>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.05.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
spotkanie: FC Bayern München - Chelsea FC
typ: Drużyna 2 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
kurs: 6.50
bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj w monachium zostanie rozegrany finał, w którym zagra Bayern z Chelsea. Bawarczycy grają u siebie, gdyż finał rozgrywany jest na ich stadionie i to jest ich dodatkowy atut. Stawiam tutaj na wyrównane spotkanie, gdyż oba zespoły będą chciały wygrać finał, aby poprawić sobie nastroje po kiepskich sezonach w lidze, gdzie Monachijczycy musieli uznać wyższość Dortmundczyków, a anglicy skończyli sezon poza czołową 4 także jest to ich jedyna szansa na wywalczenie przepustki do następnej edycji ligi mistrzów.
Stawiam na zwycięstwo Chelsea, gdyż będą chcieli wygrać to trofeum i zadowolić swojego właściciela, a także spełnić swoje marzenia o triumfie Champions League.
W finale na pewno nie zabraknie emocji także stawiam na zwycięstwo Chelsea i liczbę bramek w meczu w sumie powyżej 2,5 gdyż oba zespoły najlepiej czują się w ataku, a bramek nie powinno zabraknąć.
⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Campeonato Brasileiro Serie A
Spotkanie: Palmeiras - Portuguesa
Typ: Palmeiras wygra, a meczu padnie mniej niż 3,5 gola
Kurs: 2,40
Buk: Bwin
Analiza:
Przed nami 258 odsłona Classico das Colonias ale co ciekawe dopiero 27 starcie w Serie A. Faworytem tej potyczki będą gospodarze czyli Palmeiras. Obie ekipy spotykają się w niezbyt dobrych nastrojach. O ile jednak Palmeiras może mieć jakieś powody do zadowolenia jak chociażby duże prawdopodobieństwo awansu do 1/2 finału Copa do Brasil, o tyle Portuguesa już raczej zadowolona ze swojej postawy w tym roku być nie może.

Palmeiras praktycznie od tej porażki w końcówce sezonu 2009 nie może się do dzisiaj pozbierać. Fakt, że Scolari zrobił tam całkiem ciekawą ekipę ale on sam krytykuje zarząd za brak pieniędzy na transfery i inne cyrki jakie dzieją się w klubie. Również w budowaniu atmosfery w klubie nie pomogła porażka klubu w 1/4 finału Paulistao z Guarani i zapewne gdyby nie ten wysoki kontrakt Scolariego to by wyleciał. Z resztą okazji na wyrzucenie Scolariego zarząd pewnie by znalazł sporo ale jednak nie ma kasy na zapłacenie ogromnego odszkodowania za zerwanie kontraktu więc Scolari zostaje dalej w klubie. Humory jedynie może poprawiać dobra postawa klubu w Copa do Brasil oraz w mojej ocenie naprawdę ciekawa drużyna. W ataku wreszcie jest porządny snajper jakim nie wątpliwie jest Hernan Barcos. Z Oeste sprowadzono Mazinho, który dobrze spisywał się w Paulistao i jak go widziałem to całkiem całkiem sobie radzi w barwach Verdao. W pomocy mamy niezawodnego Marcosa Assuncao, którego wolne są postrachem wszystkich bramkarzy w całej Brazylii. Jeśli chodzi o osłabienia, to w najbliższym spotkaniu zabraknie najprawdopodobniej Valdivii, który dostanie wolne, a także Joao Vitora, chyba że wolne dostanie Marcos Assuncao, to wtedy Joao Vitor zagra od początku.

Portuguesa to beniaminek, który w ubiegłym roku rozbił Serie B w pył. Zespół do tego stopnia czarował, że dostał przydomek Barcelusa. Lusa to ich przydomek, a skojarzenie początku tego przydomku jest chyba jasne ale akurat ludzie w Brazylii uwielbiają swoje zespoły porównywać do Barcelony. Wcześniej takiego porównania użyto wobec Cruzeiro, gdy to się mówiło o nich jako o Barcelonie Ameryki Południowej, gdy to w cuglach wygrywali grupę w Libertadores, by zaraz odpaść i ledwo co się później w lidze utrzymać, a mieli przecież walczyć o zwycięstwo w lidze... Tak więc jak widać nie opłaca się być Barceloną, a przynajmniej nie w Brazylii... Wracając do Portuguesy to nie można obojętnie przejść obok faktu, że ten zespół spadł do drugiej ligi stanowej. To ogromny wstyd dla klubu, który gra tak wysoko w rozgrywkach krajowych, tułać się po Paulista A2, gdzie spotkają się z takimi &quot;potęgami&quot; jak chociażby z Osasco, Sao Vicente czy Sao Bernardo... Ale żeby nie było im tak samotnie to spotkają grające obecnie w Serie B, Gremio Barueri, a pamiętajmy, że podobny przypadek w ostatnich latach miało również Guarani. Robotę stracił więc Jorginho, a jego miejsce zajął trener Geninho. Czy to przyniesie pożądany skutek czyli utrzymanie w lidze, to nie wiem ale obawiam się, że Portuguesa może mieć trochę problem z pozbieraniem się po tym co się wydarzyło od początku roku. Balon był bardzo napompowany, a tym czasem taka klapa. Skład co prawda mają niezły, bo są tacy gracze jak chociażby Ricardo Jesus, Boquita czy Wilson Matias. Jednak nawet najlepsi zawodnicy bez formy to niewiele znaczą, a tych których przedstawiłem to do najlepszych nie należą, chociaż taki Ricardo Jesus grał kilka lat w barwach CSKA Moskwa, to już świadczy o sporych umiejętnościach zawodnika.

Co do samego meczu, to spodziewam się takiego w miarę spokojnego meczu, gdyż Portuguesa będzie bała się odkryć, a z kolei Palmeiras będzie chciał wygrać to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił by za dużo ich nie stracić przed rewanżem w Copa do Brasil z Atletico PR. Dlatego spodziewam się zwycięstwa w granicach 1:0/2:0.

Palmeiras: Bruno; Cicinho, Henrique, Maurício Ramos e Juninho; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Daniel Carvalho e Felipe; Mazinho e Barcos

Portuguesa: Weverton; Luís Ricardo, Rogério, Diego e Raí; Wilson Matias, Boquita, Moisés (Léo Silva) e Michael; Ananias e Ricardo Jesus
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
spotkanie: FC Bayern München - Chelsea FC
typ: X
kurs: 4.4
bukmacher: Bwin
Analiza: Długo kombinowałem, która drużyna moze okazać się lepsza. Ciężko mi przechylić szalę w jedną, albo drugą stronę. Minimalnym faworytem są Bawarczycy, jednak kursy na nich przesadzone.
Bayern gra u siebie. Ok, ale jednak trzeba przyznać, ze Chelsea ma równą ilość fanów dzisiaj na trybunach. Poza tym specyfika Alianz Arena - stosunkowo blisko trybuny, to Chelsea zna też z własnego podwórka. Poza tym w finałach, akurat stadion, czy kibice odgrywają wydaje mi się najmniejszą rolę.
Chelsea mocno osłabiona, może nieco bardziej niż Bayern, ale jednak Bawarczycy również straty personalne mają.
Bayern dał pokaz siły ogrywając b. mocny Real. Mimo tego ostatnia wysoka wtopa z Borussią sugeruje, że forma tego zespołu nie jest najwyższa i drugiego tak świetnego meczu jak na Bernabeu mogą nie powtórzyć.
Chelsea natomiast liczyć może na Lamparda, który budował formę na ten mecz. Myślę, że jest to piłkarz o takiej klasie, że nie zawiedzie. To on powinien dzisiaj prowadzić grę The Blues. Mam do niego absolutne zaufanie, piłkarz który powinien dzisiaj sprostać zadaniu.
Bayern nadział się na kontry Borussi, a Chelsea ma szybkich piłkarzy, którzy dużo nie kombinują. Poza tym spodziewam się pressingu Chelsea przez pierwsze minuty, Bayern z pressingiem Borussi miał duży problem.
Mimo wszystko personalnie lepszy jest Bayern. MW tym klubie ostatnio było też mniej zawirowań. Piłkarze są bardziej zgrani.
Dlatego sądzę, że ani jedna ani druga drużyna nie rozstrzygnie meczu w 90 minutach.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs (-5)
Typ: 2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Rywalizacja przenosi się do Los Angeles. Stąd też tym razem ustawiono mniejszą linię. Jednak nie wydaje mi się, aby atut własnego boiska spowodował, że Clippersi wygrają dziś z Ostrogami. Spurs to drużyna, która wg mnie jest głównym faworytem do zdobycia pucharu. Już przed pierwszym spotkaniem pomiędzy LAC i SAS kilka osób wspominało, że prawdopodobny jest sweep i również podzielałem to zdanie. Pierwsze dwa mecze zdecydowanie padły łupem San Antonio (wygrane różnicą 16 i 17 punktów). Warto dodać, że Spurs grają na wysokiej skuteczności - 48,8%, 53,2% kolejno w G1 i G2. Diaw w ostatnim spotkaniu 7-7 z gry w tym 2-2 za 3 pkt! Świetny zespół Ostróg to nie tylko Parker i Duncan, ale też mocny Diaw, Leonard i niszczący trójkami Green i Ginobili. Tym razem mecz w LA, ale linia handicapu jest dość skromna i według mnie powinni ją spokojnie pokryć.
✅ 94
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie:
LA Clippers - San Antonio
Typ:
1 (+5)
Kurs: 1.971
Bukmacher:
Pinnaclesports
Analiza:
Trzecie spotkanie pomiędzy La Clippers, a San Antonio Spurs. Po dwóch potyczkach w San Antonio Ostrygi prowadzą 2:0. Trzeba przyznać, że ekipa Tony&#39;ego Parkera n razie w tej rywalizacji świetnie sobie radzi. Moim zdaniem dzisiaj inicjatywę będą mieli koszykarze z Los Angeles. Na pewno w tej rywalizacji zdecydowanymi faworytami są Ostrogi, jednak nie wydaje mi się, żeby ograli LA Clippers w serii do 0. Dzisiaj rywalizacja przenosi się na parkiet do stolicy Kalifornii i moim zdaniem tutaj dużo więcej do powiedzenia będą mieć koszykarze gospodarzy. Clippers w fazie zasadniczej świetnie radzili sobie w spotkaniach u siebie. W 33 meczach wygrali aż 24 razy. Dla porównania San Antonio Spurs na wyjazdach miało gorszy bilans. Wydaje mi się, że przyczyną troszkę gorszej postawy koszykarzy z Los Angeles w pierwszych dwóch spotkaniach mogło być to, że walczyli aż 7 spotkań z Memphis Grizzlies. Tam też byli skazywani na pożarcie, gdy przy stanie 3:3 udali się na decydujący mecz do Memphis. Ekipa w której gra Chris Paul czy Blake Griffin potrafi się motywować na ważne spotkanie, a takie będzie właśnie dzisiaj. Ewentualna przegrana spowoduje, że Paul i spółka przegrywać będą już 0:3 i powoli będą myśleć już o wakacjach. Dlatego moim zdaniem dzisiaj warto zagrać handicap. 5 punktów to zawsze jest coś, w NBA bardzo często są mecze na styku. W żadnej innej rywalizacji nie ma 3:0, a to świadczy o tym, jak wyrównana jest ta liga. Osobiście stawiam na LA Clippers, ale wspomagam się handicapem, przez co ten typ wydaje mi się dość pewny.
⛔ 100
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Liga Adelante
Spotkanie: Elche - Guadalajara
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz za niedługo dlatego analiza pisana na prędkości. Przez cały dzień obserwowałem zmiany kursów na to spotkanie i tylko ze wzgledu na podwyzke na gospodarzy nie postawilem na nich od razu. Teraz tuz przed meczem kursy nagle zaczynają spadać co u niektórych. Do rzeczy.. Elche po ostatnim przegranym spotkaniu napewno nie odpusci tego meczu mimo że Guadalajara powinna zagrać z motywacją sięgającą 110% bowiem są tuż nad strefą spadkową. Nie jest to jednak tak że mają nóż na gardle bo do końca sezonu zostały 4 kolejki. Kolejną sprawą jest to że w drużynie gospodarzy w tym roku zmienił się trener (bodajże w kwietniu) i od tamtego czasu nie ma żadnych zaskakujących wyników.. wręcz przeciwnie. Nad Elche krąży czarny kruk a na zmianę fatalnej serii już czas! Szczególnie że goście mimo wszystko nie są &#39;wyjazdowymi wyjadaczami&#39;. Podsumowując motywacja u gości spora, u trenera Elche również. Kto wygra? Moim zdaniem wbrew wszystkiemu wygrają gospodarze i to wysoko.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentina Nacional B
Spotkanie: River Plate vs Guillermo Brown
Typ: 1 (hc 0:1)
Kurs: 1.7
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Gospodarze to oczywiście lider Nacional B. Po pierwszym w historii spadku ekipy River Plate zespół nie tylko założył awans w kolejnym roku. Zespół nie opuścili najważniejsi gracze i po 33 kolejkach gospodarze są liderem ligi. Jednak ciągle o awans biją się 4 ekipy (2 najlepsze awansują, a dwie kolejne grają playoffy) i każdy mecz jest ważny. River Plate ma 65 pkt., ale CA Rosario Central ma tyle samo, a kolejne ekipy mają 63 i 61 pkt. Guillermo Brown o nic nie walczy, to ekipa z 16 miejsca w tabeli, na wyjazdach 2-6-8, bramki 15-31. Gospodarze mają strzelonych 60 goli, David Trezegued strzela w każdym meczu, a ponadto są jeszcze Cavenaghi, Funes Mori, Villalva, Gonzalez. W pierwszym meczu Guillermo Brown przegrało 1:4 po 2 golach Cavenaghi i jednym Domingueza i Ocamposa. Tym razem też liczę na wygraną River przynajmniej 2 bramkami.
⛔ 100
 
tenismylife 27

tenismylife

Użytkownik
Dyscyplina : :siata:
Spotkanie : Francja v Włochy
Typ : 1
Kurs : 2.75
Buk : Bet365
Analiza:
2 mecz obu zespołow w tym turnieju. Nie wiem dlaczego ale Włosi nigdy nie przekonywali mnie swoją grą. Troche leniwa, nie rzetelna i dla mnie nijaka. Cud jakim było wygranie turnieju kwalifikacyjnego do IO, jest już przeszloscia, i nie moga zaslaniac sie tym ze sa zmeczeni i glowny cel do igrzyska. Sportwocy to profesjonalisci, zawsze powinni grac na 100% swoich mozliwosci chociazby dla swoich kibicow. Łasko i Mastroangelo to jedyni zawodnicy Wloch ktorz cos wprowadzaja do gry reszta to leniwe dziadki. Francja za to po dobrym meczu, podkreslam dobrym (bo stac ich na wiele wiele wiecej) z Amerykanami pokazali ze nadal mimo wielu spekulacji sa bardzo solidnym i dobrze wyszkolonym techinicznie zespolem. Spisani na stracenie pokazuja charakter i walcza tak jak na zawodowcow przystalo. Rouzier, Samica to dobzi zawodnicy znajacy swoja wartosc na boisku. Dzis mecz napewno bedzie zaciety, a tym samym bardzo ciekawy.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Chelsea
Typ: BTS
Kurs: 1,88
Buk: Unibet
Analiza: Obie drużyny stoją przed ogromną szansą. Można powiedzieć, że Bayern grając u siebie powinien się gładko rozprawić z londyńską Chelsea, ale wydaję mi się, że bukmacherzy trochę lekceważą Anglików. The Blues to doświadczona drużyna, która w końcu wyeliminowała Napoli przegrywając w pierwszym meczu 3-1, by potem rozprawić się z Barceloną. Chelsea zdobyła bramkę na Camp Nou, to i zdobędzie ją w Monachium. O Bayern się nie obawiam, bo na własnym obiekcie grają dobrze i spokojnie strzelą bramkę. Do drużyny Di Matteo wracają Luiz i Cahill, którzy prezentowali się bez zastrzeżeń w trakcie sezonu, więc środek bez Terry&#39;ego wygląda pozytywnie. Boję się trochę występu Bosingwy, bo na przeciwko niemu stanie bodaj Robben (albo Ribery, mogę sie mylić), więc sprawa wygląda nie za fajnie. Reszta jest ok, oczywiście dużo zależeć będzie od Drogby, który jest już wyjadaczem i na pewno poradzi sobie w dzisiejszym spotkaniu. Torres raczej rozpocznie spotkanie na ławce, lecz niewykluczone, że pojawi się w drugiej połowie. Mimo to, Iworyjczyk gra zdecydowanie lepiej od Hiszpana, ale to nie oznacza, że zdobędzie gola. W składzie Bayernu zapewne znajdzie się Tymoshchuk, który nie jest najlepszą opcją na finał. Generalnie widzę ten mecz w granicach 60-40 % dla Bayernu, jednak jedynie przez własny obiekt. Kibiców będzie tyle samo, dlatego też wsparcie na pewno otrzyma Chelsea. Dla Niebieskich to więcej niż pojedynek - w przypadku wygranej zagrają w przyszłej edycji LM i wzrośnie prawdopodobieństwo pozostania na stanowisku Di Matteo, bo podobno Abramowicz ma na celowniku kilku trenerów. Osobiście nie kibicuję żadnej z tych drużyn, ale mam nadzieję, że obejrzę świetne widowisko z wielką ilością bramek.
✅ 88
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
spotkanie: FC Bayern München - Chelsea FC
typ: Rzut karny przyznany i wykorzystany
kurs: 4,75
bukmacher: Williamhill
Analiza: W wielkim finale rozgrywek lidze mistrzow w monachium spotykaja sie lokalne Bayern i Chelsea Londyn. Gospodarze tego spotkanie beda faworyzowani grajac na wlasnym boisku, ale goscie nie sa bez szanse dzis. Pilkarze Chelsea sa mocno podbudowani po tym jak wyeliminowani faworyt rozgrywek Barcelona i po tym jak zdobyli puchar Angli. Napewno podopieczni Di Mateo zagraja dzis bez kompleksu i sprubuja sprawic kolejna wielka sensacja zdobywajac po raz pierwsze to trofeum. Gospodarze nie sprostali rywale z Dortmund zarowno w Bundesliga i w finale pucharu Niemiec. Ale po tym jak wyeliminowali wielki Real, dzis powalcza z wielka determinacja o kolejne zwyciestwo w finale lidze mistrzow. Widac wiec ze przed nami wielki spotkanie gdzie nie zabrakna emocje, determinacje i walke o kazda pilka i cm boiska przez 90 minut gry. Moim zdaniem pilkarze Bayernu ostro zaatakuja bramka rywale od pierwszym minutach zeby sprubowac szybko zdobyc gola. Napewno w takiej sytuacja goscie beda musieli sie ratowac za wszelka cena wybijajac nie raz pilka po za linii bramkowej badz nie raz zagrac nie zgodnie z przepisami nawet w pole karny. Pilkarze Chelsea pokazali jak sa grozni z kontry szczegolnie ich doswiadczony pilkarz Drogba ktor zapewnie nie raz bedzie utrudnial zycie rywalom prowokujac faule nawet w pole karny. Licze ze w to spotkanie gdzie nie zabraknie ostrej walki sedzia spotkanie bedzie musial chocby podyktowac rzut karny. W Poprzednim spotkanie pilkarze Bayernu pokazali ze sa w stanie wykorzestac taka swietna sytuacja i mysle ze pilkarze Chelsea tez beda w stanie wykorzestac taka swietna sytuacja. Dlatego na dzis wybralem ze w to spotkanie sedzia spotkanie bedzie przyznany i wykorzystany rzut karny.
⛔ 100
 
sepson 14

sepson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayern Monachim-Chelsea Londyn
Typ: Drogba strzeli bramkę
Kurs: 3.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Warto postawić na strzelenie gola przez Didiera Drogbę, to może być jego ostatni występ w barwach Chelsea, dla której zdobył mnóstwo bramek w najważniejszych meczach, kurs znakomity – 3,5. Drogba nie zawodzi w ważnych meczach. Nawet gdyby Bayern miał tu wygrać przewagą 5 goli, Drogba powinien ukłuć choć jednego gola. Mecz trwa 90&#39;, przez ten czas troszkę rozbita defensywa Niemców, może narazić się na kilka kontr Londyńczyków, co z pewnością wykorzysta ich najlepszy snajper jakim jest Drogba. Kurs jak marzenie, biorąc pod uwagę predyspozycje Drogby i jego styl gry, oraz warunki fizyczne. Kurs marzenie
✅ 255
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom