>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.01.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 19 stycznia



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :philadelphia Flyers - Washington Capitals
Typ : Philadelphia Flyers -1,5
Kurs : 3,00
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-01-19 01:00
Analiza:
Na noc znalazłem bardzo ciekawy typ. Flyers w wysokiej formie od dłuższego czasu,na ostatnie 7 spotkan Lotnicy przegrali tylko jeden mecz z Bruins po fantastycznym widowisku i 12 golach ulegli gospodarzom 7-5, prowadząc jeszcze na 8 minut przed końcem 5-4.
Flayers mają na koncie 63 pkt, Capitals natomiast 57 pkt.
Flayers mają średnią 3,4 gola na mecz i są drugą drużyną w lidze pod tym względem.
Bardzo duzo meczów grali w ostatnim czasie na wyjazdach .Na 10 ostatnich spotkań az 9 to były mecze wyjazdowe.Teraz wracają na Wells Fargo Center gdzie z pewnoscia trybuny beda zapełnione w 100%.
Capitals nie błyszczą od miesiąca, od grudnia ta gra jest mało skuteczna.Bardzo duzo porażek zanotowali i na koncie mają tylko 57 pkt.W ostatnim spotkaniu meczyli sie okropnie ale zdołali strzelić w 3 tercji 3 gole i wygrać to spotkanie.
Dodatkowo dziś zagraja bez Siemina,który ma na koncie w tym sezonie 35 pkt.
Oviechkin w kiepskiej dyspozycji, ostatnie 3 mecze bez punktu dla rosjanina.
Zaczął wspaniale ten sezon ale teraz wyglada to bardzo słabo.
Zdecydowanie stawiam dzis na Flayers bo grają ostatnio skuteczny hokej w co najważniejsze odnoszą kolejne zwyciestwa. Mysle ze zdołają wygrać ten mecz dwoma golami.
⛔ 100
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Spotkanie: Albert Montanes (ESP) - Xavier Malisse (BEL)
Typ: Xavier Malisse (BEL) - wygra więcej niż 1 seta?Nie
Kurs: 4,4
Buk: bwin
Analiza: Faworytem tego spotkania zdaniem bukmacherów jest Xavier Malisse. Belg preferuje korty twarde, na nich gra najlepiej i to jest chyba jedyny atut jaki widzę za nim w tym meczu. Nie przekonuje mnie jakoś zbytnio swoją grą - Indie finał, gdzie zagrał słaby mecz. Zaczął od przełamania i nie potrafił zwyciężyć. Malisse rzadko przejmuje inicjatywę, no to z Montanesem sobie trochę poklepie. Albert najlepiej radzi sobie na kortach ziemnych, mało kto go lekceważy na cegle. Hard to nie jego żywioł, ale grać potrafi, nie jednemu wyżej notowanemu narobił bigosu, bo jest to tenisista specyficzny. Stosunkowo niewiele niewymuszonych błędów, mógłby do nieskończoności przebijać piłkę na drugą stronę. Całkiem niezły forehand i jednoręczny backhand, którym może sprawić sporo kłopotów Belgowi. Malisse nie powinien być aż tak faworyzowany, korzystam z prezentu bukmacherów. Moim zdaniem Montanes wygra najprawdopodobniej 3-1, więc biorę typ na wzór handicapu setowego -1,5.
⛔ 100
 
A 1

avatar88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: F. Mayer- K. Nishikori
Typ: 1
Kurs: 1,5
Bukmacher: Expekt
Analiza: W środową noc, o godz. 1:00, w australiskim Melbeurne jednym z pierwszych meczy 2 rundy AO będzie mecz F. Mayer- K. Nishikori, tj. 36 z 82 rakietą świata. Stawiam na faworyta, gdyż wygrywając z Davydenko w pierwszej rundzie oraz mecz z Del Potro w zeszłym tygodniu udowadnia, że jest w dobrej formie i poradzi sobie z Nishikorim, który w 1rd pokonał słabego Fogniniego.

⛔ 100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie:
Janko Tipsarević - Fernando Verdasco
Typ:
2
Kurs:
1,48
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Wiem, że wchodzę tym typem na grząski grunt. Tipsarević to solidny gracz, który niejednemu z nas pewnie już psuł kupony. Tym razem jednak myślę, że Verdasco zdoła go pokonać. W turnieju w Sydney przed AO Verdasco wypadł słabo, przegrywając szybko z Beckerem. Teraz w pierwszej rundzie bez wysiłku pokonał Schuttlera. Jakby nie patrzeć, Verdasco talentem przewyższa Tipsarevicia, Hiszpan jest w czołowej dziesiątce rankingu ATP. Na kortach w Melbourne zanotował swój najlepszy występ w wielkim szlemie. Co dziwne, bo jego ulubioną nawierzchnią jest cegła, jednak na hardzie radzi sobie całkiem nieźle. Liczę, że Verdasco wytrzyma psychicznie i wygra.
✅ 48
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Simon Gilles - Federer Roger -2,5 seta
AKO. 1.55
expekt​
Jak spojrzałem na h2h, to byłem lekko w szoku. 2:0 na korzyść Simona, ale to było dość dawno, w czasach, gdy Simon był w życiowej formie, ale forma po pewnym czasie odeszła i już nigdy nie wróciła. Teraz nie wyobrażam sobie innego wyniku jak łatwe zwycięstwo Rogera. Szwajcar od początku sezonu sygnalizuje wysoką formę. Pewnie wygrał turniej w Doha, w 1 rundzie AO oddał rywalowi tylko 5 gemów, więc od początku pełna koncentracja i nie mowy o żadnym lekceważeniu przeciwników. Simon też niby wygrał turniej w Sydney, ale to w dużej mierze była zasługa jego przeciwników, którzy pomagali Francuzowi jak tylko mogli. Forma Simona nie jest tak dobra jak mogą sugerować wyniki i nie powinien sprawić większych problemów Federerowi.
⛔ 100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-FRANCJA: Ligue 1
Spotkanie: Lille-Nancy
Typ: 1
Kurs:
1,44
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Jutro o 19 zostanie rozegrana kolejna kolejka 1 ligi francuskiej w piłce nożnej.Lille jest liderem natomiast Nancy zajmują 13.Lille w ostatnich 6 meczach 4 razy wygrało i 2 razy zremisowało,natomiast Nancy 3 razy wygrało 2 zremisowało i raz przegrano.W bezpośrednich spotkaniach 5 razy wygrało Lille i raz Nancy:
02/05-10 1. liga Francja Lille vs. Nancy 3:1
30/05-09 1. liga Francja Lille vs. Nancy 3:2
12/04-08 1. liga Francja Lille vs. Nancy 2:1
28/04-07 1. liga Francja Lille vs. Nancy 0:1
26/11-05 1. liga Francja Lille vs. Nancy 1:0
14/03-97 1. liga Francja Lille vs. Nancy 2:0
Liczę że Lille wygra ????
✅ 44
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka Nożna - Australia
Spotkanie: Melbourne Heart – Gold Coast Untied
Typ: 2
Kurs: 2.96
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam spotkanie w Australijskiej A-Lidze w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 7 miejsce w tabeli zespół Melbourne Heart z 4 Gold Coast Untied. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 12 ligowych kolejek na Aami Park w których to zdołali 4x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 14. Goście natomiast w swoich 11 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 4x zwyciężyć 4x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 14 bramek a stracili 15. Dla obydwu w/w zespołów spotkanie to ma olbrzymie znaczenie gdyż goście walczą o bezpośredni awans do fazy play off do której kwalifikują się 2 pierwsze zespoły natomiast gospodarze walczą o zakończenie rozgrywek na miejscu 5 albo 6 które premiowało by udziałem w play off. Patrząc jednak na statystyki ostatnich spotkań wydaje mi się, że to goście są w nieco lepszej dyspozycji a i kurs lepszy niż na zwycięstwo gospodarzy stąd zaryzykuje tutaj i zagram na wygraną Gold Coast Untied.
⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Colo Colo-Audax Italiano
Typ: Over 3,5
Kurs: 2,35
Buk: Bwin
Analiza:

Trochę rozmyślałem nad tym typem. Ale jednak wyszło mi, że warto zaryzykować po takim kursie. Co prawda to mecz towarzyski ale do rozgrywek zostało już tylko półtora tygodnia więc czas najwyższy by forma szła w górę. Dzisiaj Colo Colo zagra z wieloma nowymi zawodnikami. Tutaj głównie chodzi o formację defensywną oraz bramkarza. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało ale obawiam się, że za pierwszym razem może nie wyjść to najlepiej i coś stracą. Audaxu składu niestety nigdzie nie znalazłem chociaż szukałem z pomocą innych ale na żadnym z 5 serwisów o piłce w Chile, ani nawet na oficjalnej nie podali składu. Więc mogę strzelać jaki wyjdzie. Pewnie w ataku zobaczymy nowy nabytek Mario Caceresa, który dopiero co przyszedł z San Luis Quillota. Liczę na rezerwy na bramce i w obronie. Z resztą nawet jak Audax grał w podstawowym składzie w lidze to obrona nie była najmocniejszym ich punktem. Kilka dni temu Audax grał towarzysko z Deportivo La Sereną i przegrali 0:2 ale trzeba przyznać, że La Serena wzmocniła się kilkoma ciekawymi graczam i mogą być groźni w tym sezonie. Teraz sądzę, że będą chcieli się pokazać z dobrej strony przeciwko mocnemu przeciwnikowi jakim niewątpliwie jest Colo Colo. I jeszcze garść statystyk. Colo Colo w ostatnim sezonie w 34 meczach strzelili 67 goli co daje prawie 2 gole na mecz. Stracili natomiast 34 czyli idealnie 1 gol na mecz. Jeśli idzie o overy to mieli ich 19. Audax z kolei 75 strzelonych co dało średnią 2,21 oraz 58 straconych-średnia 1,71. Overów aż 28 przy tylko 6 underach. Dodatkowo oba mecze pomiędzy tymi ekipami w sezonie 2010 zakończyły się wysokimi wynikami. Audax u siebie przegrał 2:3, a na wyjeździe Audax wygrał 3:1 czyli w obu over 3,5 padł. Dzisiaj co prawda tylko towarzyski ale mecz dość ważny i zapowiada się ciekawie ale ze względu na typ spotkania taka niska stawka.
✅ 135
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Spotkanie: Inter Mediolan - Cascena
Typ: Inter (-2.5)
Kurs: 3.00
Buk: Be365
Analiza:
W zaległym spotkaniu Serie A, aktualny mistrz Włoch - Inter Mediolan podejmie AC Cesena. Gospodarze aktualnie zajmują szóste miejsce, ale mają dwa mecze zaległe, które nie mogły się odbyć ze względu na występy &quot;Nerazurrich&quot; na Klubowych Mistrzostwach Świata. Kiedy drużynę po Betinezie przejął Leonardo, mało kto wierzył że drużyna się odrodzi. Debiut pod wodzą Brazylijczyka był fenomenalny, bowiem ograli aktualnego vice lidera - Napoli 3:1. Kolejne mecze dosyć pewnie wygrali z Bolongą 3:1, Catanią Calcio 2:1 oraz z Genoa 3:2. Inter dalej trapią kontuzję, ale z porównaniem do początku sezonu jest ich o wiele mniej, gdyż nie zagrają &quot;tylko&quot;: Sneijder, Coutinho, Julio Cesar, Samuel. Goście bo nadzwyczaj dobrym początku sezonu, nieco spuścili z tonu i znajdują się tuż nad strefą spadkową. Drużyna ma jedną z najgorszych ofensyw w lidze i często ich mecze kończą się &quot;underem&quot;. Średnio na wyjazdach tracą ponad 1 bramkę, ale grając z na wyjeździe z Interem, mogą stracić sporo bramek, W ciemno typował bym wynik 3:0 dla aktualnych mistrzów
⛔ 100
 
T 0

tyktak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Mecz: Carolina Hurricanes - Boston Bruins
Typ: 2
Kurs: 2,50
Buk: Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 1 w nocy dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania między Caroliną ,która obecnie zajmuje miejsce 9, a Bostonem plasującym się na drugim miejscu w Eastern Conference. Zespoły grały dwa dni temu mecz, który zakończył się wynikiem 7-0 dla Bruins. Myślę, że po mimo atutu własnego lodowiska Hurricanes i tym razem ulegną. Dlaczego typuję wygraną Bostonu? Wypadało by przeczytać post z 17 stycznia, bo też na nich grałem i mnie nie zawiedli. Duże prawdopodobiestwo wejścia ma też ten zakład z handicapem 2-0 jednak tak asekuracyjnie dzisiaj zagram, mam nadzieję, że goście nie spuszczą z tonu i dalej będą udowadniać, że w tym sezonie zajdą naprawde bardzo wysoko.
✅ 150
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Dycyplina: Piłka nożna-Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: Betis Sevilla-Barcelona
Typ: 1X
Kurs: 2.64
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Dziś w Sevilli odbędzie się spotkanie pucharowe, pomiędzy Betisem a Barcą. Barcelona w pierwszym meczu wygrała 5:0 nie dając żadnym szans graczom Betisu. Taki wynik to ogromna zaliczka dla Barcy i szansa na osiągnięcie korzystnego wynik dla &#39;zielonych&#39;. Sądze, że Guardiola da odpocząć znacznej liczbie piłkarzy z podstawy i wybięgnie sporo graczy niewystępujących w pierwszej jedenastce. Natomiast Betis nie odpuści i będzie chciał wyjść z twarzą. Typ jest troszkę ryzykowny oczywiście, ze względu na aktualną formę Barcy ale godny uwagi. Real w poprzedniej rundzie wygrał u siebie 8:0 z Levanty, by później sobie odpuścić i przegrać 2:0. Reasumująć, przy odrobinie szczęścia zawodnicy z Secunda Division mogą sprawić małą niespodziankę..
✅ 164
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP, Australian Open
Spotkanie: Federer - Simon
Typ: under 31,5 gemów
Kurs: 1,90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Federer jest w znakomitej formie. Wygrał turniej w Doha, nie tracąc przy tym ani jednego seta, choć jego przeciwnikami byli m.in. Tsonga czy Davydenko. Wcześniej stoczył zacięty pojedynek z Nadalem (6:7, 6:7) w turnieju pokazowym. Simon też zaczął ten sezon bardzo dobrze, od zwycięstwa w turnieju w Sydney i także wszystkie mecze wygrał po 2-0. Jednak jego rywalami nie byli oczywiście tak wymagający przeciwnicy - bardziej znani to Gulbis i Troicki, z którym Simon mógł przegrać (7:5, 7:6), zaś Federer wygrał z nim tydzień wcześniej w Doha 6:2 6:2. Widać więc różnicę klas obu zawodników. Za zdecydowanym zwycięstwem Federera przemawia też fakt, że Szwajcar jest wypoczęty - finał turnieju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich grał 8 stycznia, podczas gdy Simon między turniejem w Sydney a Australian Open miał tylko dzień przerwy i wygląda na to, że jest trochę zmęczony. Pokazuje to wynik meczu z pierwszej rundy z Lu 6:7 6:2 6:4 6:2, z którym tydzień wcześniej Francuz wygrał tracąc tylko 3 gemy. Dla Rogera pierwszy mecz to był spacerek - jego rywal Lukas Lacko ugrał zaledwie 5 gemów. Simona stać na więcej, ale nie sądzę, aby mógł on poważnie zagrozić Szwajcarowi w odniesieniu zwycięstwa w trzech setach. Według mnie Federer powinien w każdym z nich przynajmniej raz przełamać Simona.
⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Dodig, Ivan - Djokovic, Novak
Typ: Poniżej 27.5 gema
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać zaczyna się druga runda wielkoszlemowego turnieju w Australii. Jak na razie żaden z większych faworytów do zwycięstwa nie zawiódł i myślę że na takim etapie jak druga runda chyba nic się nie zmieni. Djokovic właśnie jest zaliczany odrazu po Nadalu i Federerze do wygrania tego prestiżowego turnieju. W rankingu ATP zajmuje obecnie 3 miejsce za wyżej wpomnianymi gwiazdami i gra z 81 rakietą świata Chorwatem Dogiciem. W pierwszej rundzie Chorwat znalazł się po ciężkich bojach bo wygrał dopiero w 5 setach z Ivo Karloviciem i ten mecz na pewno dał mu się we znaki, chociaż przy obecnej technologi odnowy biologicznej nie czuje tego wysiłku ale wie że nawet w pierwszej rundzie jest ciężko. Serb w pierwszej rundzie wygrał gładziutko z Marcelem Granollersem 6-1 6-3 6-1 łącznie w meczu były 23 gemy czyli bardzo mało. Dzisiaj sądzę że nie powinno być ich więcej bo przeciwnik Djokovicia nie jest za mocny. Serb może stracić 3 gemy w każdym secie a jestem przekonany że nawet straci ich mniej !

⛔ 100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Grecja, Puchar Grecji
Spotkanie : Panathinaikos v AEK Athens
Typ : Panathinaikos wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs : 3,70
Bukmacher : Gamebookers
Data: 2011-01-19 20:00

Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się ćwierćfinał Pucharu Grecji pomiędzy Panathinaikosem, a AEK Athens. Jest to pojedynek drugiej z czwartą drużyną Ligi Greckiej. Oba zespoły dobrze radzą sobie w lidze, choć dzieli je dziesięć punktów różnicy. W tym sezonie oba zespoły pokonały już zespoły z czołówki tabeli, Panathinaikos wygrał u siebie z Olympiakosem i PAOK; AEK wygrał z Olympiakosem i właśnie z Panathinaikosem u siebie, ale przegrał na wyjeździe z PAOKiem. Oba zespoły są niepokonane od: trzech spotkań Panathinaikos (trzy wygrane u siebie, tylko jedno skromne zwycięstwo 1:0, pozostałe to 4:2 i 3:2); czterech spotkań AEK (trzy wygrane i remis, w wygranych spotkaniach strzelali conajmniej trzy gole). Oba zespoły także wysoko wygrywały swoje wcześniejsze mecze w Pucharze Grecji. Panathinaikos wygrał 5:0 i 3:2, a AEK 5:1 i 4:0. Oba zespoły w tym sezonie strzelają dużo goli, więc zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Szanse obu drużyn są wyrównane jak pokazują statystyki bezpośrednich starć między sobą (7-7-6), ale dla mnie faworytem dzisiejszego pojedynku są gospodarze, którzy będą chcieli zrewanżować się AEKowi za porażkę z pierwszego meczu. Wydają się oni także być drużyną troche lepszą od AEKu. Liczę na wygraną Panathinaikosu 2:1 lub 3:2.
⛔ 100
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie : Leeds v Arsenal
TYP: Arsenal
Kurs : 1,57
Buk: bet365
Analiza: Witam dziś bardzo ciekawe spotkanie w Anglii. Leeds podejmuje Arsenal który ostatnio trochę zawodzi. Spotkanie odbędzie się w ramach FA Cup. Jest to spotkanie rewanżowe . W Londynie padł wynik 1:1. Co bedzie się działo dziś? Wg mnie Arsenal w formie powinien wygrać wysoko. Ale czy forma dziś przyjdzie to się przekonamy. Mnie satysfakcjonuje zwycięstwo Arsenalu. Wenger chyba sobie nie może pozwolić na odpadnięcie z Leeds. I chyba po cichu myślą o wygranej pucharu.
15/01/2011 Championship Leeds vs. Scunthorpe Z - 4:0
08/01/2011 FA Cup Arsenal vs. Leeds R - 1:1
04/01/2011 Championship Cardiff vs. Leeds P - 2:1
01/01/2011 Championship Leeds vs. Middlesbrough R - 1:1
28/12/2010 Championship Leeds vs. Portsmouth R - 3:3
26/12/2010 Championship Leicester vs. Leeds R - 2:2
15/01/2011 Premier League West Ham vs. Arsenal Z - 0:3
12/01/2011 Carling Cup Ipswich vs. Arsenal P - 1:0
08/01/2011 FA Cup Arsenal vs. Leeds R - 1:1
05/01/2011 Premier League Arsenal vs. Man City R - 0:0
01/01/2011 Premier League Birmingham vs. Arsenal Z - 0:3
29/12/2010 Premier League Wigan vs. Arsenal R - 2:2
✅ 57
 
M 0

mathi00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Puchar Włoch
Spotkanie: Sampdoria vs Udinese
Typ: Suma strzelonych bramek: powyżej 2.5
Kurs: 2,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami bardzo zapowiadający się mecz Pucharu Włoch. Sampdoria (10. miejsce) podejmuje Udinese (8. miejsce). Goście w ostatnich meczach na wyjeździe strzelili po 4 bramki Genoi i liderowi: AC Milan, a w ostatnich 4 meczach wyjazdowych mają &quot;overową&quot; passę. Sampdoria natomiast u siebie pokonywała ostatnio takie drużyny jak: Roma (2:1) czy Bari (3:0). Trudno jednoznacznie wskazać zwycięzcę tego spotkania, lecz sądzę, że &quot;over 2,5&quot; w tym spotkaniu jest bezpiecznym zakładem.
⛔ 100
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
Irak - Korea Północna
Typ:X
Kurs:3.20
buk:bet-at-home
Analiza:Gram ten typ ponieważ Irakowi do awansu starczy remis.Korea musi wygrac jednak wątpie żeby udało to się na boisku przeciwnika.
rak: Pokaż ostanie 6 Mecze
Korea Północna: Pokaż ostanie 6 Mecze
Ostatnie 6 Mecze:
Data Turniej Mecz Wynik
15/01-11 Puchar Narodów Azji, Grupa D Zjednoczone Emiraty Arabskie vs. Irak 0:1
11/01-11 Puchar Narodów Azji, Grupa D Irak vs. Iran 1:2
02/12-10 Gulf Cup Kuwejt vs. Irak 2:2
2:2 (OT)
7:6 (Po karnych)
29/11-10 Gulf Cup, Gr.B Oman vs. Irak 0:0
26/11-10 Gulf Cup, Gr.B Bahrajn vs. Irak 2:3
23/11-10 Gulf Cup, Gr.B Irak vs. Zjednoczone Emiraty Arabskie 0:0
Ostatnie 6 Mecze:
Data Turniej Mecz Wynik
15/01-11 Puchar Narodów Azji, Grupa D Iran vs. Korea Północna 1:0
11/01-11 Puchar Narodów Azji, Grupa D Korea Północna vs. Zjednoczone Emiraty Arabskie 0:0
19/11-10 Igrzyska Azjatyckie, Mężczyźni Zjednoczone Emiraty Arabskie vs. Korea Północna 0:0
0:0 (OT)
9:8 (Po karnych)
16/11-10 Igrzyska Azjatyckie, Mężczyźni Korea Północna vs. Wietnam 2:0
13/11-10 Igrzyska Azjatyckie, 2. Runda Mężczyzn, Grupa C Jordania vs. Korea Północna 0:3
10/11-10 Igrzyska Azjatyckie, 2. Runda Mężczyzn, Grupa C Palestyna vs. Korea Północna 0:3
Jak widać Irakijczycy u siebie nie zachwycają a koreańczycy na wyjeździe grają w kratkę.
Myślę,że warto zagrać ten typ na X bo Irakijczycy nie bedą chcieli się wysilać i ten mecz może skonczyc sie remisem.
⛔ 100
 
djkruko 80,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina - Piłka Nożna - Puchar Azji - Grupa D
Mecz: Irak - Korea Północna Godz.17:15
Typ: 2
Kurs: 3.25
Stawka: 4/10
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Ostatnie spotkanie w grupie D pucharu Azji rozgrywanego w Katarze(optymalna pogoda nie grzeje bo &quot;zima&quot;) turnieju.Tylko wygrana da awans z drugiego miejsca drużynie Korei z Północy.Jeśli wygra zagra w ćwierćfinale z Australią(faworyt turnieju) więc nie muszą się martwić już że będzie to Korea z południa(ciągłe konflikty zbrojne).Po za tym jest to mecz o życie w przenośni i w realu piłkarzy z Korei, ponieważ blamaż w spotkaniu z krajem w którym nadal trwa &quot;wojna&quot; byłby nie do przełknięcia dla dyktatora z tego kraju.Nie wiedzie się Korei na tym turnieju, ale też nie jest tak że grają tak słabo że przegrywają wysoko, po prostu mają pecha, ale dziś nie powinni mieć żadnego problemu ograć znacznie niżej notowanego rywala. Kurs zachęca do gry, a ja oceniam to na 60% że wejdzie.Zawodnicy Iraku mieli dużo szczęścia że wygrali spotkanie z ZEA strzelając gola w 90 minucie w dodatku był to gol samobójczy.
KUBUSEK: TURNIEJ ROZGRYWANY JEST W KATARZE!!!!!!!!!!!! O JAKIM BOISKU PRZECIWNIKA MÓWISZ?
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Francja 2
Sedan-Chateauroux
over 1,5
1.40
bet365
19:00
Dzisiaj o godzinie 19:00 zostanie rozegrany w 2 lidze francuskiej zaległy mecz pomiiędzy Sedan, a Chateauroux. Gospodarze na 19 meczy uzbierali na swoim koncie 30 punktów co pozwala zajmować im 4 pozycje ( 3 punkty starty do 1 miejsca). Goście uzbierali na swoim koncie po 19 meczach 27 punktów i zajmują 11 pozycję w tabeli. traca do Sedan tylko 3 punkty, a dzieli oba zespoły aż 7 pozycji w tabeli. Świadczy to o bardzo wyrównanym poziomie w tej lidze.
Sedan ma o co walczyć w tym meczu. Jeżeli wygrają awansują na 1 miejsce w lidze. Do tej pory przegrali tylko 3 mecze. Dużo remisują. Dzielili się punktami w tym sezonie aż 9 razy. Jest to prawie 50% spotkań. Sporo strzelają bramek. Na 19 meczy zdobyli 33 gole co obok Evian jest najlepszym wynikiem w lidze. Na 19 meczy mają 9 spotkań, które kończyły się wynikiem &quot;over 2,5&quot;.
Chateauroux mimo kiepskiej pozycji w lidze gra równiez bardzo przyzwoicie. Traca tylko 3 punkty do Sedan i w tym meczu będą chcieli awansowac o 6 pozycji. Myśle ze beda walczyc o 3 punkty. Co prawda 1 punkt dla obu ekip bedzie tez dobry jednak nikomu on nie da za wiele. W tym meczu będzie się liczyło zwciestwo. Myślę, że wbrew pozorom obie drużyny zagrają dosyć ofensywnie i w tym meczu wpadną 2 gole.
✅ 40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom