>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.10.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 18. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, BPL

Spotkanie : Arsenal - Hull
Godzina : 16:00
Typ : BTTS
Kurs : 1.80
Bukmacher : expekt

Wracamy po przerwie reprezentacyjnej do najlepszej ligi świata - BPL. Ja już czekam na mecz Arsenalu jako fan, choć mam lekkie obawy przed sobotą, co do Kanonierów. Wiadomo nie od dziś, że Londyńczycy zawsze borykali się z kontuzjami, a w tym sezonie przyszło to szybciej niż zwykle. W sobotę nie zobaczymy : Kościelnego, Chambersa, Debuchy&#39;ego, Ozila, Ramseya, Giroud i Sanogo... Niepewny jest również występ Artety, więc skład The Gunners, dużo słabszy niż zwykle. W ekipie Tygrysów nie zobaczymy bramkarza McGregora i (pauzującego na dłuższy okres) Snodgrassa. Natomiast w drużynie Hull poczyniono bardzo dobre transfery, chociażby : Ben Arfe, Abela Hernándeza, Diamé czy Dawsona. Naprawdę dobre ruchy ze strony Hull. Do rzeczy, Arsenal oglądam prawie każdy mecz, i wiem jak grają, z przodu grają naprawdę solidnie, natomiast w obronie no rozpacz, czasami ogromna dziura. W tym spotkaniu na środku obrony ma wystąpić Bellerin i Hayden co raczej dobrze nie wróży. O atak raczej martwić się nie muszę, bo z przodu zapewne zagra Welbeck, Sanchez + Wilshere, i oni ostatnio robią robotę. Welbeck ostatnio w formie, oby pokazał to też jutro, strzelając bramkę. W ekipie Hull jak pisałem wyżej też ma kto postraszyć, i bramka nie będzie dla nich wyczynem, co pokazali w tym sezonie. Co do stricte BTTS, sytuacja prezentuje się dobrze. Arsenal który okupuje póki co 7. pozycję w tabeli, z bilansem 11:9 i dziesięcioma punktami, na 3 mecze u siebie BTTS pokryty 3/3 mecze, dokładając mecze z Southampton z Pucharze + Galatą w LM kolejne 2 BTTSy, więc Arsenal nomen omen na 5 spotkań u siebie, Kanonierzy strzelali i tracili bramkę w każdym spotkaniu. Hull które jest na pozycji 11 z bilansem 11:11 i 9 oczkami, grając na wyjazdach również prezentuje się nie najgorzej pod tym względem bo strzelali i tracili bramkę w 3/3 meczach. H2H nie jest takie złe, na pięć ostatnich bezpośrednich starć BTTS pokryty 3/5 więc 60 %. In plus może być również fakt, że Tygrysy dawno nie urwały punktu Arsenalowi na Emirates, więc okazja do tego jest bardzo dobra. Podsumowując, patrząc na, kontuzje, możliwe składy, i dyspozycje obu ekip, uważam, że BTTS jest tutaj mocno prawdopodobny.

Pomogłem? Kliknij &quot;+dzięki&quot; ????

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 13

tomek1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-mobile ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza: Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie rozgrywane w Białymstoku. Do stolicy Podlasia przyjeżdża szczecińska Pogoń. Jeśli patrząc na ostatnie spotkania tych ekip to były one bardzo wyrównane, zakończone remisem bądź wygraną jednej ze stron jedno bramkową różnicą. Moim zdaniem, faworytem będą gospodarze. Są wyżej w tabeli, zgromadzili dotychczas więcej punktów i wydają się po prostu lepsi. Jeśli spojrzymy na 5 ostatnich spotkań tych ekip, to zauważymy, że Jaga aż 4-krotnie wychodziła zwycięsko tylko raz dzieląc się punktami. Zauważmy, że pokonali Lecha oraz Wisłę. Co do Portowców, poszło im trochę gorzej. Trzy zwycięstwa, w tym jedno z beznadziejnym w tym sezonie Zawiszą, jedno wymęczone po dogrywce z Dolcanem i jedno 0:1 z Lechią.
Podsumowując: Jaga jest tutaj faworytem i mimo tego, że jest to nasza nieprzewidywalna liga, to jednak uważam, że sobie poradzą z Pogonią.
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: MMA - Bellator 129: Bradley vs. Neer
Godzina: 00:00
Spotkanie: James Terry (14-7) vs. Andre Santos (36-9)
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Dla mnie jest to najpewniejszy i najbezpieczniejszy typ na tej gali. Brazylijczyk to specjalista od parteru wygrał 22 przez poddanie, między innymi odklepywali tacy zawodnicy jak Beslan Isaev. Do tego Brazylijczyk posiada zdolność nokautowania co udowodnił między innymi w swojej ostatniej walce. Jego rywal Amerykanin albo nokautuje bardzo szybko i wygrywa lub cięgnie walkę i wygrywa na punkty. Jest zawodnikiem głównie walczącym na lokalnych galach, gdzie wygrywał. Jak przyszły walki w konkretnych organizacjach zazwyczaj przegrywał. Moim zdaniem walka zacznie się od ataku Amerykanina i gradu ciosów które Brazylijczyk przetrwa sprowadzi walkę do parteru i tam już Amerykanin przegra przez jakąś dźwignie.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace - Chelsea
Typ: Chelsea -1 (Chelsea wygra przynajmniej dwoma bramkami, w przypadku wygranej jedną bramką gracz otrzymuje zwrot)
Kurs: 1.69
Bukmacher: PinnacleSports
Tylko jedna drużyna w lidze pozostaje po ostatniej kolejce bez porażki i jest to drużyna Jose Mourinho.Chelsea to o wiele lepszy zespół niż Crystal Palace, pod każdym względem. Do tego dochodzi genius Jose Mourinho. W tym sezonie Chelsea gra wyśmienicie, wygrała u siebie pewnie z Arsenalem 2:0. Na wyjazdach radzi sobie świetnie, wywalczyła ważny remis z Manchesterem City. Po siedmiu kolejkach ma już pięć punktów przewagi nad City i w takich meczach musi wygrywać jeśli chcę na koniec triumfować w lidze.
Świetnie się spisują gracze ściągnięci w lato czyli Fabregas i Costa, jeśli do tego dodam Hazarda to tworzy nam się jedna z najlepszej ofensywy w PL
Mając dwóch liderów w środku pola i będącego w znakomitej formie Diego Costę można spokojnie myśleć o zdominowaniu ligi.

C. Palace to drużyna z innego bieguna, nie można odmówić im waleczności, ale ich cele to utrzymanie się w lidze.
ZWROT
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- T-mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok: Pogoń Szczecin
Typ: Jagiellonia (-1)
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutro w Białymstoku długo wyczekiwany dzień- otwarcie nowego stadionu Jagiellonii. Już samo to zapewni im dodatkową mobilizację. Poza tym podopieczni Michała Probierza są po prostu w lepszej formie, a gdy dodamy do tego możliwą absencję Marcina Robaka i Łukasza Zwolińskiego w Pogoni to widać wyraźnego faworyta. Myślę, że Jagiellonia strzeli co najmniej dwie bramki, zachowując przy tym czyste konto. Co prawda w Białymstoku nie ma już Daniego Quintany, ale Żubry umiały już sobie poradzić bez Hiszpana we wcześniejszych meczach. Mało jest argumentów, które przemawiałyby za Pogonią. Jednym z nich są zeszłoroczne mecze, gdy Pogoń ograła Jagiellonię 3:2 na wyjeździe i zremisowała 1:1 u siebie. Mimo wszystko spodziewam się łatwej wiktorii gospodarzy niesionych dopingiem pełnego stadionu.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 00:30
Spotkanie: Portugesa - Ponte Preta
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: oddsring
Analiza:
30 kolejka brazylijskiej Serie B. Lider tabeli mierzy się z ostatnim zespołem ligi. Czy trzeba pisać coś więcej? Oczywiście goście nie są przewidzianym kandydatem do awansu, ale prowadzą w stawce zaraz za spadkowiczem z poprzedniego sezonu - Vasco da Gama. Na wyjazdach 2 miejsce. 7 zwycięstw na 14 spotkań, dodatni bilans bramkowy. Ostatnia forma? 8 spotkań bez przegranej i 5 zwycięstw z rzędu na wyjazdach. Portugesa za to z 1 zwycięstwem na 20 ostatnich meczów, ale też aż 9 remisów. Za Sampaio Correa są najczęściej remisującą ekipą ligi, ale najczęściej powtarzają się to remisy 0:0 i 1:1. W obecnej formie gości odrzucam 0:0. Mysle, ze murowanie bramki ze strony gospodarzy i pozne prowadzenie gosci, które dowiozą do konca. Niestety wiem, ze to public bet, więc masa osob moze stracic kasę i dlatego zawsze trzeba sie zastanowic przed takimi meczami, czy buki nie ustawiają ???? ? Lider tabeli z ostatnim, przypominam.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Anglia
Spotkanie City-Tottenham
typ: City jednym golem
Kurs 3.80
Buk Bet 365
Godz: 13.45
Analiza:​
Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z angieslkiej ekstraklasy piłkarskiej , w którym mistrz kraju z poprzedniego sezonu Manchester City, bedzie na swoim stadionie podejmował ekipę Tottenhamu Hotspur Londyn. Argumenty które przemawiają za zespołem gospodarzy są jak dla mnie niepodważalne , kto w tym spotkaniu powinien zdobyć komplet punktów. Tottenham już miał dużo szcześcia w spotkaniu wyjazdowym do Arsenalu , gdzie spokojnie powinie stracić ze 3 bramki, strzelił tam gola i wywiózł cenny jeden punkt , myślę że jutro nie bedzie tak kolorowo bowiem City ma juz za dużą stratę do zespołu Londyńskiej Chelsey i nie może sobie pozwolic na kolejną wpadkę tym bardziej że City w poprzednich spotkaniach zdecydowanie górowało nad zespołem z Tottenhamu, ostatnie 4 mecze to wygrane The Citizens, Tottenham w poprzednim sezonie przegrał na wyjeździe aż 0:6 i jest to drużyna , która po stracie gola się nie cofnie tylko idzie do przodu za wyrównaniem, myślę że jutro moze być podobna sytuacja , mmoże gospodarze nie wygraja aż tak wysoko jak w poprzednim sezonie,ale myślę że na spokojnie można obstawić w tym spotkaniu wygrana obywateli, postawie na wygrana gospodarzy jednym golem.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: National Hockey League
Godz: 1:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings
Typ: Liczba goli zdobyta podczas gry w przewadze: poniżej 1.5
Kurs: |1.51|
Betsson !
Na dzisiaj wybrałem spotkanie, jakie ma miejsce w Toronto. Skrzydła, ostatni mecz z Bruins zagrali niezbyt żwawo, jak to na nich zawsze sprzyja, wręcz przeciwnie. Brakowało w ich zespole paliwa, ale mimo tego zdołali strzelić dwa gole Niedźwiadkom mimo, że w całym meczu to właśnie goście dyktowali warunki. Liście, zrobili sajgon strażnikom, pokonując ich na własnej tafli. Dziś już mecz, również będzie zacięty i na pewno trudny do przekonania się kto tu wyjdzie zwycięsko. Skrzydła, kapitalnie doświadczony zespół po drugiej stronie Liście, z zawsze groźnym JVR. Podoba mi się opcja na betssonie, gole w przewadze powyżej i poniżej. Wybieram po niższym kursie. Toronto mają 29,4% strzelonych bramek, podczas powerplay, jest to również dobry wynik z ich strony, bo w tamtym roku tak wysoko z tym nie plasowali. Natomiast skrzydła 18,2% Nie zawsze ekipa która gra z przewagą jednego zawodnika potrafi przynieść to korzyści, dlatego ja sobie gram po niższym kursie, że tych bramek podczas power play, nie będzie dwóch...
✅ 51
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Köln - Dortmund
Typ: 2
Kurs: 1.64
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na ruszt dzisiaj idzie spotkanie Bundesligi. Po krótkiej ale jakże wyczerpującej analizie stwierdzam, iż jest to mecz jak najbardziej do obstawienia i ogrania buków. Otóż według niektórych ekspertów piłkarze z Dortmundu są podobno w dołku. Nic bardziej mylnego. Ostatnio wpadka z Hamburgiem 0:1, jednak warta podkreślenia jest inicjatywa Borussi i jej niepodważalna przewaga. Swoją grupową potyczkę z Anderlechtem (na wyjździe!) wygrali, aż 3:0. Wcześniejsze mecze to przegrana z Schalke (1:2), remis ze Stuggartem (2:2) i porażka z Mainz (0:2). Do czego zmierzam - brak skuteczności! Piłkarze z Dortmundu zyskali statystykę w ilości strzałów średnio 20 na mecz .Do składu z tego co mi wiadomo wracają Marco Reus i Gündogan co jest budujące dla pozostałych graczy. Natomiast bilans gospodarzy w ostatnich 5 meczach to 4 porażki i jeden remis z bardzo słabą grą w linii pomocy. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania obu ekip gospodarze nie wygrali z Borussią od sezonu 2003/2004. Moim zdaniem selekcjoner Köln postawi na sprawdzoną taktykę z początku sezonu, czyli kontra atak . Sądzę jednak, że Dortmund ma lepszą defensywę na ten czas niż np. Hannover. Także szanse powodzenia tegoż planu jest nikła. Szkoda, że tak niskim kursie złapałem.
⛔ 100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Allsvenskan )
Spotkanie: Malmö FF - IF Elfsborg
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 13.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Szwecji gdzie odbędzie się 28 kolejka gier tamtejszej Allsvenskan.
W szwedzkim mieście Malmö liczącym ponad trzysta tysięcy mieszkańców na Swedbank Stadion mogącym pomieścić dwadzieścia cztery tysiące widzów odbędzie się mecz na szczycie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Malmö Fotbollförening założonym w 1910 roku o barwach niebiesko-białych a w gości z miasta Borås liczącego ponad sześćdziesiąt sześć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1904 o barwach żółto-czarnych a mianowicie Idrottsföreningen Elfsborg.
Malmö FF rozegrało w tym sezonie ligowym 27 spotkań w których zdobyli 59 punktów po 17 zwycięstwach, 8 remisach oraz 2 porazkach co już obecnie dało im mistrzostwo Szwecji, bilans bramkowy 55-27.
IF Elfsborg zdobył 46 oczek w swoich 27 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 13 zwycięstwach, 7 remisach oraz 7 porażkach i zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 37-29.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 13 razy zdobywając 28 oczek po 8 wygranych, 4 remisach oraz 1 porażce, bilans bramkowy na swoim Swedbank Stadion 31-14.
Goście zdobyli 13 punktów w swoich 13 spotkaniach rozegranych na wyjazdach w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 4 remisach oraz 6 przegranych, bilans bramek w delegacjach 14-22.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się ze sobą drużyny czołówki szwedzkich rozgrywek a w ostanich ich 15 meczach o ligowe punkty w mieście Malmö 8 razy wygrali gospodarze, 5 razy mecze zakończyły się remisem oraz 2 razy komplet punktów pojechał do miasta Borås, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 23-14 na korzyść Malmö FF.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Malmö Fotbollförening juz w tym momencie jest mistrzem Szwecji grając przez cały sezon bardzo równo i u siebie i w delegacjach do tego potrafia grać z gośćmi z miasta Borås a Idrottsföreningen Elfsborg jest wysoko w tabeli ligowej w tym sezonie lecz jest to zasługa raczej meczy na swoim terenie gdzie grają bardzo dobrze lecz już w delegacjach im tak dobrze nie idzie po za tym jadą do Malmö gdzie im nie idzie i niech nie licza że gospodarze sie im w tym spotkaniu podłożą bo to dla nich tez prestiżowy pojedynek i moim zdaniem 3 oczka zostana na Swedbank Stadion.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje mistrzostw świata kobiet
Spotkanie: Haiti - Trinidad and Tobago
Typ: 1
Kurs: 7.00
Godzina: 00:30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak dla mnie kurs na Haiti w tym meczu dużo zawyżony zwłaszcza, że w ostatnim meczu to oni byli górą i wygrali u siebie 1:0. Tym razem również będą grali przed własną publicznością. Czynnikiem, który zadecyduję na pewno nie będą umiejętności bo obydwie drużyny raczej nie mają ich zbyt wiele. Myślę, że warto spróbować lub zagrać 1x.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 42

baltazar3108

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie.NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Florida Panthers
Typ: 1
Kurs: 2.46
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam. Dziś w nocy kolejne spotkania ligi NHL.Buffalo Sabres podejmują u siebie Florida Panther. Jest to spotkanie dwóch słabeuszy NHl. Gospodarze wygrali w poprzedniej kolejce pierwsze spotkanie w tym sezonie a 3 poprzednie przegrali. Jednak te proażki to nie powód do wstydu bo grali z mocnymi ekipami takimi jak Anaheim Ducks, Chicago Blackhawks. Ostatnia wygrana na wyjeździe na pewno troche przywróci pewność drużynie. Natomiast goście są w dużym dołku. Po 3 meczach w nowym sezonie nie maja żadnego zwyciestwa więc morale w zespole nie są najlepsze. W bezpośrednich spotkaniach tych ekip lepszy bilans mają gospodarze którzy wygrywali 23 raz 2 razy remisowali i 18 przegrywali. Któryś zespół tej nocy przełamie zła serie. Gospodarze moga złamać serie 3 kolejnych porażek z Florydą natomiast goście 3 kolejnych porażek w lidze. Ja jednak sądze że gospodarze podbudowani ostatnią wygrana tym razem u siebie odniosa kolejne zwycięstwo. Powodzenia !
⛔ 100
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern - Werder
Typ: under 3.5 bramki
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet-at-home

Na sobotę wybrałem mecz, którego rozstrzygnięcie jest raczej przesądzone. Pewnym wydaje sie byc zwyciestwo Bayernu, jednak pytanie w jakim stylu uczyni to zeszłoroczny Mistrz Niemiec. Ostatnio Bayern formą co najmniej nie błyszczy, bynajmniej mnie gra tego zespołu nie przekonuje. Chociaż cztery ostatnie mecze w lidze Bayern wygrał dość pewnie, pokonując miedzy innymi ówczesnego lidera - beniaminka Paderborn czy wygrywając wysoko z hannoverem 4:0, nie przekonuje mnie styl gry. Myślę, że Werder, zajmując ostatnią pozycję mimo beznadziejnej postawy w poprzednich kolejkach spróbuje powalczyć. Stawiam na zwycięstwo Bayernu 1:0 lub 2:0, trzeba zważać na to że muszą oszczędzać siłe na ligę mistrzów i nie beda wkladac 100% zaangazowania w ten mecz.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 4

climex

Użytkownik
Dyscyplina: National Hockey League
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres – Florida Panthers
Typ: zwycięzca (z dogrywką i rzutami karnymi): Florida Panthers
Kurs: 1.76
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W nocy zagrają ze sobą dwie drużyny, które mówiąc delikatnie, nie najlepiej rozpoczęły sezon. Szable w ostatnim meczu wygrały z Huraganami, co stawia ich na pozór w psychologicznie lepszej, wydawałoby się, sytuacji. Jedno zwycięstwo, podczas gdy Pantery nie wygrały w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu.
Pytanie, które pojawia się przed meczem, to który zespół bardziej zmotywowany wyjdzie na taflę. Uważam, że po trzech przegranych Panter, czas na ich pierwsze zwycięstwo.
⛔100 // nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 171,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Pilka nozna, Argentyna
Godzina: 01:30
Spotkanie: Quilmes - Atl. Rafaela
Typ: over 3.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Quilmes musi zaczac wygrywac wiec sadze ze tutaj zagraja bez kompleksow i do przodu. Atletico Rafaela moze sobie przyczilowac zajmuja 5 miejsce i tak wysoko. Mija 4 mecze od ostatniego bombowego wyniku overowego dla Quilmes 5-3, mysle ze czas na podobne strzelanko. Atletico Rafaela ze strzelaniem problemow nie ma i mysle ze wbiją ze dwie gospodarzom, ktorzy zdesperowani beda dazyc do strzelenia jak najwiekszej ilosci goli. Ostatnio taka forme prezentuje Godoy Cruz, ktore wzielo sie za siebie i mimo ze w obronie gra padake to strzela duzo, byc moze dla Quilmes tez sie udzieli taka motywacja. Albo nudne 1-1 lub 0-0 albo wynik typu 4-3 oczukuje tutaj zobaczymy.
⛔ 100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie.NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
Typ: over 6,5 gola w meczu
Kurs: 3,0
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładniej pojedynek pomiędzy Edmonton a Vancouver . Mecz zapowiada się bardzo ciekawie , i przypuszczam że będzie to bardzo zacięty pojedynek tak jak to miało miejsce w ostatnim spotkaniu tych drużyn 12 października gdzie padł wynik 4-4 i po dogrywce wygrali goście. Ja dzisiaj nie będę typować zwycięzcy ... zagram zdecydowanie na over bramek w meczu znając bardzo dobrze te drużyny i wiedząc ze strzelają i tracą dużo goli w meczach . Gospodarze dotychczas grali 4 spotkania w tym sezonie i w meczach padło łącznie 33 gole co daje średnia 8,25 goli na pojedynek w którym bierze udział ekipa pod wodzą D.Eakinsa, natomiast jeśli chodzi o gości w tym sezonie grali 2 spotkania i w meczach padło łącznie 14 goli co daje 7 goli na mecz. Ja w tym meczu typuje over 6,5 bramki po bardzo kuszącym kursie ???? dla mniej odważnych polecam zagrać over 5,5 bramki po kursie 1,95!! To co jeszcze mnie przekonuje do tego typu to H2H tych drużyn, gdyż ostatnie ich 5 spotkań na tafli Oilers, to 3 z nich kończyły się wynikiem większym niż 6,5 bramek. Edmonton na pewno zacznie od pierwszych minut już intensywnie atakować, gdyż mają coś do udowodnienia swoim kibicom ...
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nozna, Hiszpania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Celta Vigo
Typ: Celta lub remis (+0,5)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Athletic Bilbao nic nie gra. Nie gra nic w defensywie i w ofensywie. Jedyny argument przed nadchodzącym meczem to atut własnego stadionu. Do tej pory wygląda tak tak, że w LM nie wygrali meczu, a w La Liga są praktycznie na samym dnie. Naprawdę fatalnie to wygląda.

Celta gra fajną piłkę, a co najważniejsze czuć ogień w tej drużynie. Athletic gra bez tego czegoś, co charakteryzowało ich nawet w poprzednim sezonie i człowiek stawiał sobie w głowie pytania - ciekawe jak poradzą sobie w LM. Po kilku kolejkach wygląda to tak, jakby podążali drogą Villarrealu...

Podejrzewam, że przed LM też będą się trochę oszczędzać. Liga jest długa, ale jak w Europie po trzech meczach będą mieć jeden punkt to o awansie chyba będzie można pomarzyć. Celta raczej tego nie przegra, ale trzeba również wspomnieć, że na środku obrony zabraknie Fontasa. Poważne osłabienie.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Koln - Dortmund
Typ:
Dortmund wygra, a w meczu padnie powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dla BVB mecz z Koln może być punktem zwrotnym po słabym początku sezonu. W ostatnim czasie drużyna Kloppa była męczona kontuzjami, ale na sobotni mecz do składu wraca Marco Reus, Henrikh Mkhitaryan, İlkay Gündoğan, Sven Bender i Sebastian Kehl. Szczególnie dobrą wiadomością jest powrót Reusa i Mkhitaryana ponieważ skuteczność drużyny z Dortmundu w ostatnim czasie stała na bardzo niskim poziomie. O pierwszy plac będzie ciężko, bo obaj zawodnicy wracają po kontuzji. Dziennikarze ćwierkają, że Henrikh może wyjść już na pierwszą połowę, a Marco i Gundogan nie są jeszcze gotowi, by zagrać cały mecz.

Beniaminek sezon zaczął podobnie, ale nie można porównywać tu potencjału obu drużyn. Dla gospodarzy remis z Dortmundem będzie zdobytym punktem. Dortmund w przypadku remisu straci dwa punkty. To jest ten moment, by iść w górę.
⛔ 100
 
D 361

damekwtp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz - Augsburg
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Witam po przerwie na mecze reprezentacyjne, przyszedł w czas na moją ulubioną ligę ! Na dzisiaj wybrałem sobie spotkanie pomiędzy Mainz a Augsburg.
Ostatnio gra gospodarzy pozostawiała wiele do życzenia, ich defensywa prezentowała się fatalnie i to, że zdołali w ostatnich 3 meczach zdobyć 3 punkty, mogą zawdzięczać bramkarzowi, który ostatnio jest w znakomitej formie ???? Wracając do swojego typu, po wszystkich tych raczej nie udanych występach ( remisy to jak już mówiłe, prezent chyba ???? ) chyba czas na powrót do formy ?? Osobiście uważam, że wszystkie luki, braki, i ogólne nie dociągnięcia zostały ( mam nadzieję ) zaklejone i dzisiaj będziemy świadkami zwycięstwa drużyny Mainz, które bądź co bądź potrafi zgarniać pełną pule z Augsburgem, tym bardziej na własnym terenie.
Co do przyjezdnych, to powiem tylko tyle, że nie jest to drużyna która zdobywa oczka &quot;w gościnie&quot;. Co nie zmienia faktu, że tracą bardzo mało bramek w takowych meczach.
To chyba wszystko co miałbym wam do przekazania, pozdrawiam ????
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom