonie z La Ligi i zetknnęła sie brutalne drugim z poziomem rozgrywek w Hiszpanii. Bowiem na cztery kolejki logowe przed koncem sezonu Ligi Adelante ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Aktualn forma nie jest zła - siedem punktów w ostatnich czterech meczach i da domowe zwycięstwa z rzędu (Albacete 2:1 i Mirandes 2:0).
Las Palmas ma jeszcz teoretyczne szanse na bezpośredni awans do Primera Division (strata do 2-ej w rankingu Girony wynosi 6 pkt.). Z kolei kwalifikacje (baraże) sa już jest zabezpieczone. Mecze wyjazdowe są bardzo trudne zadanie dla zespołu gości, którzy w ciągu ostatnich miesięcy nie wygrali żadnego z dziewięciu meczów wyjazdowych (ostatnia wygrana miała miejsce 3-ego stycznia w Barcelonie z rezerwami Barcy). Kluczowy obrońca Aythami Artiles jest kontuzjowany, ale do gry dzisiaj wraca najlepszy &quot;snajper&quot; zespołu, argentyński napastnik Sergio Araújo.
Osasuna wykazuje bardzo dobrą formę ostatnio i rozpaczliwie nadal potrzebuje punktów do utrzymania. Las Palmas &quot;gra w kratkę&quot; i może chyba zapomnieć o bezpośrednim awansie.
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter Strike - RGN
Godzina: 22:00
Spotkanie: Property - Gamers2
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet-at-home.com
Analiza: Odkąd G2 zrobili roszady w składzie potrafią wygrywać z czołówką światową. Property to nie jest drużyna, która coś osiągnęła na świecie, ale chłopaki są waleczni. Mimo wszystko stawiam na Gamers2 i myślę, że bez problemu ugrają tak jak to było w ostatnim meczu między tymi drużynami.
zwrot
 
karol22 2

karol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Typ: 1 (-1) (Piast wygra co najmniej 2 golami)
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
33. kolejkę Polskiej Ekstraklasy otworzą spotkania grupy spadkowej, w tym między innymi mecz Piasta Gliwice z GKS-em Bełchatów. W sobotę, oglądając mecze Bełchatowa z Podbeskidziem i Ruchu z Piastem, stwierdziłem, że nie może stać się w dzisiejszym meczu nic innego jak tylko zwycięstwo Piasta. Bełchatów gra chaotycznie, bez pomysłu na konstruowanie akcji, jedyne ofensywne zagrania to długa, górna piłka na Piecha, który nie należy do najwyższych zawodników. W obronie również chaos. Gdyby nie Trela, który broni bardzo solidnie, to w sobotę GKS spokojnie dostałby piątkę. Jak już jesteśmy przy Treli to dzisiaj wraca na stadion, na którym rozpoczynał swoją przygodę z Ekstraklasą. Często podczas powrotu na stare śmiecie bramkarze odgrywają kluczowe role, czasem in plus, czasem in minus. Wydaje mi się, że dzisiaj Treli przytrafi się słabszy mecz, co wykorzystają jego byli koledzy.
Teraz trochę o Piaście – na ciężkim terenie w Chorzowie zagrali bardzo dobre spotkanie i nie podzielam zdania wielu osób, którzy twierdzą, że szczęśliwie wywieźli jeden punkt. Wiadomo, poprzeczki Zieńczuka i Helika uratowały Gliwiczan, ale jakby na to nie patrzeć strzał w poprzeczkę jest strzałem niecelnym. Piast rozkręca się coraz bardziej, wydaje mi się, że będzie walczył o 9. miejsce na koniec sezonu, ma ku temu predyspozycje, a Bełchatów jest dla mnie murowanym kandydatem do spadku.
Podsumowując – Piast dziś wygra i to wysoko.
✅ 195
 
Q 0

qwed

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sports Counter-Strike: Global Offensive - ESL ESEA Pro League
Godzina: 20:00
Spotkanie: EnVyUs - TSM
Typ: TSM
Kurs: 1.625
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Mecz odbywa się na mapie de_inferno, na której drużyna TSM jest jedną z najlepszych na świecie. Duńczycy ostatnio grali bardzo dobrze. Z drugiej strony team EnVyUs, który podczas Gfinity nie wyszedł najlepiej. Dwa poprzednie mecze tych drużyn zakończyły się wygraną TSM. Obie drużyny z czołówki jednak w tym meczu wydaje się, że mapa na której grają przechyli szalę wygranej w stronę TSM.
zwrot
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP FRENCH OPEN Kwalifikacje
Spotkanie H.Chung - J.Donaldson
Mecz zaplanowano na 18.20
Typ Heyon CHUNG handicap -2.5 gema
Kurs 1.9
Pinnacle
Pojedynek młodych wilków.Faworytem wielka nadzieja żółtych 18 latek z Korei południowej który jako junior rownież na French Open zachodzil daleko , ostatnio juz jako senior regularnie pnie się do góry w rankingu ATP , ma imponujący bilans i przegrywa tylko z czołówka.Bilans młodego amerykanina nie wyglada juz tak różowo , widziałem jeden jego mecz na zeszłorocznym US open i jest to na pewno utalentowany tenisista ale oceniam jego talent wręcz o klasę niżej niż CHunga.Do tego zdecydowanie lepiej mu idzie na Hardzie.Wybralem opcje ciut bardziej ryzykowna handi -2,5 gema dla podbicia kursu ale czyste zwycięstwo Koreańczyka po kursie 1.61 tez wrzucam do dwóch dublin.Chung ostatnimi czasy nie zawodzi ostatnio rownież miłe zaskoczył ogrywając LU Y.H. Choc potem przegrał z Soeda ale to może i dobrze , może słabszy mecz ma juz za sobą.
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Szwecja, Elitserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lejonen Gislaved - Dackarna Malilla
Typ: Kasprzak under 8
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wykorzystam po części analizę, którą już kiedyś pisałem w dziale, gdyż wtedy był zwrot, a od tamtego czasu niewiele się zmieniło. Słaby początek sezonu w wykonaniu Kasprzaka. Cały czas coś testuje, próbuje, ale nie wiele z tego wychodzi. Był przebłysk na początku GP, ale szybko wszystko wróciło do &#39;normy&#39;. Znowu fatalny występ w Gorzowie, co poskutkowało odsunięciem go od składu. Liga szwedzka dla naszych riderów często bywała poligonem doświadczalnym. Zarabia się mniej, a pościgać się można z najlepszymi więc to dobre miejsce, żeby sprawdzić, jak sprawuje się sprzęt na tle klasowych rywali. Myślę, że KK nadal będzie kopał w sprzęcie i ustawieniach. Z pewnością nie będzie miał na ten mecz takiej motywacji, jak w polskiej lidze. Z resztą rzuciła mi się w oczy pewna statystyka, która najlepiej to zobrazuje. Zeszły sezon był świetny w wykonaniu Krzysztofa. W rankingu najskuteczniejszych polskiej Ekstraligi zajął drugie miejsce ze średnią 11,88 punktu na mecz, a w cyklu Grand Prix zajął drugie miejsce i został wicemistrzem świata. W tym samym czasie ścigał się w Szwecji w barwach Vastervik i tam już nie było tak kolorowo. Został sklasyfikowany dopiero na 21 miejscu ze średnia... 7,44 punktu na mecz. Co do dzisiejszych zawodów, rywale z najwyższej europejskiej półki. Wystarczy wymienić nazwiska Pedersen, Jepsen Jensen, Doyle czy nawet Buczkowski i już wiemy, że o jakieś większe punkty nie będzie tu łatwo.
✅ 105
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie B. B. - Ruch Ch.
Typ: Podbeskidzie czyste konto- NIE
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet 365
Na te mecz mam parę typów, ale tutaj postanowiłem podać ten gdyż wydaje mi się że Ruch tego meczu nie przegra i będzie walczył, więc zdobycie bramki jest jak najbardziej prawdopodobne, kurs 1,53 jest dobrym kursem na to zdarzenie ( rano był 1,4 ) więc warto skorzystać. Nie będę się rozpisywał co do drużyn bo zrobił to już kolega który podawał inny typ na ten mecz
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Eurowizja 1 półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Czy Holandia awansuje?
Typ: Tak
Kurs: 3,53
Bukmacher: PinnacleSports
Jak co roku elita;)światowej piosenki walczy ze sobą. Co zaskakujące po przesłuchaniu wszystkich utworów(przynajmniej skrótów) poziom jakby się podniósł w porównaniu z poprzednimi latami. Zbyt wielu totalnych gniotów nie ma choć oczywiście zdecydowana większość utworów jest co najwyżej przeciętna. Jedną z najciekawszych propozycji - i to w całej stawce - jest propozycja holenderska i po takim kursie nie można przejść obok tego obojętnie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona B - Valladolid
Typ: Barcelona B
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet 365
W dniu dzisiejszym Barcelona podejmuje na swoim stadionie Valladolid. Barcelona teraz gra o utrzymanie się w lidze i musi mecze wygrywać. Valladolid obecnie gra o bezpośredni awans jednak na taki awans mają bardzo małe szanse. Dlatego myślę, że Valladolid będzie próbował awansować w Play Off&#39;ach i nie będzie grał na 100% swoich możliwości. Myślę że Valladolid będzie grał w defensywie. Ponadto trzeba zauważyć że Valladolid nie jest zespołem, który lubi grać na wyjazdach. W 5 ostatnich meczach wyjazdowych 3 mecze przegrał (z Betisem, Gironą, Ponfferadiną), 1 remis i 1 zwycięstwo. Barcelona B także nie jest zachwycającym zespołem i forma jest raczej marna, lecz myślę że sztab Barcelony przyciśnie piłkarzy do muru i będą musieli zacząć wygrywać. Barcelonie jednak zdarzają się dobre mecze na swoim terenie choćby ten wygrany z 2:1 z Ponfferadiną.
Obie drużyny mają słabe obrony i napastników ze średniej półki dlatego myślę, że Barcelona może pokonać dzisiaj Valladolid. Pomimo że historia bezpośrednich pojedynków w 100% przemawia za drużyną Valladolid dzisiaj postawię na Barcelonę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom