>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.04.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 19. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
__________________
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina:
03:30
Spotkanie:
Ruslan Provodnikov vs Lucas Martin Matthysse
Typ:
Lucas Martin Matthysse
Kurs: 1.66
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Lucas to Argentyński król nokautu , posiadający petardy w łapach oraz niesamowita technikę . Pisałem o nim już nie raz to jeden z moich ulubionych bokserów .

Rywal to Rusek Provodnikow . Bokser trochę ograniczony boksersko , taki prymityw nie wiedzący co to jab . Sporo zbiera na na łeb , zdecydowanie za dużo .

Min. Bradley jak z nim boksował a nie wdawał się w wymiany to rusek nie istniał był bezradny a trener nawet chciał go poddać .

Taki właśnie plan teraz zapewne przygotuje Lucas bo technicznie go robi . O wiele większe ogólnie pojecie o boksie ma Lucas i to on zgarnia wygraną . Dla mnie to bardzo dobry bet . Kursy lecą w dół
Całość tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f201/boks-typy-z-analizami-3189-60.html#post5297616
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
⚽ Japonia / J-League
Godzina - 6:00
Spotkanie - Iwata : Verdy Tokio
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 3.75 / Bet365
Obie ekipy ostatnio w dobrej formie i chociaż to dopiero 8 kolejka w J-League to Jubilo Iwata na miejscu 2 z bilansem 5-1-1 a gole bo mnie to szczególnie interesuje w tym spotkaniu to ich bilans 14:6 i są najskuteczniejsi jeżeli chodzi o strzelone gole , na swoim terenie bez porażki 3-1-0 i gole 9:3 i wygląda to w/g mnie bardzo dobrze , no i goście a ci są na 7 pozycji z bilansem 3-3-1 a bramki 11:9 czyli także dużo strzelonych no i stracone także , na wyjazdach bilans 0-2-1 i bramki 2:5 no tu trochę słabo jeżeli chodzi o zdobyte ale stracone pięknie , ostatni jednak pojedynek gości u siebie z Gifu to jednak prawdziwy majstersztyk i tak przegrywali do przerwy 0:3 by ostatecznie wygrać 4:3 i uważam że to mocno podbudowało Verdy i dziś spróbują iść za ciosem no i H2H pokazuje że pomiędzy nimi także były szalone mecze choćby wynik 4:4 dlatego liczę dziś że także możemy liczyć na sporo goli i tak też postawię !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Legia-Zawisza
Typ: Gospodarze 1 golem
Kurs 3.55
Buk Unibet
godz: 18:00
Analiza: W niedziele moją uwagę przykuło spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa lidera Warszawskiej Legii podejmowała będzie na własnym stadionie Bydgoską Zawiszę, która pomimo bardzo dobrej rundy wiosennej w dalszym ciągu jest na ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest Warszawska legia, która swoich poprzednich spotkań ligowych na pewno zaliczyć do udanych nie może, ma sporo szcześcia ponieważ gdyby lech pokonał w poprzednim spotkaniu ligowym koronę , ekipa ze stolicy nie była by już nawet liderem rozgrywek w chwili obecnej jest o 2 punkty lepsza. W tym spotkaniu gospodarze nie mogą sobie już na żadną wpadkę pozwolić jeżeli w obecnym sezonie myślą o powtórzeniu tytułu mistrza kraju, Zawisza ma za zadanie natomiast pozostać w lidzę i myślę ze w tym spotkaniu punktów nie zdobęda to i tak z taką grą jak obecnie są w stanie na spokojnie pozostać w lidze na następny sezon. Jednak gospodarze muszą się mieć na bacznosci ponieważ goście w obecnym sezonie już nie raz pokazywali ze grać na wyjazdach potrafią, ja jednak zaryzykuję i postawię na pełen profesjonalizm ekipy ze stolicy oraz na zwyciestwo zespołu gospodarzy.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: Asseco Prokom Gdynia v MKS Dąbrowa Górnicza
Typ: Dąbrowa Górnicza +8.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Asseco pewne play-off i nie mogą zmienić swojej pozycji. Już w ostatni meczu trener Asseco dał więcej pograć młodym niedoświadczonym zawodnikom co skutkowało porażkom gdynian ze słabą Wikaną Start Lublin. Zapowiada się więc na tankowanie do końca rundy zasadniczej. MKS Dąbrowa Górnicza bez szans na play-off ale mimo tego grają na 100% swoich możliwości. W ostatniej kolejce mimo że dostawali naście punktów w plecy w IV kwarcie potrafili doprowadzić do dogrywki. Również bardzo dobrym mecz zagrali we Wrocławiu gdzie prowadzili przez 3/4 meczu ale niestety w dogrywce zabrakło sił tak samo jak w meczu z AZSem. Moim zdaniem Dąbrowa ma spore szanse żeby ten mecz wygrać jednak ja wybieram bezpieczną opcję +8.5 dla MKS i powinni to spokojnie ogarnąć.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Nijmegen - Almere
Typ: Nijmegen -2,5 handicap
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś na celowniku mam spotkanie niepodważalnego lidera 2 ligi holenderskiej z średniaczkiem jakim jest Almere. Gospodarze zajmują spokojną pozycję lidera z dorobkiem 92 punktów wyprzedzając vice-lidera o całe 21 punktów, lecz co najlepsze nadal nie zwalniają tempa. Sytuacja gości w lidze nie jest zła, gdyż zajmują 10 pozycje w lidze. Drużyna gospodarzy w tym sezonie, ani razu nie zawiodła swoich kibiców wygrywając WSZYSTKIE mecze na swoim terenie, a mianowicie było ich, aż 17-ście. Forma drużyny Almere nie jest zadowalająca, gdyż przegrali swoje trzy ostatnie mecze na wyjeździe. Były to drużyny z niziny ligowej, przegrywając dwa z nim różnicą dwóch bramek. Tak więc co to za problem dla drużyny Nijmegen, która już nie raz pokazało swoją klasę wygrywając różnicą minimum trzech bramek. Moim skromnym zdaniem możemy spokojnie liczyć na zwycięstwo gospodarzy przynajmniej trzema bramkami, lecz dla mniej odważnych polecam handi -1,5 z kursem 1.80 dla Nijmegen.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zerowiec1 22

zerowiec1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie VfL Wolfsburg - FC Schalke 04
Typ: over 3,5
Kurs 2.51
Buk: Bet-at-home
godz: 17:30
Analiza:
Ostatni pojedynek Wilków w LE zakończył się niespodziewanie wysoką porażką. Napoli wykazało się wysoką skutecznością i bezlitośnie wykorzystało błędy przeciwnika. Wobec tego gospodarze z pewnością postarają się zmazać złe wrażenie i zagrają z Schalke na 100%, mimo iż mają dość komfortową sytuacje w tabeli.
Ogólnie podopieczni Heckinga grają bardzo dobry sezon. Ich styl może się podobać - grają ofensywnie, są dobrze zorganizowani i strzelają dużo bramek. W lidze zajmują drugie miejsce i po meczu z Schalke mogą powiększyć przewagę nad Aptekarzami do 9 oczek, co powinno im zapewnić występy w Lidze Mistrzów.
Myślę, że pokonają słabo dysponowane Schalke i tradycyjnie zobaczymy dużo goli!
W ostatnich 7 starciach pomiędzy tymi zespołami padały średnio prawie 4 bramki na mecz!
Co prawda ostatnio Schalke ma niemoc strzelecką i w ostatnich 3 meczach nic nie strzelili, ale powinni coś ukłuć, bo jak pokazał ostatni mecz LE, defensywa gospodarzy odnotowuje słabszy okres. Zresztą Wolfsburg tracu relatywnie sporo bramek w tym sezonie, ale dzięki dobrej grze z przodu często wychodzi z kompletem punktów.
Typ na pewno na sporym ryzyku, więc asekuracyjnie można zagrać over 2,5
⛔100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna /Hiszpania La Liga
Godzina: 19
Spotkanie: Villarreal-Cordoba
Typ: BTS i Villarreal
Kurs:3.2
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Cordoba praktycznie leci z ligi ma 9pkt.straty to bezpiecznej stefy, jesli chce sie jakims cudem utrzymac musi zagrac o 3pkt. w tym meczu, odkryc sie i zaatakowac.Zdecydowanym, faworytem tego meczu jest Villarreal ktory jednak traci ostatnio dosc duzo goli(chocby 5 w 2ostatnich meczach u siebie), wplyw na to ma fakt, ze zima oddali swojego najlepszego obronce G.Pauliste do Arsenalu, dodatkowo w ostatnim meczu feralnej kontuzji doznal kolejny lider defensywy Musacchio.Gospodarze na pewno sie beda przelamac i strzelic kilka goli,zeby powetowac sobie niedawne wpadki, wobec jednak fatalnej gry w defensywie ostatnio mysle ze zdesperowana Cordoba jest w stanie strzelic przynajmniej gola, bramkowe zwyciestwo Villarrealu wydaje sie b.prawdopodobna opcja...
⛔100
 
Q 2

qrchi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Granada CF - FC Sevilla
Typ: 2
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Przed nami spotkanie 32. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy, a w niej spotkanie Granada CF - FC Sevilla. Gdy spojrzymy na tabelę, zauważamy, że gospodarze są przedostatnim zespołem w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy, natomiast goście cały czas walczą o miejsce premiowane awansem do Champions League. Granada jest w słabej dyspozycji, w ostatnich 5 spotkaniach trzykrotnie przegrywała i dwukrotnie remisowała, zaś Sevilla wyraźnie jest na fali, w ostatnich 5 meczach punkty straciła tylko raz - remisując ostatnio z Barceloną, co i tak można uznać za sukces. Statyka bezpośrednich starć również nakłania do postawienia na drużynę gości - na 9 spotkań Sevilla triumfowała aż 7-krotnie. Drużyna ze stolicy Andaluzji ma kim postraszyć - ich snajper Carlos Bacca ma na koncie 17 trafień, no i pamiętajmy, że w drugiej linii rządzi i dzieli nasz rodak Grzegorz Krychowiak ???? Myślę, że prawdopodobieństwo wygranej Sevilli jest bardzo duże i tak też polecam obstawiać.
⛔100
 
F 14

filippo1984

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina:
03:30
Spotkanie:
Ruslan Provodnikov vs Lucas Martin Matthysse
Typ:
Lucas Martin Matthysse win by KO,TKO lub dyskwalifikacja
Kurs: 2.75
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
User Pudzianxx nakreslil sylwetki obu zawodnikow.Ruslan tez ma dusze wojownika.Zapowiada sie na rzez ,wojne w ringu.Styl robi walke,tutaj zrobi wielkie show.Stawiam na wygrana Argentynczyka przez nokaut!!!
kiepska analiza
 
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Powyższy post do usunięcia :-(

Dyscyplina: :hokej: USA: NHL - Play Offy
Godzina: 02:00
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Typ: New York Rangers
Kurs: 1,86
Bukmacher: BET365

Dziś w nocy drugie spotkanie pomiędzy Rangersami i Pingwinami - jak narazie stan rywalizacji to 1-0 dla NY Rangers. Penguins nadal nie prezentują się dobrze co udowodnili w pierwszym przegranym 2-1 spotkaniu z Rangersami i tylko dobrej postawie Fleury&#39;ego mogą zawdzięczać to, że stracili tylko 2 bramki. Na korzyść Rangersów przemawia wszystko i nie daję większych szans Pingwinom, którzy w Nowym Jorku ostatni raz wygrali blisko rok temu, a ostatnio przegrywali trzykrotnie w ciągu 5 miesięcy (5-0, 4:3 OT, 2-1). Ponadto w styczniu przegrali z Rangersami również we własnej hali. Myślę, że nowojorczycy wypracują dziś 2 zwycięstwo w tej rywalizacji i będą w komfortowej sytuacji przed kolejnym 2 wyjazdowymi spotkaniami.
Osobiście zagrałem Rangers OT @ 1,54 ale myślę, że spokojnie mogłem skusić się na wygraną w 60 minut.
⛔100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Fed Cup
Godzina: 12:00
Spotkanie: Radwańska A. - Bacsinszky T.
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Lubię grać przeciw Polakom, bo jak mi typ nie wejdzie, to przynajmniej cieszę się, że nasi wygrali. Zazwyczaj dobrze na tym wychodzę, bo tenisiści z Polski potrafią zawieść praktycznie zawsze i wszędzie, nawet w Zielonej Górze...
Na celownik wziąłem rozgrywany właśnie tam mecz w ramach Fed Cup, PolskaSzwajcaria. Jutro Agnieszka Radwańska (9 WTA) zmierzy się z tenisową rewelacją ostatnich miesięcy (dwa wygrane turnieje) Timeą Bacsinszky (22 WTA).
Powiem tak, po takim kursie grzech nie spróbować. Widziałem mecz Iśki z Hingis oraz to, jak zaprezentowała się na korcie w Zielonej Górze Bacsinszky. Cóż. Szwajcarka to bardzo groźna przeciwniczka.
Timea gra swój najlepszy tenis w życiu. Gra tenis bardzo dla Polki niewygodny. Płaskie piłki z backhendu i mocne forhendy. Generalnie typ zawodniczki, który Isi wybinie nie leży. Sillna jak koń, świetne serwuje (Ula nie miała ani jednej szansy na przełamanie!!!), nieźle biega.
Iśka też nie jest pozbawiona argumentów, ale kurs 1,33 do mnie nie przemawia...
Do tego ważna jest strona mentalna. Bacsinszky jest pozytywnie nakręcona na tenis. Wszyscy wiem, że niedawno wróciła do dużego tenisa. Miała moment załamania, ojciec tyran, te sprawy. Teraz gra na własnych warunkach i przy okazji świetnie się bawi. To widać na korcie, a takie osoby są nieobliczalne. W drużynie Szwajcarii świetna atmosfera. Wszyscy patrzą na Marinę Hingis, która może w deblu załatwić sprawę.
Poza tym ona niczego nie musi. Ma niższy ranking i jak przegra, nikt się nie zdziwi. Inaczej rzecz ma się z Radwańską. Wszytkie oczy są skierowane na nią. A wiadomo, jak gra się z presją, w roli faworytki (Agnieszka tego nie lubi – przyklady: mecz z Kuzniecową w Krakowie i Giorgi w Katowicach...)
Dlatego wszystko na to wskazuje, że Iśkę czeka bardzo trudne zadanie. Oczywiście jest faworytką i ma papiery, żeby to wygrać, ale Szwajcarka może Polkę stłamsić swoją mega skuteczną grą.
Pnie choć są równolatkami i znają się świetnie z czasów juniorskich, to w doroslym zawodowym tenisie nigdy przeciwko sobie nie grały.
Kończąc, powyższy typ nie jest to tak zwany pewniak. Grają kobiety, cuda mogą się dziać, a Agnieszka jest wyraźną faworytką tego meczu.... na papierze. Moim zdaniem bukmacherzy faworyzują Polkę zdecydowanie za mocno. Szanse rozkładają się po równo, a ja w Szwajcarce widzę zwyciężczynię tego pojedynku...
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna CHILE Primera División - Clausura
Godzina: 23:00
Spotkanie: Barnechea - U.De Chile
Typ: U.De Chile - 1,5 handicap
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Witam. W przedstawieniu gospodarzy mógłbym użyć wielu epitetów, które opisały by ich beznadziejną formę ale sprowadzę się jedynie do jednego, DNO! Bo jak inaczej określić Barnechea, skoro na dotychczasowych 14 spotkań zdobyli zaledwie 4 punkty odnosząc aż 11 porażek. Od 7 kolejek nie udało im się ugrać chociażby punktu a jakby tego było mało, tracą najwięcej bramek w lidze a najmniej ich strzelają. Ich statystyka odnośnie bramek wygląda następująco: 8/32 na 14 meczów. Ale dosyć już tego znęcania się nad gospodarzami. Goście natomiast, wygrywajac to spotkanie wskoczą z 9 miejsca na jakże prestiżową 4 pozycję. Od trzech spotkań ligowych nie przegrali meczu strzelając w nich aż 11 bramek. Ich forma strzelecka absolutnie nie szwankuje. Grając ostatni mecz z piątą drużyną w lidze wygrali gładko 4:0. Podsumowując, goście nie widzą innej możliwości niż wysoka wygrana a ja wybrałem bezpieczny handicap, który musi być pokryty. Powodzenia
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 0

markes1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Hiszpania - Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Granada - Sevilla
Typ: Granada CF - FC Sevilla (1:0) - typ - 2
Kurs: 3.09
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pojawiam się tutaj od jakiegoś czasu, ale nigdy nie zebrałem się do napisania posta i zrobienia analizy do swoich typów. Także cześć wszystkim i od razu przechodzę do rzeczy ???? Pod lupę biorę spotkanie pierwszoligowców z Primera Division Granady z FC Sevillą. Moim skromnym zdaniem jutro gospodarze nie mają najmniejszych szans na zdobycie chociażby 1 pktu. Ostatnie ich mecze to jedna wielka tragedia. W ostatnich 5-ciu spotkaniach udało się im zebrać zaledwie 2 punkty z raczej nie topowymi zespołami, bo remisy z Celtą Vigo i Eibar, a ponadto 3 przegrane, z czego 2 też z ligowymi słabeuszami (Vallecano i Almerią) w tych 5 ostatnich spotkaniach ich bilans bramkowy jest przerażający (3-16). Sevilla z kolei ma o co walczyć, bo dzięki dzisiejszej porażce Valencii w Barcelonie tracą oni już tylko 3 punkty do nietoperzy i co ważniejsze do strefy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów.
Mają oczywiście na ten sezon także ważny cel, bo Ligę Europejską, ale na pewno nie odpuszczą sobie ligi tylko dlatego, żeby zachować jak najwięcej sił na LE, tym bardziej, że 2 maja grają z Realem u siebie, więc przyda im się wcześniej trochę cennych punktów.
Dlatego też nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo Sevilli w Granadzie i przemawia za tym także 5 ostatnich ich spotkań, gdzie ekipa ze stolicy Andaluzji wygrała wszystkie spotkania, a bilans z tych spotkań to 17-3 na korzyść Sevilli. Myślę, że może tutaj być też handi z kursem w granicach 3.0 , a nie zdziwię się jeśli spotkanie będzie wyglądało podobnie jak sobotnie spotkanie w lidze tureckiej Kasimpassy z Besiktasem, który dostał przepiękny kursik od buków, a wszystko jak na dłoni przemawiało za drużyną ze Stambułu. ???? Powodzenia
P.S Podziękowania dla Pudzianxx za jego typy z ostatniego weekendu ???? Dzisiaj także nie omieszkam nie skorzystać z nowego typu ???? pozdrawiam
⛔100
 
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Lega Pro 1C )
Spotkanie: U.S. Lecce - U.S. Foggia
Typ: 1
Kurs: 2.15
Godzina: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Włoch gdzie trwa 35 kolejka ligowa tamtejszej Lega Pro 1C.
W mieście Lecce na tamtejszym Stadio Via del Mare mogącym pomieścić ponad 40 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Unione Sportiva Lecce założonym w 1908 roku o barwach żółto-czerwonych a w gości z miasta Foggia przyjedzie drużyna założona w roku 1920 o barwach czerwono-czarnych a mianowicie Unione Sportiva Foggia.
U.S. Lecce rozegrało w tym sezonie ligowym 34 spotkania w których zdobyło 57 punktów co obecnie plasuje ich na 6 pozycji w tabeli włoskiej Lega Pro 1C, bilans bramek 43-30 a U.S. Foggia zdobyła 58 oczek lecz przez decyzje związku ma ich w tabeli tylko 57 w swoich 34 meczach i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 56-33.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 13-2-2 czyli w swoich 17 meczach zdobyte 41 oczek, bilans bramkowy na swoim Stadio Via del Mare 28-10 a goście na wyjazdach 7-5-5 czyli 26 punktów w swoich 17 spotkaniach, bilans bramek w delegacjach 31-24.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły mają w tabeli ligowej tyle samo oczek i dla obu klubów to ostatnia szansa aby włączyć się do walki o Play Off tej ligi.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Unione Sportiva Lecce u siebie w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze zdobywając na swoim terenie większość swoich ligowych oczek a Unione Sportiva Foggia więcej oczek zdobyła na swoim terenie i na wyjazdach tak dobrze już nie gra do tego tracą w delegacjach sporo bramek co moim zdaniem wykorzysta bardzo mocne na swoim Stadio Via del Mare U.S. Lecce.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Milwaukee
Typ: Chicago -7,5
Kurs: 1,92
Godzina: 01:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W tej serii krótko podsumowuje fakty, które przytoczyłem w powyższym meczu. Zdrowe Chicago ma duży potencjał i przeciwko młodym Bucks pierwszy pojedynek może pozwolić im na rozwinięcie skrzydeł. Grają u siebie, kolejny rok w Playoffach, większość graczy z doświadczeniem - można przyznać, że przeciwieństwo rywala. Dla Milwaukee sama przyjemność gry w pierwszej rundzie to ogromny sukces dlatego podejdą do PO bez większych kompleksów. Jednak trzeba podejść obiektywnie - Bucks prezentują poziom zbliżony do drużyn znajdujących się poza granicami aktualnej fazy NBA na wschodzie. Na wyjazdach nie odnoszą wielu korzystnych rezultatów z porządnymi ekipami. Co więcej atak nie funkcjonuje jak należy, rzucają na słabej skuteczności. Bulls też nie są masterami w ofensywie, jednak sam zespół tworzy coraz lepszy kolektyw, poza doświadczeniem posiadają odpowiednich graczy na swoich pozycjach, którzy są dużo lepsi od rywala. Samo Milwaukee możliwe, że zdoła wygrać jeden mecz , biorąc pod uwagę chwiejną formę Chicago jednak w United Center spotkania zapewne z korzyścią dla Byków.
✅92
 
deepred 789K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL Play-Offs
02:00
New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Penguins +0,5
1,86 Betsson
Zachęcił mnie kurs i opinia Kido. Strażnicy nie pokazali się z tak dobrej strony w pierwszym spotkaniu jak myślałem. Szybkie dwa gole w pierwszej tercji, a potem nie było tak kolorowo. Fakt, Pens nie grali zbyt dobrze i mecz skończył się niskim wynikiem 2-1 reg. time dla Rangers, którzy pierwszy raz od dawna dali zarobić. Dzisiaj liczę na powtórkę, z tym, że Pens dzisiaj muszą powalczyć. Wierzę, że są w stanie to zrobić. Dokładnie przewidziałem to, że bez Tarasenki Blues daleko nie zajdą i w odpowiedzi dostałem hat-tricka od Rosjanina, który sam wygrał mecz z Dzikusami. Dzisiaj pod lupę biorę Sida, który nic nie pokazał w pierwszym meczu i jest chyba daleki od swojej wielkiej formy. Mam nadzieję, że dzisiaj wywołam wilka z lasu i Sid pokaże swoją nieludzką twarz pełną wściekłości i nienawiści do Rangers, zapewne z wzajemnością, bo obydwa kluby lekko mówiąc nie darzą się sympatią. Dzisiaj Pens muszą powalczyć, no chyba, że mają zamiar poddać te play-offy. Jednak taka postawa nie leży w charakterze ekipy z Pensylwanii, która ostatnio gra tragicznie. Penguins są w stanie spokojnie ugrać przynajmniej remis w tym meczu, co mnie satysfakcjonuje. Muszą jednak dobrze wejść w mecz, a nie tak jak poprzednio, kiedy po 30 sekundach było 1-0 dla gospodarzy. Czas otrząsnąć się i oddzielić chłopców od mężczyzn. Kto ma to zrobić, jak nie Sid?
✅86
 
f1sheer 20

f1sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cagliari - Napoli
Typ: 2
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Analiza:

Zapraszam na 31 kolejkę włoskiej ekstraklasy. Mecz pomiędzy zespołem broniącym się przed spadkiem, a zespołem walczącym dalej o kwalifikacje do Ligi Mistrzów. Forma Cagliari w ostatnich 5 spotkaniach u siebie wymaga zdecydowanej poprawy gdyż są najgorzej spisującym się zespołem w Serie A, a dorobkiem zaledwie 1 pkt. który ugrali w dość pechowej sytuacji gdyż stracili 2 pkt. w doliczonym czasie gry. Patrząc na sytuacje Napoli jeśli chodzi o mecze wyjazdowe i ostatnie 5 meczy, też nie wygląda to różowo gdyż z ostatnich 5 meczy, wygrali tylko raz, co miało miejsce ponad 2 miesiące temu z Chievo (1:2), ale wydaje mi się że nie musze nikomu przypominać ostatniego meczu w Lidze Europy z świetnie spisującym się w Bundeslidze Wolfsburgiem, który zakończył się pewnym zwycięstwem ekipy prowadzonej przez Rafe Beniteza 4:1, co na wyjeździe jest wynikiem teoretycznie gwarantującym awans do następnej rundy. Mimo tego iż zespół z Neapolu prowadzony przez hiszpana traci 7 punktów do Romy, jest dalej pretendentem do tego żeby śmiało bić się o Ligę Mistrzów w tym sezonie!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Fed Cup
Godzina: 13:30

Spotkanie: U. Radwańska - M. Hingis
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Dzis przeciwniczką Polki bedzię legenda kobiecego tenisa Szwajcarka Martina Hingis. Ula jest zawodniczka aktulanie grająca natomiast jej rywalka zakończyła kariere 8 lat temu i jesli dziś Polka przegra to bede mocno zdziwiony. Szwajcarka pogrywa sobie w deblu, natomiast w singlu gdzie trzeba zdecydowanie wiecej sie ruszać nie daje jej wiekszych szans, bo jeśli nasza zawodniczka przegra to moim zdaniem bedzie to dla niej katastrofa, biorąc pod uwagę, że jest aktywną zawodniczką. Takie spotkania należy wygrywać. Wczoraj Agnieszka poradziła w miare gładko z Martina 6:4 6:0, dziś powinna powalczyć z Polką w 1 secie na który zapewne starczy jej siły, nawet przy porażce, kolejne powinny stać się łupem naszej rodaczki.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cagliari vs Napoli
Typ: Napoli over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
31 kolejka w Serie A.
Gospodarze tego meczu sa w bardzo trudnej sytuacji,wiele wskazuje na to,ze za rok zobaczymy ich w Serie B.
Na ta chwile niestety spada juz Parma,ktora mimo wielkich problemow organizacyjnych walczyla jeszcze jak mogla ostatnio,dzieki temu pokonali Udinese czy nawet Juventus 1:0.
Niestety teraz zostaly odjete im kolejne punkty,tak wiec wysilek pilkarzy poszedl na marne.
Teraz nasuwa sie pytanie kto spadnie jeszcze oprocz Parmy?
Najwieksze szanse ma Cagliari,ktore zajmuje 19 miejsce i ma tylko 21 pkt.
Do wyjscia ze strefy spadkowej potrzeba im 8 pkt.
Moim zdaniem spadna te zespoly,ktore teraz zajmuje 3 miejsca spadkowe,a wiec Parma,Cagliari i Cesena,moim zdaniem nie dadza juz rady sie utrzymac,traca juz teraz duzo punktow,a wedlug mnie takie druzyny jak Atalanta,Verona,Empoli,Udinese,Chievo czy Sassuolo sa lepszymi zespolami na ta chwile i powinni utrzymac sie bez problemu.
Cagliari nawet u siebie prezentuje sie slabo,a w przypadku druzyn znajdujacych sie na dole tabeli mecze u siebie sa kluczowe.
W tym sezonie zdobyli tylko 10 pkt w 15 meczach a to zdecydowanie za malo,bilans bramkowy 16:29,jest to zespol,ktory stracil najwiecej bramek na wlasnym stadionie w calej lidze.

Napoli z kolei przechodzilo kryzys formy ale ostatnie mecze pokazaly,ze moc powrocila.
Ostatnie dwa mecze praktycznie idealne,najpierw pewna wygrana u siebie z Fiorentina 3:0 a 4 dni pozniej ogromna niespodzianka jak dla mnie i pogrom nad Wolfsburgiem,ktory w tym sezonie gra kapitalnie zwlaszcza u siebie.
Napoli wygralo 4:1 i nikt chyba nie ma watpliwosci,ze losy awansu zostaly juz rozstrzygniete.
Teraz trzeba zrobic swoje i ograc duzo slabsze Cagliari,ktore dzis pewnie postawi autobus.
W lidze Napoli zajmuje 4 miejsce,szanse na podium raczej male,ale tuz za nimi jest Sampdoria i Fiorentina,roznica miedzy nimi to tylko jeden punkt,tak wiec rywalizacja o 4 miejsce bedzie ciekawa.

Kadra Napoli :

Rafael, Andujar, Colombo, Maggio, Mesto, Ghoulam, Strinic, Albiol, Koulibaly, Britos, Henrique, Jorginho, Gargano, Inler, Mertens, Gabbiadini, Insigne, Callejon, Hamsik, Duvan, Higuain.

Wszystkie ofensywne dziala dzisiaj zagraja,nie sadze,zeby Benitez robil jakies roszady po meczu z Wolfsburgiem,moim zdaniem Napoli pojdzie za ciosem i wygra strzelajac minimum 2 gole.
✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom