>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 18.10.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Schalke 04 - Union Berlin
Typ: plus 2,5 gola/TAK
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Po 8 golach zapakowanych przez Bayern Monachium dla Schalke zmieniono wreszcie trenera.Od października miejsce trenera zajął Manuel Baum. Pierwszy mecz z R.B.Lipsk i łomot 0-4.Nic dziwnego od 17spotkań nie wygrali meczu.Zaden trener nie naprawi przez parę dni drużyny.
Tydzień temu mecz towarzyski z Padebornem i wygrana 5-1.Coś się jak widać odblokowało.
Berlińczycy wygrali wysoko w lidze z Mainz 4-0 które przegrało wszystkie swoje mecze w lidze 0-0-4 ,bramki 2-12.
Ostatnio w meczu towarzyskim Union z Hanowerem 4-1.Warto zwrócić uwagę,że obie drużyny wygrały wysoko swoje towarzyskie mecze.Stracili jednak bramki,a przeciwnicy występują w niższej lidze.
Schalke jak nie zacznie normalnie grać to może następny sezon spedzić już,, piętro niżej,,
Union ostatnie 2 mecze 8 goli.
Liczę na otwarty mecz z dużą ilością bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Cologne debel finał
Godzina:
15:30
Spotkanie: Herbert/Mahut - Kubot/Melo
Typ: 1
Kurs:
1,72
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Moim zdaniem to, że Kubot jest w finale nie powinno przysłonić ich słabej dyspozycji w ostatnich tygodniach a szczególnie Melo. Do finału dostali się dość łatwo ale przeciwników w formie nie mieli. Dziś będzie test prawdziwy i moim zdaniem jak i bukmacherów go obleją. Stawiam tu na parę Francuzów bezpiecznie ale może i wygrają 2:0 .

72
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +33
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Modena - Piacenza
Typ: Piacenza win
Kurs: 2,35

Bukmacher: ewinner
Analiza:


Jedno z dwóch najciekawszych spotkań 6 kolejki włoskiej SuperLigi. Naprzeciwko siebie staną zespoły, które aspirują w tym sezonie do TOP 4.

Podopieczni Andrei Gianiego na pewno nie tak wyobrażali sobie początek sezonu. 2 zwycięstwa i 2 porażki. Porażki u siebie z Monzą i Milano, czyli z rywalami których powinni ograć, jeśli chcą walczyć o najwyższe laury. Ostatnie spotkanie z Milano pozostawiało wiele do życzenia, wiele błędów i brak lidera który pociągnie zespół do przodu. Brakuje tej drużynie atakującego, po kontuzji wrócił już Luca Vettori, ale powrót do optymalnej formy po ciężkiej kontuzji nie będzie łatwy. To będzie bardzo ciężki dla Modeny, ponieważ zdecydowanie widać ogromny spadek jakości w przyjęciu i ataku wobec poprzednich lat. Piacenza sezon zaczęła średnio i ma na swoim koncie 6 oczek. Jednak trzeba dodać, że trzy porażki, które zanotowali podopieczni Lorenzo Bernardiego były z drużynami z top3, czyli Lube,Trentino i Perugią. To wstydu nie przynosi. Zwłaszcza to ostatnie spotkanie z Lube wyglądało obiecująco, 2 sety przegrane 29:31 i 23:25 pokazują jak bliski był to mecz. Warto dodać, że w ostatnich dniach w Piacenzy zakontraktowano nowego rozgrywającego, do klubu przyszedł Michele Baranowicz. Nie są tam zadowoleni z gry Kubańczyka Hierrezuelo. Tak samo jak na razie zawodem jest Georg Grozer, który ostatnio grał bardzo słabo i w ostatnim meczu nie podniósł się nawet z ławki, bo trener wolał postawić w ataku na nominalnego przyjmującego Aarona Russella. Reprezentant Stanów Zjednoczonych to zdecydowanie najjaśniejszy punkt Piacenzy w tym sezonie. Do tej pory zdobył już 83 punkty i zajmuje 7 miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących ligi. Patrząc na kursy to mamy zdecydowane value grając w stronę gości. Kadrowo nawet można stwierdzić, że to Piacenza jest mocniejsza. Modena przegrała już w tym sezonie dwa mecze u siebie, w których była faworytem według bukmacherów. Także proponuję tutaj zwycięstwo Piacenzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie KHL
Godzina:
16:10
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Spartak Moskwa
Typ: Dynamo Mińsk z x
Kurs:
3,55
Bukmacher: Fortuna

W Minsku zdziesiatkowane Dynamo podejmie Spartaka, faktem jest ze trzon druzyny na kwarantannie, ale jest tam spora grupa i młodych ogranych białorusinów , którzy przyjechali zza oceanu i doswiadczonych miejscowych graczy, którzy potrafia zagrac defensywnie a i w ataku zamieszać, ostatnio przekonał sie o tym Lokomotiv i dopiero w koncowce meczu strzelił gola. Dzis jest szansa ze do ekipy wrócą Almqvist i Mennel wiec na niebieskiej mogło by byc ciekawie. Spartak niestety wg mnie gra poniżej oczekiwań i nawet jezeli udaje sie wygrywac to jest to mało przekonywujące zwyciestwo a sama gra czesto pozostawia wiele do zyczenia. Dzis Spartak jest absolutnym faworytem, ale wg buków, bo czesto takiej roli zawodzi. Ja dzis ide w kierunku gospodarzy bo zagraja drugi mecz w podobnym zestawieniu i powinno to tez lepiej wszystko wygladac ( moze zaskocza i nie przegraja w RT ) a goscie tez ze swoimi problemami wiec dzis kierunek Minsk bo jest też chemia i każdy chce sie pokazać i zyskać w oczach trenera Woodcrofta.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Benevento Calcio
Typ: Liczba żółtych kartek mniej niż 4.5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Znowu biorę na tapet mecz Serie A, kolejny raz mecz czwartek kolejny, oraz ponownie stawiam na under żółtych kartek.
Mówię znowu, ponieważ w poprzednim meczu Giallorossich również stawiałem na ten typ, niżej odsyłam do niego.


W wyżej opisanym meczu padła jedna kartka i to dla drużyny Udinese. Ze względu na tamtą analizę pozwolicie że pominę tutaj w większym stopniu Rome ;)
Tegoroczny beniaminek w trzech meczach zdobył sześć punktów, a żółtych kartek zdobyli cztery, czyli znowu sprawdza się moja teza co do brutalnej gry na początku sezonu. Nawet w meczu z Interem(2:5) u siebie tylko raz gracz Benevento zobaczył żółty kartonik.
Poprzednie mecze miałby miejsce w sezonie 2017/2018, na tamte dwa mecze padły dwie żółte kartki, (i to tylko w jednym meczu), także under 4.5 na dzisiaj myślę były bardzo łakomym kąskiem. Under 3.5 o kursie 2.70 również bardzo ciekawym typem się wydaje, lecz w ostatnim meczu na Stadio Olimpico właśnie padły cztery żółtka, poza tym nie ma innych przeciwwskazań aby nie zagrać tego typu, w końcu też Benevento to nie Juventus, także kto chce niech stawia ;)
Post automatycznie złączony:

kolejny raz mecz czwartej kolejki*

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Anglia
Godzina: 20:15
Spotkanie: Tottenham - West Ham United
Typ: handicap 0:1 typ: Tottenham
Kurs:
2.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:30 odbędzie się derbowe spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy zespolami Tottenhamu i West Ham. Drużyna gospodarzy jest w bardzo dobrej formie i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramke która pomoze im odnieść zwycięstwo. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. Trener gospodarzy wie jak wazny to mecz i z pewnością odpowiednio zmotywuje swoj zespol do walki. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:0 dla Tottenhamu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Alaves - Elche
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs:
2.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Z powodu ograniczeń czasowych, krótka Analiza. Obie drużyny jak narazie w lidze bardzo słabiutko, po 4 pkt na koncie. Alaves jest zdecydowanym faworytem ale wcale się nie zdziwię jak goście coś ustrzelą. Ja tu widzę bardzo otwarty pojedynek bo nie ma co kalkulowac, trzeba szukać punktów. 2.5 gola to linia nie wygorowana, może tak się wydawać patrząc na statystki obu zespołów ale dziś czuje ze może wpaść kilka goli, oba zespoły ostatnie 2 mecze mocno underowo więc może dziś podejście nieco inne. Mam wrażenie że może dziś paść nawet więcej bramek ale nie gram aż tak odważnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Anderlecht - Leuven
Typ: X lub 2 i powyżej 1,5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: ETOTO
Analiza
:
Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek ostatni dzisiejszy pojedynek w najwyższej klasie rozgrywkowej w Belgi pomiędzy Anderlechtem a Leuven. Gospodarze dzisiejszego spotkania spisują się na początku rozgrywek bardzo słabo. Wygrali oni zaledwie 3 spotkaniach z dotychczasowych 8 rozegranych i plasują się obecnie na 9 pozycji. Gospodarze z kolei wygrali 4 z ostatnich pojedynków i z dorobkiem 14 pkt zajmują 7 pozycję, wyprzedzając Anderlecht o 1 pkt. W ligowych spotkaniach z udziałem Anderlechtu pada średnio 3,4 gola a z udziałem Leuven niewiele mniej - 3,1 gola. Dziś idę bardziej w stronę gości, którzy niesieni serią 3 kolejnych zwycięstw z rzędu tanio skóry dziś nie sprzedadzą. Anderlecht natomiast przegrał ostatnie spotkanie z Club Brugge 3:0. Spodziewam się zaciętego widowiska, lecz w Anderlechcie wykluczonych z różnych powodów z gry jest aż 7 zawodników dlatego dziwi mnie aż takie faworyzowanie dzisiejszych gospodarzy przez bukmacherów. Ja stawiam przeciwnie, tzn. X2 oraz że w meczu zobaczymy więcej niż 1 bramkę. Nie zdziwi mnie też zwycięstwo gości w tym meczu :)

220
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +181
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rio Ave - Benfica
Typ: powyżej 315 fauli
Kurs: 2,02
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiaj ponownie liga portugalska i starcie 15 w tabeli Rio Ave z liderem z Lizbony. Gospodarze na razie bez zwycięstwa jak i porazki, na koncie 3 remisy za to Benfica 3 mecze i komplet punktów.
Tak jak wczoraj o wyborze tego akurat spotkania zadecydowały statystyki z meczy pomiędzy tymi zespołami rozgrywanymi na przestrzeni ostatnich lat na Estádio do Rio Ave:
2016 - 45 fauli
2017 - 32
2017 - 42
2019 - 24
2020 - 37
Jak widać tylko raz zaproponowana linia nie została przekroczona. W pozostałych przypadkach było sporo więcej.
Co prawda w tych rozpoczętych rozgrywkach nic nie wskazuje na to aby w tym spotkaniu było sporo przewinień bowiem obie ekipy na razie za dużo nie popełniały fauli: Rio Ave: 11, 13, 9 - Benfica - 10, 11, 12 ale decydujące o wyborze były staty z ich bezpośrednich starć.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Rumunia
Spotkanie Dinamo Craiova
Godzina 20.30
Typ Dinamo DNB
Kurs 1.68
Bukmacher etoto
14sty zespół podejmuje lidera. Dinamo mocno wzmocnione, na razie zawodzi. Liczę, że po reprezentacyjnej przerwie zacznie grać na miarę oczekiwań. Goscie rewelacyjnie zaczęli, komplet 6 zwycięstw. Myślę, że nie utrzymają dziś tej serii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom