>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.02.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PORTUGALIA: Primeira Liga
Spotkanie: OS BELENENSES LIZBONA VS. VITORIA GUIMARAES
Typ: 1+obie strzelą
Kurs: 7,00
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:

Witam,
Dziś także polowanie na dobre kursy, a liga portugalska daje zawsze ku temu dobre okazje - piłka ta jest zwykle bardzo dynamiczna, a okresowe trwalsze spadki lub zwyżki formy, są okazją do znajdowania ciekawych &quot;niespodzianek&quot;
Tak było i wczoraj, gdy nie doceniłem zwyżki formy Sportingu i dałem typ na BTS - a Sporting &quot;zrobił mi psikusa&quot; i wygrał do zera - to trochę chyba jak na giełdzie, gdzie fale opadają i wzrastają, ale czasem bardzo gwałtownie, tak było i tu - a Sporting coraz bardziej umacnia się na 3 miejscu i zdecydowanie już odsadza Bragę - a dziś właśnie także mecz Bragi z Benfiką, gdzie jak sądzę Braga polegnie, a Benfika wreszcie znowu wskoczy na 1 miejsce w tabeli. Z dzisiejszych meczy Portugalii jeszcze ciekawszym spotkaniem jest także spotkanie Rezerw Bragi z Varzim - i tu także spodziewam się porażki rezerwistów, a kurs z BTS (4,75) jest bardzo obiecujący- nawet miałem podać ten typ, lecz skoro gra I liga to honorowo jest to typować - kurs na dzisiejszy mecz jest &quot;warty grzechu&quot; i co najważniejsze pomimo pozornych oznak niespodzianki całkiem możliwy.
Liczę tu właśnie na chwilowy spadek formy gości, którzy dwa ostatnie spotkania przegrali - tak jakby nie zależało im na porażkach Bragi aby wskoczyć na jej 4 miejsce - widocznie kryzys po początkach roku, który dotykał ścisłą górę tabeli schodzi w dół i właśnie dotyka i Bragę i Guimaraes.
Belenenses nie jest jakimś szczególnie silym zespołem, zajmują solidny środek tabeli grając w kratkę, ale np. w pucharze ligi byli bardzo aktywni i liczyli się jako potencjalni zwycięzcy i jedynie sensacyjne zwycięstawa Moreirense z Braga dało im niespodziewaną przewagę nad Belenenses.
Widać więc,że Belenenses ma potencjał i w sytuacji sadku formy przeciwnika, wygrana jest bardzo prawdopodobna.
Nie znaczy to że Guimaraes będziesiębiernie temuprzyglądał, sądzę, że dorzucą tu swoje trzy grosze i wynik będzie z BTS. Na siedem ostatnich spotkań tych zespołów było aż 4 z BTS. Powodzenia ????
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
15:00
Chievo - Napoli
Typ: Napoli over 3,5 gola
Kurs: 5,60
Buk: unibet
Do Werony przyjeżdża Napoli, drużyna najbardziej ofensywna w lidze, z największą liczbą strzelonych goli w lidze. Gdyby nie kontuzja Milika to pewnie Napoli miałoby tych goli jeszcze więcej bo brakowało tam typowego snajpera i ani Isnigne ani Gabiaddini to nie są piłkarze którzy są w stanie dać tyle bramek co Milik. Gdzieś czytałem że prezes Napoli był wściekły na trenera Sarriego za skład na Real, domagał się m.in. Milika. Wydaje mi się że dziś Milik może wyjść od pierwszej minuty, aby Milika już przygotowywać i ogrywac na mecz rewanżowy z Realem gdzie Napoli do awansu potrzebuje bramek. Milik, Mertens i Callejon to docelowy i najbardziej wyczekiwany wariant z przodu. Napoli fajnie gra piłką, w środku pola Diawara wygląda kapitalnie, Hamsik potrafi strzelić i czasem nawet zawstydzić kolegów z ataku. Zieliński coraz lepszy, piłka nie przeszkadza mu, fajnie klepie z kolegami i szuka ciekawych zagrań. Napoli ogromną siłą rażenia, ostatni wyjazd w lidze to 7-1 z Bologną. Jeśli tylko Napoli nie będzie grało jakoś zachowawczo oszczędzając siły to są szanse na wiele bramek. W pierwszym meczu tych drużyn wygrało Napoli 3-1 a Milik strzelił wtedy dwie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Muszyna vs Wrocław
Typ: Muszyna
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 19.02.2017/14:45
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/pbyhkNV1/#szczegoly-meczu
Analiza:
Spotkanie wicelidera z Wrocławia z zajmującą siódme miejsce Muszyną zapowiada się niezwykle emocjonująco. Muszyna na własnym parkiecie w tym roku jest niezwykle mocna, wygrała wszystkie trzy spotkania, i wszystkie po tie-breakach odpowiednio z Treflem Sopot, Ostrowcem Świętokrzyskim, oraz Bielską-Białą. Nie zapomnę wspomnieć o tym, że przegrały ostatni mecz z Budowlanymi Toruń, nazwałbym to w ten sposób, że dość niespodziewanie, gdyż nie ugrały nawet jednego seta. W tamtym spotkaniu dla Muszyny najwięcej punktów zdobyły: Cvetanović, Wawrzyniak, Savić, i dziś aby wywalczyć punkty, wygrać, również muszą być w dobrej dyspozycji. W ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy tymi drużynami wygrał Impel 3:1, po pierwszych dwóch setach był remis, trzeci niezwykle wyrównany, natomiast w czwartym gra podopiecznych Ryszarda Litwina napiszę wprost się posypała. Przegrały go do 11. Dziś muszę zdecydowanie lepiej się zaprezentować i uważam, że swoich szans mogą upatrywać w fakcie takim, że w drużynie z Wrocławia zabraknie czołowej zawodniczki Agaty Sawickiej, która doznała poważnej kontuzji kolana. Impel notujący serię kilku wygranych z rzędu, na początku lutego przegrał z Budowlanymi Łódź 3:2 w Pucharze Polski. Dziś gospodynie muszą zwrócić uwagę na Joannę Kaczor, Agnieszką Kąkolewską. Powstrzymanie tych zawodniczek może okazać się kluczem do zwycięstwa, zdobycia jakiś punktów, podtrzymania dobrej passy na własnym parkiecie-powodzenia
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Cracovia – Pogoń Szczecin
Typ: over 3.5
Kurs: 3.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiejszy dzień z Ekstraklasą rozpoczniemy w Krakowie gdzie miejscowa Cracovia będzie podejmować Pogoń Szczecin.
Cracovia odniosła bardzo ważne zwycięstwo na inaugurację wiosny pokonując Ruch skromnie 0:1, był to mecz walki w którym widać było że nikt nie chce przegrać. Ruch moim zdaniem za bardzo się schowało za co został ukarany bo trzeba przyznać gdy przynajmniej na chwile przejmowali inicjatywę to od razu w ekipach Cracovia było dużo niepewności w defensywie. Ekipa z Krakowa jak to się często mówi o takich spotkaniach styl nie był ważny i było widać po końcowym gwizdku jak zeszło z nich ciśnienie to może im tylko pomóc. U siebie zapewne będzie większych nacisk na płynniejsza ofensywniejszą grą zresztą taką kibice do tej pory oglądali nie zawsze byli w swych poczynaniach skutecznie ale i tak bilans 19 trafień to bardzo dobry wynik tym bardziej że tylko w jednym spotkaniu tutaj nie potrafili strzelić bramki, z drugiej strony tez tylko w jednym zachowali czyste konto.
Pogoń pokonał w pierwszym meczu po przerwie Piast 2:1, nie był to wybitny mecz na tle tak dysponowanej ekipy z Gliwic ale trzy punkty są. Na pewno pierwsza połowa w ich wykonaniu była nerwowa z dużą ilością niedokładnością stąd prowadzenie Piasta. Drugie 45 minut to już szybsza płynniejsza gra i mnóstwo sytuacji bramkowych – czyli Pogoń w najlepszym wydaniu. Na pewno problemem są wyjazd i sporo bramek straconych w 11 spotkaniach 16 bramek straconych.
Obie ekipy wygrały swoje starcia po przerwie ale nie ma co ukrywać wybitne mecz to nie były, ale jak to się mówi pierwsze koty za płoty i dla mnie ten impuls w postaci zwycięstw to prognostyk do lepszej gry a wiadomo są to ekipy które preferują ofensywną piłkę, z szybkim rozgrywaniem kombinacyjnych akcji i dziś ta płynność powinna być zdecydowanie lepsza, obu była tylko skuteczność, bo stwarzać sytuacje obie drużyny umieją.
Skuteczności raczej w ostatnich starciach między tymi ekipami nie brakowało 17 bramek w pięciu ostatnich starciach.
⛔100
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Sporty zimowe - biathlon
14:45
Mistrzostwa świata, bieg ze startu wspólnego mężczyzn - zwycięzca
Typ: Martin Fourcade
Kurs: 2,25
Buk: Expekt
Żadnej wątpliwości nie ulega fakt, że to Martin Fourcade jest obecnie najlepszym biathlonistą świata. Mimo tego w trzech rozegranych dotychczas biegach indywidualnych tylko raz udało mu się sięgnąć po tytuł mistrza świata, co powinno być czynnikiem mocno drażniącym ego Francuza. Obawy o jego formę widać też w kursach bukmacherów, bowiem mimo iż bieg ze startu wspólnego nie należy do ulubionych Martina, w tym sezonie jego notowania nie przekraczały linii 1,8.
Dla Fourcade&#39;a to ostatnia okazja, żeby do swojego dorobku dołożyć drugie złoto. Biegi pościgowy oraz indywidualny pokazały, że z jego strzelaniem jest wszystko w porządku, a czasami brakuje jedynie odrobiny szczęścia, czy tak jak w biegu indywidualnym - fizycznej obecności rywala, który pokazując, ile brakuje do zwycięstwa, motywuje Francuza do wykrzesania z siebie nieco więcej mocy.
Właśnie poniekąd w motywacji upatruję powodów, dla których Fourcade nieco słabiej biega &quot;masówkę&quot;. Po dwóch, trzech zwycięstwach w jednym mieście podchodzi do tej rywalizacji jakby na luzie. Tym razem spodziewam się po nim pełnej determinacji od samego startu i kontroli nad przebiegiem ostatniej mistrzowskiej walki o złoto. Kurs powyżej 2,00 jest tutaj zdecydowanie warty zagrania na zawodnika tej klasy.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Holandia - Eredivisie
Godzina : 12:30
Spotkanie : Willem II - Az Alkmaar
Typ : Az Alkmaar wygra
Kurs : 2,20
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj mecz Willem II zagra z Az Alkmaar. Faworytem do zdobycia kompletu punktów są goście. Goście zajmują 5 miejsce z dorobkiem 35 oczek na swoim koncie, na wyjazdach zagrali do tej pory 12-krotnie notując 6 wygrane 3 remisów oraz 6 porażek, jest to jeden z lepszych wyników w lidze bowiem pod względem spotkań wyjazdowych zajmują 4 pozycję. Gospodarze u siebie zagrali 12-krotnie 3 razy wygrali 4 remisy i 5 porażki. W tym meczu jednak liczę na zwycięstwo gości, biorąc pod uwagę ostatnie mecze tych drużyn w lidze Willem II wygrana/porażka, Az Alkmaar porażka/zwycięstwo. Ostatni mecz na stadionie w Willem II pomiędzy tymi drużynami rok temu zakończył się zwycięstwem gości.
⛔100
 
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna
Spotkanie:Oviedo-Getafe
Typ:Jorge Molina strzeli
Kurs:3.45
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Drużyna
Getafe w ostatnich tygodniach notowało obniżkę formy. Ostatnio jednak odnieśli długo wyczekiwane zwycięstwo, co z pewnością podniosło morale drużyny. Walczą oni o powrót do La Liga, więc nie mogą sobie pozwolić na kolejne potknięcia. Sądzę, iż stworzą w tym meczu sporo sytuacji strzeleckich, a niektóre z nich wykorzystają. Dodać należy, że Oviedo wydaje się być rywalem nie posiadającym wystarczająco szczelnej obrony.
Zawodnik
Jorge prezentuje znakomitą dyspozycję w tym sezonie. Zdobył już 11 bramek i pomimo swojego wieku wciąż potrafi siać spustoszenie w szeregach rywali. Jest to napastnik z ogromnym doświadczeniem, przede wszystkim na najwyższym poziomie rozgrywkowym, co jak widać procentuje. Bardzo istotnym jest również fakt wykonywania przez niego jedenastek, zwiększa to prawdopodobieństwo trafienia typu.
⛔100
 
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Austria, EHL (EBEL - Runda przegranych)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fehervar AV19 - EC Graz 99ers
Typ: Handicap - przepisowy czas gry EC Graz 99ers -2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w ramach 53 kolejki Austriackiej Ligi Hokeja EBEL drużyna Fehervar AV19 podejmować będzie na własnym lodowisku EC Graz 99ers. Formuła tych rozgrywek polegała na tym, że po 44 rozegranych kolejkach nastąpił podział dwunastu drużyn na grupę zwycięzców (miejsca 1-6) oraz grupę przegranych (miejsca 7-12). Dla obu ekip jest to 9 mecz w rundzie przegranych. Drużyna Fehervar AV19 zajmuje ostanie miejsce z dorobkiem 8 punktów, zaś hokeiści Graz plasują się na drugim miejscu z 19 punktami na koncie. Do fazy play-off z grupy przegranych awansują tylko dwie pierwsze drużyny. Sądzę, że drużyna Graz mając tylko 3 punkty przewagi nad trzecią drużyną w tabeli (Dornbirn) nie może sobie pozwolić na przegraną w dzisiejszym meczu. Dwa ostatnie spotkania rozegrane w tym roku między tymi zespołami kończyły się pewnymi zwycięstwami hokeistów Graz - 5:2 (20.01.2017) oraz 5:1 (15.01.2017). Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i stawiam na zwycięstwo drużyny EC Graz 99ers co najmniej różnicą trzech bramek.
⛔100
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga Godzina: 12:00
Spotkanie: Real Sociedad vs Villarreal
Typ: Real Sociedad &amp; over 2,5
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/QoQLA6qh/#szczegoly-meczu

Już w samo południe swój mecz rozegrają ekipy Realu Sociedad z Villarrealem. Spotkanie powinno stać na wysokim poziomie. Ja w tym starciu stawiam na wygraną gospodarzy wraz z pokryciem overa 2,5. Uważam to za dość realny scenariusz, a kursiwo 3.60 dość duże. Widzę w tym value.
Po pierwsze, Anoeta. Stadion Sociedad to miejsce gdzie każdej hiszpańskiej drużynie gra się trudno. Wciąż w pamięci pozostaje mecz z Barceloną. Gospodarze potrafili całkowicie zdominować Katalończyków. Wysoki pressing zdziałał wtedy cuda. Tylko błędne decyzje sędziowskie pozbawiły podopiecznych Eusebio 3 punktów. Gospodarze na własnym obiekcie przegrali w lidze tylko z Królewskimi oraz Sevillą. W meczach w San Sebastian padają średnio 3 bramki na mecz.
Po drugie, długość odpoczynku. Sociedad od wyjazdowego starcia z Espanyolem mieli 9 dni odpoczynku. Na taki komfort nie mogli sobie pozwolić gracze Żółtej Łodzi Podwodnej. W czwartek grali w Lidze Europy. Myślę, że to będzie miało duże znaczenie.
Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem są ostatnie mecze w lidze tych ekip. Gospodarze wygrali z Osasuną 3:2, mimo że na swojego pierwszego gola czekali godzinę. Tydzień temu zwyciężyli 1:2 z Espanyolem. Z kolei Villarreal zremisował dwa ostatnie mecze ligowe, z Sevillą oraz Malagą. W czwartek fatalnie zaprezentowali się na własnym obiekcie z Romą. Polegli 0:4.
W tym sezonie już trzykrotnie mierzyły się te zespoły. Na początku ligi Villarreal wygrał na własnym obiekcie 2:1. W styczniu te ekipy mierzyły się ze sobą w Pucharze Króla. Na Anoeta było 2:1 dla graczy z San Sebastian. W rewanżu 1:1.
Dzisiaj Real bez Williama Jose, ale ta ekipa i tak ma siłę z przodu.
Real Sociedad: Rulli – Odriozola, Navas, Martinez, Berchiche – Prieto, Illarramendi, Zurutuza – Vela, Juanmi, Oyarzabal.
Rezerwowi: Tono – Canales, Concha, Gonzalez, Granero, Jon, Zaldua.
Villarreal CF: Asenjo – Mario Gaspar, Alvaro, Musacchio, Costa – dos Santos, Trigueros, Bruno, Cheryshev – Bakambu, Adrian.
Rezerwowi: Barbosa – Castillejo, Hernandez, Ruiz, Sansone, Soldado, Jose Angel.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Liga Aguila Apertura
Spotkanie: Atletico Junior - Alianza Petrolera
Typ: 2
Kurs: 3,78
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Kolumbii. Na początek tabela:

W kolumbijskiej lidze dopiero początek rozgrywek. Jest tutaj bardzo duża szansa na powodzenie tego typu a kurs na wygraną Alianzy jest piękny. Atletico Junior w tej chwili skupia się głównie na kwalifikacjach Copa Libertadores. Muszą pogodzić rozgrywki w rodzimej lidze z tymi kwalifikacjami i dzisiaj będzie to dla nich już 6 spotkanie w lutym ! Grają co 3-4 dni i ostatnie spotkanie rozegrali właśnie 3 dni temu w kwalifikacjach Copa Libertadores, gdzie u siebie pokonali argentyńskie Atletico Tucuman 1-0. Rewanżowy mecz w Argentynie czeka ich za 4 dni i dzisiaj trener &quot;gospodarzy&quot; nie powołał nawet na to spotkanie graczy, którzy grali w meczu z Tucuman w podstawowym składzie. Jedynym wyjątkiem jest bramkarz Viera. Dlaczego słowo gospodarze dałem w cudzysłów ? Atletico Junior nie zagra na własnym obiekcie tego spotkania a w Cartagenie na Estadio Jaime Moron Leon także tracą atut własnego boiska i spotkanie to będzie rozgrywane na neutralnym gruncie. Po tych informacjach zdecydowanie tutaj proponuję iść w stronę typu na Alianza Petrolera. Junior tak jak pisałem wyżej w tej chwili priorytetowo traktuje kwalifikacje Copa Libertadores, bo chcą się dostać do grup i grać dalej. Alianza gra tylko w rozgrywkach ligowych więc dziś przystąpią najmocniejszym składem jakim dysponują na ten moment a do tego mecz rozegrany na neutralnym obiekcie. Myślę, że jest tutaj duża szansa na powodzenie tego typu.
✅278
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina: 14:00
spotkanie: Cska-Łokomotiv
typ: Łokomotiv +74.5
stawka: 1.74
bukmacher: bet365
Witam serdecznie myślę,że wyszukałem ciekawy typ typ bardziej do kuponu a szanse na trafienie go myślę,że są duże.Tak pobuszowałem i myślałem na handicapem 12.5 lub 14.5 bo historia lubi się powtarzać a historia jest taka ,że Kubań na trzy mecze bezpośrednio w hali cska tylko raz przegrał nie znacznie bo siedmioma punktami i co ciekawe dwa razy zwyciężali także myślę ,że nawet handicap może pograć.Ja jednak skuszę się na over 74.5 ,który w mojej ocenie powinien zostać pokryty nawet z nawiązką dlaczego? Patrzę na teraźniejszą formę tej drużyny i jest w miare dobra zdobywają dużo punktów a w tym roku nie zeszli nawet z poniżej 80 punktów a końcowe wyniki to odpowiednio 85,91,86,95 i 96 także dosyć sporo.Jeszcze przytoczę statystyki H2H między tymi drużynami Kubań w hali Cska na trzy mecze zdobili kolejno 78,94 i 81.Jako ,że historia lubi się powtarzać to myślę ,że typ ma duże szanse powodzenia.Pozdrawiam
✅74
 
talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Leganes
Typ: Fc Barcelona - handicap 0:5 ( Barcelona -5,5)
Kurs: 9.00
Bukmacher: unibet
Kurs wysoki, ale nie mówię że trzeba grać wysoką stawką. Stawka 1-2/10. Według mnie jest to mecz &quot; jeśli takie coś ma wpaść to właśnie w tym meczu&quot;. Barcelona jest bez formy od dawna. Myślę, że tylko ślepy nie widział, że jest ciągnięta przez znakomite trio MSN, które od początku sezonu samo tworzyło akcje i rozpracowywało rywala. W Barcelonie zawodzi to z czego słynęła w ostatnich 10 latach- środek pomocy. Kiedyś Xavi, Busquets, Iniesta. Dzisiaj prawdopodobnie Gomes, Rakitić i Iniesta. Gomes kupiony w zeszłe lato jeszcze nie przyzwyczaił się do stylu Barcy. Rakitić świetny rok temu, w tym roku zawodzi, a Iniesta ? Geniusz, ale wiek nie pozwala mu już na intensywność meczów z lepszymi zespołami. Jest to facet, który potrafi zagrać piłę, że szczena opada, jednak w defensywie jest to już niestety tylko pachołek do mijania.
Skąd więc ten typ ? Taka pomoc nie wystarczyła na PSG, które zgniotło środek pola i nie pozwoliło MSN dojść do słowa odcinając ich od podań. Jednak dzisiaj Barca gra z Leganes. U siebie. Po &quot;gwałcie&quot; w Lidze Mistrzów. Wspomniana pomoc w zupełności wystarczy na środek pola Leganes. MSN dostanie odpowiednią ilość piłek, z którymi będą wiedzieli co zrobić. Messi nie będzie musiał cofać się do pomocy. Ok, Barcelona wygra. Ale dlaczego tak wysoko ?
Bo odpadli z Ligi Mistrzów ( ok, jeszcze nie, ale nie oszukujmy się- odpadną). Bo doznali sromotnej porażki i kibice są mega wkurzeni. Bo grają u siebie, więc po strzeleniu 2-3 bramek nie odpuszczą i będą chcieli dać kibicom trochę radości. Bo Messi nie zagra dwóch kiepskich meczów z rzędu. Bo zostaje im tylko Liga i trzeba odrabiać stratę do Realu, a za tydzień mecz z Atletico i nie można teraz głupio stracić punktów. Bo mają potem tydzień wolnego. Bo Leganes ostatni mecz wygrało w 3 miesiące temu. Bo taka jest charakterystyka Realu czy Barcy. Jak jakiś mecz nie wyjdzie, to trzeba to sobie odbić z ,,ogórkami&quot; w lidze
Tak więc: &quot; jeśli taki handicap ma wejść, to dzisiaj&quot;
Warto zagrać, za grosze i zyskać jakąś fajną stawkę, żeby wieczorkiem ugrać coś z CS&#39;a ????
⛔100
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Godzina: 14:45
Spotkanie: Mistrzostwa świata, bieg ze startu wspólnego mężczyzn - zwycięzca
Typ: Shipulin Anton (Rus)
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj bieg biathlonowy ze startu wspólnego mężczyzn, świetne warunki pogodowe słonecznie i delikatny wiatr.
Główny dominator męskiego biathlonu Francuz Martin Fourcade radzi sobie ostatnio nie najlepiej biegowo jak i strzelecko. Sądzę że dzisiaj nie wygra nasuwa się więc pytanie: kto jak nie on? Według mnie największe szansę ma Rosjanin Anton Shipulin na którego kursy poszybowały mocno w dół z 7.0 na 3.5
We wczorajszej sztafecie Fourcade biegł wolniej od Shipulina do tego Francuz ma ostatnimi czasy problemy z pierwszymi strzałami w pozycji leżącej do tego są informację że Fourcade jest przeziębiony. Wszystko okaże się na strzelnicy bo biegowo myślę że to Rosjanin będzie dzisiaj górą.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - FA Cup Godzina: 17:15
Spotkanie: Blackburn Rovers - Manchester United
Typ: Manchester United wygra 3-0, 3-1 lub 3-2
Kurs: 4,50
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału Pucharu Anglii pomiędzy Blackburn Rovers a Manchester United. Blackburn w drodze do tej fazy rozgrywek pokonał 2:1 QPR oraz 2:0 Blackpool. United natomiast zostawili w pokonanym polu, a można by nawet rzec, że zmietli z murawy po 4:0 Reading i Wigan. Nie dziwi więc fakt, iż zdecydowanym faworytem na Ewood Park są przyjezdni. Gospodarze dotarli do piątej rundy Pucharu Anglii już po raz piąty z rzędu, jednakże trener Owen Cole ma znacznie poważniejsze problemy na głowie niż pokonanie Manchesteru, bowiem jego podopieczni są o krok od spadku do trzeciej ligi, obecnie znajdują się w strefie spadkowej i na prawdę będzie im ciężko powalczyć o utrzymanie. Zgoła inaczej wygląda sytuacja Czerwonych Diabłów, którzy ostatnią porażkę w lidze doznali w październiku zeszłego roku, z meczu na mecz grają co raz lepiej i miejmy nadzieję, iż będą piąć się także w tabeli Premier League, poza tym nadal grają na czterech frontach. Niemniej występ przeciwko Saint Etienne nie wyglądał zbyt dobrze, nadal widać duże braki w skuteczności wykańczania akcji, ale nawet grając dosyć słabo Diabły potrafiły zdobyć sporą zaliczkę przed rewanżem, co tylko pozwoliło spokojnie przygotować się do dzisiejszego spotkania. Co do osłabień kadrowych to menadżer Owen Cole nie będzie mógł dziś skorzystać z usług kontuzjowanego Sama Gallaghera, który tworzył bramkostrzelny duet z Danny&#39;m Grahamem co będzie sporym osłabieniem, wciąż poza grą pozostają Tommy Hoban i Corry Evans, którzy nie są jeszcze w pełni sił. Dodatkowo nie wystąpią także zawieszeni Hope Akpan oraz Elliott Bennett a także Lucas Joao. Wobec tylu osłabień szanse występu może dostać nie kto inny jak Wes Brown. Były gracz United łączy grę w Blackburn z trenowaniem młodzieży w ich Akademii i raczej nie jest podstawowym zawodnikiem, choć przy tylu osłabieniach być może pojawi się na murawie. W ekipie Jose Mourinho na liście kontuzjowanych w United znajdowali się Michael Carrick oraz Wayne Rooney, a także chory Henrich Mychitarian, lecz są szanse, że po opuszczeniu wtorkowego meczu, zobaczymy ich przeciwko Rovers. Do pełni zdrowia powrócił już chyba Phil Jones, który może pojawi się w niedzielę. Jedynym nie obecnym może być David De Gea, który na treningu przed dzisiejszym meczem nabawił się drobnego stłuczenia, choć uraz nie jest poważny to zapewne Jose nie zaryzykuje jego występu mając przed sobą jeszcze finał Pucharu Ligi z Southampton, w jego miejsce zapewne wystąpi Sergio Romero, który przyzwoicie zaprezentował się w czwartkowym spotkaniu we Francji. Forma Czerwonych Diabłów jest bardzo dobra, nawet pomimo nieprzekonującego stylu. Ostatnie pięć spotkań to cztery wygrane i jeden remis, ale co najważniejsze aż pięć czystych kont. Powiedzieć, że United jest w niedzielnym meczu faworytem to jak nic nie powiedzieć, ale nie należy zapominać, że rozgrywki Pucharu Anglii rządzą się swoimi prawami i ponowne zlekceważenie rywala, jak miało to miejsce w przypadku Saint-Etienne, może nie ujść na sucho. Mimo wszystko moim zdaniem United wygrają i to kilkoma bramkami. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:15.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: FC Koln vs Schalke
Typ: Schalke
Kurs: 2,8
Bukmacher: bet365
godz. 17:30
ANALIZA
Witam, Na dzisiaj kilka opcji, między innymi Ajax, handi na PSG, over w M&#39;gladbach, ale ja zdecyduję się złapać wysoki kurs na Schalke, pisałem w czwartek o nich w ramach spotkania w LE z PAOK i mecz skończył się 3-0 dla Niemców, więc prawie po mojej myśli (prawie,bo podałem również tym poboczny, że Schalke wygra i under 2,5 a gol na 3-0 w 89 minucie, ale główny typ na plus). Dzisiaj myślę, że trudniejsze zadanie, bo czwartkowy mecz mają pewnie w nogach, ale za to w głowach jaki motywator po tak przekonującej wiktorii. FC KOln na miejscu 7 z dorobkiem 32 punktów, Schalke na 11 z 25 punktami, więc zwycięstwo przybliży ich do czołówki, gospodarze jak zwyciężą, to do przyszłej kolejki będą na miejscach premiowanych el. do LE. Obie ekipy prezentują równą formę, obie ekipy walczą o miejsca, które umożliwią im grę w Europejskich pucharach, ale moim okiem Schalke się rozpędza, zawodnicy złapali już to wiosenne przebudzenie- dużo moim zdaniem dał remis z Bayernem, pokazał ich siłę, że mogą w bundeslidze ogrywać wszystkich, dzisiaj FC Koln będzie musiało zagrać na prawdę świetny mecz, by powstrzymać napór niebieskich. Obie ekipy mają jakieś braki kadrowe, ale myślę, że w gorszej sytuacji gospodarze, którzy nie mogą skorzystać ze swojego napastnika Rudnevsa(prawdopodobnie nie wystąpi w tym spotkaniu). Mecz jak dla mnie z małą przewagą na stronę Schalke, również bardzo prawdopodobne, że mecz ten zakończy się niskim wynikiem, bo drużyny podejrzewam będą się &quot;szachować&quot; i nie koniecznie będziemy świadkami wielkiego widowiska, ja jednak uważam, że lepiej na te szachy przygotowani są zawodnicy Schalke i to właśnie na nich stawiam.
P.S. taka mała ciekawostka odnośnie h2h, na 5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami 4 razy zwyciężali goście ???? oczywiście nie sugerowałem się tą wiedzą, ale nie pogniewałbym bym się jakby miało to znaczenie ????
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja - Premirship
Godzina: 16:15
Spotkanie:Dundee v Rangers
Typ: rzuty rożne over 13
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie mam zbytnich szans już w konkursie, dlatego typ z dobrego serca, otóż Rangersi grają na wyjeździe, a jeśli graja rangersi, to znaczy, ze będzie duż roznych. Większość gry rangersów polega na szybkich bokach i dośrodkowaniach, co przewaznie kończy się rzutem rożnym. Nie ma co za dużo debatować, przytoczę statystyki ostatnich meczów:
Rangers - Ross Country 16 rożnych(15 rangers)
Hearts - Rangers 18 (15)
Motherwell - Rangers 16 (15)
W ostatnim wspólnym meczu nabili 17 rożnych(13). Myslę, że Rangersi pokryją spokojnie 10 roznych, resztę dorzuci Dundee. Jak ktoś się boi - over 11 - @2,00, bądź azjan 11 - @1,9 lub rangers over 6,5 @1,65. Powodzenia!
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, League of Legends: EU Challenger Series
Godzina: 15:00
Spotkanie: Schalke 04 - Fnatic Academy
Typ: Schalke wygra 2-0
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem spotkanie z europejskiego Challenger Series w LoLu. W moim spotkaniu zmierzy się Schalke 04 oraz Fnatic Academy. Zdecydowany faworytem tego meczu jest drużyna Schalke, która aktualnie bez żadnej porażki brnie po awans do LCSów. Ekipa Fnatic Academy musi grać dzisiaj bez Kikisa ich lidera. Nie będzie on mógł zagrać z powodu choroby. Także nie zobaczymy Broxaha, który przeszedł do podstawowego składu Fnatic podczas nieobecności Amazinga. Generalnie Schalke jest teraz bezsprzecznie najlepszą drużyną w Challenger Series, a Fnatic Academy z dwoma osłabieniami zapowiada się na to, że dzisiaj nie ugrają nawet mapy. Schalke w swoich dwóch spotkaniach, które odbyli pokonali Team Kinguin i PSG bez żadnych większych problemów. Fnatic udało się pokonać jedynie PSG, lecz przegrali z Millenium. Dzisiaj stawiam na pewne zwycięstwo Schalke. Moim zdaniem są dużo lepszą drużyną, a kurs na to wydarzenie jest świetny. Zresztą i tak go mocno obniżyli, bo jeszcze wczoraj wynosił 2.00. Polecam!
✅50
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa vs. Ruch Chorzów
Typ: Handicap 0:1, zwycięstwo Legia Warszawa
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie trzeciej drużyny naszej Ekstraklasy z ostatnią. Patrząc jednak w tabele spotkań u siebie legia jest dopiero ósmą najlepiej punktującą drużyną siebie z bilansem 4 zwycięstw 4 remisów i 2 porażek, bilans bramek 18:10. Ruch pomimo ostatniego miejsca w tabeli na wyjazdach zdobył tyle samo punktów, co na własnym boisku. Bilans ,,niebieskich&quot; na obcych stadionach to 3 zwycięstwa 1 remis i 6 porażek z bilansem bramek 16:20. Także ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami nie przekonuje w 100%, co do tego typu. Na 5 meczów przy Łazienkowskiej pomiędzy tymi drużynami Legia wygrała 2 bramkami tylko dwa razy. Ruch w 5 ostatnich meczach wyjazdowych przegrał 4 razy, raz zwyciężył. Co prawda było to wiosną, bo Legia gra w tym roku w Ekstraklasie 1 mecz u siebie, a Ruch 1 na wyjeździe. Typu tego nie opieram jednak na statystykach. Gracze Legii grali w czwartek mecz Ligi Europy, mogą być zmęczenie, może dojdzie do jakiś rotacji. Jednak główny faworyt do tytułu musi zdobyć komplet punktów na własnym stadionie z ostatnią drużyną tabeli. Spodziewam się nudnego meczu, postawy Legii zbliżonej do tej z meczu z Arką, ale liczę, że wygrają oni różnicą dwóch bramek, bo kadrowo to po prostu o wiele lepszy zespół niż goście z Chorzowa.
⛔100
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Lega Pro Grupa C
Godz: 16:00
Spotkanie: C.F. UniĂŁo - S.C. CovilhĂŁ
Typ: C.F. UniĂŁo
Kurs: 2.15
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 28 kolejkę ligową portugalskiej Segunda Division.
W ciekawym spotkaniu na Centro Desportivo da Madeira zmierzą się ze sobą miejscowe Clube de Futebol UniĂŁo a w gości przyjedzie drużyna Sporting Clube da CovilhĂŁ.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 27 meczach zdobyli 35 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście zdobyte 34 oczka w swoich 26 spotkaniach co plasuje ich na 13 pozycji w tabeli portugalskiej Segunda Division.
C.F. UniĂŁo w tym sezonie ligowym na swoim terenie 7 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 17-10 zaś S.C. CovilhĂŁ na wyjazdach 3 wygrane, 6 remisów oraz 4 porażki i bilans bramek 10-12.
Mecz zapowiada się ciekawie i gospodarze po rocznej przygodzie w najwyższej klasie rozgrywkowej wrócili na zaplecze ale w tym spotkaniu moim zdaniem wygrają gdyz u siebie naprawdę grają bardzo dobrze a goście w delegacjach już ostatnio przegrali z podobnie grającymi gospodarzami z Coimbry.
⛔100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Superliga
Godzina: 16:45
Spotkanie: Kwidzyn vs. Puławy
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Witam
MMTS w tym sezonie bardzo solidny, u siebie i na wyjazdach, ostatnio dużo przełamań, po kilku latach wygrali z Legionowem i Zabrzem na gościnnych występach. Do dzisiejszego spotkania podejdą bardzo zmotywowani, grają u siebie, do tego chęć rewanżu za ostatnią przegraną z Puławami i lepsza aktualna dyspozycja boiskowa (ciągle ten sam skład, sami Polacy, wzajemne zrozumienie...).
A Azoty? To także marka, ale ich spotkania wyjazdowe to przeciętność z plusem. Na pewno jest to HIT kolejki, w którym zobaczymy sporo bramek, ale ze wskazaniem na gospodarzy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom