>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.04.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL Stanley Cup
21:00
Chicago Blackhawks - Nashville Predators
// Hawks OT @ 1,62 Betsson !
Dziś do Chicago w stanie Illinois, przylecieli ekipa z Nashville. Jastrzębie są pięciokrotnymi zdobywcami Pucharu Stanleya. Pamiętam do dziś finał który był 2 lata temu, gdzie Kane zapieczętował zwycięstwo Hawks. Dziś już trzeci matchup w tej serii, gdzie to ostatnie spotkanie przegrali z kretesem zawodnicy z Chicago. Nie zagrali słabo, mimo wszystko. To Drapieżce dyktowali warunki w meczu i robili to perfekcyjnie. Ich zawziętość z każdą akcja przysparzała dużo zmartwień defensorom z Hawks. Zabrakło koncentracji w niektórych ważnych aspektach. Ale takie są uroki Stanleya. Drapieżce nie mogli tego zaprzepaścić, nie mogli tego przegrać i dali radę. Świadomi ostatniego meczu dzisiaj czeka ich niewątpliwe kolejne ciężkie starcie. Tym razem na terenie Jastrzębi! Silne formacje na każdej linii w zespole Blackhawks to nie tylko atut i silny argument żeby przechylić szale na swoją korzyść. Ale i to, że w swoim rosterze mają znakomitego trenera, który potrafi przedstawić swoje argumenty chłopakom żeby ci odnieśli sukces. Kapitalny taktyk , inteligenty człowiek na swoim miejscu który wie co chce osiągnąć. Ma do tego kilka asów w rękawie w postaci Jonatana Toewska, Patricka Kane&#39;a. Nie ma sensu przytaczać kolejnych nazwisk ale ci dwaj są najlepszymi zawodnikami Hawks. Potrafią zrobić miazgę w meczu, zrobić różnice, odwalić kawał dobrej roboty a w grze w przewadze ci rozdają karty. Defensywa też nie kuleje, bo i Keith, Seabrook a nawet Oduya grają solidne zawody. Jeszcze nie można zapominać o Krisie. Kris Versteeg, który też notuje całkiem poprawne wyniki. Powyżej trzech strzałów na mecz to dla niego minimum. Jeśli chodzi o drapieżców to na pewno nie można ich lekceważyć, są silnym kolektywem i konsekwentnym w dążeniu do celu. Jednak dziś nie sądzę aby się przeciwstawili Jastrzębiom. Swój teren, atuty w rosterze, lepsi zawodnicy podrażnieni ostatnią sromotną porażką, zamażą ostatnią porażkę i wyjdą na prowadzenie w tej serii. Tak myślę.

✅62​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maveg 2

maveg

Użytkownik
:hokej: NHL Stanley Cup
18:00
New York Islanders - Washington Capitals
// Islanders OT @ 1,73 Betclic !
Po dwóch meczach PlayOffs, stan rywalizacji pomiędzy Islanders a Capitals wynosi 1:1. Wyspiarze nieoczekiwanie wygrali pierwsze spotkanie pokonując Stołecznych 4:1. W poprzednim meczu też stawiali opór, ale polegli 4:3 w większości po błędach w obronie. Na Nassau Coloseum muszą pokazać kibicom, że nie znaleźli się w tym miejscu przypadkowo. Siła ofensywna w pełnym składzie. Myślę, że obrońcy dostali za swoje i na ten mecz wyjdą już w 100 procentach skoncentrowani i nie będą popełniali głupich błędów. Zapowiada się emocjonujący oraz ciekawy mecz, w którym myślę, że minimalnie lepsi będą gospodarze. #GOISLANDERS
// POWTÓRZONY TYP ⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja - 1.liga
Godzina: 18-30
Spotkanie: Olympiakos - Levadia
Typ: BTS?- NIE
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betathome
Analiza:
Olympiakos całkowicie zdominował grecka ligę i pewnie zmierza po kolejny tytuł. U siebie to drużyna niemal nie do pokonania dla większości drużyn. Traci również mało bramek - zaledwie 8 w 15 meczach domowych. Goście bronią się przed spadkiem i wątpliwe by dziś zagrozili faworytowi. W 8 grach bezpośrednich na stadionie Olympiakosu od 2005 roku za każdym razem wygrywała drużyna z Pireusu, tracąc przy tym zaledwie 2 gole! Myślę, że w takiej sytuacji to zbyt wysoki kurs i chętnie w to wchodzę.
✅55
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Club Brugge - Anderlecht
Typ: BTS
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po ostatnim bezbramkowym remisie u siebie z Dnipro, Club Brugge będzie mierzył się z odwiecznym rywalem jakim jest Anderlecht. Dlaczego wybrałem taki typ?
1. Ostatnie trzy mecze między tymi drużynami to wyniki (2:1, 2:2, 2:2)
2. W ciągu ostatnich pięciu meczy na wyjeździe Anderlecht za każdym razem trafiał do bramki rywala.

Kurs według mnie jest przyjemny. Pozdrawiam ????
✅66
 
1way2stars 12

1way2stars

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Legia-Zawisza
Typ: Zawisza +1,5
Kurs 1.7
Buk bet365
godz: 18:00
Analiza:
Zawisza w totalnym gazie. Pojedynek z GKSem to totalna dominacja. Legia w dołku. Dzisiaj bez kluczowego gracza Dudy. Watpie zeby Zawisza tak latwo odpuscila sobie rozbita Legie. Typ bezpieczny bo nawet mozliwa wygranej ekipy gosci.
Powtórzony typ
⛔100
 
matex16 355

matex16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Typ: BTS
Kurs:
2.0
Bukmacher:
Gamebookers.com
Analiza:
Witam wszystkich,
Obserwowałem forum od dłuższego czasu i postanowiłem spróbować szczęścia.
Na pierwszy ogień wrzucam spotkanie mistrza Polski z ostatnim w tabeli Zawisza Bydgoszcz, jednak miejsce w tabeli nie odzwierciedla obecnej formy w jakiej znajdują się bydgoszczanie. W ostatnich 5 spotkaniach odnosili zwycięstwa. W ostatniej kolejce dość pewnie pokonali na wyjeździe 4-1 GKS Bełchatów. Legia namtomiast zanotowała wpadkę w Gdańsku i z pewnością będzie chiała odkupić swoje winy przed własną publicznością. Wg mnie zapowiada się arcyciekawy mecz i obie drużyny powinny strzelić przynajmniej jedną bramkę stąd właśnie mój typ: BTS - po ciekawym kursie 2.0.

⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - St. Etienne
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.74
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie francuskiej ligi Ligue 1, w którym zmierzą się obecny wicelider Olimpique Lyon przeciwko drużynie zajmującej 5 miejsce w tabeli - St. Etienne. Wiadome jest, że liga francuska nie słynie z efektownej, pięknej gry, a raczej z strategii, podejścia do meczu w sposób defensywny, a atak odkłada się na bok i liczy się na jakąś kontrę. St. Etienne na pewno ma w swoich planach awans do Ligi Mistrzów, a do tego celu brakuje im jedynie dwóch punktów (tzn. dostaną się do kwalifikacji). Lyon będzie walczył w tym sezonie o miejsce pierwsze, ma teraz bardzo trudny mecz muszą zrobić wszystko, aby go wygrać i stawiałbym tu na jakieś 1:0 dla Lyonu. St. Etienne nie rzucą się i nie odkryją się specjalnie szybko, myślę, że Lyon również tego nie zrobi. Mecz zakończy się strzeleniem jednej ew. dwóch bramek. Wielu skreśla Etienne przed tym meczem, ale warto popatrzeć na ich ostatnie stoczone pojedynki, nie przegrali żadnego meczu, odnieśli jeden remis i 4 razy wygrali, a ten remis padł na wyjeździe z Monaco. St. Etienne strzela naprawdę mało bramek, (ok. 1 na 1 mecz), Lyon może ma lepszą statystykę, ale ci w meczach z drużynami z czołówki nie strzelają już tak dużo i mniej tracą. Ze względu na to, że Lyon jest najlepszą drużyną grającą na własnym boisku w lidze francuskiej, uważam, że nie stracą żadnej bramki, a nie wyobrażam sobie, aby padł tu wynik 3:0...
⛔100
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2015
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Stephen Maguire - Anthony McGill (wynik 3-6)
Typ: Stephen Maguire
Kurs: 3.25
Bukmacher: william hill
Analiza:
Między sesjami meczów w Crucible potrafią się dziać cuda, zwłaszcza w głowach graczy. Maguire w 1 sesji zagrał słabo, a mimo to gdyby nie jego zachowawcza decyzja w ostatnim frejmie o odstawnej kiedy rywal potrzebował snookera (plus sporo pecha z wolną bilą), to wynik byłby najbliższy z możliwych. McGill bardzo sprawnie wykorzystywał błędy Magsa, ale właśnie w tym rzecz: to Maguire zadecydował o tym wyniku, a nie świetna gra debiutanta. Wystarczy, że faworyt ograniczy niewymuszone błędy, do tego włączy racjonalne myślenie i w mgnieniu oka mecz może się zrobić bardzo wyrównany, a wtedy taki kursy na jego wygraną znowu spadną w okolice przedmeczowych. Debiutant w końcu musi poczuć tremę, a warunki do tego korzystne: wieczorna sesja, niespodziewana szansa na wygraną w debiucie i to nad dużo bardziej rutynowanym graczem, a dodatkowo rodakiem i kolegą, wielu bardziej doświadczonych graczy sobie z nią nie radziło. Niewymuszone błędy młodego Szkota muszą się w końcu pojawić, wystarczy, że Maguire zacznie je w końcu karać i jednocześnie ograniczy własne. Widzę spory potencjał przynajmniej na powrót Maguire’a do tego meczu, a może nawet na wygraną.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: SD Eibar - RC Celta De Vigo
Typ: over 3,5 ggola
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Godzina: 21:00
Analiza:

Już za chwile mecz tak więc nie będę się rozpisywał o obecnej sytuacji drużyn bo można zobaczyć sobie to w statystykach powiem tylko tyle, że obecna sytuacja gospodarzy jest mizerna na 10 spotkań wygrali i zremisowali zaledwie 1 raz a pozostałe 8 spotkań to przegrane. Goście natomiast grają lepiej co widać po ostatnich meczach 4 wygrane 3 remisy i 3 przegrane. Ostatnio rozbroili u siebie Rayo Vallecano 6:1. Myślę, że i dziś padnie tutaj trochę bramek choć po statystykach aż tak tego nie widać to mimo wszystko warto po takim kursie spróbować za drobne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom