>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.02.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Champions League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Bayern Monachium
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola
Kurs: 2,50
Buk: Unibet
Analiza:
Co do ofensywy Liverpool ma aż kłopot bogactwa, ale jeśli chodzi o defensywę w ostatnim czasie pojawiły się problemy. Wypadł filar i ostoja - Virgil van Dijk, bez którego aż tak dobrze The Reds nie broni. Joel Matip grał bardzo mało w tym sezonie, dopiero co wrócił po dłuższym urazie, a jego prawdopodobny dzisiejszy partner Fabinho nie jest nominalnym środkowym obrońcą. Spełnia nieźle tę rolę przeciwko takim rywalom jak Brighton czy Huddersfield, ale na Bayern i takich zawodników jak Robert Lewandowski czy takie &quot;wiatraki&quot; jak Serge Gnabry czy Kingley Coman może być za mało. Robert w niezłej formie, doskonała okazja żeby odpowiedzieć na boisku Hammanowi na jego słowa krytyki i raz na zawsze zamknąć tego pseudo eksperta, takiego troche odpowiednika Tomaszewskiego czy Kowalczyka w Polsce. To będzie ofensywne spotkanie, więc mozna spodziewać się goli z obu stron i ja oczekuję, że choć jednego z nich strzeli Polak.
⛔100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - anglia 3
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sunderland - Gillingham
Typ: 1 druzyna handicap 0:1
Kurs: 2.25
Bukmacher:
fortuna
Mecz angielskiej 3 ligi, niedawny uczestnik premiere league, który znalazł się jakimś cudem w league one. Są mocnym kandydatem do awansu, 4 miejsce, u siebie nie przegrali w tym sezonie. Grają z 17 drużyną z którą na wyjeździe wygrali 1:4. Sunderland ostatnio 3 remisy, pora na wysokie zwycięstwo. Osobiście rano zagrałem 1 +1.5 ale kurs spadł to na konkurs daje handi
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Delray Beach (USA), twarda
Godzina: 20:00
Spotkanie: Schnur - Mannarino
Typ: Schnur
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna
Spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP w Delray Beach rozgrywany na kortach twardych pomiędzy nr.51 Francuzem Mannarino a nr.107 Kanadyjczykiem Schnur’em. Ten pierwszy nie wygrał meczu od turnieju w Paryżu w zeszłym roku gdzie pokonał innego Francuza Humbert’a, a wiec od prawie 4 miesięcy nie udało mu się wygrać spotkania ulegając w tym czasie takim zawodnikom jak Lajovic, Rodionov, Maden czy Opelka gdzie dwóch z nich nie jest nawet sklasyfikowanych w pierwszej setce rankingu ATP a wiec dyspozycja Francuza daleka jest od optymalnej. Z drugiej strony Kanadyjczyk w tym sezonie notuje bilans 14-5 odpadając w AO w pierwszej rundzie z naszym rodakiem Majchrzakiem, a później notując dwa ćwierćfinały w challengerach Cleveland, Dallas oraz dwa finały w Newport i New York ogrywając kilku zdolnych zawodników jak np Johnson, Lorenzi czy Querrey. Tak więc patrząc na obecna dyspozycje obu zawodników zdecydowanie lepiej prezentuje się Kanadyjczyk dlatego też kurs 3.05 jak dla mnie ma ogromne valeu i myśle ze warto spróbować zagrać chociażby na ugranie seta przez Braydena, który dobrze serwuje i nie daje wielu okazji do przełamania przeciwnikom ale ja zaryzykuję trochę bardziej i zagram na jego wygraną.
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jeremy Chardy vs Matteo Berettini
Typ: over 22,5 gema
Kurs: 1,7
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Pierwsza runda w Montpellier i starcie dwóch tenisistów ofensywnych. Obaj mają dobry serwis co w warunkach halowych jest szczególnym atutem. W wymianach górą powinien być Włoch, ale nie dziwie się że bukmacherzy nie widzą faworyta w tym meczu wystawiając na obu niemal identyczne kursy. Ostatnie tygodnie są całkiem niezłe dla obu. Francuz na początku lutego doszedł do ćwierćfinału turnieju w Montpellier gdzie po kapitalnym 3 setowym meczu uległ późniejszemu zwycięzcy - Tsondze. Potem w Rotterdamie nie miał za dużo do powiedzenia ze świetnie dysponowanym Medvedevem. Berettini 2 tygodnie temu doszedł do półfinału w Sofii, tam też po niezłym meczu uległ Fucsovicowi 2:1. W meczu powinniśmy widzieć jeden tie break, nie wykluczone jest ich większa ilość. Moim zdaniem spokojnie w meczu powinny być 3 sety ponieważ obaj panowie prezentują niemal identyczny Tenis i mocno serwują.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Anglia League One
Godzina 20 45
Spotkanie Barnsley - Burton
Typ Burton
Kurs 4.55
Bukmacher fortuna
Analiza
Zaraz mecz, więc krótko.Burton niepokonany od 5 spotkań w lidze pnie się do góry.
Barnsley ostatni mecz u siebie przegrany z gośćmi. Wiem, analiza bez większego sensu, ale mecz za 2 minuty, Na czuja za niewielkie pieniądze.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - anglia 3
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portsmouth - Bristol R.
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.60

Bukmacher: forbet
Krótko bo zaraz mecz. Gospodarze na 3 miejscu, walczą o awans. Goście na 20 pozycji, bronią się przed spadkiem. Aktualna forma jednak po stronie Bristol. Portsmouth bez zwycięstwa w ostatnich 6 meczach ligowych. Bristol przegrał tylko 2 z ostatnich 10 meczów w lidze. Liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.
✅60
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Barcelona
Typ: powyżej 25,5 fauli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Bez zbędnego rozpisywania się. Drużyna Lyonu jest chyba ewenementem jeżeli chodzi o awans z grupy, z której wyszli zdobywając zaledwie 8pkt za tylko 1 wygrane spotkanie i 5 zremisowanych. Gospodarze aby na rewanż jechać nie tylko na wycieczkę po Barcelonie muszą dzisiaj mocno powalczyć o korzystny wynik. Jak gra Messi i spółka wszyscy doskonale wiedzą, długie utrzymywanie się przy piłce i do tego masa podań na swojej połowie a czas nieubłaganie leci. Zawodnicy Lyonu nie mogę się temu biernie przyglądać i muszą podejść wyżej i zaatakować rywali już na ich połówce stąd mogą często pojawić się przewinienia z ich strony. Przy tej wymianie piłek pomiędzy zawodnikami Barcy zdarza się co jakiś czas strata i wtedy rywal rusza z szybką kontrą, która najczęściej kończy się skasowaniem poprzez faul.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina. 21 : 00
Spotkanie. Liverpool - Bayern Monachium
Typ. Liverpool wygra a Bayern więcej rożnych
Kurs. 5.0
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Witam, typ na dziś mocno życzeniowy aczkolwiek ja osobiście widzę w nim spore szanse więc gram to!
Sporo już zostało napisane na temat tego spotkania ja dodam tylko tyle, wiemy chyba wszyscy że ekipa Kloopa gra wysokim presingiem tak ?
Niejednokrotnie widzieliśmy w tym sezonie jak FCB gubi się kiedy zostaje przygniecione na własnej połowie i zaczynają chcieć wyprowadzać piłkę pod presją tak ?
Podobno &quot;The Reds&quot; są dziś faworytem tak ?
Więc powinni szybko strzelić bramkę a to z kolei napędzi niemeicki zespół do ataku skrzydłami gdzie dziś pobiegają po lewej Coman a vis a vis Gnabry.
⛔100
Podsumowując moją najświeższą myśl, uważam że
w tym hicie kolejki może wydarzyć się naprawdę wszystko dlatego poboczne typy podaję poniżej.
(obie powyżej 1 rzutu rożnego w obu poł. 3.75)
( także obie strzelą w obu połowach @ 11)
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis, ATP Rio de Janeiro
Godzina: 22:00
Spotkanie: Pedro Sousa - Thiago Moura Monteiro
Typ: Powyżej 23,5 gemów
Kurs: 2,25
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Sousa mało w tym roku gra, a jak już gra to przegrywa, tyle że do tej pory występował w turniejach wysokiej rangi i mocno pechowo trafiał do drabinki. Monteiro natomiast gra więcej, ale przegrywał już z Bagnisem, czy Coppejansem, czyli zawodnikami niżej rozstawianymi od niego. Ciężko dziś wskazać faworyta, a gdy mam taki dylemat to idę w over gemów, co często się sprawdza, gdyż każdy tie break oraz 3-setowy mecz go praktycznie pokrywa.
⛔100
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBB Brazylia
Godzina: 23.00
Spotkanie: Joinville - Botafogo
Typ: Botafogo (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.71
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Brazylijska NBB - ekipa gospodarzy ostatnia, czternasta pozycja i bilans 4-15, drużyna gości dziewiąte miejsce w tabeli z bilansem 7-11. Drużyna Botafogo po dłuższej pauzie wraca do rozgrywek - ostatni mecz 28 stycznia, z jednej strony rytm meczowy na pewno zachwiany, ale wydaje się, że tutaj przerwa może być akurat pomocna w powrocie i lepszym zgraniu drużyny. Od początku sezonu zmagają się z urazami wielu zawodników - we wszystkich spotkaniach nie mogli wystąpić Smith (13,1pkt), Dos Santos (13,9pkt), Ruiz (5pkt), Tavares (5,3pkt), Coelho (9,2pkt), Becker (6,3pk), Conceicao (7,6pkt) czy Da Silva (4,8pkt) i w większości było to sporo meczów nieobecności. Obecnie poza Beckerem, pozostali zawodnicy mają być do dyspozycji trenera Leonardo Alvesa. Wydaje mi się, na tyle ile potrafię odczytać możliwości kadrowe, że to nie jest drużyna, która powinna tak często przegrywać (siedem porażek w ostatnich ośmiu spotkaniach), ale ta sytuacja kadrowa nie była komfortowa, więc niejako można trochę usprawiedliwić tę dyspozycję - chociaż też, większość tych porażek była przy bliskich wynikach. Według mnie, personalnie wyglądają bardzo solidnie i teraz kiedy mają już zdecydowaną większość zawodników dostępnych do gry, powinni powalczyć o lepsze wyniki. Z kolei ekipa Joinville od początku zmaga się ze słabszą dyspozycją, nie maja jakichś większych problemów kadrowych, nawet dodali w trakcie sezonu nowego gracza Starksa, który już jest najlepszym strzelcem tej ekipy (16,1pkt), ale dalej nie potrafią poprawić tych wyników, więc może ta pozycja w tabeli jest adekwatna do ich możliwości. W pierwszej grze pomiędzy tymi zespołami, w inaugurującej nowy sezon kolejce, Joinville zwyciężyli 64-62, przejrzałem sobie ten mecz i tam Botafogo, jak zwykle, nie byli w swoim najmocniejszym zestawieniu, w dodatku za limit fauli parkiet musieli opuścić Bernardi i Ansaloni, bardzo ważne tu ogniwa - pomimo tego, przebieg gry bardzo wyrównany i wynik też mógł spokojnie pójść w drugą stronę - po takiej porażce, powinna być też spora motywacja do zrewanżowania się rywalom. Nie są to rozgrywki, do których zbyt często zaglądam - musiałem trochę więcej poczytać, podparłem się tutaj przejrzeniem statystyk, kadr czy ostatnich spotkań obu zespołów. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to wszystko nie musi mieć tutaj jakiegokolwiek przełożenia w poczynaniach na parkiecie, ale może akurat dopiszę trochę więcej szczęścia i drużyna Botafogo będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom