>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.04.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13.45
Spotkanie: Tottenham - Fulham
Typ: x/1
Kurs: 4.79
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Tottenham u siebie zagra dzisiaj z Fulhamem. Koguty zajmują 6 pozycję w tabeli z dorobkiem 60 pkt. Szóste miejsce to ostatnie premiowane występami w Europejskich Pucharach. Fulham walczy o utrzymanie - zajmuje 18 pozycję i zgromadził do tej pory 30 pkt. Do końca sezonu pozostały 4 spotkania. Tottenham u siebie z pięciu ostatnich spotkań wygrał 4 strzelając przy tym 10 goli i tracąc 4. Fulham natomiast w 5 ostatnich meczach wyjazdowych zwyciężył w jednym, 2 zremisował i 2 przegrał - 6 goli zdobytych i 12 straconych. Tottenham powinien to spotkanie wygrać, chociaż Fulham dzisiaj z pewnością wysoko postawi poprzeczkę. Zespól ten wygrał dwa ostatnie mecze - 1:0 z Norwich i 2:1 z Aston Villa. Bezpośrednie spotkania obu drużyn przemawiają za gospodarzem dzisiejszego spotkania - wygrał 7 z 10 ostatnich meczy tych zespołów. Koguty do tej pory w rozgrywkach Premier League remisowały 16 razy do przerwy czyli średnio w co drugim spotkaniu. Fulham do przerwy remisował 19-sto krotnie. Gram dzisiaj remis do przerwy i zwycięstwo gospodarza w całym spotkaniu.
✅379
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
w@ski 2

w@ski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brooklyn Nets @ Toronto Raptors
Typ: Brooklyn Nets
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:Witam wszystkich, jest to moja pierwsza analiza. No więc do rzeczy. W końcu to na co wszyscy czekali, start play-offów. Trzecia drużyna konferencji wschodniej przeciwko drużynie szóstej. Młodość z Toronto przeciwko doświadczeniu z Brooklynu. Toronto jest drużyną która początkowo miała być nastawiona na przebudowę i tankowanie. Pozbyto się wielu zawodników z dużymi kontraktami za słabizny + picki. Z czasem odkryto jednak potencjał jaki miała ta (mówiło się, że jedna ze słabszych ekip ze znikomymi szansami na PO) drużyna. Chłopaki cieszyli się grą, skończyli na 3 miejscu (duuuuże zaskoczenie patrząc na skład). W Brooklynie mamy paru zawodników z doświadczeniem mistrzowskim, drużynę gwiazd która dokładnie zaplanowała i chciała skończyć na tym 6 miejscu (spotkanie w drugiej rundzie z mistrzami ale to nie o tym). W bezpośrednich pojedynkach w tym sezonie jest remis (2-2). Przez ostatni tydzień Brooklyn dawał wypoczywać w mniejszym lub większym stopniu swoim weteranom i gwiazdom, grali na luzie, odpuszczali i przegrywali (nie patrzmy także na ostatnie pojedynki tego zespołu, przegrywali poprzez założenia taktyczne, potrzebowali tego miejsca). Toronto praktycznie do samego końca walczyło o utrzymanie na tym jakże wysokim miejscu. Trochę się rozpisałem także do konkretów, jak już mówiłem Toronto ma skład młody, bez większego doświadczenia mistrzowskiego czy play-offowego. Cieszą się grą, ale nie mają odpowiedniego doświadczenia. Brooklyn natomiast tego doświadczenia posiadam aż zanadto. Toronto ma przewagę własnego parkietu ale wydaję mi się, że przy wypoczętym, pełnym sił i doświadczenia Brooklynie powinni ulec.
Podsumowując idę za Brooklynem który według mnie ma naprawdę duże szanse na steal tego meczu. Wiem, że analiza może pozostawiać wiele do życzenia (w końcu moja pierwsza) ale mam nadzieję, że aż tak źle nie jest ;).
✅110
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2014
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Ronnie O&#39;Sullivan v Robin Hull
Typ: Robin Hull(+6.5)
Kurs: 1.73
Bukmacher:
sportingbet
Analiza: Gdyby Ronnie nie nazywał się O’Sullivan, to można by mówić, że nie miał szczęścia w losowaniu. Hull w kwalifikacjach zaprezentował się chyba najlepiej z wszystkich, punktował jak top16 i w żadnej rundzie nie miał większych problemów, a startował przecież od samego początku. Oczywiście Rakieta to inna bajka nawet dla topu rankingu, ale mam wrażenie, że to może być całkiem dobry mecz. Dobre przetarcie dla faworyta, bez zagrożenia niespodzianką, ale z obietnicą solidnego oporu ze strony rywala. Hull to przecież nie debiutant, przed kilkunastoma laty zawodnik top32 z realnymi szansami na top16, zadebiutował w MŚ i potem długoletnie perypetie zdrowotne, który zastopowały obiecującą karierę. W ubiegłym roku wrócił do poważnej gry, w świetnym stylu wygrał ME w Zielonej Górze, a teraz zaczyna wracać na swoje miejsce w tourze. Oczywiście z takim rywalem na wiele szans liczyć nie może, ale jeśli Rakieta w MŚ miałby mieć w ogóle jakieś rozkojarzone momenty to na początku turnieju, a biorąc pod uwagę dobrą formę Hulla, to będzie potrafił wykorzystać wszelkie prezenty Ronaldo, a wtedy 4 frejmy nie wyglądają jako mission impossible. Przynajmniej dla mnie.
✅73
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni - Play Offy
Godzina: 16:30
PSG Handball - Veszprem
Typ: PSG
Kurs: 1.87
Bukmacher: Betclic



Spory wybór na dziś, wybrałem wg. mnie oczywiście jedno z najpewniejszych typów tego dnia, Paryski klub będzie walczyć o Final Four, po pokonaniu Gorenje Velenje czeka ich tym razem dużo trudniejsze zadanie. Veszprem to pogromcy Wisły Płock, niestety naszej drużynie nie udało się pokonać węgierskiego klubu jednak pozostawili po sobie dobre wrażenie, najpierw wygrywając u siebie 34-33 a poźniej przegrać różnicą tylko 5 bramek. Kursy na PSG są mocno zawyżone i spodziewam się że będą spadać, jest to drużyna na chwile obecną silniejsza, i to oni bardziej zasługują na najlepszą czwórkę ligi mistrzów. Takie rozgrywki rządzą sie swoimi prawami, ale zauważyłem że na tym poziomie gdzie już żadna z drużyn nie odstaje poziomem, zazwyczaj górą wychodzą gospodarze, myślę że tym razem będzie podobnie, można to wywnioskować między innymi po ostatnich meczach PSG u siebie, w lidze mistrzów ostatni raz przegrali z Barceloną, ale było to 10.2013 r. Liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Catania - Sampdoria
Typ: remis lub Sampdoria wygra ( czyli x2 )
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z Włoskiej ligi a dokładniej pojedynek pomiędzy Catania a Sampdoria ;) Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości. Gospodarze teoretycznie walczą cały czas przed spadkiem ale coś nie zbyt dobrze im to idzie. Ostatnie 5 meczy to 5 porażek. Do końca sezonu zostało 5 meczy a przed nimi jeszcze pojedynki z takimi zespołami jak Roma, Atalanta czy tez Verona. Z całym szacunkiem ale widzę już bardzo nikle szanse przed uratowaniem się od spadku zespołu Catani tym bardziej jak się wygrywa tylko 4 meczy na 33 w lidze.. Sampdoria natomiast to średniak Włoskiej ligi, zajmuje 12 miejsce ich 5 ostatnich meczy to 2 wygrane, 2 porażki ( z zespołami bardzo ciężkimi takimi jak Inter i Lazio ) i jeden remis ( z Fiorentina ) . Ich gra może cieszyć , są bardzo ciężkim przeciwnikiem który stwarza sobie bardzo często sytuacje bramkowe . Kurs na gości bardzo kuszący więc ani chwili dłużej się nie zastanawiam !! typuje bezpiecznie : remis lub wygraną Sampdorii po kursie 1,72 ???? Ale polecam także odważniejszym przyjrzeć się temu spotkaniu i zagrać na czysta dwójkę po kursie 3,50 chociażby za jakieś groszaki ????
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska III Liga
Godzina: 13.00
Spotkanie: Ruch Chorzów II-Swornica Czarnowąsy
Typ: wygra ruch Chorzów II
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Faworytem dzisiejszego spotkania jest bez dwóch zdań Ruch Chorzów II. Swornica Czarnowąsy zajmuje 6 miejsce ( 12 drużyn) i nie jest to zły wynik, lecz do rundy wiosennej przystąpili z problemami kadrowymi. I tu cytuje „Odeszli z drużyny 20-letni pomocnik Krzysztof Meryk i doświadczony 30-letni obrońca Piotr Michoń - wylicza Andrzej Polak. - Do Olimpii Lewin Brzeski wrócił 19-letni Bartłomiej Niemiec, a jego rówieśnik z 1994 rocznika Mateusz Wiśniewski nie wznowił treningów. Do powrotu do TOR Dobrzeń Wielki przymierza się 18-letni napastnik Tomasz Komor. Do tego wolną rękę w poszukiwaniu klubu dostał 22-letni Paweł Słonecki i jego brak na treningach jest dla mnie zrozumiały. Niestety nie spodziewałem się, że treningów nie podejmą zimą: 25-letni pomocnik Michał Bednarski, jego rówieśnik z 1989 rocznika Błażej Wróbel i 22-letni Piotr Kurc. Rozmawiałem z nimi i ich nieobecność traktuję jak &quot;policzek W naszej sytuacji finansowej na wielkie transfery nie ma się, co nastawiać „ I runda wiosenna faktycznie jest jak na razie w wykonaniu Swornicy dość słaba, 2 porażki 1 remis oraz zwycięstwo z Start Namysłów, które ma dość spore problemy. Ruch Chorzów II w tym czasie zanotował 3 zwycięstwa i 1 remis. W wygranych meczach Ruch dosłownie nokautował przeciwników wygrywając dwa mecze po 3-0 oraz jeden 5-1. Dzisiaj w meczu z Swornicą ma wystąpić dość mocna kadra. I tu cytat z oficjalnej strony klubowej „Wielkanocny prezent w postaci dłuższego weekendu wolnego od zajęć nie dotyczy jednak wszystkich zawodników I zespołu. Część z nich wystąpi w sobotnim spotkaniu drużyny rezerw, która jutro podejmie na Stadionie przy Cichej Swornicę Czarnowąsy”
⛔100
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna | Japonia J-League |
Godz. 9.00
Spotkanie - Gamba Osaka : Omiya Ardija
Typ - Gamba Osaka powyżej 2.5 gola
Kurs - 3.80
Bukmacher - Sportingbet
Analiza :
Na dziś znowu wybieram spotkanie z udziałem Gamby Osaka , tym razem to spotkanie w ramach 8 kolejki J-League , jak pisałem już we wcześniejszych dwóch analizach na temat Gamby to potwierdza się chyba to że zespół wreszcie zaczął strzelać bramki ostatnio w ramach Pucharu Ligi Osaka grała mecz wyjazdowy z Sagan Tosu i chłopaki wygrali 2:0 natomiast jeżeli chodzi o ostatni pojedynek w lidze to także mecz wyjazdowy z Cerezo i wynik 2:2 tak więc liczę na ich gole w dzisiejszym pojedynku z Omiyą z którą w/g H2H gra im się całkiem dobrze i tak ogólne 17 meczy i bilans 10-1-6 no i gole 33:19 a u siebie 6-0-2 i br. 20:9 tak więc widać że Gamba sporo tych goli umieściła w bramce Omiyi , w tabeli obie ekipy są koło siebie gospodarze miejsce 15 z bilansem 1-3-3 i gole 5:8 natomiast goście miejsce wyżej bo 14 z bilansem 2-1-4 i popatrzmy na gole 11:14 co pokazuje że obrona u gości nie zbyt szczelna dlatego liczę na parę goli ze strony gospodarzy bo wyniki jakie tu padały 3:1 , 4:1 czy nawet 5:1 , osobiście liczę na 3 gole po super kursie !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina:
16:00
Spotkanie: Nottingham - Birmingham
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza: Końcówka sezonu w angielskiej Championship. W jednym z dzisiejszych spotkań zagrają Nottingham z Birmingham. Gospodarze tego spotkania zajmują bezpieczne miejsce w środkowej części tabeli. Jednak ich passa jest fatalna. W ostatnich dwunastu ligowych spotkaniach nie zaznali smaku wygranej. Zremisowali pięć spotkań i ponieśli siedem porażek. Ostatni wygrany mecz zanotowali jedenastego lutego i to na wyjeździe. Na swoim stadionie ostatnia wygrana miała miejsce na samym początku lutego. Goście z kolei cały czas walczą o utrzymanie się na zapleczu angielskiej Premiership. Mają na dzień dzisiejszy trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Tak więc cały czas muszą walczyć o cenne punkty. W tym spotkaniu jednak moim zdaniem zostanie przerwana fatalna niemoc w wykonaniu piłkarzy Nottingham i to oni zgarną komplet punktów w tym spotkaniu.
✅91
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Polska I Liga
Godz. 12.30
Spotkanie: Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę - TAK
Kurs : 2.10
Bukmacher : bet365
Analiza :
Spotkanie na szczycie Polskiej pierwszej ligi. Liderujący Górnik Łęczna zmierzy się dziś na własnym stadionie z viceliderem GKS-em Bełchatów. Moim typem na to spotkanie jest zdobycie bramek przez obie drużyny. Jest to kluczowe spotkanie w kontekście walki o awans, w walce tej liczą się obi te drużyny + Arka Gdynia. Żadna z drużyn nie będzie grała tu na remis bo taka gra premiowała by trzecią drużynę tabeli. Skoro obie drużyny będą grały o pełną pule oznacza to ofensywne akcje i szansę bramkowe - na co liczę. Dzis na boisku zobaczymy trzecią i czwartą ofensywe ligi oraz najlepsze dwie obrony ligi można by z tego wnioskować, że w ich spotkaniach nie będzie padać za dużo bramek ale Bełchatów w ostanich 4 spotkaniach tylko raz miał czyste konto natomiast Górnik Łęczna dwa razy. Gospodarze na własnym stadionie byli w stanie stracić dwie bramki z ostatnim Okocimskim więc tacy gracze jak bracia Mak czy Wacławczyk na pewno są w stanie pokonać bramkarza z Łęcznej. Po drugiej stronie boisko zagrożenie będą stanowić Zwoliński i Bonin. Spotkanie zostanie rozegrane o 12.30 w Wielką Sobotę może w wielu ligach nie miało by to znaczenia ale w polskiej jeszcze dodatkowo I lidze na pewno odbije się to na troche luźniejszej grze, która będzie prowadziła do łatwiejszego dostawania się pod bramkę przeciwników a co za tym idzie zwiększą się szanse na gole ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Korea Południowa 1
Jeonnam - Jeonbuk
Over 3.5 gola
4.33
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy Republiki Korei Południowej. W 9 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą drużyna Jeonnam i Jeonbuk. Gospodarze po 8 meczach plasują się na 3 pozycji w tabeli, a goście są tuż za nimi. W dzisiejszym pojedynku między tymi dwoma azjatyckimi klubami typuję na powyżej 3.5 gola.
Po pierwsze bezpośrednia rywalizacja między tymi klubami przynosi często wysokie wyniki. Ostatnie mecze między tymi zespołami kończyły się rezultatami takimi jak 2:2, 2:3 czy 3:1. W obecnym sezonie w 8 meczach gospodarze zanotowali 2 razy over 3.5 gola, a goście zaliczyli 1 wynik 4 bramkowy lub wyższy. Dzisiaj moim zdaniem gospodarze będą przeważali i od początku zaatakują podmęczone Jeonbuk (drużyna ta gra lidze krajowej i w azjatyckiej lidze mistrzów). Mój typ na to spotkanie to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
⛔100
 
K 0

kodziro45

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Polska I Liga
Godz. 12.30
Spotkanie: Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę - TAK
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Spotkanie na szczycie Polskiej pierwszej ligi. Liderujący Górnik Łęczna zmierzy się dziś na własnym stadionie z viceliderem GKS-em Bełchatów. Moim typem na to spotkanie jest zdobycie bramek przez obie drużyny. Jest to kluczowe spotkanie w kontekście walki o awans, w walce tej liczą się obi te drużyny + Arka Gdynia. Żadna z drużyn nie będzie grała tu na remis bo taka gra premiowała by trzecią drużynę tabeli. Skoro obie drużyny będą grały o pełną pule oznacza to ofensywne akcje i szansę bramkowe - na co liczę. Dzis na boisku zobaczymy trzecią i czwartą ofensywe ligi oraz najlepsze dwie obrony ligi można by z tego wnioskować, że w ich spotkaniach nie będzie padać za dużo bramek ale Bełchatów w ostanich 4 spotkaniach tylko raz miał czyste konto natomiast Górnik Łęczna dwa razy. Gospodarze na własnym stadionie byli w stanie stracić dwie bramki z ostatnim Okocimskim więc tacy gracze jak bracia Mak czy Wacławczyk na pewno są w stanie pokonać bramkarza z Łęcznej. Po drugiej stronie boisko zagrożenie będą stanowić Zwoliński i Bonin. Spotkanie zostanie rozegrane o 12.30 w Wielką Sobotę może w wielu ligach nie miało by to znaczenia ale w polskiej jeszcze dodatkowo I lidze na pewno odbije się to na troche luźniejszej grze, która będzie prowadziła do łatwiejszego dostawania się pod bramkę przeciwników a co za tym idzie zwiększą się szanse na gole

Wacławczyk, Bonin i Zwoliński prawdopodobnie nie grają. Poza tym nie zgodzę się ze Łęczna zagra ofensywnie. Ale oczywiście typ prawdopodobny
powtórzony typ
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Tottenham - Fulham
Typ: over 3.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kolejny bardzo ważny mecz dla Fulham w walce o utrzymanie Premier League w tym sezonie. Po dwóch zwycięstwach nad Aston Villa i Noriwch Fulham jest już tylko 2 punkty od bezpiecznej strefy, choć trzeba to napisać, dziś o kolejny dobry wynik będzie bardzo ciężko, bo ekipa z Craven Cottage przyjeżdża na White Hart Lane i to Tottenham jest tutaj zdecydowanym faworytem.
Ja postanowiłem natomiast zagrać nieco inaczej, a mianowicie over 3.5 bramek. Tottenham w ostatnim czasie wyrasta nam na jeden z bardziej overowych drużyn i to nie tylko w lidze. W ostatnich 10 meczach (licząc wszystkie rozgrywki) w, aż 8 spotkaniach notowaliśmy overy 3.5, jedynie w starciach z Arsenalem 0-1 i Cardiff 1-0 nie było tak wysokich overów. Ostatnie wyniki w lidze również napawają optymizmem jeśli chodzi o grę overu otóż Tottenham przegrał 0-4 z Liverpoolem, wygrał 5-1 z Sunderlandem i zremisował 3-3 z WBA.
Jeśli chodzi o Fulham to oni w ostatnim czasie nie są, aż tak overowi jak na początku sezonu, choć wciąż zdarza im się wysoko przegrywać z zespołami z czołówki, ostatnio dostali &quot;piątkę&quot; (0-5) od Manchesteru City, a i z Evertonem przegrali 1-3. Fulham w tym sezonie wszak posiada najsłabszą defensywę w lidze, do tej pory stracili 74 bramki z czego, aż 40 w meczach wyjazdowych więc w starciu z Tottenhamem raczej może być kłopot z utrzymaniem czystego konta, bo &quot;Koguty&quot; ostatnio strzelają naprawdę dużo goli.
W dzisiejszym meczu nie zagrają : Kyle Walker, Etienne Capoue, Jan Vertonghen oraz Erik Lamela w drużynie Tottenhamu, natomiast Kostasa Mitroglou i Lewis Holtby to nieobecni w drużynie Fulham. Warto jednak dodać, że do składu &quot;Kogutów&quot; wracają Michael Dawson i Roberto Soldado.
Myślę, że będzie to niezły mecz w którym kibice zgromadzeni na WHL trochę bramek zobaczą. Spodziewam się, że Tottenham głównie będzie te bramki zdobywał, ale i Fulham &quot;coś&quot; może tutaj strzelić, wszak Tottenham ostatnio nie tylko dużo goli strzela ale też sporo traci. Myślę, że over 3.5 goli w takim meczu to bardzo dobry typ i warty zagrania.
✅130
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13.45
Spotkanie: Tottenham - Fulham
Typ: żółte kartki over 3,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365To chyba trzeci typ w temacie dotyczący tego spotkania, więc nie będę się rozpisywał.
Obie drużyny mają jeszcze o co grać więc może być nerwowo. Zwłaszcza Fulham gra z nożem na gardle, bo porażka dzisiaj może ostatecznie pogrzebać szanse tej drużyny na wyjście ze strefy spadkowej.
Linia na kartki jak to w lidze angielskiej - niska. Ostatnio jednak i w spotkaniach Tottenhamu i w meczach Fulham pokazywane było sporo kartoników i myślę, że dzisiaj to będzie jedno z tych spotkań gdzie ich nie zabraknie.
Tydzień temu w spotkaniu Tottenham - WBA 6 kartoników. Mecz skończył się remisem. Dzisiaj stawiam na wynik na styku, ciężko mi zdecydować w którą stronę, więc stawiam że będą trzeszczały kości ;)
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2014
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ali Carter v Xiao Guodong
Typ: Ali Carter
Kurs: 1.57
Bukmacher:
Bet365
Analiza: Pierwsze co się rzuca w oczy to doświadczenie,a w zasadzie jego brak po stronie Chińczyka. Dla Xiao będzie to debiut w MŚ. W związku z tym będzie na nim ciążyła presja i towarzyszyć mu będą spore nerwy.
Carter to dalej stosunkowo młody zawodnik,ale już niezwykle doświadczony i ograny.
Zatem przewaga Anglika powinna być widoczna przede wszystkim w pierwszej mini sesji spotkania.
Ali czym bliżej MŚ tym poprawia swoją dyspozycję. Bardzo udany turniej China Open pozwala mu myśleć o dobrym występie w Crucible.

Xiao bardzo pewnie awansował do turnieju głównego ogrywając swojego rodaka Li Yana (10-1). Zaprezentował dobrą formę i swoje znakomite umiejętności przede wszystkim w budowaniu brejka.
W ostatnim czasie przybliżył się do ścisłej światowej czołówki,ale dalej mu sporo brakuje. W tym sezonie zwycięstwa nad Ebdonem,Maguire i Markiem Davisem to cenne wyniki,ale dużo częściej w pojedynkach z najlepszymi Xiao ponosi sromotne porażki.

Carter to bardziej kompletny zawodnik. Ma dobrze zrównoważoną grę ofensywną i taktyczną. Potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji. Xiao to wielki talent,ale dalej przed nim dużo pracy. Jego gra taktyczna pozostawia wiele do życzenia. Myślę,że doświadczenie bardzo pomoże Carterowi w szarpanych i taktycznych frejmach i to on awansuje do następnego etapu rywalizacji.
✅57
 
K 48

kamiloski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Udinese- Napoli
Typ: under 2.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj gram under. Przyznaje się, że grając ten typ kieruje się głównie statystykami. Udinese u ostatnich 5 meczach u siebie zagrało under 2.5.Napoli na wyjeździe w tym sezonie nie zachwyca, dlatego spodziewam się, że ten mecz może rozstrzygnąć jedna bramka zdobyta przez która z zespołów.Ostatni mecz Udinese z Napoli na Fruli zakończył się wynikiem 0:0.
✅88
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, I Liga Polska
Godzina: 12:30
Spotkanie: Gónik Łęczna - GKS Bełchatów
Typ: over 1.5
Kurs: 1.50
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:
Nie spodziewałem się aż tak wysokiego kursu na to że w tym meczu będzie więcej niż jedna bramka. Jest to mecz dwóch pierwszych drużyn I ligi, którym bardzo zależy na awansie do Ekstraklasy. Myślę że może być w tym meczu remis, lecz na pewno nie bezbramkowy. W tabeli over 1.5: Łęczna: 18 na 24 , Bełchatów: 16 na 24. Ostatnie spotkanie tych drużyn wynik 1:1.
✅50
 
M 21

makcziken

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Parma - Inter
Typ: Parma
Kurs: 2,45
Bukmacher: bwin
Analiza:
Ostatnio obydwie drużyny grają dość słabo. Na 5 ostatnich kolejek po jednym zwycięstwie i po odpowiednio 1 i 3 remisach. Co więcej Inter w dalszym ciągu nie jest jeszcze dobrym kolektywem, czego nie można powiedzieć o Parmie. Ostatnie zwycięstwo Parmy (również przeze mnie obstawione - z Napoli) tylko pozwala patrzeć optymistycznie. Dodatkowo Parma u siebie niesiona dopingiem spina się zawsze na mocne zespoły i często urywa im punkty. Jest to typ dość ryzykowny, bo wiadomo, że Inter może mieć swój dzień, ale prędzej by się to stało gdyby grali u siebie, a nie na wyjeździe. Myślę, że warto zaryzykować.
⛔100
 
R 11

rafalex91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1. liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Znojmo - Banik Ostrava
Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: betclic
Analiza: Dziś w ramach dwudziestej piątej kolejki czeskiej 1. ligi piłkarskiej znajdujący się na 13. pozycji zespół Znojmo podejmie na własnym stadionie ostatnią drużynę tych rozgrywek - Banik Ostrave. W swoich poprzednich meczach ligowych obie drużyny nie zachwyciły, o czym może świadczyć fakt, że gospodarze w ciągu pięciu ostatnich starć zgromadzili zaledwie dwa punkty, natomiast goście o jeden więcej. Nie ulega wątpliwości, że zarówno jedni, jak i drudzy bronią się przed spadkiem. Na pewno każda z ekip marzy o jakże cennych trzech punktach, które zbliżyłyby do utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej w tym kraju. Ja jednak przewiduje w tym meczu remis, zwłaszcza, że zarówno zespół gospodarzy, jak i gości to drużyny, które w tym sezonie najczęściej dzielą się punktami ze swoimi rywalami. Warto też dodać, że poprzednie spotkanie obu ekip zakończyło się właśnie wynikiem remisowym. Oby tak było i dziś. Powodzenia.
⛔100
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - MS 2014
Godzina:
15:30
Spotkanie: Shaun Murphy v Jamie Cope
Typ: Shaun Murphy -2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Shaun Murphy radzi sobie srednio jak na Siebie, miewal lepsze sezony. Jamie w tym sezonie to wrak snookerzysty, nie gra praktycznie nic - zazkoczeniem dla mnie jest jego przebrniecie przez kwalifikacje.
Roznica w umiejetnosciach pomiedzy zawodnikami zarowno w tym sezonie jak i ogolnie jest kolosalna.
Murphy wbil w karierze 301 setek i jest 8. w rankingu, przede wszystkim osiagnal zwyciestwo w World Open i polfinal The Masters. Cope jest 49. w rankingu, najdalej zabrnal w tym sezonie do 2. rundy (Welsh Open i Australian Open).
Zwyciestwo Shauna 10:7 lub wyzsze jest calkowicie prawdopodobne przy obecnej formie zawodnikow.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
19.04.2014 15:30
Piłka nożna, Bundesliga
Werder - Hoffenheim
Typ: powyżej 4,5 gola w meczu
Kurs: 3.40
Bet365
4 kolejki pozostały do końca sezonu w Bundeslidze. Hoffenheim nie grozi już ani spadek ani puchary (są na to matematyczne szanse, ale nie ma co się oszukiwać), natomiast Werder ma 7pkt przewagi nad strefą spadkową oraz 6pkt nad miejscem szesnastym, które oznacza grę w play-offie o utrzymanie. Hoffenheim to zespół grający otwartą piłkę, znani są z dobrej gry w ofensywie (66 bramek, więcej ma tylko Bayern i Borussia), ale przez tą odważną grę tracą też wiele bramek (63 bramki, najwięcej w lidze). Jest to zespół grający do przodu, w meczach z ich udziałem pada najwięcej bramek, a skoro ostatnie dwa mecze to undery śmiało można dziś myśleć o przełamaniu, są w dobrej formie nie przegrali od pięciu spotkań. Werder w formie jest dużo gorszej, bardzo słabo wygląda u nich defensywa, która już wielokrotnie bywała ośmieszana, natomiast w ofensywie też zbyt kolorowo to nie wygląda ale jeśli zagra dziś Di Santo z Elią też powinni coś strzelić. W ekipie gospodarzy Dutt będzie miał ograniczone pole manewru w pomocy, zabraknie: Junuzovicia, Ignjovskiego i Kroosa. Natomiast goście będą musieli radzić sobie bez podstawowego bramkarze Casteelsa, zmiennika w ataku Schipplocka (który zdobył dwie bramki przeciwko Werderowi) oraz Becka podstawowego obrońcy. Lekkimi faworytami w tym meczu są goście, ale powinno być to dobre widowisko ze sporą ilością bramek, w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 4:4, a w zeszłym sezonie 2:2 i 4:1 dla Werderu na wyjeździe.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom