>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 19.03.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wszystkie inne ligi - Szwajcarska Superliga
Spotkanie: NE Xamax - Zürich
Typ: Zurich
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betsson
Jak dla mnie wielkim faworytem jest tutaj vice lider tabeli ligi szwajcarskiej - FC Zurich. Na ostatnie pięć spotkań wygrali przegrali tylko jak dla mnie najlepszymi w tej ldize drużynami Young Boys i Basel. Oprócz tego wygrali wszystko. Natomiast Xamax to przedostatnia ekipa w lidze, przegrali 4 z 5 ostatnich spotkań, a to jedno to remis z 8. Grasshopers. Dlatego według mnie faworyt jeden.
Kiepska analiza.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Krakow - Korona Kielce ( 0 - 1. )
Typ: 1
Kurs: 4.00
Buk: Betsson
Analiza: Zespół z Krakowa bardzo dobrze preentuje się w rundzie wiosennej - 5 punktów w trzech meczach z trudnymi rywalami to niezły wynik. Widać zaangażowanie i chęci do gry u zawodników Cracovii, a tego głównie brakowało im w poprzedniej rundzie. Gospodarze bardzo potrzebują punktów, aby utrzymać się w ekstraklasie i myślę, że z takim pozytywnym podejściem do sprawy i dobrą formą, spokojnie osiągną swój cel.
Korona za to spisuje się bardzo słabo - od 7-miu spotkań ligowych nie zwycięzyła, ostatnio gładko poległa na stadionie w Łodzi z Widzewem 1-3, zawodnicy nie błyszczą formą i w dzisiejszym meczu raczej trudno będzię im myśleć o zdobyczy punktowej z trudnym przeciwnikiem z Krakowa. Typuje gładkie zwycięstwo Cracovii.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 4

gregor81070

Użytkownik
Dyscyplina : Polska liga siatkówki mężczyzn PLS
Spotkanie : Pamapol Wieluń - Jastrzębski Węgiel
Typ : powyżej 182,5 punktów w meczu
Kurs : 1,85
Bukmacher : bet365
Analiza :

Dziś o godzinie 18.00 w drugim spotkaniu play out spotkają się Pamapol Wieluń i Jastrzębski Węgiel. W pierwszym spotkaniu przed tygodniem Jastrzębianie wygrali u siebie 3:0 choć tak naprawdę jednego seta powinni przegrać ale gdybać można zawsze . Jastrzębianom jak wiadomo nie idzie w lidze za dobrze , grają o utrzymanie a jak wiadomo są to aktualni wicemistrzowie polski i co jest jakimś paradoksem będą grać w final four ligi mistrzów .
Jedno z drugim nie współgra ale cóż takie życie . Dziś zadaję sobie pytanie czy Jastrzębianie są w stanie wygrać 3:0 ?
Według mnie nie będzie im tak łatwo , bukmacherzy dosyć mocno przesadzają wystawiając kursy 3,55 do 1,25 i nie byłbym taki pewny że jastrzębianie wygrają gładko 3:0 . Fakt iż tak daleko zaszli w lidze mistrzów nie utwierdza mnie w przekonaniu iż zgniotą ponownie Pamapol .
W tym sezonie co prawda Jastrzębianie wygrali już dwukrotnie z Pamapolem 3:0 ,ale i raz przegrali 1:3 i raz wygrali 3:1 czyli 50 % szans teoretycznie .
Ja spodziewam się dziś iż Jastrzębie wygra ten mecz lecz dawałbym duże szanse na to iż Pamapol ugra jednego seta co za tym idzie liczba punktów przy wyrównanym meczu może przekroczyć 182,5 . Ostatni mecz między nimi odbył się 4 marca tego roku i Jastrzębie wygrało 3:0 choć jeden set 26-24 grany na przewagi .
A jeśli spojrzymy w statystyki to można zobaczyć iż Jastrzębianie na 24 mecze w tym sezonie tylko 3 razy wygrali 3:0 . Pamapol co prawda aż 8 przegrał 0:3 , ale ja i tak wierze że dziś powalczy w sumie mają o co grać bo o utrzymanie . A ekipa z Jastrzębia może być nawet lekko zmęczona po długim sezonie i wojażach na boiskach ligi mistrzów . Ja wierze w seta dla Pamapolu i co prawda ostatnie 2 pojedynki przegrali Oni 0:3 to w każdym mogli pokusić się o wygranie jednego seta.
✅ 85
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Potro
Dyscyplina : Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie : Rafael Nadal - Juan Martin Del Potro
Typ : 2
Kurs : 2,9
Bukmacher : betsson
Analiza : Podstawowym argumentem, który według mnie przemawia za Argentyńczykiem jest fakt iż kiedy jest w optymalnej formie to ogrywa Hiszpana bez problemu. Świadczę o tym ich trzy, a zwłaszcza dwa ostatnie spotkania. Co prawda było to dwa lata temu, potem przyszła kontuzja Juana i teraz ten powrót, jednak chyba to już jest ta wysoka formą którą Argentyńczyk wygrywał pamiętne US Open kiedy wyciągnął z Fedexem z 0-2. Teraz pytanie: czy to już jest ta forma? Del Potro ma lepsze warunki fizyczne na tę nawierzchnię. Atomowy serwis to jego atut. Nadal jest zwinniejszy i szybszy ale jak bombardowanie, nie tylko z serwisu będzie dzisiaj wychodziło Juanowi, to wygra ten mecz.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna - Francja Ligue 1
Spotkanie: Lyon - Rennes
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: W spotkanie 28 kolejki Francuskiej Ligue 1 spotykaja sie Lyon i Rennes. Gospodarze tego spotkanie maja 48 punktow, zajmuja trzecia pozycja i traca 4 punktow do lidera. Goscie maja 1 punkt wiecej i zajmuja swietna druga pozycja w tabelii. Pilkarze Lyon odpadli lidze mistrzow z rozgrywkach po wysoka porazka z Realem Madrid. Napewno dzis gospodarze zrobia wszystko zeby to spotkanie wygrac i pozostac w poblizu lidera rozgrywek. Goscie po serii 5 zwyciestwa z rzedu, przegrali tydzien temu u siebie. Napewno dzis pilkarze Rennes zrobia wszystko zeby ponownie zdobywac punktow i nie przegrac przeciwko bezposredni rywal w walke o czolowych pozycjach. Moim zdaniem pomimo ze faworytami tego spotkanie sa pilkarze Lyon, to nie mozna calkowicie przekryslic pilkarze Rennes. Dziszajsze spotkanie bedzie w rodzaju mecz o 6 punktow i zadna z tych druzyn latwo sie nie podda. Pilkarze Lyon w dwoch ostnaich spotkaniach u siebie zdobyli az 9 goli, kiedy goscie w kazdym z 3 ostatnich spotkaniach wyjazdowych zdobyli jednego gola. Licze ze dzis zarowno gospodarze jak i goscie potwierdza tych statystyk i w spotkanie o wysoka stawka zobaczymy kilku goli. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Lyon i Rennes padnie wynik powyzej 3,5 goli.
⛔ 100
 
M 13

maak

Użytkownik
Palermo – AC Milan (handicap 1:0)
Typ: Milan
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bwin

Dzisiaj o godzinie 20:45 spotkają się ekipy Palermo oraz Milanu. Mecz zostanie rozegrany w ramach 30. kolejki Serie A.
Gospodarze zajmują w lidze 9. miejsce z 40 punktami na koncie. 12 spotkań wygrali, 4 zremisowali i 13 przegrali. Uwagę zwraca fatalna defensywa Palermo. W 29 spotkaniach zespół stracił aż 46 bramek. Dodatkowo w dzisiejszym meczu nie wystąpi dwóch podstawowych obrońców: Cesare Bovo oraz Mattia Cassani. Obecna forma Palermo jest fatalna. Zespół przegrał 5 ostatnich spotkań w lidze, w tym 0:7 na własnym boisku z Udinese Calcio.
Milan natomiast to lider Serie A, który może się pochwalić najlepszą obroną w lidze – tylko 21 straconych bramek. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów zespół może się teraz skupić tylko i wyłącznie na krajowych rozgrywkach. Co prawda w dzisiejszym meczu nie wystąpi zawieszony Zlatan Ibrahimovic, jednak w ataku zastąpi go równie uzdolniony Antonio Cassano. W poprzedniej kolejce Milan zaledwie zremisował 1:1 z Bari, jednak wcześniej pokonał 3:0 Napoli oraz 1:0 Juventus Turyn. W dzisiejszym meczu „Rossoneri” powinni zdobyć komplet punktów.

Przewidywane składy:
Palermo: Sirigu – Munoz, Goian, Migliaccio, Darmian, Bacinović, Nocerino, Balzaretti, Pastore, Pinilla, Miccoli
Milan: Abbiati – Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini, Gattuso, Van Bommel, Boateng, Seedorf, Pato, Cassano
⛔ 100
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: 1-2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Teraz kazdemu sie wydaje ze Novak Djokovic bedzie niezniszczalny i kazdego bedzie niszczyl i wygrywal mecz za meczem. A ja tu widze zwyciestwo Federera. Dlaczego Federer mialby dzis nie wygrac ? Tylko dlatego ze Serb wygral z nim 2 ostatnie mecze bez straty Seta ? I gniecie swoich rywali? Jakby pokonal 5 takich federerow to mozna bylo by byc pewnym ze tego orginalnego tez pokona ale tak nie jest. Roger tez jest w wysokiej formie przegral tylko 2 mecze w tym sezonie i to wlasnie z Djokovicem nie liczac pokazowki gdzie ulegl Nadalowi , polfinal AO , zwyciestwo w Doha i final w Dubaju to bardzo dobre wyniki. Owszem zdarza mu sie wiecej porazek ale tak jest bynajmiej od 2008r , chwilowe slabsze momenty a potem znow gra na najwyzszym poziomie, jak przegrywa to przewaznie z Nadalami, Djokovicami i podobnej klasy zawodnikami no poprostu z czolowka. Juz we wczorajszym meczu Djokovica widzialem ze Serb mial troche problemow z Gasquetem , ogolnie to mu serwis zbytnio nie pomagal , mocno sie irytowal i nawet mimo korzystnego wyniku mial ochote uszkodzic rakiete. Federer praktycznie zawsze spokojny i skoncetrowany na maxa grajek , jestem pewien ze wygra jesszcze jakiegos szlema w swojej karierze. Tak naprawde ciezko jest do konca ocenic jak potoczy sie ten mecz a ocena kolejnego spotkania na podstawie wynikow z innymi tenisistami i H2H czesto sie nie sprawdza. Wszystko weryfikuje kort podczas meczu a Szjwacar jest tej klasy zawodnikiem ze pewnie nie raz zdola sie odegrac na Serbie. Federer tez potrafi ogrywac Nole bez straty seta , dzalo sie tak 2 razy pod koniec poprzedniego sezonu w Szanghaju i finalowym turnieju Masters Cup w Londynie. Szwajcar gra naprawde dobrze i podobnie jak Nole nie stracil jeszcze seta w IW. Ciezki mecz do rozpracowania ale jestem za Fedexem i Król Roger tez jest w formie , dowodem na to jest final debla i polfinal singla w tym samym turnieju. Roger federer swoich rywali nie gromil ale wygrywal pewnie i podwojnie zmotytowany Szwajcar po ciezkim meczu pokona bedacego w gazie Djokovica.
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania, godz. 22:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: handicap (1:0) 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 22:00 w Primera Division czekają nas derby Madrytu, czyli spotkanie Atletico Madryt - Real Madryt, faworytem tego spotkania są zdecydowanie goście. Atletico Madryt, to zespół który zawsze ma walczyć o europejskie puchary, jednak rzadko im się to udaje. Obecnie w lidze zajmują 7 miejsce, mając na swoim koncie 39 punktów, oraz stosunek bramkowy wynoszący 41:37. W ostatnich 5 spotkaniach: 3 zwycięstwa oraz 2 remisy, jednak z dobrych przeciwników grali tylko z Sevillą u siebie 1:1, oraz będącym wtedy w kryzysie zespołem Villarreal. Co ciekawe, zespół lepiej spisuję się na wyjeździe, niż u siebie. Na własnym boisku: 7 zwycięstwa, 3 remisy oraz 4 porażki. Przegrali z Barceloną, Espanyolem, Bilbao oraz z Valencią, widać, że nie potrafią grać z dobrymi drużynami. Strzelili 25 goli, tracąc ich 13. Goście to Real, zespół jest w znakomitej formie: 5 ostatnich meczy to 4 zwycięstwa, oraz 1 pechowy remis z Deportivo. Co ciekawe zawsze Królewscy wygrali przynajmniej dwoma bramkami: 2:0, 7:0, 3:1, oraz 2:0. na wyjeździe spisują się nieźle, ale na pewno liczą na więcej: 8 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 porażki. Real musi wygrać to spotkanie, i to wie starta punktów w takim spotkaniu to praktycznie brak szans na mistrzostwo kraju. Po tym co pokazali z Lyonem, jestem pełny optymizmu. Benzema jest w super formie i liczę na jego bramki. Historia również przemawia za Realem, ostatni raz Atletico wygrało ze swoim lokalnym rywalem w 1999 roku. W tym roku obie drużyny spotkały się trzykrotnie, za każdym razem górą byli Królewscy. Z Benzemą i Ronaldo, w składzie Real powinien spokojnie wygrać dwoma bramkami, a że są to derby to będą chcieli pokazać kto rządzi w Madrycie.,
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Francja
Spotkanie : Lyon : Rennes
Typ : 2 DNB
Kurs : 5,00
Bukmacher : bet365
Godzina : 21.00
Analiza :
Mecz Lyonu z Rennes kończy zmagania dzisiejszego dnia w lidze Francuskiej. Bez wątpienia jest to najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia i ja stawiam tu na niespodziankę czyli wygraną Rennes. Zabezpieczam się zakładem DNB czyli w razie remisu dostajemy zwrot naszych pieniążków.
Lyon jest po ciężkiej przeprawie z Realem Madryt w LM jeszcze w środę więc na pewno nie zdążyli jeszcze odpocząć a w tamtym meczu dostali solidną lekcję piłki nożnej i gdyby nie ich genialny bramkarz to przegraliby dużo wyżej. W tym meczu Lyon po prostu nie istniał i wątpię żeby zdążyli się otrząsnąć psychicznie i w sumie fizycznie też po tamtym meczu. Dzisiaj myślę że będą rozbici i Rennes to wykorzysta. A przecież są to dwa zespoły liczące się w walce o Mistrzostwo i obecnie Rennes zajmuje miejsce drugie z dorobkiem 49 punktów a Lyon 48 punktów i trzecie miejsce. Tak więc Rennes teoretycznie powinien być faworytem bo w lidze jest wyżej a ten mecz może być meczem rozstrzygającym o tym czy któryś z tych zespołów dalej będzie walczył o Mistrzostwo. Remis nie rozstrzyga tu w sumie nic a porażka chyba pozbawia mistrzowskich szans tak więc mecz jest warty świeczki i wierzę że Rennes weykorzysta zmęczenie Lyonu i wygra to spotkanie.
W historii Rennes pokonało Lyon tylko siedem razy, 11 razy był remis a 15 razy przegrywali. Ostatni raz Rennes wygrało u siebie 3:0 w 2008 roku z Lyonem. Na wyjeździe udało im się wygrać dwa razy, zremisować siedem razy i przegrać siedem razy. Polecam zaryzykować

http://www.soccerway.com/players/lisandro-lopez/4537/
(zwrot)
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
WTA - DEBEL: Indian Wells (USA)
Mattek-Sands B./Shaughnessy - Mirza S./Vesnina E.
Typ: Under 22.5 gema
Kurs: 1.72
Buk: Bet365
Analiza:
Analiza na finał debla panów była więc trzeba też napisać dla pań, które rozegrają mecz około 23.50. W finale debla zmierzą się Amerykański debel Mattek/Shaughnessy i Indyjsko-Rosyjski Vesnina/Mirza. Moim zdaniem faworytkami są Amerykanki ale kurs na nie mnie nie zadowala i znalazłem typ na ponizej 22.5 gema a jeśli dojdzie do Mistrzowskiego tiebreaka będzie liczony jako 1 gem. Mirza i Vesnina grają ze sobą od nie dawna a jest to ich trzeci turniej razem w deblu dopiero. W Dubaiu odpadły w ćwierćfinale z Azarenka/Kirilenko 4-6 2-6 ( 18 gemów ). Po za tym w 1 rundzie wygrały z Bacsinsky/Beneseova 5-7 6-1 10-7 ( 20 gemów ) oraz w 1/8 finału z Dulgheru/Sfar 6-2 4-6 12-10 ( 19 gemów ). Drugi turniej to był w Doha i wygrały tam tylko 1 mecz z Martinez/Niculescu 6-1 6-3 ( 16 gemów ) a przegrały z Chan/Zheng 2-6 0-6 ( 14 gemów ). Jeśli chodzi o Indian Wells to są sensacją na początek wygrały z Czeszkami Hlavackova/Hradecka 6-4 6-1 - Under, 1/8 finału i inny debel Czeski wyeliminowany 6-2 6-3 - Under, w ćwiećfinale pokonały nsze zawodniczki Klaudie Jans i Rosolską 6-4 6-1 ( 17 gemów ) oraz w półfinale debel Radwańska/Hantuchova 6-0 6-4 ( 16 gemów ). A wiec jak widć żaden mecz nie był z overem 22.5 gemów. Sety w meczach tych zawodniczek były zazwyczaj wygrywane lub przegrywane wysoko. Moje faworytki indywidualnie to bardzo dobre deblistki. Razem grywały już turnieje. Tutaj w Indian Wells idą jak burza nie straciły nawet seta a ich rywalkami były Kleybanova/Yan, Kops Jones/Spears, Huber/Petrova orz wygrały po kreczu z deblem Azarenka/Kirilenko. Uważam że debel Amerykański jest lepszym deblem, rywalki mimo dobrego turnieju nie powinny im zagrozić w poprzednim turnieju odpadły z średnimi Chinkami które są zdecydowanie słabsze od dzisiejszych rywalek. Mecze Vesniny i Mirzy pokazują że nie są zbyt długie, do tego taki plus że Champions tiebreak liczony jest jako 1 gem wiec nawet przy 3 setach może wejść.
✅ 72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom