>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.11.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 172,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets
Typ: Cavaliers over 57.5 pkt w pierwszej połowie
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Kawalerzysci złapali wiatr w zagle i wygrali 4 kolejne spotkania. Denver nie ma szans na zwyciestwo i zanosi sie na kolejny blowout win dla Cleveland po rozbiciu Atlanty 127-94. Cleveland wygralo 110-101 pierwsze spotkanie w tym sezonie, teraz Denver gra na wyjeździe i jeszcze back to back, nie widze szans dla gosci w tym spotkaniu i jade z Cleveland, które powinno miec latwa droge do kosza dzisiaj i Kevin Love bedzie sadzil troja za tróją. W pierwszym meczu rzucili 58 do przerwy, w ostatnim blowoucie z Atlantą, az 71, a Denver stracilo wczoraj 62 z Knicks to o czym my tu mowimy i jeszcze gra b2b, powinno byc dosc łatwo, nie wiem jak z 114 na caly mecz niby tez powinno wejsc ale wiadomo jak do przerwy nawrzucaja to w drugiej polowie gwiazdy moga odpoczywac.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Mecze towarzyskie
Godz. 11:00
Spotkanie - Japonia : Australia
Typ - Japonia i powyżej 2.5 gola
Kurs - 2.40
Buk - Bet365
Analiza :
O godz. 11 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Japonią a Australią i w/g mnie to gospodarze wyjdą zwycięsko z tego pojedynku , Japonia co prawda gra w kratkę i tak ostatnio wygrali zdecydowanie 6:0 z Hondurasem ale patrząc na ostatnie 5 meczy towarzyskich w ich wykonaniu to 2 porażki remis i 2 zwycięstwa natomiast goście na 4 mecze 2 porażki 1 remis i zwycięstwo natomiast patrząc na H2H pomiędzy nimi to 3-5-2 ale w meczach towarzyskich to na dwa pojedynki dwa zwycięstwa Japonii a wyniki 3:2 i 3:0 tak więc dziś myślę że Japonia powinna wygrać a w meczu kibice zobaczą przynajmniej 3 gole !
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina: 13:00
Spotkanie: Mettlaurg Novouznetsk - Avtomobilst Ekaterinburg
Typ: X
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
&quot;Przyroda nie znosi próżni&quot; - coś biednie ostatnio z remisami w KHL... Myślę, że trafia się dobra okazja by to zmienić. Mierzące się dziś w hokejowym pojedynku drużyny to sąsiedzi w tabeli (co nietrudno zauważyć). Dalej gospodarze = lepszy (pierwszy bramkarz); goście = nieco lepsi &quot;w polu&quot;. Dalej mecz bez transmisji = zwykle remis... Comeon! &quot;zdropowało&quot; kurs na remis na 3.75... W poprzednich odsłonach boju obu drużyn na lodzie, nierzadkim zjawiskiem były remisy... Sorki za telegraficzny skrót, ale wydaje mi się, że podałem, krótkie, ale rzeczowe informacje dlaczego uważam, że może tutaj śmiało paść remis, kurs oferowany przez bet365 z pewnością nie zniechęca do zagrania remisu... Może być różnie, ale remis jest tutaj OK ;), szczególnie, że zadowoli obie drużyny ;). Pa.

⛔ 100
 
R 2

robbroy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Spotkanie towarzyskie
Godz.: 21:00
Spotkanie: Szkocja - Anglia
Typ: over 3 kartek
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo prestiżowe spotkanie, jak zawsze pomiędzy tymi zespołami. Obaj szkoleniowcy zapowiadają dużo roszad w składzie, ale najważniejsza rzecz się nie zmieni – walka. Nawet może lepiej, że zagrają zawodnicy rzadziej pojawiający się na boisku, bo ich chęć pokazania się będzie jeszcze większa, a co za tym idzie agresja będzie duża. Wystarczy zacytować słowa szkockiego obrońcy Charliego Mulgrew: „Nie ma czegoś takiego jak towarzyski mecz SzkocjaAnglia”. Szkoci podejmą Anglików pierwszy raz od 15 lat, co również będzie miało wpływ na zawodników i przede wszystkim kibiców. Atmosfera na Celtic Park jest znana wszystkim i odpuszczania nie będzie. W zeszłym roku zagrali na Wembley, gdzie lepsi okazali się Anglicy wygrywając po ciężkim boju 3:2. W tamtym meczu zostały pokazane 4 żółte kartki. Sędzią tego starcia będzie Jonas Eriksson, który z reguły lubi dawać kartki. Co ważne w bet365 liczone są wszystkie kartki w meczu nie tylko żółte. W razie pokazania 3 żółtych kartek mamy zwrot. Z pewnością w takim starciu są warte spróbowania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria DNB
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Piękny polski sen reprezentacji w piłkę nożną trwa w najlepsze, nic tylko bić brawa, ale każda passa się kiedyś kończy. Co prawda to tylko mecz towarzyski i śmierdzi mi remisem na odległość w tym spotkaniu to jednak większe szanse w tym meczu daje gościom.
Szwajcaria jest o jedną bądź dwie klasy lepszym zespołem niż rozbita Gruzja która również potrafiła zagrozić polskiej bramce w meczu eliminacyjnym. Obie drużyny dzisiaj wyjdą z małymi osłabieniami, ale nadal nie wiadomo czy trenerzy pozwolą grać swoim najlepszym zawodnikom w meczu towarzyskim.
Reprezentacja gości to okropnie nieobliczalny zespół który swego czasu potrafił pokonać nawet i Brazylię, co prawda ostatnio zaliczyli 2 porażki po mundialu, ale zwycięstwo 0:4 z San Marino i 4:0 z Litwą na pewno podbudowały morale drużyny. Przegrali ze Słowenią 1:0, ale po bramce z rzutu karnego w 79 minucie, warto dodać, że to właśnie goście wtedy byli przeważającym zespołem.
Szykuje się ciekawe wyrównane spotkanie!

ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Albania
Typ: Włochy i BTS TAK
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Albania w ostatnich 5 spotkaniach miała bardzo mocne początki. Z San Marino gol już w 28 minucie, utrzymany remis z Portugalią i gol w 58&#39;, prowadzenie z Danią po pierwszej połowie, szybko strzelony gol Francuzom i najstarsze spotkanie gdzie utrzymali oni wynik z Węgrami, choć ostatecznie przegrali ten mecz 1:0. Wyniki nie są złe i z tego co czytałem Albania zaczyna grać bardzo ciekawy futbol. Z drugiej strony mamy Włochów, którzy olewają spotkania towarzyskie... ale mamy nowego trenera i nowe nadzieje, nowe cele. Włosi są mocni i ja o tym dobrze wiem. Najważniejszym elementem w budowie tej reprezentacji, będzie adaptacja ich największej gwiazdy (choć na razie trochę przygasłej) Mario Balotellego. Choć dziś ten napastnik nie zagra, to wciąż uważam, że Włosi są bardzo mocni. Na to spotkanie zostali powołani zawodnicy, którzy już niedługo będą stanowić o sile ekipy Italii. Warto przytoczyć takie nazwiska jak: Sirigu, Acerbi, Bonucci, Chiellini (tutaj kilku doświadczonych ???? ), Ranocchia, Aquilani, Bonaventura, Candreva, Criscito, Cerci, Darmian, De Rossi, De Sciglio, El Shaarawy, Verratti, Destro, Gabbiadini, Giovino, Immobile, Matri, Okaka, Pelle oraz Zaza. Prawda, że silna paka? I nie spodziewam się tutaj innego wyniku jak zwycięstwo zespołu z półwyspu Apenińskiego. Chciałem podać zaproponować ryzykowny typ na Zwycięstwo Włochów z pozycji przegrywającej (tzn. Albania strzela pierwsza, a mecz wygrywa Italia), ale nie mogłem znaleźć tego zakładu na Bet365, więc proponuję z mojej strony Włochy wygrają i Obie drużyny zdobędą gola ! Pozdrawiam.
⛔ 100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Argentyna
Typ: BTS i over 2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie lubię typować meczów towarzyskich, wiadomo, że zawsze jest dużo znaków zapytania, jak choćby nastawienie do meczu, składy itd., ale z takim zakładem myślę, że warto spróbować.
Przede wszystkim jest to mecz na neutralnym terenie, a po takim meczu spodziewać się można, że będzie rozgrywany pod publikę bardziej niż pierwsze lepsze spotkanie towarzyskie (choć z frekwencją na Old Trafford ma niby nie być za ciekawie), więc mam nadzieję, że będzie to ciekawe, ofensywne spotkanie.
Portugalia jest w dosyć kiepskiej formie, co prawda wygrali 2 ostatnie mecze eliminacyjne w tym ciężki wyjazd w Danii, ale nie były to imponujące mecze w ich wykonaniu. Argentyna nie grała po MŚ jeszcze żadnego meczu o punkty, więc ciężko wiele powiedzieć, tym bardziej że tutaj również mowa o meczu towarzyskim, ale mecze między takimi drużynami same w sobie mają jakiś prestiż. Każdy będzie chciał coś udowodnić, a dodatkowy smaczek to rywalizacja Messiego z Ronaldo. Tak jak pisałem, liczę na ciekawy mecz, nastawiony bardziej na atak, niż obronę no i sporo efektownych zagrań. Myślę, że obie drużyny powinny strzelić przynajmniej po 1 bramce i ostatecznie skłaniałbym się raczej ku zwycięstwu Argentyny. Mój typ to 2:1 dla Argentyny, ale nie będę narzekał też na inny korzystny rezultat.
⛔ 100
 
D 1

debeckham23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Węgry - Rosja
Typ: 2 połowa - gole gospodarzy over 0,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam, dzisiaj wybrałem na analizę spotkanie reprezentacji Węgier z Rosjanami.
Węgry u siebie spisują się przyzwoicie by nie powiedzieć bardzo dobrze, w ostatnich 10 meczach przegrali zaledwie 2 krotnie, natomiast Rosjanie wygrali zaledwie 1 na ostatnich 10 spotkań w delegacji.
Wszystko nabiera sensu gdy widzimy, że reprezentacja Fabio Capello zazwyczaj traci bramki w 2 połowach a jeszcze lepsze jest to, że reprezentacja Węgier zdobywa większość bramek w 2 połowach z przeciwnikami na poziomie Rosji.
Jak na moje można spróbować nawet over 1,5 z trafieniami gospodarzy w 2 połowie.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 5

kamiltg11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwajcaria
Typ: over 2,5 i tak (obydwie drużyny strzelą gola)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam
W dniu dzisiejszym przedstawiam Wam analizę meczu towarzyskiego naszej Kadry z Szwajcarią :
Szwajcarzy są drużyną, która ma większy potencjał w ofensywie, niż w defensywie (tak samo jak Polacy). Wydaje mi się zatem , że bez problemu poradzą sobie z naszą defensywą. Co prawda w eliminacjach mamy bardzo dobry bilans 15-2 , lecz trzeba zauważyć że dużo szczęścia mieliśmy choćby z Gruzją czy z Niemcami. Różnie mecz wyglądałby gdyby Gruzini wykorzystali sytuacje na 1-0 a takie mieli. W dniu dzisiejszym nie zagra Piszczek , zamiast niego Olkowski. Można uznać to za osłabienie defensywy, choć ostatnie mecze w bundeslidze Olkowskiego pokazują że rośnie nam jego następca.
Największe obawy mam związane z środkiem defensywy tzn z Szukałą oraz z lewą stroną Jędzejczykiem. Dobrze wyszkoleni techniczne Gruzini ogrywali ich z dziecinną łatwością. Tak samo może być z Szwajacarami. Kto wie czy dzisiaj zagra GLIK ??? Dostał on ostatnio żółtą kartkę i nie zagra w najlbiższym meczu o punkty w marcu z Irlandią. Napewno trener będzie chciał sprawdzić innego z środkowych obrońców.
Reasumując naszej przemeblowanej defensywie trudno będzie utrzymać zero z tyłu. Patrząc na ofensywę obydwu zespołów liczę na dobry mecz z dużą ilością bramek.Trzeba też zwrócić uwagę że jest to mecz TOWARZYSKI .
Zatem mój typ dzisiejszy to over 2,5 bramki oraz , że każda z reprezentacji strzeli min. po 1 bramce.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

knd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwajcaria
Typ: Polska
Kurs: 2.39
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Podopieczni Adama Nawałki zmierzą się dziś z reprezentacją prowadzoną przez Vladimira Petkovića. Polacy w dobrym stylu wygrali 4 ostatnie spotkania eliminacyjne i na ten czas mają pierwsze miejsce w grupie. Bilans bramkowy naszej reprezentacji narodowej to 15 goli strzelonych i tylko 2 stracone. Szwajcaria zajmują 4 miejsce w tabeli eliminacyjnej grupy E z 3 punkatmi. Ogólny bilans bramkowy Szwajcarów to 4 gole zdobyte i 3 stracone. W obu składach zabraknie kilku kluczowych zawodników. Polska - Grosicki, Szczęsny i Piszczek. Szwajcaria - Sommer i Lichtsteiner. Pomimo małej wagi spotkania Polacy będą chcieli się pokazać z dobrej strony w końcu będą mierzyć się z uczestnikiem tegorocznego mundialu. Nasz zespół ma sporo ambicji i wygrana w tym spotkaniu jeszcze bardziej podbuduje ich morale.
⛔ 100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Godzina:20:45
Spotkanie:Irlandia-USA
Typ:2
Kurs:3.20
Bukmacher:William Hill
Analiza:

Zapraszam na towarzyskie spotkanie, w ktorym Irlandia podejmie na wlasnym boisku USA. Moim zdaniem szanse w tym meczu rozkladaja sie mniej wiecej 50/50, dlatego kurs 3.20 na gosci uwazam za lekkie value. Na pewno Irlandia to dobry zespol,ktory w Elimacjach do ME osiaga naprawde dobre wyniki nawet z takimi druzynami jak Niemcy, z ktorymi zremisowali 1:1. USA ostatnio nie imponuje liczba zwyciestw, ale nalezy zauwazyc, ze jest to zawsze grozny zespol co udekumentowaly ostatnie Mistrzostwa Swiata w Brazylii, gdzie USA wyszlo z grupy zostawiajac za soba Portugalie i 4 zespol MŚ z roku 2010-Ghane. 4 dni temu gospodarze musieli toczyc bój ze Szkocja w ramach Eliminacji, podczas kiedy USA zagrali na wlasnym boisku mecz &quot;o pietruszke&quot; z Kolumbia, dlatego zagadka jest jak zawodnicy obydwu druzyn podejma do tego meczu. Jest to mecz towarzystki, takze mozna spodziewac sie wszystkiego. Absolutnie nie jestem zadnym specem od meczow reprezentacyjnych(sa to takie spotkania, ze ciezko cokolwiek przewidziec), ale w typach dnia sprobuje.
⛔ 100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 19:10
Spotkanie: Estonia - Jordania
Typ:1
Kurs: 2,10
Bukmacher: BetClic
Analiza:
hmm, skąd takie kursy? Wydaje mi się, że to sprawka remisu Estończyków z San Marino. Z pewnością ten kraj bałtycki będzie chciał się odgryźć za ten fatalny blamaż i mogą to udowodnić już w meczu z Jordanią. Ich goście nie mają dobrej passy, na wyjazdach ostatni raz wygrali 8 meczy temu. Azjaci nie grają zbyt często, tylko i jedynie w meczach towarzyskich. Ja stawiam dzisiaj na Estonię, kurs dobry, wynik w miarę pewny. Powodzenia!
✅ 110
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Słowacja - Finlandia
Typ:1
Kurs: 1.75
Bukmacher:William Hill
Analiza:

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ekipa gospodarzy, która w ostatnim czasie radzi sobie bardzo dobrze i dzisiaj będzie chciała odnieść kolejną wygraną. Reprezentacja naszych południowych sąsiadów wygrała 5 ostatnich spotkań w których straciła zaledwie 2 bramki. Cztery ostatnie mecze to spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy w których Słowacy zagrali świetnie i zdołali pokonać takie drużyny jak Ukraina i Hiszpania. Jak narazie zespół prowadzony przez trenera Kozaka jest liderem swojej grupy z dorobkiem 12 punktów. ale ich przewaga nad Hiszpanią i Ukrainą wynosi jednak tylko 3 punkty. W ostatnim pojedynku rozegranym w weekend drużyna pokonała na wyjeżdzie Macedonię 2-0. Dzisiaj trener zespołu da zapewne odpocząć kilku zawodnikom, ale nie zmienia to faktu, że gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Finlandia ostatnie 2 pojedynki przegrała, co spowodowało, że po całkiem dobrym starcie eliminacji spadła w swojej grupie na 4 miejsce. Drużyna w ostatnim meczu z Węgrami nie zdołała utrzymać koncentracji do końca spotkania i straciła decydującą bramkę w samej końcówce meczu. Dzisiaj goście chcą rozegrać dobre spotkanie i poprawić nastroje wśród kibiców. Zespół gości na wyjazdach nie gra najlepiej, dlatego w tym starciu z wyżej notowaną reprezentacją Słowacji jest skazany raczej na przegraną. Polecam Wam postawić na wygraną gospodarzy.
✅ 75
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Wegier
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dunaujvaros PASE - MTK Budapest
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ostatnie spotkanie w fazie grupowej pucharu ligi węgierskiej. Spotykaja sie dwie druzyny pierwszoligowe, więc ciut łatwiej uzyskać odpowiedź jak to może wygladac. Co ciekawe 1 mecz Dunaujvaros wygrało 3:2 i w prowadzi w tabeli. Goscie pewnie będą chciali wziac rewanż i wezmą, bo przy takiej formie gospodarzy - raczej ciezko liczyc na pozytywny rezultat. Jedynym ratunkiem są roszady w składzie gości, czy atut własnego boiska. Forma wygląda jednak tak, że gospodarze mają najgorszą obronę ligi, zdobyli tylko 9 pkt w 14 meczach, a goście są wiceliderem i najlepsza drużyną wyjazdową, choc często te zwycięstwa są niskie (1:0).
✅ 400
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna, spotkania towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szkocja - Anglia
Typ: Wygra Anglia i w meczu padnie powyżej 2,5 bramki
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 21:00 odbędzie się wyjątkowe spotkanie towarzyskie. Obie drużyny zawsze między sobą do końca walczą o zwycięstwo. Szkoci na 10 ostatnich spotkań 6 razy odnieśli zwycięstwo, 3 razy zremisowali oraz raz przegrali. Aktualnie notują serię 7 meczy w których zdobyli co najmniej 1 bramkę. Jeśli chodzi o ich ostatnie spotkania to wygrali z Gruzją i Irlandią po 1:0, zremisowali z Polską 2:2 oraz przegrali z Niemcami 2:1. Anglia natomiast notuje serię 5 zwycięstw z rzędu, kolejno z: Norwegią (1:0), Szwajcarią (0:2), San Marino (5:0), Estonią (0:1) i Słowenią (3:1). Trener Szkocji zapowiedział, że kilku jego piłkarzy dostanie wolne w tym meczu po wyczerpującym meczu z Irlandią, który miał miejsce 4 dni temu. Trener Anglii z kolei zapowiedział, że do tego meczu podejdą bardzo poważnie. Ostatnie bezpośrednie spotkanie zakończyło się wygraną Anglii 3:2.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

popsonator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20.45
Spotkanie: Portugalia - Argentyna
Typ: Portugalia strzeli 1 lub 2 bramki w meczu.
Kurs: 1.75
Bukmacher: Rivalo
Analiza:
Mecz towarzyski odbędzie się na Old Trafford czyli na neutralnym terenie, szczególnym jednak dla Ronaldo. Argentyna w ostatnich meczach prawie zawsze traci bramkę, a sam Ronaldo prawie zawsze strzela. Myślę, że w tym meczu Argentyna, która obronę ma niezłą, da sobie wbić jednego gola, maksymalnie dwa. Nie wydaje mi się możliwe żeby kiepska Portugalia strzeliła więcej niż dwie bramki, ale biorąc pod uwagę występ Ronaldo chociaż jednej możemy się spodziewać.
⛔ 100 NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !!!
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Słowacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Skalica - Kosice &quot;liczba bramek
Typ: under 6,5
Kurs: 1.47
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj spotkanie z ligi hokeja Słowackiego pomiędzy przedostatnią drużyną w tabeli Skalicą, która gościć będzie na swojej tafli liderów ligi z Koszyc. To spotkanie może mieć tylko jednego faworyta i są nim goście, ale jednak mój typ dotyczyć będzie ilości goli. Jeśli chodzi o statystyki ilości bramek to drużyna z Koszyc będąc liderem o dziwo jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze jeśli chodzi o strzelone bramki, ale za to jest drużyną ze zdecydowanie najlepszą obroną, aktualny bilans bramek liderów to 62:35 po 24 kolejkach co daje ledwie 4 bramki na spotkanie. Ogólnie w spotkaniach Koszyc zaledwie 4 spotkania na 24 zakończyły się liczbą bramek powyżej 5,5, a jeśli brać pod uwagę linię 6,5 bramek było to zaledwie 1 spotkanie na 24. Czyli jak widać kiedy gra lider to w spotkaniu można spodziewać się małej ilości goli, jeśli chodzi o gospodarzy to w ich spotkaniach pada więcej bramek z racji gorszej obrony, mają na swoim koncie najwięcej bramek straconych w lidze bo aż 97, ale też są drugą z najgorszych drużyn jeśli chodzi o bramki zdobyte, mają ich na koncie zaledwie 47 co daje średnią 6 bramek na spotkanie. Patrząc na występy wyjazdowe zespołu Koszyc nie spodziewam się większej ilości bramek w tym spotkaniu niż 6,5 popartych poprzednimi statystykami, tym bardziej że obydwa zespoły spotkały się już w tym sezonie dwukrotnie i Koszyce wygrały obydwa spotkania: u siebie 2:0, a na wyjeździe 4:0. Nie można się spodziewać jakiejś dużej ilości bramek po gospodarzach grających przeciwko takiej obronie, a liderzy nie powinni sami wyskoczyć z jakąś duża ilością bramek żeby przekroczyć tą linie.
✅ 47
 
B 30

bozydar93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, PHL, Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Opole- Cracovia
Typ: Cracovia -1,5
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 18:30 dojdzie do spotkania Orlika z Cracovią. Jest to bardzo ważne spotkanie dla gości, którzy będą za wszelką cenę chcieli wygrać aby zakwalifikować się już do finałów Pucharu Polski. Pewny udział w owym turnieju mają 3 pierwsze drużyny po 2 rundach spotkań, a dziś ostatnia kolejka 2 rundy. Krakowianie obecnie 2 drużyna ligi jeżeli wygra swój cel osiągnie, jeśli przegrają to prawdopodobniej zajmą 4 miejsce i rozegrają dwumecz ze Stoczniowcem. O wynik tego pojedynku martwić się nie muszą lecz na pewno przerażać ich będzie dystans jaki będą musieli pokonać nie potrzebnie w drodze do Gdańska. Kolejnym moim argument jest fakt, że goście są drużyną zdecydowanie lepszą. W ligowej tabeli dzielą te drużyny aż 22 punkty! Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Krakowian (strzały 41:26). Patrząc na te wszystkie okoliczności, uważam że goście narzucą swój styl gry od początku meczu i pewnie wygrają. Powodzenia!
⛔ 100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania- Niemcy
Typ: obie drużyna strzelą gola: tak
Kurs: 1,63
Bukmacher: bet365

Analiza: Witam, w dniu dzisiejszym nasze oczy skierowane będą, na mecz reprezentacji, z resztą słusznie ale ja postanowiłem skupić się na zupełnie innym spotkaniu. Jak powszechnie wiadomo, goście maja spory problem ze strzelaniem bramek czy to u siebie czy to na wyjeździe. Dziś wieczorem dostają na talerzu o wiele lepszą i bardziej poukładaną drużynę jaką jest Hiszpania, która znając formę rywala przystępuje do tego meczu w mocno rezerwowym składzie. Gospodarze w poprzednich swoich spotkaniach bezkarnie okładali słabszych strzelając im sporą ilość bramek. Te dwie drużyny zawsze lubiły grać ofensywnie i utrzymywać panowanie w środku pola, jednak w meczu gdzie ma zagrać świeża krew mogą się wydarzyć różne rzeczy na boisku, dlatego ja odbiegłem od typowania zwycięscy a postawiłem na wysoce prawdopodobny typ jakim jest ta opcja. Niemcy po ostatnim wygwizdaniu przez swoją publiczność będą chciały zrehabilitować się na gospodarzach. Myśleli już o tym spotkaniu długo i na pewno nie będzie ich satysfakcjonowało 0 z przodu. Hiszpanie natomiast chcą się sprawdzić na tle dobrego przeciwnika i grając na własnym terenie w Vigo, nie dopuszczają myśli o braku strzelonej bramki rywalowi, który jest zdecydowanie pod kreską w ostatnim czasie. Typ do sprawdzenia, życzę powodzenia. Pozdro
⛔ 100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Austria - Brazylia
Typ: Wynik/BTS - Brazylia/Nie
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Widziałem, że już typy poszły na to spotkanie więc ja pogram tak. Austria napewno będzie miała rotacje w składzie i dobrze wiedząc co rywal potrafi będą się ostro bronić. Grają całkiem nieźle w defensywie, ale na Brazylie, która jest w formie to nie wystarczy. Pięć ostatnich spotkań gości to 5 wygranych, wszystkie do 0 i to z takimi drużynami jak Kolumbia, Argentyna, Ekwador, Japonia i Turcja. Czy Austria gra lepiej od nich...? Gopodarze w dodatku w 4 meczach eliminacyjnych strzelili 5 goli z czego 2 Mołdawii i po jednej Rosji, Czarnogórze i Szwecji więc nie jest to jakiś ofensywny wyczyn, ba 2 bramki to 2 karne Alaby so what? Dla mnie typ całkiem przyzwoity i warty pogrania.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom