>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy Dnia - 19.02.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Brazylia, NBB
Spotkanie: Brasila - Unitri Universo
Typ: 181+ punktów w meczu
Kurs: 3.7
Bukmacher: Gamebookers

Na mecz rozpoczynający się o północy bardzo ciekawą linię overową przygotował nam bukmacher o nazwie Gamebookers i grzechem byłoby z niej nie skorzystać. Mecz sąsiadów w tabeli, dwóch bardzo konsekwentnie grających w ataku ekip. Wiadomo, że gospodarze zainkasują komplet oczek. Wystarczy spojrzeć w h2h obu ekip by zauważyć, że będzie to całkowita dominacja ekipy z Ginasio Nilson Nelson. Początkowo mój pomysł na zarobek w tym spotkaniu był prosty - handicap -6, naturalnie faworyzując gospodarzy. Jednak doszedłem do wniosku, że skoro ma być to taki spokojny i przyjazny mecz, to zaproponuję Wam naprawdę ciekawy kurs przy bardzo realnym overze. Brasilia u siebie bardzo groźna, stosunek spotkań 9-3. Studiując historię spotkań obu ekip widzimy, że punkty w ostatnich konfrontacjach to 176, 182, 184, 175. Zawsze byliśmy w okolicach tych punktów, dwukrotnie ją przebijając. Warte pogrania i w tym przypadku.
⛔ 100
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Mecz: Transfer Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
Typ: Indykpol AZS Olsztyn -1,5 seta
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet


W środowy wieczór na parkiecie w Bydgoszczy zmierzą się z 8 i 5 miejsca w tabeli. Gospodarze z 19 punktami, taką samą ilość posiada Lotos, znajduję się na premiowanym miejscu, pozwalającym na grę w play offach. Jednak, aby to miejsce utrzymać, bydgoszczanie mają nie lada trudne zadanie. Przed własną publicznością muszą pokonać świetnie dysponowany w tym sezonie Indykpol. Tuż za plecami Transferu znajduję się ekipa z Gdańska i z Kielc. Do końca rundy zasadniczej zostały trzy kolejki. Każdy komplet punktów będzie bardzo ważny dla drużyny Heynena. W miniony piątek, bydgoszczanie odnieśli cenne zwycięstwo nad Effectorem. Po jutrzejszym spotkaniu pozostanie im tylko na drodze Częstochowa i Lotos.
Faworytem jednak tego meczu będą przyjezdni z Olsztyna. Olsztyn, który z 35 punktami ma już zapewniony awans do PO, przyjedzie w świetnej dyspozycji. W ostatniej kolejce, Akademicy ponieśli po świetnym meczu, porażkę z aktualnym jeszcze mistrzem Polski, Rzeszowem - 2:3. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha pokazali w tym meczu pazur oraz siłę jaką dysponują. Ambitnie walczyli w całym spotkaniu, zaważyły drobne błędy. Dobrą formę pokazał Bartosz Krzysiek, któremu jednak momentami brakuje zimnej głowy. Do pomocy włączył się również argentyńczyk Pablo Bengolea z Rafałem Buszkiem, którzy trzymali prym w przyjęciu. Gra prowadzona przez Dobrowolskiego może się podobać, często ryzykuje, na co pozwala mu Krzysiu Stelmach. W drużynie Olsztyna panuje świetna atmosfera, świetnie rozumieją się zapewne w szatni jak i na boisku.
W jutrzejszym spotkaniu w ekipie Transferu zabraknie Miłosza Zniszczoła i Yassera Portuondo. Olsztynanie przyjadą do Bydgoszczy bez Grzegorza Szymańskiego.
W ostatnim pojedynku, AZS przed własną publiką zwyciężył 3:0.
Typ, który chcę proponuje, jest &#39;kozacki&#39;. Jednak odważnie w to wchodzę. Typem tym jest zwycięstwo Olsztyna przynajmniej 3:1. Indykpol lepiej zdecydowanie wygląda. Gra fajną, poukładaną siatkówkę, z Dobrowolskim na czele. Jestem przekonany, że ten typ jest do pokrycia. Nie chcę przekreślać całkowicie ambicji ekipy bygdowskiej, dlatego mogą urwać seta, ale czy im się to uda, przekonamy się już niebawem, czyli jutro wieczorem.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Rosja- Finlandia :hokej: Finlandia OT @ 2,7 Expekt
Jak już wcześniej ogłaszałem w HP idę odważnie w stronę Finów. Rosjanie mnie nie przekonują swoją grą, wygląda to jakby występowali &quot;za karę&quot;. Nie widać tego &quot;czegoś&quot; w grze. Ponadto Rosjanie nie są skuteczni, grają bez pomysłu a Ovechkin zawodzi na całej linii. Jedyny Rosjanin który gra w hokeja a nie występuje to Datsyuk, Bobrovsky i powiedzmy że Radułow. Reszta do odstrzału. Już dziś czeka ich przeszkoda której nie są w stanie przeskoczyć grając tak jak dotychczas. Zacznijmy od tego że Finowie mają chociażby lepszego bramkarza niż Norwegowie, baa, mają problem bogactwa bo Rask i Niemi to fantastyczni goalie i na kogo nie postawi trener Finów, możemy się spodziewać znakomitego bramkarza między słupkami Finów. W obronie wyraźna przewaga Finów, jest chociażby grający świetne zawody Maatta, doświadczeni Timonen i Salo oraz znakomity Vatanen. U Rosjan o takim bogactwie defensywnym nie ma mowy ale można wyróżnić takich defensorów jak Markov i Wojnow. Reszta zdecydowanie odstaje od swoich północno-zachodnich sąsiadów. Jeśli chodzi o ofensywę to każdy wie że tu większy po stronie gospodarzy. Można wymieniać w sumie bez końca że jest Datsyuk, Malkin, Ovechkin itp. itd. Ale co z tego skoro tylko kapitan Sbornej i zawodnik Red Wings czyli Paweł Datsyuk spisuje się naprawdę fajnie. Owca nie dojechał chyba na te igrzyska, fakt pograłem że zdobędzie najwięcej bramek ale już nie zdobędzie. Zamiast go stawiać mogłem oddać przynajmniej te pieniądze Owsiakowi, niech se zrobi Woodstock ???? Cóż skończyłem na tym że Ruska ofensywa zawodzi. Ktoś spojrzy na wynik dzisiejszego meczu z Norwegią i podrapie się po kopule, o co mi chodzi? Mianowicie o to że na pustą bramkę to sobie mogą postrzelać, ale gdy stał tam bramkarz to już nie było tak różowo. Nie wiem co jest spowodowane tak słabą postawą gospodarzy ale czuję że zjada ich presja, przed IO balonik na złoto Rosjan został za bardzo napompowany. Jestem przekonany że gdyby Finlandia zajęła miejsce Norwegii i oni wczoraj grali z &quot;tą&quot; Rosją, z pewnością by wygrali. Jeśli nie zdarzy się cud i Rosjanie nie przeżyją jakiegoś objawienia, nie wróżę im zbyt dalekiej przyszłości na tych igrzyskach, a Putin już na jutro może zamawiać samolot do Stanów który zabierze Rosyjskich hokeistów NHL ????
⛔ 100 zły zapis
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Biegi narciarskie - sprint drużynowy kobiet
Spotkanie: Norwegia
Typ: zwycięzca
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
W dzisiejszym sprincie o zwycięstwo powinny bić się tylko dwie ekipy: Norweżki i Finki. Norweżki pobiegną w składzie Oestberg/Bjoergen, natomiast Finki to Saarinen/Niskanen. Zarówno Saarinen jak i Oestberg mają bardzo dobry sezon i pokazują to także na tych igrzyskach. Finka świetnie biega klasykiem, otarła się o medal indywidualnie, ale Oestberg to także znakomita sprinterka która zdobyła już srebro w Sochi. Uważam, że rywalizacja miedzy nimi będzie wyrównana, natomiast reszta ekip ma po prostu za słabe zawodniczki, by mogły nawiązać walkę. W drugiej parze jednak przyznaję więcej szans Bjoergen, która jest po prostu dużo lepszą sprinterką i jeśli trzeba będzie walczyć na finiszu, to wyjdzie z niego zwycięsko. Poza tym Norwegia ma coś do udowodnienia po biegach sztafetowych. W kraju aż huczy od słabych wyników. Pragnę też zauważyć, że zawodnicy norwescy zarówno w biegach, biathlonie, kombinacji norweskiej spisywali się słabo (wyjątek złoto Bjoergen i wielkiego Ole). Moim zdaniem coś było na rzeczy i tutaj upatrywałbym smarowania. Było słoneczko, ciepło, śnieg mokry, no i serwismeni nie trafili ze smarowaniami. A dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że do Sochi zawitała zima i od razu Norwegowie zaczęli zwyciężać, w biathlonie Svendsen, w kombinacji dwójka na czele. Także tutaj upatruję pewną zależność. Dzisiaj ze smarowaniem powinno być OK, więc zwyciężą umiejętności, które Norweżki mają największe.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie- ZIO Soczi
Spotkanie: USA- Czechy
Typ: USA -1,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutro, a właściwie to już na dzisiaj, znów wybieram turniej olimpijski hokeja na lodzie. Dzisiejszy/wczorajszy typ nie wszedł, jednak moja prognoza się sprawdziła- Rosjanie nie szarżowali, mieli przewagę, ale nie olśniewali, strzelili dwie bramki w drugiej tercji nie tracąc żadnej i utrzymywali ten wynik do końcówki 3 tercji, jednak około 2 minuty przed końcem trener Norwegów zdecydował się zdjąć bramkarza i handicap 3,5 wziął w łeb. Norwegowie nic nie ugrali, nie oddali nawet strzału, Radulov trafił sobie do pustej bramki, a chwilę po wznowieniu następna bramka. Moim zdaniem wynik nie odzwierciedlał sytuacji na lodowisku, ale cóż, jak pech to pech, życie, ale tyle z tych tłumaczeń, dziś upatrzyłem sobie mecz Amerykanów z Czechami. Podejrzewałem, że kurs na Amerykanów będzie stosunkowo wysoki- korzystny, ze względu na to z kim się zmierzą i nie myliłem się. Wiadomo, Czesi to mistrzowie olimpijscy z Nagano, wielokrotni mistrzowie i medaliści mistrzostw świata. Jednak historia nie gra, liczy się tu i teraz, a nasi sąsiedzi z południa w Soczi nie grają najlepiej. Dwie porażki w grupie, dziś w meczu barażowym zwycięstwo ze Słowacją, nie wywalczone bez trudu. Prowadzili 4:0, wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą, a Słowacy doszli do stanu 4:3 i w końcówce było bardzo nerwowo, ostatecznie 5:3, po strzale na pustą bramkę. Amerykanie odwrotnie, wygrali 3 mecze, na uwagę zasługuje zwłaszcza zwycięstwo z gospodarzami, co prawda po karnych, ale jednak. Poza tym bardzo pewne wygrane, 7:1 ze Słowacją i 5:1 ze Słowenią. Czesi nie są w formie, w której byliby w stanie zagrozić najlepszym, takie jest moje zdanie, a Amerykanie przeciwnie, moim zdaniem mają szansę powalczyć o złoto. Handicap 1,5, przy takim kursie zdecydowanie warty jest zagrania, osobiście nie zdziwiłbym się gdyby Amerykanie wygrali nawet 3, czy 4 bramkami no i sam kurs na zwycięstwo, który u niektórych buków wynosi jeszcze w tej chwili 1,60 (i leci w dół) to w mojej opinii bardzo fajny pewniak. Powodzenia.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Dallas Mavericks - Miami Heat
Typ: Over 217,5
Kurs:3,95
Buk:Unibet
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz już po ASG gdzie Miami jedzie do American Airlines Center by zmierzyć się z ekipą Dirka Nowitzkiego. W obu zespołach kontuzji kluczowych graczy brak, Wade raczej zagra dzisiaj. Over 217,5 biorę jak najbardziej. Fajna linia, moim zdaniem spokojnie do przekroczenia przez oba zespoły. Dallas gra fajną, wesołą koszykówkę, akcje od kosza do kosza, run &amp; gun, dużo rzutów za 3 pkt, gdzie mają całkiem fajnych strzelców typu Nowitzki, Carter czy Ellington. Dallas ostatni raz kiedy nie przekroczyło 100 u siebie był to pojedynek z NYK, 9 stycznia, teraz mają serie over 100 u siebie od 9 spotkań. Ofensywa Miami jest wielka, wie o tym każdy, nie sądzę żeby dzisiaj Dallas ich zatrzymało bo nie mają po prostu kim, a tempo Mavs sądzę, że będzie odpowiadać podopiecznym Spoelstry. Tak jak to Lucas fajnie opisał, jest to raczej obecnie średniak ligi niż jakiś potentat, zlepek graczy gdzie tylko Nowitzki tworzy jeszcze jakąś markę. Ale ten zlepek póki co funkcjonuje i moim zdaniem póki co dobrze. Nikt tu o mistrzostwie nie marzy. Miami za chwilę jedzie do OKC, i tam moim zdaniem skupi się na defensywie, walce od samego początku, bo revenge game jest i 0/2 mieć z OKC nie jest fajnie. James o tym wie, i moim zdaniem na czwartkowy pojedynek Miami będzie gotowe w 100% dzisiaj nie powinni walczyć jakoś specjalnie w defensywie, bo mecz z Oklahomą jest must win. Dzisiaj będzie strzelanina jak w Afganistanie i sądzę że tutaj ten over pyknie na luzaku. Nawet spodziewam się linii dużo większej over 215. Pozdrawiam i polecam. Rambo
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Astana
Mecz: Mertl J. - Dustov F.
Data: 19.02.2014 07:30
Typ: Mertl 2:0
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza: Druga runda turnieju w kazachskiej Astanie, na nawierzchni twardej. Zagrają ze sobą Farrukh Dustov z Uzbekistanu oraz Jan Mertl z Czech. Uzbek w rankingu 227, Czech 197. Niby patrząc na ranking obydwu Panów nie ma widocznej dużej różnicy, jednak w mojej ocenie jest i to na korzyść Czecha. Wiadomo nie są to jakieś znane nazwiska, jednak znacznie częściej obił mi się o uszy Mertl. Ostatnio zaliczył ćwierćfinał w Quimper pokonując małoznanego Halysa oraz lepiej znanego Szwajcara Laaksonena, aby później ulec Gillsowi Mullerowi w dwóch tiebreakach (do 7 i do 6, świetny serwis obydwu i ani jednej szansy na przełamanie dla nikogo). Wcześniej w Niemczech dotarł do finału przegrywając w nim z Thomasem Schoorelem 4:6, 7:6, 4:6. Wcześniej pokonał Torebko, Kerna i Michalicke. W Heilbronn przegrał w 1 rundzie turnieju głównego z Berrerem w wyrównanym 3-setowym meczu. W kwalifikacjach uporał się z Knittelem, Martim i Martinem Fischerem. Dustov w tym roku zaczął grać od lutego i zaliczył puki co zaledwie 2 mecze, obydwa przegrywając. Najpierw z Martinem Fischerem 1:6 2:6 (tym samym, z którym miesiąc temu wygrał Mertl), a później Uzbek przegrał z Arnaboldim 6:7, 4:6. Chyba jeszcze Dustov nie będzie na tyle ograny, żeby mógł poważniej myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu. Poza tym Mertl zdaje się być lepszym zawodnikiem. W pierwszej rundzie Czech wygrał z nieznanym mi Biryukovem w trzech setach, natomiast Dustov pokonał młodego, ale ciekawie grającego Khachanova, który ostatnio jest zupełnei bez formy. Podsumowując, nie widzę tutaj atutów po stronie Dustova na zwycięstwo.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Anglia / Championship
Nottingham : Leicester
obie zdobędą gola w pierwszej połowie
4.50 / Unibet
Mecz na szczycie w Angielskiej Championship , gospodarze piłkarze Nottingham którzy znajdują się na 6 miejscu podejmują dziś na City Ground lidera Leicester . Gospodarze notują fantastyczną formę i od 13 kolejek nie zaznali porażki a na swoim City Ground mają bilans 9-4-2 w bramkach 29:15 natomiast ogólny bilans bramkowy po 30 kolejkach to 50:30 i jak już jestem przy bramkach to rozłożę to na dwie połowy i tak w pierwszej połowie zdobywali 23 gole a stracili 16 w drugiej 27 strzelonych i 14 straconych, teraz lider , Ci także notują fajną serię 11 meczy bez porażki ale w tym aż 9 zwycięstw pod rząd ) i 2 remisy , ostatni mecz u siebie zremisowali z Watford 2:2 ( 1:2 ) , w meczach wyjazdowych spisują się także nie żle ich bilans to 10-1-4 w bramkach 23:15 , ogólnie ich bilans bramkowy to 54:30 no i jak u nich się to rozkłada : 1 połowa to 20 goli strzelonych i aż 18 straconych w drugiej 34 strzelone i 12 straconych ....... no trochę ta pierwsza połowa może martwić ale liczę że dziś zdołają strzelić już w pierwszej połowie . W pierwszym ich pojedynku z tego sezonu Nottingham wygrało spotkanie na Leicester 2:0 i chyba czas na rewanż , w poprzednim sezonie w dwumeczu pomiędzy nimi padały wyniki : tu na City Ground wygrywa Leicester 3:2 prowadząc już do przerwy 2:1 natomiast w Leicester padł remis 2:2 do przerwy 2:1 dla Leicester tak więc pójdę za tym śladem i liczę na gole z obu stron już w pierwszej połowie !
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Chamipionship
Mecz: Nottingham-Leicester
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,0
Buk: bet365
Leicester i Nottingham to drużyny które poważnie myślą o awansie do Premier League i dzisiejszy mecz będzie nie zwykle ciekawy. Leicester na chwile obecną jest liderem tabeli i ma 7 punktową przewagę nad 2 Burnley. Nottingham miejsce 5 w tabeli pomimo że na 30 spotkań ligowych tylko 4 razy przegrał i to jest lepszy wynik od Leicester lecz niestety duża liczba remisów ( 30 meczy 12 remisów)sprawia że znajdują się w strefie w której o awansie zadecydują play offy. Nie musi jednak tak być gdyż do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem brakuje im tylko 6 pkt. I ostatnio Nottingham mocno wziął się za odrabianie strat na 5 meczy 4 zwycięstwa i tylko 1 remis. I w tym momencie to Nottingham ma większa motywacje do zdobycia kolejnych 3 pkt a piłkarze Leicester którzy podświadomie czują się bezpiecznie mając 7 pkt przewagę mogą nie być dostatecznie skoncentrowani aby pokonać silnego przeciwnika, co może być przyczyną ich ostatniego niespodziewanego remisu na własnym terenie z Watford ( 11 miejsce). Nie ulega jednak wątpliwości że Leicester to mocny zespół lecz na wyjazdach już przegrywali i to z dużo słabszymi przeciwnikami niż dzisiejszy rywal np. z Brighton ( 8 miejsce), Sheffield ( 17 miejsce), Doncaster ( 20 miejsce) czy choćby z Charlton ( 21 miejsce). A Nottingham u siebie na chwilę obecną ma serię 6 zwycięstw z rzędu i dzisiaj jak najbardziej 3 pkt są w ich zasięgu. Jeżeli chodzi o braki kadrowe to u gospodarzy nadal nie będzie Landsbury ( pomoc 26/7) jest nie obecny od 2 spotkań u gości pełna kadra.
▶ 0 zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Dubai (ZEA), twarda
Spotkanie: Pennetta F. - Radwanska A.
Typ: DW 0:2
Kurs: 1.67
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Po ostatniej porażce z Simoną Halep, Agnieszka na pewno będzie chciała pokazać i zagrać jak najlepiej. Dziś nie ma trudnej przeciwniczki, bo włoszkę, którą już pokonała kilka razy dość szybko, bo w dwóch setach i nie dając przeciwniczce ugrać za dużo gemów. Dodatkowo myślę, że Agnieszka bardzo jest zadowolona, że awansowała na trzecie miejsce WTA i będzie chciała pokazać, że jest godną zawodniczką, która nie bez powodu awansowała. Mam nadzieję, że w przyszłości awansuje na drugie - bo z pierwszym wiadomo jak jest, czołg Williams prędko nie odpuści. Dziś jestem przekonany, że Isia szybko się rozprawi z swoją przeciwniczką i po kursie 1.67 można śmiało brać jak dają! ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Copa Libertadores:
Defensor Sporting - Real Galcilaso
typ: 2DNB
kurs: 4.20
Bwin
Na dzisiaj Liga Mistrzów, ale w wydaniu zza oceanu;). Od razu powiem, że typ opieram wyłącznie na statystykach Ligowych i to w dodatku dla drużyny przyjezdnej z zeszłego sezonu! Mianowicie Real radził sobie bardzo dobrze zarówno w pierwszej jak i drugiej fazie rozgrywek, ulegając dopiero w rundzie finałowej Universitario i został &quot;tylko&quot; wicemistrzem kraju. Ten sezon to dopiero jeden mecz rozegrany w lidze i ten mecz zremisowany ze Sportingiem Cristal, który sezon kończył za wyżej wymienionymi zespołami.
Teraz gospodarze: Wicemistrz Urugwaju, bardzo dobry zeszły sezon. Ale w tym sezonie zespół zawodzi, po pierwszej części sezonu dolna część tabeli, teraz nie wiedzie się lepiej, mnóstwo traconych bramek( w tej chwili 31 straconych, a warto zaznaczyć, że w poprzednim sezonie mieli straconych tylko 20 goli) więc widać, że drużyna trochę sie posypała.
Teraz spojrzenie na Copa Libertadores:
Goście: wygrana u siebie 2:1 z Cruzeiro czyli mistrz brazylii, więc widać forma jest.
Gospodarze: porażka na wyjeździe z U. Chile 0:1, podajże 4 drużyna w lidze chilijskiej, która dostała się do rozgrywek z eliminacji, aczkolwiek jest bardzo utytułowany klub.
Podsumowując typ ryzykowny, ale patrząc na dokonania z zeszłych sezonów i obecną formę widzę w takim kursie niewielkie Value.
⛔ 100
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Welsh Open 2014 Spotkanie: David Gilbert (ENG) - Duane Jones (WAL)
Typ: Duane Jones (WAL)
Kurs: 3.92
Bukmacher: pinnacle

Jones najwyraźniej najadł się jakichś snookerowych gumijagód, bo w ostatnim tygodniu grał jak gracz top16, albo i lepiej. W kwalach China Open nie dał żadnych szans Perry’emu (5-2) i na dobrą sprawę rutynowany Anglik nie może mieć do siebie pretensji, bo za wiele szans nie dostawał. Walijski amator od stanu 1-2 zaczął swój popis wygrywając 4 frejmy z rzędu. Zadziwiał zwłaszcza wysokimi brejkami, wbił 2 grube setki (141, 137), a mecz zakończył dwoma wygrywającymi podejściami (75, 74). Jeśli przez tę parę dni czar nie prysł, to jutro okoliczności powinny sprzyjać kolejnej niespodziance z udziałem Jonesa. Przecież zagra w swoim domowym turnieju, przed własną publiką, a za rywala dostał dołującego od jakiegoś czasu Gilberta. Anglik parę dni z O’Donnellem zagrał beznadziejnie, miał problem ze skleceniem brejka +30 i dostał tęgie baty od co najwyżej przeciętnego Irlandczyka (1-5). W takiej formie może go czekać ciężka przeprawa z błyskotliwym młodzianem, tym bardziej, że gramy do 4 frejmów, a na krótszym dystansie łatwiej o niespodzianki. Moim zdaniem warto spróbować, bo value spore (zwłaszcza z dodatnim handicapem). ⛔ 100
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - RIO WTA
Spotkanie: Dinah Pfizenmaier - Kate Piter
Typ: Pfizenmaier 2:0
Kurs: 2,50
Bukmacher: WilliamHill
Jest to typ przeciwko Kasi Piter, która gra w tym roku słabo, można stwierdzić, że końcówkę ubiegłego sezonu miała wyjątkowo udaną.
W pierwszej rundzie pokonała młodą Brazylijkę z dziką kartą - Mia Bia, która dopomogła Kaśce. W czwartym gemie, drugiego seta miał miejsce przełomowy moment meczu. Brazylijska juniorka, która rozgrywała 1 mecz w sezonie 2014 na poziomie WTA(!) doznała kontuzji. Ostatnie gemy rozgrywając na stojąco (od stanu 2-2 drugiego seta). Piter wygrała ostatecznie 6-3, 6-3 z bardzo słabą rywalką.. a było to jej pierwsze zwycięstwo na kortach ziemnych w zawodach głównego cyklu od 2010 roku, kiedy to w maju pokonała w I rundzie turnieju w Warszawie Martę Domachowską. To także pierwsza wygrana poznanianki w WTA Tour w obecnym sezonie, gdyż wcześniej zapisywała na swoje konto tylko triumfy w kwalifikacjach (jeden mecz wygrała w Sydney, a trzy w Australian Open, lecz w głównej drabince uległa Simonie Halep). Można do tego dodać baty jakie dostała na Davis Cupie.
W grze Niemki na uwagę zasługują przede wszystkim znakomity serwis, który przynosi jej wiele punktów (jeżeli będzie dobrze serwować to o łamanie się nie obawiam. Brazylijka w 1 rundzie z 6 wygranych, 4 wygrała przy serwisie Piter), forhend, którym potrafi efektownie zakończyć wymianę oraz bardzo dobre poruszanie się po korcie. Jej styl jest inny, niż większości zawodniczek z touru. Lubi grać wysokie, topspinowe piłki, a także serwować z kickiem, wykazuje się agresją.
W dwóch poprzednich konfrontacjach obu zawodniczek górą była Niemka. Reprezentantka naszych zachodnich sąsiadów pokonała 6:4, 6:2 starszą od siebie o rok poznaniankę w ćwierćfinale ITF-a rozgrywanego na kortach ziemnych w Rotterdamie (2011), gdzie następnie sięgnęła po tytuł. Z kolei w zeszłym sezonie Pfizenmaier zwyciężyła Piter 3:6, 6:3, 6:2 w ćwierćfinale turnieju WTA Challenger (WTA 125K Series) rozgrywanego w Tajpej. 22-latka z Kamen w Brazylii przebywa już drugi tydzień, bowiem w ramach przygotowań do występu w Rio Open przystąpiła do gry w imprezie pod egidą ITF o puli nagród 25 tys. dolarów w São Paulo, gdzie dotarła do półfinału, więc jest obyta z klimatem.
Zdaje się, że dziś będąca bez formy Polka wyraźnie przegra ze specyficznie grająca Pfizenmaier.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Atletico Madryt
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Expekt
Atletico Madryt jesień miała piorunującą nie tylko w rozgrywkach ligowych (w Primera Division gdzie wciąż liczy się w walce o mistrzostwo - tyle samo punktów co FC Barcelona) ale również w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów, gdzie bardzo szybko zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek nie dając cienia szans rywalom. Obecnie niestety podopieczni Diego Simeone grają nie co słabiej, wpływ zapewne na to ma dość krótka ławka rezerwowych jak i kontuzje, które w ostatnim czasie nie omijały Rojiblancos. Tylko dziś na boisku nie zobaczymy Felipe, Tiago i Javi Manquillo.
Słabszą formę niż na początku sezonu Atletico będą zapewne starali się wykorzystać piłkarze Milanu, bo nie ma co ukrywać zespół z Serie A jest tutaj raczej skazany na porażkę. Tym bardziej, że drużyna aktualnie prowadzona przez Clarence&#39;a Seedorfa spisuje się naprawdę słabiutko w rozgrywkach ligowych. Ponadto do fazy play-off również awansowali dość szczęśliwie, bo wydaje się, że to jednak Ajax bardziej zasłużył na awans z grupy niż Milan (wątpliwy rzut karny w ostatniej minucie meczu w Amsterdamie dał jednak awans Milanowi).
Jak będzie wyglądał dzisiejszy mecz? Wiadomo, że Milan ma spore kłopoty kadrowe, tylko dziś nie zagrają Sulley Muntari i Riccardo Montolivo, Cristian Zapata, Stephan El Shaarawy, Valter Birsa, Robinho i Bryan Cristante, a także bardzo prawdopodobne jest, że i Kaka nie zdąży wykurować się na to spotkanie. Wydaje się więc, że Milan dziś zagra przede wszystkim na zero z tyłu tak aby na rewanż do Madryt mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na awans. Spodziewam się więc dość mocno defensywnej taktyki Milanu na to spotkanie, a jako, że Atletico ostatnio raczej nie zachwyca szczególnie w meczach wyjazdowych to jestem tutaj skłony zagrać remis (być może nawet bezbramkowy). Atletico jak przyjrzymy się dokładnie to na wyjazdach ostatnio przegrało z Realem Madryt (0-3, Puchar Króla), Almerią (0-2 w lidze), zremisowali z Valencią (1-1, Puchar Króla) a także wygrywali dość skromnie z Bilbao (2-1, Puchar Króla), z Malagą (1-0, liga) oraz z Vallecano (4-2, liga). Milan natomiast mimo, że gra słabo to jednak u siebie poza spotkaniem z Udinese w Pucharze Włoch (porażka 1-2), potrafi punktować. W tym roku wygrali już u siebie z Bologną (1-0), Atalantą (3-0), Spezią (3-1) i Veroną (2-1). Więc na San Siro wcale tak łatwo pokonać Milanu nie jest w ostatnim czasie i myślę, że również Atletico ta sztuka się nie powiedzie. Myślę, że dobrym typem w tym meczu jest zagranie remisu.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Arsenal - Bayern Munich
Bayern Monachium (-1 HA) ::: 2,30 ::: Pinnacle ::: 1/10

Odnośnie tego typu to nie mam aż tak wielkiej pewności jak do PSG (dlatego stawka delikatnie niższa), a pisanie o &quot;promocjach&quot; w kursie 1,75 w meczu wyjazdowym Ligi Mistrzów to jakieś nieporozumienie, ale wróćmy do analizy...
Guardiola z Barcelony + Bayern Monachium to może być zabójcza mieszanka dla Arsenalu. Myślę, że nie ma większego sensu pisać o Bawarczykach. Są jednym z głównych kandydatów do obronienia trofeum, na przestrzeni kilku lat regularnie występują w finale Ligi Mistrzów. Grają świetnie, dużo strzelają, mają piekielnie mocny skład i są przede wszystkim dobrze zgrani.
Arsenal ostatnio złapał dołek formy, choć trzeba przyznać, że moim zdaniem wyszedł im mecz z Liverpoolem z okazji Pucharu Anglii. Wcześniej na wyjeździe przegrali aż 5:1 z The Reds czy 0:0 z przeciętnym United gdzie Van Persi zmarnował dwie setki to dość słabe wyniki. Dla Wengera 1/8 finału Ligi Mistrzów to jest chyba jakaś klątwa i prawdopodobnie znów Londyńczycy odpadną już w tej fazie turnieju. Warto przypomnieć, że rok temu na Emirates Stadium wygrał Bayern Monachium aż 1:3.
W skrócie... drużyna z Niemiec jest w lepszej formie, mają na każdej pozycji lepszego zawodnika, same okoliczności i trzeźwe spojrzenie na mecz skreśla Arsenal już na starcie. Jeżeli zagra Giroud i Wilshere to o wynik jestem spokojny, bo to aktualnie &quot;dwa partacze&quot; w klubie z Londynu.

✅ 130
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: URT - Atletico MG
Liga: Brazylia / Mineiro I
Typ:
X1 URT lub remis
Kurs:
2.00 / Bet365
Analiza: Trener drużyny gości powołał następujących graczy na to spotkanie..
bramkarze: Lee (1/0) , Uilson (0/0)
obrońcy: Michael (2/0),Alex (1/0) ,Lucas Cândido (1/0),Edcarlos (0/0),Otamendi (1/0),Jemerson (2/0)
pomocnicy: Claudinei (1/0),Eduardo (0/0),Leandro Donizete (0/0),Rosinei (2/0),Renan Oliveira (2/0),Dátolo (4/0),Guilherme (3/0)
napastnicy: Marion (2/0),Neto Berola (3/0),Carlos (0/0),André (1/0)
Trener drużyny Atletico dał odpocząć swoim regularnie grającym podopiecznym :
Josue (4/0),Pierre (4/0),Ronaldinho (1/0),Fernandinho (4/0),Jo (4/2),Tardelli (4/0),Silva (4/0) ,Rocha (4/0) oraz Victor (4/0)
Po wygranej URT 1:0 z drużyną Tupi można zaryzykować zagrać tu X1 po dobrym kursie !

⛔ 100
 
apropo 49

apropo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Atletico Madryt
Typ: Handicap Atletico -1
Kurs: 4,25
Bukmacher: BetClic

Mecz pomiędzy drużyną która zajmuje 9 miejsce w lidze włoskiej, notuje ostatnio słabe mecze i przegrywa nawet na swoim boisku w lidze, 5 ostatnich meczy na swoim boisku a rezultat to 3 wygrane (w tym dwa po 1:0), jeden remis i przegrana z Udinese. Jeśli weźmiemy 10 ostatnich meczy na własnym boisku jest jeszcze gorzej 4 zwycięstwa, dwie porażki i aż 4 remisy. W ciągu 10 meczy wpuścili aż 9 bramek, co jak na fakt iż żadna z drużyn z którymi grali nie gra w tym sezonie w połowie tak dobrze jak Atletico jest ogromną stratą.
Atletico zaś w zaskakująco dobrej formie, ostatnie dwa mecze mieli słabsze na wyjeździe lecz dziś myślę że zdeklasują swojego rywala i zachowają dużą przewagę na mecz u siebie. Ich wygrana 2:0 jest jak najbardziej możliwa, a kurs na ten wynik jest wysoki, warto zaryzykować jakieś grosze.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hokej, Igrzyska Olimpijskie 18:00
:hokej: Kanada - Łotwa
Crosby - Perry / zdobędzie więcej punktów w meczu
|2.20| ▶ Unibet !
Druga próba na Sida, tym razem mam nadzieje, że owocna. W pierwszym meczu kiedy zagrałem, że to on będzie miał więcej punktów od Tavaresa, nie przemyślałem jednak tego do końca, bo Kanadyjczycy co dopiero się wdrożyli w turniej po pierwszym meczu a ja już spodziewałem się fajerwerków kapitana Kanady. Do rzeczy! Dziś mecz z Łotwą, nie wydaję mi się aby ten mecz był spacerkiem dla obu ekip, ale na pewno dla Łotyszy ciężką przeprawą. Kanada to wiadomo kapitalny team, zbudowany z arsenałem zawodników o ogromnym potencjale, którzy na lodzie potrafią wszystko. Crosby nie tyle co dużo asystuje, co przekonuję mnie jego gra w NHL, że zdobycie bramki przez jego team, musi być również udziałem przez niego. Widać, że krążek go szuka i wie kiedy oddać strzał, kiedy podać koledze, aby ten umieścił gumę w sieci. Perry, również solidna postać i z Getzlafem idealnie grają, ale jednak tutaj większą wagę upatruję w stronę Sida. Zawodnik kompletny, z wielkim talentem, dziś może to być jego wieczór.. co że Kanada wygra, to wiadomo tylko kwestia ile bramkami, a udział Crosbiego z pewnością będzie wyczuty .
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Arsenal - Bayern Monachium, Powyżej 4,5 kartek (azjany) @ 1,825 - Bet365,
Cóż... Dla mnie jako kibica Kanonierów jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Nie ułożyło się losowanie zbyt szczęśliwie, ale Bayern jest do przejścia, o czym świadczy dwu mecz w poprzedniej Lidze Mistrzów, zabrakło niewiele (i nie interesuje mnie fakt, że Bayern mógł odpuścić na Allianz) przegrali i tym samym dla Arsenalu zaczęła się pewna zwyżka formy. Obecnie Arsenal nie gra najlepiej i bardzo odbiega od tego co prezentowali np. miesiąc temu. Dzisiaj przyjeżdża najtrudniejszy przeciwnik i według mnie najtrudniejszy w tym sezonie (dotychczas).
Arbitrem spotkania będzie Nicola Rizzoli i już tutaj, można by śmiało zakończyć analizę. W lidze włoskiej średnio pokazuje 5 kartek na spotkanie, a dziś na Emirates Stadium, będzie musiał zmagać się z Arsenalem, który mimo tego, że w tabeli &quot;kartek&quot; jest na odległej pozycji, to nie gra zbyt &quot;czysto&quot;. Arteta, Flamini, Walczak Wilshere, Rosicky czy nawet Kościelny, to zawodnicy, którzy mogą dziś złapać kartki i jest to najbardziej prawdopodobne. Raczej Arsenal będzie grał z kontry, aczkolwiek sam do końca nie wiem co wymyśli Wenger (o ile w ogóle wymyśli...) ze strony Bayernu liczę na kartki właśnie podczas przerywania kontrataków takich zawodników jak Alex Oxlade-Chamberlain, czy nawet Mesut Ozil (który o dziwo, jest szybkim zawodnikiem.) Największa batalia według mnie rozegra się w środku pola, a Rizzoli, będzie miał bardzo dużo do roboty.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkani: Arsenal - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs 5 ; bet365
analiza:
Pierwsze co przychodzi mi na myśl to dwumecz z Kanonierami w ostatnim sezonie LM. Bayern tylko dzięki lepszemu bilasnowi na wyjeżdzie awansował dalej.
Przegrana wtedy u siebie 0-2 z Arsenalem, byłą dość sporą niespodzianką i takiej niespodzianki oczekuje dzisiaj.
Londyńczycy to wicelider w Premier League, a na taką pozycję nie awansuje się za piękne oczy.
Nie widzę tutaj sensu pisac o składach drużyn, bo kązdy doskonale zna oba zespoły.
Ars Wenger ma ogromne doświadczenie na arenie europejskiej, i zapewne dziś wykorzysta je w 100%, bo kto jak nie on zna lepiej swoich zawodników.
Bawarczycy miażdzą na swoim podwórku, ale nie ukrywajmy, że w Bundeslidze oprócz Borussi Dortmund nie ma poważnego zespołu - przykład Leverkusen.
Od kilku lat uwazam Premier League za najlepszą na świecie i nie powinno się tak lekceważyc zespołów z tej ligi, tak jak to zrobili bukmacherzy z Arsenalem, dając kurs aż 5. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom