>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19.01.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 19:00
Spotkanie: West Ham - West Brom
Typ: 1 / Obie drużyny strzelą - Tak
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dzisiaj West Ham będzie podejmował drużyne z samego dołu tabeli czyli West Brom. West Ham jak narazie zajmuje 9 pozycje z dorobkiem 8W 5R 5P stawiam dzisiaj na ich wygraną ponieważ są zdecydowanym faworytem tego meczu a West Brom traci w wyjazdowych meczach średnio 2 gole i sądzę że tyle też goli wpadnie dla gospodarzy. Drużyna West Brom nie ma najlepszego sezonu, wygrała tylko 2 razy remisów na koncie ma 5 a reszta to same porażki, potrafiła zremisować na wyjeździe z takimi drużynami jak Man City oraz Liverpool, obydwa spotkania zakończone wynikiem 1:1. Zdaje mi się że drużyna jest dzisiaj w stanie strzelić chodź jednego gola West Hamowi i dlatego stawiam taki typ. Moim pierwszym typem był typ powyżej 2.5 gola po kursie 2 ale wolę zaryzykować i stawiam typ po kursie 3,20.

220
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +294
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Championship
Godzina 19:00
Spotkanie : Reading - Coventry City
Typ : obie strzelą / over 2.5 gola
Kurs : 2.80
Bukmacher : ETOTO

Reading ostatnio ładnie punktuje , 3 mecze 7 punktów , chłopaki zajmują 6 czyli ostanie miejsce play-off ale różnica pomiędzy drugim miejscem a nimi to 6 punktów tak więc liczę że Reading zdaje sobie sprawę że liczą się w walce o awans , mają też różne okresy gry , teraz im idzie stąd liczę że powalczą o komplet pkt , goście na miejscu 17 i z forma nie najlepiej bo ostatnie 5 kolejek to 1-2-2 i bramki 2:4 tak więc mało zdobytych i też nie za dużo straconych ale H2H pokazuje iż to raczej wyrównana para bo 6-5-6 i bramki 24:19 , ostatni mecz między nimi to wynik 3:2 dla Coventry , myślę że stać dziś Coventry na zdobycie bramki a ogólnie liczę też na over 2.5 gola !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie liga szwedzka
Godzina:
19:00
Spotkanie: Rogle-Djurgarden
Typ: Rogle w regulaminowym czasie
Kurs: 1,78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzis w Rogle lider tabeli podejmuje ósme Djurgarden. Goscie ostatnio przełamali niemoc trwajaca kilka spotkan , przy okazji rewanzujac sie Orebro z poprzednia porazke. Zieloni rozstrzelali sie w HV , gdzie tez po dwoch meczach z porazkami pewnie pokonali tamtejszych gospodarzy. Zielony Lider gra w tym sezonie bardzo dobrze atak Zaar-Ryfros-Eveberg punktuje prawie w kazdym spotkaniu, goracym graczem jest jednak ostatnio NIklas Hannson , który od siedniu spotkan zdobywa regularnie punkty, ekipa Rogle potrafi grac z Djurgarden na oststnie 5 pojedynków wyygrali wszystkie piec w tym trzy przynajmniej dwoma bramkami. Djurgarden mimo ze sie ostatnio przełamało czeka trudna przeprawa i mylse ze na Rogle, które, z roku na rok stawia sobie wysokie cele bedzie wg za mało, bo jednak delegacje nie wychodza im tak jak gry na własnym lodzie

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina:
18:30
Spotkanie: Monaco - Unicaja
Typ: Unicaja -1,5 HA
Kurs: 3,00

Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na dziś gram w spotkaniu drużyn które obserwowałem w poprzednich spotkaniach. Unicaja Malaga zawiodła przeciwko swojemu rywalowi z podwórka ulegając w 4 kwacie natomiast Monaco rozbiło Nanterre ponad 30 punktami. Dziś przewiduje zgoła odmienny pojedynek i gram na odbicie Unicaji - która według mnie jest faworytem w tym spotkaniu. Run&gun dziś, pod koszem jak i na obwodzie zawodnicy przyjezdni mają dużo wyższy potencjał dlatego też jeżeli tylko skuteczność dopisze dziś wygrają te spotkania 3-5 punktami. Kurs zdecydowanie warty uwagi. 10-1 to bilans Unicaji w ostatnich 11 meczach dziś wraca pełny skład do gry i zdecydowania wrócą na właściwe tory.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ: Leicester HA -1.0 (zwrot przy wygranej jedną bramką Leicester)
Kurs: 5.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Leicester to dla mnie jedna z najbardziej niezrozumiałych drużyn w Premier League. Największym ich mankamentem jest fakt, że nie potrafią ustabilizować formy, choć ostatnio wygląda na to, że Brendan Rodgers potrafił coś z tym faktem zrobić, bo Lisy notują serię sześciu meczów bez porażki, a w ostatnich dziesięciu meczach przegrali tylko i to dość pechowo z Evertonem. Chyba większość kibiców z przychylnością patrzy na tę drużynę, ja również. Ciężko nie lubić byłej ekipy Marcina Wasilewskiego, każdy z nas kibicował im w 2016 roku, aby zdobyli tytuł. Sympatie jednak na obok, bo w bukmacherce nie ma na to miejsca. Oglądałem większość ostatnich meczów dzisiejszych gospodarzy i naprawdę mi imponują, a swoją wielkość udowodnili w ostatnim starciu z Soutgampton, kiedy to w praktycznie każdym aspekcie byli lepsi od mocnego rywala i bez litości go wypunktowali. Dziś rywal myślę, że na poziomie Świętych. Chelsea po dobrym okresie ostatnio bardzo obniżyła loty. W ostatnich siedmiu meczach Premier League wygrali zaledwie dwukrotnie, choć ostatnie zwycięstwo z Fulham przyszło w wielkich bólach, a Werner staje się głównym bohaterem memów na wyspach.
Typ opieram głównie na formie obu drużyn i ostatnich obserwacjach ich meczów. Wydaje mi się, że kursy powinny być jednak bardziej ukierunkowane na gospodarzy, jest jednak na odwrót i dla buków to The Blues są lekkim faworytem. Nie mam pojęcia na jakiej podstawie można dawać większe szanse przyjezdnym.
Co do personaliów warto jedynie zwrócić uwagę na brak Kante u gości, który jest sercem i płucami podopiecznych Franka Lamparda. Absencja, która musi być odczuwalna, bo Ngolo to od lat motorek londyńskiej drużyny.
Liczę dziś na podobny mecz, jak z Southampton i wygraną Lisów. Nawet spróbuję handicap, bo Leicester znakomicie wygląda w grze z kontry, a jeśli udałoby im się zdobyć pierwszego gola to przyjezdni będą chcieli atakować, co stworzy wiele okazji z kontrowania The Blues. Kluczem będzie objęcie prowadzenia, a na to większe szanse daję drużynie z King Power Stadium.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +378
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBundesliga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund
Typ: Przedział bramek [3-5] oraz powyżej 7.5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 2.47
Bukmacher: fortuna


Złożony typ na hit kolejki niemieckiej Bundesligi. Wchodzę pewnie w over biorąc pod uwagę jaki kaliber drużyn gra ze sobą, obie formacje nastawione na ofensywę, obie drużyny 30+ bramek w 16 rozegranych meczach ligowych, bezpośrednie potyczki także w zdecydowanej większości over 2.5 pokrywały. Wyczekałem składy, ofensywa po obu stronach praktycznie najmocniejsza z możliwych, także nikt dziś nie będzie oszczędzany. Przedział domykam granicą 5 bramek, ponieważ waga dzisiejszego meczu jest ogromna. Jest to przysłowiowy mecz za 6 punktów, które może mieć mocne znaczenie dla ostatecznego rozrachunku miejsc w topce ligi. Obie drużyny myslą o dogonieniu Bayernu, dziś jednak priorytetem jest odskoczyć od samych siebie. Dorzucam rożne, bo tak jak mówię nie spodziewam się tu kopania piłki w środku pola. Dwie ofensywne formacje powinny zapewnić grę w stylu akcja za akcję, co owocuje w rzuty rożne. Do tego mi zespoł gospodarzy kojarzy się głównie właśnie z rożnymi, w poprzednim sezonie pięknie pokrywali wszystkie linie, w tym z resztą też średnia rr na mecz mają sporą, 8 rożnych w 90+ minutach gry powinno być formalnością.

147
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +278
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Aluron Zawiercie vs ZAKSA
Typ: Aluron
Kurs: 4.70
Bukmacher: etoto

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Typ być może mocno życzeniowy, ale mimo wszystko zaryzykuję i postawię na gospodarzy.

To już druga próba zagrania przeciwko niepokonanemu póki co Mistrzowi Polski, oby dzisiaj nastał ten dzień. Dalej twierdzę, że ZAKSA jest do pokonania, ale muszą zagrać dwa czynniki - po pierwsze lider musi mieć słabszy dzień, a po drugie przeciwnik bardzo dobry.
ZAKSĘ w słabych występach widzieliśmy przynajmniej kilka razy w tym sezonie, np. u siebie z Olsztynem, na wyjeździe z Będzinem albo ostatnio ze Ślepskiem, tylko zawsze przeciwnik grał po prostu na swoim standardowym poziomie i nic ponad to, więc zawsze czegoś brakowało i to w decydujących momentach. No bo umówmy się, ZAKSA zagrała bardzo słaby mecz z Suwałkami (dużo błędów i zagrań blok w ataku) goście nieoczekiwanie powalczyli, ale sami w statystykach wyglądali równie blado, ustępując np. w zagrywce.

Kto jak nie Aluron? W fazie zasadniczej to chyba już nikt. Po przerwie covidowej to nie jest niby tam sama drużyna, ale ja wciąż pamiętam ich z początku sezonu, kiedy byli bardzo mocną trzecią siłą w PlusLidze i ścierali przeciwników w pył. Czas działa teraz na ich korzyść i to pomimo braku gry od niemal miesiąca. Skład bardzo ciekawy, na środku Flavio i Niemiec, w przyjęciu mocna i wyrównana czwórka graczy, na libero Żurek. Dużo jakości i dużo możliwości, przy perfekcyjnym przyjęciu to jest moim zdaniem druga najlepsza drużna pod względem grania pierwszej akcji. Ciężko powiedzieć czego możemy się dzisiaj po nich spodziewać, ale jeżeli nawiążą formą do początku sezonu to zdecydowanie stać ich na sprawienie niespodzianki. Zwłaszcza jeśli ZAKSA zagra podobnie jak ze Ślepskiem.

Dla bardziej rozważnych polecam opcję dodatniego handicapu setów lub punktów.
Powodzenia ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna : Premier League
Spotkanie: Leicester - Chelsea
Typ:
X2
Kurs: 1,50
Godz: 21:15
Bukmacher: pzbuk
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21:15 odbędzie się spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy zespolami Leicester i Chelsea. Jest to spotkanie dwoch wielkich firm na rynku piłkarskim, jednak w tym momencie są one zdecydowanie na innej płaszczyźnie sportowej. Drużyna gospodarzy jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Chelsea będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramke ktore da im zwyciestwo i awans w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Chelsea w ostatnich spotkaniach prezentowali się nienajlepiej wiec beda się chcieli za wszelką cenę przełamać. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to minimalne zwyciestwo gosci w stosunku 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 23:15
Spotkanie: Avai - Juventude
Typ: 1. gol - Avai
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Avai cały czas walczy o awans do Serie A. Warunkiem jest zwycięstwo w dzisiejszym meczu, w przeciwnym razie szanse zostaną praktycznie pogrzebane. Atutem gospodarzy będzie tutaj własne boisko i fakt, że Juventude nie lubi grać z tym rywalem, szczególnie na jego stadionie, gdzie dwukrotnie w ostatnich latach przegrywali 0-1. Sytuacja kadrowa po obu stronach jest dobra. Spodziewam się ryzykownej gry Avai i pierwszego gola po ich stronie.

95
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +189
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom