>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy dnia - 19.05.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Tenis - Rzym
Nadal - Federer
2(+1.5sets)
2.14
Unibet
Finał rzymskiego turnieju połączył dwie niezwykłe osobowości sportowe - najlepszy tenisista w historii, żyjąca legenda - Roger Federer, obecnie zajmujący 3.e miejsce w rankingu ATP zmierzy się najwybitniejszym zawodnikiem w historii specjalizującego się w grze na kortach ziemnych Rafaelem Nadalem zw. królem mączki, sklasyfikowanym na 5.ej pozycji. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Hiszpana, jednak wg mnie szanse obu graczy są zbliżone. Wydaje się, że Rafa wrócił do swojej optymalnej formy, gra pewnie, a wszystkie czynnik sportowe funkcjonują jak należy. Federer mimo, iż najlepsze lata ma za sobą, wciąż utrzymuje mistrzowski poziom. W Rzymie gra prezentuje pełne zaangażowanie, gra jak o życie - liczę, że będzie to nagrodzone - byłoby miło wygrać te zawody. Wg mnie szanse Szwajcara są dużo większe, aniżeli przedstawili je buki poprzez wystawione kursy, więc korzystam.
⛔ 100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATO Roma
Spotkanie: R. Nadal - R. Federer
Typ: 2:0
Kurs: 1.65
Bukmacher: bwin
Nadal vs Federer jest prawdopodobnie największą i najbardziej piękną rywalizacją, która kiedykolwiek istniała na scenie sportowej.
To będzie 30. mecz z tych gigantów i 20. finału!
Ostatni mecz był 14.03.2013 w Indian Wells, gdzie Nadal wygrał 2:0!
Nadal ma szansę uzyskać 7 triumf w Rzymie!
Co do drabinki, to uważam, że Nadal miał trudniejsza. Federer grał z Simonem, JAnowiczem i Pairem, gdzie Nadal w 1/2 mierzył się Berdychem (cięzki zawodnik).
Dla mnie jest spora różnica między tymi dwoma tenisistami. Liczę na piękny tenis, ale stawiam 2:0 dla Nadala i siódmy triumf.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,CHILE: Primera División
Spotkanie ???? eportes Iquique-O&#39;Higgins
Typ:2
Kurs:2.19
Godz:22:00
Buk:Pinnacle Sports
Spotkanie Deportes Iquique przedostatniej drużyny w tabeli (10pkt 2-4-9) z 3 drużyną w tabeli O&#39;Higgins (31pkt 9-4-2).Zostały 2 kolejki do końca rozgrywek więc walczący o udział w Copa Libertadores lub Copa Susamericana goście nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z jedną z najgorszych drużyn w lidze ,która w 15 meczach zdobyła tylko 10 punktów.O&#39;Higgins
są niepokonani od 6 kolejek ,a na wyjazdach są 3 drużyną ligi maja bilans 5zw-1r-1p.Gospodarze oprócz ostatniego zwycięstwa z ostatnią drużyną w tabeli Cobresal,poprzednio wygrali u siebie 05.02.2013 z Colo Colo.Myślę więc ,że goście odniossą 4 zwycięstwo wyjazdowe pod rząd i przedłużą nadzieje na start w Copa Libertadores.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Premier League
Spotkanie: Newcastle - Arsenal
Typ: Walcott strzeli
Kurs: 2,30
Bukmacher: expekt
Analiza: Kanonierom brakuje jedynie zwycięstwa do zapewnienia sobie eliminacji do LM. Poprzednie spotkania wyjazdowe to męczarnie, granie od niechcenia tylko i wyłącznie żeby wygrać jedną bramką i zdobyć 3 pkt. Z Wigan zagrali z nieco większa determinacją, widać że nie mają braków w ofensywie i zdobywanie bramek jest rozłożone na wielu piłkarzy. Newcastle zaś ma za sobą tragiczny sezon, poza tym ich dotychczasowa forma w żaden sposób mnie nie przekonuje. Ofensywa Arsenalu jest dużym zagrożeniem dla defensywy Newcastle i nie przeczuwam żadnej niespodzianki. Mecz powinien być kontrolą Arsenalu i to oni dowiozą trzy punkty do Londynu. Walcott w pozytywnej formie, wreszcie wrócił do strzelenia, dobrze radzi sobie na St James Park, jeden z kluczowych graczy Wengera. Powyżej dwójka do grania.
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Nadal R. v Federer R. (+3,5g)
2.45 Pinnacle Sports
Finał turnieju w Rzymie, każdy za zdecydowanego faworyta uznaję tutaj Hiszpana, jednak jak dla mnie nie jest to takie oczywiste. Żaden z nich nie gra tutaj na wysokim poziomie, grają żeby stracić jak najmniej sił, dziś dopiero będzie prawdziwy test. Jak ktoś wczoraj zauważył kursy na Federera są zbyt zawyżone z czego trzeba korzystać, ja w tym meczu widzę dla Szwajcara szansę nawet na zwycięstwo jednak podchodzę trochę spokojniej. W grze Federera widać radość, cieszy się po każdym ważniejszym punkcie, widać, że zależy mu na tym turnieju. Rafa nie pozostawił nikomu złudzeń, jedynie Gulbis mógłby mu zagrozić jednak główka nadal źle pracuje. Martwić u Rogera może słaby serwis, tylko 59% trafionego pierwszego podania. Tutaj Rafael zdecydowanie dominuję - 77% pierwszego serwisu. Jeśli Roger tego nie poprawi ciężko będzie o zwycięstwo. Pobieram taką linię, myślę, że Roger doprowadzi dziś do tie-breaka w którym szanse są 50/50. Kurs bardzo dobry, jak ktoś wystawia 2.45 na hc dodatnie Federera to nic tylko brać!
⛔ 100
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Newcastle - Arsenal
Typ: 1DNB
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dla Arsenalu jest to najważniejszy mecz sezonu, ale wg mnie mogą go nie wygrać. Arsenal potrzebuje wygranej, żeby nie oglądać się na wynik Tottenhamu i zapewnić sobie miejsce w TOP 4. Ja mam wątpliwości czy uda im się wygrać. Po pierwsze mają wręcz fenomenalną serię 9 meczów bez porażki. Takiej serii dawno już nie mieli. Mają również serię 4 wygranych na wyjeździe. Ostatni raz dłuższą serię mieli w... 2004 roku. Wyniki dobre, ale styl w jakim grają i w jakim udaje im się doczłapać do końca meczu nie powala na kolana. W ostatnim meczu akurat wygrali 4:1, ale ten wynik nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Wigan momentami dominowało i kto wie jak skończyłby się ten mecz, gdyby przy stanie 1:1 Szczęsny nie obronił w sytuacji sam na sam z Kone. Bramka na 2:1 dla Arsenalu podłamała już graczy Wigan, stąd tak wysokie zwycięstwo. Wyniki takie jak 1:0 z QPR i Fulham też szału nie robią. Z Fulham od 12 min grali w przewadze jednego zawodnika. Z Norwich wygrali 3:1, ale do 80 min przegrywali, a pierwszą bramkę zdobyli po kontrowersyjnym karnym. Licznik wygranych nabijali sobie z drużynami, które nie grały w tych meczach o nic, mam tutaj na myśli: WBA, Reading i Swansea. Także ja tutaj nie widzę potęgi Arsenalu, po prostu mają momentami farta.

Newcastle już się utrzymało, dlatego mogą zagrać na luzie. Raczej nie odpuszczą tego spotkania i nie będą ułatwiać zadania Arsenalowi. Wśród kibiców Srok zawrzało po jednej z wypowiedzi Alana Pardew na temat tego spotkania. Pardew powiedział, że mogą przegrać nawet 0:4, ważne jest to, że się utrzymali. Zrozumiałe jest to, że kibice przyjęli te słowa z dezaprobatą, ale paradoksalnie taka wypowiedź trenera i to zamieszanie może wpłynąć pozytywnie na postawę Newcastle, bo teraz Pardew będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że zależy mu na wygranej. Zresztą Pardew sprostował swoje słowa i zapewnił, że nie odpuści tego spotkania. Tym bardziej będzie mu zależało na wygranej, że pierwszy mecz na Emirates skończył się pogromem 7:3 – także powód do rewanżu bardzo dobry.

Patrząc na H2H meczów na St. James Park, to jest ono bardzo remisowe. Ostatnie 13 spotkań to 2 wygrane Newcastle, 8 remisów i 3 wygrane Arsenalu, także widać że ciężko gra się w Newcastle. Sroki dawno też nie wygrały z Arsenalem u siebie – ostatni raz 8 lat temu. Newcastle spisuje się całkiem przyzwoicie na własnym obiekcie. Mają bilans 9-1-8. Ostatnie 2 mecze domowe przegrali i jeśli wierzyć statystykom, to z Arsenalem nie powinni przegrać, bo nie mieli serii dłuższej niż 3 porażki na własnym obiekcie. Te 2 ostatnie porażki w dodatku bardzo dotkliwe, bo z Liverpoolem 0:6 i Sunderlandem 0:3, więc piłkarze będą starali się odbudować zaufanie kibiców osiągając korzystny wynik.

Ja stawiam na Newcastle, bo są ku temu argumenty, a po drugie w niedzielę spodziewam się masówki na Arsenal. Arsenal „musi” wygrać i tym będą kierować się typujący. Wg mnie wcale nie musi, a może nawet przegrać.
⛔ 100
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Rzym
Spotkanie: Serena Williams – Victoria Azarenka
Typ: Serena Williams 2-0
Kurs: 1.75
Bukmacher: expekt

Trudno oczekiwać innego wyniku niż komfortowa wygrana Sereny, Amerykanka jak do tej pory straciła w Rzymie ledwie 10 gemów. Dziesięć gemów. Oczywiście z Wiką nie powinno być tak łatwo i może się trafić jakaś bardziej zacięta partia, ale nie sądzę, żeby Wika ugrała choćby seta. Oficjalna strona turnieju anonsuje ten finał jako „konfrontację królowych”, obawiam się, że może to być bardzo bolesna konfrontacja dla byłej liderki rankingu. Wydaje się, że Serena w obecnej formie musiałaby przełożyć rakietę do lewej ręki, żeby tytuł w tegorocznym Internazionali BNL d&#39;Italia nie trafił w jej ręce. Dominuje niepodzielnie w ostatnich miesiącach niezależnie od nawierzchni, wygrała 23 ostatnie mecze tracąc ledwie 4 sety co przełożyło się na 3 tytuły (Miami, Charleston, Madryt), a dzisiaj ma szansę na czwarty z rzędu. Amerykanka nie jest bezbłędna, regularność nie jest jej największym atutem, ale wszystko nadrabia siłą uderzeń i atomowym serwisem, który pozwala jej wykaraskać się problemów. Azarenka ma wiele atutów, ale akurat serwis nie jest jej najmocniejszą stroną. Jej forma również jest daleka od topu, właściwie tylko momentami gra na miarę swoich możliwości (np. w 1 secie ze Stosur od stanu 2-4). Amerykanka również nie jest jeszcze w najwyższej formie, ale średnia Serena nawet z topową Wiką byłaby murowaną faworytką, a co dopiero teraz. Nie ma sensu przytaczać bezpośredniego bilansu, bo wiadomo, że wszystkie tenisistki w tourze mają bolesny kompleks Sereny i nie inaczej jest z Białorusinką. Tydzień temu w finale w Madrycie Williams nie miała żadnych problemów z Szarapową (6-1 6-4). Osobiście z wielu powodów wyżej cenię Maszę, dlatego jestem przekonany, że dzisiaj Azarenka podzieli jej los.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Premier League
Spotkanie: Newcastle - Arsenal
Typ: 1 połowa: handicap remis Arsenal -1
Arsenal wygra 1 połowę 1 bramką
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Analiza:

Żeby typ wszedł Arsenal musi wygrać 1 połowę dokładnie jedną bramką np. 0-1, 1-2. Często wygrywają pierwszą połowę. Wydaję mi się, że dzisiaj też tak będzie, ponieważ walczą o 3 miejsce i każdy punkt się liczy. Są faworytami, zajmują 4 miejsce, a Newcastle 13. Arsenal chce zdobyć 3 miejsce i tylko to się dla nich liczy, natomiast Newcastle już nic nie osiągnie, mają pewne utrzymanie i to im wystarcza. Asenal ostatnimi czasy dobrze się prezentuje na wyjazdach, w ostatnich 5 meczach zdobyli komplet punktów. Newcastle na pewno nie odpuści meczu, nie będzie to łatwe spotkanie dla Arsenalu, ale nie mają wyjścia muszą dzisiaj zwyciężyć.
⛔ 100
 
S 7

slony33

Użytkownik
DYSCYPLINA;Koszykówka
- Hiszpania ACB
Spotkanie;Barcelona - Unicaja Malaga Typ;Barcelona -4.5
kurs;1,84 Buk;Betclic
analiza;Zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie Barca na ostatnie spotkań u siebie z Unicaja przegrała tylko raz a wygrywała różnicą co najmniej 6 punktami co prawda goście to poukładany zespół lecz gospodarze mają w składzie Mickeal który jest bardzo silny graczem zdolnym do zdecydowanych interwencji zarówno w obronie i ataku.PlusJawai który jest bardzo zwinnym i mocnym rywalem dla każdego przeciwnika pod koszem. Jego połączenie z wysokości, siłą i mobilnością, ,stanowią siłę Brcelony,myślę że gspodarze powinni wygraćco najmniej 8 punktani ,a jak będzie zobaczymy..
✅ 84
 
john90 115

john90

Użytkownik
Spotkanie: West Brom - Manchester Utd
Typ: Manchester Utd
Kurs:1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
West Brom w ostatnich 3 meczach - 3 porażki, w tym porażka u siebie z Wigan 3-2, a na wyjeździe aż 4-0 z Norwich i 1-0 z City. Obie ekipy o nic nie grają, jednak United będzie się chciało dobrze spisać w ostatnim meczu pod wodzą Sir Alexa i ukoronować tym zwycięstwem jego dorobek oraz zwycięstwo w Lidze.
kiepska analiza
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: Pinnacle

Ekstraklasa ma to do siebie... Ehh, może to nie czas na złote myśli. Na 4 kolejki przed końcem sezonu mamy sporo nieoczekiwanych emocji, wczoraj Legia wygrała z Lechem i raczej zapewniła sobie tytuł mistrzowski, a dzisiaj GKS Bełchatów ma szansę ponownie zmniejszyć stratę do Ruchu i Pogoni na trzy punkty. Rywal jednak jest ciężki, bowiem mające doskonałe perspektywy Zagłębie może jeszcze powalczyć o europejskie puchary, wszystko kosztem braku przyznanych licencji na grę w europejskich pucharach dla Polonii czy Górnika. Piast może złapać zadyszkę, więc wszystko jest możliwe. Jeśli chodzi o statystyki dom-wyjazd: 3-4-6, 8:18 vs 3-5-5, 11:16. Niespodzianką jest seria zwycięstw GKS-u, bowiem wygrali trzy ostatnie spotkania: 0:1 z Polonią Warszawa, 2:0 z Górnikiem Zabrze i 0:1 z Pogonią Szczecin. Po ważnej porażce 0:3 i remisie 1:1 na wyjeździe z Podbeskidziem (czyli meczach, w których liczyli na punkty) potrafili się podnieść - to bardzo ważne w kontekście atmosfery w szatni. Podopieczni Kieresia grają futbol mało przyjazny dla oka, ale jednak potrafią w ostatnim czasie punktować. A teraz walczą o spadek z kim? Z Podbeskidziem które ograli wcale nie tak dawno 6:0... Zagłębie z kolei gra w kratkę i ciężko przewidzieć ich dzisiejszą dyspozycję. Ich ostatnie spotkania to porażka 3:1 z Lechem, zwycięstwo 4:0 ze Śląskiem, remis 1:1 na wyjeździe w Podbeskidziu i porażka 1:2 z Górnikiem przed tygodniem. Tutaj jest trochę odwrotnie, o Zagłębie gra raczej przyjemniej dla oka, ale nie zawsze widać to w wynikach. W pierwszym spotkaniu tego sezonu jednak z Bełchatowem wygrało, 1:0 - ale wygrało. Przed rokiem natomiast GKS wygrał u siebie 2:1, a w Lubinie było 1:1. Jeśli chodzi o absencje, w ekipie gospodarzy nie zagra Baran [POM, 23/0], Gonzalez [OBR, 19/0] i Kosznik [OBR, 11/0]. Z kolei w szeregach gości braknie Banasia [OBR, 18/1]. Reasumując, obie ekipy walczą o trzy punkty. Obie mają braki w defensywie, ale strzelają mało. Liczę na słabe widowisko zakończone remisem, aczkolwiek dopuszczam tutaj możliwość minimalnego zwycięstwa którejś z obu drużyn.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga angielska
Spotkanie: West Bromwich Albion - Manchester United
Typ: 1
Kurs: 4.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dług się zastanawiałem się jak podejść do tego spotkania. Wiadomo jest to ostatni mecz w roli menadżera &quot;Czerwonych Diabłów&quot; Sir Alexa Fergusona i zapewne będzie chciał zakończyć swoją przygodę trenerską zwycięstwem. Z drugiej jednak strony kończący się sezon jest jego końcowym zwycięstwem.
Postanowiłem więc zagrać mimo wszystko niespodziankę w tym spotkaniu jaką niewątpliwie byłoby zwycięstwo WBA (pierwsze w historii zwycięstwo nad MU w rozgrywkach ligowych).
Sir Alex Ferguson dziś nie będzie mógł skorzystać z takich piłkarzy jak :Chris Smalling, Nick Powell, Ashley Young (kontuzje), Rafael da Silva (kartki), Darren Fletcher (choroba) i Wayne Rooney (sprawy rodzinne). Ponadto Ferguson już wcześniej zapowiedział, że w bramce MU dziś zobaczymy Andersa Lindegaarda, a na środku obrony mają zagrać Phil Jones i Jonny Evans. Być może szansę gry dostaną jeszcze inni zawodnicy, którzy do tej pory grali nieco mniej.
Szkoleniowiec WBA Steve Clark ma natomiast niemal komfortową sytuację kadrową, nie zagrają bowiem jedynie zawodnicy, którzy od dłuższego czasu są kontuzjowani czyli Zoltan Gera i George Thorne.
Ponadto dodam, że MU ostatnio jakoś specjalnie nie zachwyca. Remis z Arsenalem, porażka z Chelsea i minimalne zwycięstwo ze Swanseą dzięki bramce w końcówce spotkania.
Osobiście myślę, że WBA będą starali się pozytywnie zakończyć sezon, a okazja według mnie do tego będzie, bo MU będzie dziś grał mimo wszystko w nieco rezerwowym zestawieniu. Niespodzianka więc według mnie wcale nie jest tak niemożliwa jakby się mogłoby wydawać na pierwszy rzut oka.
⛔ 100
 
W 7

wawel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Atp, Nicea
Spotkanie: Roger Vasselin - Alejandro Falla
Typ: Vasselin
Kurs: 1,5
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem mecz w Nicei pomiędzy Francuzem Vasselinem a Kolumbijczykiem Falla. Dwóch rówieśników(14 dni różnicy urodzin). W tej chwili Falla zupełnie bez formy, na Clayu w Europie zupełnie mu nie idzie. W Madrycie odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji, w Portugalii w drugiej rundzie, w Barcelonie w pierwszej rundzie. Vasselin z kolei radzi sobie w tym sezonie całkiem nieźle.W tych samych turniejach dochodził do drugiej rundy, gdzie odpadał z zawodnikami zdecydowanie lepszymi, Ferrerem i Raonicem. Dodatkową przewagą Vasselina jest gra przed własną publicznością, gdzie napewno będzie chciał się pokazać.
zwrot0
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: MotoGP, Grand Prix Francji
Spotkanie: Marc Marquez - Dani Pedrosa (Head to head)
Typ: Marc Marquez
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś na godzinę 14:00 zaplanowany jest start do wyścigu o Grand Prix Francji w klasie MotoGP. Ciekawie wygląda H2H na ten wyścig między znakomitym w tym sezonie Marquezem i Danim Pedrosą. Moim zdaniem jednak górą w tym pojedynku będzie Marc. W kwalifikacjach, które zresztą wygrał Marquez i wystartuje z pole position był wyraźnie szybszy od swojego kolegi z zespołu, a w rozgrzewce było podobnie i Pedrosa znalazł się kilka lokat za liderem klasyfikacji generalnej MotoGP.
Porównanie czasów obu zawodników podczas rozgrzewki i kwalifikacji:
Wyniki sesji warm-up we Francji:
3. Marc Marquez SPA Repsol Honda Team RC213V 1:44.859
8. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team RC213V 1:45.474
Wyniki sesji kwalifikacyjnej we Francji:
1. Marc Marquez SPA Repsol Honda Team RC213V 1:33.187
6. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team RC213V 1:33.639
Podsumowując Marquez spisuje się naprawdę fenomenalnie w tym sezonie i mam nadzieję, że w tym wyścigu powalczy o wygraną i zostanie samodzielnym liderem klasyfikacji generalnej. Typ polecam i życzę powodzenia! ;)
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja
Spotkanie: Östers - AIK Stockholm
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: WH
19.05.2013 15:00
analiza:
Dziś w szwedzkiej najwyższej lidze rozgrywek piłki nożnej zagrają zespoły ze środka tabeli.No może z dolnej części.Gospodarze na dwunastej pozycji a goście na miejscu dziesiątym.Stawiam tutaj na te że oba zespoły strzelą po przynajmniej jednej bramce.Gospodarze od dwoch spotkań bez bramki , ale też od czterech spotkań bez żadnego zwycięstwa.Uciekają im punkty więc dziś sądzę że będą bardzo waleczni i uda im się strzelić bramkę a być może nawet dwie aby wygrac te spotkanie.Goście strzelają bardzo dużo więc ze słabeuszami na ich poziomie myślę że też coś ustrzelą.być może przegrają te spotkanie ale bardzo minimalnie.Typuję jak już że może być 2 do 1 dla gospodarzy.Gospodarze prezentują się jak na razie bardzo słabo ale i takie serie trwają aby w końcu się przełamać.Myślę że się przełamią z pewnością z bramkami.Sądzę że goście bardzo bramkostrzelni dziś im odpowiedzą więc wynik na BTS uważam za bardzo prawdopodobny i bardzo możliwy do wejścia.
✅ 100
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, Hiszpania, ASOBAL
spotkanie: Atletico Madrid - Reale Ademar Leon
typ: poniżej 55.5 gola
kurs: 2,09
godz: 19:00
bukmacher: pinnaclesports
analiza:
przed nami spotkanie 29. kolejki pierwszej ligi hiszpańskiej piłkarzy ręcznych, do rywalizacji staja drużyny prawie sąsiadujące w ligowej tabeli, a mianowicie Atletico Madrid - Reale Ademar Leon. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 28 spotkań zajmują w tabeli 2. miejsce z dorobkiem 47 punktów, które ta drużyna zdobyła dzięki 23 zwycięstwom, 1 remisom i 4 porażkom. Ich bilans bramkowy wynosi obecnie 859:735. W spotkaniach u siebie Atletico zdobyło 26 punktów dzięki 13 zwycięstwom i 1 porażce. Ademar natomiast po rozegraniu 28 spotkań z których 18 wygrali, 2 zremisowali i 8 przegrali zajmują w tabeli 4. miejsce z dorobkiem 38 punktów. Bilans ich spotkań wynosi 18 zwycięstw, 2 remisy i 8 porażek. Obu drużynom pozostały do rozegrania po 2 spotkania, Atletico na pewno zakończy rozgrywki na drugim, gwarantującym im miejsce w LM miejscu, więc raczej pograją nie tak bramkostrzelnymi graczami rezerw. Ademar natomiast ten mecz i pewnie postawia na żelazną obronę. Dlatego sądzę, że w tym meczu nie padnie wiele bramek.
⛔ 100
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Liga Zon Sagres
Spotkanie: Pacos Ferreira - FC Porto (Kto wygra 2. połowę?)
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: bwin
Analiza: Ostatnia kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Portugalii. Czy można sobie wyobrazić tak nieprzewidywalny koniec tych rozgrywekc jaki miał miejsce w 2 poprzednich kolejkach. Benfica remisuje z Estoril oraz w doliczonym czasie przegrywa z Porto. Porto ma naprawdę dużo szczęścia i zostaje liderem. Dzisiaj zagrają z Pacos Ferreira, który to ma już pewne 3. miejsce w tejże lidze i nic tego nie zmieni. Co prawda, w ubiegłym sezonie, na boisku dzisiejszego gospodarza padł remis 1:1, jednak należy zauważyć, że była to całkiem inna faza rozgrywek (25 marca czyli środek rundy).
Ferreira u siebie 8-5-1 i bramki 20:11, a Porto na wyjazdach 9-5-0 i bramki 30:9. Myślę jednak, że te dane nie będą miały dzisiaj nic do powiedzenia. Porto oczywiście nie musi wygrać, ale bez wygranej muszą czekać na korzystny wynik z Lizbony. Myślę, że nie będą chcieli się denerwować i spokojnie poradzą sobie z przeciwnikiem.
✅ 57
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Roma
Spotkanie: R. Nadal - R. Federer
Typ: Suma gemów over 20,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś Finał Roma. Długo oczekiwany ,aż w końcu się doczekaliśmy.
5 rakieta w rankingu ATP zagra z Rogerem turniejową trójką.
Dużo czytałęm na temat tego spotkania. Szukałem dość pewnego typu. Zdecydowałem się zagrać over Gemowy , można powiedzieć na linii miniimalnej over 20,5 Gema, po dobry kursie z Unibet.
Spotkanie to na pewno należeć będzie do najlepszych.Siła ofensywna zmierzy się
z doświadczeniem oraz Klasą. W moim przekonaniu Nadalowi dziś będzie o niebo trudniej niż zwykle. Nadal jest znany z agresywnych silnych uderzeń,ale Roger lubi zaskakiwać super zagraniami. Już po pierwszym secie będzie wiadomo kto lepiej gra. Ja myślę że Roger ma szansę dziś urwać choćby seta.
Rafa w tym turnieju zaledwie 2 razy tracił seta. Było to z Gulbisem oraz Ferrerem. Obaj Ci zawodnicy również pokazywali niekiedy klasę,jednak nie wytrzymali. Roger z koleji w tym turnieju nie dał sobie zabrać ani jednego seta. Pokonał STarce, Simona , Janowicza oraz Paire wszystkich rozjechał po 2-0. Z Janowiczem oraz Paire miał nie kiedy małe problemy,ale to tylko nieznaczne. Bilans zwycięstw na kortach ziemnych zdecydowanie przeważa za NAdalem. Wygrał w 5 turniejach 5 spotkań z Rogerem ,ale uwaga aż w 4 spotkaniach stracił po jednym secie. A więc jest duża szansa. Roger to nie byle chłopiec do bicia myślę że pojedynek zakończy się w 3 setach i over zostanie pokryty.
⛔ 100
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemcy, Regionalliga North
19.05. 2013 godz.14:00
Spotkanie: Hamburger SV II-Wilhelmshaven
Typ: over 4.5 gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365

Hamburger SV II przed wlasna publicznoscia zagra dzis z Wilhelmshaven. Sytuacja w Reginalliga North jest teraz co najmniej dziwna, po ogloszeniu upadlosci Oberneuland druzyna ta na pewno spadnie z ligi, tak wiec Niemiecki Zwiazek Futbolu zadecydowal, ze punkty zdobyte przeciwko tej druzynie w lidze nie beda wliczane do glownej tabeli, To daje nam niezly galimatias, wiel druzyn zdobyly z nimi 6 punktow, ktore teraz po decyzji zwiazku zostan im zabrane, a to daje nam zuplelnie inna tabele niz jeszcze tydzien temu. Dziwnym jest fakt, ze Oberneuland gralo wczoraj mecz, jesli punkty maja nie byc liczone to dlaczego druzyna wciaz gra? To jest dla mnie najbardziej niezrozumiale ale wygrali wczorajszy mecz z Neumunster i dzis Hamburger SV II zagra bardzo wazny mecz dla dolnego ukladu tabeli. Po renowacji tabela w Regionalliga North wyglada tak, ze Hamburger SV II ma na koncie 33 punkty a za nimi Wilhelmshaven ma tylko punkt mniej czyli 32 i znajduje sie w strefie spadkowej. Dla obu druzyn bedzie to niezwykle istotny mecz, obie zagraja na pewno bardzo ofensywnie, i tu upatruje swojej szansy na wiele goli. Linie w tych ligach zazwyczaj sa 2.5 gola, jednak tym razem moja linia bedzie az 4.5 gola a to z prostego powodu, obie druzyny z wieloma overami w ostatnich meczach, ostatnie wyniki Wilhelmshaven mowia same za siebie:
2-3 z Hannover 96 II, 1-5 z Wolfsburg II, 0-3 z Neumunster oraz 2-0 z Havelse, wszystkie oczywiscie przegrane w fatalnym stylu.
Hamburger SV II zbyt dlugi czas juz bez overa takiego solidnego, dzis uwazam, ze mecz nam otworzy sie juz w pierwszych minutach i bedzie bardzo overowo. Polecam typ.
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia- BPL
Spotkanie: Newcastle- Arsenal(-2)
Typ: 2
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Dziś zakończenie sezonu Angielskiej Barclay&#39;s Premier League. Wiemy już kto odpadnie, wiemy kto wygrał i kto zajął 2 miejsce. Nie wiemy natomiast kolejności miejsc od 3 do 5. Chelsea-Arsenal-Tottenham tak w tej chwili prezentuje się kolejność na w/w miejscach. Po tej kolejce dowiemy się kto zagra w LM, eliminacjach do niej i w LE. Spośród tych ekip tylko Arsenal gra na wyjeździe. Gra z Newcastle, które u siebie przegrało ostatnie 2 mecze odpowiednio 0-3 i 0-6. Gospodarze w ubiegłym tygodniu zapewnili sobie utrzymanie w lidze. Trener w szczęściu się trochę zapomniał, mówiąc że mecz z Arsenalem już go nie obchodzi i może Newcastle przegrać nawet 0-4 a on i tak będzie się cieszył. Daje to trochę do myślenia...
Z kolei Arsenal aby być pewnym udziału w kwalifikacjach do LM musi po prostu wygrać. Tylko 3 punkty dadzą upragnione 4 miejsce. Może uda się wskoczyć nawet na 3. ale to już w rękach Chelsea. Dla Kanonierów celem jest miejsce o numerze 4. Nie ma co kalkulować, tylko atak może zapewnić Kanonierom zwycięstwo.
Motywacji nie zabraknie, goli też nie powinno zabraknąć choć ostatnie mecze Arsenalu na wyjeździe nie obfitowały w bramki. Mam nadzieję, że dziś już jakieś bramki padną i Arsenal wygra minimum 3 golami. Oczywiście jest to handicap europejski.
Ważne absencje to brak 1 i 2 bramkarza Srok. Miejsce między słupkami zajmie 2 rezerowy bramkarz Harper (38lat), który w tym sezonie zagrał ok. 360 minut. Arsenal bez Abou Diabego i najprawdopodobniej bez Artety,
pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom