>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.11.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: PGE SPÓJNIA vs ARKA GDYNIA

Typ: Kto więcej punktów w meczu: B. Clarke - A. Bogucki? : B.Clarke ( aby zakład był ważny muszą wyjść w pierwszej 5)
Kurs: 2
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Ciekawe zdarzenie wystawił Betfan, pojedynek silnego skrzydłowego z typowym centrem. z moich wiadomości wynika, że Bogucki, ma mikro uraz i może nie dostać tylu minut ile by chciał, jego zmiiennikiem jest znany doskonale w Stargardzie Adam Hrycaniuk i myślę ze będzie chciał się pokazać z dobrej strony co oznacza później mniej minut Boguckiego . Dodatkowo Bogucki to gracz typowo podkoszowy a Clarke rzuca za 3 , co prawda na skutecznośći 35 % , ale wyczuwam tu jakas szanse. Bogucki słąbo rzuca wolne ledwo 56 % , no i ma pod koszem Jonesa, jednego z lepszych graczy w Spójni , i mam nadzieje ze go zatrzyma. Kurs pod prad ale ciekawy ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 17:30
Spotkanie:
King Szczecin - Czarni Słupsk
Typ: 1 ML
Kurs: 1.60

Bukmacher:
STS

Czarni w lekkim kryzysie, 3 porażki z rzędu, dziś kolejny wyjazdowy mecz do Szczecina, z problemem na pozycji rozgrywającego, ponieważ Czarni rozwiązali kontrakt z Diante Watkins, który w tym sezonie był głównym playmejkerem tej drużyny, notował średnio 11.5 punkta oraz 6.6 asysty na mecz, będzie problem pozycji PG, Musiał na pewno nie uciągnie całego meczu, Czarni zbudowali przed sezonem mocną ekipę, ale póki co kontuzje lub problemy w szatni psują ten zespół.
Szczecinianie wzmocnieni przed sezonem kilkoma zawodnikami, wyglądają teraz całkiem nieźle, potrafią utrzymywać dobre tempo, mają centra, który jest obecnie w świetnej formie, Phil Fayne na początku sezonu wygląda na topowy center na tle przeciwników w EBL, do tego dobrzy strzelcy jak: Meier czy pozyskany od tego sezonu Brown. Aamerykańsko-polska paczka wygląda solidnie i powinna sobie dziś poradzić z ekipą gości.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1190
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - Albacete
Typ: Granada strzeli w obu połowach
Kurs: 3.40

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Granada nie tak dawno grała w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii i i z pewnoscią ma ogromną ochotę, by do niej wrócić. O ile bezpośredni awans będzie cięzki, tak awans przez baraże jak najbardziej realny, tym bardziej że do tego wystarcza minimum 6. miejsce. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zla. Granada przed własną publicznością jest drugą najlepszą ekipą w lidze z ładnym bilansem 5 zwycięstw i 2 remisów oraz 0 porażek. Myślę że gospodarze po raz kolejny wykorzystają atut własnego boiska i strzelą w obu połowach

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwajcaria, Liga Szwajcarska
Godzina: 19:46
Spotkanie: SC Langenthal - EHC Visp
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Spotkanie z odpowiednika 2 ligi szwajcarskiej. Gospodarze u siebie mają na koncie 7 zwycięstw i 3 porażki, natomiast zespół Visp na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 2 zwycięstwa po dogrywce, 5 porażek i 1 porażka po dogrywce. Według tabeli i statystyk to faworytem powinien być zespół Langenthal ale ja tutaj gram na drużynę przyjezdną. Visp ma bardzo mocny skład na tę ligę i byli zaliczani do grona faworytów do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej ale ewidentnie im coś się nie układa i nie wiedzie póki co tak jak powinno. Zwolniony został dotychczasowy trener drużyny i zatrudniony nowy szkoleniowiec a do tego pozyskany nowy gracz, który grał w przeszłości w NHL Jake Virtanen, który już w swoim pierwszym meczu w tym klubie w ostatniej kolejce zdobył gola. Virtanen grał przez kilka sezonów w Vancouver Canucks i z pewnością może być bardzo dużym wzmocnieniem. Nowy trener, nowy zawodnik i może w końcu te klocki ktoś poukłada i Visp zacznie grać. Ja tutaj idę w ich stronę, bo Langenthal też ostatnio jest w złej formie. Przegrali swoje 4 ostatnie mecze z rzędu (1 spotkanie w karnych) i myślę, że dzisiaj z zespołem Visp, który ma nowego trenera i nową gwiazdę w składzie czeka ich bardzo ciężka przeprawa i zanotują kolejną porażkę. Gospodarze do tego mają przed tym spotkaniem parę problemów z absencjami i dzisiaj nie wystąpią w swoim najmocniejszym składzie.

100 - wygrana gości po dogrywce
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka reczna kobiet Mistrzostwa Europy
Godzina:
17:45
Spotkanie: Dania - Czarnogora
Typ:
Dania powyzej 27,5 bramek
Kurs: 1,72
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Juz raczej za wysokie progi jak dla zawodniczek Czarnogory, i tak daleko zaszli. Dzisiaj zapewne mecz bedzie overowy i Czarnogora konczy spotlanie z wieloma karami 2 minutowymi i wlasnie w tych przewagach dunki beda odjezdzac z wynikiem. Poodba mi sie czarnogora w ofensywie natomiast atak to wchodzenie ja w maslo. Dlatego dzisiaj gram na over bramkowy dla Dunek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - Grand Slam of Darts
Godzina:
21:45
Spotkanie: Barneveld - Price
Typ:
Over 14,5 liczby rzutów za 180
Kurs: 1,86
Bukmacher: sts
Analiza:
Dobra, ostatnio nie poszło po mojej myśli i to zdecydowanie, ale ja lubię się bawić i ryzykować. Czas naprawić swój wynik w tym miesiącu. Według mnie typ wejdzie na 90%. Może obaj nie są maszynką do zdobywania 180-tek, ale przeczuwam bardzo wyrównane i długie spotkanie, które będzie kręcić się przy bardzo dużej średniej. Kurs na Price? Dla mnie przesada. Wiadomo, że jest to być może najlepszy zawodnik ostatnich kilku lat, ale jednak ma swoje wzloty i upadki. Równie dobrze mógł już odpaść i tylko wysoki zamek pozwolił mu pozostać w turnieju. Barney dla wielu początkujących może być średnim zawodnikiem, wiekowym oraz ogólnie nieznanym. Ale część zapewne wie, że jest to jeden z najwybitniejszych zawodników tej dyscypliny w historii, który wraca z emerytury i osiąga coraz lepsze wyniki. Według mnie dzisiaj postawi się i napsuje mnóstwo krwi Walijczykowi. Wątpię, aby dał radę go pokonać, ale nawet taki wynik mnie nie zdziwi. Spodziewam się wyniku w okolicach 16-13 co daje nam 29 legów, a 180-tki powinny wpadać z obydwu stron, bo są to gracze wybitni dobrzy.

86
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1915
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2022
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Sam Craigie - Mark Allen
Typ: Breaki stupunktowe - Powyżej 2.5 setek
Kurs: 3,20
Bukmacher: etoto
Analiza:


Chyba dobre zestawienie by uderzyć w over brejków 100+. Craigie się trochę rozbrykał w dwóch ostatnich meczach. Odprawił dwóch trudnych rywali (6-2 z Xintongiem, 6-4 z Dayem) a przy okazji trochę sobie powbijał. W sumie wbił 4 setki, w tym 3 z Dayem a do tego co najmniej drugie tyle brejków wygrywających: 83, 78, 69, 104, 103, 66, 130, 103, 77. Ta seria robi wrażenie i wygląda na to że młody Anglik złapał dobre momentum i ja wchodzę w to że przeciwko Allenowi się ono nie skończy. Irlandczyk z Północy też jest ofensywnym graczem, raczej nie zamyka układów na stole tylko je otwiera więc dzisiaj mogą być dobre warunki do budowania wysokich brejków. Craigie już pokazał w tym tygodniu że dobrze punktuje, Allen oczywiście też to umie, a nawet lepiej. Liczę na dobre widowisko i 2-3 setki na co złożą się obaj zawodnicy.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

220
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom