>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 19.04.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13:30
Spotkanie: Ferrer David-Wawrinka Stanislas
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Wiele jest napisane ale i ja napiszę coś od siebie.
Uwaga, uwaga podaję typ &quot;roku&quot;, jestem pewien tego typu tak samo jak pewne są wróżby popularnego wróżbity Macieja! Ten bet jest pewny tak jak to, że po nocy będzie dzień! Stawiajcie swoje całe pieniądze jakie macie na koncie w banku,w skarpetkach pochowane po szafach, ukradnijcie dzieciom ze skarbonek, a żony,dziewczyny, czy kochanki na czas trwania tego meczu wywalcie z domu! (Niestety nie można ich oficjalnie sprzedać). Ja przeznaczyłem swój cały domowy budżet, pożyczyłem od znajomych tyle ile mogłem, pożyczałem również od &quot;providentów, wongów,vivusów, żyraf czy innych kasomatów&quot; ! Wszystko postawiłem na Wawrinkę!....tak zrobiłbym gdybym był kompletnym kretynem, a na serio napiszę tak:
Co roku my typerzy ględzimy pod nosem to,że Ferrer ma swoje lata i lada moment będzie kończył karierę,a chłop mimo, że nie jest już młodocianym graczem radzi sobie wyśmienicie w kolejnym sezonie. Mamy mniej więcej połowę kwietnia,a Hiszpan z rozegranych 28 spotkań ma wygrane 22. Z kim przegrywał? Doha z Brandsem 6:4,7:5; Auckland z Lu 6:4, 7:6; AO-ćwierćfinał z Berdychem 6:1, 6:4, 2:6, 6:4; Rio de Jenerio z Dolgopolovem (finalistą); Miami z Nishikorim 7:6, 2:6, 7:6 oraz Acapulco po kreczu z Anersonem. Podsumowując to wszystko to wyniki ma bardzo dobre,ponieważ początek sezonu to zawsze wielka niewiadoma. Jak wiemy David gra bardzo siłowy tenis i dzięki płaskim zagraniom pokonał Nadala,któremu zawsze sprawiały takie zagrania kłopot np. w tum turnieju z Gabashvilim, Indian Wells ze Stepankiem czy Dolgopolovem, w 2013 porażka z Del Potro, tracenie seta na French Open z Brandsem i mogę wiele takich jeszcze przypadków podać,ale mniejsza z tym. Ferrer zagrał bardzo dobrze,a Rafa przeciętnie,mimo wszystko gratuluję zwycięstwa starszemu z Hiszpanów. Wawrinka, facet z talentem który już udowadniał nam to nie raz. Szwajcar jest w szczytowej formie, plasuje się na 3 miejscu ATP. Wszyscy kumaci wiedzą,że Stan jest tegorocznym triumfatorem AO,lecz po tym wielkim szlemie miał zniżkę formy. Indian Wells porażka w bardzo marnym stylu z Andersonem 7:6, 4:6, 6:1; w Miami z Dolgopolovem 6:4, 3:6, 6:1; sensacyjna porażka w Devis Cupie z Golubevem 7:6, 6:2, 3:6, 7:6. Czym było to spowodowane? Nie wiemy, możemy tylko się domyślać. W Monte Carlo gra FENOMENALNIE ! Łykną Cilica jak bocian małą,zieloną żabkę 6:0, 6:2 później odpoczął dłużej,ponieważ walkower z Almagro i wczoraj pokonał Raonica 7:6, 6:2. H2H 8:5 na korzyść walczaka Davida, tylko o ile Ferrer w miarę gra taki sam tenis to u Wawrinki mamy wielki progres, więc nie sugeruje się historią spotkań zbytnio. Dzisiaj będzie inna gra dla Ferrera niż wczoraj,to nie będą rotacje,mega bomby, będzie miał mniej czasu. Summa summarum, moim zdaniem Szwajcar pokona Ferrera.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Urugwaj Primera Division
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Sud America - River Plate
Typ:
Sud America DNB
Kurs:
2.00 ➤ stake 10/10 !!!
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Ja tu gram grubo tak więc u mnie stake 10/10. W tym spotkaniu drużyna przyjezdnych
bez takich graczy jak :
Pierwszy bramkarz Damián Frascarelli 25/0 (kontuzja), obrońca Claudio Herrera 12/0
(zawieszenie), obrońca Hamilton Pereira 22/4 (zawieszenie), obrońca Gabriel Marques 20/1
(kontuzja), pomocnik Fernando Gorriarán 10/0 (zawieszenie), pomocnik Martín
Alaniz 22/3 (zawieszenie), oraz napastnicy Jonathan Ramírez 8/3 (kontuzja),
Sebastián Taborda 16/7 (kontuzja).
Jest to ośmiu regularnie grających zawodników dla tej drużyny, gdzie większość z nich
to podstawowa 11-stka. W drużynie gości między słupkami stanie 20-letni goalkeeper
Olveira 0/0, ogółem trener drużyny gości zrobi ogromną rotacje w składzie. Drużyna
River Plate w ostatnim spotkaniu przeciwko Juventud przegrała 3:1, gdzie ta drużyna
plasuje się w tabeli bardzo nisko. River w tym meczu złapało uwaga 4 żółte kartki ! :
http://pl.soccerway.com/matches/2014/04/13/uruguay/primera-division/club-atletico-juventud/ca-river-plate/1652960/
- Szczerze mówiąc to kusi mnie na czysto zagrać ale kurs na DNB jest znakomity ! Warto tu
zachować ostrożność z racji tego że ligi Ameryki Południowej to homo-niewiadomo. ✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Monte-Carlo
Godzina:
13:30
Spotkanie:
Ferrer D. - Wawrinka S.
Typ:
Ferrer D.
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Lepsze wrażenie zrobił na mnie David Ferrer w meczu z Nadalem niż Wawrinka z Raonicem. Hiszpan pomimo bardzo słabej dyspozycji Nadala zagrał bardzo ambitne spotkanie i dobrze przyśpieszał grę podczas dłuższych wymian. Do tego warto dodać, że był precyzyjny w swoich uderzeniach, bo bardzo często grał ryzykowanie.
H2H 8:5 na korzyść Davida. Nie ma co się oszukiwać, ale Raonic to nie &quot;ściana&quot; aka Ferrer. Spotkanie powinno być zacięte, a moim zdaniem Wawrzyn gra na swoim najwyższym poziomie tylko na Wielkich Szlemach, a dokładnie to mam tu na myśli Australian Open i US Open. Tak przynajmniej było rok temu, a poza tymi wielkimi turniejami, nie osiągnął już aż tak dobrych wyników.
⛔100
 
V 0

venoms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1.Rosja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Machackala-St.Petersburg
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Mecze pierwszej drużyny z ostatnią lubią płatać figle lecz dzisiaj powinien być mocnym faworytem Petersburg który utrzymuje passę 4 wygranych w lidze z dorobkiem 14/5 .
Machackala ostatni mecz u siebie wygrała wysoko 4:0 lecz w całym sezonie w 25 spotkaniach ustrzeliła tylko 20 bramek dzięki czemu traci 11 pkt do bezpiecznej strefy .
✅55
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -&gt; Anglia-&gt; Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - Southampton
Typ: Aston Villa (Remis=Zwrot)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Z racji tego, że sezon dobiega i wiele drużyn gra ponad własne umiejętności by tylko utrzymać się w lidze to szukam właśnie takiego meczu jak ten.
Sytuacja Aston Villi jeszcze nie dawno była spokojna i uregulowana, nikt tutaj nie miał nawet myśli o tym że AV mogłoby spaść do niższej ligi. Jednak seria 4 meczy bez punktów spowodowała, że już tylko mają 4 pkt przewagi nad miejscem spadkowym. Widać jak te drużyny z dołu tabeli walczą o utrzymanie, dobrym przykładem jest Crystal Palace, który prawdopodobnie przyczyni się do mistrzostwa Liverpoolu kradnąc punkty Chelsea, potem niszcząc marzenie Evertonu na grę w LM. Pamiętam jak swego czasu Wigan pod koniec sezonu niszczył wszystkie drużyny pod koniec sezonu by tylko się utrzymać. Wracając do Aston Villi i ich słabej serii w ostatnich spotkaniach. AV to niestety jedna ze słabej grających drużyn w lidze jeśli chodzi o spotkania na własnym boisku. Dużym ubytkiem drużyny gospodarzy jest brak Benteke i Libora Kozaka. W drużynie Southamptonu do bramki wróci dzisiaj prawdopodobnie Artur Boruc i jest to niewątpliwe duże wzmocnienie ponieważ zastępujący go Gazzaniga spisywał się poniżej oczekiwań. W meczu z City wypadł także Jay Rodriguez. Liczę dzisiaj na dobry występ Delpha i Agbonlahora. Ubezpieczam się Remisem zwrotem bo z Southamptonem nie będzie tutaj łatwo.
ZWROT
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - WTA Marakesz Qual 19.04.2014 godz. 14:00
Wydarzenie: Renata Voracova - Zarah Razafimahatratra
typ: Renata Voracova wygra 2:0
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj moja propozycja z pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju WTA w Marokańskim Marakeszu pomiędzy Czeszką Renatą Voracovą (176.WTA), a zawodniczką Madagaskaru Zarah Razafimahatratra (672.WTA). Moją zdecydowaną faworytką tego spotkania jest bardziej doświadczona rozstawiona w kwalifikacjach z numerem 7 Czeszka, która powinna sobie poradzić bez problemu z zawodniczka Madagaskaru, która gra w tych kwalifikacjach dzięki dzikiej karcie. Voracova w tym sezonie gra w kratkę, potrafiła dojść do finału ITF-u we Francji czy półfinału w brytyjskim Nottingham, ale też zdarzały jej się wpadki i odpadanie w pierwszych rundach choćby w niedawnym turnieju w Katowicach gdzie odpadła z bardzo słabą zawodniczką 8 setki rankingowej. Ale mimo wszystko uważam, że jej przeciwniczka która jeszcze w karierze nie wygrała z zawodniczką tak wysoko plasującą się w rankingu nie powinna sprawić jej żadnych problemów. Razafimahatratra w tym sezonie grała jedynie w 5 turniejach rangi ITF rozgrywanych w tym samym mieście a mianowicie w egipskim Sharm El Sheikh i mimo tego, że przeciwniczki które stawały na jej drodze to albo nie splasowane w ogóle w rankingu WTA, albo zawodniczki okolicy tysięcznego miejsca to zaliczyła tylko 2 ćwierćfinały. Potrafiła np przegrać niecały miesiąc temu z brytyjką Ebden (1100.WTA) i to w stosunku 1:6,2:6. Zawodniczka ta jest o wiele mniej ograna, a forma też pozostawia wiele do życzenia dlatego proponuję typ na zwycięstwo Voracovej bez straty seta. Zachęcam do swojego typu.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Tenis puchar federacji
spotkanie Petra Kvitova - Camila Giorgi
typ Petra Kvitova 2:0
kurs 2.24
bukmaher Betfair
Analiza krótka bo mecz juz za niecałe pół godzinki.Faworytem według bukmacherów dużo starsza i dużo bardziej doświadczona Kvitova, kurs na jej win 1.45 dla mnie troszkę mało więc typuję 2 do 0.Młoda włoszka niezle się zaprezentowała na turnieju w Katowicach, ostatnimi czasy wygrała z Suarez Navaro i z Szarapową a w finale w Katowicach po pięknym meczu uległa 2 do 1 Alize Cornet.Jednak ja dzisiaj przewiduję słapszy dzień młodej włoszki i liczę na dobry występ doswiadczonej czeszki .Doświadczenie , servis return wszystkie atuty po stronie starszej tenisistki z czech byle tylko grała skoncentrowana i równo powinno się udać .powodzenia wszystkim , typ nieco ryzykowny ale wart gry:)
✅124
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
louisarmstrong 1,4M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Nożna Premier Lague
mecz Chelsea - Sunderland
TYP Chelsea Handicap Europejscki -2
kurs 2.6
bukmacher williamhill
Dzisiaj w Londynie Chelsea podejmuje ostatni w tabeli Sunderland , który o dziwo ciut lepiej radzi sobie na wyjazdach niż u siebie.Ostatnio sunderland zremisował w Manchesterze z obywatelami 2 do 2 po niezłym meczu , więc wydaje mi się ze drugi z rzedu dobry mecz im nie wyjdzie .Chelsea druga w tabeli 2 pc za Liverpoolem i takie mecze jak ten dzisiaj powinni wygrywać , zwłaszcza że są najlepsi w Premier Lague w spotkaniach u siebie.Ja myślę że dzisiaj Chelsea zagra na 0 z tyłu jeżeli goście cokolwiek strzelą to będzie to max 1 gol.Chelse ostatnimi czasy mocno rozstrzelała się u siebie
3;0 ze Stok City , 6;0 z Arsenalem ,4;0 Tottenham , 3 ;0 z NewCastle no i tylko 1;0 z Evertonem.Myślę że prawdopodobieństwo pokrycia Handi -2 dzisiaj dość wysokie powodzenia wszystkim:)a jak będzie ?przekonam się powinien być ładny dla oka mecz:)
⛔100 / brak godziny
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Anglia
Chelsea Londyn vs Sunderland
Typ - Sunderland strzeli gola
Kurs - 2.10
B e t 3 6 5
18:30
Patrzac na miejsca w tabeli faworyt wydaje sie byc pewny,jednak dzis zapowiada sie ciekawe spotkanie na Stamford Bridge.
Chelsea :
Obecnie zajmuja wysokie 2 miejsce z 75 pkt na koncie,do lidera Liverpoolu traca 2 pkt a nad 3 w tabeli Manchesterem City maja juz 4 pkt przewagi ale jeden mecz rozegrany wiecej.
The Blues wciaz walcza na dwoch frontach,walcza o mistrzowski tytul w Premier League oraz w Lidze Mistrzów.
Ostatnio udalo sie wyeliminowac zespol PSG odrabiajac straty z pierwszego meczu i wygrywajac szczesliwie 2:0 po golu w koncowce Ba.
Awans sprawil,ze juz za 3 dni na podopiecznych Mourinho czeka bedace w znakomitej formie Atletico Madryt,mecz odbedzie sie w Madrycie.
Teraz nasuwa sie pytanie czy pilkarze beda w stanie grac na najwyzszym poziomie w koncowce sezonu bo juz po starciu z Aletico przyjdzie mierzyc sie z obecnym liderem tabeli a wiec z Liverpoolem,na Anfield Road moze wiele sie rozstrzygnac.
W ostatnich meczach oprocz wygranej z PSG 2:0 przyszly ligowe zwyciestwa ze Stoke City 3:0 i ze Swansea na wyjezdzie 1:0,warto podkreslic,ze Chelsea grala na Liberty Stadium od 16 minuty w przewadze zawodnika a zwycieskiego gola udalo sie strzelic w 68 minucie,ponownie gola strzelil Ba.
Sunderland :
Nie jest to druzyna,ktora specjalnie lubie i najchetniej widzialbym ja w Championship w przyszlym sezonie,to jednak dzis kurs na ich gola jest bardzo dobry,mimo,ze zadanie beda miec ciezkie to w tym sezonie potwierdzili juz,ze potrafia strzelac gole tym lepszym zespolom.
Obecnie sytuacja jest bardzo powazna - ostatnie miejsce w tabeli i strata 6 pkt do bezpiecznego miejsca,zespol ma jednak mecz rozegrany mniej od 3 druzyn,ktore plasuja sie wyzej od nich.
Przed Sunderlandem jest jeszcze jednak szansa na utrzymanie,czekaja ich jeszcze 3 decydujace mecze u siebie i wyjazd z Manchesterem United.
Ostatnie ich ligowe mecze to 9 spotkan bez zwyciestwa,w tym zaledwie 2 remisy i 7 porazek,w bramkach 6:20..
Ostatni mecz jednak zaskoczyl chyba wszystkich tych,ktorzy przygladaja sie Premier League,Sunderland zremisowal na Etihad z Manchesterem City 2:2 i warto podkreslic,ze gdyby nie &quot;dziwna&quot; interwencja Mannone przy strzale Nasri&#39;ego to Czarne koty wywalczylyby komplet punktow.
Sunderland strzelil nie tak dawno po bramce na Anfield czy Emirates,teraz na Etihad,wiec dlaczego nie mieliby strzelic teraz na Stamford Bridge.
Historia spotkan pokazuje,ze w tych potyczkach pada dosc spora liczba bramek,co prawda gdyby Sunderland gral na wlasnym stadionie to mialby wieksze szanse na gola wiadomo,ale nie tak dawno bo w kwietniu 2013 roku w meczu ligowym,Chelsea wygrala u siebie tylko 2:1.
Ogolnie Chelsea u siebie traci bardzo malo bramek,w ostatnich 9 meczach nie stracili nawet jednej bramki,w ostatnim meczu ze Swansea wyjazdowym rowniez zachowali czyste konto.
Duzo juz jest tych minut bez straconego gola,Sunderland z pewnoscia bardzo zmotywowany i podbudowany ostatnim remisem z City powinien powalczyc o punkty,a czy im sie to uda to juz zweryfikuje boisko.
⛔ 100 / brak godziny
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Brooklyn
Typ: Toronto -2.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: unibet
Analiza: Tegoroczne playoffy otwiera wyjątkowo wyrównana seria, bo Toronto jak i Brooklyn to drużyny mające zbliżone szanse do awansu. Teoretycznie na papierze lepiej wyglądają goście, jednak gospodarze nie raz udowodnili w sezonie zasadniczym, że potrafią grać z najlepszymi. W mojej opinii rywalizacja będzie bardzo wyrównana, Raptors są silni na własnym parkiecie i jeżeli myślą o kolejnej rundzie, to absolutnie muszą wygrać wszystko home. Z drugiej strony Nets dysponują solidnie uregulowanym składem, szeroką kadrą która będzie miała znaczący wpływ na przebieg spotkań. Co jak co ale pierwsze mecze to klucz do sukcesu, potem idzie coraz lepiej i uważam, że jeśli Toronto nie zdoła dzisiaj wygrać , to przy tak doświadczonej drużynie będzie im ciężko odrobić bilans na wyjeździe. Nie wydaję mi się, żeby do takiej sytuacji doszło. Raptors umieją wykorzystać słabości rywala wiążę się to przede wszystkim z ich zbilansowanej ekipy. Co prawda nie posiadają tak doświadczonego rosteru i długiej ławki jak rywale , lecz widać u nich ogromną chemię i konkretne dzielenie się piłką. Ze zdobywaniem punktów też nie mają problemów. Dużo będzie zależeć nie tylko od Lowry&#39;ego i DeRozana ale i Rossa, Valanciunas - generalnie całego zespołu. Jednakże ten element wydaje się dopracowany, gra zespołowa i przebojowość jest wkalkulowana w grę gospodarzy. Tak czy inaczej stawiam tutaj na Toronto, bo z pewnością nie są gorszym zespołem od Brooklynu.
⛔100
 
hyppe 1

hyppe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hamburg - Wolfsburg
Typ: Hamburg (+1)
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Hamburg walczy o utrzymanie.
Wolfsburg walczy o europejskie puchary.​
Przed nami spotkanie rozgrywane w ramach 31 kolejki niemieckiej Bundesligi. W roli gospodarza wystąpi grający zupełnie poniżej oczekiwań w tym sezonie, Hamburg. Po drugiej stronie barykady będziemy oglądać Wolfsburg. Porównując obie ekipy, w tym sezonie dzieli ich naprawdę sporo. Jeżeli chodzi o Hamburg, można chyba śmiało krzyknąć &quot;odwróć tabelę, a staną na czele&quot;. Podopieczni M. Slomka znajdują się na chwilę obecną w strefie spadkowej. Patrząc na przekrój całego sezonu, jest to niemałe zaskoczenie, ponieważ w poprzednim sezonie (2012/13) zajęli oni 7 miejsce na finiszu rozgrywek. To jednak przeszłość i dziś czas na walkę o utrzymanie się w najwyższej klasie.
Garść statystyk. Mówiąc nadal o Hamburgu: zaledwie 7 zwycięstw w 30 konfrontacjach, 6 remisów i aż 17 porażek! Warto zaznaczyć, że jest to praktycznie najgorsza defensywa w lidze. 30 meczy i aż 62 stracone bramki. Co tutaj dużo mówić - tragedia, katastrofa. Najlepszy ich strzelec (12 bramek) to Lassoga. Tyle samo oczek ma najbardziej bramkostrzelny piłkarz Wolfsburga: Ivica Olić. No to skoro była już mowa o jednych, to teraz o drugich. Garść statystyk dzisiejszych gości: 15/5/10 w 30 meczach. Patrząc na H2H obu ekip - przepaść.
Zadacie pytanie, dlaczego taki typ? Możliwe, że wynika to z tego, że nie wyobrażam sobie za bardzo najlepszej klasy rozgrywkowej bez Hamburga, dlatego myślę, że będę się zapierać rękoma i nogami przed spadkiem. Szansa jest bardzo duża i na pewno do wykorzystania. Wszystko w nogach i głowach. Warto odnotować, że wszystkie 3 ostatnie spotkania tych ekip kończyły się remisem 1:1, natomiast w 5 ostatnich meczach, padły aż cztery jednobramkowe remisy, a tylko raz udało wygrać się jednej z drużyn 2:1.
Z drugiej strony VFB walczy o europejskiej puchary. Wydaję się, że spotkanie będzie bardzo wyrównane i szykuje się cichy remis, dlatego szukam swojej szansy w typie Hamburg (+1).
⛔100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Tenis - Fed Cup
Godzina: 22:30
Spotkanie: Sloane Stephens - Caroline Garcia
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Myślę, że warto tutaj zagrać na Francuzkę, która ostatnio jest w bardzo dobrej formie, wygrała turniej w kolumbijskiej Bogocie pokonując w finale Jelene Janković, co było sporą niespodzianką. W amerykańskich turniejach na nawierzchni twardej (ten mecz także będzie rozgrywany na hardzie) pokonywała chociażby Czeszkę Koukalovą czy Amerykankę Mattek-Sands. W Acapulco także grała całkiem nieźle, tam pokonała chociażby rewelację z Australian Open - Kanadyjkę Bouchard. Tego samego nie można powiedzieć o Stephens, która po w miarę dobrej grze na kortach Indian Wells szybko odpadała z turniejów w Miami, Charleston i Bogocie. Patrząc na ostatnią formę Amerykanki moim zdaniem kurs jest przesadzony, Garcia na pewno powalczy w tym meczu a może i go wygra. ;)
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga Niemcy
Mecz: Hamburger SV - Wolfsburg Vfl
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Mecz rozpocznie się o 18.30 czyli za około godzinę. Wpadł mi w oko ten typ bo kurs całkiem dobry a sytuacja dobra do grania. Sezon w Bundeslidze się już kończy. Bayern od dawna ma mistrza a większe emocje roznoszą się raczej o to, kto utrzyma się w Bundeslidze. Jednym z największych rozczarowań obecnego sezonu jest bez wątpienia zespół Hamburgera SV. Do tej pory rozegrali 30 meczów ligowych z czego aż 17 przegrali. Nic zatem dziwnego, że w tym momencie znajdują się na dnie ligowej tabeli a konkretnie na miejscu 16, które daje im możliwość gry w barażach. Z kolei Wolfsburg to bardzo fajny zespół, który ma duże szanse na grę nawet w eliminacjach Ligi Mistrzów, gdyż od pozycji dającej grę w tych eliminacjach dzieli ich tylko punkt. Ponadto Wolfsburg to zespół ze sporym budżetem i na pewno zarząd domaga się wejścia do tych najlepszych w Europie rozgrywek. Powracając na chwilę do tematu zespołu Hambugera napiszę ich sytuację kadrową. Najlepszym zawodnikiem wydaje się być van der Vaart. Jednak dziś go nie zobaczymy na boisku podobnie jak Marcella Jansena, Milana Badelja, Zhi-Gin Lama, Maksa Beistera i Pierre’a-Michela Lasoggi. Oznacza to, że jedynie Calhanoglu może coś pokazać, bo reszta dziś nieobecna. Z kolei Wolfsburg wychodzi na ten mecz bez Diego Benaglio, Juniora Malandy i Basa Dosta. Najbardziej prawdopodobne jest to, że od pierwszych minut w koszulce Wilków pojawi się młody i zdolny Belg, Kevin de Bruyne. Ponadto dobrze sprawuje się Ivica Olić a w bramce stanie zapewne były bramkarz Greuther Fuert, Max Grun. I nie zapominajmy o wilkowym numerze 22, czyli były gracz Bayernu, Luiz Gustavo. W bramce HSV od pierwszej minuty Rene Adler. Zatem grajmy i wygrywajmy ????
✅100
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: Juventus Turyn - Bologna
Typ: Cristaldo strzeli gola
Kurs: 7,50
Bukmacher: STS
Analiza: Juventus ma już w praktyce zapewnione mistrzostwo, powinni się teraz skoncentrować na Lidze Europejskiej gdzie wiadomo finał tego turnieju będzie rozgrywany na ich stadionie - z tego powodu myślę, że nie gospodarze nie zagrają w tym meczu na 100 % żeby nie wyłapać nie potrzebnych kontuzji a wiadomo Bologna jeszcze o coś gra i nie byle o co bo o utrzymanie, a co do meczu nawet jakby tu jednak było ze 4:0 czy 5:0 dla Juve to gol dla Bolognii jest realny na te 4:1 aczkolwiek kibicuje tej drużynie Bolognii i bym wolał żeby tu się skończyło niespodziewanym 1:2. Ale zobaczy sie jak to się faktycznie skończy ale z kolei jak juz twierdze że gol dla Bolognii jest możliwy to myślę że strzeli go Cristaldo właśnie - ostatnie dwa trafienia zaliczył w Turynie tyle, że w meczu z Torino a nie Juve xD ale możliwe że dobrze sie czuję w tamtych stronach, i koledzy będa do niego słac dużo piłek - warto to myślę sprawdzić i zaryzykować taki typ.
⛔ 100 / bukmacher
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Ligi Francuskiej
Spotkanie: PSG - Lyon
Godzina: 21:00
Typ: Liczba punktów karnych uzyskanych przez gości: Over: 20.5
Bukmacher: UNIBET
Analiza:

Finał Pucharu Ligi Francuskiej. Dla większości kibiców oczywiste jest że pewniakiem do zgarnięcia trofea jest ekipa PSG, jednak kilka dni temu przegrali oni w starciu ligowym właśnie z ekipom z Lyonu 1:0. Za pewne to PSG od początku spotkania będzie prowadziła grę, które ma w swoim składnie o wiele lepszych zawodników. Dla tego właśnie zdecydowałem się postawić ten typ, aby on był na plus Lyon potrzebuje 3 żółtych kartek lub jednej czerwonej(ż.kartka - 20 pkt, cz-25.) Piłkarze Lyonu w lidze plasują się dopiero na piątej pozycji, mają bardzo małe szanse aby zająć miejsce na podium. Olympique nie gra już też ani w Pucharze Francji, ani Lidze Europy, tak więc jedyna szansa na trofeum w tym sezonie to właśnie dzisiejszy finał, jestem pewien że mecz będzie pełny walki ze strony Lyonu, tak więc spodziewam się dużo kartek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom