>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 19.01.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 19 stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A tak, zacznę od tego spotkanie gdyż widzę w nim ciekawą sytuację w Wolfsburgu, który jaki pewnie wielu wie liczy na nowe rozdanie. Nowe kart na stół wyłączył Klaus Allofs, dyrektor sportowy Wilków. Nie pamiętam już tak spokojnego okienka transferowego w drużynie VW. Zwykle managerowie Wolfsburga zimą, latem czuli się jak Polak po wypłacie, brali wszystkich, kadra rosła do nieracjonalnych rozmiarów, a na koniec i tak dupa z tego była. Teraz władze poszły po rozum do głowy, postawiły na wzmocnienie, ale takie prawdziwe: Ivan Perisić - piłkarz z potencjałem, który nie potrafił znaleźć sobie miejsca w drużynie Mistrza Niemiec, tylko to wcale o nim źle nie świadczy, moim zdaniem ewidentnie wzmocnienie. Kolejny efekt nowej miotły byłego dyrektora Werderu Bremy jest Hecking na ławce trenerskiej, który uważam też ma dać efekt stabilizacji. Ławka trenerska Wolfsburga to była paradoks, jak nie było Falixa to był kto inny, kto i tak nie potrafi wyciągnąć wniosków, mam na myśli na przykład Stevena McClarena, którego przygoda z VFL to była pomyłka. A więc, w Wolfsburgu liczą na nowe. A w Stuttgartcie trudno zdiagnozować, zespół jest przeciętny, mocno pociągną ich Vedad Ibisevic, ale ich dobra gra to były epizody, chociaż potrafią pokonać słabe drużyn - Schalke dla przykładu z tamtego okresu ograłaby nawet drużyna z ekstraklasy, inna sprawa że odmienną postawę prezentowali w LM, ale tak też już było, kiedy S04 doszła do półfinału LM. Tak więc Stuttgart ograła beznadziejne wówczas Schalke, generalnie słabe Furth i takim oto sposobem zajmują dziś 9 lokatę, a miarą ich potencjału niech będzie mecz z Bayernem. Ja jestem przekonany o słabości Stuttgart wobec dobrze poukładanego Wolfsburga, kluczowe pytanie czy VW będzie drużyną dobrze zorganizowaną. Ja liczę na przebudzenie, które już awizowali jesienią, liczę że Diego, Bas Dost, Perisić, Olić, którego powinni odblokować poradzą sobie z Ibisevicem, Harnikiem i już resztą mniej wyróżniających się piłkarzy. Sparingi pozwalają mi być optymistą.
VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart Typ:1 kurs:2,15 Tobet
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie:
Real Sociedad - Barcelona
Typ: 1.połowa over 2.5
Kurs: 4.5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kontuje grę z Barcelona jestem jej fanem od dawna wiec znam ich trochę... Śmieszy mnie podejście buków i wystawiania kursów odnośnie Barcelony, przecierz ona idzie swoim indywidualnym torem i nie powinno sie jej wrzucac do jednego worka z innymi zespołami, mianowicie jeśli ostatnio zremisowali to teraz na 99% bedzie zwycięstwo a tu kursy na barcelonce rosną :O . Mój typ dość odważny ale daje 6/10 na powodzenie statystyki w tej sytuacji odstawiam na bok poza 1 jak radzili sobie po sporadycznych porażka (remis i przegrana) mianowicie 3 gole w 1 połowie padały nie mal zawsze, nie trudno sie domyślić ze sa strasznie zmotywowanie po porażce i startują w następny mecz żeby zrobić pogrom i udowodnić światu ze to była tylko wpadka która sie prędko nie powtórzy, oczywiście w ostatnim meczu byli lepsi, ale to nie ma znaczenia, oni muszą wygrywać i to pewnie, widowiskowo, współczuje sociedad bo szykuje im sie srogie lanie, ciesze sie ze niektórzy są wiary ze to początek końca Barcelony ale ja nie! co daje mi większe kursy powodzenia!
polecam też:
Real Sociedad - Barcelona-2
Real Sociedad - Barcelona over 3.5 na mecz
✅350
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primiera Division
Spotkanie: Real Sociedad vs Barcelona
Typ: Barcelona -2 handicap
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Rozpoczynamy rundę rewanżową w Hiszpanii.Mecz Barcelony z Realem Sociedad czyli mecz lidera który jest w znakomitej formie z drużyną zajmującą 9 miejsce.Moim zdaniem Barcelona spokojnie wygra więcej niż dwoma bramkami i jest to dla mnie pewniak.W pierwszym meczu na Camp Nou Duma Katalonii zwyciężczyła 5-1 po dwóch bramkach Messiego oraz po jednej Davida Villi, Pedro i Carlesa Puyola.Była to pierwsza kolejka sezonu i wtedy Barcelona nie była takiej formie jak obecnie.Podrażniona remisem w Copa del Rey na własnym stadionie z Malagą, Barca na pewno będzie chciała sobie urządzić festiwal strzelecki.Gra w pierwszym składzie tercetu Messi-Iniesta-Xavi wraz z szybkimi Alexisem oraz Pedro na bokach pomocy gwarantuje wiele bramek.Real Sociedad dosyć dobrze spisuje się na własnym stadionie jednak teraz przyjdzie im zagrać z jedną z najlepszych drużyn świata.Skoro użytkownik sokol27je stawia na over 2.5 w pierwszej połowie to na pewno liczy na bramki ze strony FCB.I ja się z nim zgadzam.Mam wrażenie że już do przerwy wynik może być nawet 3:0.Potem Barca będzie kontrolować spotkanie i zdobędzie może z jedną bramkę.Barcelona jest a w Primiera Division jeszcze nie przegrali w tym sezonie.Messi na pewno będziie chciał podreperować swój wynik strzelecki w tym rokuu i myślę że zdobędzie minimum dwie bramki.Po jednej dołoży Iniesta i Pedro i skończy się wysoką wygraną Barcy.Jeśli ktoś liczy na dołek formy FCB po wpadce w pucharze to na pewno nie nastąpi to w tym meczu.Polecam ten typ gdyż kurs zadowalający.
⛔100
 
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: LEAGUE OF LEGENDS - INTEL EXTREME MASTERS
Spotkanie:Fnatic - Azubu Frost
Typ: 2
Kurs: 1,4
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Azubu przygotowane na ten turniej mistrzowsko. Słabsza ekipa Azubu dzisiaj wygrała wszystkie swoje mecze w grupie i nie zanosi się na to, że Azubu Frost tego nie zrobili. Koreańczycy grają momentami jak cyborgi, są nie do pokonania i jestem w 99% pewny że wygrają ten mecz.
Kiepska analiza.
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, AO
Spotkanie: Seppi - Cilic
Typ: Seppi
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet365
Analiza: Gram Seppiego gdyż od dłuższego czsu obserwuję grę Cilicia i w ogóle mnie nie przekonuje, często wprowadza piłkę do gry doopiero drugim podaniem co ułatwia zadanie rywalom...W AO miał jak do tejpory łatwych rywali i dopiero teraz zaczynają mu się schody...Jego rywal włoch Seppi jest tylko 5 cm niższy więc w miare porównywalne warunki, jednak nie bazyje on tyllko na warunkach fizycznych...ma pewną rękę i popełnia mało błędów...H2H to 4:5 dla Cilicia i 3 ostatnie pojedynki na jego korzyść..myślę że dzisiaj seria zostanie przerwana.Jedyna rysa na typie to długi mecz Seppiego w 2 rundzie z Istominem ( gość jest w gazie) w którym były 3 tie breaki i jeden set 7-5...Mam nadzieje że się to nie odbije na kondycji..Jeśli włoch będzie cierpliwy i trzymał w miare pierwsze podanie nie powinien mieć problemu z chorwatem. Kurs zachęcający więc polecam...
✅220
 
J 2

jaco55518

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Spotkanie:ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Delecta Bydgoszcz
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1.5
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Spotkanie na szczycie polskiej ligi.Nie będę się zbytnio rozpisywał o drużynach, bo każdy zna obie drużyny. Zaksa gra u siebie, ale myśle, że Delecta spokojnie w stanie urwać jednego seta w tym spotkaniu.

Kiepska analiza.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Proszę usunąć post powyżej.
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 2:00
Spotkanie:Memphis Grizzlies - Sacramento Kings
Typ:2(+10)
Kurs: 1.87
Buk: Pinnacle

Kings do Memphis jadą po serii dwóch zwycięstw z rzędu przed własną widownią. Pokonali Cavaliers oraz Wizards.
Memphis są po serii trzech porażek z rzędu.
Ekipa z Sacramento będzie miała do dyspozycji swój najmocniejszy arsenał, czyli obwód: Evans - Thornton - Salmons, a pod koszem Cousins. Właśnie na tego ostatniego najbardziej liczę, że zrobi sporo krzywdy pod koszem Gasola, który będzie osamotniony, bo Zach Randolph nie wystąpi, w tym mecz. A jego średnie 16 punktów i 11 zbiórek będzie bardzo brakować.
Powodzenia!
⛔100
 
wyszek 15

wyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie:
AC Ajaccio - Valenciennes FC
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.78
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W dwudziestej pierwszej kolejce francuskiej Ligue 1 zostanie rozegrany mecz między drużynami okupującymi środek tabeli. Spotkanie zapowiada się słabo, ponieważ oba kluby grają jak na średniaków przystało. Lours w ostatniej serii gier zremisowało bezbramkowo na wyjeździe z silnym PSG, a goście zostali po gromieni przez Nice aż 5:0. Gospodarze w tym sezonie tylko w jednym meczu zdobyli łącznie z grającym przeciwnikiem więcej niż dwie bramki, więc dalej ta tradycja będzie kontynuowana.
✅78
 
R 10

rembools

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, AO
Spotkanie: Bernard Tomić - Roger Federer
Typ: Liczba setów: Powyżej 3,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie pomiędzy tenisistą z Australii, a Szwajcarem będzie niezłą gratką dla kibiców. Oglądałem zawody obu panów. Tomić ma szansę zostać gwiazdą tej dyscypliny sportu, gra równo ma świetny serwis i to właśnie on będzie jego największą bronią. Roger natomiast to sprawdzona marka wśród profesjonalistów uprawiających tenis. Nie trzeba wymieniać jego zalet nazwisko mówi samo za siebie. Przejdźmy do konkretów: Tomić oddał do tej pory tylko 1 setka (co prawda ze słabszymy rywalami) Federer nie oddał żadnego. Własna publiczność podbuduje młodego tenisistę z Australii. Urwanie jednego seta jest więc prawie pewne, ale wiadomo &quot;prawie robi wielką różnicę&quot; ;). Jednak ja typuje powyżej 3.5 seta.
⛔100
 
miar89 11

miar89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Barclays Premier League
Spotkanie:
Swansea - Stoke City
Typ: Swansea
Kurs: 2,1
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Zespół Swansea zagrał ostatnio aż 3 spotkania w zaledwie 6 dni, jednak spora część z ważnych zawodników, razem z najlepszym strzelcem Michu, wypoczywała w ostatnim meczu tego małego &quot;maratonu&quot;, nie grając w pucharze Anglii z Arsenalem. Trener Laudrup wymaga od swoich zespołów przede wszystkim gry ofensywnej i mimo sporej liczby remisów w ostatnim czasie ofensywna taktyka powinna zacząć owocować dużą ilością bramek. Gra obronna Swansea w ostatnich meczach prezentuje się całkiem przyzwoicie tracąc niewiele bramek. Stoke natomiast to zespół który mógł się pochwalić jedną z najlepszych obron w BPL, jednak w ostatnich 3 meczach sytuacja uległa zmianie, bowiem stracili w nich aż 10 bramek (w pozostałych 19 meczach stracili zaledwie 14 bramek). Wydaje się, że przyczyna może znajdować się w przemęczeniu zawodników w obronie i braku odpowiednich zmienników, co może zwiastować kolejne niepochlebne wyniki jeśli chodzi o grę defensywną.
✅110
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska, godz 20
Getafe - Sevilla
TYP: over 2
KURS: 1,54
BUK: Pinnacle Sport
Analiza:
Jutro o godzinie 20 rozpocznie się spotkanie 20 kolejki w lidze Hiszpańskiej pomiędzy zespołem Getafe a zespołem Sevilli. Faworytem według bukmacherów są gospodarze tego meczu ale sądzę że Sevilla ma większe szanse na triumf w tym meczu. Ja również w tym meczu postawię na over 2 goli i sądzę że będę szukał już takich meczów i stawiał dosyć często ten typ bo po prostu jest opłacalny. Wiadomo że na 100% skuteczności nie można liczyć ale na 90% już tak. Gospodarze tego meczu w lidze są na 11 pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy w których to cztery mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i trzy spotkania przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili ich aż 14. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczów w których to trzy mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać na własnym boisku sporo goli zdobywają i również sporo tracą więc w tym meczu również możemy się spodziewać kilku bramek uważam że od 2 do czterech bramek w tym meczu wpadnie. Natomiast goście tego meczu na własnym boisku rozegrali oni 9 meczy w których to pięć meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 10 meczów w których tylko jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i sześć meczów przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem bramek i 17 goli aż stracili. A więc jak widać jak na wyjeździe grają tracą sporo bramek. Oba zespoły jak się spotykają to wpada przeważnie over 2 goli. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami cztery mecze kończyły się oberkiem a jeden mecz underkiem. Również w meczach ligi oba zespoły jak grają to wpada dużo goli. Ja sądzę że ten mecz zakończy się remisem 2:2 i w ten sposób będzie over 2 goli ;)
z/0
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana-Houston
Typ: Houston od 3-6pkt
Kurs: 7,0
Godz: 01:05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis w nocy zagrają miejscowa druzyna Pacers i gosci z Houston.Ostatnio forma druzyny gości jest bardzo mizerna przegrali swoje 5 meczy z rzedu .Przedostatni swoj mecz przegrali z Clippers zaś ostatni ulegli druzynie Dallas 105-100.Bardzo słabo w tym meczu zagrał lider Rakiet Harden gdzie zdobył tylko 20pkt ,miał mizerną skutecznosc 5/23 z gry ,dzis mysle ze powinien lepiej punktowac.Indiana gra w kratke ulegli ostatnio Orlando a przedtem wygrali z najgorsza druzyną Bobkami.Bardzo mizernie w Pacers w meczu z Magikami funkcjonowała trojka ,mieli niecałe 12% z tego elementu gry,dobre zawody zagrał Hibbert ktory uzyskał 11pkt.Dziesiejsze spotkanie powinno byc w miare wyrownane ,a deske powinien opanowac Asik .Licze na Hardena ktory mam nadzieje poprowadzi do zwyciestwa Houston po 5 porazkach z rzedu .
⛔100
 
T 5

typ59

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, AO
Spotkanie: Sloane Stephens - Laura Robson
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Zapowiada się ciekawy pojedynek dwóch młodych zawodniczek, które nie mają jeszcze wielkich wyników na swoim koncie. Szanse wydają się w miarę wyrównane. Obstawiam jednak wygraną Laury Robson. W poprzednim meczu pokazała dużą determinację pokonując 8 zawodniczkę świata - Petre Kvitovą. Sloane nie miała jeszcze w tym turnieju trudnej rywalki. Ranking przemawia za Sloane, w którym zajmuje 25 miejsce, natomiast Laura 53. Sloane pokonała w tym roku już Laure w turnieju Hobart w pierwszej rundzie, jednak myślę, że tym razem tak łatwo nie będzie, a mecz może potrwa nawet 3 sety. Sloane dobrze weszła w sezon w Hobart doszła do półfinału, jednak Laura jak widać nabiera tempa i łatwo się nie podda. Według mnie ma większe szanse na zwycięstwo.
⛔100
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, AHL
Spotkanie: Binghamton Senators - Toronto Marlies
Typ: Toronto Marlies
Kurs: 3.00
Buk: Bet365
Obie drużyny mają swoje problemy. Ze względu na NHL, kilku zawodników zostało odesłanych do macierzystych drużyn i przez to mamy luki w składach. Natomiast w tym spotkaniu widzę Toronto w roli faworyta, przede wszystkim skład mają ciut lepszy na tą chwilę. W drużynie Senators widzę większe braki, nie ma w składzie dwójki podstawowych golkiperów, Robina Lehner&#39;a i Bena Bishop&#39;a, którzy zostali powołani do drużyny Ottawa Senators. Ostatnie mecze im wyszły mimo tych braków, ale teraz na przeciw jest zupełnie inna drużyna, mocniejsza i nie mają aż tylu luk jak dzisiejsi gospodarze. Toronto miało więcej czasu na przygotowanie się do tego meczu, Binghamptom miało ciężki, dość mocno przepracowany mecz dwa dni temu z Rochester, więc może trochę tej świeżości brakować. Ciężki teren ale z pewnością da się tam wygrać.
⛔100
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia A League
Spotkanie: Central Coast – Newcastle Jets
Typ: under 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: W Hill
Analiza:
Spróbuję poszukać undera w jutrzejszym meczu australijskiej A League, w meczu pomiędzy liderem Central Coast (gospodarze) a 6-tym w tabeli Newcastle Jets. Gospodarze są niepokonani na własnym terenie, co więcej w 6 meczach odnieśli same zwycięstwa, tracąc przy tym tylko 4 bramki. Regularnie strzelają po 1-2 gole w każdym meczu konsekwentnie broniąc własnej bramki. W ostatnich 7 meczach tej drużyny, czy to u siebie, czy na wyjeździe padały same undery i jutro liczę na podtrzymanie tej serii.
Przyjezdni to ligowy średniak, choć co jest bardzo ciekawe, na wyjazdach grają zdecydowanie lepiej niż u siebie i strzelają przy tym prawie 2 razy częściej niż na własnym boisku. To wprowadza pewne ryzyko do tego typu.
Sądzę jednak, iż stabilni gospodarze nie pozwolą Jetsom na zbyt wiele i mecz zakończy się wynikiem 1:0 lub 2:0.

Kursy na under w tym meczu spadają, ja próbuję u W Hilla za 1.95.
✅95
 
F 824,4K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Spotkanie: Dallas - Oklahoma
Typ: Oklahoma wygra o 6-10 pkt
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Mavericks zagrali kilka niezłych spotkań, ale czas przełamać dobrą passę w swojej hali. Thunder są niesamowicie zorganizowaną drużyną, świetnie dysponowani i ewidentnie prezentujący równą formą. Na wyjazdach nie można się do nich przyczepić, wygrali kilka dni na trudnym terenie w Portland, Lakersami choć ich nie uwzględniam w kategorii trudnych póki co zespołów, bo tam trzeba wszystko poukładać, żeby zaczeli wygrywać z najlepszymi. Durant i Westbrook sprawia ogromne problemy dziadkom Mavs, niewątpliwie nie mają w szeregach graczy, którzy byliby w stanie ich zatrzymać szczególnie tego pierwszego. Jest również Martin dający dużo punktów z ławki, obrona także jest dobrze dysponowana. Dallas w dobrej formie, ale twierdzę, że to będzie za mało dla takiej ekipy jak Oklahoma.
⛔100
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik

Manchester City vs. Fulham FC

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League, 16:00
Spotkanie: Manchester City vs. Fulham FC
Typ: Manchester City(-2.5)
Kurs: 2,67
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Już jutro na Etihad Stadium podopieczni Roberto Manciniego, Manchester City zajmujący 2. pozycję w tabeli, podejmie 13. zespół Premier League Fulham FC. Bilans wzajemnych pojedynków zdecydowanie na korzyść The Citizens(27-17-16), do tego dochodzą kadrowe problemy obu ekip.
Bez kilku kluczowych graczy przyjdzie zmierzyć się podopiecznym Roberta Manciniego, a zatem nie będzie mógł jutro skorzystać z usług braci Toure(PNA), Sergio Aguero (ścięgno udowe), Micah Richards (kolano), Maicon (kolano), Aleksandar Kolarov (biodro / udo) i Jack Rodwell (ścięgno udowe). Do składu za to wraca Samir Nasri. Francuz odpokutował karę za czerwoną kartkę w wygranym meczu z Norwich.
Trener ekipy Fulham, Martin Jol świadom jest, że w spotkaniu na pewno nie dają rady wystąpić: Diarra, Frei, Senderos oraz Petric. Stanowi to osłabienie drużyny z Londynu.
Pojedynki obu drużyn nierzadko obfitowały w bramki, o czym świadczyć może średnia liczba goli na mecz (3,66).Zdecydowanym faworytem jutrzejszego spotkania jest drużyna Manchesteru City, którą czeka teraz prawdziwy maraton pojedynków z drużynami z Londynu. Tydzień temu City pokonało Arsenal (2-0) z Wojtkiem Szczęsnym na bramce, jutro zmierzy się z Fulham, a w następnej kolejce dyspozycję aktualnych mistrzów Anglii sprawdzi QPR.
Manchester City myśląc, o odrobieniu przewagi do United, takie mecze powinni wygrywać i to dosyć sporą przewagą bramkową. Jak wcześniej wspomniałem średnia goli strzelonych w bezpośrednim pojedynku z Fulham wynosi ok. 3,66, więc liczę na co najmniej 3 bramki The Citizens.
H2H z ostatnich 5 pojedynków:
Fulham 1:2 Manchester City
Manchester City 3:0 Fulham
Fulham 2:2 Manchester City
Manchester City 1:1 Fulham
Fulham 1:4 Manchester City
Przewidywane składy
Manchester City: Hart, Zabaleta, Kompany, Nastasic, Clichy, Barry, Milner, Nasri, Tevez, Silva, Dzeko.
Fulham: Schwarzer, Riether, Hangeland, Hughes, Richardson, Baird, Karagounis, Kacaniklic, Ruiz, Duff, Berbatov.
⛔100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Ręczna, MŚ
Spotkanie : Hiszpania - Chorwacja
Typ : Jorge Maqueda Pena over 2.5
Kurs : 1.65
Bukmacher : Tobet
No to żarty się skończyły. Jutro czeka nas handballowa uczta w postaci meczu Hiszpanii z Chorwacją.
Jako propozycję typu przedstawiam over Maquedy.

Linia na Maquedę jest baardzo niska. Jeszcze w 1.meczu MŚ, gdzie gospodarze zmierzyli się z Algierią wynosiła ona bodaj 4.5, teraz mamy raptem 2.5. Dlaczego ?

Otóż rozgrywający francuskiego Nantes póki co nie imponuje statystykami, bo i na dobrą sprawę nie miał kiedy pokazać swych umiejętności.
Mimo tego po poniższym zestawieniu widać, że z mocniejszymi gra więcej, bo tego wymaga dobro zespołu.

Po kolei :

Algieria - 3/4, grał 33minuty
Egipt - 4/7, 47 minut
Australia - 2/2, 9minut:razz:
Węgry - 2/10, 46minut

2-krotnie więc przekraczał wystawioną linię...
Jutro może być nieco &quot;dziwny&quot; mecz, dlatego odradzam typowanie 1X2.
Otóż, zwycięzca jutrzejszego pojedynku trafia w 1/8 na teoretycznie słabszego przeciwnika (czyt.Białoruś), jednak na drodze do półfinału napotka zapewne Francuzów.
Zespół, który zajmie 2.msce w 1/8 trafia na 3.zespół &quot;polskiej&quot; grupy, czyli zapewne Serbię lub Słowenię, ale w ćwierćfinale czekać będą Niemcy lub Macedończycy.

Czy ktoś będzie kalkulował ? Wcale mnie to nie zdziwi...

Wracając do overa Maquedy.
Jutro wątpię, żeby była rotacja składem taka jak chociażby z Algierią, nie wspominając o Australii, więc 40kilka minut jest minimum jakie spędzi na parkiecie.
W tym czasie odda zapewne te 7-8 rzutów, więc 3 wystarczy, że 3 z nich zamieni się w bramki.

W sparingach przed MŚ zdobył 3 bramki z Japonią i 6 z Brazylią.
Właśnie mecz z Brazylią oraz ten ww.z Węgrami powinien być wykładnią, bo tam grał podstawowy skład Hiszpanów.

Jakby komuś było mało to na Igrzyskach Olimpijskich :

z Serbią 4/8,
z Danią 4/5,
z Koreą 4/6,
z Węgrami 7/9,
z Chorwacją 2/5,
z Francją 4/10.

Wg mnie za nisko wystawiona linia o minimum jedną bramkę, dlatego też gram i liczę, że nie będę musiał zbyt długo czekać na 3 bramki Hiszpana:wink:
✅65
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australia, Australian Open, WTA
Spotkanie: Serena Williams vs Ayumi Morita
Typ: S.Williams -9.5gema
Kurs: 2.83
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: by Matul.
Ostrzegam ciężki typ, aczkolwiek możliwy do trafienia. Po takim kursie nawet warto zaryzykować. W trakcie turnieju widzimy, że Amerykanka jest w formie. A jak już jest w tej formie to zmiecie każdego. Na dwa mecze straciła tylko 2 gemy i oba z Muguruzą w pierwszy secie. Czyli według obecniej formy Sereny + młoda, niedoświadczona Japonka dają -9.5 gema na lajcie. Jednak jeden aspekt, który mnie dręczy to jest forma jaką złapała Ayumi. Przypomnijmy bez kłopotów wyeliminowała z turnieju Annike Beck 6:2 6:0 i Anne Tatishvilli 6:3 6:3. Warto dodać, że w turnieju przed AO Morita doszła do 2 rundy ogrywając kolejno :
N. Bains(bez znaczenia), L. Hradecką(jakieś osiągnięcie choć Czeszka mocno w kratkę), M. Eraković(bez znaczenia), D. Hantuchova(osiągnięcie, lecz jak wiadomo Daniela nie jest w najwyższej formie, więc mogła wygrać.) Skończyła turniej na Chince Li Na 1:6 0:6 [[!]] Jak z Chinką potrafi przegrać do 1 gema to Amerykanka powinna ją do 0 ograć. Jednak te 2 gemy daje zapasu, które może Japonka ugrać w 1 secie. Ayumi gra teraz dobrze, ale co będzie jutro pojutrze czy za tydzień tego nikt nie wie. Jest to 22 letnia zawodniczka i gra trudno do przewidzenia. Albo Jej idzie i wygrywa 2:0 albo po prostu gra bardzo słabo i przegrywa 0:2.
Myślę, że to jeszcze nie ten poziom żeby móc zaszkodzić Amerykance, która w tym turnieju idzie jak po swoje.
Dodatkowym smaczkiem może być Maria Sharapova, która również goni zawodniczki niemiłosiernie. Można dodać, że w ostatniej rundzie wyeliminowała starszą siostrę Sereny.
Moje czary mary z kart daje 6:1 6:0 dla Amerykanki.
Także ciężki, ale możliwy.
Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom