>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 18.11.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Narodów
Spotkanie Kazachstan Litwa
Godzina 16.00
Typ remis, Kazachstan wygra zwrot
Kurs 1.75
Bukmacher forbet
Ostatnia kolejka fazy grupowej, mecz o utrzymanie. Kazachstan na 4 miejscu z 4 punktami, Litwa na 3 pozycji z 5 punktami. W pierwszym meczu tych drużyn we wrześniu Kazachstan wygrał na wyjeździe 2:0. Dziś gospodarze muszą wygrać, Litwie wystarczy remis. Za Kazachstanem własny stadion, za Litwą lepsze w ostatnich 2 miesiącach wyniki. Nie widzę wyraźnego faworyta, próbuję remisu. Jeśli wygra Kazachstan mamy zwrot stawki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +82
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - MHL
Spotkanie: Avto Jekaterinburg - Mamonty Yugry
Godzina: 14:30
Typ: poniżej 4.5 gola (reg. czas gry)
Kurs: 2.20
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Potencjalnie nisko ustawiona linia na under, ale gdyby spojrzeć na wzajemną rywalizację pomiędzy tymi zespołami, doszlibyśmy do wniosku że wcale typ nie jest pozbawiony sensu. Wczoraj w regulaminowym czasie gry było 1:1 i dopiero dogrywka przesądziła o wygranej gospodarzy. Wcześniej w październiku było 3:0 i 1:0 dla dzisiejszych gości (wówczas byli gospodarzami). Trzeba przyznać, że niewiele goli. Wreszcie w indywidualnych spotkaniach z udziałem obydwu ekip pada raczej niewiele bramek. Statystycznie 53,5% meczów z udziałem dzisiejszych rywali kończy się wynikiem poniżej 4.5 gola. Skoro tak, to kurs na takie rozstrzygnięcie przyjmuję jako atrakcyjny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź
Typ: dokładny wynik 0:3
Kurs:
1.84
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Przede wszystkim chciałem powitać koleżanki i kolegów po pięcioletniej nieobecności na forum. Niniejszym dołączam do Typów Dnia.
Na początek proponuję wrocławskie spotkanie w Tauron Lidze pomiedzy miejscową ekipą "Volley", a Łódzkim Klubem Sportowym.
Typowanie rozgrywek siatkarskich w dzisiejszych czasach łatwe nie jest, bo sezon jest poszatkowany przez ciągłe kwarantanny. Na papierze dzisiejszy mecz jest z serii "jedna godzina z prysznicem" i myślę, że w praktyce też tak powinno być. Oczywiście przewaga w materiale ludzkim jest po stronie ŁKSu, pomimo, że w tym sezonie łodzianki grają znacznie poniżej oczekiwań kibiców. Ostatni mecz u siebie z mocną Legionovią pokazał, że ekipa Cuccariniego wraca na ścieżkę wzrostu. W ŁKS cały czas liczą na to, że drużyna po słabszym początku zacznie grać przyzwoitą siatkówkę. Stac ten zespół na pewno na dobrą grę co pokazał w starciach z Chemikiem Police i Legionovią (3:0 u siebie). Jest tam kilka zawodniczek o bardzo duzym potencjale indywidualnym, żeby wymienić tutaj reprezentantkę Serbii Katarinę Lazović, reprezentantki Polski: Olę Wójcik, Katarzynę Zaroślińską - Król, Klaudię Alagierską, reprezentantkę Holandii Britt Bongearts itd. Siła zespołu z Łodzi w porównaniu z ekipą z Wrocławia jest znaczna. Łodzianki obecnie na miejscu 5 z bilansem (4-4), a drużyna z Wrocławia na przedostatnim 11 miejscu w tabeli z jednym zwycięstwem. ŁKS chcąc gonić czołówkę musi takie spotkania wygrywać "na miękko" i spodziewam się, że tak też będzie dzisiaj. Każdy inny wynik niż zwycięstwo ŁKSu będzie sensacją. Brązowe medalistki z poprzedniego sezonu wreszcie muszą zacząć grać na swoim normalnym poziomie, a taki mecz jak dzisiejszy z outsiderem ligi jest dobrą okazją do podreperowania bilansu. Ja biorę dokładny wynik 0:3 po całkiem obiecującym kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodòw
Godzina: 20:40
Spotkanie: Polska- Holandia
Typ: 2 AH -1.5
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Polska zagra z Holandia na stadionie w Chorzowie.
Obie drużyny nadal mają szanse na awans z 1 miejsca,ale bardzo małe bo Włochy grają z Bośnią i zapewne wygrają.
Reprezentacja Polski nie jest faworytem w tym meczu.
Sadze,że Holandia wygra to spotkanie różnicą min 2 bramek.
Obie reprezentacje jak narazie strzeliły mało goli w tych zawodach.
Holandia z bilansem 2-2-1 ma na koncie 8 pkt, Polska ma 1 punkt mniej.
Polska jest już pewna utrzymania w Dywizji A.
Reprezentacja Polski u siebie jak narazie jeszcze nie przegrała bo zremisowała dość szcześliwie z Włochami 0:0 no i wygrała z Bośnią 3:0.
Polska w meczu z Włochami nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę!
Ten mecz Polacy przegrali tylko 2:0 choć równie dobrze mogli przegrać nawet 5:0. Widać gra nie układa się w tej Lidze Narodów - Polska wygrała dwa mecze z Bośnia,ale to reprezentacja o wiele słabsza niż Włochy czy Holandia.
Holandia może nie zagra w najsilniejszym składzie,ale ma potencjał,aby wygrać z reprezentacją Polski min 2:0.
Polska grała mecz towrzyski z Holandią w roku 2016 i przegrała 1:2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwalifikacje ME U-21
Spotkanie: Portugalia - Holandia
Godzina: 20:30
Typ: Holandia (-1.0)
Kurs: 4.05
Bukmacher: sts
Analiza:
Witam. Wczoraj Mali wygrało, niestety padła bramka, ale każdy kto mnie zna, ten wie, że nie bawię się tutaj w kursy typu 1,50-1,80. Dla mnie to bezsens grać takie single i ryzyko jest wliczone w typy. Dzisiaj kolejny wysoki kurs i najwyższy w tym miesiącu na moim koncie (z tego co pamiętam). Portugalia podejmie u siebie zespół Holendrów. Według mnie Holandia jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Mają oni według mnie najlepszy zespół w roczniku U-21. Wiem, że jest jeszcze Francja, Hiszpania, czy Anglia, ale jeżeli chodzi o zespołowość to właśnie Holandia gra najrówniej i najlepiej pod kątem zgrania. Ich bilans w grupie to komplet 9 zwycięstw, 45 goli strzelonych i tylko 3 stracone w tym 2 z Portugalią, gdy wygrali 4-2. Pewnym typem jest pogranie Holandii X2, bo nie wierzę, aby mieli przegrać. Ja stawiam na handicap, ponieważ Portugalia jak chce wyjść z pierwszego miejsca musi to spotkanie wysoko wygrać, tzn. muszą się otworzyć. W Holandii mamy takich graczy jak Boadu (wschodząca gwiazda Holenderskiej ligi, w której strzelił już 19 goli w 38 występach), Sierhuis (był gracz Groningen, z której wybił się do Reims, gdzie jednak nie może się jeszcze odnaleźć), Ekkelnkamp (gracz Ajaxu, który powoli wchodzi do pierwszego składu), Dilrosun (zawodnik Herthy), Hoogma (kapitan tej kadry i dobrej klasy obrońca), a nie wspominam o takich graczach jak Kluivert, Zirkzee, Zeefuik, czy Gakpo (ostatnio zaczeli na ławce, a mają potencjał na fajną karierę). Tak naprawdę Holandia na każdej pozycji gra zawodnikami podstawowymi w średnich klubach Holenderskich, albo przyszłościowe gwiazdy mocnych zespołów, albo graczy, którzy już wybili się z Holandii za granicę. Przykład Gakpo, który od 3 lat jest podstawowym graczem PSV mówi dość dużo o sile ich kadry. Gwiazdami Portugali są Dalot i Leao z Milanu oraz Fernandes z Tottenhamu. Reszta kadry to raczej młodzi utalentowani gracze, którzy zaliczają pojedyncze mecze w Porto, Sportingu i Benfice. Doświadczenie oraz skala aktualnych umiejętności jest zdecydowanie po stronie Holandii. Dodatkowo ich skład wydaje się dużo bardziej ograny w aktualnym sezonie, dużo bardziej ofensywny i przede wszystkim Ci zawodnicy grają świetnie jako drużyna. Spodziewam się dzisiaj zwycięstwa Holendrów i to w przekonującym stylu. Stawiam na wynik 3-1, a może nawet 4-1 dla Holandii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna - Superliga - Polska
Spotkanie: Szczecin - Lubin
Godzina: 18:00
Typ: M. Marciniak powyżej 3,5 bramki
Kurs: 1,85
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj Szczecin odejmie Lubin na swojej hali, zapewne gospodarze sa faworytem na papierze i sam nie ukrywam czuje ze wygraja ze slabym lubinem, jedynie minus szczecina to to iz okolo 10 chlopakow z tego klubu mialo wirusa. Przyjżałem sie zawodnikowi z Lubina , Marciniakowi fajny zawodnik dobrze rzuca chlop ma papiery na granie. W ostatnim spotkaniu z duzy silniejszym zespolem a dokladnie Gornik Zabrze zucił kilka ładnych bramek wiec mysle ze on bedzie dzisiaj ciagnal Lubin i rzuci minimum 4 bramki w hali w Szczecinie. Kurs mega fajny

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +86
W 80

wojcieszynski77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 1
Kurs:
1.83
Bukmacher: LV BET
Analiza:
Arka po niespodziewanej porażce z GKS Bełchatów będzie chciała na własnym stadionie zmazać tą porażkę. Arka u siebie jeszcze nigdy nie przegrała z Zagłębiem. Natomiast Zagłębie jeszcze nie wygrało w tym sezonie na wyjeździe. Miejsce w tabeli również mówi dużo o formie obu klubów. Arka na 6 miejscu, zaś ZS na 16. Arka nie odpuści dzisiaj i będzie chciała gonić czołówkę. Wszyscy są zdrowi i do dyspozycji Mamrota.

83
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +63
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plusliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: GKS Katowice - Cuprum Lubin
Typ: Cuprum Lubin
Kurs:
3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Może zacznę od tego, że teraz bardzo trudno coś wytypować "pewnego" w tych czasach w PlusLidze gdzie jedni wracają po kwarantannie w kiepskiej formie następni zaś grają dużo lepiej niż grali przed kwarantanną.
Cuprum Lubin zamyka ligową tabelę z dorobkiem 1-9 a ostatni mecz z Jastrzębskim Weglem przegrali 0:3 gdzie w pierwsszych 2óch setach zostali rozbici. Natomiast Katowice po przerwie zagrali tylko 1 spotkanie wygrywając na wyjeździe z Czarni Radom 3:0 nie dając jakikolwiek szans gospodarzom.
Historia meczów pokazuje, że Lubin lubi grać z Katowicami, 8 spotkań rozegrali ze sobą i wszystkie 8 spotkań wygrał Lubin a składu np w poprzednim sezonie nie mieli lepszego co więcej można powiedzieć, że to Katowice mieli lepszy skład.
Dziś idę w typową niespodziankę lecz uważam, że Cuprum nie jest na straconej pozycji, Katowice tak jak wspomniałem rozegrali dopiero 1 spotkanie 3 setowe kto wie jak by było w 4 i 5 secie, może jednak tych sił by zabrakło. Liczę na długie spotkanie a w dłuższym meczu bardziej faworyzuję drużynę z Cuprum Lubin.

210
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +124
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Holandia wygra dowolną połowę
Kurs: 1.54
Bukmacher: etoto

Idę chyba najbezpieczniej ze wszystkich, nie neguję oczywiście wygranej gości, ale ten typ jest o wiele pewniejszy. Nasi chłopcy w ostatnim meczu z Włochami pokazali naprawdę kawał fatalnego futbolu, nie kleiło się nic, a desperację i bezradność całej drużyny podsumowały sanie Góralskiego. Włochy opanowały całe spotkanie i nie mieliśmy nic do powiedzenia. Wątpię, że w te kilka dni cokolwiek mogło się zmienić, wątpię że nasz selekcjoner dostał nagle objawienia i wątpię, że stać jeszcze naszych graczy na zmotywowaną grę. Holendrzy muszą jeszcze liczyć na niespodziankę w postaci wygranej lub remisu Bośniaków z Włochami. Co by nie było, spotkanie z Polską muszą wygrać, więc myślę że swoje zadanie zrobią. Sercem za Polakami, liczę po cichu że może uda się wykręcić jakieś 1-1, dlatego też typuję wygraną którejkolwiek połowy przez Holendrów, którzy są faworytem dzisiejszego starcia. Bezpośrednie pojedynki na tle historycznym też nie wyglądają za dobrze, w tym wieku nie mieliśmy okazji zbyt wiele razy z nimi zagrać, jednak ostatnie 5 pojedynków z Holandią to 4 porażki i 1 remis... Obawiam się, że ich ofensywa może się dziś gładko przejechać po naszych zawodnikach, obym się mylił, co by nie było jedną z połówek powinni wygrać bez najmniejszych problemów, a najlepszy kurs na dane zdarzenie daje etoto.

54
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +62
gamen0 166K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: 1 druzyna nie strzeli gola
Kurs: 2,70
Bukmacher: fortuna
Dzisiaj o godzinie 20:45 dbędzie się spotkanie w Lidze Narodów pomiedzy drużynami Polski i Holandii. Drużyna gości jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w dzisiejszym spotkaniu. Selekcjoner Holandii bedzie chcial za wszelka cene wygrac. Uważam że gracze Holandi będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im przepustkę do gry w finale Ligi Narodów.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry. Trener gospodarzy nie posiada w tym momencie autorytetu Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gosci 0:3 i zwolnienie Brzęczka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Piłka nożna
El mme
17.30
Szwecja wygra obie połowy
Kurs 6.2
STS
Analiza

Sorry za porę i mało informacji, ale za to treściwych. Aczkolwiek nigdy nie wiadomo bo rezerwy też mogą dobrze grać. Ja jednakże stawiam pewnie na wygrane Szwecji w dwóch połowach bo na samo zwycięstwo się nie opłaca. Są składy i ultra rezerwy Włoch, sam trener na stronie wspomniał że chcę sprawdzić kilku rezerwowych. Włosi mają już awans dalej, Szwedzi muszą wygrać by zagwarantować sobie miejsce drugie w grupie bo mama lepszy bilans od Islandii. Niewiadomo jeszcze jak zostaną rozstrzygnięte mecze z Armenia kiedy był konflikt zbrojny pewnie będą walkowery. Skład Szwedów najlepszy jaki mają na tą chwile, także tylko pewne granie jest o awans.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 706

andrzej4524

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Holandia więcej rzutów rożnych
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet

Witam serdecznie. Pod lupę wziąłem dziś spotkanie Polski i Holandi. Kolega wyżej już opisywał sytuację o rzutach rożnych, ja jednak wybieram opcję która wydaje mi się bardziej bezpieczna. Początkowo miałem zagrać wygraną Holandii jednak jakoś zawsze staram się omijać przegraną naszych bo jednak sercem zawsze jestem za naszymi. Ale do meritum- w pierwszym meczu Holandia siedziała na nas a mimo to zdobyła "tylko" 5 kornerów a nasi 4... Większość rogów w zasadzie u nas nabija grosicki którego jakoś zawsze ciagnie do linii końcowej. Z włochami nie zdobyliśmy żadnego rzutu rożnego a włosi co chwila je wykonywali... Jakoś nie wierzę w nagła metamorfozę naszych piłkarzy dzisiejszego wieczoru. Byliśmy od nich wolniejsi, przegrywaliśmy piłki stykowe i przede wszystkim nie umieliśmy wyprowadzić piłki pod pressingiem. Holandia zrobi to samo co Włosi w niedzielę... Będą siedzieć na naszych cały czas, kontrolować mecz i atakować co będzie atutem mojego typu. My będziemy czekać na kontry.. Mimo iż uważam że Włosi maja lepsza drużynę od Holendrów to dzisiaj niestety nie będziemy mieli nic do powiedzenia.. Może jakimś cudem uda nam się osiagnać dobry wynik, ale kultura gry przeciwnika jest zdecydowanie lepsza od naszej... Nie będę pisał statystyk Holendrów pod tym względem bo zrobił to kolega wyżej ale nasi z wyżej notowanymi rywalami lub tego samego pokroju praktycznie zawsze mają gorszą tę statystykę. Kurs może nie powala ale do dubla jak znalazł. Powodzenia

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Slowacja
Typ: Slowacja strzeli do 72 minuty
Kurs: 2,09
Bukmacher: fortuna
Zdecydowanym faworytem są Czesi, którzy dobrze wyglądają w tych rozgrywkach. Dziś powalczą o zwycięstwo z całą pewnością bo w przypadku zwycięstwa i straty punktów Szkocji, zajmą pierwsze miejsce a co za tym idzie awansują do Ligi A. Mimo że jest to sąsiedzki pojedynek to nie ma tu mowy o oddaniu spotkania przez drużynę Słowacji bo oni z kolei mają szansę utrzymać się, warunkiem jest strata punktów Izraela i zwycięstwo dziś z Czachami i mimo że zadanie arcy ciężkie to będą próbować. W pierwszym meczu padł wynik 3:1 dla Czech na wyjezdzie ale Slowacja oddawała strzaly na bramkę i szukała swoich szans. W mojej ocenie bramka w wykonaniu gości dziś jest bardzo prawdopodobna, ja podbijam kurs i stawiam że stanie się to do 72 minuty po ciekawym kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Tenis
Godzina:
21:00
Spotkanie: Novak Djokovic vs Daniil Medvedev
Typ: powyżej 2.5 setów
Kurs: 2.55

Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Ciekawy pojedynek, w którym Djoko jest niewątpliwie faworytem, ale Miedwiediew też ma swoje argumenty i w zasadzie praktycznie pewny awans dalej, bo ograł już Zvereva, a jak przegra z Djoko, to w ostatniej rundzie w grupie ma Schwartzmana, który nie dojechał formą na ten turniej. W tym spotkaniu wiele aspektów będzie kluczowych i Djoko na pewno ma przewagę, jednak Daniil zawsze sprawiał problemy Serbowi na twardej nawierzchni i w każdym z ostatnich spotkań urywał choćby 1 seta, a raz nawet wygrał. Liczę na ciekawy pojedynek, w którym Djoko wygra mecz (chociaż typ tego nie wymusza), natomiast każdy z panów ugra po minimum jednym secie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: powyżej 26,5 faul
Kurs: 2,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nasi zawodnicy po blamażu z Włochami, nie chodzi o sam wynik 0-2 ale o styl a raczej jego brak zmierzą się z kolejnym bardzo wymagającym rywalem. Czy dzisiaj będzie trochę lepiej? wątpliwa sprawa.
Jak już wspominałem wcześniej przy okazji spotkań reprezentacji Polski, nasi zawodnicy popełniają bardzo sporo przewinień. Już w tym pierwszym spotkaniu rozegranym na wyjeździe z Holendrami nasi zawodnicy wyglądali jakby nie wiedzieli do końca w co grają i jedynie czym się wyróżnili to licznymi przewinieniami (w sumie 23 + 5 żk) na co po meczu narzekali sami Holendrzy.
Dzisiaj nie powinno być inaczej, Holendrzy którzy jeszcze mają matematyczne szansę na zajęcie 1 miejsca nie odpuszcza i zagrają na poważnie co może sprawić naszym grajkom sporo problemów. Czy Brzęczek wymyślił na to spotkanie coś co zaskoczy rywali? niby 5 zmian w składzie dokonał ale raczej nie zmienią one obrazu naszej gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +173
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Dania
Typ: 1/obie strzelą TAK
Kurs: 3.60
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Belgowie zajmują pierwsza pozycje w swojej grupie i aby awansować do final four wystarczy im remis w dzisiejszym spotkaniu. Jednak patrząc na ich skład a szczególnie linię ofensywną: De Bruyne - Mertens, Lukaku, Hazard, to wątpię aby remis ich satysfakcjonował. Po tym zestawieniu można powiedzieć, że najlepszą obroną jest atak. Dania traci 2 pkt do Belgów, więc aby myśleć o awansie muszą dziś wygrać. Także spodziewam się ofensywnego footballu z obydwu stron, jednak to Belgowie są w mojej ocenie zdecydowanie lepsza ekipą o czym chociażby ich ranking FIFA i pozycja w grupie. W pierwszym spotkaniu w Kopenhadze lepsi okazali się Belgowie i wygrali 0:2.

260
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +228
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milano - Crvena zvezda
Typ: Langston Hall powyżej 3.5as
Kurs: 1.83
Bukmacher: etoto
Analiza:
Langston Hall po ośmiu meczach Euroligi ma średnie na poziomie - 23:12min / 6.5pkt / 4.1as / 2.1zb. Ostatnie cztery spotkania w tych rozgrywkach, asysty Halla poniżej zaproponowanej tutaj lini. Zresztą punktowo też słabo, ale to nie jest typ jakiegoś mocnego strzelca, więc raczej nie wymaga się od niego mocnego punktowania, a przede wszystkim umiejętnego prowadzenia gry. Jak słabiej spisuje się Hall, na zmianę wchodzi Rochestie, ale nie dostaje zbyt wielu minut, jego rolę próbuje przejąć też Walden czy czasami Loyd, ale to zawodnicy którzy powinni oczekiwać tych podań, nie sami kreować dużo akcji w meczu, nie zawsze też dopisuje jego kolegom z drużyny skuteczność po kluczowych podanich Halla. Crvena mając tak szeroką, wyrównaną kadrę ma więcej graczy którzy mogą solidniej zapunktować, przede wszystkim ta trójka świetnych strzelców Walden, O'Bryant i Loyd, więc teoretycznie Hall ma kogo szukać z podaniem. Może się pomylę i te ostatnie mecze to nie są przypadkowe wyniki, a rola Halla w tym zespole się zmieniła, ale dla mnie, to dalej typ zawodnika, który oczywiście w formie, potrafi umiejętnie znaleźć podaniem kolegów z drużyny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +26
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Islandia
Typ: Harry Kane strzeli gola
Kurs: 1,6
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Anglicy są murowanym faworytem tego spotkania i każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie olbrzymią niespodzianką.

W wyjazdowym meczu z Islandią Anglicy zdołali wygrać tylko 1:0 po rzucie karnym. Teraz, na własnym terenie Kane i spółka będą chcieli zamazać ostatnią porażkę z Belgią i zrehabilitować się swoim kibicom wygrywając wysoko z Islandczykami.
Przynajmniej jedną bramkę dla swojej drużyny powinien strzelić Harry Kane i choć kurs nie jest zbyt atrakcyjny, to uważam, że jest spora szansa na trafienie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaKolumbia Puchar
Godzina: 23:45
Spotkanie: Aguilas - Atl NAcional
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


W meczach pucharowych może zdarzyć się wszystko. Dlatego warto spróbować over 2,5, szczególnie jak kurs jest powyżej 2.
Gospodarze nie nalezą do szczególnie bramkostrzelnych w rozgrywkach ligowych w bieżącym sezonie po 20 meczach mają bilans 27:21, za to goście lubią postrzelac i tracą tez sporo w 20 meczach ugrali 39:31. Do tego jak spojrzymy na ich ostatnie spotkanie H2H z 16 października zakończone 2:3 to taki kurs na powyżej 2,5 gola trochę dziwi, ale ja dam szansę Kolumbijczykom. Niech pokażą jak się gra ofensywnie.

105
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +77
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom