>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.02.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Superliga

Spotkanie:
Olympiakos Pireus - Panathinaikos Ateny

Typ:
HT/FT X/1
Kurs: 4,75
Bukmacher: Gamebookers
W sobotni wieczór czeka nas na stadionie w Pireusie więcej niż mecz na szczycie w Greckiej Superlidze, będzie to święta wojna. Za faworyta tego meczu trzeba uważać gospodarzy, lecz w starciu obydwu zespołów może się zdarzyć wszystko. Jeśli chodzi o grę ostatnio zespołów z Pireusu i Aten to Olympiakos ma 10 meczy wygranych z rzędu w lidze. Także gospodarze mogą się pochwalić 22 meczami bez remisu, ponieważ na 22 mecze wygrali 19 i 3 przegrali. Wszystkie 3 porażki miały miejsce na obcych stadionach, tak więc Olympiakos na własnym obiekcie ma komplet 10 zwycięstw. Panatha nie przegrała 7 ligowych meczy z rzędu, notując 6 zwycięstw oraz remis. Na wyjazdach gracze z Aten wygrali 6 spotkań, 3 razy dzieli się punktami oraz raz przegrali. Panathinaikos na wyjazdach gra ostatnio w kratkę na przemian wygrywając i remisując. W 5 ostatnich meczach wyjazdowych wygrali 3 i zanotowali 2 remisy. Będzie to na pewno bardzo ciekawy mecz, lecz w 1 połowie oba zespoły nie będą chcieli stracić bramki, gdyż zdecydowanie utrudni to grę i stawiam na zachowawcze podejście obu trenerów, a dopiero w drugiej tempo zostanie podkręcone i Olympiakos przesądzi mecz na swoją korzyść.

⛔ 100
 
T 1

tranzystor

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Levante
Typ: X (handicap 0:2)
Kurs: 4,20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Piłkarze Realu Madryt mają na pewno już w głowach potyczkę na tygodniu z Olimpique Lyon w lidze mistrzów, ale nie mogą zapomnieć że przez wpadkę w ostatniej kolejce Barcelony wciąż realne wydaje się mistrzostwo ale oczywiście dziś trzeba wygrać. Real po okresie słabszych występów, wpadek z Almerią czy Osasuną znów wkroczył na ścieżkę zwycięstw, Sociedad 4:1 oraz Espanyol 1;0 grając od praktycznie początku meczu w dziesiątke bo Casillas dostał czerwoną kartke. Levante to przeciętna drużyna, na wyjazdach kiepsko bo 2 zwycięstwa 2 remisy i 8 porażek. Kryzys także mają za sobą 5 porażek z rzędu, a obecnie passa 3 zwycięstw pod rząd m.in z Villarreal na wyjeździe 1:0 i dwa mecze u siebie z Getafe 2:0 i Almeria 1:0. Jednak Real Madryt to inna półka a w tym sezonie już przekonało się Levante jak Real potrafi grać zmobilizowany, w Pucharze Króla Real u siebie wygrał z Levante aż 8:0, jednak w lidze w pierwszym meczu było 0:0 a w rewanżu PK 2:0 dla Levante. Ale dziś znów Real gra u siebie i znów będzie polował na wysokie zwycięstwo które jednak przyjdzie na pewno z większym trudem niż w tamtym meczu. Zabraknie dziś Casillasa, Pepe odpoczywa, i m.in na obronie nie ma zagrać Carvalho który ma odpocząć i w świetnej formie Ozil. Levante zagra osłabione brakiem Javi Venty. Scenariusz na ten mecz nie będzie pewnie inny niż ataki Realu i obrona Levante, ale możliwe jest mniejsza koncentracja gospodarzy przez mecz ligi mistrzów przez co Real może zagrać kiepskie spotaknie, pewnie niespodzianki nie będzie ale moje typy na ten mecz 2:0 i lub 3:1 skłaniają mnie do postawienia właśnie takiego typu.
✅ 320
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Levante
Typ: czyste konto real- tak
Kurs: 1,83
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.00 odbędzie się meczy pomiędzy Real Madryt - Levante.Faworytem wiadomo kto jest bo są takie kursy wystawiane że nie warto ich grać więc trzeba szukać coś innego. Na dzisiaj wymyśliłem sobie że Levante nie strzeli bramki co przełoży się na czyste konto realu. Jak wszyscy dobrze wiemy dzisiaj zabraknie podstawowego bramkarza gości ale to nie ma i tak na przebieg tego spotkania bo żeby zagrozić bramce trzeba na nią strzelić i minąć obrońców a to takie łatwe nie będzie;) W ostatnich siedmiu meczach real 2 krotnie stracił bramkę raz na wyjeździe z Osasuna 1-0( wpadka przy pracy) i kolejny raz u siebie z Real Sociedadą w wygranym meczu 4-1. Levante nie należy do najbardziej bramko strzelnych drużyn , preferują bardziej grę defensywną niż ofensywną ale ciężko będzie realizować założenia taktyczne grając przeciwko tylu gwiazd nastawionych na atak. Mecz powinien być pod dyktando realu a wyniki 2-0 jak najbardziej by mnie usatyswakcjonował:cool: Mourinho ma taki styl gry że zero z tyłu zawsze musi być????
http://www.sjp.pl/co/usatysfakcjonowa%C4%87
http://www.sjp.pl/co/usatysfakcjonowa%C4%87
✅ 83
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Spotkanie: Charleroi - St. Truiden
Typ: Charleroi
Kurs: 2.22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Ostatnie w tabeli Charleroi podejmuje na własnym boisku drużynę St. Truiden. Gospodarze którzy niewątpliwie mogą być uważani za czerwoną latarnię ligi, ostatnio odnotowali dobre wyniki i powrócili do walki o utrzymanie. Dwa domowe zwycięstwa z silnymi rywalami, a także wywieziony cenny punkt z Lokeren na pewno poprawił morale wszystkich związanych z klubem. Po wspomnianych przeze mnie zwycięstwach, prezes klubu wypłacił swoim zawodnikiem dodatkowe premie co zapewne również dodatkowo pozytywnie podziałało na zawodników. Poza długoterminowymi absencjami gospodarze zagrają w swoim optymalnym zestawieniu. Goście na wyjazdach grają słabo, 9 zdobytych punktów oraz bilans 6:29 mówi sam za siebie. Niestety odnośnie ich sytuacji kadrowej nie znalazłem żadnej informacji, jednak pomimo to uważam że umotywowani gospodarze którzy mogą się ostatnio pochwalić bardzo dobrymi rezultatami będą w stanie odnieść kolejne zwycięstwo które pozwoli im w dalszym ciągu walczyć o utrzymanie. Polecam!
✅ 122
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP - SINGIEL: Memphis (USA)
Spotkanie: Roddick A. (Usa) - Del Potro J.M. (Arg)19.02.2011 22:00
Typ: Roddick
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet365
Trudno jest mi zrozumieć skąd się biorą takie spadki na DP. To jeszcze nie jest ten JM co dwa lata temu. Brakuje przede wszystkim kończącego uderzenia, no i regularność kuleje. Główny atut to mocny serwis. Roddick od jakiegoś czasu obniżył poziom z głębi kortu i teraz bardziej przypomina counter-pounchera. Mi ten styl się średnio podoba, przede wszystkim brak mocnego forehandu. Jednak dobrze wychodzi mu trzymanie piłki w korcie. Do tego dochodzi rewelacyjny serwis, który zdecydowanie utrudnia przeciwnikowi przełamanie serwisu. Spodziewam się, że chłopaki będą trzymać piłkę w korcie, ataków będzie mało i zarówno jeden jak i drugi będą czekali aż przeciwnik popełni błąd. W takiej sytuacji faworytem jest dla mnie amerykanin,
✅ 120
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom