>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.04.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar UEFA
Spotkanie: Sporting - Atletico Madryt
Typ: Radamel Falcao strzeli bramkę
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Analiza tego mojego typu na dzisiejszy wieczór jest prosta. Radamel Falcao, przychodząc do Atletico z Porto, nie ustępuję przeciwnikom na krok. W niemal każdym meczu, kiedy Atletico Madryt, gra ważny mecz strzela Falcao, bramkę na wagę zwycięstwa, a choćby remisu. Przypominając mecz z Hannoverem, w Niemczech w 90minutach popisał się pięknym wolejem pokonując tym strzałem bramkarza z Hannover 96. Dzisiaj wydaję mi się, że znowu ustrzeli, bo i Valencii zdarzało się mu trafić gola ;). Wiec i dzisiaj będzie to samo. Jest to bardzo utalentowany zawodnik, potrafi grać niezwykle głową a w dodatku, jak ma piłkę przy nodze to ciężko mu przeciwnicy zabierają.. W lidze Hiszpańskiej jest trzecim najlepszym strzelcem, z dorobkiem jak na razie 22 goli.. wg mnie jest to dobry bilans, jak na Atletico i na jego formę.. Jestem na 99% pewny, że dziś strzeli a mimo wszystko postawiłem na niego.. nie może zawieźć kibiców i mnie... Powodzenia dla stawiających!
______________________________
Jeśli ci mówię, że jestem najlepszy, myślisz że się przechwalam. Jeśli ci jednak mówię, że nie jestem najlepszy, wiesz że kłamię ;) ! POZDRO !
Nie ma takiego meczu.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwecja Superettan
Spotkanie: Osters - Angelholms
Typ: Angelholms DNB
Kurs: 2.9
Bukmacher: Expekt
Analiza:


To jest mecz dwóch kandydatów do awansu do Allsvenskan.
Osters to tej pory dwie wygrane: 1-0 poza domem z Ljungskile oraz 2-1 ze spadkowiczem z pierwszej ligi Trelleborg.
Przed sezonem trochę zmian w zespole, istotne jest tylko odejście Freddy&#39;ego Borga do Hansy,
który był podstawowym graczem pomocy oraz młody, utalentowany Emil Krafth, który wzmocnił mistrza Helsingborg.
Goście do tej pory wygrali u siebie 1-0 z Varnamo oraz zremisowali poza domem z Trelleborg 1-1.
Do Kalmar odszedł bramkostrzelny S.Andersson, pomocnik Rojas odszedł do Halmstad.
Kupiono kilku graczy,ale żaden z nich narazie nie odgrywa istotnej roli w zespole i nie jest graczem pierwszej jedenastki.
Rok temu było 2-0 dla gości, obie bramki strzelił Andersson, ale również i dziś Angelholm może wygrać to spotkanie.

⛔100
 
knrd 4

knrd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Sporting Lizbona - Athletic Bilbao H(1-0)
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Po męczarniach i szczęśliwie zwycięskim dwumeczu z Metalistem Charków, Sporting Lizbona podejmuje dzisiaj u siebie drużynę Athletic Bilbao. Baskowie przyjeżdzają do Portugalii moim zdaniem jako faworyt. Dlaczego?

Otóż :
- odprawili z kwitkiem m.in Manchester United ( u siebie 2:1, na wyjeździe 3:2 ), Schalke 04 ( u siebie 2:2, na wyjeździe 4:2 )
- na wyjazdach potrafią strzelać mnóstwo bramek ( wliczając dwumecz z Lokomotivem strzelili w 3 meczach ostatnich - 9 bramek )
- Baskowie grają bardzo mądrze taktycznie, tworzą jeden zespół bez specjalnych indywidualności.

A Sporting?
Fakt, graja juz od jakiegoś czasu swoją piłke. Uważam jednak, że zachodząc tak daleko to juz jest i tak dla nich wielki sukces. Dwumecz z Legią wygrali moim zdaniem nie zasłużenie, ok - przeszli Man City ale chyba kazdy wie z jakim nastawieniem druzyna z Manchesteru grała w tej edycji LE..

Nie odbieram oczywiście szans Sportingowi. Reprezentują juz długo solidy poziom jak i w lidze, tak i w LE. Sądze jednak, że wczesniejsze mecze wygrywali troszkę z przypadku i dzisiejszy wynik jest sprawą otwartą.

Dla Basków ten sezon jest naprawdę świetny. Dawno juz nie widzieliśmy ich &quot; w Europie &quot; tak daleko. Myślę, ze dzisiaj wykorzystaja swoja szanse i wygrają ten mecz co najmniej jedna bramka.

⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Sporting Lizbona : Ath. Bilbao
Typ - Ath.Bilbao wygra a w meczu padnie więcej niż 2.5 gola
Kurs - 4.10
Analiza :

Dziś pierwsze mecze półfinałowe w Lidze Europejskiej , ja wybieram pojedynek pomiędzy Sportingiem a Ath. Bilbao . W/g mnie wygrają goście . Ale po kolei , drużyna gospodarzy najpierw w meczach grupowych lepiej spisywała się na wyjazdach niż u siebie , na swoim terenie odnieśli jedno zwycięstwo i dwie porażki a na wyjazdach 3 wygrane . Z grupy wyszli z pierwszego miejsca potem spotkanie z naszą Legią Warszawa w 1/16 finału i choć wywalczyli awans, zaprezentowali się dosyć przeciętnie.Sukcesem jednak portugalczyków było wyeliminowanie Manchesteru Citya w ostatnim dwu meczu pokonali Metalist Charków. Mnie jednak bardziej imponuje w tych rozgrywkach Hiszpańskie Bilbao oni podobnie w swojej grupie zajęli pierwsze miejsce a ich mecze wyjazdowe to 2 zwycięstwo i 1 remis , póżniej przypatrmy się wyjazdom - wygrana na Manchester Utd 3:2 i ostatni dwu mecz z Schalke wygrana na wyjeżdzie aż 2:4 musi robić wrażenie dlatego pójdę i ja za ich ciosem i liczę że dziś pokonają Sporting wynik jaki mi przychodzi na myśl to 1:3 oczywiście dla przyjezdnych . Jak to się zakończy będziemy mogli zobaczyć wieczorem . Pozdrawiam !

⛔100
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Atletico - Valencia
Typ - 1 Draw no bet
Kurs - 1.52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza :

Valencia ostatnio rozczarowuje. Graja wręcz fatalnie. Oglądałem ich ostatni mecz z Espanyolem, gdzie zostali wręcz zmieceni z powierzchni ziemi (4-0). Nietoperze prezentowały się FATALNIE. Valencia oddała zaledwie 1 celny strzał.

Valencia ogólnie słabo sobie radzi ostatnimi czasy. Doszło do tego, że ich gra w LM została zagrożona. Dodatkowo wyjazdy mają w perspektywie całego sezonu słabe. Ostatnio wręcz tragiczne: na ostatnie 5 meczy 1-1-3! Kibice domagają się odwołania trenera. Nastroje są nieciekawe i chyba nawet wywalczenie LE nie pomoże tutaj zbytnio.

Atletico - jak większość drużyn w Hiszpanii - drużyna własnego boiska. U siebie przegrali tylko 2 mecze: z Barca 1-2, Betisem 0-2 i Realem 1-4. Mecz z Realem oglądałem. Na pewno nie zasługiwali na taki wymiar kary, dobił ich ten karny trochę z kapelusza. Oczywiście swój geniusz pokazał również Ronaldo, a takiego Ronaldo Valencia nie ma...

Reasumując: uważam, że pierwszy mecz będzie ze wskazaniem na gospodarzy, którzy grają u siebie bardzo dobrze i nie powinni tego meczu przegrać, co najwyżej zremisować. Biorąc jednak pod uwagę ostatnią formę gości to 3 punkty powinny zostać w Madrycie.

✅52
 
G 3

gregor17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Sporting Lizbona - Atletico Madryt
Typ : 1
Kurs : 2.63
Bukmacher : bet365
Analiza:
To pierwsze spotkanie obu drużyn, więc nie można przewidywać wyniku po poprzednich spotkaniach. Patrząc na grę obu drużyn w swoich ligach to ostatnio Sporting ma lepszy bilans spotkań. Jednak jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami.Swój typ uzasadniam tym, że Sporting bardzo dobrze radzi sobie w spotkaniach u siebie o czym przekonały się już m.in. Manchester City i Legia Warszawa.Myślę że spotkanie zakończy się nieznaczną wygraną gospodarzy.
Nie ma takiego meczu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
pilka nozna liga europy, 21-05, 19.04.2012, liga europejska
Sporting - Athletic Bilbao
typ; x
3.43
pinnacle
Analiza
Dzis w pierwszym spotkaniu polfinalowym, ligi europejskiej, sporting Lizbona na wlasnym stadionie podejmie druzyne Athleticu Bilbao. Dzis spotkaja sie chyba dwie najwieksze niespodzianki tegorocznych rozgrywek, bo przeciez Hiszpanie pokonali po drodze wielki zespol, Manchesteru United bez wiekszych problemow, a Portugalczycy wyeliminowali inny zespol z Manchesteru, City. Druzyna Sportingu Lizbona po przyjsciu nowego trenera gra wyraznie lepiej. Rowniez w rozgrywkach ligowych Lizbonczycy w ostatnim czasie graja duzo lepiej. W derbach Lizbonu ograli Benfike, wygrali po za tym spotkaniem trzy ostatnie mecze w rozgrywkach ligowych. Athletic Bilbao po wyeliminowaniu Manchesteru wyraznie rowniez nie zwalnia tempa. W lidze podobnie jak Sporting nie przegrali od trzech spotkan. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Schalke. Uwazam, ze hiszpanie posiadaja mocniejsza ekipe, jednak biorac pod uwage fakt, ze Portugalczycy dzis zagraja na wlasnym stadionie sadze, ze sa w stanie osiagnac remis. Sadze, ze Hiszpanie na stadionie rywala rowniez nie rzuca sie do szalenczych atakow, mysle, ze remis by ich satysfakcjonowal. Uwazam, ze najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest wynik nie rostrzygniety.

⛔100
 
K 0

kamilos968

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Atl. Madrid - Valencia
Typ: Zakład nieważny gdy mecz zakończy się remisem - 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: EXPEKT
Godzina rozpoczęcia: 21:05
Analiza:

Dziś o 21:05 rozpocznie się pierwsza runda półfinałów w Lidze Europejskiej. Na Estadio Vicente Calderón w stolicy Hiszpanii Atlético Madryt podejmować będzie także drużynę z Hiszpanii Valencię. Właśnie sam fakt pochodzenia drużyn zapowiada nam ciekawy mecz gdyż pewne jest, że jedną z drużyn z Hiszpanii zobaczymy w finale ale którą tego nie wie nikt. W drugim spotkaniu w Lizbonie Sporting podejmować będzie 3 drużynę z Hiszpanii Athletic Bilbao. W dzisiejszym meczu trudno wyłonić faworyta. Obie ekipy grają na wysokim równym poziomie co przykładem jest jak daleko zaszli np. w tych rozgrywkach. Wydaje mi się, że w dzisiejszym spotkaniu wygrają gospodarze. Mam na to kilka argumentów jednak są to wielkie drużyny i boję się iż może być tutaj remis dlatego wolę się od niego ubezpieczyć. Gospodarze mają przewagę własnego boiska, kibiców i jednak chyba formy. W ostatnich 5 meczach 3 razy wygrali i 2 zremisowali. W Primera Division zajmują 8 pozycję i cały czas walczą chyba tylko o miejsca 5 i 6, które nie dają jednak temu klubowi satysfakcji, a osiągnięcie tych miejsc wcale nie będzie takie łatwe. W ostatnich spotkaniach przed własną publicznością spisują się bardzo dobrze. W 6 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach aż 5 razy wygrywali i tylko raz w ostatniej kolejce przegrali w derbach Madrytu z Realem. Ta forma jeszcze z wcześniejszych spotkań jest równie dobra i przede wszystkim równa. Przegrywali przypadkiem lub z takimi rywalami jak Barcelona czy Real. W dobrej formie jest Falcao, który zawsze przyczynia się w każdym meczu do strzelenia bramki i do zwycięstwa swojej drużyny i to on jest w tym swoim pierwszym sezonie ich liderem i od niego dziś wszystko będzie zależało. Ten sezon nie wyszedł zgodnie z planem Atletico i nie mają na nic wielkiego szans dlatego będą chcieli za wszelką cenę po raz kolejny wygrać Ligę Europejską. Goście co prawda zajmują 3 pozycję w Primera Division mają na swym koncie 52 punkty nie są jednak ostatnio w dobrej formie, a wręcz przeciwnie. Od jakiegoś czasu drużyna Unai Emery opuściła z tonu i nie są pewni tego 3 miejsca gdyż zaraz za nimi czai się Malaga. Ostatnia forma to 2 wygrane, 2 remisy i porażka. Jednak kibice nie mogą być zadowoleni ze spotkań swojej drużyny na wyjazdach. Ostatnie 7 spotkań na terenie rywala to 3 porażki, 2 remisy i 2 wygrane. Przegrali m. in z Espanyol Barcelona aż 4-0, AZ Alkmaar w peirwszym spotkaniu właśnie Ligi Europejskiej w poprzedniej rundzie, Getafe 3-1. Widać, że te porażki są dość wysokie co może pomóc w awansie drużynie z Madrytu już nawet po pierwszym spotkaniu. Zremisowali o dziwo z Realem Madryt i także w lidze europejskiej z PSV. 3 pkt zdobyli w spotkaniach z Granadą i Athletic Bilbao 0-3. To nie będzie pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami co znaczy, że obie ekipy znają się bardzo dobrze. W ostatnich 2 latach obie drużyny spotkały się 6 razy. Aż w 4 spotkaniach padł remis co jest wyjaśnieniem mojego typu. 2 razy wygrała Valencia z czego raz w Madrycie. 05/02/12 odbyło się rewanżowe spotkanie w Madrycie w La Lidze i ten mecz zakończył się bezbramkowo. Jednak wcześniej na Estadio Vicente Calderón wygrywali gospodarze. W latach 2008-2010 Valencia na wyjeździe nie pokonała ani razu Atletico. Wydaje mi się, że dziś drużyna z Madrytu musi pokonać &quot;Nietoperzy&quot; gdyż spotkanie na wyjeździe będzie dla nich bardzo trudne i przy remisie bramkowym będą mieli bardzo małe szanse na awans patrząc na ich formę w ostatnich spotkaniach wyjazdowych.

Powtórzony/ ⛔100
 
K 0

kamilos968

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Atletico Madryt vs Valencia
Typ: X
Kurs: 3,50
Buk: BET365
Data/godzina rozpoczęcia: 19-04-2012/21-05
Analiza:
Hiszpański półfinał. Drużyny z Półwyspu Iberyjskiego zdominowały w tym sezonie rozgrywki Ligi Europejskiej. Zazwyczaj, a nawet często w takich meczach obie drużyny mają się na uwadze, by nie stracić bramki, a może po kontrze zdobyć ją. Dziś drużyna przyjezdnych nie jest faworytem zdaniem bukmacherów. Może i nie ma się czemu dziwić, ale pomimo ostatniej znaczącej porażki z Espanyolem 4-0 w dotychczasowych meczach radzili sobie przyzwoicie. Wysoka wygrana z Alkmaar, czy też bezbramkowy remis z Realem Madryt świadczy o tym, że w tej drużynie drzemie potencjał. Dziś do dyspozycji trenera gości nie będzie Evera Banegi oraz Antonio Barragana. Dobrą wiadomość za to jest możliwość gry Victora Ruiza, Hedwigesa Maduro i Sergio Canalesa. Z pewnością świadczą oni o sporej sile Valencii. Atletico Madryt ma bardzo ciekawą statystykę, gdyż od 10 ostatnich oficjalnych spotkań nie zanotowali jeszcze ani jednego remisu. W dzisiejszym meczu podział punktów jest możliwy, głównie z tego względu, że cztery z ostatnich sześciu bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi ekipami kończyły się remisami. Gospodarze dzisiejszego meczu w ostatnim meczu na własnym stadionie zostali rozgromieni przez Real 4-1, jednak ostatnio wygrali skromnie 1-0 z Vallecano. Dziś w zespole gospodarzy nie zobaczymy Antonio Lopeza i Silvio Pereiry, Diego Godina. Hiszpański półfinał spodziewam się, że może mieć ciekawy przebieg i uważam, że remis będzie dobry wynikiem dla obu drużyn-powodzenia

2 typ
 
M 2

modestep

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Mecz: Polska - Australia
Typ: Under 11,5
Kurs: 1,83
Buk: Bet365
Analiza:

Dzisiaj kolejne, 4 już spotkanie naszych rodaków. Tym razem podejmują rywala, z którym zwycięstwo jest w 100% pewne, ale nie pewna jest wysokość wygranej. W tych mistrzostwach średnia ilość bramek strzelonych i straconych dla obu drużyn jest taki sam i wynosi 8,33. Polska w 2 pierwszych meczach pokazała prawdziwy kunszt strzelając 9 i 10 bramek rywalom. Natomiast Australia w 2 pierwszych meczach pokazała się z bardzo złej strony, ponieważ przegrała mecze wynikami 4:8 i 6:2. Dopiero w 3 meczu wynik już był bardziej wyrównany, porażka 3:2. Polacy natomiast wczoraj pokonali Holendrów 5:1. Cóż tu więcej dodać, chyba nic ???? Zwycięstwo jest pewne, tylko nie wiadomo czy będzie to łatwe zwycięstwo czy ciężko wywalczone. Mam nadzieję, że mecz będzie bardzo interesujący. Życzę wszystkim wysokich wygranych

✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: Sporting - Ath. Bilbao
19.04.2012 21:05
Typ: Ilość rzutów rożnych w meczu (regulaminowy czas gry)? Under 10.5
Kurs: 1.7
Bukmacher: bwin
Analiza: W dzisiejszy czwartkowy wieczór czekają nas kolejne emocje związane z europejskimi pucharami. Po ppółfinałach Ligi Mistrzów przyszedł czas na półfinały Ligi Europejskiej. Dzisiejszy mecz pomiędzy zespołami Sportingu i Athletic może być bardzo emocjonujący. Do tej pory nie spotkaliśmy się z tego typu pojedynkiem (oby dwa zespoły nie grały ze sobą w historii) Ranga tego meczu jest bardzo wysoka, Oby dwa zespoły miały do czynienia na swojej drodze z gigantami. Sporting wyeliminował Manchester City, natomiast Athletic Manchester United i Schalke. W dzisiejszym meczu oby dwa zespoły powinny zagrać ostrożnie, nie będą chciały się za bardzo otwierać. Priorytetem gospodarzy będzie na pewno nie dopuszczenie do strzelenia gola przez gości. Moim zdaniem mecz będzie bardzo ostrożny i typ na poniżej 10 rzutów rożnych jest jedyną szansą na ukucie tego meczu. Co do wyniku, nie mam żadnych pomysłów.. ale gdybym miał obstawiać to remis 1:1

✅70
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Atletico Madryt vs Valencia
Typ: powyżej 3 goli
Kurs: 2.98
Bukmacher: Pinnacle Sports

Półfinał LE skojarzył zespoły z hiszpańskiej Primera Division - Atletico Madryt zagra przeciwko Valencii. Ekipy pojedynkują się przynajmniej 2 razy w sezonie, dlatego na pewno znają się jak łyse konie. Wynik pierwszego starcia o niczym nie przesądza, więc możemy spodziewać się otwartej gry, a co za tym idzie kilku goli. Obie drużyny wg mnie prezentują podobny poziom, sądzę więc, że o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia poszczególnych piłkarzy. W Atletico w świetnej formie strzeleckiej są: Falcao i Salvio, w Valencii: Saldado, Rami czy Hernandez dlatego o zdobyte bramki możemy być spokojni. Klub z Madrytu bardzo dobrze spisuje się na własnym stadionie(szczególnie w LE) i to oni są faworytem tego meczu, jednak Valencia to świetna marka i na pewno postawi wysoko poprzeczkę, nie odda łatwo zwycięstwa. Sądzę, że będzie to wyrównany pojedynek, obfitujący w sporo goli, a wynik to 3-2 dla jednej z drużyn.

✅198
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maks 2

maks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar UEFA
Spotkanie: Atletico Madryt - CF Valencia
Typ: Atletico Madryt/Atletico Madryt (Half Time/Full Time)
Kurs: 3.45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj wieczorem o godzinie 21.00 półfinale Ligi Europejskiej Atletico Madryt na Vicente Calderón podejmie Valencie. Atletico Madryt ostatnimi czasy imponuje formą na własnym boisku, na ostanie 10 meczów u siebie aż 7 razy wygrali, raz zremisowali i 2 razy przegrali, należy doda, że te dwie doznali z Barceloną i Realem Madryt. Atletico we wszystkich 6 meczach pocharowych w Lidze Europejskiej odnieśli zwycięstw z Lazio Rzym, Besiktasem Stambuł i Hannoverem 96. Valencia ostatnio ma problemy z meczami wyjazdowymi, dobrym przykładem tego jest ostatni mecz na wyjeździe i wysoka porażka 0:4 z Espanyolem, w ostatnich 4 meczach na wyjeździe trzykrotnie przegrali i raz odnieśli remis, w meczu z Realem, Głównym powodem tego remisu była wysoka nieskuteczność Królewskich. W potyczkach w lidze pomiędzy oboma zespołami Atletico Madryt zremisowało u siebie i przegrało na wyjeździe, więc tym bardziej będzie chciało wziąć rewanż na Valencii w LE. Moim zdaniem Atletico zdominuje dzisiejsze spotkanie i udokumentuje swoją przewagę golem już w pierwszej połowie.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom